10 (Десятка) 🥢 Жезлів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Частіше за інших карти 10 жезлів випадають людям, які основну масу часу присвячують справах, роботі, досягнення поставлених цілей. На карті зображується сильний юнак, який не без праці несе оберемок палиць, що складається з десяти штук. Ця ноша перекриває видимість, не даючи звернути найменшої уваги на дорогу.

Значення карти десятка масті жезлів свідчить про велику відповідальність, яку взяв на себе людина. Йому не під силу виконати ті зобов’язання, що на нього покладені. Щоб уникнути наслідків зі здоров’ям, необхідно задуматися – чи варто виконувати всі покладені зобов’язання, або є сенс відмовитися хоч від деякої їх частини?

Непосильні зобов’язання, або десятка посохів

Значення карти 10 жезлів в прямому положенні говорить про нелегкий тягар, яке з якоїсь причини було звалити на плечі людини. Незалежно, було зроблено це добровільно або ж винний у цьому обставини. Таро десятка жезлів дає зрозуміти, що людина виконає поставлене перед ним завдання, однак коштувати йому це буде чимало.

В основному, мова тут йде про здоров’я. При певному розкладі аркан десятка палиць може свідчити про різне тягаря, будь то успіх або гроші, робота або зобов’язання.

Крім позитивного боку карти десятка жезлів, вона має і досить негативне значення, попереджаючи про серйозну розплату за досягнення непосильною мети. Причому не важливо, чи поведеться в майбутньому або ж він був уже в минулому.

Ймовірно, ви витрачаєте всю свою енергію на виконання завдання, що несприятливо позначиться в подальшому. Можливо, ви вже раніше досягли неймовірних висот і тепер розраховуєтесь за це фізичним виснаженням або моральним.

Однак варто задуматися над десяткою жезлів, оскільки аркан ясно говорить про цілеспрямованість особистості, завзятості в досягненні мети. Така персона легко може похвалитися небувалою силою волі. Таким чином, головні значення десятки скіпетрів такі:

  • Сложновиполнімие зобов’язання;
  • пригнічення;
  • пригніченість;
  • Важкий тягар;
  • Тягар слави, грошей і удачі.

Недовіра і обман або звільнення від ноші?

Десятка жезлів, як і в прямому положенні, так і в перевернутому несе подвійне значення. У позитивному розкладі карти дадуть зрозуміти про полегшення життя, так як вантаж буде скинутий і є час перепочити. У колі арканов, що символізують дорогу, перевернута десятка жезловможет говорити про майбутній переїзд.

Однак на цьому позитивне значення карти закінчується. Інші розклади лише підсилюють негативні тлумачення аркана в прямому положенні.

Так, 10 скіпетрів попереджають про тяжке становище речей, нелегких зобов’язання і можливої ​​підлості з боку друзів і близьких. Під підлістю тут розуміється обман, шахрайство, помилкова інформація або навіть плетіння інтриг.

Якщо при розкладі випадають старші аркани (Суд, Справедливість), то не вдасться уникнути юридичної тяганини або судових тяжб. При розкладі з Місяцем десятка жезлів вкаже на відносини в сім’ї &# 8212; зраду з боку близької людини або можливе зрада. У випадку охорони здоров’я аркан попередить про насування захворюванні запального характеру.

Відносини вимагають уваги

Десятка масті жезлів в розкладі про відносини може тлумачитися по-різному. Пряме положення аркана дає зрозуміти, що в парі є домінуюча сторона. Відносини в цьому випадку тиснуть повною відсутністю свободи. Можливі швидкі конфлікти в родині і перегляд пріоритетів. Заради другої половинки доведеться чимось пожертвувати.

Десятка масті жезлів грає негативну роль в питанні про відносини, однак має і свої плюси. У будь-якому випадку карти будуть символізувати про перехід на новий рівень, нехай і шлях до нього буде неймовірно важкий. У перевернутому стані карти сенс тлумачення не зміниться. Єдине, при розкладі з Місяцем, аркан дасть зрозуміти про зраду другої половинки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ