10 (Десятка) 🔪 Мечів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Ця карта містить в собі один з найнесприятливіших смислів для ворожбитів, втілення невдачі і відчайдушною, безвихідній ситуації. 10 мечів зображується у вигляді людини, утикані мечами на тлі тривожного пейзажу. Уже сам малюнок говорить, що хорошого чекати не доводиться.

Якщо в розкладі випала десятка мечів, вона буде впливати на всі інші карти, навіть якщо їх трактування виключно позитивна. Десятка шпаг для запитував – удар, оскільки вона прямо говорить про швидких бідах, нещастях, розчарування в близьких і друзів, повний провал і крах будь-якого починання клієнта.

Пряма десятка шпаг – втрати і крах надій

Якщо в розкладі пряма карта, Клієнту слід чекати зради від близьких людей, якихось серйозних втрат і втрат. Особливо важливо те, що Вопрошающий ніяк не зможе змінити ситуацію, про яку сигналізує таро десятка мечів. Людині залишається покірно змиритися з волею долі, оскільки вплинути на стан речей не в його владі.

Вона може передрікати хворобливий розрив відносин з важливою людиною, руйнування всього задуманого, серйозні проблеми зі здоров’ям або навіть повне розорення і крах бізнесу.

Існує небезпідставний натяк на те, що виною невдач є злостивці і заздрісники. Десятка мечів прямо вказує, що всі проблеми можуть виходити від конкурентів, закулісних інтриг оточення Клієнта, ворогів під масками друзів і інших інтриганів.

Крім того, перебуваючи в розкладі, десятка шпаг застерігає запитував від безплідних спроб змінити ситуацію, і закликає мужньо прийняти ті втрати, які йому судилося.

Перевернута десятка шпаг несе надію

Якщо в розкладі десятка шпаг випала в перевернутої позиції, її негативізм зменшується, і вона має якесь сприятливе значення. 10 мечів перевернута вказує на вихід з важкого становища, на те, що неприємності і крах надій залишилися позаду. Також ця позиція натякає на ймовірність отримання допомоги від стороннього особи.

Якщо по сусідству з десяткою мечів перевернутої знаходяться інші карти з негативним значенням, запитував варто остерігатися повернення нерозв’язною ситуації з минулого, яку необхідно терміново усунути.

У негативному аспекті така позиція карти десяти мечів може передрікати новини про швидку смерть когось із знайомих або серйозної хвороби. Крім того, людина, якій випала перевернута десятка шпаг, знаходиться в критичному положенні: він може виявитися лялькою в руках долі, якщо не стане більш рішучим.

Розрив чи возз’єднання – вплив карти на відносини

У міжособистісних відносинах десятка мечів попереджає про небезпеки і кризовому періоді. Іноді вона вказує на втрату зв’язків, але ці зв’язки виявляться на перевірку зовсім неважливими. Найчастіше ж десятка шпаг в розкладі говорить Клієнту задуматися про те, що він може своїми руками зруйнувати добрі стосунки, якщо не перестане придушувати почуття і занадто сильно раціоналізувати емоції.

У більш широкому сенсі це карта душевних страждань, болю і безвиході, а також глибокого розчарування в особах протилежної статі. Особливість в тому, що вплинути на прийдешні проблеми в сфері міжособистісного неможливо.

У випадках, коли карта десяти мечів випадає в перевернутої позиції, є надія на більш сприятливий результат. Точніше, Аркан говорить запитував подивитися на те, що відбувається в більш райдужних кольорах. Слід бачити тут дорогу до успішності, станом спокою і оновлений. Звичайно, розклад все одно має від’ємне значення, тому біла смуга почнеться тільки після подолання всіх труднощів і перешкод. Зате пізніше можливо возз’єднання з близькими після тривалого конфлікту, а також набуття нового друга або партнера.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ