10 (Десятка) 🏺 Чаш Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті Таро Десятка Кубків зображена щаслива сім’я. Чоловік і жінка, звернені до глядача спиною, підняли руки в привітальному жесті. Поруч з ними в танці кружляють двоє дітей, хлопчик і дівчинка. Перед сім’єю простягається пасторальний пейзаж: пагорби, дерева і спокійна річка. Вдалині видніється будинок, який, судячи з усього, належить героям цієї карти. У яскраво-блакитному небі сяє веселка, яку прикрашають десять золотих кубків.

Загальний настрій цієї карти інтуїтивно зрозуміло навіть початківцю Таролог: Десятка Кубків символізує щастя і радість. У колоді Райдера-Уейта ця карта називається «Повелитель Повного Успіху», і її значення повністю відповідає назві.

Нумерологическое значення числа десять – завершеність будь-якого починання та бездоганність його виконання. В системі Таро десятки втілюють в собі всю повноту реалізації масті і віддалений початок її згасання. Так, десять кубків, ширяють над головами героїв карти, прекрасні, як бачення, але, перебуваючи на веселці, вони втрачають свою матеріальність.

Колесо Фортуни, нумерологический аналог Десятки в Старших арканах, вже початок свій рух. Не варто забувати про це і зосереджуватися виключно на такому позитивному значенні карти, як довгоочікуване досягнення щастя.

Значення в прямому положенні – період тривалого процвітання

Поява в розкладі Десятки Кубків свідчить про досягнення задуманих цілей і заслуженому відпочинку, наповненому приємними емоціями і враженнями. Це карта сімейного щастя і душевного спокою, заробленого старанною роботою над внутрішнім зростанням.

10 кубків показують емоційний аспект матеріального благополуччя, однак ця карта може також служити ілюстрацією прислів’я «з милим рай і в курені». Головний акцент Десятки чаш знаходиться саме в області відносини питається до подій – на це вказує сама масть Чаш, а також блакитний фон карти. Цей колір у символіці ордена Золотої Зорі, за чиїми канонам була виконана колода, символізує духовну сферу людського життя.

У розкладах на бізнес Десятка Кубків позначає добре налагоджені процеси, тривалий успіх, а також все, що пов’язано зі сферою гостинності: готельно-ресторанний бізнес, пансіонати і санаторії, курорти. Крім того, карта вказує на торгівлю такими природними ресурсами, як нафта і газ.

Значення в перевернутої позиції – неповне благополуччя, дрібні недоліки

Перевернута Десятка Кубків вказує на появу непорозумінь в, здавалося б, раз і назавжди налагодженому процесі. Це можуть бути як дрібні сварки в дружній родині, так і дурні помилки в механічному виконанні нескладних робіт. Ця карта означає перешкоди, які викликають швидше здивування, як таке змогло статися, чим злість і роздратування через наслідки такого недогляду.

У розкладах на саморозвиток і внутрішнє зростання десять Кубків в перевернутої позиції – це пряма вказівка ​​не зупинятися на досягнутому, тому що в цей період велика ймовірність зростання неробства і самовдоволення.

Відносно перевернутої Десятки Кубків завжди слід пам’ятати про те, що значення цієї карти завжди можна повернути в пряме положення, якщо не зациклюватися на недоліках і зосередити свою увагу на позитивних аспектах ситуації.

Значення в розкладах на відносини – довга щасливе життя

У розкладах на любовні прогнози Десятка Чаш – виключно сприятлива карта. Десять кубків можуть обіцяти щасливий шлюб, здорових дітей і довге спільне життя. Навіть перевернутий аспект цієї карти не применшує її благотворного дії, а лише вказує на деяку віддаленість його в часі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ