Сонник втратити Сумку 😴 наснилася, до чого сниться втратити Сумку уві сні бачити

Сон про втрату сумки має багато значень. Наприклад, він може означати зміну в вашій поведінці – воно стало менш жіночним і більш брутальним. Інше значення – поява перешкод і складних моментів у житті.

Якщо ви втратили сумку, але після її знайшли, значить, не дивлячись на труднощі і проблеми, що оточують вас зараз, попереду вас чекає щасливий кінець.

З чим була сумка коли її втратили?

Якщо уві сні ви втратили сумку з документами ▼

Якщо приснилося, що ви втратили сумку, в якій лежали документи, значить у вас в професійній сфері панує повний хаос. Необхідно розібратися в паперах, цілком можливо, в процесі роботи ви упустили важливі речі.

Сон, в якому ви втратили сумку з документами і грошима ▼

Якщо ви побачили сон про те, що втратили сумку з документами і грошима, значить існує велика ймовірність втратити їх і наяву. Прибирайте всі цінні речі і гроші в затишне місце, і ризик їх втратити істотно скоротиться.

Коли втратили уві сні сумку з речами ▼

Якщо уві сні ви втратили сумку з речами, значить в реальному житті вас підстерігають труднощі в матеріальному плані. Але цей сновидіння також може символізувати і сприятливі умови для здійснення угод, так як ваші вороги і конкуренти тимчасово самоусунулися і не уявляють в даний момент ніякої небезпеки.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втратити Сумку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втратити Сумку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, ніби-то я їду в трамваї в сильно переповненому трамваї, що мені навіть не довелося триматися за поручень, така була натовп людей і я як-ніби заснула стоячи між людьми і прокинулася від того, що мені стало важко дихати від того, що шарф мій вже був біля носа і перекривав дихання. Коли я прибрала шарф з носа тут якраз ми приїхали кінцева все стали виходити і я виявила, що у мене в руках немає моєї сумки, коли всі вийшли я всюди подивилася, але так сумку і не знайшла. Але печалі про втрату сумки уві сні не було. Сон приснився днем. спасибі

Мені наснилося, що я їду в переповненому трамваї і заснула між людьми, прокинулася від того, що стало важко дихати, тому що мій шарф піднявся аж до носаті перекрив дихання, коли я у брала шарф, в цей час ми приїхали на кінцеву і я виявила , що немає моєї сумку (сумку тканинна прямокутна для продуктів) коли всі вийшли я її ще пошукала, але не знайшла

приснився аеропорт летіти а я не можу знайти свою дамську сумку в якій всі речі і пакет, вся будівля обійшла вже спізнююся переживаю. а коли виявилося що сумка вже в літаку її зняли з рейсу як нібито не до кінця досмотренную і я прокинулася

Мені приснився сон що я десь залишила невелику чорну жіночу сумку.Ходжу її шукаю.Питаю у людей не бачили вони її?

Вітаю! Мене звуть Айганим. Мені сьогодні вночі приснилося: Втратила сумку дамську чорну (свою), шукаю і не можу знайти, так і прокинулася. спасибі заздалегідь.

Були в якому то приміщенні де багато людей і хто вкрав сумку&# 8230;.почала шукати, переглянула багато нових сумок (всі були красиві нові і майже всі були червоні), але свою не знайшла.дуже засмутилася.

в МІСЯЦЬ РАЗИ 2-3 БАЧУ СОН ЩО У МЕНЕ ЗНИКАЄ МОЯ ЧОРНА СУМКА ПОВСЯКДЕННЕ, Я ЇЇ НАМАГАЮСЬ ШУКАТИ АЛЕ БЕЗ результатную.ПРО ЩО ЦЕ віщувало? ЩО &# 8212; ТО полохо?

Їхала в автобусі в білому махровому халаті з собою була дорожня сумка з речами. Вийшла з автобуса на невідомої вулиці, водій автобуса викликав таксі, озирнулася немає сумки з речами.

Сама закинула сумку під бугор думала спущуся і знайду її . А коли спустилася під бугор я сумку не змогла знайти.Я була не засмучена.

Добрий день, Тетяна. Мені наснилося, що я чекала поїзд, а потім зникли мої дорожні сумки, але в поїзд я сіла і зрозуміла що сумок немає. А ще я бігала від вагона до вагона, шукала де сісти зручніше, тому що було багато людей, а речі стояли на пероні.

у мене вкрали сумочку з грошима та паспортом я її не знайшла

прісних що я втратила свою нову сумочку бежевого кольору. що це означає? але знайшла я її чи ні я не пам’ятаю

Втратила сумочку кавового кольору з необхідним для жінки вмістом: їхала в електричці і сумочку поклала на вільну лавку перед собою. трохи вздремнув &# 8212; відкрила очі &# 8212; сумочки немає. Шукала, питала пасажирів &# 8212; нічого. Раптом виявила її біля себе. Все є, заспокоїлася.

Уві сні втратила сумку (модну, дорогу), довго шукала &# 8212; втомилася її шукати уві сні і прокинулася &# 8212; сумка стоїть на своєму місці&# 8230;

доброго ранку. Ми розлучилися з чоловіком і я загадала сон болить у нього за мною серце, чи хоче повернути він все тому, якщо так то нехай мені уві сні хтось що то дасть якщо немає то я що то віддам, снитися що я віддаю жінці типу що то маленької книжки по каторой потрібно було щось оплатити а у неї листи як прбіти голками і порізані і ця жінка вириває ці зіпсовані листи і повертає цю книжку назад. що це може бути

Прийшла на роботу, поставило сумку у відведений для цього місце, мені потрібно було відпроситися, так як син пішов в школу без штанів. Коли пішла сумку виявилося, що її немає. У сумці був гаманець з грошима.

в сумці знаходяться гроші які я повинна була віддати нібито як борг але я сумку забуваю де то забуваю взагалі втрачаю Потім шукаю роботу що то хочу продати щоб знайти ці гроші

Снилося білу сумочку втратила. Десь в квартирі. І не знала як зайти. Це був другий поверх і там не було драбини. А стояло щось м’яке і високе. І я не знала як бути. А ще цигани були.

літо. Прогулянка по парку. Десь залишила сумочку, в якій гроші, банківські картки, ключі. шукала. Уві сні сприйняла втрату спокійно, навіть жартувала з цього приводу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ