Сонник Втратити сережки 😴 приснилося, до чого сниться Втратити сережки уві сні бачити

Сон про втрату сережки віщує розлуку з дорогою людиною, зраду коханого. Переживання і сварки залишать негативний відбиток на вашому серці.

Не варто приймати необачних рішень, робити швидкі висновки, ваші вчинки і кроки повинні бути продумані і виважені.

З якого металу зроблена сережка у вашому сні?

Втратити уві сні золоту сережку ▼

Сниться, що втратили золоту сережку, – сновидіння служить попередженням, що безглузда сварка здатна зруйнувати відносини, які вам дуже дороги. Зберігайте розсудливість і не йдіть на поводу у емоцій.

Сниться, що втратили одну срібну сережку ▼

За сонником, втрата однієї з срібних сережок віщує розрив любовних відносин через суперечки або скандалу. Якщо вашою метою є щастя, не варто орієнтуватися на гроші і матеріальні блага.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Втратити сережки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Втратити сережки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Виявила, що в одному вусі немає сережки, тієї яку я завжди ношу. Серьга золота. Потім я намагалася щось робити, щоб приховати втрату, яка метушня &# 8230;

Деталі не пам’ятаю, пам’ятаю тільки те що я доторкнулася до вуха і виявила то що там немає другої сережки (яку я ношу в реальності) я дуже засмутилася і почала шукати, все це відбувалося наче в темному замку, там начебто були великі дзеркала, все більше я нічого не пам’ятаю)

Деталі не пам’ятаю, пам’ятаю тільки те що я доторкнулася до вуха і виявила то що там немає другої сережки (яку я ношу в реальності золота з діамантом) я дуже засмутилася і почала шукати, все це відбувалося наче в темному замку, там начебто були великі дзеркала, все більше я нічого не пам’ятаю)

Мені приснився сон як буд-то я лежу а в вухах моїх немає золотих сережок і я сама їх не втрачала, як буд-то син був поруч. Точно не пам’ятаю, яким чином зникли сережки, але син теж снився

Втратила правою сережку на вушку я знала у кого було хто вкрав але я цієї людини не знаю в реалі. Я хотіла піти і взяти але що то заважало

Я втратила сережку золоту з каменем з лівого вуха, і шукала її. А в кінці мені дали за неї грошей. Сказали що п’ять гривень, а я дивлюся там 20. І я шукала будинку, а потім в своїй чорній сумочці. Але знайшла таку ж але з іншим каменем і кажу мені потрібна така але з іншим каменем

Здраствуйте я уві сні втратила свої сережки тільки одну.І я як то удевляюсь зважаючи на себе в дзеркало і подумала що зніму ще одну сережку і як то спокійніше стало .

У мене у вухах по дві пари сережок і ось уві сні коли я помацала вуха бачу що немає в правому вусі однієї сережки, стала шукати, находіда інше золото, знаю, що як ніби це золото мами і сережки, і інші вироби, навіть зуб був золотий, але моєї сережки так і не було, були уві сні ще люди, але не пам’ятаю хто , . страху що не знайду сережку не було, чувсвовать що десь поруч повинна бути, але так і не знайшла ..

Вітаю! уві сні побачила себе в дзеркалі без сережок. (Сережки подарунок чоловіка.) На обох вухах вони отсуствовалі.

Снилося що я втратила золоту сережку з лівого вуха і її не знайшла. Втратила як ніби в сімейному ліжку

Бачила себе уві сні, дивилася на себе в дзеркало і бачила без обох сережок, чіпала мочки вуха і була здивована, сережки то нові, як могла втратити? Взагалі не засмутилася, подумала, десь в ліжку, за ніч втратила&# 8230;..

Бабуся подарувала мені фамільні сережки, а 3 місяці тому вона померла. Приснився сон що я втратила ці сережки, які належали моєї пра бабусі, потім бабусі, і тепер їх ношу я. Сережки золоті, з перлиною. Дуже дорогі мені як пам’ять і довіру. Снилося що я дивлюся в дзеркало, і на вухах немає цих сережок. Дуже злякалася, почала шукати, так і не знайшла.

Я бачила трохи просто пам’ятаю що я просто ходила по провулку і в один момент рукою взяла свої вуха і відчула те що на моєму лівому вусі немає сережки

Я втратила заклепку яка закриває сережку, ходила шукала її, але не могла знайти, так я її і не знайшла (((

Хотіла в борг взяти золоті сережки і вони зникли.я плакала шукала, але знайти не могла.мені дали цілий латок, щоб я їх там пошукала, але не знайшла.у мене склалося враження, що їх спеціально вкрали у мене.на латці було багато золотих прикрас, але я шукала саме ті сережки

Доброго дня
Наснилося, що втратила одну сережку з діамантом, в квартирі подруги, з якою ми вшануйте спілкуємося в житті. Почала шукати по всьому її дому, однак, не знайшла, знайшла якісь інші старі золоті кільця. У житті З подругою є нерозуміння один одного і ми майже вже чужі люди

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ