Сонник Втратити годинник 😴 приснилося, до чого сниться Втратити годинник уві сні бачити

До чого сниться втрата годин? Сновидіння попереджає про марне витрачання часу, отмеренного долею. Вас долають домашні турботи, через які нічого не встигаєте. Визначтеся з першорядними цілями і життєвими орієнтирами.

Втрата наручних годинників віщує крах надій. Пошуки пропажі увінчалися успіхом – до щасливого сімейного життя.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Втратити годинник, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Втратити годинник уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Снилося, що я в гостях втратила наручний годинник. Толі браслет зламався, чи то просто застібка розстебнулася, точно не пам’ятаю. В реалі годинник не ношу і їх у мене немає.

21 травня 2017 року днем ​​після обіду я заснула і мені приснився сон що я втратила дорогі золоті ручний годинник на шкіряному ремінці, які мені подарували на день мого ювілею в 55 років мої роботодавці..чоловік і дружина-власники фірми. де я працювала до 2 травня 2017года. 2 травня 2017р. я була звільнена за скороченням штату дружиною мого роботодавця, яка стала директором в 2014р. після смерті її чоловіка, в листопаді 2014 року який брав мене на роботу в 2003 році по її особистою рекомендацією, так як ми були з нею знайомі по моїй роботі в вузі. але! в цьому ж сні мені наснилося + що я знайшла відразу три ручних золотих годин жіночих з порваними шкіряними ремінцями..коли намагалася знайти свої втрачені години! ХОЧУ ЗНАТИ ДО ЧОГО БИ ЦЕ ВЕ мені приснився В ОДНОМУ СНІ?

Вітаю. Мені наснилося що я втратила свій годинник, а точніше залишила в готелі а коли повернулася їх там не було. Годинники айфон електронні ремінець червоний

Всією сім’єю повинні полетіти в Ленінград, ноу мене немає штанів . У пошуках штанів я зайшла в магазин до знайомої продавщиці, але штанів не було. Під час моїх метань я втратила ще й свій наручний годинник . Вийшовши з магазину, я побачила всіх своїх з багажем і зрозуміла, що літак полетів . Я ридала, а потім ми їхали додому не пам’ятаю на чому.

Здраствуйте ! Мені наснилося що я одягла нібито свої Годинники а потім позначилося що це не мої а дівчатка, знайомої ! І я зняла подивилася на них, це були не мої Годинники і я віддала їй їх ! Потім я бігала шукала свої Годинники, по-моєму я їх не знайшла ! Все далі не пам’ятаю

Уві сні я бачу своїх однокласників. Ми вітаємо одну нашу заміжню однокласницю. Спеціально для неї приготували танці, відео, накрили стіл. Після коли я вже хотіла йти додому розумію що всюди лежать, висять чужі жіночі наручні годинники і їх дуже багато. Вони все досить гарні, але я шукаю свої. Подруги кажуть щоб я взяла будь або навіть кілька чужих, але я не хочу, а потім все таки беру кілька красивих чужих, а свої так і не знайшла. Я здивовано питаю чому по всій кімнаті розкидані наручні жіночі годинники, але не отримую нормальний відповідь. Мені 28. Близнюки. кінь.

Хотіла ВОСН подивуватися час але на руці годин не виявилося смороду десь пропали з рукі и ВОСН смороду назад не з’явилися.

наснилося що я був на тренуванні по футболу (займаюся ним в реальному житті дуже довго), і там зняв наручний годинник прям за полем на якийсь тумбі (годинник ми купили з дівчиною тижні 2 назад) . Потім як переодягнувся після тренування хтось з команди приніс іще годинник і сказав що залишилися тільки ці, а тих твоїх вже немає. так і залишилися у мене інші годинник, а моїх немає..Сон приснився з п’ятниці на суботу

Ми гуляли з хлопцем і він мене дістав віддай гард мені твій годинник скільки я не говорила що ні віддам всі рівно віддала годинник але потім пішла купувати нові але мені нічого не сподобалося

Я залишила Годинники наручні і телефон, коли повернулася їх вже не було, посварилася з чоловіком, звинувачуючи у зраді

Заняття любов’ю з незнайомим чоловіком, при цьому я тебе годинник свій наручний, він одягає свої а я шукаю і не можу знайти, потім я сама бігу по дорозі і поспішаю кудись мене приходять різні ситуації по дорозі, наприклад двоє маленьких дітей стоїть біля будинку і дивляться на мене як я мчу

Снилося то що ми з сім’єю на море.На пляжі почалися хвилі.У моєї мами в руках були мій годинник.Ударом хвилі вона їх втратила.Я почав їх швидко шукати в воді, але не знайшов.А крім цього знаходив якісь старі речі на зразок моїх улюблених кросівок, книг, здавалося ніби я вже роюсь в старій тумбочці зі старими речами (як ніби реальна картина з дитинства (ніби мені років 6))
Коли годин я так і не знайшов &# 8212; я почав дуже сильно нервувати і кричати на матір, а вона в нетверезому стані йшла до мене, просила вибачення, а я її проганяв.Потім навіть почав її бити, щоб вона не ходила за мною і не заважала шукати Годинники.Потім я знову заліз у воду щоб знайти Годинники, але переді мною в море вже стояла та сама тумбочка в якій я почав ритися, а (коли повністю в неї заліз виявився в незрозумілому просторі)

(Все в житті живи, все добре)

Снилося що кричав, психував і бив маму.За те що, вона втратила мої Годинники.
Ми були на морі, у неї в руці були мої Годинники, почалися хвилі і її накрило хвилею і вона втратила мої Годинники, я намагався їх знайти, але не знайшов. І тому на суші почав на неї кричати, а вона в нетверезому стані йшла до мене, я продовжував кричати на неї, а вона вибачалася.Потім я її вдарив, коли вона до мене підходила

Уві сні у мене вкрали годинник, після того, як мені стало погано, мене везли кудись, хтось їх з руки зняв я кинувся шукати, але не знайшов, а тільки знайшов свою тростину, бачив ще жінку з дівчинкою.

У торговому центрі спускаюся сходами вниз, т.до. у мене туди впали спочатку одне кільце, потім інше, потім годинник &# 8230; все прямо з руки

Мій молодий чоловік подарував мені наручний годинник-браслет, електронний. Уві сні я їх втратила і намагалася купити собі такі ж нові

Пам’ятаю стіл, на ньому викрутки, якісь запчастини, металеві предмети, гайки, брлтікі. Я тримала годинник в руках, поклала на цей стіл. Сама взяла викрутку і прикрутила шуруп, не пам’ятаю що я чинила. Нечайно рукою змахнула зі столу годинник, вони впали. Я почала їх шукати але так і не змогла знайти. На підлозі теж була купа мотлоху. Потім прокинулася з почуттям того, що я щось упустила, втратила.

Втратив годинник в лісі і довго їх шукав! Було страшно і довелося піти з лісу! Але робочі обіцяли їх знайти і повернути!

Мені наснилося що я втратила смарт годинник.
Браслет залишився на руці, а годинника немає.вони випали з браслета, але я не розтроілась, подумала .нічого куплю нові

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ