Сонник Втекти 😴 приснилося, до чого сниться Втекти уві сні бачити

Якщо ви втекли – то все ризиковані на перший погляд ситуації насправді для вас не є небезпечними.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Втекти, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Втекти уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося нібито я довго і наполегливо намагаюся виплутатися з рук маніяка, але все-таки вириваюся і встигаю добігти додому і закритися.Що це означає?, Дайте відповідь будь ласка.

я побачила змію, вона лежала нерухомо, я намагалася акуратно обійти але вона побачивши мене почала швидко повзти за мною, я почала бігти. не обертаючись швидко бігла. після призупинившись побачила кубло змій маленьких і яєць. але запам’яталася мені одна маленька змія рожевого кольору. я сиділа поруч з нею і боялася зробити різкий рух щоб мене не вкусили. вона щось їла, погано пам’ятаю що це було. далі не пам’ятаю. уві сні страшно боялася так як я насправді дуже боюся змій. до чого б цей сон?

ми з дочкою біжимо від кого-то по горах .і скелях за нами якісь люди ганятися в нутрі все стисло від страху.але ми всет від переслідувачів їдемо на мотоціцле і врятувалися

забралася в чужий будинок, мене намагалися зловити але мені вдалося втекти, прихопивши при цьому якусь одяг, після сну відчувала захоплення, що вдалося втекти

я тікала зі свого будинку від колишнього чоловіка..зателефонувавши синові уточнити що його немає..я повернулася додому.?

Вітаю!мене звуть Яна Лимонова.я дівчинка дев’ятирічна. Я не знаю Е-mail.мені наснилася моя рідна сестра і дві племінниці.одна велика але не знаю скільки їй було років, інша маленька років двох.було ось як я була у них в гостях, я тримала Ніку в руках.Сестра расговарівала з чоловіком&# 8217; вони чомусь лаялися.і вдрук сестра по случайнасті вдарила мене і я чомусь втекла.а більше я нічого не пам’ятаю.

Я була вдома, у яких то людей, але будинок був знайомим, і там була моя двоюрідна сестра а її батьки були інші.Ми з сестрою сиділи у них вдома, і раптом приїжджає якась машина, виходять чоловіки, ламають вікна.Стріляють у вікна, кричать я собі забираю ваших дівчат, ми з сестрою тікаємо, і ми поподали в глухий кут, нас ловить якийсь здоровий чоловік за Воласа я його б’ю, він притискає до стіни і далі я прокинулася

Побачити свою дитину втік із закритої школи з подружкою.Місце зустрічі город чужий.Бачу людей знайомих і незнайомих.З дочкою я розмовляла.Все в сіро темних тонах.

Мій улюблений сидить у в’язниці і я до нього приїхала намсвіданіе і ми з ним стали тікати і нас помітили і ми стали тікати по лісі і втекли потім сниться море якийсь і ми перепливаємо на інший берег і на тому березі ми одні і счамтліви

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ