Сонник врятувати Кішку 😴 наснилася, до чого сниться врятувати Кішку уві сні бачити

Рятувати кішку – сонник дає сприятливий прогноз для вирішення давніх проблем. Справи поступово будуть налагоджуватися. Рятуєте кішку – проявляєте чудові якості лідера, відмінно ладите в колективі. Все це виявиться вкрай корисним в поточній ситуації.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося врятувати Кішку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться врятувати Кішку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я врятував свого кота від падіння з балкона, поверх ніхто не знає, але досить високо.Спас в самий останній момент, коли кіт тримався вже однією лапою за сітку від комах.Причому це відбувалося в квартирі одного досить відомого психотерапевта, семінари якого я кілька років тому відвідував, але після цього ми не спілкувалися досить тривалий час і вдома у нього я ніколи небув.З чого раптом ми з котом виявилися у нього в гостях і чому кіт вирішив стрибнути з його балкона. До чого б це, дуже хотілося б дізнатися? Заздалегідь дуже вдячний за тлумачення!

Мені наснилося ніби я випустила своїх кішок погуляти, потім пішла за ними і побачила як 3 або 4 собаки хочуть на них напасти, скаляться і гарчать. Мені стало дуже страшно за своїх кішок і я абсолютно безстрашно підбігла до них схопила їх наруки і понесла додому, навіть не боячись, що мене покусають собаки, головне врятувати моїх кішок. Собаки до мене навіть не доторкнулися і не побігли за мною, і я спокійна пішла додому.

Доброго ранку! Що значить сон де я стала божевільною, відчуваю себе божевільної, навіть стрілки годинника двояться і як скачуть, лежу в псих лікарні, колять ліки, відчуваю їх дії. Потім чоловік знайомий (давно його не бачила) хоче зі мною одружитися з глупоти моєї не помічаючи..посміхається, доглядає, дає грошей, коляска дитяча в кутку стоїть.. Потім на вулиці в садку з яким -то чорним кошеням йду. На мене стрибає пограти щеня, я відвертаюсь від нього щоб він не забруднив одяг-він як-то падає в яму з водою або колодязь якийсь. Я його лізу рятувати, простягаю руку-він кусає і хапається за мене. Викидаю його з колодязя наверх, а кошеня лякається собаку і сам падає в воду. Рятую і його, тримаю кота на руках. Вони шиплять один на одного. Сон дуже явний якийсь. чіткий.

мені наснився сон&# 8230;
Я йду на день народження до племінника&# 8230;
і тут біжить чорна стривожена кішка, а за нею собака&# 8230;
Кішка ховається в кущі, собака за нею&# 8230;
Кішка швидко вистрибує, і кричить мені&# 8230;
&# 8212; Юля допоможи мені&# 8230;..
&# 8212; Вона стрибнула мені на руки, і я занесла її додому.

До чого це поняття-не маю.

Я з кимось із знайомих чоловічої статі йшли по дорозі і там була мокра засипана земля. Спочатку там вода була. І собаки з кішками. Я захотіла врятувати їх. спускаюся туди. У підсумку ми взяли тільки собаку. Я повертаюся за кішкою. Води вже немає, а тільки земля. Я розкопала, там було багато кішок і мертвих і пару живих . Пам’ятаю вони були сірі нявчали. І все

Наснилася кішка біла, як ніби кішка була винна в загибелі людини, і її сховали десь глибоко, незнаю як пояснити це місце. Але я весь час уві сні переживала за неї і все таки дістаю її від туди і заспокоїлася.

їхали з моєю маленькою донькою в ліфті, на стелі ліфта сиділа кішка і нявкала, я взяла чим розпорола стелю і випустила кішку, вона вистрибнула і почала тягнути нам свої лапи, щоб віддячити

Рятувати кішка і БАГАТО КОТЯТ НА ПЕРЕХРЕСТІ ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ, АЛЕ ВОГНЮ НЕ БАЧИЛА.Їх переносять В ЯКЕСЬ підвальних приміщень

Здраствуйте! Мені снилося як ч рятував кошеня який висів на дереві, витягнувши піджак він сліз на нього і я його врятував. Точно також там висів трохи вище вже по більше кіт і я його теж урятував.

Мені наснилося, що я спочатку кота кинула в воду з надією що він попливе, потім забула про нього. Через деякий час я прийшла, а він ще смикався під водою, і я його витягла. Я взяла його на руки, по натискала на нього, щоб вода вийшла. Він почав дихати, я його поклала на ліжко (вона була застелена в білому кольорі), трохи прийшовши до тями, кіт ліг на спину і потім піднявся і сів навпроти мене. Він взяв лапками моє обличчя, акуратно НЕ злісно, ​​і почав зі мною говорити як людина. На той момент я злякалася і почала істерично кричати на нього.

Я стою біля закритого вікна, і бачу, що на карнизі ходять 2 кішки, одна чорна, в іншої черепаховий забарвлення з переважанням рудого. Відкриваю вікно, хапаю спочатку руду за шерсть, рятую, кидаю в кімнату, потім намагаюся схопити чорну, але вона висить вже тільки на лапах, вислизає і падає з 9го поверху.

Нібито щось горіло, то чи будинок, то чи палуба. Нібито люди навколо мене врятували всіх, але ніхто не хоче рятувати якогось людини, у якого вже горять руки і ноги, і до того ж він кричить про допомогу, але я мчу до нього і вчасно рятую його. Потім дія розгортається так, ніби я вдома, і до мене підходить кошеня, я оглядаю його лапки і кажу, що все добре, і протягом сну, кошеня слухається тільки мене, рветься тільки до мене і грається.

Ми з друзями підібрали риже- білу кішку, виявилося, що вона хвора лішаём. І ми хотіли відвести її до ветлікарні. Уві сні так само було багато знайомих мені людей. І дія відбувалася на знайомій мені вулиці.

Я йшов по вулиці зі мною були два знайомих вчителя. Одна реготала весь час і була мила і молода, інша навпаки. Сонце вже сідало. Ми йшли по тротуару і я побачив як під зупинилася машину (вона була невелика, на кшталт део Матіз) заповз дитина. Водій ерзал вперед назад, але колесами дитини не переїхав. Абсолютно ніхто не реагував, хоч все і бачили, що сталося. Я кричав водієві, щоб він зупинився на місці, але він чомусь продовжував соватися. У підсумку я вийшов з себе і підбігши підняв зад машини. Дитина виповз і коли я взяв його на руки, він раптом став рудим котом, трохи подряпаним. Дивився на мене і нявчав. Викликали швидку, але вона так і не приїхала. сон скінчився.

Кішку обліпили великі коричневі жуки, швидко їх зривала (насилу) з неї уві сні і викидала в сторону. Їй стало дуже погано у неї потекла кров, донесла до ветеринарії.

Уві сні мені потрібно було перенести кішку з одного будинку, з якого її хотіли вигнати до себе додому. По дорозі зустрічалося багато собак, а я її постійно ховала, рятувала від них, аби донести її до будинку. І так весь сон рятувала кішку.

побачила кота плішивого і страшного сидить на сходах, у нього були добрі очі зі сльозами, спробувала зняти з нього кірку плешивости під нею виявилася красива шерсть як у сірого кота британської породи, та й кіт виявився цієї породи. і зі словами він буде жити у мене і я йду до ветеринара і я прокинулася.

Витягла чорного кота з колодязя, думала що він мертвий, а він живий, мокрий тільки до нижньої половини тулуба.

Я знайшла білу кішку з темними плямами на спинці. У неї була рана на передній лапці.Я взяла її на руки, перев’язала лапку і нагодувала кішку.До самого кінця сну кішка була у мене на руках.

Добрий день, Наснилося, що йду по вулиці і бачу, як вбивають намагаються вбити кішку, я її врятувала, принесла додому, відмила, і вона була вдячна &# 8230;

Уві сні я йшов по темному провулку з кимось, точно не помну. І тут побачив хлопчика на велосипеді, який проїжджаючи повз сам з собою разговрівал, і я почув що він сказав я кожен раз коли проїжджаю тут годую кішок (котів). Я проїхав за ним, не знаю чому (я котів люблю з дитинства і зараз у мене є кіт) підходимо до комори на кшталт, там все розбите, всюди кров, подивився наліво і побачив &# 171; доріжку&# 187; тянующаяся з мертвих котів. Хтось їх вбивав, чутно було. Підбіг до дверей і відкривши побачив кота переляканого, взяв його і різко викинув через цей темний провулок, на ту сторону. Ось і все начебто, може щось забув. спасибі.

Бачила як кішка тікає від мене потім від собаки, потім я її наздоганяю і бачу поруч з цією собакою забираю кішку і потім сажу її на руки і гладжу.Кішка темно-сіра.

Я у бабусі жила, у них народилися кошенята, вони швидко так виросли, у них був ведмідь і вовк, я так злякалася спочатку, а потім з ним подружилася і в будинок привела, а кішки вони почали носитися по городу, а вовк за ними, я врятувала деяких кішок, інші не пішли в будинок, потім ми з ведмедем пішли ховатися щоб врятувати інших сховалися і вовк такий людиною став і каже виходь я тебе знайшов, я подумала що мені злізла, він знову такий приходить, про ось ти де, і ведмідь теж людиною став

я була в незнайомій кімнаті з чорною кішкою і тут раптом увійшов молодий високий хлопець який викликав у мене неприязнь на повідку у нього був пес (вівчарка) я схопила кішку бо пес збирався на неї накинутися, і відбігла з кішкою на руках в сторону не даючи її в образу.

YA EXAL V TRAMVAE SO SVOIM KOTOM KOT ZALEZ V KAKOETO OT VERSTIE V POLU TRAMVAJA I ZCES TAM.POTOM STAL ZALOBNO I GROMKO MJAUKATJ JA OSTANOVIL TRAMVAJ I S NERUZI VITASHIL KOTA OSVOBODIV EGO ZASTRJAVSNIE LAPI.

за мною йшли якісь хлопці, шукали мене, а кішки захищали мене і я намагалася їх забрати, але деякі випадали з рук і гинули і я не могла врятувати їх, а вони ходили за мною або лежали неподалік

намагаюся дістати чорну кішку через ліжка а вона вчепилася в ліжко і недостаеться + у її на спині шерсть почали грати піднімаючись на 30см приблизно і опускаючись, У її були жовті яскраві очі великі. Коли я її відпустив вона зістрибнула від кута ліжка де я її тенул в Вірхов і вистрибнула у вікно через скло не розбивши його прокричав я тобі помщуся. Потім двері я типу далі ліг спати і на мене плівка накидався пов’язуючи до кровате, далі побачив що двері прочинилися і в них з’явився жовтий очей цієї кішки, незнаю як але я виплутався з плівки і запустив пнув голий стілець в двері. потім прокинувся

я побачила як з вікна нашої квартири падає кішка, хапаю її за хвіст і тягну її на верх, поруч виявляється мій чоловік. Я чомусь подумки прошу його про допомогу, але він навіть і не подумав допомогти.Я сама рятую кішку і прокидаюся

Доброго дня, Тетяно!У нас є триколірний кішка, звуть її Ася: уві сні я рятував її але від чого і як не пам’ятаю але точно пам’ятаю що рятував нашу АСКУ мій [email&# 160; protected]

Собаки гналися за кішкою, я відкрила двері і покликала кішку, кішка встигла врятуватися, забігши до мене в будинок. Але забігла і собака, але на той що гнала кішку, а маленька. Я кішку вирішила залишити, а собаку почала думати кому віддати.

Доброго дня.
Другий день поспіль сниться, що я шукаю по дворах свого кота, який загубився (Наяву з ним все добре, він не пропадав). Під час пошуків і поневірянь я попутно знаходжу інших кішок, схожих на мого кота, рятую їх від собак, годую зголоднілих кішок, якщо кішка в капкані, я її від туди витягаю і перев’язую лапи. В кінці сну я знаходжу свого кота і ми йдемо з ним додому.

пожежа все в вогні ..все в диму ..я прокидаюся від диму жахливо надихалася дама ..поруч кошеня не дихає ..я стала його трести і ударяти злегка в область серця ..кошеня прокинувся ..) Мене забрала швидка ..але я спокійна за кошеня ..віддала його своєю 6 ти річної дочки ..

Коли кішку викинули з 6 поверху вона впала на машину і розбилася я думала що вона померла, але після минулого часу коли я оберталася, то побачила що її хвіст піднявся вгору і я підбігла до неї то вирішила її відходити погодувати і помити мені стало дуже приємно що вона вижила!

зима. по проїжджій частині дороги тече &# 171; річка&# 187; з талого снігу. в ній тоне мій кіт (великий, чорного кольору). по цій дорозі їдуть машини і кіт ризикує бути задавленим. але мені вдається його врятувати

Мені снилося дуже багато мертвих тварин (коти, тигри, козел, кінь), серед яких я побачила 2 маленькі білі овечки і намагалася їх врятувати від якихось людей. половину сну я тікала від цих людей, в кінці-кінців прокинулася

мені снилося, що кішка застрягла у багнюці і кидається, мучиться, я їй допомогла і кішка втекла і ще мені снилося, що я набираю в ємності багато чистої прозорої води, а поруч знаходився відкритий люк, але не брудний.

Я виходила зі школи, і побачила свого кота, взяла його на руки і пішла додому. на вулиці було темно і холодно. було літо.
Звідки з’явився мій двоюрідний брат, він кричав мені -&# 187; Аня. ззаду собака!&# 187;
я озирнулася, &# 8212; і вправду- сзалді бігла наша дворова собака. Вона погналася за мною, ми не прибігли відразу до мене додому, а перш за все, щоб відв’язатися від собаки ми пробігли навколо будинку, я передала кота брату, він закинув кота за паркан нашого будинку і зачинив хвіртку. Собака побігла за братом. ми оббігли з ним будинок.
Ми різко виявилися будинки.
Я прокинулася вночі він ознобу. кіт мій лежав поруч зі мною. я заспокоїлась. і лягла спати далі.

Наснилося що людина яка живий його вбили, а її мати яка померла наливала чисту прозору воду у великій умивальник і там тонула чорна кішка. І я її врятувала і витирала чистим рушником.

Вітаю!
Мені наснилося що подруга викинула мене зі своєї яхти, і посміялася. Після я опинилася у воді, і різко їм бачу берег, пливу до нього, але не одна, а з кішкою. Пізніше як поплив до берега, побачила тварин майже всіх кішок. Але вони всі були по парі. І та кішка, яку я врятувала, у неї теж там була пара. І сегодгя п’ятниця 13, незнаю миє це щось значить. Дуже хотіла б дізнатися . чекаю тлумачення. Заздалегідь дякую.

Наснилося що йду з двома дочками і з мамою по дорозі і мені потрібно з неї піти начебто за мною хтось женеться, по праву сторону велика висока бетонна сіра стіна, не знаю яким чином ми через неї перелізли і опинилися як буд то в цирку за ширмою, коридор світлий, багато дверей, знайшли вихід йдучи озираючись не наздогнав нас хто, опинилися на вулиці, ніч вогні яскраві ліхтарі, ніби біля цирку, широка гладка дорога по ній як хід, спереду їде карета запряжена в собак, такі великі як вовкодави , дітей зі мною поруч вже немає і мами, бачу чорна велика кішка і сіра на асфальті, від упряжки відчіплюється найбільша собака і я розумію що вона їх зараз порве, біжу хапаю кішок поруч виявляється залізні сходи я на неї видираюся собака знизу гавкає гарчить, розумію що не на мене а на кішок, я підсаджують кішок вище і вони виявляються на даху,я розумію що собака їх не зачепить і мені стало спокійно . все прокинулася.

Мені наснилося, що собака зачаїлася і накинулася на мене. навколо було багато котів і моя кішка. я взяла її на руки щоб собака її НЕ покусала. собака вчепився мені в руку і я ледве-ледве її змогла вирвати. потім сховалася в своєму будинку. собака уві сні була знайома.

після того як у сусідів місяць тому збили кішку приснилося що їм я подарував кошеня, ми з ними живемо в одній квартирі. Сон: повертаємося откудато, додому з сусідом і хтось вигулює собаку світлу. Ця собака починає бігти за моїм і сусідським котом, мій відразу на мене заліз а собака його нетрогала а сусідського кота загризла хоч він намагався втекти, і стрибаючи комне він впав на землю загризених. Я хотів його врятувати але у нього всі органи були прокушені.

Справа в тому, що я випустила кота на вулицю і ось він вже не з’являється 2-у тиждень. Сон приснився минулої ночі. Ніби я виглядаю з вікна і бачу кота (3-тя частина сну, перших двох не пам’ятаю.), І біля нього собака, намагається його вкусити. Я дуже боюся собак, а ця була здорова. Я перегинати з вікна (перший поверх) і починаю шукати, що небудь, що б відлякати собаку, знаходжу гудзики і починаю їх кидати в неї. Собака зреагував і подивилася в мою сторону. Я перегинати ще нижче і падаю. Знаю, що моя мама знаходиться в сусідній кімнаті, вже опинившись на вулиці, розумію, що собака тепер націлена на мене. Я починаю кликати маму, але вона чує не відразу. Собака кидається на мене і намагається вкусити, але я, ніби як, кричала їй, що не боюся. Чому то знаю, що мама вже визирнула і напевно намагалася мене як то врятувати. Далі не пам’ятаю. Але суть знаю точно! я намагалася врятувати свого кота і через нього навіть з собакою зіткнулася.

сон був ранковий з суботи на неділю, ловив толі чортів толі нечистих, була сільська (сільська) місцевість, йшов по провулку зліва і справа дерев’яний паркан, під нагами товстий шар сухого сіна, паркани закінчилися, відкинув його вправо на купу сіна, під купою сіна був віз, я її не віділ але відчув що це саме був віз, зловив маленького безглазго лисого чортеня розміром трохи менше кішки, він був незадоволений тен що він попався що його спіймали, потім якась невидима (чорна ?) Сутність мучила світлу кішку, довбала нею об підлогу, при цьому вона втратила праве око, але я забрав кішку у цій незрозумілій і невидимої суті
[email&# 160; protected]

Мені снилося, що у мене є кішка.
Раптом її тіло почало холоднеть і вона вмирала, але я намагалася її зігріти і врятувати, ії все це повторювалося неодноразово.при всьому при цьому я її кудись цілеспрямовано намагалася віднести&# 8230; і відбувалося все це дія в різних місцях, в яких не пам’ятаю,

Привіт, мені приснилося що а врятувала свою кішку (вірніше кошеня), вона захлинулася у ванні, і у неї зупинилося дихання, я їй зробила штучне дихання і про на задихала)

Підійшла кішка а в голові у неї встромлені (хаотично) великі сталеві голки штук 10 довжиною по 5-7см -воткнула їх моя маленька дочка (граючи мабуть) я акуратно витягнув все голки кожну потихеньку тому як кішка (сіра звичайна) морщилась від болю але терпіла молча- далі відпустив і вона пішла.

Вітаю.Спочатку снилося, що засмітився кран.Я намацую зпсор в крані, протікає чиста вода.Знову-засмічення, знову витягаю пробку.Так кілька разів.Потім я витягаю мішечок з крана, а там кошеня.Живий, гарненький.Я його випустила, а в мішечку залишилася кісточка.Мабуть, він їй харчувався.Потім сниться, що я чую, як від болю верещить кіт, я біжу його рятувати.Мої сусідки мучать його.Я кричу, щоб перестали.Вони-ти, що пришелепкуватий, тобі кота шкода?Кричу щосили, щоб відпустили.Коли вони відпускають кота, він йде до мене.Весь побитий, бідний.Дивиться на мене і простягає мені передні лапки, щоб пошкодувала.Обидва сну наснилися сьогодні вночі.

мені наснилося дві білі кішки яких я откудато рятувала і одна кішка хотіла втекти і подряпала мене потім подивилася на мене і повернулася назад до мене.ще вони розмовляли про що не пам’ятаю..

КІШКА І КОТЯТА ЗНАХОДИЛИСЯ У целофановий мішечки. Я ЇХ ЗНАЙШЛА І ВРЯТУВАЛА ІМ ЖИТТЯ ВОДОЮ, ДУЖЕ БАГАТО ВОДИ давати їм ПИТИ

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. У місті, на якому то брудному ринку врятувала чорного кота, якому загрожувала небезпека (не пам’ятаю яка). Я взяла його на руки і побігла з ним по місту в безпечне місце, але по дорозі я вирішила, що не можу нести його далі і випустила його в найближчому безпечному дворі, де я знала що є інші кішки і вони йому обов’язково допоможуть. Я передала його незнайомого чоловіка, який побоювався, що це не дуже безпечне для нього місце і лаяв мене за те, що я вирішила поступити таким чином. Але кіт по дорозі від страху так вчепився в мене кігтями, що я не могла його далі нести. Чоловік умовляв мене віднести його подалі.. Останнє, то я пам’ятаю, як передавала його на руки цього чоловіка. І не пам’ятаю умовив він мене нести його далі чи ні. Прошу вибачення за провали в пам’яті. Сподіваюся, ви мені допоможете зрозуміти до чого все це снилося. Котов в будинку не тримаю і останнім часом з чорними котами в реальному житті не зустрічалася. спасибі велике за допомогу!

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. У місті, на якому то брудному ринку врятувала чорного кота, якому загрожувала небезпека (не пам’ятаю яка). Я взяла його на руки і побігла з ним по місту в безпечне місце, але по дорозі я вирішила, що не можу нести його далі і випустила його в найближчому безпечному дворі, де я знала що є інші кішки і вони йому обов’язково допоможуть. Я передала його незнайомого чоловіка, який побоювався, що це не дуже безпечне для нього місце і лаяв мене за те, що я вирішила поступити таким чином. Але кіт по дорозі від страху так вчепився в мене кігтями, що я не могла його далі нести. Чоловік умовляв мене віднести його подалі.. Останнє, то я пам’ятаю, як передавала його на руки цього чоловіка. І не пам’ятаю умовив він мене нести його далі чи ні. Прошу вибачення за провали в пам’яті. Сподіваюся, ви мені допоможете зрозуміти до чого все це снилося. Котов в будинку не тримаю і останнім часом з чорними котами в реальному житті не зустрічалася.

якийсь чоловік дровами топив грубку а кіт заліз в піддавали і загорівся я його ледве ви тягла.на цей сон я б і не звернула внімінія але у мене 4 дні тому вбили мого улюбленця кота я сиджу і реву таке відчуття що він поруч зі мною.Дякую вам.

Ламали старий сільський будинок, на горищі нявчали кішки, підставила драбину, а там купа кішок різних порід і забарвлень, я знімала кішок з горища на землю

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, що я перебуваю в гостях у друзів, ми знаходимося в великій просторій ванній кімнаті, ми вийшли, а потім я заглянула і бачу, що моя кішка лежить під водою на дні ванни і вже захлинається&# 8230; Я витягла її з води і тримала її в руках, а вона випльовувала воду, як потопельники коли їм роблять масаж серця, натискаючи на грудну клітку. Вода у ванні була чиста, прозора.

я перебуваю в квартирі на високому поверсі. За вікном трохи сутінкова погода. Моя кішка-улюблениця якимось чином опинилася за вікном і я бачу, що вона зараз зірветься вниз. В останній момент я встигаю її схопити і врятувати. Подальші події сну не пам’ятаю.

Вітаю. Мені приснився насувається смерч (воронка). А я стояла біля річки і рятувала з води потопаючих кота, щура та каченяти або курчати, якого вітром здувало до води. Хтось запропонував підвезти на машині, т.до. ураган був уже близько. Каченя залишився зі мною, а кіт і щур кудись зникли або втекли. У ураган я не потрапила, встигла виїхати на машині. До чого цей сон ? Сон приснився з неділі на понеділок.

Я працював і тут побачив як собака підбігає і бере за голову кошеня (який як би вже помер) і тікає з ним, я побіг за нею і почав кидати в неї каміння, щоб вона відпустила його (так як я думав що вона його з’їсть і мені було боляче представляти подібне), гнався за нею і кидав каміння, вона насилу його відпустила і забігла до себе у двір, як тільки кошеня впав на землю, він відразу встав і пішов, ожив так би мовити, хоча я був впевнений що він уже мертвий.Після вибігла господиня собаки, вона почала кричати, мовляв чому я кидаю в її собаку камені, я їй пояснив ситуацію і вона мене зрозуміла&# 8230; Сказала що покарає собаку.

мені наснилося що з висотного будинку в низ випадково впала кішка біла але вижила, упавши на дерево, я спускалса за нею по стіні мені було страшно, я взяв її на руки вона була поранена і мявкала але нешипела я чуствувал тепло, добре, я решил віднести її до сусідів бо так як вона небила моєї сусіди відмовилися і сказали що я даремно це зделал щоб лутще вона померла б ((і тут як ніде я зрозумів чий її господар і відніс господареві і Обясните сетуацию він зрозумів і прийняв кота..КІНЕЦЬ!

У темному підвалі втратила кошеня, який від мене стрибнув, імовірно в яму, але я точно не бачила. Заглянула в яму &# 8212; вона виявилася вузька і дуже глибока, як колодязь &# 8212; неможливо туди залізти. Кошеня там не було. Потім з дна цього вузького колодязя стала підніматися чиста вода крижана, і одна за однією я витягала звідти кішок. Всіх за комір. Спочатку боялася, що подряпають мене, т.до. кішки були вгодовані, красиві, блискучі. Запам’ятала біло-чорного кота, рудого. Але жоден з них не виявив опір, а останній кіт тримався на плаву на останньому подиху, я бачила-як у нього очі закочуються, сподівалася, що він зможе втриматися до того моменту, як його підніме вода до мого рівня і я схоплю за комір. Схопила, хотіла відпустити, але він не захотів йти з рук, притулився на руках і затих. В цілому сон не був тривожним з того моменту, як я діставала кішок.

Приснився будинок на березі моря, де я зі своїм хлопцем відпочиваю. У вікно видно море, де досить далеко дрібно. багато чайок . Над морем з’являється великий птах, що несе чи то в дзьобі, то чи в пазурах спійману кішку. А по воді за ними слідом біжить лисиця, в надії що птах упустив кішку і вона дістанеться лисиці. Я бачачи все це у вікно, біжу рятувати кішку. Поки я біжу, лисиця пропадає, і кішка дійсно падає в море. Т.до. дрібно, кішка не гине і я біжу, щоб витягнути її. Поруч з цією кішкою виявляється ще одна але я беру на руки ту, яка впала з дзьоба птиці і несу в будинок. Спина у неї трохи погриз (від дзьоба або кігтів), але крові немає. Кішка дуже красива короткошерста, з розумними очима, але не породиста, і її дуже приємно тримати в руках і гладити. Уві сні я щаслива від того, що її знайшла.

здрастуйте, я бачила сьогодні уві сні свою кішку вона була дуже стурбована тим що вона наїлася сухого корму і не могла сходити в туалет по великому у проте я допомогла їй, я буквально видавила з неї все це

приснився сон де в ставку ходила кішка біла скоріше більш кошеня і я його врятувала витягнувши з води і принесла в ванну, після побачила чорного і теж його вийняла і віднесла в ванну мене похвалили після я пішла оглянула весь ставок але вже нікого не було до чого це ?

Приснився сон, що хтось весмл кошеня на мотузці, за шию, на ручці дверей в під’їзд будинку, а я побачив і врятував його, розв’язав або розрізав мотузку

Перш за все, сама смерть прийшла, і ми як друзі пішли разом, вона показувала мені свою роботу і місця де вона повинна побувати. А потім, прямо посеред вулиці виникла течія, червоного кольору, і було це чи вино, чи то сік якийсь, і захопило воно білу кішку і білого пацюка, унас стало. Я не витримала, спокійно підійшла, і витягла нещасну тварину, а пацюк спливла мертвої. Потім смерть відвела мене назад, я поцілувала її в губи і ми попрощалися.

мені сниться школа, я бігаю по коридорах з класу в клас і в руках тримаю білу кішку, рятую її від чоловіка дорослого, в школі з людей практично нікого немає, зустріла пару людей, дуже добре запам’яталася дівчина там. тепер я залітаю з цієї білої кішкою в один з класів закриваю двері на засув, відкриваю вікно і стрибаю з другого етоже вниз з кішкою, благополучно приземляються і біжу кудись у двори, намагаючись сховатися в подьзде, але тут виявляю що пропала кішка прямо з рук , і я біжу знову в школу, забігаю і бачу цього чоловіка, і знову погоня за мною, при цьому я біжу і відчуваю як я дуже повільно бігу, хочу швидше, але у мене не виходить, тепер я ховаюся в одному з під’їзд, і спостерігаю з вікно, в голові мисльзначіт йому не кішка потрібна, а я. кінцівка сну взагалі не зрозуміла, в кінці я стою в цьому ж подьзде і цілуюся зі знайомим чоловіком.

сни взагалі сняться рідко, але яка то частка сенсу зазвичай збувається..
сьогодні приснився такий сон: я йшла близько якогось &# 171; типо&# 187; ставка з брудною водою і побачила як в ньому тоне кішка. Люди бачили, що я хочу її врятувати мене стали відмовляти: що мовляв вода брудна.. а я ве одно залізла в ставок і витягла її. Кішка була білого кольору з сірими цятками на спинці. У неї був великий глибокий поріз на животі, і відірваний хвіст&# 8230; Чому то я вирішила зашити цей поріз&# 8230; як змогла зашила і побігла в вет.клініку.. там лікарі її вже остаточно врятували, і кішка залишилася жити зі мною) Що це може означати?

Я в якомусь будинку бігала і шукала кішку, чужу, здається вона загубилася. І коли я піднялася на горище, там було дуже темно, холодно і сиро., я освечівала дуже маленьким ліхтариком все навколо і куди не подивитеся скрізь було дуже і дуже багато мертвих щурів (мишей). Потім вже внизу я знайшла кішку, але вона відчайдушно виривалася з рук, а я не відпускала. Кішка, здається, чорно-біла була&# 8230; І весь сон було відчуття сильного страху і тривоги.

Мій однокласник викинув кішку (красиву, дуже пухнасту) з дому, я її підібрала, відчувала її тепло, і бігла крізь натовп людей до якогось дому (одноповерховий, але добротний зовні) і прокинулася.

Доброго дня! Снилася якась ситуація я спочатку начебто грав з білою кішкою і випадково її придушив вона почала задихатися і кашляти її шия стала з білої майже синьою і тут я її врятував майже як в кіно (зробив масаж шиї, погладив її потерібіл) і вона знову стала здорова і весела.

здрасти мені приснилося що я підкидаю грубку вогонь все расскаленное і туди стрибає кішка я дивлюся вона не вилазіет і я думаю що мама мене покарає і почати турбуватися сильно і я її врятував витягнув НЕ обжога навіть не відчув

Мені приснився сон з четверга на п’ятницю що я з донькою йшла по дорозі і несла свого кота він світлий бежевого відтінку і ще два рудих кота були в моїх руках а рятувала я їх від вовка білого великого він навіть зі мною розмовляв попросив теплий одяг в замін котів і ще був чорно-білий кіт але він втік від мене а навколо наш був ліс і не подалеку наше село

Добрий день, хотілося б дізнатися, до чого приснився сон, в якому я бачила багато кішок, що сидять в трубі типу каналізаційної, вони мали переляканий вигляд, але не кричали, я їх всіх дістала на звідти&# 8230;. вони потім просто сиділи, лежали навколо мене. ..я заглянула в трубу і побачила, що внизу дуже велика галерея підземна і світла і одна кішка стояла внизу і дивилася вгору на мене. Спасибі)

добрий ранок! Приснився сон, що я йду по дорозі і бачу підвішеного кота. Кот подає ознаки життя, я знімаю з його шиї мотузку, кіт благоларно лащиться біля ніг. (Кіт худий, доїнь, білий) Дякую за відповідь.

уві сні йде дощ. я в незнайомому будинку, поспішаю на вулицю що б відкрити вікно на другому поверсі і випустити двох кішок. мене не пускають, але я вириваюся і звільняю кішок

Наснилося, що на мою кішку напала собака, практично розірвала її, але вона не померла і навіть з відкритими ушкодженнями продовжувала жити і навіть ходити.

У п’ятницю вдень, прийшовши з навчання, я відчула себе погано-я застудилася. Лягла спати, оочень, дуже сильно розболілася голова, було дуже боляче, навіть просто текли сльози, я не могла заснути, була тремтіння по тілу.Через якийсь час, я все-таки заснула. Мені сниться великий чорний з білими носочками кіт, він мене трясе, з переляканими очима на мене дивиться (він ніби рятував мене). Прокинувшись, я вся тремтіла, і взагалі не могла поворухнутися, відкривши очі, я побачила, що кішка вибігла із спальні. Я живу в квартирі, кішок не тримаю. Уві сні, кіт не віщував ніякої біди, він мене рятував, зробивши це, пішов. Мені дуже цікаво до чого це мені наснилося. Заздалегідь дякую!)

Сон про те, що моя кішка встрибнула на палаючу газавуюпліту і обпеклася, я її зняла звідти і намагалася вимкнути плиту, але не виходило у мене вимкнути і мені довелося перекривати газ на трубі, в цей час я обпекла обличчя і руки собі, але усунути горіння вийшло.Кішка залишилася жива

Я втратила кішки не давно.Вона мені почала снитися, перший сон я вже не пам’ятаю, а в другому я лізла за нею на дев’ятиповерхівку що б врятувати її, я врятувала її і ми пішли додому

Вітаю. Мені сьогодні наснилася біла кішка, що я її рятую, від людей, які прийшли в будинок моєї бабусі. Я не пам’ятаю, звідки вона з’явилася, купили або сама прийшла, але коли я її розглядала у неї під шерстю, було що то схожі на пірсинг (кільця). З початок прийшов якийсь чоловік з автоматом, я його поганяла по дому, забрала зброю, вигнала, розібрала рушницю і викинула на вулицю . Через якийсь час прийшли ще дві людини. Один був у кімоно, а другий в звичайному одязі . Вони почали задавати питання ,&# 187; ви не бачили кішку &# 171 ;, і все в цьому дусі . У той час як мої рідні розмовляли з ними, я ховала кішку по всьому будинку, що найдивніше вона розуміла мене, як то обіймала, вела себе як маленька дитина . Потім я пішла на кухню і прокинулася.

Мені приснився пожежа, пожежники рятували, що могли і один з пожежників врятував 3 різних кішки (кота) 2 дорослих і один кошеня невеликий, 2 котиків були в хорошому стані, один ліг на мене, а другий поруч, а кошеня смикався у пожежного на руках , мабуть, через отруєння димом, що це може означати ? Дайте відповідь будь ласка

Я налила в глибоку миску молоко. Першим до миски підійшов маленький біле кошеня, поліз хлебтати молоко. Слідом за ним до миски підійшла велика пухнаста біла кішка, його мати і теж почала хлебтати молоко. Несподівано кошеня впав в миску з молоком і потонув. Кішка стрибнула слідом за кошеням і теж потонула, хоча миска мені здавалася не дуже великий, але в ній помістилися і кішка, і та кошеня, їх зовсім не було видно під молоком. Я підбігла до миски і дістала з неї кішку і кошеня. Деякий час вони полежали без ознак життя, а потім почали дихати. І тут я прокинулася. До чого цей сон.

Я хотіла влаштувати вечірку. Потім різко з двома який знайомими молодими людьми виявилася біля покинутого великого будинку. Ми на залізному паркані, як у замку розпиляли середніх розмірів старий замок і зайшли до будинку. Але коли туди увійшли побачили на ліжку труп під білим простирадлом і у трупа стирчала з-під простирадла нога. З острахом ми звідти почали йти вирішивши, що в цьому будинку ні в якому разі не можна проводити вечірку, але адреса ми своїм друзям повідомили і хотіли зупинити їх і скасувати вечірку, йдучи з цього будинку я побачила кішку вона була мертва і одне око у неї був білим і вона гуляла по дому. Далі ми опинилися на вулиці і на машині хотіли виїхати подалі від цього будинку. Але нас зупинив величезний замет на дорозі почалася сильна заметіль і ми вирішили повернутися в цей будинок і перечекати заметіль. Коли назад їхали я їхала на санках, які були прив’язані до машини. По дорозі зустрівся хлопчина він був у футболці і джинсах, він сказав мені що він все гроші і верхній одяг він програв в ігрових автоматах. Я його посадила перед собою на санки і обняла руками і нагами, щоб зігріти, по дорозі я ще зустріла ту кішку і теж врятувала її від хуртовини, не дивлячись на те що вона була мертвою, але в той же час і живий. Ми доїхали до того старого будинку і увійшли туди. Побачили що там сидять хлопці за столом і п’ють пиво розповідаючи жарти. Я їм з зо всіх сил пояснювала, що в цьому будинку знаходиться не можна і що якщо вони доторкнутися до ноги мерця, то йому буде дуже страшно, один з них доторкнувся і він був в страху. А коли всі хотіли піти. Те з підлоги вийшли душі господарів цього будинку. Жінка і чоловік. На цьому мій сон обірвався.

Заходжу у ванну кімнату, в у ванні замочити білизну, в ванні з білизною тоне кішка, гребе з останніх сил. Я вихоплюю її з води, притискаю до себе.

Заходжу у ванну кімнату, в у ванні замочити білизну, в ванні з білизною тоне кішка, гребе з останніх сил. Я вихоплюю її з води, притискаю до себе.

Заходжу у ванну кімнату, в у ванні замочити білизну, в ванні з білизною тоне кішка, гребе з останніх сил. Я вихоплюю її з води, притискаю до себе.

Чотири дорослих кота, все різних кольорів, підібрала прострелених пістолетом, думала мертві, коли зрозуміла що живі поїхала шукати допомоги, коти лежали на колінах, поки я вела машину, і корчилися від болю при дотиках до них.(Реально машину не воджу)

Доброго дня, Тетяно. Мені сьогодні наснилося ніби я підходжу до краю містка, дивлюся на ніжці прив’язане щось чорне, схоже на хвіст котячий, я опускаю руку і у мене в руках відчуваю котяче тіло, дістаю його, а кішка ледь жива, яке як сказала &# 171; Мяу&# 187; я її витягла і промайнула думка у мене: &# 171; Який придурок це зробив, бідна кішка!&# 187; і понесла її кудись, на цьому моменті я прокинулася, тому я не знаю, куди я її понесла. Кішка була чорна.

Вітаю! Наснилося, що рухнув будинок а там були кішки.Одна, яка вже померла .а другий котик живий.Я їх рятувала і врятувала двох.А потім у котика виявила блішок і їх давила

Привіт, вже на протязі трьох днів мені знятися схожі сни. У первом- чорному коти переїхали лапи і він не давав до себе підходити. а потім, він все ж довірився міні і я перебинтувала йому лапи, у другому, я опинилася на болоті і почула крик кошеня. він пов’язав в трясовині майже по саму голову. і я кинулася в цю чорну рідину, яка мене затягувала вниз і я не могла дихати. а кошеня тримала над поверхнею.

Наснилося, я рятувала свою кішку від смерті, вона проковтнула мотузку і почала задихатися.Я ж витягла у неї її і кішка ожила

навколо мене було багато кішок, але всі вони були у вогні..я бачила як вони згорають, але не вмирали. я бачила їх обожонние тіла, але я як то їм допомагала і вони знаходили спокій

мені наснилося, що якісь злі хлопці знущалися над котікамі- топили їх, а діставала їх з води. всіх. там ще була кішка вона тільки що оката і я з води дістала кошенят їх було штук шість і побігла в ліс їх ховати, а хлопці гналися за мною, щоб забрати і вбити тварин. в лісі було багато клітин де сиділи тварини і ніби як сховавши в клітку їх можна було врятувати. тому я шукала клітку для зібраних кішок і кошенят тільки що врятованих а потім я злякалася і прокинулася

Наснилося, що з моєї вини чкрная кішка опинилася на межі сметрі. Її збиралися приспати. але в останній момент я не дала, вирішивши, що спробую виходити. вийшло. Кішка стала моїм другом і &# 171; оселилася&# 187; у мене на плечі. Відчувала уві сні дуже сильну любов до неї і почуття провини за те, через що їй довелося пройти через мене. Відчуваючи її у себе на плечі, я наче перебувала під її захистом і все хто бачив її сильно заздрили мені. Заздрили тому, що у мене є кішка і вона така&# 8230;.ручна (на плечі сидить) і так мені віддана.

Сестра почала злитися через чогось і коли ми з мамою розмовляли. Потім кричала на нас і я з нею стала сперечатися. Через що не пам’ятаю

Вітаю! Мені наснилося, що біла кішка або кіт (не знаю), тоне в чистій, але крижаній воді&# 8230 ;, йде на дно, це був свого роду басейн&# 8230 ;, а я переживала, що вона замерзне і потоне, знайшла якусь палицю і витягла її, потім кинула здається на сніг, і все, нічого не пам’ятаю&# 8230;.

Мені наснилася кішка що я її рятувала . Але справа в тому що я по полю і побачила як лежить кішка . Але у кішці було тільки пів тулуба це голова і передні лапки .. Але я її взяла і пішла з нею Додому лікувати її .. Після того як я їй все опрацювала і перев’язала у неї виросла відсутня кінцівку ..

Я коли вирішила одне проблему, я під’їхала до кішки і відкрила їй двері . Кішка була в доброму гуморі . Неначе вона була сомной .

Я просто йшла в перед потім обернулася а по зади мене чорна кішка йшла їй стала погано від сильної спеки я підбігла до неї я злякалася схопила її вона важка тримала її спинкою до себе щоб не подряпала я її боялася побігла в тінь щоб врятувати її і все я прокинулася.

рятувала кішку від палаючого на шиї нашийника, потім накинулася на дівчину яка це зробила, кішка залишилася намагалася її прилаштувати в добрі руки.

Мені наснилося, як я йшла по вулиці і, проходячи повз одного будинку побачила кішку. Вона була триколірна-коричнева, біла, з помаранчевим. Я підійшла до неї покликала, і кішка стрибнула прямо на мене, а я потім роздавала оголошення про цю кішку.

Вітаю! Спочатку наснилося, що я йду з мамою по місту і зустріла Бузову, у неї було День народження! вона була мене порада бачити. потім ми пішли на зупинку і там в коробці лежала руда кішка прив’язана мотузкою від шию до стелі. вона була худою, так як мабуть довго лежить прив’язана і не може вибратися. потім помітила, що у неї прив’язані передні лапи до тулуба, так що навіть під лапами кровило. я попросила у мами ножиці і перерізала все мотузки, ножиці були трохи в крові. Кошля була спокійною. вона пішла, але їй було важко йти через те, що лапи були перев’язані довгий врямя

Врятувала з води чорну Гладкошерстий кішку, але вона була суха, тільки лапи мокрі.Вона до мене притулилася

Наснилося що ввечері на березі річки, з котом звати Мурчик, домашній наш, так би мовити битися, він не дряпав просто схопився в руку і кусав, зі злості кинув його в воду, він потрапив в перебіг і почав йти під воду, я кинувся за ним , хоча я дуже боюся глибини, я почав йти за ним тим більше темно не чого не видно, але я його зловив за хвіст і витягнув з воду, ледве живого взяв його на руки і почав йти до берега, і мене розбудили&# 8230;

koshka zastryala v gryazi c musorom, ya osvobodil ee i ona bistro uplila. bili i drugie koshki pgryazli v gryazi, no ix ya ne cpasal, ponimal chto bse ravno umrut

Я рятувала кішок, яка лапками примерзла до снігу і льоду хотіла принести Її додому але вона пішла на дах будинку, на мою Її там чекав кіт

Мені наснилося, що моя кішка отримала опік. Спочатку він був невеликий але, потім став збільшуватися.Я намагався взяти кішку на руки але, боявся їй зашкодити. Потім з’явилася моя покійна мама, і стала лікувати кішку. Опіки затягнулися але, кішка стала сильно кульгати на задні лапи. Все це, відбувалося вдень, у мене в будинку. Після сну залишилося неприємне відчуття.Дуже хотів би дізнатися, що це означає.

Ми гуляли по лісі мою кішку чорно білу.загнав на високе дерево величезний рудий пес . Потім я побачила як вона забігла в хатину, раптом налетіла вода і змила хатину я була на березі кішку прибило до берега вона пливла але вже тонула я її витягла і витягла ще миша і ще когось менше кого не розгледіла .

Привіт, сьогодні вночі приснилося, що біла кішка тонула, я її врятувала. При тому, поруч був ще чоловік, моя подруга, але вона не звертала уваги, а я зробила їй зауваження і витягла кішку.

Я чув дивні звуки, кілька разів чув не звертав уваги. Потім в один момент я розумію, сто цей звук видають мої коти, які були у мене на протязі всього мого життя. І я розумію сто вони у ванній, і не можуть вибратися звідти, я прибігла і дістав з усіх. Було 3 кота, один з них дорослий, 2 кошеня. Один кошеня був на дні, але я все одно його дістав і він виявився живий.

уві сні я бачив маленьку кішку як її викинули з дому і вона мерзне дуже сильно і майже вмирає, і ось я вирішив врятувати і взяв її собі в куртку відігріти

Я йшла по вулиці і побачила калюжу, а там крокодили . Обходжу їх по забору, і дві мої кішки пішли за мною .. одну з них злови крокодил за голову . Я підбігла і розтулила щелепу крокодилу і врятувала кішку .

Я врятувала велику кішку вона могла потонути еслиб НЕ я. Вона була велика кольорова відразу той кольору. Вона полювала за жабою і стрибнула в воду, і почала тонути. І я її одразу витягла.

в лісі зимовому в снігу помітила 2х котиків замерзаючих. і забрала відігріватись. а перед ці пішла від чоловіка.

Наснилося моя вагітна кішка сфінкс. І вона почала неожіланно народжувати, як ніби її вагітність перемотали в перед.
І я її рятувала від мами і вітчима небіжчика який її хотів продати.

Вітаю. Уві сні я стрибала в глибокий басейн за кішками, вони були під водою, я рятувала з, витягуючи з глибокої і темної води, і так з повторенням. Котів було три: одна сфінкс, друга біла гладкошерстная, третя темно-сіра (або чорна).

моя кішка гуляла по вулиці, я була поруч з нею раптом з’явилася лисиця схопила її і втекла, я наздогнала лисицю і забрала кішку

Я йшла по вулиці, по якій ходила в дитинстві. Побачила натовп дітлахів, обговорюються щось.Підійшла і побачила на дереві повешана кішку.Я підійшла і помітила, що вона жива.Взяла її і порвала мотузку навколо шиї, взяла цю кішку собі і понесла на звідкись взятої подушці. Потім дивлюся, а це начебто вже дитина.

Уві сні був на якомусь плоту який тримав знайома людина, але не пам’ятаю хто, почала прибувати вода, були біля якогось будинку і бачу змиває 2 кошенят сірого кольору, я їх врятував. Чітко пам’ятаю що був ще один дорослий кіт по кличці Марс який сидів на підвіконні.

Уві сні мені наснилися дві домашні кошенята. Одна з них проста чорно-біла (кошеня кішки, яка живе в батьківському домі), а інше кошеня від шотландської породи. Ситуація відбувається в аулі, у бабусі. Ми вирішували кого залишити собі, чорно-білого кошеня, у якій мама дуже ласкава, розумна і добра, або шотландського кошеняти, який гордий, теж розумний і шалено красивий. Раптом я помічаю, що чорно-білий кошеня потрапив в багаття і його лапа горить. Я відразу прибігла і почала його рятувати. Довго не могла загасити вогонь, але все ж вийшло . Я плакала від того, що йому боляче. а також, позавчора мені снився шотландський кошеня коричневого забарвлення і подряпав мене уві сні. Пам’ятаю його очі, які так дивно на мене дивилися. Переглянула всі сонники, і все негативне. Що робити ?

Якась будівля, мабуть я там працюю а там багато кішки з дітьми. Нам наказав убити їх.але я їх не хотіла вбивати .зловила кішку з дітьми і звільнила біля сміття.

Привіт, мені приснився сон, що я як то виявилася в океані, і там стояла велика вишка на якій били кішка під замком, я туди залізла і врятувала її. Що це може передвіщати? Кошля була трохи повненька, сіренька.

Заплуталася в якихось мотузках і гумках бежева кішечка, явно домашня. Зловила її і почала звільняти &# 8212; та шипіла і пручалася, намагалася дряпатися до тих пір поки не була знята перша гумка з шиї, потім заспокоїлася і сама почала &# 171; допомагати&# 187;. А коли все зняла &# 8212; початку підлещуватися і носом в долоні тикатись щоб погладили.

Взимку, я врятувала кішку від людей, які хотіли її з’їсти, з під снігу. Але другою врятувати не вдалося. вона застигла. Після, я взяла кішку собі додому. А далі нічого не відбувається.

Пріснулось ніби викинули кошенят а я пішла їх шукати знайшла на поле 1, а так як йшов сніг дуже сильно я злякалася що більше не знайду я знала що їх вісім було 4 хлопчика і 4 дівчинки, але потім я шукала і майже всіх знайшла засунула їх в куртку і понясла додому, а потім коли сніг закінчився прийшов і останній кошеня.

В туалеті почув крик як хто то кричав Папа!,батько!. Зайшов і побачив в унітазі в дірці під водою лапи котячі. Це була 3 кольорова кішка. Я взяв її за лапи і витягнув. Зробив штучне дихання і вона ожила. Після заглянув в унітаз і виявив другу кішку, сіамську. Точно в такому ж положенні. Так само витягнув її звідти і зробив штучне дихання і вона теж ожила. Ось так я врятував кішок.

Добрий день, Тетяна! Сон приснився не мені, а моєму старшому синові (йому 23). Уві сні він бачив, що одягнув на кішку нашийник і вона почала бігати і задихатися, синіти і вмирати, потім він розірвав її ошийник і вона втекла.

Я стояла зі своєю сім’єю у дворі, а на даху в цьому ж дворі, але на іншому будинку був кіт. І я спочатку чую як він нявкає, і дивлюся де це, а потім бачу його на даху і той момент як він сам з неї стрибає. Ми всі підбігли до нього і почали надавати допомогу, так як він був поранений. І все. Я прокинулась. Але і зараз зовсім чітко пам’ятаю все це і бачу як ніби зі мною це сталося тільки що.

Вітаю. На потопаючому кораблі врятувала кішку і допливла до берега. Кішку не чіпала, поклала в пакет для рибок (коли їх купуєш дають пакетик), мабуть тому що боїться води

Ми з подругою були в якомусь старому місці. Побачили щось схоже на покинутий туалет або глибокий колодязь, прохід був весь в павутині і з мухами. Через деякий час павутина почала рухатися і з дірки повільно вгору стала підніматися біла кішка. Вона не могла сама вибратися і я допомогла їй. Вона була дуже красива, маленька, пухнаста і біла. Ніби як давалася погладити, але відчувалася напруга і агресія. Сказала подрузі, що потрібно Її погодувати, хотіла збігати в магазин, але грошей не виявилася. Поки подруга шукала гроші у собі в сумці, кішка знову почала спускатися в дірку. І знову вся ситуація повторилася.
Сон приснився з неділі на понеділок.
[email&# 160; protected]

Наснилося що у кішки виліз і опух мову і вона задихалася, я їй влила ліки в рот і їй ставало краще

Кілька дорослих кішок як нібито тонули в морі, стояло дуже багато народу, але ніхто крім мене не кинувся їх рятувати. Вони тонули занадто швидко я не встигла їх витягнути, але потім був відлив і я побачила їх, витягла з води двох, вони були живі

Я БАЧИЛА ЯК відро КОТА втопити і ВАДА БІЛА ЧИСТА АЛЕ Я рятує їх А ОДНА КІШКА НЕ хочит СПАСАЦА І ЗНОВУ ВОДУ ПРІГАЕТ

Була пожежа, але не в мене вдома, я дивилася з боку, вогонь наближався, треба було йти і я побачила що недалеко спить кіт, смугастий. Я його взяла з собою щоб не згорів..він був спокійний і продовжував спати

Двох чорних кішок посадили в дуже тісні клітки, для того щоб їх потім стравити собакам, доберманам&# 8230;&# 8230; Потім їм дали в зуби червоні хустки (кішкам) . Я весь цей час намагалася їх врятувати

Всіх кішок винищували, стріляли в них, я ховала, притискаючи до себе. Хотіла її віднести в затишне місце. Готувала їй корм, щоб вона не голодувала там

Я стираю білизна .чую нявкання.дивлюся на нашийнику від собаки хто то првесіл кішку. кішка плакала.я покликала сина сказала давай швидше звільни її. Потім начебто кадрами кішка ця зі всіма своїми кошенятами.їх так багато було

Наснилася кішка, схожа на мейкун, але голова британця, сіра, смугаста, не перший раз бачу її уві сні, підходить до мене, я її гладжу як завжди, потім вона почала йти, а там машина, схожа на пилосос робот, маленька машинка, яка наїхала на хвіст, я кішку встигла вирвати, вона сховалася кудись, я її позвала- вона вишла- побачила роздавлений кінчик і хвіст без шерсті, в невеликій кількості крові, побачила перелякані очі, почала гладити а вона присмокталася до руки як дитина до грудей&# 8230; до чого це?

Мене закрили в якомусь приміщення і треба було вирвати щоб мене і мого друга не вбили&# 8230;.. Потім приснилося що хто нам допомагає бігти і каже як це краще зробити&# 8230; Через вікно я рятував одного і себе а потім згадую що там в будинку залишилися мої коти і біжу рятувати їх двох котів я врятувала через вікно а третього я врятувала через парадний вхід

Наснилося як я врятував кота з палаючої печі. Він навіть просив допомоги, кричав врятуйте допоможіть, він застряг між дровами в печі яка вже горіла, і я витягнув його, кішка була сірого кольору

Робочі заливають котлован, по ньому кидається дика чорна дуже велика кішка, все Її бояться і приймають рішення Її закопати. Я спускаюся в котлован беру кішку на руки, притискаю до себе. Я розумію, що вона небезпечна. Але мені Її шкода. Я приношу Її додому і лягаю спати. Вона лежить у мене на грудях. розслабляється. Якийсь спокій. Немає страху. є єднання. Прокидаюся я від слів дівчинки (не моя дочка, але звертається до мене) мама, дивись які гарні квіти. Я бачу прекрасні білі орхідеї.

Спочатку бачив багато мишей і я допомагав кішкам ловити їх. Потім одна чорна кішка заплуталася лапами в дріт і я врятував її.

Я сиділа вдома з сестрою. У двері подзвонили, і це виявилися моя бабусі з дідом і тато. Вони почали накривати на стіл (на кшталт як до свята) . Ми сиділи, розмовляли, і я вирішила піти в ванну. Там я побачила що вона повна, а на дні лежить моя кішка, яка тільки смикнула злегка лапкою. Я дістала її і села біля ванни. Почала тиснути їй на груди, намагаючись врятувати. Хвилини 2-3 я проробляла подібне, і кішка задихала. Вона лежала у мене на руках, і я вшанували, як її серце билося і вона глибоко дихала

Доброго дня! Уві сні я знаю що в сусідньому районі живе, в одному з багатоповерхових будинків, відьма. Вона краде домашніх тварин і вставляє, протикаючи обидві щоки, тваринам кілочок з дерева, щоб тварина не могла їсти і вмирало. Я беру свого білого ката і йду до цього будинку. Кот біля її під’їзду підходить до віконця в підвал і починає тертися об віконце. Я підійшла, прислухалася і почула нявкання. Витягла її через це віконце і видалила цю нісенітницю з рота. Кішка красива сірого кольору в смужку, пухнаста. Відьму не бачила. Я прокинулась.
У житті у мене один рудий кіт.

Привіт, наснилася кішка впала в басеін і я пірнув за нею, витягнув її і привів до тями.Потім вона покашляла і пішла.А я пішов до рідні

Вітаю.Мені наснилося, що моя кішка залізла в повну ванну і лягла на дно.Я зрозумів, що вона захлинеться і витягнув її з води.Потім вона знову полізла туди-ж.До чого це?

Так звичайний двір, багато дітей, багато дорослих, багато птахів і кішок. і пітбуль який сидить на прив’язі в центрі двору. і ось ця кішка не зрозуміло якого біса підійшла до нього, на відстані повідця. І почалося, він підлетів і почав кусати її за голову, я думав не встигну, так як укус був сильним і повинно було голову розжувати.Навколо все стояли ахали і охали, було чути дитячий крик і крики кішки. Я взяв цегла, кинув в пса і не зміг докинути, ніби сил не було. Кидав каміння, палиці, все без толку, порівняно з тим коли не можеш бігти уві сні. в результаті підійшов і вдарив ногою, пес відскочив, я кішку в сторону (саме живу, так як потім її відніс в більш безпечне місце), і чекав коли нападе пітбуль на мене, тому що був у безпосередній близькості з ним. але ні, цього не сталося, я повільно відійшов назад, взяв кішку, відніс, вона подивилася на мене і ніби подякувала, це було видно в її очах. І все, відразу прокинувся

Я відкриваю вікно і на карнизі вікна висить кішка. Чіпляється кігтями з останніх сил. Я починаю її тягнути і у мене нічого не виходить. Вона вже зісковзує у мене з рук і в останню хвилину мені вдається її витягнути і посадити на підвіконня. І тут я прокидаюся

Сниться куточок двору по середині дороги яма наповнена водою. Дуже глибоко. і туди падають кішка чорна барахтается- я її рятую і відігрівати на своїх грудях. Потім з цього ж сценарію падає сіренька і кошенятко. Я дуже порада що врятувала цих пухнастиків.

Привіт, Таня, мені снилося, що мій кіт і якийсь кошеня, як то з’явився в моєму будинку сиділи у дворі, а я нібито збиралася в гості і приймаючи ванну думала що надіти, і коли вийшла то моя тітка сказала, що кішки що то з’їли і це застрягло у них в горлі, вони намагалися їм допомогти але не змогли і стояли дивитися як кішки помирають від НЕ хватки кисню, я підбігла до свого коту і після декількох спроб витягла то що йому заважало дихати, однак, коли я підійшла до тому кошеняті він уже був мертвий. Ось весь мій сон

Я з татом лікувала товсту білу з чорними плямами кішку в кареті швидкої.У неї був величезний поріз на весь живіт. Після лікування тато дав мені її на руки і ми вийшли на вулицю. Переді мною на височини був замок, був вечір, а на дорозі на якій ми стояли з боків були вдома. Ми трохи пройшли в сторону замку і тато мене відправив з кішкою в цей будинок. Господиня сказала покласти її на диван. Я поклала і трохи присіла щоб її погладити.господиня мене дякувала і дала мені зелену булавочку. Потім я почала шнурувати свої кросівки і в мій кросівок заліз мій кіт чорний. Ну я згадала відео де шнурували взуття. Я чомусь вирішила зашнурувати як в відео, щоб Барсика було зручніше. Я шнурувати закладками. Потім у мене в руці виявилося багато шпильок. Я все я пішла

Вітаю! Мені наснилася, що я стою дивлюся у вікно, як моя кішка купається в землі (пірнає і виринає, грає). Я переживала, що вона може застрягти в землі, т.Е не виринути з під неї. Так і вийшла, пірнула і її довгий час не було. Тоді я побігла її рятувати. Я рила землю руками, рила в тому напрямку, де кішка нявкала. Я її дістала, обтряхнула (була дуже брудна, вся в землі), взяла на руки.

Наснилося як врятувала кішку, витягла з глибокого босейна в відрі. А сьогодні наснилася дуже жирна і ласкава кішка і лізла на руки.

Незнайома жінка закопувала за жваво 3 кішок (мого білого кота, сусідська руда кішка і незнайома мені чорна кішка) я підбігла відразу до до мого кота (жінка відразу втекла) було дуже важко змусити його дихати, але він вижив далі підбігла до рудого отрехнула землю він відразу встав і піднявся до чорного навіть не підходила не знаю чому думала що його вже не врятувати . сон закінчився

я набирала водою ванну (вона була чиста) уві сні і додавала хімію щоб помити ванну. Потім я опустила у воду руки і там виявилася кішка, я її витягла вона вже не дихала. Я почала приводити її до тями промивати очі від хімії і вона раптом ожила

З компанією відпочивали в будинку біля озера. Кішка злякалася, підстрибнула і відскочила в озеро, почала тонути, я злякалася, почала кричати хлопцям, щоб вони її спалили, вони сиділи і дивилися. Я витягла важливі речі з одягу спробувала роздягнутися і стрибнула в озеро за нею, витягла її і прокинулася відразу ж

4 місяці тому я побачила віщий сон. Все так і сталося. у мене померла кішка. це була не просто кішка а член сім’ї який жив в нашій родині 17 років. Зараз я побачила що приїжджаю додому (я далеко в іншій країні на даний момент) розкопую землю, де поховав кішку мій брат, бачу її і вона оживає. Оживає і живе як раніше. Наче не вмирала.

Доброго дня. Мені наснилося, що хтось зав’язав на шиї у білому гарному кішки мотузку, тягнув, хотів її задушити, але я врятувала кішку, перерізавши вузол, звільнила її і нагодувала.

Мені наснилося як я врятувала кішку, яка була в машині а в машині колба повна води. Машина врізалася, а я вдарила про цю колбу рукою і витягла кішку. Це була моя домашня кішка, яка зникла 5 років тому.

Кішка перебігала дорогу і їхав камаз який хвилею потоку повітря загнав її під себе і переїхав лапи.я її забрала і виявила що дві її Липко зламані.я її початку виходжувати, вона намагалася сама піднятися на лапки.пам’ятаю що їй ставало краще і сон закінчився.кішка була 3 кольорова (білий, рудий, чорний кольори), когка незнайома.

Мені наснилося, що у мене є кіт, коли до мене приїхали гості у них теж був кіт . У мене маленька руда з білим а у них величезний чорний . Мені доводилося тримати свою кішку, коли той нападав і намагався її вкусити, а замість цього кусав мене, так як я подсавляла руку, щоб він не зміг вкусити її за морду

У моєму сні були роботи звичайні мирні потім один з них став злим і пофарбував себе в зелений замість білого потім цей робот зібрав армію я викликав цілу команду своїх які підлетіли встали в стінку і настріляли їх на дрібні деталі потім ці деталі падали з неба доводилося ухилятися від цих осколків я опинився у воді там я врятував свою кішку вона була кошеням потім я виплив на сушу все було як на дикому заході я сховався під величезний стовп з дерева так як з неба ще падав метал потім він перестав падати і сон закінчився

Зняла з дерева вагітну кішку запаковану в червоний целофановий пакет. Вона була задоволені, що я її врятувала.

наснилося що мій кошеня нявкає (він у мене чорний) і я дивлюся вниз і бачу що він горить. починаю його умивати і всі рани йдуть з водою і він стає білим.

Мені приснився сон як я рятую дуже красиву і пухнасту кішку, вона тонула, я їй допоміг доплисти до берега тягнучи її за лапку, очі у неї були ніби з мультика &# 171; Шрек&# 187; у кота, це до чого?

я була на відпочинку. У будинку де ми жили були кошенята, багато кошенят. і хтось їх викинув у криницю. я всіх витягла. вони були живі. але один дуже сильно нахлебался води. і я його намагалася врятувати.

велика квартира. великі кімнати. комусь допомогла. кинулася. що пропав домашній кошеня. знайшла його на балконі замерзаючого. взяла на руки. пошкодувала

Я стояла в компанії 2-х людей і 4-х чорних кішок-вони спали, потім підійшли ще кілька людей і призвели пару кішок (котів) і хотіли на труїти на наших (кішок), але нічого не вийшло .Після цього ці люди сказали, щоб я назвала жертву з кішок .Назвавши, людина відрубав кішки підлогу хвоста (але при цьому інші кішки не прокидалися), потім він їй повністю відрубав хвіст і взявся за вуха, але я не дозволила ..(Кожен раз, коли людина відрубувати кішці хвіст, вона встрибували до мене на руки і я її заспокоювала)

Я врятувала повішену за лапи металевими прищіпками кішку. Вона ще була в пакеті. Коли я її витягла вона була руда, товста і нещасна. У мене вдома вона вилізла на балкон, стрибнула на мотузки з білизною, зірвалася і розбилася. А я дивилася, як вона падає і нічого не змогла зробити.

Я зі своїм братом тікала від погоні і побачила кішку. Вона дуже нагадувала мого кота, якого вже немає і я вирішила забрати кішку з собою. І коли я забрала кішку, то ми вже врятувалися від погоні і ходили по Парижу вибирати килим, але не з братом, а з батьками

Я взяла з двох чорних кошенят, одну чорну собі, а потім віддала своїй дитині і вона всюди з нами була

Добрий вечір, на п’ятницю сьогодні снилося&# 8212; – молода людина, не пам’ятаю хто&# 8212; намагається вбити величезного кота&# 8212; сірий вислоух&# 8212; майже вбив&# 8212; я взяла на руки і кіт почав оживати&# 8212; поки я його несла, він остаточно оговтався&# 8212; стрибнув у річку (вода прозора) і під водою почав ловити рибу. спасибі

Мені наснилося що кіт напав на кішку, а вона напригнула на мене, щоб врятуватися, той кіт був злим і хотів кинутися на мене, але його прогнали, кішка яка стрибнула на мене, моя кішка і вона навіть не випустила кігті

Снилося, як все тікали з будівлі. Там залишилася кішка, я побігла за нею, схопила її і побігла на вулицю. Пару раз вона виривалася. Мені вдалося витягти її на вулицю, але там вона теж виривалася і дряпалася, намагалася втекти. Я дуже хвилювалася, мені було боляче її тримати, все плече було подряпане. Я намагалася заспокоїти кішку, але вона продовжувала кусатися.

Витягнути білу кішку з вогню грубки. Все в кольорі і в відчуттях. Сидячи на корточках розтоплюю річку. Дрова яскраво спалахують, раптом з’являється біла кішка, очі різного кольору, необгоревшая. Ядостал її з печі і пройшов в іншу кімнату опустивши кішку напол. Вона знову залізла мені на руки обіймаючись. Я відчув її трохи мокру шерсть.

Врятувала чорну кішку з води але вона як би шукала в воді їжу на березі був теж чорний слішаем маленьке кошеня я їх розчесала иони були дуже ласкаві все хоьела їх нагодувати іне знала що робити далі.але продзвенів будильник і сон прервалсяru

Мені наснилося, що я врятував дорослого рудого Пухнаста кота, який впав в зливну трубу. Я пірнув у цю каналізацію, щоб проплисти до нього і дістати. Він сильно увігнав мені кігті під шкіру. За сну, він пробув там близько доби. Після того, як я його врятував, він сказав мені «спасибі» ахах

Привіт, я працюю з хижими тваринами в зоопарку.
Мені наснилося що я перебувала в приміщенні де у нас міститися деякі дикі кішки взимку, сомной була незнайома дівчина (по сну я знала що вона новий працівник) вона грала зі звичайною молодий кішечкою пластмасовим червоним м’ячиком. І раптом цей м’ячик покотився під клітку самки ягуара Роксі. Я не встигла його зловити, він виявився прямо під нею (клітина знаходиться нс височини приблизно в метр) і в її підлозі була дірка (ніби товсту дошку видерла)
Кішечка побігла за м’ячиком і ягуар подхвотіла її і затягла в клітку.
Кися в шоці шипіла але лежала і не тікала.
При першій спробі витягти кішечку -Роксі вчепилася в неї.Мені було страшно, але я спробувала ще раз, схопила за хвіст і різко смикнула на себе.Кішечка була вся поранена але жива.
І тут пролунав будильник

Снилося, що ми з дівчиною йшли по стежці у видили біло чорного кошеня він впав а ополонку і почав тонути, моя дівчина стрибнула рятувати і я за неї і все я прокинувся&# 8230;

Я рятую трьох кошенят які лізуть до мене у вікно по дротах і дивлюся в них там велика зграя собак і все гавкають) ходять люди в масках і що то ллють на сніг я подумала що це зачистка собак і стала кричати що ви робите?? Ви їх вбиваєте? Вони сказали що немає

Пливли на кораблі, по Голоби, чистому морю, в якийсь момент на море з’явилася велика кількість морських судна, вони допомагали жівотнвм випав з одного корабля. З лівого борту я намагалася врятувати чорного кота, але його віднесло течією, а потім з правого борту ми з хлопчиком, який підійшов сам до мене і попросив йому допомогти врятувати кота. Я тримала його за руку, а він дістав кота з води і подарував мені

Наснилося що я приніс заморожену але жевую кішку поклав під батарею вона відтане і зашевілілась сиділа і вмивалася а моя домашня кішка сиділа поруч з тією кішкою і дивилася на неї .хоча у мене немає кішки .

Наша Кішка вискочила з вікна за кимось, (я чітко це бачила), так як вона ловча, я побігла на вулицю, щоб її забрати, і витягла її з натовпу на кшталт людей, як пам’ятаю, які вкруговую над нею схилилися.Всіх розштовхала і дістала кішку

Наснилося що знайшла збиту кішку на дорозі, чорно біла, вона ще була в лишаї
Я взяла на руки і хотіла повезти її в лікарню

Наснилося що я побачила повішену кішку або кота на паркані, він зовсім не рухався, але я встигла вийняти його з петлі і він вижив.

Я стояла у себе вдома, потім відкрила балкон і до мене зайшли два чорних кота, один з них був дуже наляканий. Через деякий час на дереві за вікном я побачила біло-рудого кота і я захотіла його врятувати, але мої батьки були проти і мій тато спиляв це дерево разом з котом.

Я йшла в безлюдному місці, був зимовий день, навколо був сніг, дерева. І я побачила руду лисицю, яка цілеспрямовано кудись бігла. Відстеживши її траєкторію, я побачила на дереві заплутався в гілках білого пухнастого кошеня, він ось-ось впаде і лисиця бігла до нього. Я стара проганяти лисицю, щоб вона не з’їла кошеня. В результаті кошеня благополучно впав на сніг, ми подивилися один одному в очі, а лисиця пішла

була повен. Вода була дуже холодна. У сні я хотіла врятувати кішку. Мене емоції переповнювали. Вода була чиста але і не брудна. Був сильний потік води. Прям з ніг збивало. У сні було страшно не за себе звичайно а за кішку. Так як я дуже люблю цих тварин.

Кішка металася всередині печі, видно було що вона задихається і не могла знайти вихід, піч була чомусь обтягнута плівкою ,, я швидко знайшла ножь і розрізала цю плівку, кішка врятувалась і я різко прокинулася.

Наснилося, що тримаю красиву білу кішку на руках і тут стали підбігати собаки і намагалися її схопити у мене з рук, я стала відганяти їх, намагаючись штовхати ногами

Вітаю. Наснилося що я вночі відкриваю двері на вулицю і там лякає заметіль, біжить маленький чорний кошеня, щоб я його врятувала, сховала, він нявчав і в будинок намагалася так само залізти чорна кішка, яку я не пустила в будинок.

мені наснилося що горить вогонь, а на дровах стиснулися кошенята і темно сірий кіт або кішка, я заливав вогонь водою він спалахував і згасав

Кот перелазив через огорожу і застряг, тому був великий.заплутався в проволоки, став падати в воду.він мені каже допоможи мені, я витягла його.очі зелені великі, забарвлення плямистий рижечернобелий, він був такий ласкавий

Дві кішки впали в колодязь, сильно кричали.Спершу колодязь був глибоким.Поки ми з покійною тіткою бігали шукали мотузку, кішки почали йти під воду.коли я підбігла до криниці в черговий раз колодязь був уже наповнений водою.Плямисту кішку я витягла першої і вона втекла .Потім витягла руду, але вона була суха і не подавала ознак життя.Я еетормошіла робила масаж серця і вона ожила.Уві сні це була улюблена кішка.Хоча наяву у мене кішка британка блакитна?

мені наснилося, що в туалеті я знайшла отят в кульку. Їх било багато яіх врятувала всіх, крім одного. У нього відірвалася голова. Я їх несла додому поміть. Кошенята били чорно і буліе. Той, що помер &# 8212; Бєлий

Мені наснилося що мій родич викинув кішок, я намагалася їх врятувати так як деякі були в передсмертному стані, годувала мила

Мені наснилося, що я була у ветеринарній клініці, там був магазин нижньої білизни в одному з кабінетів. З вікна я побачила плаваючих собак. Одна з собак почала тонути, а я зрозуміла, що навіть не знаю як дістатися з клініки на берег річки, щоб врятувати собаку. І тоді я побачила як до собаки підпливає кішка і витягує її на берег. Після цього вони були неразулчни.

Вітаю. З середи на четвер наснилося, що я збиралася забрати свого кота з села від бабусі, мій чоловік зі мною не поїхав і везти кота мені довелося самій, на автобусі. Бабуся мене проводжала. Кот вирвався з рук і стрибнув у річку. Річка була неглибока, де то по коліно, брудна, коричнева, але кіт не спливав. Поруч стоїть чоловік допоміг мені його знайти під водою. Що дивного &# 8212; поки сидів на руках &# 8212; був мій, сірий смугастий. Коли опинився у воді, я вважала, що там не він, а моя попередня строката кішка, яка в житті куди пропала. А коли витягли з води &# 8212; це був білий мурчал кошеня. Так само уві сні були гроші. фальшиві долари. Вони були ткані, на них зображені багатоповерхівки і картинки рухалися. Допоможіть розшифрувати сон, будь ласка

Добрий день, приснилося що йду з батьком по вулиці і у мене 2 голодних крокодила (приручені) на стільки голодні що хочуть мене вкусити. Але я їм забороняю. Але коли вони бачать кішку починають за нею гнатися і один з них заліз на дерево за нею, але по деревах вона втекла і злізла на землю. Але на землі ніби не бачити кракоділов. Починає від них тікати тільки тоді коли вони дуже близько до неї, в цей момент крокодили мене не слухаються і я беру кішку на руки і залазити на вишню і там її залишаю. Потім сон переходить ніби ми в під’їзді і там на неї теж нападають крокаділи, а оскільки вона теж хоче їсти то від них не цокає а треться біля мене. Я їй наливають южку з під сардин і ставлю на поддаконнік і кішку туди ж що б її не дістати крокаділи.

добрий день, приснився такий сон: йду я з батьком по вулиці і зі мною 2 крокаділа голодних. намагаються мене вкусити але я їм забороняю. мене вони слухаються, але дуже хочуть їсти. По дорозі вони нападають на кішку, кішка залазить на дерево і один з них залазить за нею, але вона по деревах тікає і спускається на землю. але як спустилася то не бачить крокодилів поки ті не підійдуть майже в щільну. в цьому момент крокодили мене не слухаються і хочуть її з’їсти. але я їм всіляко заважаю це зробити. потім беру її на руки і залажу на вишню і там її залишаю. З’являється якась жінка і починає обурюватися на те що я не даю з’їсти кішку. потім сон переноситься в під’їзд, кішка на підлозі ходить навколо мене і просить їсти але тут теж крокодили, я наливаю їй юшку з під сардин, і ставлю на подаконік і кішку ставлю туди ж, кілька разів її б’ю і показую де я їй поставив. то що пріснолось далі говорити не хочу&# 8230;.

Мені наснилося що мої кішки впали у воду і почали тонути, а я як побачила підбігла і почала їх витащівать, і вони залишилися живі

Привіт, мені наснилося як я заходжу в занедбаний будинок з якою то палицею щоб розчистити шлях до кішці коли я добралася до неї то я вона сама підійшла до мене і я побачила що вона вагітна я взяла її на руки і хотіла вже встати і піти але ноги мене не слухалися я не могла рухатися, а потім я почула кроки і все на цьому сон закінчився

Наснилося що виявила в багажнику 2 замерзаючих кішок і пріннсла їх додому, відігріла. До чого приснився сон

Наснилося, що мій старший брат повісив якогось сірого кота. А я бачу як кіт помирає і мені дуже погано. Я не витримала і врятувала його.
У житті мій брат не образить жодну тварину. І кота такого в помині немає. І брата вже років 5 не бачила.

Я врятувала свою кішку (білого кольору) з пожежі. Коли я взяла її на руки вона втекла, але коли я її покликала вона прийшла

Я врятувала кошеня з ванною куди я його поставила що б він помився. Він пішов на дно ванни а коли я його витягла він був майже мертва . Я допомогла йому виплюнути всю воду з легенів і зробила штучне дихання. Після чого кошеня ожив

Під час землетрусу в якому то приміщенні я рятую свою кішку від завалів, потім вона задихається і я знову СПСА її

У моєму сні були чи то похорон, то чи весілля моїх далеких родичів, вони замість баранчик на жертвопринесення, вбивали кішок чорних, одного кота я врятувала, я кричала що так не можна що Аллах створив їх як і нас, що вони теж живі істоти і їх не можна взяти і приготувати щоб з’їсти! Але вони не слухали мене! Я сильно кричала, і змушувала їх припинити, я взяла врятованого мною кота в руки і він потім через деякий час зник, потім я зайшла в якийсь сарай і побачила там жінку заплакану з дитиною, її викинули як собаку. , її дитина теж плакав! Вообщем я і їх намагалася заспокоїти і поговорити!

Наснилося-що зупиняюся на дорозі-побачивши збиту кішку-но бачу що вона жива-намагаюся її підняти і ізабрать але мені незручно тому що я на мотоциклі-прокидаюся

Заглядала в рот великий живій рибі, вона просила мене щось витягнути звідти. У цьому ж сні рятувала і годувала поранену кішечку?

Рятую свого кота який вже помер навколо багато інших котів я його втрачаю потім знаходжу він переляканий ховається хоча інші коти не агресивні мій кіт уві сні живий

Дістав кішку з завмерла калюжі, кішка взагалі замерзала. Я її витягнув висушив і забрав з собою.Кішка була красива, біло сірого кольору. Далі з другом дитинства ми знайшли дівчинку яку кинули і також забрали її з нами. Далі нічого не пам’ятаю

Доброго дня. Мені наснилося, що на березі б’ються кішка з собакою. кішка чорна. Кішка падає в воду, намагається триматися на плаву, але це складно &# 8212; причал високо, їй не вибратися. Я дістаю кішку. На цьому сон закінчується.

уві сні я врятувала свого чорно-білого кота, він Завантажити від тиску, але варто було мені тільки погладити його, як все пройшло, після чого він став мені дякувати, облизуючи мені щоку.

Мені наснилося що я рятую кішку з води і потім знову в іншому місці вже вона знову туди зплазіет і намагається вибратися і я опятьдостаю її звідти і так часто уві сні було сон всього лиш один раз приснився

Підпалив торгового центру.
багато вогню
Ніхто не гасить
Все просто беруть речі і йдуть
Я згадую за свою кішку і біжу за нею, рятуючи її з вогню

Вітаю.
Сон в цілому пам’ятаю злегка смутно, не пам’ятаю початок. У реальному житті у мене є кішка, уві сні я побачила її, потім виявилося, що це не кішка, а кіт, який дуже схожий на неї і належить він бабусі, яку я бачила вперше. Бабуся жорстоко ставилася до свого коту і я вирішила забрати його собі, а вона не хотіла віддавати його. Я не могла просто так залишити цього кота, жінка мене зненавиділа за те, що я хочу забрати у неї тварина і вирішила викинути його, щоб він мені не дістався. Пізніше випадково йдучи по вулиці, я побачила цього самого кота, хотіла його взяти на руки і раптово з’явилася ця жінка з нізвідки, і попередила, що вона з цим котом щось зробить, якщо я не зупинюся. Трохи пізніше хтось мені сказав, що жінка завезла в якийсь старий будинок цього кота і десь сховала, я вирішила туди поїхати і забрати його. Опинившись в цьому будинку, я виявила свої речі в шафі і знайшла цього кота теж, але він до мене не йшов, він дуже боявся за все. І тут я усвідомила, що давно не бачила свою кішку, і мені здалося, що вона теж тут. Я почала її кликати, вона нявкала у відповідь. У цей момент я зрозуміла, що за дверима, через яку я зайшла в кімнату і яка була для мене єдиним виходом, почалася пожежа. У мене паніка, я на другому поверсі, дерево росте біля вікна, каштан, але воно досить далеко. Я почала швидко шукати того кота, який ховався в кімнаті, знайшла його, а коли відкрила вікно, щоб стрибати, побачила пожежних, почала кричати, одному з них я передала кота, але не могла вийти, тому що там моя кішка і потрібно було її знайти. Я кликала її, вона постійно відгукувалася, але я абсолютно не розуміла де вона. Я чула коментарі з вулиці, що я зараз згорю, якщо не вийду, але продовжувала кішку шукати все одно. А коли вогонь вже був в моїй кімнаті, я вилізла через вікно. Мене намагалися втішити пожежні, мовляв я і так робила все, що в моїх силах. Мені це не допомагало і я продовжувала шукати свою кішку. Трохи пізніше я знайшла купу мотлоху і зрозуміла, що моя кішка нявкає звідти. За підсумком, я була з двома котами, мене побачила баба-господиня кота, вона просто розвернулася і пішла.

Здраствуйте мені приснилося що я Шол по вулиці побачив як одна пара йшла по вулиці і жінка впала коналізіціонную трубу так як люк був відкритим коли підійшов мужик не міг встати з за того що був сніг і слизько коли я засунув руку в люк там був наповнений водою я відчув руку і потягнув за неї коли я витягнув її було важко тягнути і довелося трохи напружитися і витягнув виявилася кішка в шубі..можете дати відповідь спасибі.

я зустріла сірого кота лежачим на асфальті . він був поранений: на лапі і на животі . це був темний вечір, але ліхтарі світили дуже яскраво і віддавали теплим відтінком . я втекла додому за медичним приладдям, пам’ятаю я добігла за 8 хвилин туди і назад. я опрацювала рани кота і тоді він заліз до мене на руки і поклав голову на мої груди і заснув .

Сон в якому я тримаю кішку на руках, вона синього кольору і вуха у неї рожеві і сама вона худа. Я підняла її на руки і почула від неї виразне &# 187; пити&# 187; я глянула на неї і кішка плакала. Я напоїла її.

Коли я вийшла з дому на веранду то побачила повішену кішку, але вона ще брикала, я думала про те що хтось навмисно це зробив я кинулася різати мотузку в результаті я її врятувала і вона так жалісно довго дивилася мені в очі

Кішка падала з балкона і чіплялася з останніх сил та вікно. Я встигла підбігти. Вона простягла мені лапу з криком про допомогу і я її ледве витягла.

Вітаю. сьогодні приснився сон де я перебуваю в незнайомому приміщенні і бачу звивається в конвульсіях, але ще живого кошеня чорного кольору, вісяшего на якийсь проволоки або нитці коричневого кольору обвитою навколо його шиї. Я почав кричати господареві про побачене одночасно намагаючись схопити кошеня з метою порятунку. господар кошеняти відгукнувся на мій заклик. Далі сон перервався.

Снилася закрита кішка в клітці і я точно знала що її хочуть вбити, з’їсти а побачивши гарні очі кішки я відпустила її на волю відкривши клітку

Я ВОСН знімала кота моєї дочки з сходи, яка вела на дах, сама лестіца весела на великій відстані від підлоги (більше одного поверху), на вулиці був день, начебто навіть світило сонце, кіт породи (екзоти) він світлий і молодий дуже боявся і нявкав, я полізла і відчіплюватися лапки (по черзі) і все сон закінчився на кшталт чи я не пам’ятаю кінцівку

Наснилася кішка, яка живе у мене вдома в зубах у сусідської собаки (Собаку звуть Граф.Кішку я врятував і вона залишилася жива

Привіт) у мене була кішка, її вже давно немає, вона була дуже розумною, померла від старості. Мені наснилося, що її хочуть задавити два кота, один чорний, другий який був не пам’ятаю, і уві сні вона як змирилася з тим що її хочуть вбити, а я її рятувала і не підпускала до цих котам. І кішка втекла, а я дуже плакала

Я була вдома на кухні і подивилася у вікно, а там мама лізе по гілці дерева рятувати кішку, гілка не тонкі, але коливалася і погода не тепла, вона один раз трохи ногою оступилася. Казала мамі, навіщо вона полізла, кішка адже зістрибне на 4 лапи, їй нічого не буде, але мама далі лізла. Я побігла вниз, щоб її зловити, якщо вона буде падати.

Мені наснилося що я рятував свого кота від 5ти злих собак які хотіли на нього напасти тримав його у себе на руках. Одна хотіла мене вкусити ззаду за ногу. Я схопив її за пащу і сіл на неї. Кіт сидів спокійно у мене на руках і навіть кігті його не дряпали мене. Наснилося все це в понеділок.

Мені наснилося, що кішка пішла зі мною в школу я повинна була виступати, хоча я не вчуся в школі вже 10 років .
І вона впала в туалет і там було багато фекалій і як би потонула не кричала просто буль буль і все .
Але потім я намагалася, думала як її дістати
Мене відвернули уві сні, минув час ну як уві сні хв 20, я думала що вона вже потонула, але я не здавалася і виявилося якесь корито теж з фекаліями і молода людина, що стоїть зі мною вліз туди рукою і кішка встала і потягнулася ніби просто спала там . кошмар .

Мені наснилося, як кішка топиться в якійсь ямі і вже йде під воду і кричить і я її витягла, а потім ще одна кричала і її я теж витягла, але вода була чиста, потім став кричати чоловік я витягла його а на руках був дитина дівчинка і вода була чиста.

Я підходила до будинку.Це був будинок, в якому я жила раніше.І кішка впала з вікна цього будинку .Я підійшла і взяла її на руки.І пішла до господині цієї кішки.З тієї квартири, де жила кішка, вийшла незнайома мені жінка.Вона сказала, що господиня цього будинку померла.Тоді я розповіла, що її кошеня випав з вікна і показала його.Він лежав і ледве дихав.Ми дзвонили ВЕТЕРЕНАР і просили їх про допомогу.І я весь час боялася, що ми не встигнемо його врятувати.

Я відвідував школу будучи вже випускником, коли йшов побився з ким то ну однозначно переміг його після чого я почув як кішка на верху будівлі &# 171; гаражі біля школи&# 187; не могла злізти, був дощ, я її врятував! Когла явно була бродячих але дивує те що вона була Чудова, так як і кинути її було шкода дощ холодно я пішов додому нахилившись що б на неї не капало і ніс її в руках обійнявши, не далеко Ушев вона прівратілась в прікрасний дівчину кажись я в неї закохався і мені боляче що це сон.

У моєму будинку був демон, я випадково опустила 2 чорних кішок в будинок. Одну вдалося врятувати, а інша залишилася Через деякий час я зайшла забрати другу, але в неї вселився демон. Після цього я вбила кішку.

Мені наснилося що я вкрала рітузи у китайців в гуртожитку а вони за це викинули наші речі з вікна і навіть труси, А за вікном був сильний вітер все поуносіло.Я поскаржилися на це вчителю, ми вийшли на вулицю, і побачили відлітають речі, А ще мою кішечку в крові (моя кішка-норвезька лісова) Я до неї, бачу а їй машина раніше черево переїхала.Я давай її піднімати а їй від цього гірше, вона ще жива, і щось з живота випливає.Я стала кликати лікаря на допомогу і кішечку врятували.

Мені наснилися вагітні кішка і собака, то светлобежевого, то чи білого забарвлень. Без пятенСобака маленької породи і кішка гладкою шерстю. Лежали в калюжі бруду, так не поводяться вагітні, таке враження що вони не хотіли жити, передані людьми. Я дуже переживала за них і відчувала дуже яскраві емоції печалі переживання і смутку уві сні. За підсумком, коли я їх врятувала і прилаштувала в хороші руки, побачила, що вони почали нормально жити, я відчула полегшення і радість

Вітаю! Мені наснилося що я побачила кішку яка лежала мордочкою в калюжі, але була ще жива.
Я кинулася її рятувати, але не врятувала&# 8230; кішка померла.Вона була чорна з рудими плямами.Дуже красива

Величезна собака наздоганяє кота і починає його тріпати, в якийсь момент кіт вириваеться і біжить до мене. Забравши його на руки я ховаюся в під’їзді будинку і ізовсех сил утримую двері в яку рветься собака до тих пір, поки її не зловили.

Мені наснилася кішка що я її дістала з води що це означає . І хотіла дістати ще чорну кішку, але її я не дістала, а іншу руду дістала кішку

Вітаю! Снилося (не в перший раз), що захищаю і рятую свою кішку від іншої, більш агресивною, яка потрапила на нашу територію.

Мені наснилося сьогодні під ранок, що я побачив в під’їзді чорного собаку, схожу на пуделя, котра затиснула до стінки сірого кота. Я прогнав собаку, і взяв кота рукою, і моя рука як би загрузла в ньому. У кота з рота потекла жовта рідина і я прокинувся.

Ми з чоловіком уві сні рятували сіру кішку.Їй в щоку потрапила якась залізяка з мотузкою і вона так бігала з нею в щоці по двору.Врятували і обробили рану.

Яскравий але без сонця день. Стою і дивлюся у вікно. Бачу за вікном летить чорно-біла кішка. Висовують руку в кватирку, ловлю кішку за шкірку і затягують в кімнату. Переляк що кішка могла розбитися.
спасибі.

Здраствуйте.Мені наснилася кішка у якій лапки були замкнені і вона показувала допомогти відкрити її лапки.Я допомогла.Відчуваю, що сон не поганий, але що значить можете сказати?

Проходячи повз двір, я помітила кота, який висів на дереві для удушення господарем. Я стала знімати з нього мотузку, вийшов господар, я стала благати дозволити мені це зробити. Я це зробила. Він стояв дивився з боку І не перешкоджав.

Доброго ранку, снилося щось наче я з чоловіком переходжу якийсь міст до якогось дому і тут же я розумію що цей будинок затопить і прошу чоловіка врятувати кішок ми зайшли в цей будинок і там були кішки різні сказати що багато немає десь то п’ять шість кішок все різного віку чоловік мене посадив на кватирку і сказав що врятуємо не пам’ятаю як я опинилася на підлозі і гладила кішку на кшталт кошеня снемала з тюлі і я прокинулася

Снилося, що купаюся в річці сонячним днем, з дружиною і ще якимись людьми, на цій річці стояла вежа, всередині якої сходи на самий верх, ми піднялися на гору, і сходи зламалася (сходи як в під’їзді, тільки менше за розмірами) я її тримав, поки інші плавали, боячись, що вона впаде і все загинуть, потім все ж умовив людей, щоб мені допомогли її акуратно поставити до стіни, ми зробили це і мені довелося стрибати у воду з великої висоти, я пересиливши себе, стрибнув, виплив на берег і вже сам пішов по незнайомій селі додому, але по дорозі побачив як дві жінки намагаються зарізати двох котів (або кішок) просто заради забави, одну чорно-білу, другу білу, я врятував їх, а жінки кидали ножами в мене, я їх прогнав, почав дзвонити в поліцію і прокинувся на цьому!

Добрий сон, за віконцем випало багато снігу, я почула жалібне нявчання, открилаіокно і побачила димчасту кішечку, породисту, з вушками-пензликами (мейкун, схоже)

М’явкало котеня, и я Знайшла что воно в туалеті Вуличному, врятувала его вийнять его з фекалій, взяла на руки

Ми їхали на машині то були саду то кладовищі і там були вузькі дороги і машина не змогла проїхати ми поверталися назад і у одне будиночка спочатку в блакитному тазику мені здалося що плаває їжачок, але підійшовши ближче це був кіт сірий в крижаній воді і коли я брала його на руки він дуже погано почував йому було дуже холодно і понесли в машину далі я прокинулася

Снилося, що моя кішка стрибнула в воду, я в одязі швидко стрибнула за нею, пливла, в результаті зловила, але там таких же кішок, як вона, такого ж кольору було дуже багато, я їх усіх ловила, і люди теж діставали

Ми в якомусь будинку жили так само Поночка з нами. трохи згодом знайшли ще кішку її Сергій до нас притягнув і ми забули про неї.
Ще проходить час, вечір, ми повечеряли я пішла годувати Пону, а чоловік грубку топив, це біля неї і відбувалося, підходить ще три кішки, я сміюся кажу, що якась у нас тут сім’я велика і так далі
І в цей момент пона почала кашляти і кров’ю плювати я побігла за телефоном щоб подивитися що робити коли вдаюся вона лежить на дивані муркоче я повертаю голову в бік грубки а там з неї прям тріщина і ямка утворюється я підходжу а там пона намагається вилізти звідти (піч горіла і була закрита) я почала відкривати все кільця намагаюся її кочергою витягнути розумію що вона там прилипла кликати чоловіка а у мене голос від паніки пропав почала стукати кочергою по грубці щоб чоловік почув він прибіг я все показую а там вже нічого не було і я зрозуміла що це було як бачення і весь цей час до речі пона так і лежала одночасно на дивані
Я починаю приходити в себе просто скочуюсь по стіні реву і від цього прокинулася знову в сльозах

Прийшла несподівано в мою квартиру колишня колега. Попросила ь зварити суп для сусідів у яких ковід. Я спочатку злякалася, але потім допомогла їй зварити суп. Прийшли хлопці-ці сусіди у яких в будинку хворий і залишили двері відкритими. Моя кішка вискочила на сходову площадку і побігла вниз, а там багато чорних кішок або котів. Вона рвонула вгору по сходах, а я за нею. Схопила її, і понесла вниз до квартири. У квартири були вже ці коти і моя кішка стала вирватися і шипіти. Я занесла кішку додому. Моя мама паралельно з цими подіями поставила піч я пиріжки в духовці. Сусіди в знак подяки принесли купу банок з консервацією, сік томатний і ще багато чого іншого. Потім я побачила, що двері відкриті навстіж, я її закрила і почала лаятися на цих сусідів через це. Сказала їм, що у мене постійно вискакує кішка і щоб вони двері завжди закривали. Потім мені снилося, що я на великому ліжку, а на ній же хтось ще й маленька дівчинка і моя колишня колега, яка раптом перетворилася в мініатюрну собаку породи коллі і гладила її шерсть, вона така приємна і шовковиста на дотик

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ