Сонник врятувати Цуценя 😴 приснився, до чого сниться врятувати Цуценя уві сні бачити

Якщо приснилося, як ви рятуєте цуценя, наяву близьким може знадобитися ваша підтримка. Ситуація, швидше за все, буде складною, але разом ви зумієте подолати всі перешкоди.

Марно намагатися врятувати цуценя – до краху надій. Плани не вдасться здійснити найближчим часом, відносини з оточуючими можуть зіпсуватися. Але не впадайте у відчай, адже попереду світлий період.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося врятувати Цуценя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться врятувати Цуценя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Хтось втопив в бочці цуценят. Навколо стояла юрба і дивилася на брудну воду. Я засунула голу руку в цю брудну каламуть і по-одному витягала з бочки вже мертвих цуценят. поки витягла останнього (їх було п’ять або шість) перші почали подавати ознаки життя. Цуценята були різної масті і у них вже були відкриті очі. Останньою з бочки я витягла невелику змію, яка вчепилася не те в жабу, не те в жабу. Я відкинула їх від себе. навколо чомусь виявилися військові, і всі ми спостерігали їх сутичку. Змія початку роздуватися, роздуватися і врешті-решт розірвала жабу.Але сама перетворилася на величезного пітона. Після того як жаба &# 171; вибухнула&# 187; новоявлена &# 171; анаконда&# 187; поповзла під гігіканье військових в ліс. Я прокинулась.

мені снився неприємний сон що я йду почасно дому перевірити своїх курей в курник а мої кури провалилися в туалет а кури білого кольору і я дивлюся серед курей два цуценя і рятує не курей а двох цуценят але в цьому сні я ще й вагітна

жінка втопила одного цуценя а іншого я відняла він був мокрий, чорненький з рудим, спокійний. бігала з ним у своїх справах намагаючись прилаштувати.йду з ним на роботу з знайомими і ці знайомі падають в калюжу і провалюються і тонуть, тягнуть руки щоб їх врятували. я з легкістю витягла (вода була каламутна) і побігла.

Все відбувалося в коридорі, я проводжала свого чоловіка (він кудись ішов, куди не знаю, але точно знала, що він повернеться), на вулиці йшов дощ, а у мене під ногами бігали чотири кошеня і щеня, я намагалася швидше закрити двері , щоб вони не вибігли під дощ.

Сон був дивний, приснилося що прийшли гості з цуценям, ну над нашим будинком почали пролітати дивні речі, потім було багато птахів, вони почали нас чимось обкидали, дуже хворим, я взяла в руки щенка і намагалася сховатися спершу ніби як в гаже, але там не виявилося даху, потім побігла в будинок&# 8230;

Жінка хотіла позбутися свого цуценя, відпустивши його прямо на проїжджу частину дороги, щеня нічого не розуміючи, побіг вперед. Я побігла слідом за ним, кілька разів плуталася схопити його, але ніяк не виходило, в результаті схопила і понесла додому, впевнена в тому, що вже точно залишу його жити у себе

приснився чорний щеня (породи вівчарка), знайшов я його на вулиці біля свого будинку. У нього була зламана лапа на мою задня, ще на шиї був надріз як будтто нажем, і я тому то теж надрізав йому шию якогось послухавши, типу йому так буде лучьше! потім я його відніс вет клініку де йому допомогли

мені приснився затоплення будинок, усередині було щеня. я і ще якийсь хлопець (не бачила особи) намагалися його врятувати.

мені наснилося якесь гуртожиток, де молоді люди відзначали свято, а ми з сином (він себе погано відчув зайшли туди відпочити.З нами був наш пес.Я побачила, що під проазднічним плакатом висить жива біла сова.Я її відв’язала, а там був ще їжак, але не колючий і ще щось маленьке ворушилося в маскарадному костюмі.Костюм був застебнутий на блискавку і коли я її відкрила то побачила маленького цуценя.який був дуже змучений.Я лаялася з цими людьми, викликала таксі і прокинулася.Але точно пам’ятаю, що випустила сову в парк, де накрапав теплий дощ вона мені підморгнула.Що це все може означати?

поруч зі мною щеня.і всередині сіючи я розумію що йому загрожує небезпека і я беру його на руки..несу повз знайомої мені вулиці ..собаки що у дворах зовсім лаятися на нього..він вистрибнув і я знову взяла його на руки несу далі..зустрічаю своїх знайомих але не бачу їхніх облич&# 8230; вони кажуть що якийсь пес може його порвати..і допомагають мені заховати цуценя в шефанере недоглянутого будинку..але чомусь цей небезпечний пес превращяется в мого давнього друга і починає нюхати шаф..потім мій Сейчас один йде в душ а я тим часом переховував цуценя ..Виходжу на вулицю але там немає ніего як пустир і повертаюся в будинок..мій давнійі один чую повертається і інший хлопець говорить ховай сюди..я сховала цуценя в кострюлюс водою чистою що стояла на літі і вода починала нагріватися я турбувалася що він обожется..потім один пес..йде і я відкриваю кострюлю і дбайливо дістаю цуценятко

мені приснився сон в якому я намагаюся знайди цуценя який втік і знаходжу його в сусідньому дворі що знаходиться злий собака (Кавказька вівчарка) коли я знайшла його то ця собока перекусила цуценяті задню лапку і я намагалася врятувати цуценя захистивши собаку від цуценя.вона Лаєл на мене і був оскал!!потім в цьому ж сні я стригла хлопчика і на потиличній зоні не правильно постригла. буду порада вашої допомоги))

Мені наснилося що ми їхали з чоловіком в машині і на дорозі була пожежа горіла машина і ми з ним врятували 7 цуценят новонароджених.вони були такі красиві породисті.

Наснилося якесь стихійне лихо дощ був сильний і вітер, але було тепло на вулиці я бігла і побачила велику калюжу з рідким брудом засунула руку і дістала цуценя, а потім ще одного

всіх деталей не пам’ятаю, але запам’яталося какбудто б на вулиці було багато поранених і вбитих собак, при тому восновном бачила тільки шерсть і кров, і морду однієї собачки пораненої. на собак нібито почалося полювання, їх треба було винищити, а саме породу хаскі. я врятувала одного цуценя хаскі, несла його в коробці заховати в якомусь житловому будинку, і боялася щоб мене ніхто не побачив. Також згадала про собаку хаскі, яку постійно вигулюють біля моєї роботи, подумала, що напевно більше ніколи її не побачу&# 8230;

снилося, що переходжу через дорогу, а на ній цуценята лежать маленькі. Трохи далі мати намагається перенести по одному, але ніби як матуся поранена. я що то в руках несла поклала на дорогу, що б бачили і не переїхали цуценят і стала їх переносити. я не пам’ятаю скільки їх було і все дуже маленькі

щеня сам до мене підійшов, поклав ніжно голову на подушечку і дозволив лікувати свої оченята, і я закопувала ліки.Вид у цуценяти був дуже жалісний .На жаль, мало пам’ятаю.

Мені наснилося що я звільнила багато цуценят з клітки вони почали накидатися на мене і я злякалася втекла від них.

Ходила з цуценям по сніжних пагорбах, потім біля якоїсь стіни була щілина (між льодом і стіною), туди провалився мій щеня, я відламувала шматки льоду голими руками, було боляче і холодно, але я змогла його дістати, а потім, щоб спуститися з пагорба, потрібно було зістрибнути, я зістрибнула з цуценям на руках і провалилася в сніг в повний зріст, у мене клаустрофобія, почалася паніка, хтось підбіг мене врятувати, але я прокинулася!

в коробці було 3 або 4 цуценя. навколо неї спалахував вогонь. я рятувала цих цуценят &# 8212; витягла коробку, мені допомагала собака (не моя). дуже розумна.

Снився проливний дощ і поле схоже на футбольне.Я бігла під дощем врятувати цуценя, якого б убили діти, здається.Коли добігла, всіх розігнала і вирішила взяти цуценя собі.Він рудий такий був, таксениш.

Вітаю! Мені наснилося, що я врятувала цуценя і ховала його в чужому домі, ключі від якого я взяла без дозволу. Коли я прийшла погодувати собаку, то попалася господині, але вона не розлютилася, а щеня обгидив всі підлоги. Я його забрала додому.

наснилося ніби великий сірий кіт поїдав мого білого цуценя як змія я розтиснув йому пащу і витягнув щеня заскиглив

Мені наснилося як я рятую цуценя породи такса.вона провалилася під Освальт а там була вода я її витягнув і завів в кафе а потім я прокинувся і на наступний день за мною ув’язався стара дворняга я її підгодував але додому не взяв вона ходила по п’ятах я зайду куди небудь вона скиглить а потім я сів в машину і поїхав мені стало не по собі.може це якийсь знак. допоможіть підкажіть&# 8230;

в сні я рятувала маленьких щенят в руці у мене їх було двоє але при цьому перебувала я в воді і викидала їх наверх людині що б він їх спіймав

Купалися ми на море з друзями, і там був щеня білого кольору, від куди він взявся я не зрозумію, ми почали дуріти у воді і один мені каже, що він претопіл випадково цуценя цього, я побачив що він почав тонути і витягнув, взяв на руки і поніс до себе в кімнату, назвав його правда дивно так, Умка, цей щеня ще коли я ніс його почав мені ніс облизувати)

Багато маленьких цуценят яких я намагаюся нагодувати і відігріти.після виходжу на вулицю а там всі вулиці земель снігом я їду по ньому і не провальваюсь.

Діти грали на якийсь старої занедбаної цегляної будівництві. Діти були різні і людські і цуценята. На дівчинку обрушилася частина будівництва, але на подив дівчинка залишилася ціла і неушкоджена, встала, обтрусився і побігла грати далі. На цуценя теж обрушилася цегляна стіна і його повністю завалило. Я побіг розгрібати цеглини, витягнув цуценя, він був живий, але поранений. І після я з ним волочився в селі моєї бабусі.

Рятувала цуценят від поганих людей. Перший раз 3х, вдруге 5х. Кожен раз прихопивши їх зливалася в дірку сива унітазу.

Приснився щеня світло-рудий миленький. Він лежав на чомусь на поверхні води&# 8230; кругом вода і нічого. Я його врятувала, як ніби з боку. Взяла рукою і прибрала від води в сторону. А він так ласкаво дивиться і лежить&# 8230;

Білий вовк просить цуценя, хоче додому заідті, і я не пускаю його, а його голова між двері застрялься і я пошкодував і віддав цуценяті. Він нічого не трогаль пішов з цуценям, я дивлюся далі він пішов не вовком а коровою став

Щеня стрибнув в озеро але не вмів плавати і я за ним і шукав я його на дні і не можу знайти а там глина тресіна а потім знайшла витягла і стала трести його бити по грудях потихеньку і він прийшов до тями))

Наснилося, що я була в якомусь приміщенні, розмовляла з людьми, а потім почула з боку свій голос, &# 171; Ось їх викинули&# 187; і побачила велику корзину у себе в руках з чимось, а потім поступово це щось перетворилося в цуценят, как-будто з них стікала вода або слиз

мені наснилося, що цуценя Яг тер’єра поставили на плиту (він сам цього хотів, вони цікаві), плита газова, на ній каструля, щеня почав пити з неї, а вогонь обпікав його лапки (ця порода не зовсім вчасно відчуває біль), тут він почав скиглити і впав, люди вимкнули газ, а я побігла його діставати, але його, на жаль, не вдалося врятувати

Вітаю.
Я врятувала цуценя. Він сидів один в човні і дуже скиглив, майже втратив свідомість від втоми. У той час коли я рухалася до човна, я її випадково перевернула і цуценя я витягла вже з води, знайшовши його наосліп. На суші я його &# 171; раздишаться&# 187;. Відбувалося все в Греції, човен плив по річці проходить через місто

Вітаю! мене звуть Лія мені 11 років. мені приснився холодний дощовий день&# 8230;. я була зі своїми маленькими друзями (по 6-8 років). всюди були сильні потопи. за великим каменем була просто річка! і там тонули 2 цуценя хаскі (хлопчики). перший-був 3-х тижневий, воторой- напевно 5-ти місячний. мої друзі врятували самого маленького, а я врятувала великого (він дуже важкий)&# 8230; великий цуценя-старший брат маленького. ми хотіли віддати їх їм батькам, але старший щеня мені сказав що вони сироти. нам стало їх шкода і ми прийшли до своїх домівок і вималі, нагодували, напоїли, розчесали і залишили собі&# 8230; мій друг Ахмед або Медик (не важливо) залишив собі маленького, а я залишила великого. і вони нарешті знайшли собі сім’ю і друзів.

Йдемо з мамою додому, в сміттєвому баку побачили ворухливий пакет. Виявилося мелкопородная сука майже повністю виснажена, що не модет розродитися. Я припрошує мати прооперувати її і допомогти хоча б цуценятам. У підсумку вони все залишаються живі, але шов, накладений на собаку, виявляється і в мене на животі.

здрастуйте, сьогодні 12 березня, мені наснилися цуценята (різного кольору, але в основному темні) які все по черзі по своїй дурості падали з гаража даху і розбивалися&# 8230; ну я в свою чергу намагався запобігти падінню і хапав їх, після чого вже намагався як то поставити огорожу..на мою більшість щеням врятувати не зміг..було дуже шкода їх&# 8230; до божевілля&# 8230; але в кінці начебто два цуценя на руках тримав&# 8230; Обьясните ласка значення цього незрозумілого сну&# 8230; буду дуже вдячний

Після сильного вітру, який розвернув будку і цуценят розкидало в різні боки. Ми з сином вискочили і почали їх збирати.

родичі топлять у відрі маленьких щенят хаскі, я зі сльозами звідкись вискакувати до них відбираю щенят і тікаю, потім ще довго плачу і приходжу до тітки додому.

Мені наснилося що я подивилася у вікно, побачила як на проїжджій частині бігають двоє цуценят.Потім дуже швидко вибігла з будинку, побігла до тієї дорозі, але зрозуміла що не встигла: цуценят розчавило.Я забрала їх тіла з дороги і плакала над ними, я була розчарована що ніхто крім мене не прагнув допомогти цуценятко!

Доброго дня. Мені наснилося що я верхи на коні з кілька вершниками скачемо по горах і опиняємося на галявині із чотири виритими лунками в яких були прив’язані білим шпагатом цуценята між собою і лунками. Мене супроводжували мої дві собаки яких не існує. вони великі великі коричневого кольору. Я почала витягати цуценят з побоюванням думала будуть кусатися а вони самі до мене в руки йшли перелякані красиві. У кожній лунці було їх по два три цуценя. Оглянувшись я побачила те чи водойму чи велика калюжа з неї йшла ланцюг. коли я потягнула за ланцюг з дна був прив’язаний щеня і разом з ним сплив ще один щеня мертві&# 8230; я сильно сварила і проклинала тих хто це зробив&# 8230; коли я дістала всіх цуценят підбігли мої собаки одна прогарчав на них але я дала команду фу і вони сіли зі мною поруч спостерігаючи за цуценятами як вони зібралися в купку при цьому вони не скиглили. Допоможіть расталковать цей сон. Заздалегідь вам дякую с / у Алена

сниться що якийсь хлопчисько кличе мене, щоб допомогти йому дістати пливуть нерухомо щенят. тільки я не зрозуміла річка чи це була. я хапаю цуценя, а під ним ще один.витягаю -на кшталт обидва живі, але другий ще й поранений, дуже сильно кров’ю спливав&# 8230;

Я прийшла додому, там була дівчина вона все тягалася з цуценям, в прямому сенсі гризучи його, він був кволенький маленький, потім виходячи з дому я зустріла двох амбалов які прийшли вибивати &# 171; борги&# 187;, в результаті все закінчилося тим що я схопила в охабку цуценя і побігла в інший будинок, таким чином рятуючи цуценя від загибелі (то що робила дівчина призвело б його до загибелі)

Вітаю.мені наснилося що мій чоловік збирається на битву з ворогами і мене садить на мотоцикл і відправляє в село в якій базуються наші танки щоб вони їхали на допомогу. я намагалася завести мотоцикл і він загорівся.а.поруч пробігав чорно-біле щеня і він теж загорівся.ясхватіла цуценя і побігла до пожежних гасити його потім сіла в машину до знайомого дядька і поїхала з ним в це село.так і не пам’ятаю доїхала чи ні потім прокинулася

мені приснився сон озеро вода темна і хтось вирішив втопити цуценят а я відреагувала стрибнула в оду і врятувала маленьки х чотирьох щеночков

я рятував цуценят з води вони потонули їх захлеснула великою хвилею двох я зміг знайти під водою і откочал їх робив штучне дихання їм і масаж серця вони ожили їх серця почали битися і вони ожили а третього цуценя я не зміг знайти шукав довго і всюди і чомусь подумав що напевно його кудись понесло я думав зможу його знайти і сподівався що зможу його теж відкачати оживити але не зміг знайти

Вітаю! Нібито якась жінка вивантажила величезна кількість руденьких напівсліпих цуценят уздовж дороги і пішла, а їх почали тиснути машини і я вся в сльозах намагалася їх перетягнути в безпечне місце. Один щеня був постійно у мене в руках, я хотіла його взяти до себе, але потім я втратила його в загальній масі цуценят. І коли прийшла господиня цуценят, я її побила))

Мені приснився маленький триколірний щеня, який пив з блюдця пиво і отруївся, його трясе . А я його взяла на руки і хочу врятувати, хочу зробити йому укол з вітамінами. Він дивиться на мене і довіряє. Здається що це мій щеня. І ще що налив йому в блюдце пиво мій батько і я ображаюся на батька за це.

Я побачила, що собака не може вибратися з в’язкого бруду, я стрибнула в цей бруд і витягла її звідти

Наснилося що я навіщо то залила водою відро з цуценятами, пташенятами і кошенятами.А коли повернулася злякалася і почала їх всіх діставати.Вони ще намагалися дихати, були новонародженими і колишні кольором .

ми з мамою працюємо в лікарні.(Мама кухар, я продавець) в лікарню приїхала родина з дитиною на візку і до коляски прив’язаний був щеня, я встигла його відв’язати. пам’ятаю будинку мене чекав щеня чорний кучерявий. я була на вулиці і знайшла коричневого кучерявого забрала додому.

щеня заплутався в плівці і гинув. Врятувала білий гарненький з породи московська сторожова. взяли додому. шикарний великий будинок виявився моїм.

Я заліз на гараж і відганяв не зрозумію від кого чорну велику собаку, навколо лежав сніг але було тепло, раптом вона втратила до мене інтерес і втекла відразу з гаража на якому я стояв вийшли двоє п’яних чоловіків в роках хотіли мене спустити після дахове покриття провалилася під ногами там виявився пісок який я почав з одним з чоловіків розгрібати і відкопав маленького капловухого породистого щеняти рудого кольору він мало не задихнувся ми встигли його врятувати, потім я його забрав до себе нагодував і він заснув. Потім я різко виявився в кафе зі своєю колишньою дівчиною ми вибирали тістечка а щеня спав у мене на колінах, після так же різко ми всі втрьох опинилися в кухні сільського будинку (мені не знайомого) я дивився на солодко сплячого цуценя і думав про те як його помити &# 8212; прокинувся.

Я йшла по вулиці. Раптом я в неглибокій ямі помітила цуценят. Їх було багато, 5-7 штук. Були чорного і коричневого кольорів. Я їх дістала з цієї ями. Потім вони побігли до іншої ямі. Вона була досить глибокою і на дні була брудна вода. Два цуценя впали в воду. Поруч стояв незнайомий старий. Він сказав: &# 171; Все. потонули&# 187;. Я крикнула у відповідь: &# 171; Немає! Вони ще не потонули&# 187;. Я нахилилася над цією ямою, відсунула подалі всіх інших щенят, простягнула руку вниз і почала рукою водити в цій воді. Я знайшла і витягла цих двох бідолах. Вони були покриті брудом і я понесла їх додому, щоб спокутувати. Я їх помила, вже йшла по під’їзду вниз&# 8230;. а потім будильник перервав сон.

наснилося що я врятувала цуценя з води і потім на нас напала двоголова жовта змія кілька разів намагалася нас вкусити!але ми втекли я і віддала цуценя господині!

Наснилося, що я йду з якоїсь глибокої і густий бруду в гумових чоботях і знаю, що в цьому бруді загруз уже з головою щеня (бачила, як він там сидів раніше, але бруду ще не було. Він до цього сидів на березі біля води, мені соромно, що я не забрала його звідти відразу, як побачила, так як розуміла, що скоро насувається біда). Точно знаю місце, де його шукати, запускаю руки в бруд і витягаю його звідти. Він живий, я порада, обіймаю його і забираю з собою, тепер це мій вихованець. Начебто, щеня вівчарки.

наснилося що я вилаяла хлопчика років 8-9 за те, що він дражнить кошеня, потім побачила коробку, підійшла, там було 4 маленьких цуценя, я подивилася, погладила їх і пішла на деяку відстань, через кілька хвилин я побачила що цей хлопчик підійшов до коробці, подивився і підпал сірниками, коробка спалахнула. Я, закричавши, кинулася туди, зі мною побігло ще кілька людей, в кінцевому підсумку я врятувала з палаючої коробки 2 цуценя, ще 2 врятував хтось інший, в вогонь лізла голими руками, все цуценятка живі і здорові. Уві сні була зима!

Стежив за щеням як він грає в воді, в один момент він зайшов глибоко і почав тонути, я підбіг схопив його але він був не підйомний, сяк-так я його витягнув, він задихався але я його відкачав, після з ним на руках я піднявся на пагорб а там в далеке на мене рухався тигр, я швидко з цуценям на руках побіг в будинок і одночасно зі мною побіг і тигр, і коли я підбіг до дверей сон обірвався)

Вітаю. Вилив воду з ємності, а на дні виявилися маленькі цуценята, кількістю до 10. Спочатку не ворушилися, виникла думка хтось втопив, а потім на очах почали дихати і оживати, ті що не ворушилися розтирав і вони ожили. Потім думка треба взяти коробку, постелити підстилку і віднести в тепле місце

Мені снилося, що натовп дорослих чоловіків кидали цуценя під колеса машини, коли я побачила це, то стала підбирати цуценя з підлоги, але він злякався і думав, що я з ними заодно. У свою чергу цим чоловіками не сподобалося, що я забираю їх &# 171; іграшку&# 187 ;, вони вирішили разом з цуценям і мене також під колеса кинути. Навколо був тупик і тільки в одному місці Виднівся парканчик, я перекинула через нього цуценя і той втік, і вирішила, що мені туди теж треба перелізти. Чоловіки побігли за мною, поки я перелаз у мене випав гаманець і телефон. На цьому сон скінчився.

Рятувала бездомних маленьких цуценят від усипляння з напівпокинутий перетримки від утоплення. вони були брудні і покалічені. різних відтінків. А одного білого, я взяла особисто собі.

пріснолось як я взяла до себе цуценя . Він скаучал і мені було його шкода я теж плакала. Адже мені не було куди його сховати.

а рятувала потопаючих в меді цуценят, коли я їх витягла там плавала дохлий щур. я більше нічого не запам’ятала.

Здраствуйте, я посварився з дружиною і вона пішла від мене, а сьогодні вночі наснився сон що я рятую собаку з ями а там з нею ще тварини і собака як би поросила її врятувати я не спустився в яму і вона стрибком стрибнула і я її піймав і витягнув з ями

Вітаю ! Мені наснилося що я в домі моїх родичів, які давно переїхали і будинок проданий чужим, ми стояли на кухні коли почули жалібне виття цуценя і вибігли на вулицю! Почали шукати від куди доноситься звук і побачила зливну яму там в купі непотрібних гілок і води я палицею вивудила спочатку цуценя а потім руками за шкірку витягла собаку і кішку &# 8212; строкату як черепаху! Вони ще дихали і були теплими потім я прокинулася!

Доброго дня! Наснилося, що на дорозі стоїть щеня гарненький, і купа машин, я машини зупинила, забрала цуценя і села в машину до чоловіка (уві сні я його знала), щеня мене облизував

ніч. Чи то я йшла по пляжу, то чи купалася, але побачила як бруду саме, тоне щеня. Я спочатку дивилася, думала що просто лапки провалюються, але він прям з головою там тоне. Я його витягла і швидше додому понесла. відмила витерла. Бідолаха ще довго мордочкою терся об мене. Потім я загорнула його в рушник і ми побігли в магазин за собачою їжею. Коли все купили, я йому сказала, що він буде жити зі мною і сон перервався.

Доброго дня.
Одні мої просто знайомі люди знущалися над двома темними цуценятами-підлітками, які начебто належать їм (вони обмотали їх тулуб з лапами в кокон і залишили тільки голову). Нібито довели їх до загибелі, а мені сказали, що вони живі і все добре. Я страждаю і переживаю за цуценят, хочу їм допомогти. Я намагаюся вивести на чисту воду тих, хто їх обідать, шукаю спільників серед знакомих (навіть залучаю їх батька) і мало знайомих і начебто знаходжу її. Одна незнайома мені жінка соглащаетсч бути свідком, якщо я буду їй платити зарплату 100 євро. Всі засуджують їх вчинок. У цих людей ще є маленький йорк, який живе у них благополучно. Все це сопровоздается людьми знайомими, але не близькими. І тільки є епізод з одного більш близькою подругою (вона робить Здобнов випічку, що їй не властиво в житті), а я запропонувала їй допомогу.

Привіт, мені наснилося як я стоїть у какойро стійки з людьми перевіряли сумки, і випадково почула важке дихання, почала швидко відкривати все сумки і знайшла дуже дуже маленького цуценя розміром в долоню який мало не задихнувся, я осначало злякалася а потім утворилася і притиснула його до собі. Наперед дякую

Я дуже переживала за цуценя і кошенят, які впадуть з великої висоти, кілька кошенят випало і залишилися в живих

Дівчина топить маленького цуценя в тазику з водою. Я рятую і відбираю цуценя. Потім укутують його в теплий рушник і не випускаю з рук, що б він був у безпеці. Відчуваю, що йому спокійно і затишно.

Доброго дня! Прокинулася від того, що сон дуже неприємний. Хочу злити в унітазі воду, але не можу, т.до. він повний мертвими цуценятами, я стала проштовхувати і один ожив, я його дістала і стала сушити і прокинулася, потім закрила очі і бачу мою кішку на проїжджій частині її зачепила машина, а на цуценя наїхала, але він ще живий і знову прокинулася ось такі пристрасті&# 8230;

Закривавлений білий щеня бігає у дворі. Мені його шкода, я витираю кров, а вона виступає.Я хочу йому допомогти

Наснилося що в повоєнний час я шукала свій будинок. Але по шляху знайшла що на морозі практично замерзли два цуценя і один кошеня. Я їх забираю до себе і шукаю тепле приміщення їх відігріти. Але за кошеня мені довелося поборотися з якоюсь жінкою, яка теж хотіла його забрати. Але в підсумку я врятувала всіх тварин.

Врятувала з води двох цуценят стрибнувши у воду в пальто.Вони вже йшли під воду, спочатку витягла одного потім другого

Була ніч, я літала серед дерев на яких не було листя. Мене вітром занесло на одне з дерев, на ньом було два чорних пакети. Я вибрала один з них і там були три цуценя. Я їх початку рятувати. Коли я їх по черзі спускала з дерева з нізвідки взялися павуки, тисячі. Вони сповзали з того самого дерева, деякі повзли по мені.

Ми з друзями прийшли в чийсь будинок, там було багато клітин з тваринами і ми непомітно почали їх випускати, в результаті самі ховалися, тікали, спереду бігла моя подруга і три чорних цуценя, вони постійно зупинялися, поки не побачать мене, були радісні і активні, в кінці я подивилася на час, запізнилася на роботу, потім я подумала, що я сплю, ощепнула себе за палець, було все дуже реально, потім прокинулася

Мені престнілось що я в оточенні маленьких цуценят і маленьких кроликів, кролики сірого кольору, цуценята білі з чорними плямами, одне маля мало не потрапив в калюжу але я його спосла.

щеня забарвлення білого з коричневим сидів на ланцюгу біля залізничного полотна, по якому мчав потяг. я відстебнула його від ланцюга і взяла до себе на руки, інакше його розірвав би потяг

Я йшла з мамою і дитиною у нас був маленький щеня білого кольору він вибіг на дорогу мама його покликала а він сів на дорозі я побіжить за ним взєли на руки і пішла в сторону і там машина пронеслася

Топила четверо цуценят як ніби від нашої собаки, йорка, потім схаменулася і стала рятувати, двох точно врятувала, інших не пам’ятаю і чень сильно плакала

Багато, маленьких і середніх собак, намагалася дістати з басейну, вони, в принцепе не тягнули, так, трохи борсалися, одну, темнокоричневую, все ж виштовхнула на сушу, і я ТЕЖ з нею вийшла від усіх, і я прокинулася

Діставав цуценят з під коліс вантажівки, всі живі&# 8230;
Почуття страху або огрессіі не відчував&# 8230;
було літо&# 8230;

Сниться сон, як Бутт я біля ярка і поруч будинку. У дали бачу двох вовків один сірий інший червоний, і вони біжать комне з агресією, поруч з’являється мій чоловік. На нього накидається серій на мене червоний. Ми з ними боролися, на землі з’являється чим, з чорною ручкою і я вбиваю вовка, і чоловік теж. Потім десь береться маленький вовк і з кубла краде кошеня, відгризає йому лапу. Я його рятують. Потім бачу ще багато кошенят і щенят які народжуються. Я їх теж всіх зібрала і врятувала. Бачу лежить труба велика там ховалася собака з двома щенкмі (їх роскрас був біло жовті з коричневим) я ще подумала як їх ще вовки не сіли. І дозволить їх, вони підходять але побоюються, дають себе гладити, і сушить зуби. Потім згадала про кошеня з отгризаной лапкою його в ящику привалило кошенятами тільки рожівшімі, я його окуратно дістала, брискала перекису, і ранка початку гоїтися. Кошеня очуняв, і сон закінчився.

Сниться чотири білих цуценя з різнокольоровими смужками в коморі у батька, з яким ми не живемо, але вони мої. Ми за ними доглядали я і моя покійна Бабуся. Приходимо туди, а залишилося два, два пропало, батько з ними хотів щось зробити і радів що вони впали в яму, ми намагалися з бабусею щось зробити і якось їх витягнути, а в ямі сиро, мотлох якийсь , залізо накидано, але ми сподівалися вони не там. А батько ходив і йому було все одно.

Білий щеня застряг в багажнику червоного автомобіля, водій збирався їхати, його щеня не хвилювало, я врятувала його. У нього повинні були бути переломи, але він швидко відновився.

Якийсь чоловік кидає трьох цуценят з обриву у воду, я кидаюся за ними і витягаю з води, ця людина їх шукає, а я їх ховаю від нього

Вітаю!Йшла повз побачила маленького цуценя, його трохи машина не збила я його врятувала взяла на руки і обіймала так сильно прям.

Два цуценя один білий інший забарвлення вівчарки були прив’язані на березі річки а вода прибувала, я швидко отвезала і забрала їх

сон. Бачу багато цуценят і їх намагаються втопити, погода не зима а лунки вкрилісь ледом. Я почала кричати, і відштовхнула людини. І врятувала цуценят і там ще були білі тигренята троє.

Я намагалася врятувати цуценя від того, щоб його вбили (від нього повинні були позбутися). Там була і мати цуценя, але вона кудись робити, або я не пам’ятаю і я весь сон пеклась про це щеня. Я аж прокинуться не могла

Я бачив як я спасаль потопаючого цуценя і я врятував що це означатиме?і мене вкусила змія коли я рятував цуценя

Незнайомі жінка і чоловік йшли і лаялися, я бачила їх сварку. Була зима, чоловік кинув на землю цуценя хаскі, вони пішли. Щеня залишився на снігу. Я його взяла на руки, на його спині побачила рану. Вона була не дуже глибока і без крові. Подумала, що віднесу його до ветеринара, щоб зашили і залишу собі. На цьому я прокинулася

З чоловіком уві сні врятували з води цуценятко, забрали додому. Блохастенькій був, намагалася зловити на ньому бліх. А зараз прям наяву мені бракує цього цуценятко, настільки він мені запав у душу уві сні

Я гуляла зі своїм собакою і її чотирма цуценятами, раптом побачила, що хтось біжить, стала тікати з собакою і вийшло, що цуценята відбилися від нас, але намагалися втекти за нами. В результаті їх зловили шкуродери. Як потім виявилося, зловили лише трьох.

На дорозі біля мого будинку була яма і там лежали цуценята. Я вирішила їх врятувати один злякався і втік але я взяла двох цуценят з ями і вирішила піти додому але не встигла я відійти від дороги я почула що до мене їде машина, я вирішила її залишити я стала перед нею і машина зупинилася вийшов чоловік я йому все розповіла і він сказав що мені допоможе. ми вже занесли до мене двох маленьких цуценят. І тут знову їде машина прямо на цуценят, ми з чоловіком зупинили її і звідти вийшли ще два мужика. Вони закрилися в паркані і почали обзивати цуценят. Я пощітала що це неприпустимо і почала принижувати їх. Потім я заспокоїлася і ми з іншим чоловіком почали знову переносити цуценят. Ті два мужика вийшли з паркану і хотіли побити цуценят але ми не дали їм цього зробити. Далі точно я не пам’ятаю що відбувалося але я занесла всіх цуценят до себе. І до речі там був один особливий щеня він був схожий на мою улюблену іграшку цуценя світло блакитні очі за і світло руда шерсть.

Вітаю
Днями мені приснився сон, про те як я врятувала від гинули свого пса самоеда (порода).уві сні моя собака була цуценям, хоча на даний момент він вже дорослий, зараз він на перетримці у інших людей.я не пам’ятаю початок сну але його порятунок пам’ятаю дуже чітко. Він був у ванні з водою маленький і ще сліпий, не знаю як він там опинився, може його хтось топив. двері у ванну кімнату була пріокрита, і я підбігла до нього він лежав на поверхні води не подаючи ознак життя. Я почала робити йому штучне дихання .Це тривало досить довгий час, я вже втратила будь-яку надію сильно хвилювалася і плакала.Як раптом він відкрив очі, я дуже зрадів і обняла його .В кінці сну я побачила його вже дорослим.
Хотілося б дізнатися що означає цей сон і чи варто мені хвилюватися за вихованця?Завчасно дякую за відповідь.

Пішов на риболовлю, знайшов гарне місце для лову, по пояс у воді, навколо рибалки . Переді мною в воді чотири недавно народилися цуценя, всіх дістав на руки, кличу інших рибалок помоч, марно . Намагаюся вийти з річки самостійно &# 8230; і прокинувся ..

Цуценята підбігли до вікна сказала чоловікові, давай заберемо їх адже наступають морози, і ми забрали. Спочатку було 4 цуценя, а потім стало 2 цуценя і 2 кошеня. У нас 2 своїх собаки, але на подив вони не чіпали маленьких.

Окраїна парку, далеко люди гуляють з собаками, поруч дівчина, у неї коробка, в коробці цуценята, вони ще сліпі, і раптом два цуценятка виявляються на дорозі, на них їдуть машини, я кидаюся, кричу, махаю руками, машини зупинилися, я подумаю цуценят і віддаю їх дівчині. У той же час до мене підбігає велика собака, то чи лабрадор, то чи хаскі, лащиться, я її гладжу, обіймаю вона м’яка, добра я хочу забрати її додому, але мені кажуть, що у неї є господар, і треба запитати у нього , може він і віддасть

Я йду в горах через міст . Тече вода гірська, дивлюся в воді біля мосту сидить маленьке цуценя поки я обіцяла міст щоб витягнути цуценя його з водою в трубу змило, я руку засунула в трубу і дістала підлозі мертвого цуценя . Тоді його притиснула до себе і він став приходити до тями

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ