Сонник впасти в Воду 😴 наснилася, до чого сниться впасти в Воду уві сні бачити

Наснилося, що впали в воду, – потрапите в скрутне становище, з якого буде непросто вибратися.

При належної рішучості, стараннях у вас вийде взяти ситуацію під контроль, знайти єдино вірне рішення.

Як ви впали уві сні?

Сниться, що впали з висоти у воду ▼

Сон, як впали з висоти у воду, віщує необхідність складання нових планів на особисту і ділову життя. Все задумане буде успішно реалізовано, скоро стане реальним.

Якої температури була вода, коли ви в неї впали?

Наснилося, що впали в крижану воду ▼

До чого сниться впасти в крижану воду? Нинішні відносини з близькими будуть надовго зіпсовані. Щоб цьому запобігти, проявіть участь і уважність до прохань рідних, контролюйте власні вчинки і сказане в їх адресу.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти в Воду, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти в Воду уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Впала з щогли кораблю, де знаходилися друзі і знайомі, в блакитну, чисту, спокійну воду (чи то море, чи то океан).Один із знайомих, який розчарував в минулому подав руку і допоміг піднятися на борт.

Наснилося, що з берега в воду чи то впав, чи то сам стрибнув мій молодий чоловік.Я хотіла його дістати, а він схопив мене за руку і затягнув за собою в річку.Головне він був роздягнений, а я в одязі.Вода була чиста, але ось на берегах була твань, і мені вона була дуже неприємна.

Їду на маршрутці&# 8230; начебто з мамою і ще якийсь знайомої&# 8230; їду по алеї, навколо зелень височенна, і маршрутка зустрічає ворота постійно на шляху, темно зелені, ажурні. Вони не замкнені, просто закриті, Ми їдемо і їх відкриваємо&# 8230; А потім жваво закінчується зелень, і маршрутка падає в воду. Чи не з обриву, а просто з’їжджає і починає тонути&# 8230; вода прозора, блакитна, вже набирається в салоні, наполовину. І мене уві сні охоплює паніка, я сиджу в ступорі..наполовину в воду&# 8230; дихати є чим поки.і тут сон обривається&# 8230;

ми йшли по дорозі з донькою, і раптом задзвонив телефон, я відповіла на дзвінок, але в цей час побачила що дочки немає, я побігла за поворот бачу знову ж, що її немає, я обгортають назад бачу 3 лунки і в одній з них ( була зима) є моя Дочка я почала кричати, і раптом поруч молода дівчина біжить до неї і витягує її з води, в загальному врятували, але вона була без пальто коли витягли, хоча до цього як зазвичай взимку діти одягнені

Доброго дня! Весь сон не пам’ятаю ((((кінець сну: я впала у велику калюжу, кругом такі ж калюжі. Прокинулася з тим, що думаю що впала в бруд, але при цьому уві сні бруд не бачу. Лежу спокійно в цій калюжі, навіть смішно мені. Але кажу всім зі сміхом, що я впала в бруд. (Це все я говорю і бачу уві сні)

я йшла з подругою по тротуару і впала спиною в невелику канаву з каламутною водою.вона ніяк не відреагувала. уві сні я загострила увагу на те що мій телефон намок

Я мій тато і сестра участствовалі в гонках, ми були на машині інші на катерах, і потім коли ми програвали мій тато дав газу, потім він не замінив що там як би обрив, і ми впали в воду, коли ми були в воді тато сказав :&# 187; Висуньте з води свої ноги&# 187; і я з своєю сестрою висунули їх, а потім сон закінчився&# 8230;

Я їхала на автобусі повному людей. Водій розмовляв по телефону, і перед ним на дорозі з’явилися повороти, направо і наліво. А попереду обрив і річка. Він не повернув і поїхав прямо, Автобус почав котитися в. Я пам’ятаю, що я пробувала затримати подих, але мені було дуже важко це зробити, мені було дуже важко дихати. Хоча автобус не повністю потонув, так як там було неглибоко. Потім я пам’ятаю що виявилася на якому то березі в красивому синьому платті.

Чи не давно мені снився сон, що я стояла на березі широкої і найдовшої річки, мені здавалося, що це або Ока або Волга. Але берег у цієї річки був кам’янистій. Знічев’я я стала кидати камінці у воду і раптом ні з того ні з сього кинула в РЕУ камінь, срібні своє кільце з фіанітікамі.Мені пощастило, що ні закинула я його далеко. Зайшла в воду, нахилилася, а колечко моє рівно між 2 каменів застрягло, і як ніби стоїть, так я його і дістала, на цьому сон скінчився.

провалилася в одязі з мамою в воду, телефон дістати намагалася з кишені щоб він не намок, тримала його в руці над водою не було дрібно але я не тонула, запам’яталася мама і багато чає над водою біля нас в воді&# 8230; часто сниться що провалююсь в воду і намагаюся телефон витягнути)

йшла зі знайомою і впала в одязі в чисту воду як-буд то з гірки на мою! потім я пам’ятаю через якийсь час одяг висохла.

як ніби витягала своево дитини з води, тільки обернулася і син знову в воді захлинався я його лавіла і він знову в воді і так кілька разів

йшов по містку з собакою, йшов дощ, місток про валився і я з собакою впала у воду. потім я витягнув собаку з води і вийшов сам.

Я бачила те місце де я жила 9 років тому. Я спустилася вниз до річки що б набрати відро води і раптом місток на накотором я стояла перекинувся і я впала введення, подруга намагалася мене ввташіть але у неї ні дуже виходило вона сама сповзала з берега введення. І на цьому я прокинулася

багато дітей купалися в брудній воді. не встигла озирнутися і моя дочка стрибнула в цю воду а я за нею, витягла, дзвонила чоловіку, а він сказав що ні приедит

моя дитина на кухні розлив воду! підсковзнувся і впав. може вдарився, а може злякався, почав розмовляти пошепки. я беру його на руки і кудись несу. потім прокинулася. величезне спасибі.

Вітаю . це була якась поліклініка, не та, в яку я ходжу завжди, не моя, і був дуже сильний дощ, що все текло зі стелі, вся поліклініка була затоплена, ось, і коли я з’їжджав до реєстратури по мокрій похилій, попереду їде дівчина різко загальмувала ну, я теж почав гальмувати і впала у воду) глибина була великою, я зміг з головою зануритися в воду, потім виринув почув якісь коментарі в мою адресу, в зв’язку з падінням і прокинувся.спасибооо)

Привіт, Таня!
Мені наснилося, як я хотів помити руки від чогось липкого і солодкого, в озері, але послизнувся і впав у воду. Вода була холодна, просто я не вмію плавати і боюся глибини. Мені допомогли вибратися з води хтось із близьких. Коли впав у воду, то занурився майже по груди, зачепився руками за траву, і так утримувався, поки мене не дістали.

Наснилося, що йдемо з подругою по пірсу, вона послизнулася і впала в море (темно синє і я розумію, що воно холодне, т.до. Зараз осінь, і я її врятувати не можу так як погано плаваю, а вона не спливає) Я кличу її тата уві сні він стрибає в воду а вона випливла, і я починаю переживати за її тата, т.до. він довго не випливав, потім не пам’ятаю сон, т.до. прокинулася

Мені наснилося, що мій син біжить по тонкому містку, який над озером, або ставком (не через річку). Біжить швидко, я кричу на нього &# 8212; щоб тихіше біг, хвилююся. Коли він добіг майже до берега, оступився і впав у воду, у самого берега, там уже дрібно, але він намок і починає плакати, а потім заходить глибше в воду, по шию. Я його витягаю за руку, належних, що холодно ж, а навіть рушники немає. І тут раптом бачу на березі свою сестру, вона дає нам рушник, я закутую сина в нього.

мені снилося, що я їду на машині, але я була не за кермом, за кермом сиділа жінка і ззаду теж сиділа дівчина, я їх не знаю, але уві сні я їх знала, ми їхали, а потім потрапили в річку, жінка залишилася в машині , а я і ще одна дівчина по пливли по річці, а потім я прокинулася

Сниться що я з дитиною на березі річки, все навколо чорне і небо і вода.дитина поросят з друзями купатися, а я його не пускаю. І тут його зносить хвилею і забирає в каналізаційний люк, я стрибаю за ним і прокидаюся.сон приснився в 6 ранку

Ми з рідними потрапили в таке місце, що начебто і знайоме, але виглядає не так як звично. Там ми знайшли місце де річка стікала з об скелі. Там була неймовірно чиста і дуже блакитна вода. Спустившись вниз, я ненароком впала в маленький басейн зі скель, в який стікала та прекрасна річка. Мені не хотілося туди падати, мені здавалося там дуже холодна вода. Але потім, я відчула якесь очищення і звільнення.

наснилося ніби ми з дочкою стоїмо на березі якийсь прірви і раптом її хтось тягне в воду в саму глибину. У мене починається істерика, підходить якийсь чоловік не зрозуміло якої статі (може бути просто не пам’ятаю) і що то мені каже. Я прошу від нього допомоги і ми її витягуємо. Коли витягли я її на руках понесла в лікарню і поклала там. Вона стала живою. До чого це?

Я їхала на машині, з якими то людьми, дорога була в небі, і кругла, я падала в море 3 рази, на третій раз була какае-то сварка і не впоралися з кермом. І всі ці 3 рази я здригалася всім тілом. Толі в живу толі уві сні, не знаю.

Їхала з колишнім чоловіком (був дуже сумний) на машині з дітьми, машину розвернуло і ми впали в воду, потім піднялися з води (на машині) і над водою я перехрестилася, прокинулася початку сильно плакати про чоловіка, як шкода, думаючи, що він пішов

Стоїмо на мосту і брат мій йде і кричить дитина .а брат хворіє на онкологію. І тут дитина падає в воду я за ним.хапаю за ніжку іне можу витягнути потім витягла він захлинувся зробила штучне він і почав дихати.дуже плакала уві сні. Поруч невістка опинилася .але дитина приснився молодше мого сина..потім не пам’ятаю.

Я реніла проїхати на велосипеді навколо озеоа. Сильно розігналася і на швидкості зрозуміла, що гальма не працюють. Намагалася їхати далі, але мене занесло і я вилетіла з дороги і впала в воду разом з велосипедом. Я не відчувала дискомфорту, що не тонула, я просто спокійно виринула. І тут побачила як молода людина стрибнув у воду і через секунду був біля мене, він дотягнув мене до берега, в загальному врятував, хоча я і не тонула!

Сон був змішаним, на початку я як то опинилася у воді, вона була чистою і рівною навіть в ній відбивався світанок.Потім я якимось чином опинилася в красивому яскраво зеленому лісі де зустріла ведмедицю, я краду у неї медвежёнка і йду, і коли я обернулася там була чорна кішка&# 8230; розумію сон наркоманський, але хотілося б дізнатися що він означає

Їхав на квадроциклі по мосту, попереду їхала машина іномарка. Міст був такий, що він рухався від одного берега до іншого, так ось, в момент коли цей міст наблизився до нашого берега, та машина заїхала на нього, а в цей момент прискорився я, щоб встигнути, але не встиг і впав у воду, це було море, а плавати я не вмію і зрозумівши, що втоплюся вирішив прокинутися.

Я на озері з подругами на мосту і мене випадково сталкнулся подруга в холодне не зовсім чисте озеро я була в речах я відразу виплила взагалі в цьому озері купаються але на той момант я була в озері одна [email&# 160; protected]

Біжу з коханим чоловіком по високому березі річки. Він випадково впав з нього в річку з чистою водою, вдарився головою об камінь і на мить втратив свідомість. Я стрибнула за ним, поклала його голову собі на руку. У нього на голові була садно з трохи кров’ю. Всі живі-здорові.

Я стою на краю містка і намагаюся дотягнуться до мотузки, що б підтягнути човник і сісти в неї і переплисти, я не дотягують і падаю в воду і виходжу весь мокрий

Вітаю. Подскользнулся і впав в басейн в одязі. Вода ніби як була чиста. До чого це може сниться? Заздалегідь дякую.

Вітаю.Сон був такий: Я сидів з одним біля будинку, після чого побачив натовп, підбіг до натовпу і прям біля краю річки я послизнувся і впав в річку, все стояли і сміялися але я майже відразу виліз і пішов звідти.

Мені наснилося що я їжджу на машині по приватному сектору, шукаю хлопця з яким ми нещодавно розлучилися, переживаю за нього, і в один момент мені назустріч газель, дорога вузька і я вирішую сьехать на узбіччя щоб пропустити її&# 8230;. виявилася не узбіччя а глибоке болото, затягнуте ряскою, машина відразу пішла під воду, я намагаюся відкрити вікно і прокидаюся&# 8230; цей сон мене схвилював і запам’ятався

я прямувала до подруги на роботу. переді мною була калюжа, я наступила і провалилася повністю. поруч проїжджала машина і чоловік запропонував допомогу, але я відмовилася і вибралася сама. до подруги на роботу я прийшла на крізь мокра, знімала одяг і віджимала залишки води.

Наснилося, що була зима.Я стояла біля ставка на крижині.Всюди вони плавали.Раптом та, на якій я стояла перекинулася і я впала в воду.Почала тонути, майже торкнулася дна і тут же почала легко підніматися вгору.Не дивлячись на те, що я була тепло одягнена і була зима я вибралася легко, ледве мокра і зовсім не відчула холоду.До чого б це

Мені наснилося що я впала у велику калюжу там була дуже холодна вода ніби внизу лід і зима на вулиці, вода поглатіла все моє тіло, потім я вибралася.

Вітаю! Побачила сон, ніби-то ми з подругою їмо на машині і на повороті (у себе в селі) там нібито озеро, не змогли розвернутися і впали у воду. Подруга була за кермом. Я відкрила двері, і ми вийшли.Машина була синього кольору, дев’ятка на кшталт. Потім там підбігли наші друзі.

докладно не пам’ятаю. бачила що чоловік стояв з дітьми потім несподівано впав у воду (мильну і каламутну) будь-що вода була налита не пам’ятаю. потім він встав з води і я прокинулася

Добрий день Тетяна!
Сьогодні приснився сон, що я їду на автобусі, сама за кермом, в доль річки, як по снігу і з ліва тече річка. Автобус з людьми, але їх не багато. автобус нахиляється і я в воді. Вода не холодна, мені не страшно. Я хапаюся за кромку льоду, але вона відривається (як в кіно), вилізти не можу. Дивлюся в бік бачу берег, він без снега- пісочний краю і начебто іншу пору року-зелені дерева трава. Спокійно підпливаю, намагаюся вилізти але не виходить знову, пісок обсипається. Я перебуваю чуть чуть від берега бачу йдуть люди. Я кричу їм врятуйте або допоможіть точно не пам’ятаю. І мене штовхає чоловік- говорить ти, що. Я кричала в голос. І все сон закінчився, прокинулася.

Величезна будівля, на високому поверсі був круглий балкончик з бортиками щоб не впасти. Вид з цього балкончика був на океан, знизу теж. Ми з моїм хлопцем скаженіли і побігли на цей балкончик, я захотіла розвернутися і побігти назад, як відчула що однією ногою вже не на балконі. Огорожа кудись зникла і я розумію що починаю падати вниз, мій молодий чоловік намагається схопити мене за руку, але не може інакше впаде сам. Я падаю і кричу йому що люблю його. Впала з величезною узвишшя не відчувши болю. Докаснулась до дна ногою і намагаюся плисти назад, але розумію що не можу. І чомусь я думаю, щоб дістатися до верху у мене залишилося 7 хвилин, я прокидаюся.

йшли по мосту з сином, син послизнувся і впав у воду. почав йти під воду, чіпляючись за труби. я тягну руку але не можу його схопити.

Вітаю. Наснилося що йду з мамою по дорозі, праворуч виявляється велика водойма, де плаває дуже багато риби. Її прямо видно, вода прозора. Я кажу мамі подивися які скати пливуть, вона дуже близько підходить до краю, але не оступається. Потім проходить метра два і бачить в прозорій воді чорну діру. Сильно нахиляється подивитися і в результаті падає. Це все. До чого це може наснитися? Сон дуже виразний, я вже доросла людина, тому витлумачить як є будь ласка. [email&# 160; protected]

їхав на своїй машині намагаючись об’їхати яр, але машина зірвалася і полетіла вниз. Під водою я відкрив дверцята і виплив наверх. потім Підвезли кран і підняли машину, висушив її (цікаво що вона завелася.) І поїхав дальше№

один кричить бегім і випадково падаю в воду!глибоко я на дні все видно чістаявода

я їду за кермом машини з колишнім чоловіком. Машина зупиняється на краю обриву. Ми вибираємося з машини. Машина падає в озеро. У машині залишаються телефон і крідіткі я шукаю транспорт, щоб витягнути машину і дістати речі. Вода в озері чиста я жорошо бачу машину скозь воду.

я йшла з чоловіком по стежці упарки і я стала на краю річки і впала випадково в чисту воду в одязі, а потім за мною стрибнув чоловік, коли чоловік виходив сам то за його ногу заплуталася ланцюг, він почав її разпутовать виліз з води, виявилося що до етой ланцюга була прив’язана собака і ми від неї двоє втекли.

бачила уві сні спочатку як ламаються кінчики волосся, потм я в перукарня їх стрижу. а далі я перебуваю біля якогось озера і падаю воду, я не можу плавати і починаю тонути, але не тону, мене рятують

Snachala prisnilos chto v kvartiru zaletela vorona, no ee vignali v dver, a zatem bil son chto wla lo zemle y uvidela chto idu lo nakritomu basseynu y y ponimayu chto provalivayus no bistro viplivayu i idu dalwe

Вітаю! Мені приснився сон що я впала в воду, але здається я намагалася сама туди стрибнути і боялася що не потраплю до воду, а упаду на берег з обриву. Я стояла на горі і намагалася стрибнути в воду, але боялася. Я стрибнула і вдало потрапила воду, а не розбився об берег. Спасибі))

Вітаю.Мені наснилося що я їду в транспорті, дуже багато людей я сиджу попереду нас намагається обганяє машина.Люди починають кричати що він робить. Водій відволікається і ми падаємо в воду з висоти, я відчуваю як на мене падають і мені важко дихати.Я прокинулась.

Вітаю.У ніч на понеділок мені наснилося, що я з онукою йду по вузькому слизькому мосту без перил через каламутну річку, темно, внучка проходить вперед, а у мене під ногами починають провалюватися дощечки, але я пройшла, в кінці мосту ні іншого берега ні онучка не бачу, кличу її до себе і бачу як вона перестрибує з однієї з іншого боку моста в мою сторону і падає в воду, йде під воду, намагаюся намацати її руками і не знаходжу, прокидаюся

Вітаю! Наснилося, то що я їду на автобусі, з’їжджаю з дороги і падаю в воду.

Я сіла на пароплав в руках у мене була дитина маленький, я його не бачила, просто знала уві сні що він у мене на руках, і пароплав поплив, потім його закрутило і нас пасажирів викинуло в повітря на парашуті, потім я стрімко стала падати в воду, пішла під воду потім випливла довго вибирала в яку сторону плисти, виплила на берег, де виявилася дорога стала зупиняти машину але ніхто не зупинився і я прокинулася.

я стаю і бачу як знайомий летить на параплані .потім обривається і падає в воду і розбивається а я плачу

Вітаю. я сплю і сниться мені що ми з хлопцем з якими то знайомими і начальником його по роботі їдемо на машині додому, були ми на природі, начальник дуже швидко їхав задом і ми впали з обриву. я намагалася закричати. потім швидко вибравшись з машини ми з хлопцем і з начальником опинилися у воді, я побачила тарзанку якусь, вона як пружина була, я схопилася за неї і з хлопцем почали розкручуватися на ній і в підсумку вибралися на обламані міст, потім начальник вибрався а ті знайомі не вибралися. я кликала допомогу, плакала було страшно але потім заспокоїлася знаючи що з моїм хлопцем все впорядке. і все

Знайомий мій чоловік і чужа жінка провалюються в воду крижану глибоко, потім виринають і плавають задоволені, роздягнені, я переживаючи за нього, допомагаю їм вибратися і веду додому швидше, зима холодно, я перебігаючи через дорогу, вони далеко.

я стрибнула на вотрушке на якій катаюся з гірки-сніжної прямо в воду але я впала на лід я не забилася а по льоду покотилася далі

Наснилося, що дитина (хлопчик) впав в воду, але це не просто вода, а так як справа була взимку то це було у вигляді тріснути льоду, але я точно пам’ятаю, що страху уві сні, що дитина потоне у мене не було, а було переживання, що може захворіти і уві сні ми його швидко дістали з тієї води і викликали лікарів і вони його оглянули. Самою Води я не бачив, а тільки лід

удвох з чоловіком бачимо як перед нами ламається смугою лід і ми провалюємось в воду і падаємо вниз глибоко, тримаємося за руки, я знаю що треба відштовхнутися якось, щоб піти вгору, але поки ми опускаємося вниз, я його як-той підтримую, зараз вгору підемо.

падаю у потік води, Який знос на своєму шляху все: стару Хатинь&# 8230; все и з цімі уламки падаю Ніби як з водоспаду. потім бачу перед собою велике місто затоплення водою

Вітаю.
Мене останнім часом мучать дивні сни
уві сні я постійно від кого то тікаю, ховаюся .
до чого це може наснитися?
минулої ночі мені наснилося, що ми їхали на машині, подруга була за кермом, я поруч сиділа і на задньому сидінні сиділа друга подруга.
їхали їхали, раптом побачили велику річку і зупинилися і тут машина впала в воду, ми почали тонути і в підсумку врятувалися,

Йшла по льоду, назустріч дочка і внучка 1,5 роки. Внучка побігла в бік води і вчасно не змогла зупинитися і я і дочка кинулися за нею, доплив і утримали. Чи не з мотором на зиму вода холодної не здавалося і плити було легко. Прокинулася десь ближче до 6, сон приснився ближче до ранку.

Йшла по льоду, назустріч дочка з 1,5 річної онукою. Внучка біжить і вчасно не встигає зупинитися падає в воду. Ми з дочкою кидаємося, щоб витягнути. Плисти легко, вода не дивлячись на зиму не холодна, взагалі температура не ощущаеться, хоч і одягнені плисти легко. Підхоплюємо внучку і підіймаємо над водою. Прокинулася далі не знаю.

Жінка з рудим волоссям, штовхнула в воду, а потім мені допомогла з цієї води вибратися.Вода не була холодною і брудною, але я промок до нитки і ця жінка зі мною посварилася

Вітаю. я підійшла на край крутого берега річки (річка спокійна. ,берег земляний) і хотіла подивитися вниз, і в цей момент берег став руйнуватися. Падіння і страху я не пам’ятаю, але виявилася вже внизу у воді і стала сама обрушувати берег, щоб більше ніхто не зміг впасти

не впав каг би спустився разом з обвалом берега і пливу і спокійно кажу допоможіть сам виплал і вийшов і не ажіданно швидко обсох

З початок було незрозуміло, але потім я побачила своїх друзів. Ми йшли по верху якихось палиць, вони як би висіли над водою, потім дівчинка оступилася і все валиться і ми падаємо в воду, мені кажуть затримай подих, але я не встигаю, коли я починаю занурюватися в воду, мені не вистачає повітря, я відкриваю рот і прокидаюся

Добрий день) з Понеділка на вівторок мені приснився сон що мене зіштовхнули і я з висоти падаю в воду, дуже довго летіла і приземлилася майже на кінець іншого берега в воду але вже на дрібному березі, в водорості, я трохи здивувалася що зі мною все добре )) і все) підкажіть до чого це?

Троєм їхали машині два мужика і я. Вдрук машина сплата платником в річку і ми плавали вони оькривает двері і допомагає вибратмя мені самі далі пливли. Я вийшла суха навіть не боялася.

Їхала в машині зі знайомою, машина червоного кольору. І різко на повороті машина збиває огрожденіе і машина детіт з укосу в море, біля берега я вистрибують на льоту і падаю в воду

Був обрив з водою .Я йшла по краю і впала туди . Вода була брудна і каламутна . Я спробувала вибратися звідти . всюди був бруд. Хтось дав мені руку і я вибралася.

Привіт, дуже дивний сон приснився.

Я з великою висоти впала в чорне холодну глибоке море, з якоюсь дівчинкою втопила телефон. (Уві сні була в чорній сукні)

Я впала в воду з зовсім невеликої висоти. Поруч зі мною був чоловік, який тримав мене під водою. У воді я зітхнула носом і не відчула дискомфорту. Я перебувала досить глибоко. Я не знаю чи була ця вода холодної або теплої, тільки якщо чуть чуть мутнуватої. Сон викликав почуття страху.

стояла на дорозі, раптово впала в річку холодну з льодом, добиралася до будинку по стежках усипаним снігом, заметами, періодично з’являлися великі собаки і нападали від мене

Їхали з донькою на вантажній машині в кабіні-машина військових років. З обриву впали в воду. випливаємо разом. Дочка обвила руками мою шию. Мені важко її тягти і я кажу-пливи сама.І ми попливли далі до берега

Ми йшли з подругою на мосту вона мене не чаяно штовхнула я впала було багато каменів і втрати я вибралася вона дала мені руку сказала що хотіла мене вбити я вийшла і ми продовжили шлях

Я їхала з подруой на маршрутці, маршрутка їхала через міст навколо моста був великий якийсь вода, але було видно що там глибоко на поверхні води був мох зелено &# 8212; коричневого кольору і ми падаємо але не в воду ми опинилися на цьому моху але відчували то що ми можемо опинитися у воді подруга поповзла на колінах дуже швидко і кликала мене щоб я теж швидше за неї поспішала вона повзав до суші а я провалилася і не могла плисти а якщо пливла то повільно і все це було під цим мостом подруга виявилася на суші а я через якийсь час припливла до неї

мій колишній чоловік і справжній чоловік біжать за мною грає красива музика імой справжній чоловік подає в чисту воду

я їхала на машині какойто чоловік зіштовхнув мене з обриву в воду я зуміла вибратися а замість машини інша людина на нитці витягнув великий чорний камінь і дав його мені поруч з’явився чоловік я сказала подивися що залишилося від машини а він сказав це не наша машина я запитала а де наша машина нас обдурили чоловік показав вказівним пальцем вниз і сказав я знайшов її геть вона зараз її дістануть я подивилася в низу стояла машина какбудто б випливала за течією на берег я здивувалася машина була ціла тільки колеса у воді

Я прокидаюся вночі не один а 2-3 рази. Це вже перед ранком.Я впала в штучне водоймище, типу ставок в одязі жовтого кольору.Рання осінь, вода стояча, але чиста, ніби зверху були невеликі водорості.Впала, але не злякалася, тільки подумала, тепер застуджуся і захворію, але сонце так світило і пригрівало, що я швидко висохла і зовсім не замерзла, як думала. Було тепло і приємно, не встигла навіть до будинку дійти вже висохла.

Їхали в автобусі. Автобус на повороті воду на правий бік. Розбили скло, я виліз, зняв шинель, кого то укрити і став діставати подаються мені дітей.

Падаю в воду в одязі з човна або берега і завжди виходжу на сушу сама або хтось допомагає.вода каламутна і з невеликими хвилями, намагаюся зачепитися, щоб виплисти

мені приснився він, з якого я чітко пам’ятаю, як раптом моя середня дочка провалюється в воду, як в безодню, все дуже швидко відбулося, я не встигла отямитися, тільки пам’ятаю кликала її і прокинулася відразу ж від кошмару. Снилося під ранок п’ятниці

я стояв на Бруклінському мосту і дивився в воду і раптом впав у воду, але я не потонув я поплив до берега

Привіт, просто пам’ятаю момент, як я йду з подружкою по воді, вода на дорозі, по коліно. Подружка пройшла, а я впала, от не пам’ятаю, щоб вола була брудна або чиста. А в стороні ще стояли люлі, але я не можу сказати, хто це був. спасибі&# 8230;.

Я пам’ятаю міст, чорні хмари, повний морок. Блискавки блищали по всьому небу. У лісі стоїть за мою сторону, почалася пожежа, там були мої друзі. Я дуже хотіла їх врятувати, і перебратися через міст. Наді мною був навіс, дощу не було. Як тільки, я почала виходити, біля мене вдарила блискавка, я впала в воду, але без труднощів виплала на берег. Далі, я почала гасити пожежу. Потішив його, сон закінчився

Привіт, мені приснився сон як я стояла на кладці, висота була пристойна, одскользнулась і впала (в воду), це було все дуже швидко і я відразу прокинулася . Кольори були розмитие які -то, каламутні ! Мені раніше снилося 2 рази як мене топлять, ще сестрі снилося як я палив у мене підозра що потрібно бути акуратніше з водоц, пам’ятаю в дитинстві ледь не втопилася в років 7 і минулого літа, як хвилі почали топити їли подруга дістала, мені зараз 17

Уві сні падав знайомий мені людина з великої висоти в темну воду, потім його шукав його друг, але так і не знайшов

Привіт, приснилося що я зірвалася з висоти з моста, внизу вода, але дрібно, під час того як летіла я прокинулася

впала в воду там був не стане лід, страшно не було і витягнув мене знайомий перед тим як я впала ми з ним просто гуляли

Снилося, що я їздила на велосипеді і з нього впала в ставок, вода була каламутна, але тиха, я швидко вибралася з води і взяла за собою ще й велосипед, потім пішла в якийсь магазин і там хотіла купити поїсти, але поруч був якийсь хлопчик незнайомий, який зі мною спілкувався, я там рахувала гроші і попросила його піти і принести ще грошей, бо не вистачило б на їжу, і коли я оплатила все це, вийшла з магазину і зустріла мама і запитала якщо вона бачила як впала в ставку, вона сказала що так, але навіть не переживала, абсолютно нічого, тоді я прокинулася

Наче я з якимось дітьми їду в машині, я за кермом. Ми виїжджаємо на міст внизу річка чиста чиста, на нас мчить машина і я щоб з нею не зіткнутися збиваю відбійники і ми падаємо в введенню потім нас врятували, всі живі

Я поїхала на море і там в номері на балконі була майже вихід на море по великому каменю
Коли я ступила на камінь то соскользіла в воду в руках у мене був телефон

Мені наснилося як ми з подругою (колишньої) пішли на ставок, купувалися і йшли назад, я спіткнулася і полетіла в воду, вниз головою. Я спочатку не розуміла коли починати затримувати дихання, а потім я почула як подруга почала говорити: куди, Олена, їй?І почала тягнути мене за ногу, а потім за другу

Вітаю. Сьогодні мені приснилося що моя мама випадково впала в холодну воду. Вона була в куртці . Я її фотографувала і попросила трошки відійти щоб вийшов гарний ракурс, а вона не тільки відійшла до озера, а й чомусь захотіла помацати воду з висоти сопки і не змогла дотягнутися і впала. Уві сні я за неї так злякалася що прохолоне. В реальності мама інв 2 гр червоного вовчака і швидко простигає.

Я йшла до мосту і перед про мною проходили натовп хлопців, і одного я штовхнула проходячи повз. Він схопив мене за руку і я почала його тягнути за собою і ми підійшли до мосту. Міст був не звичайний. Там були відкриті щілини, причому великі. Хлопець заліз вгору і пішов далі. А я стою на місці, випадково подивилася вниз, від страху відразу впала на міст і сильно закривши очі я почала рухатися назад, штовхала руками. Зрідка відкривала очі і побачила через величезні щілини воду. Я вийшла на безпечне місце і прокинулася.

Я перебуваю на даху висотного будинку з ким то не пам’ятаю але не родичі і не померлі і таке враження що я в ньому живу а дах як балкон плоска .І вдрун будинок занурюється поступово в річку і швидко тоне.Нас починає забирати вода по річці але ми вибираємося м потрапляємо в нове місце і я ходжу і ищю кого небудь т.до у мене немає нічого тепер все в цьому будинку було.Ходжу по незнайомих вулицях і розповідаю всім що трапилося зі мною.І все більше я нічено не пам’ятаю напевно задзвенів будильник.

Я впала в воду коли грала з друзями.вони мене не врятували вода було дуже глибоко.я боявся і прокинувся

добрий ранок. Мені наснилося, що я пливла на кшталт по річці. Вода була звичайна як в річці. Сходячи на берег по хиткому містку з дощок або просто йшла на берег. Я бачила, що можу впасти. І впала. Було перебігу проти. Але я виплила і більше переживала за телефон. Він не намок і працював і я була сухою. На березі ніби як чекала мене подруга і я поспішала до неї. Що значить цей сон з понеділка на вівторок. спасибі за відповідь. З вдячністю Наталія.

Що я спочатку захворіла але мені ніхто не вірив. Потім я зі своїм цивільним чоловіком пішла в лікарню, а ця лікарня у нас на роботі в садочку. Ми пішли по стежці і вийшли на плиту вона була вся в воді. Він пустив мене першу але я не втрималася і ми впали в воду, але він мене швидко підхопив і ми вийшли з цієї води. І пішли на роботу, на роботі я була вже суха поки дійшла.

Йшов уві сні за одним, було багато одягу і портфель з важкими речами, пішли через шкільний каток, один говорить &# 171; по сюди&# 187; і проходить вперед, але я стрибаю і місце куди приземляється нога виявляється глубоковатим і нога виявляється під шаром води, від несподіванки я отпригівать назад (в кросівках не надто прятно взимку в калюжу наступати) і раптом падаю на спину і провалююсь під воду з льодом, дивлюся як занурююся в воду в повному здивуванні, спливають ввверх просто розслабившись т. До. Упевнений в своїх навичках плову, і лежу на спині, Розумію що зараз одяг Пропітаетс і вислати я не зможу, один тягне руки але до мене не дістає, я знімаю портфель, т. До. Розумію що з нього не зможу доїхати, але кинути його одного не можу, т. До. Бракує сил, і переді мною вибір, або роздягнутися і відпустити портфель (как не странно я ще не розумів потоне він чи ні, а ось одяг вирішив зняти)
вообщем лежу я на спині, один тягне руку з &# 171; кромки льоду на ковзанці &# 187; я лежу на спині на гладі води (зірочкою) розуміючи що зволікати не можна, відпускаю портфель і прокидаюся.

Я впала з гірки в воду, в море якщо бути точним . На початку я мало не впала, пізніше я впала і по гірці покотилася вниз . Упала і не змогла нічого зробити . Була в теплому одязі, і тому вода тицьнула мене на дно .

Уві сні йду на краю каналу і впала воду, і легко вийшла з води, дивлюся плавивает андатир, вода чиста, не холодна

Я впав уві сні з висоти у воду і потонув, мене тут же витягнув хлопець з води, а я намагаюся відкачати самого себе&# 8230;

Мені наснилася що мій друг впав у воду і його не можуть знайти, уві сні мені була дуже страшно я дивилася з висоти на воду і мені була дуже страшно ще уві сні до мого друга в воду впав хтось інший його теж не знайшли його батьки дуже гірко плакали що обіцяє мій сон?

Наснилося що ми з молодим чоловіком сидимо біля річки, він тримає мене за талію. Я починаю рвати водорості з річки і коли я вже не досягала до них, я сказала щоб молода людина мене потримав сильніше (щоб я не впала). Я потягнулася і він відпустив одну руку, після чого я впала і намочила трохи футболку. Він підняв мене і вибачився.

Впав з висоти але дуже легко, Вода було чиста, і я сам вішоль з води . Там було дуже приємно . були люди .

Впав з висоти Воду, але поденну було дуже Легкі, Вода було чисте і тепле . Я вишол . вода була неглибока . там були люди

Бачу сон скриші машини перекинулася з дитиною в воду вода була прозорою ще знайомий хлопець намагатися зачарувати мене але заважали мої родичі він мені подобався

Я ішла на берег по воді і мене хтось штовхнув і я впала в воду потім я намагалася виринути але на мене хтось впав і я пішла на дно там заплуталася і не змогла вибратися

Я приїхала на машині до озера, був дуже красивий захід я фотографувала озеро гуляючи по краю. Там був обрив всюди. Ще була бетонна плита похила до озера. Я підійшла ближче щоб сфотографувати скелі або гори раптом виверження відбулося з міні вулкана. Початок все трясти, особливо цю плиту. Піднялися хвилі які облили цю плиту, вона стала слизькою і я покотилася вниз. Намагалася утриматися за плиту, але вона була дуже слизькою. Я впала в воду і мене закрутило в круговому протягом. Вода була прохолодна, але не холодна. Я подумала, що мене ніхто не врятує. Людей не було поруч.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ