Сонник впасти в Туалет 😴 приснився, до чого сниться впасти в Туалет уві сні бачити

Уві сні ви випадково впали в туалет – це передвістя грандіозного успіху в справах фінансових, ви зможете укласти вигідну угоду, зробити грандіозне придбання, будете розпоряджатися великими сумами грошей.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти в Туалет, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти в Туалет уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сиджу в туалеті і вже хочу вийти а там сусідський собака звільнилася гарчить коштує не дає вийти потім чоловіка покликом а він не чує а потім туалет чут-чуть провалився далі не пам’ятаю як вийшла але туди провалилися сусідська і наша собака далі пришол чоловік і почав їх діставати з туалету.

Уві сні я оформила кредит і взяла велику суму грошей за п’ятнадцять хвилин і була так порада що мені їх так швидко оформили.Потім я їх вважала гроші були в доларах.далі не пам’ятаю що я з ними робила і ще мені наснилася як я заходила в туалет і він провалився

Я, на якомусь зльоті, в якомусь таборі, вирішив сходити в туалет. Туалет звичайний, сільський тільки великий. Там стояли мої друзі і курили (Навіть ті, які в реальному світі і не курять). Щоб їм не заважати вирішив спуститися нижче, як людина-павук чіпляючись за виступаючі бруски. По завершенню цього процесу (самого процесу не пам’ятаю) почав підніматися назад, але щось пішло не так і я зірвався вниз (друзі продовжували сидіти і курити. Почав тонути, але все ж встиг зачепитися за колоду і вибратися назовні. Коли вдалося вибратися, я зрозумів, що навіть не забруднився. В цей час один з друзів встиг покликати свою маму, не знаю навіщо, напевно в допомогу. Коли зрозуміли, що все не так вже й страшно я відправився додому.

Привіт, мені приснилося що у мене дочка впала в туалет і я стрибнула її рятувати. Врятувала, але довго чекали допомоги. Її відвезли в лікарню, а мене залишили в туалеті, поки не витягнув звідти мій дядько.

Моїй мамі приснилося, що я пішла в сільський туалет у себе вдома, а коли вона в нього заглянула, то я там лежу без свідомості. Що це озночает?

впала в туалет общественній руками потім смівала єто все під великий струменем воде. і ще туалет біл на вісоте на нього потрібно біло підійматися

Вітаю!вночі бачила сон неначе я стою поруч а Син падає в туалет&# 8230; до чого це?Раніше бачила Сон як удто його відбирають від мня

Вітаю! (Мені 62 роки) і мені приснилося, що моя 27-річна донька впала в туалет, потім я витягла її, вона вся обмазати калом. причому вона була п’яна . коли ми вийшли з туалету, було кілька людей, вони наче раділи, то що моя дочка впала в туалет.

Вітаю! Сьогодні уві сні впала в туалет який знаходиться на вулиці, спиною . Але не вийшла, прокинулася. Пол місяці тому приснився такий же сон, але там більше води багато було .спасибі

Доброго ранку Тетяна .сьогодні мені приснився мені, що моя подруга з маленькою донькою впала в сільський туалет .ми з чоловіком ніяк не могли допомогти .і тут раптом з’явився шланг який ми кинули їм .дівчинку витягли .в туалеті стала прибувати крижана вода і подруга ніяк не могла схопитися за шланг .так замерзла і пішла до же .а ми з чоловіком взяли нк дочка на виховання

Привіт, мені сьогодні наснилося що моя донечка 6 років провалилася в громадський туалет, було дуже багато вмісту, вона прям тонула у всьому цьому і спливала і я з великою трудністю її дістала, скинула їй великий рушник вона вхопилася і я її витягла&# 8230;.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ