Сонник впасти в Сніг 😴 приснився, до чого сниться впасти в Сніг уві сні бачити

Сниться, що впали в сніг, – до настання періоду насолоди щастям і багатством. Величина багатства визначається величиною приснився заметів і ступенем білизни снігу.

Благополучний період в усіх відношеннях, можна спробувати завести роман або випробувати свої сили в освоєнні нової професії або посади.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти в Сніг, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти в Сніг уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося що подруга провалилася в сніг по саму голову, а я її витягувала.Витягла, і прокинулася.

мені наснилося ніби я тікаю по заметах сніго від трьох ОБАК&# 8230; і раптом я впала прямо в сніг&# 8230; собаки на мене стрибнули і притиснули до снігу я почала задихатися&# 8230; до чого це?
наснилося п’ятниці на суботу з 2 травня на 3 травня

Їхала по дорозі з друзями на машині і на поперек дороги стояла фура, ми її об’їхали, зупинилися і вийшли. Навколо був ліс. Я спустилася і побачила чиї то речі і сумку велику дорожню, відкрила, а там полуниця велика, я стала її є і понесла сумку до машини. Десь в лісі я почула голосу своєї сім’ї&# 8230;

наснилося, що я зі своїм хлопцем бігу по снігу босоніж і в цей же час йде сніг, потім ми піднімаємося на гору і там їде прям на цій горі огрооомний поїзд, а ми в порівнянні з ним дуже маленькі, і ось я падаю з гори і знову залазять на неї назад тримаючи хлопця за руку&# 8230;.і в цей момент коли поїзд почав рухатися з великою швидкістю з нього впав як би замет і прямо на нас&# 8230; і що не дивно я в снігу знову шукаю руку хлопця і ми разом вилазимо з цього замету щасливі..і біжимо кудись вперед

Вітаю!Мені наснилося ніби я виходжу на вулицю, а там випав сніг такий чисто білий.Радості моїй не було меж.Я впала на сніг на спину (спеціально) і почала сміятися-реготати) Всім стало весело) і все я прокинулася)

Снилося що я йшла по кристально чистому снігу, на вулиці ясний день, і провалилася в нього по шию майже. Біля мене була чужа собака, але вона намагалася мені допомогти вибратися. І я вибралася.

я біжу по сніжному полю і воно називається Україна.а назустріч мені біжить дівчина в українському національному одязі.я падаю і мої недруги починають сміятися наді мною.я встаю і починаю їх бити.

Сьогодні мені приснилося що впав сніг з даху мого будинку прям на мене і я опинилася повністю під ним і не могла вибратися з-під нього, далі не пам’ятаю. Розтлумачте будь ласка до чого це.

Йшли зі знайомою стежкою, побачивши галявину кристально чистого білого не займаного снігу &# 8212; ми радісно і дружно впали разом з нею в цей сніг на спини. Весь сон був занадто складний і не особливо приємний, переказати всю цю маячню неможливо, а ось цей яскравий приємний момент зі снігом чомусь запам’ятався. До чого б це? Адже зараз літо.

Привіт Тетяна мені приснилося вночі начебто у мене день народження. я не пам’ятаю хто саме повідомив мені що в найближчі пару годин я помру.поруч була моя мама, мені стало погано і я сказала мамі що швидше за все не зможу з усіма попрощатися і попросила всім друзям передати що я їх люблю.я взяла телефон і стала набирати своєї кращої подруги я їй все пояснила .потім точно не пам’ятаю що було пам’ятаю далі пішов сніг дуже великий як монета 5 гривень т.до день народження у мене влітку це було не очікувано. Він був дуже білий красивий і ніжний.уві сні я не бачила свою смерть але пам’ятаю що перед тим як прокинутися я плакала і лежала на кшталт вмирала.

Привіт Тетяна, мене звати Марина!Мені наснилося, що я пішла додому, але вирішила прогулятися через ліс. Позаду мене їхала машина.У цій машині їхав мій колишній хлопець, він вийшов з неї і підійшов до мене.Я налякалася і впала в сніг.Він мене підняв і ми пішли гуляти.Зустріли друзів і на автобусі поїхали по машинному мосту, ми не змогли на нього заїхати і поїхали вниз на великій швидкості.Потім ми дерлися по узбіччях на міст.Справа була ввечері.

йшла ввечері по чистому, білому снігу, Вечір був теплим, я проходила повз будівлі великих, здається школа. І раптом позаду з’явився трактор, який прибирає сніг, я почала тікати і впала в снігову яму. але яму не бачила, прокинулася.

Доброго дня! Ми їхали на велосипеді зі знайомою і впали в пухнастий, білий і чистий сніг.

я в якійсь кімнаті. седіт моя мама і мій вітчим і ще якісь люди. вони чекають чевото. мама і вітчим мене кудись відправляють штоб я не заважала. я дуже зла. потім я перебуваю десь там де багато снігу . я граюся з моїм Однокласниках в сніжки він мене часто кидає в сніг потім приходить мій знакомий і теж хоче грати але він якось іхідно сміється і мені не хочится сним грати. він мене раздрожает. потім поевляется мама з вітчимом (Юрою) і я теж на них серджуся. потім мене буде мама і я просиналися.

Я випала з літака, піді мною було може озеро і я доклала зусиль під час польоту, гребла руками і ногами, щоб приземлитися в сніг.Я впала в сніг і була порада що жива і що сніг м’який, а вгорі летів літак

Привіт, мені приснився сон: спочатку я літала в небі, і впала обличчям у сніг на крони дерев які в снігу, і рукою відчуваю сніг він такий приємний, трохи холодний, і я рукою його перебераю.Будь ласка поясніть, що значить може.

Наснилося як переходила дорогу і була зима, машина переді мною зупинилася що мене пропустити, а я впала, тому що було слизько

Мамі на зупинці стало погано вона впала в сніг і її знудило в снігу її було видно на половину.Я розплакалася і почала кричати щоб не до неї ніхто не підходив, а викликали швидку.

Наснилося несподівано як я пішим ходом впав обличчям у сніг, після трохи часу назад впав в сніг обличчям.

Ми з мамою кудись бігли попереду нас був ліс мама сказала біжи я побігла мама теж я обернулася зробила пару кроків і праволілась в снігом дуже глибоко я хотіла почекати допомоги але вибралася сама

я впала на сніг, але навколо була чорна земля, коли я на ньому лежала, зверху мене мордою чіпав великий, чорний пес, коли я встала, то побачила родючого Краю вишню, плоди були яскраво-червоними, їх було багато, мене хтось попросіль їх спробувати, і я з’їв одну, ана була дуже смачною. Потім якісь люди нарвали мені багато вишень в прозорі пакети, і дали в кури змусивши забрати.

Наснилося, як я листуюся з коханою людиною, йду по полю, який занесло снігом вночі і кожні три кроки я падаю в нього, піднімаюся і падаю

Мені наснилося що У мене з подругою була чорна собака спочатку вона була девочкай ми з нею гуляли а потім ми побачили чоловіка і жінку у них був чорний пес ми попросили у них пса для того щоб свисти їх вони дозволили а потім я кажу подрузі у нас же теж хлопчик чоловік посміхнувся і пес побіг в перед подруга за ним я в зади ми сміялися а потім я падаю на сніг і лежала з трохи преоткритамі очима був такий стан що я вмираю а подруга під бігла і стала мене піднімати але я не могла встати потім я прокинулася

Я йду по розчищеної сніговій дорозі, з боків величезні замети. Невдале рух, і я падають в замет вниз головою і потопаю в ньому, без надії, що мене звідти витягнуть.

Наснилося як я йшла по дорозі, було багато снігу, і я впала в замет, сніг був такий білий, потім я грала в снігу

Снилося що сиджу на ганку, їм насіння і незрозумілим чином падаю в замет білого снігу, зверху (з ганку) дивиться мій чоловік.До чого це сниться&# 8230;

Снилося що сиджу на ганку, їм насіння і якимось чином падаю з цього ганку в замет білого снігу, зверху (з ганку) дивиться на мене мій чоловік.

Мені приснилося что я Йшла з дочкою и булу гора снігу ми впали повалятіся подурачітіся а ВІН такий мякий Пухнаста чисто білосніжній наче пух

Іду по вулиці, хочу пройти по сліду від машини, але сніг стає все глибше і я стряну в ньому, хочу обернутися назад і тут же падаю спиною в сніг, і він мені сипітся на обличчя. Але дуже білий ніби сяючий

Бігли з мамою, перестрибували арик і впали обидві в сніг. Мама не так глибоко як я, а мені аж дихати важко було

Мені наснилося, що я по пояс голим випав з вікна 1го поверху в сніг, потім почав посипати себе їм і розтирати, відчуваю невеликі коліки від снігу, потім встав, подивився на спину і нічого немає . сон пропав.

Мені снилося, то що я до мене додому повинен прийти якийсь чоловік, і я його повинна була зустріти біля свого будинку, я кілька разів впала в сніг а потім він прійшол і допоміг мені встати

Мені наснилося як я йшла з нв до сюди, зустріла дрібних хлопчика і дівчинку, взяла їх з собою. Ми зустріли 3х поліцейських, останньою була жінка, яка дала мені п’ять. По дорозі ми зустріли собаку і зубра, який упав в сніг. І прийшла я в роздягальню басейну, але дуже відрізняється від тієї, що в школі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ