Сонник впасти в Річку 😴 наснилася, до чого сниться впасти в Річку уві сні бачити

До чого сниться впасти в річку? Отримайте інформацію, відомості, здатні спантеличити вас здивувати.

Щоб отримати від цього максимальну вигоду, необхідно правильно розпорядитися наявними даними.

Як ви впали в річку уві сні?

Впасти з моста в річку уві сні ▼

Впали в річку з моста уві сні – в реальності намагаєтеся залишити в минулому неприємних або зрадили людей і відкритися новим відносинам. Зробити це не так просто, але можливо.

Впасти в річку на машині уві сні ▼

Сон, в якому ви падаєте в річку на машині, є передвісником втрати поваги серед друзів і колег. Це не так страшно, авторитет незабаром вдасться повернути, трохи постаравшись для цього.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти в Річку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти в Річку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

ми з донькою їхали на машині і опинилися на несправна мосту, я вийшла з машини і раптом машина впала з моста в річку і я усвідомлюю, що там моя дитина. як тоне машина з дитиною я не бачила, я тільки розуміла, що дитина потонула разом з машиною

я піднімалася на міст, через кріплення, потім мене зіштовхнули з нього&# 8230; я падаю в річку, глибоко, і хочу швидше плисти вгору, але ніяк не можу, при цьому я не задихаюся..

Мені приснився сон буд то мене зіштовхнули в річку, я начебто потонула але виплила на поверхню, потім мене дістали з води і я опинилася жива

Я впала в річку з моста. При чому, я зарання морально готувалася, що таке може трапитися.на березі мене чекали друзі.. Пливла до берега я на спині

я їду в машині заднім ходом і ця машина на мосту впала в річку&# 8230; було кілька людей зі мною&# 8230; вода була каламутна&# 8230; не пам’ятаю як ми вибралися з машини але на воді були подушки і ми схопилися за них&# 8230;..я насилу вибралася на берег&# 8230;&# 8230;.за кермом був не я&# 8230;

Ми з подругою йшли через якийсь довгий кам’яний хід, він був схожий на старий замок, і частково під ним, частково поруч з ним протікала річка. І ось ми вийшли під відкрите небо і майже прийшли до того місця куди йшли, це був будинок і там багато людей, і він був розташований на горбочку, і щоб туди попапасть треба було піднятися по горбочку над річкою, чіпляючись за каміння. Він був невисокий, але майже стрімкий над річкою і подруга пішла перша, але камінь з-під її ноги вислизнув і вона зірвалася в річку і її понесла течія назад, в сторону кам’яного ходу. Вона була жива і я кричала голосно, кликала на допомогу, збіглися люди і мене повели, сказали що викликали рятувальників, що її шукають. Я плакала, боялася за її життя і нічого не могла зробити, тільки чекати. Тут я прокинулася.

моя девочьки впала воду і забрала за течією про камінь вдарилася головою а я не могла її спочатку зловити, потім витягла.

Вітаю! Я їхала на машині, з чужою людиною, на машині з правостороннім кермом, на місці пасажира (це саме дивне, так як я НІКОЛИ не сідаю на переднє пасажирське крісло, тільки на заднє сидіння або за кермо. Тому мені здається що тут підсвідомість видало швидше інформацію що я не керую ситуацією і просто скоряюся обставинам) і машина злетіла з обриву в річку. І під час падіння, водій так спокійно сказав: ну ось в річку. Так, ще, дія відбувається взимку, в ожеледь, машина мчить на величезній швидкості, водій на дорогу не дивиться, він читає що то в телефоні, ледь не збиває жінку. І місто якийсь чужий.

Я сиділа на мосту з подругами. Одна з них взяла мене за руку і сказала &# 171; Бережи себе&# 187; і скинула мене з моста в річку

Я була в селі і тут мені знадобилося виїхати в одному село (я їхала на велосипеді). Я з початок не могла знайти дорогу, а потім мені сказали, що треба перейти через річку. ,Тут я не очікував впала в річку і втратила сланець. Раптово з’явилася моя тітка в воді і подала мені його, і ми почали дивитися старі фотографії на телефоні.

снилося що намагалася пройти через місток який йде через річку. але постійно з цього моста зносило водою. перейти не вдавалося, цей сон мені сниться вже воторой раз, один і той же.

Їхали з друзями на машині.вже сутеніло.Впали з обриву в воду. Коли падали, все здавалося в сповільненій зйомці. Всі, хто в машині-мої близькі друзі. Водій відключився, я його діставала. Машину теж намагалися дістати. Потім нас шукала поліція, але ми, для чогось, тікали.

Я йшов берегом .побачив в річці колоду, воно лежало вздовж річки і діставало до іншого берега по ньому йшли три людини, потім проїхала баржа і колоду захлеснуло, я почекав, коли все заспокоїться і перейшов на інший берег, потім я раптом вирішив повернутися назад і коли шкіл, впав в річку, але відразу заліз набревно

мені наснилося, що я по серед річки сиджу на лавці, до мене підпливла риба велика. я її боялася. і випадково я впала в воду. потім я прокинулася.

Внизу бурхлива річка, я з племінницею в колясці стою на овесном березі. Тут вона простягнула руки і показала. що хоче спустьться до води. Я витягла її з коляски і дуже легко спуслілась вниз. Потім, зібралася повернутися назад на берег, але підйом виявився непосильним, довелося дуже довго і важко забиратися. У цьому місці, де спустилися, не вдалося забратися . Знайшла якийсь інший не менш важкий підйом і потроху стала підніматися. Тут же поруч виявився мій син, який взяв візок і моя сестра (мати племінниці) вона теж забрала у мене дитину, але піднімалася я все одно з чим то в руках, тому боязнь впасти в річку і страх цього важкого под’ма не покидав мене весь сон. Піднялися ми чи ні я не знаю. прокинулася.

Я сіла в машину свого тата, різко вона рушила і почала їхати назад. У машині я перебувала одна. Я сиділа на задньому сидінні. Коли вона почала рушати назад, батько був поруч з машиною. Я виїхала на зустрічну і в бік мені врізалася інша машина білого кольору, це спричинило до того, що я почала котитися з обриву вниз до озера, в результаті я скотилася в озеро, було глибоко, машина повністю пішла на невелику глибину, у мене почало пропадати дихання, але я відкрила двері машини і почала випливати, я стрімко випливала, намагалася і раптом виплила. У підсумку я залишилася жива.

Я їхала на машині з подругамі- не за кермом, я знаю, що попереду міст, але там його не виявилося і ми все різко впали в річку, я на льоту вибила двері і спочатку не могла, а потім спливла. Подруг в обличчя не бачила&# 8230; і не знаю, що з ними стало&# 8230;..

Стояла з ким то біля річки, тримала якісь речі в руках, потім з’явилася якась вигнута сходи і мене покликав за собою якийсь хлопець, ці сходи почалася рухатися (як по колу) ми не змогли утримати і впали, у мене були речі і я боялася потонути.
Жінка яка стояла на землі &# 8212; хлопець той кричав допоміг, а вона навіть і не намагалася.

Привіт, мені приснилося що, я стою на мосту і хтось із моїх &# 171; я до б&# 187; знайомих мене зіштовхнув, але я не впала а зачепилася за арматуру, яка виступала. Я подивилася вниз, там була річка, теплого кольору&# 8230; Але я так і не згадала впала я в воду або ж немає.

я відпочивала на річці з друзями та батьками мій племінник падає в річку з моста і я не думаючи стрибаю за ним все стоять і не хто не допомагає і потім я його рятую

ми з друзями на автомобілі впали з великої обриву в річку, але після того, що сталося ми всі залишилися живі і виплили на берег з машиною

Впав у річку з швидкою течією.вхопився за корінь, свісшім з берега, і піднявся на берег.подивився, а річка з льодом!

Впав з моста в Москва річку, але не суїцид, просто лазив по мосту і впав виринув протягом важке ледве доплив до берега

я з батьками поїхала купатися на водойму. Мабуть в це місце ми приїхали в перший раз. Місце було досить дивне. Було дуже багато води, країв видно не було. Водоймище був розділений поперек не великий смугою суші.В ширину менше метра. Я мама і її подруга пішли по цій смузі, дійшли десь до середини і зав’язалася розмова, точно не пам’ятаю про що, але мені саме вказали на якій стороні можна купатися і сказали що, тут сильна течія. Далі відбувається моє падіння в воду. Глибина була не маленька.Очі я не могла відкрити.Течія була дуже швидке і дуже швидко змінювало свій напрям. Я намагалася плисти, але це було без толку.Мене протягом носило то від берега то до берега і так кілька разів.Незабаром я опинилася на березі.Вода не була холодна. Ще був хлопець у воєнний формі (можливо це мій брат, він не так давно в армію пішов).Він стрибнув у воду щоб врятувати мене, але я вже опинилася на березі. Коли я впала в воду у мене не було відчуття паніки.Я була досить спокійна.

Уві сні я з чоловіком йдемо додому, по каліе в доль спаханного поля, все відбувається вночі, в одному і тому ж місці перед нами з’являється річка маленька, її можна переступити але головне не втратити рівновагу на каліе і не впасти. В цей же момент повз нас по полю проходить 2 ладу солдатів з піснями (я не перший раз бачу цей сон за останні півмісяця і змінюється тільки пісня що співають солдати), але таке відчуття що вони нас не бачать. До сьогоднішнього ночі, ми переступали цю річку. Сьогодні ж ми впали, я зрозуміла що чоловік тримається за мене, я схватіламь за калію бруду по якій ми йшли і все, на цьому кінець. У момент нашого падіння річка різко збільшилася. Щоразу що я бачу цей сон, я йду попереду, а чоловік ззаду.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Мені наснилося ніби, ми з мамою вона за кермом я в зади мій синочок і сестра . Їдемо в сторону моста і вона виїжджає повз міст і ми падаємо в річку . Я під водою витягаю сина і віддаю мамі, вона з ним пливе і передає людям дивився з берега . І я випливаю . Що це означає ?

мені наснилося як мій коханий чоловік змінив мені і нітрохи про це не шкодував, і я в цьому сні на зло йому теж змінила, та й до того ж з четверга на п’ятницю, скажіть будь ласка, що б це могло означати, мені потрібна відповідь

шукали чисту воду, посеред річки бив струмок, нахилилася взяти з лузи води і впала, а там вода дуже брудна і стала тонути

я йшла по мосту він був з пробілами я боялася висоти подивилася туди і впала але я захопив за щось вилізла пішла далі зустріла подругу і ми з нею пішли я опать впала але вона мене тримала потім ми побачили що в Долик щось святкують ми пішли туди вони купалися в цій річці стрибали, плаволі і ми спробувала пішли назад і там були наші будинки ми зайшли туди а по середині будинку була ограмадная діра в річку і ми з нею туди впали але потім нас викинуло назад!всі

Наснилося що качусь з крутої гори. а знизу річка. з мого боку застигла, а з іншого боку берега немає. і я скочуюсь з гори і качусь по льоду. лід закінчується і я падаю в воду

снилося що моя дочка впала в швидко поточну річку я кинулася за нею, змогли втриматися на плаву і ми благополучно вибралися.вода не була брудною, тільки дуже сильно поточної.

йшов по мосту через річку, на середині моста не втримався і зірвався вниз, але якимось неймовірним рухом вивернувся і впав на берег&# 8230;.

Вітаю! мені снилося як ніби за мною хтось біг, а я від нього. Потім був обрив, а там брудна річка. Я хотіла втекти назад і впала звідти. Коли я падала хотіла за що небудь схопитися, але мені не вдавалося. після чого я впала в річку і до мене підійшов якийсь мужик і хотів убити. Але мене як то врятувала подруга.

сон починається з того що ми зібралися кудись їхати. коли до перехрестя залишилося трохи я бачу що ми їдемо дуже швидко .Кажу водій вона жінка куди ти так сильно їдеш. Але вже пізно не вкладається в поворот і прямо летимо через якусь будівлю в річку. На ходу я розумію що потрібно випливати і розстібаю замок дублянки. Як виявилася у воді не пам’ятаю.вода весняна.Холоди не відчуваю тяжкості теж.Пливу до берега.Виходжу на березі кущі.Я йду вгору до людей. І не відразу прошу про допомогу.через деякий час. А коли пливла позаду себе відчувала дихання.І коли я пішла плачучи до річки зустріла ще іншу пасажирку машини.Так я зрозуміла хто ще врятувався.

постійно сниться сон, що до мене в квартиру заходить злодій, а я стою в іншій кімнаті і дуже боюся, також часто сниться сон що у мене випадають зуби, що означають ці два сну??

мій брат впав у глибоку річку, а я його довгою палицею дістав з води, після цього моя машина стояла та сама біля річки і раптово попливла по річці, а я кинувся наздоганяти машину, і коли біг було важко, так як заважала взуття

Я спочатку пішла в магазин і побачила дитину хлопчика, мені його стало шкода, і мені запропонували купити як буд тоно грошей я не бачила, я його принесла додому, і я подумала що він хоче їсти а молоко в грудях від куди пішла за сумішшю, йду по вулиці зустрічаю кокіх то людей і вони кажуть що збираються котельню стару відключити і підключити до новіше, але вони обурювалися що так не можна не витримає стільки будинків, навантаження, будуть пожежі і коли підходжу до кокому то дому в двері заглядаю і бачу стелю наче в сараї солом’яний або сенно, місцями з’являються язички полум’я але не сильно, все стали метушиться а я начебто села в машину за кермо, їду і дивлюся стовп посеред дороги і об’їхати з одного боку вода ніби як дрібно я об’їжджати а машина носом опускається під воду я бачу чиста вода і на половину лобового скла, але як то я рятуюся і сама витягнула машину, тільки переживала як буд-то що чужа машина

ми йшли з яким &# 8212; то хлопцем на річку, було складно йти, було мокро, брудно, піднімалися на гору і спускалися з неї, потім ми йшли по річку, по всяких рослинам. намагалися втриматися, щоб не впасти в воду. Ми йшли не дуже довго, потім він впав у воду, а я не хотіла падати, тому що в кишені був телефон. Потім він зробив так щоб я впала в воду. Ми були в воді, сміялися, і цілувалися.

Вітаю! Я від кого-то намагалася втекти, і шлях пролягав через гору, і я почала котитися з неї стрімголов а потім впала в величезну річку. і я все це бачила як би з боку і розуміла що мені ніколи з цієї ріки не вибратися і я втоплюся

я їхала на автомобілі по трасі вночі, потім сталася якась несправність, мене занесло і машина вилетіла з траси.Поки машина падала, я встигла вискочити з авто.Коли я впала в воду, я не могла ворушитися, я тонула довго, було таке відчуття, що у водойми немає дна.Потім я почала втрачати свідомість, і як тільки очі закрилися, я прокинулася.

Ми їхали в машині, я вийшла куди то, а коли повернулася-виявилося, що вона впала з гори у воду, болото якесь, в ній залишалися 2 моїх подруги і мій син.я не бачила потім дитини, але люди, які бачили як машина впала, сказали мені про це.

Лежав на стежці край річки з вагітною дружиною і вона почала поварачівается і впали в річку з чистою водою вода була спокійна я допоміг їй вибратися ну і слідом сам теж навколо було все зеленню і приємно

ми стояли з сином 3 річним у невисокого обриву (3-4м) над річкою і милувалися дном річки крізь чисту воду і впали. Почали тонути я ночала думати як вижити, але зрозуміла, що це неможливо т.до берег уздовж річки високий, а щоб вибратися потрібно плисти 1км . І все відбувалося біля будинку начебто, а чоловік спав удома тож хотілося закричати покликати, але бесмислено і я прокинулася і розказала сон чоловікові

я вийшла з роботи села на електричку (хоча від роботи до будинку немає прямих еллекрічек) їжу до будинку виходжу і попереду мене група хлопців з підозрілою зовнішністю в руці у мене пакет а в ньому каструля з борщем в Кормань телефон дуже дорогий я намагаюся пройти повз них але вони виривають пакет і я побігла в переди як берег я розумію що там річка а мені треба на ту сторону дама в цей час мене наздоганяє хлопець і пивается відняти телефон в боротьбі ми разом падаємо в воду телефон Тоніта хлопець його шукає а я перепливла берег в’язкий і річка не широка я приходжу додому там чоловік горор ​​що на мене напали а він у відповідь не удевят і я поснули

мені наснилося то як я їхала з якими то людьми на машині по дорозі праворуч від нас була річка і різко ми разом з машиною почали падати туди

приснився сон ніби тато стрибнув у річку (чиста вода була) в зимовому одязі, хоча було літо.з моста не високого, я йому крикнув, щоб він виходив з води, а він не виходив, лежав в одязі на воді саме і не тонув&# 8230;.

я йшла з родственіцей . перейшла ність на одній стороні сидів чоловік спиною до мене і ловив рибу з вудкою. я перейшла міст сподскальзнулась і впала нагами в бруд але мене витягли. мені було страшно

Мені наснилося що я йшла додому, а зі мною були ще 3 дівчинки, одна штовхнула мене в річку, а інша іншу дівчинку, ми коли вилізли були всі в бруді, там ще багато снилося і до, і після, але я не пам’ятаю все, пам’ятаю що в цьому сні зі мною ще був мій колишній хлопець, у якого позавчора був день народження

Наснилося що я впала в Урал, і звело все тіло.я замерзала і не могла дихати.я прокинулася від того що я задихалася на Єву.

йшов босоніж до річки на риболовлю, під ногами був наче білий килим, похошій на сніг, але я не тонув і не мерз, потім я впав на річку, занурився і вийшов, проїзходіт це все взимку, на річці були заледенілі місця

ВПАЛА В РІЧКУ нечаенно А ТАМ корчів АЛЕ ШВИДКО виплутатися і вилізла

ніч. Я йду вздовж узбіччя дороги. Роздивляюся і міркую над тим що стоїть на узбіччі цієї дороги. Заправка, машини їздять, якесь будівництво справа. І в одній комірчині будівельної робочі співають якусь пісню. Далі я починаю цю пісню співати і йти підстрибом. Позаду мене так само йдуть кудись люди. Попереду викопаний рів, довгий, в ньому блакитна, світла як при денному освітленні ріка, і через цю річку лежить паличка, по якій люди переходять цю річку.
Я Йшла підстрибом і не встигла загальмувати, я пам’ятаю відчуття, що я нібито забула про палиці, річці, і лякала себе за це. І я роблю крок на цю палицю, другий і злітаються з неї, але руками схопилася за лже-місток. Починаю озиратися, звідти звідки я йшли йде чоловік. &# 171; Чоловік, ви мені допоможе?&# 187; він киває головою. З боку куди я йшла підбіг жінка доросла і почала тримати палицю, що б та не звалилася, т.до.краю у того берега не рівні. Я роблю пару спроб підповзти до цієї жінки, І в цей момент місток скочується з того берега і я падають в цю дуже світлу блакитну річку. З криками, я пролітав не до кінця, але досить багато і прокидаюся. Чула як від сильного переляку, часто-часто.і серце дуже билося.
Це ті відчуття, які були в момент падіння уві сні.

В даний момент я вагітна.

дуже високі берег річки, дуже крутий схил берегів, навколо ліс, природа, дуже красиво, вода чиста спокійна, я впала з цього обриву в річку, виходжу на середину річки, вона глибока, починає дуже сильно плином річки мене забирати, виходжу до берега річки на мілину, шукаю як вийти, знаходжу щілину на всю висоту обриву з б’ють в обличчя ключами води, сперся на щілину ногами я піднялася на верх, там мені допомогли друзі, і носва мало не впала, але змогла втриматися. на вулиці красиво, літо, тепло, сонце, вода прозора, спокійна.

Мене зіткнулися в річку знайомі&# 8230; Вода чиста, прозора, тепла, але були корчі&# 8230; І я прокинувся.

Я сіла в машину але не завела, але вона поїхала, з’їхала з обриву в річку, спочатку я була всередині машини, а потім на даху самої машини і прокинулася.

в лісі дитина впала в річку з холодною водою і швидко виплив з неї

їхали на вантажному машині біля річки остоновілісь і коли хотіла відкрити двері Я ВПАЛА В РІЧКУ ВСЯ МОКРА ВОДА БУЛА ТАКА ПРОЗОРО ЧИСТА ПІСЛЯ КОЛИ Я окозалось У РІЧЦІ ТАМ БУЛИ ЩЕ ХЛОПЦІ хлопці окозалось друзями цього водія і вони мені говорили йди купайся &# 8230; але мені як дивно було соромно і відповіла їм що боюся води

Їхала на машині з дядьком. Він за кермом повернув машину до обриву і впав на машині в річку (темну якусь), а я встигла вистрибнути і залишилася на дорозі. Потім пішла шукати його, бродила з якимись людьми, які показують лівий берег, а я з’ясувала що він впав з ін. боку. Вообщем я його не знайшла&# 8230;.

Здраствуйте, Тетяна! Їду я з подругою і своєю хрещеницею на машині, де то за містом, там такий горбок і ми вилітаємо і відразу обрив я не встигаю зменшити швидкість і ми падаємо.

мені наснилося як я впав в річку в чисту холодну воду сон був днем ​​я спав дві години з 16 до 18 [email&# 160; protected]

Наснилося, що дочка покотилась з обриву в річку, а я стрибнула за нею і ще кілька людей за мною. Дочка я схопила в воді на руки, з нею все виявилося добре.

їдемо з однією жінкою (не близькій) в машині . Треба звернути з дороги, щоб потрапити додому і проїхати річку. На шляху виявився обрив невеликий (вертикальна стіна-хоча раніше її не було).а, коли падали то обрив виявився дуже високий. Падаючи, я розумію, що це уві сні і що таке вже було (коли я падала з висоти) і що буде добре. Ми опинилися у воді в якомусь тунелі. я вибираюся з води, збираю каблучки, кулони, персні (все упаковано) &# 8212; шукаю допомогу.В душі страху немає .Хлопчики йдуть купатися в це місце. Я у них запитую: &# 171; Коли такий обрив з’явився? Як витягнути машину&# 187; Вони мені щось кажуть, що допомога треба шукати он в цирку (гастролює Там є автокран).Потім ми стали приводити до тями жінку, яка їхала зі мною. Привели до тями. я хлопців саджу на 2 дивана, пригощаю фруктами. сама збираюся йти за допомогою

З колегою їхали в машині.. і він поліз у кишеню за якийсь папером і в цей момент машина з’їжджає в річку.. бачу політ в річку.. я починаю відстібатися і закривати вікно.. самого падіння в річку не побачила..потім бачу як іду на корточках по якомусь коридору&# 8230; і повз проходять люди знайомі і незнайомі мені..

Їхали з дівчатами вона не втримала кермо і машина впала в річку і ми почали тонути.я виплала і врятувала дівчину

Проходило святкування у великому місті багато народу і в основному чорношкірі Я їду звідти на своїй машині і виїжджаю на незнайому трасу на дуже великій швидкості і падаю з обриву в річку

Я їхала з іншої на машині, за кермом був він. Тут він набрав швидкість і на повороті машина впала в воду. Машина потонула, один вибрався, а мені не допоміг. Я сама вибралася і прийшла до брата і чоловіка, а один вже сидів з ними, і вдавав, що нічого не сталося.

Їхали з подругою на машині. По дорозі раптом дорога закінчується.. І, ми падаємо в річку, море в чисту воду і йдемо на дно&# 8230; Я, відкрила скло в машині і спливла на гору.

Я підійшла до річки, вода була піднята вище свого рівня.Це був початок весни.Хотіла ногою доторкнутися до води і впала туди.Почала плисти проти течії чіпляючись за дерева.Потім з’явилася сходи, я її поставила до берега у вилізла з води!.

наснилося машина чорна не знаю марку. мама сіла за кермо я на заднє сидіння було так незручно коліна упиралися в сидіння на якому сиділа мама. стало душно і я відкрила на половину вікно. ми завернули на міст мама не впоралася з керуванням і ми впали в річку я налякалася і прокинулася.

Мама впала в річку без дна брудну не прозоро і я їй намагалася дати руку, але вона потонула. Один раз висунула руку з річки і все.. Це було на висоті.. може ми стояли на мосту або це був дах високого будинку, якого затопило цієї коричневої водою.

стою на березі річки, дуже брудно і мокро повязла в грязі і тут руйнується берег і я падаю в річку де багато великої риби і риба вистрибує з води і прагне вгору, вкінці сну бачу величезну рибину

Ми їхали в машині з одного давньої знайомої і колишнім хлопцем була довга пряма дорога, а потім поворот і обрив, коли потрібно було повернути, подруга стала стада сильніше тиснути на газ я просила її зменшити швидкість, але вона сказала &# 171; зараз &# 187; і тут ми летимо з обриву в річку і всі починають сміятися ми падаємо в воду все вилітають з машини, я дивлюся вгору і бачу воду і світло, а спиною відчуваю дно .На цьому я прокинулася від переляку

Вітаю. Прокинулася в холодному поту&# 8230; приснилося, що гуляючи по незнайомому місту (я, син і мч) ми стали переходити через красивий кам’яний міст, було тепло, добре, літо (на кшталт навіть в Пітері це було), син їхав на самокаті і раптом під’їхав до краю моста , перехилився через нього і впав вниз, я дивлюся зверху він начебто виринув і тримається за якийсь пластик, молода людина побіг на них, але не стрибнув з моста (бо протягом його вже понесло), а по мости вниз і вздовж берега чи , а я стала судорожно дзвонити в мнс, поліцію і т д, бігати по якимись вулицями шукати голову управи (бред какой то), прокинулася в холодному поту, віддихалась, попила води, заспокоїлася, лягла знову спати т до було 6 ранку і сон продовжився&# 8230; мч пропав, сина не знайшли, я звичайно нікуди не додзвонилася і не достукалася, йду по цьому каналу вечір (вже майже ніч) я в воді йду по каналу, вся опухла від сліз (сина так і не знайшла) і мч пропав теж. Будь ласка, розштовхав сон &# 128591;&# 127995;

Я сиділа в машині, машина стояла на гірці, машина невдало розвернулася і ми почали скочуватися по горі в річку, на річці був лід, потім ми під’їхали до берега і вийшли на сушу

я з мамою стояла біля пристані, мабуть чекали теплохід і мама впала в річку, вона вже йшла під воду і я її витягла з річки

Ми з друзями їхали на машині, перед нами виявився міст, по ньому текла вода, как-будто повінь була, ми поїхали по мосту і нас знесло протягом, коли вже опинилися у воді, річка виявилася дрібною, тобто ніякого повені вже не було.

Я йшла поруч з обривом з сумкою і пакетом переломною їхала газель я почала передсобой бачити картину що машина остоновіться і почне. Ковзати і зіткнеться мене з краю і ми впадемо разом з тобою машиною і так сталося і я знала що моя мама в всередині машини я піднялася на поверхню і хотіла врятувати маму і я прокинулася

Я забрався на паркан йшов по ньому спираючись об дерева до кінця дійшли я був не один з друзями паркан йшов в річку я пішов далі був в річці по пояс і мене друг витягнув і я відразу ж прокинувся

Наснилося, що їду на машині на пасажирському сидіння, начебто з незнайомими мені людьми. На мосту аварія, наш водій відволікається на неї, і знісши огорожу, ми вилітаємо з моста і летимо в воду. Уві сні відчув страх. При ударі об воду і зануренні, прокинувся.

Привіт мене звуть Перізат, позавчора приснився сон ніби я з дочкою гуляю де то в гірському селищі прям гори такі красиві зі снігом ми крутилися фота доча була у мене на руках а ще в руках був якийсь пакет і я не пам’ятаю як впустила цей пакет в річку і хотіла дістати нагнулася і впали в воду вода була хородной але я однією рукою за щось зачепилася і трималася щоб не потонути і нас врятували двоє хлопців

Їхали з одним в машині по дорозі, потім різкий обрив дороги і ми зірвалися в машині в річку і почали тонути, і я з переляку прокинулась.

Вітаю. Мені наснилося що хтось говорить що є річка і мені може її показати і коли я опиняюся на місці я бачу велику зеленою річку а я стою на краю обриву. І бачу як по обидва боки тече річка і соеденяеться в одну і тече далі. Потім мене щось штовхає і я лечу вниз. І все пропадає і виходить інша картинка що я ходжу на дрібно воді боса але мене чогось не коліт і я нічого не відчуваю. І я прокидаюся.

Снилося подорож, схоже на повернення додому, зі мною був один. час
року тепле, сонячно. Довелося переходити річку. Вибрала місце звуження, берега на якому я перебуваю і протилежний круті але не високі, невеликий жовтий пісок. Вода прозора, добре видно дно, протягом помірне. Розбігаються і стрибаю, настрій відмінний, але коли приземляюся пісок під ногами осипається і падаю в воду. Вода не холодна, незабаром намацую дно і виходжу на берег.

Мені наснилося що я тисну на гальмо, але автомобіль не слухається і сьезжаются в річку. Я вибрався з машини і залишився на плаву а автомобіль потонув.

Їхала від бабусі з сестрою на батьківській машині, я ща кермом. В одну мить ми з нею забалакались і я не побачила, як машину повело в ліво. Помітила пізно і не змогла вивернути назад на дорогу. Ми впали в воду (річка або канал, я не зрозуміла). Коли машина зіткнулася з водою &# 8212; удар був м’який і не відчувся взагалі. Потім двері в машині відкрилися можна сказати, що самі, я тільки доторкнулася до ручки. Було відчуття, сто хтось мене виштовхує з машини на поверхню. Коли впали, через воду, виднілися яскраві промені сонця на поверхні (але ми їхали пізно ввечері), при цьому вода була зрозуміла (кристально чиста, але при цьому, трохи каламутна). Після того як ввлезлі з води підняли ь ро трубах на дорогу. Потім я опинилася в квартирі, де ми раніше жили, з батьками, але про машину нічого не сказала. Я ввшла на вулицю і пішла в громадський туалет. До мене, в жіночий туалет сашел чоловік, як вияснілось- це мій старий знайомий. У підсумку ми з ним пішли на весілля близьких зеакомих і він допомагав мені в питанні ремонту машини і як її витягти з води. А у мене в голові були думки по ПОВОЛ фінансів &# 8212; кликати мені ленег на ремонт і залишиться у мене що-небудь. Прокинулася я на моменті, коли хотіли кидати букет нареченої.

Я стояла на бетонній стіні і зісковзнула і впала саме в Москву річку, коли я якось виплала я чомусь була все мильна, як ніби в хлорки з порошком викупалася

Впала в річку не пам’ятаю точно як, мене понесло течією швидким, впала не одна а з ким то ще, в результаті протягом то від змінюється назад то це поворот річки, ми пливемо знову в сторону місцевості з людьми. Залажу на машину яка в річці за течією з нами пливе, сідаю за кермо машини і на березі з даху цієї машини все виходимо до людей. Я біжу до мами в рожевій сукні в підлогу з думкою що мама недавно втратила старшу сестру рідну тітку Розу, і втратити мене ще вона не може і біжу в кімнату де вона сидить з людьми і обіймаю кажу «я жива, я тут, мамо, що не хвилюйся »

зірвався з моста в річку, але виплив. річка була знайома і міст, ті що у нас в місті

Переходили річку через міст вода була спокійна і чиста я перейшла, а дитина впала чомусь в брудну воду і сама викорапкалась до берега

мені наснилося що я їхала з подругою на мотоциклі і замість того щоб заїхати на міст, я впала в річку разом з подругою і мотоциклом, потім у мене ніби з’явилося друге дихання, я відкрила очі, побачила що подруга йде на дно, схопила її за руку і почала витягати, потім вона прийшла до тями, я попросила взятися її за міст і залізти, потім я сиділа плакала і просила вибачення, кажучи що часом не заїхала на міст

Переїжджали через невелику річку і впали .вода понесла машину, не тонули, нас прибило до берега. У машині я, друг і його хворий батько.ми швидко вибралися. Вода холодна, не світла. Ми з другом, перед тим як вибратися, поцілувалися (в реальності поцілунок виключений
)

Сон в тому що я їду в шкільному автобусі з дорослою жінкою і дітьми автобус їде біля річки і вода чиста пастух женеться по воді за коровою і тут ми починаємо розгортатися на автобусі і я в вікно бачу що автобус злітає задом і падає в воду повністю занурюється всередині води немає все налякані і я чекаю що автобус спливе але він не спливає я я прокинувся

Річка, варто катер я йду по канату падаю в воду під водою розумію що мої ноги зараз потраплять в мотузку я швидко витягаю одну потім розв’язую іншу випливаю до берега катер їде на березі мене чекають люди

Я їхала на в автобусі по мосту, водій була жінка, половина мосту різко почала підніматися вгору, через що утворився обрив, і машина впала в нього, потім через деякий час я спливла, я була вражена. Потім десь в далеке я побачила свою маму і попливла в ній

Їхала вночі на чужому чорному мерседесі по асфальтованій чорній дорозі з іншими машинами в ряду. Чи не звернула уваги, що на краю дороги не було бордюру і відразу починалася вода річки. Машина сьехать введення і попливла. Я прокинулася відразу&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ