Сонник Впасти 😴 приснилося, до чого сниться Впасти уві сні бачити

Ви впали – це говорить про те, що ви втратите свій статус.

Падали в верх – все, що трапиться, все на краще.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Впасти, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Впасти уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

добрий вечір! Допоможіть розтлумачити сон з суботи на неділю. Мені наснилося що я йду по вулиці де безліч людей, і раптом ми всі бачимо що летить літак і несподівано починає втрачати швидкість паморочиться і з різко падати, я навіть уві сні чула з яким звуком він падав.

я гуляла зі своїм хлопцем в покинутому 2-х поверховому будинку, ми спочатку стояли в кімнаті а потім він кудись відійшов я вийшла на балкон другого поверху мене похитнуло і я впала вниз.
Потім я прокинулася
Раніше я була в цьому будинку, і гуляли з друзями там часто!

Вітаю! Ось уже як рік мене мучить одне і те ж сон, падають гиганские літаки поблизу зі мною, я тікаю як то ухиляюся. Сьогодні снилося що один впав і в кроці від мене його протягло далі з великою швидкістю. А другий гігантського звалився в воду, і бризки були на стільки сильними що вбили поруч стоять і пройшли крізь мене. Я разберается де сон де дійсність. Але жахлива боязнь літаків і такі сни рік дивно.

У моїй квартирі виявився заскленим балкон. Причому загрожденіе було прибрано, тобто від підлоги до птолков був склопакет і двері. Підійшовши до них, я доторкнувся до них, щоб оглянути, адже до цього їх у нас не було. І в цей момент вони падають вниз і я за ними. Практично вже почавши падати, я в останній момент вхопився за що то рукою і щосили почав намагатися втриматися на балконі. Але в цей момент на балкон вискочив брат і на валився на мене, щоб подивитися як падає склопакет. Було дуже важко, в цей момент я прокинувся.

опинився на якомусь пірсі, море всі справи, рибальське штука була на пірсі, потім до мене підходить вітчим, каже допоможи мені зняти сітку (з рибальського штуки, я просто не знаю як вона називається), як тільки ми її зняли, почалося щось зразок шторму, високі хвилі, але на пірс не потрапляють не однієї краплі, я був спокійний, думав .. ну хвилі та хвилі, тільки збираюся йти, вітчим каже &# 187; пізно, ти вже не зможеш піти&# 187; і тут я дивлюся. в ту сторону куди я збирався йти, стала підніматися вода, так швидко так, з хвилями, таке ж як в морі, так і того ж кольору (блакитне блакитне), я тільки робити крок, на мене обрушується хвиля, я підлітав високо вгору і тут же починаю падати, коли падав вода подомной розійшлася (знаєте як ніби виділили мені місце для падіння) за мить до падіння я прокинувся, було годин 6 ранку, після цього я знову заснув, і було ще багато снів, і у всіх снах якісь проблеми.

Наснилося, що випадково впала в річку з плоту, було не глибоко, коли почала виходити з води, побачила, що в шию встромлені голки, як в тканину і їх багато, були з червоними нитками, почала їх витягувати одну за одною, було дуже неприємно і трохи болісно.Прокинулася з відчуттям, ніби мене душили всю ніч.

Наснилося що ми на будівництві.нас з сином покликав хтось.він по шляху впав в нижню кімнату або підвал.я приношу йому сходи, вони не практичні, ламаються під його вагою.він повний.людей багато десь.пішла в сусідню кімнату, покликала чоловіків..вони продавали речі.взяли палиці.сказали що так йому допоможуть вибратися.один зістрибнув вниз.але я знаю що у сина не вийде.він зірвався і впаде.прокинулася. Уже снився сон про цього сина, що я його втратила в натовпі.снився сон інший, що його немає вже і я шукаю те що належить йому. У кожному сні почуття безнадії, безвиході, страх, що нічого змінити не можу, це не в моїх силах. син молодший,.за нього переживань немає ніяких, вчиться в школі, домашній.

Іду по курній дорозі з чоловіком. І раптом спеціально падаю і стаю вся курна. Він дивується, допомагає піднятися мені. Йдемо з ним далі&# 8230; і виходимо на красиве місце, звідки видно море і білі кораблі, захоплюємося з ним цією красою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ