Сонник впало Дерево 😴 приснилося, до чого сниться впало Дерево уві сні бачити

Що означає сон про що впав дереві? Даний символ не відноситься до розряду позитивних. Згадайте подробиці сновидіння. Якщо сталося падіння стовбура, в реальності ви зіткнетеся з нещастям.

Не здумайте переживати завчасно, пошук виходу з ситуації, що склалася не займе багато сил і часу.

Куди впало дерево уві сні?

Дерево впало уві сні додому ▼

Наснилося, що дерево впало на чийсь будинок, – сюжет говорить про можливу смерть в реальності його власника, величезному горі, непоправної втрати.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося, що впало Дерево, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впало Дерево уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося мені як велике дерево з густими кронами загорілося а потім впало. Я спостерігала за цим з боку і чомусь заздалегідь знала що на цьому дереві хтось є. І коли воно вже впало з нього стрибнуло в мою сторону якась тварина. З далека воно було схоже на велику майже чорну жабу. Ця істота как не странно в останній момент змінив свій курс і стрибнуло не на мене а в траву. Підійшовши ближче я побачила зовсім не жабу а щось куди більш велике і неприємне. Воно було з довгими ногами і головою має потворні і невиразні обриси з відростками на подобі щупалець а шкіра була немов з густою темно-сірого слизу. І судячи з нерухомості це було оглушена або мертво. Я і в реальному житті жодної живності не боюся і ця тварюка викликала у мене не страх а цікавість. До чого таке наснилося?

бачила ніби дерево впало на людей&# 8230; їх було двоє чи троє. хотіла допомогти їм, потім зрозуміла що вони загинули вже . дівчина була знайома а чоловік не знайомий

Почувши шум на вулиці, підійшла до вікна. За вікном побачила переважно без опадів (він пробудив у мене страх). Потім різкий, гучний звук, мене щось б’є по голові і я падаю (все в квартирі відбувається), після того, як обернулася, побачила, що велика, старе дерево (горіх) впав на мій будинок і розламав його навпіл,. Після чого зрозуміла, що по голові мене вдарило так само падало дерево.

Стояла під сухим великим деревом і воно ніби було. На моїх плечах я його скинула воно обламалост і впала зверху на чужий автомобіль.і ще снилися похорони мого покійного дідуся.навіть не похорони були а скоріше якась прибирання в квартирі і труну з дідусем.

Здраствайте приснився сьогодні сон .За двором спиляв чоловік дерево і Піля він не один було ще кілька молодих людей, і воно впало на сусідський будинок, і проламав дах, і зруйнував пів будинку, дерево тополя.

велике дерево впало на будинок сусідки і будинок проломився, а сусідчин покійний чоловік почав на неї лаятися, звинувачувати її в тому, що дерево впало на будинок.

бачила уві сні сильну грозу і блискавку.потім велике дерево впало на будинок в якому жила моя покійна бабуся і він розвалився

мені наснилося що перед до мною впало дерево, а коли я хотіла показати це рідним то воно вже лежало у сусідів у дворі!

Наснилося дерево велике темного кольору у бабусі у дворі, верх дерева був дуже дивним схожий на курінь, який тримається на одній тонкій гілці, знизу величезний стовбур, там була моя сім’я, і ​​раптом верх цього дерева став розсипатися у вигляді землі і сипатися вниз.

Привіт сьогодні мені приснився сон, ніби я накриваю стіл на вулиці. І тут я глянула на дерево Таке відчуття, що дерево подвійне спершу одне росте а на ньому інше і ось верхнє і впало я злякалася, що дерево впаде на стіл, але дерево впало в сторону ні кого не зачепило.

стояли з друзями в парку чи в лісі..зі мною ще була мама але вона з подружкою пішла бродити по лісі, раптово дерево в шатнулось і голосно впало, все почали переживати і шукати мене але все залишилися цілими і не вредімімі.

Добрий вечір, в ніч з п’ятниці на суботу мені приснився сон. Я підходжу до свого дому і бачу, що з ним поруч лежить впало дерево, дуже висока, красиве і зелене. Я подумала, не зруйнувався чи будинок від його падіння, все було в порядку. До чого все це?

Каралися на катамарані з сестрою восени по озеру, за по коміром я побачила буйки за які не можна запливати, вода там дрібніше і багато бруду і сміття в тому місці в воді, а за буйками одне велике під мите водою дерево і за ним величезне дерево впало на воду, дерево в ширину натовпі чим всі дерева в висоту, схоже на баобаб

ЇХАВ НА МАШИНІ, ЗУПИНИВСЯ ЧЕРЕЗ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА пиляв колоди ПРЯМ НА ДОРОЗІ. Я ВИЙШОВ ЩОБ СКАЗАТИ ЙОМУ, ЩОБ ВІН ВСЕ прибрати з дороги І РАПТОМ НА МЕНЕ ВПАЛО ДЕРЕВО З зади по потилиці, але в недалекому МЕНЕ ЗВІЛЬНИЛИ

я, мій дідусь, і ще 2 людини не пам’ятаю хто (але теж родичі), ми лізли в дереві підлогою усередині порожнє тільки кора . дуже велике дерево, воно почало падати ми полізли вгору, важко було лізти, я почав падати мене спіймав дідусь і я схопився за гілку, полізли далі і долізла до верху, я вистрибнув на якусь піднесеність висота невелика метра 3 (але здавалося більше) , все відбувалося в моєму місті на мікрорайоні де я взагалі рідко ходжу або повз проїжджаю.

Сон: Я перебувала на території дитячого садка, куди ходить мій син. І начебто мені хтось каже, що впала тополя (красива зелене листя, у нього, високий, як п’ятиповерховий будинок), і все не знають як його прибрати.Людей нікого ні бачу чітко, знаю що вони є поруч. І тут звідкись взялася машина, але чомусь пожежна начебто переобладнана для того, щоб возити дерева високі. І я підказую як правильно його занурити на цю машину (а саме, на сходи по якій пожежні піднімаються) і я прокинулася від страху, Я чула, що це погано&# 8230;

На початку мені снилося що я хлопцем сиджу в будинку і розмовляю, потім за вікном пішов зливовий дощ, а потім впало дерево на дах будинку і хлопець потрапив під це дерево, я до нього підбігла і стала допомагати підніматися і в підсумку прокинулася.

здрастуйте, чоловік поїхав на машині з далеко я побачила .що на авто впала дерево, я побігла і побачила машина була пом’ята, поцарапінная, а чоловік навіть не переживав.чого сниться такий сон підкажіть будь ласка!

Що означає дерево, що впало, велика, з яскравими зеленими листочками, пишне? При цьому було похмуре небо, але все навколо було достатньо не сумним.

Снилося як падали дерева, ураган, у людей була паніка, всі бігли, дерева були величезні і чорні. Я врятувалася в сараї, це місце з дитинства, зі мною була колега з роботи. Хоча сарай насправді старий, уві сні було відчуття безпеки, як ніби він був кам’яний. Далі не пам’ятаю.

Все було як наяву. Поруч з моїм будинком є ​​парк. Я з подругою села на лавочку в цьому парку. Моя сім’я була недалеко від цього парку. Раптом небо спохмурніло, почався сильний вітер. І дуже велика, просто величезне дерево вирвало з коренем. Ми встигли відскочити

я сиджу в машині на водійському сидінні.Ззаду сидить покійна бабуся.На машину падає дерево на капот і на багажник-но сильно травмує бабусю.я виходжу з машини що-б їй допомогти, а у неї розбита голова з кров’ю і вона мертва.Я ПРОКИНУЛАСЬ

Я піднімався на круту гору а ззаду метрів за 15 били знайома дівчина з якимось хлопцем і я стаю біля стебла доволі великого дерева і починають тріщати коріння дерево падає я дівчині кричу тека але воно падає прямо на неі і отскакует але дівчина встала з нею все впорядке

Я була в квартирі своїх знайомих на 5 поверсі, раптом величезне дерево, яке росло поруч, почав падати, був дуже гучний звук, потім квартира затряслася як при землетрусі, я чітко чула цей звук удару об землю. Потім я вийшла на подвір’я, а дерево вже лежить, його збираються розпилювати

бачу яму покриту льодом і знаю що там мої запаси на зиму.по перек ями дерево з вивернутим коренем.я беру і відкидаю його і прокинулася

Добрий день, Тетяна! Сьогодні вночі уві сні мені наснилася орати з осені земля в городі. Вона була чорна, родюча. Ми стояли з моєю мамою (померлої) і говорили про те, що її треба ще раз зорати. Вона сказала, що попросить мого дядька (чоловіка її сестри, яка померла), щоб той домовився про оранці. Город був дуже великий. І через весь город упоперек на поораної землі лежало величезне дерево (впало). Про що може говорити цей сон?

Доброго дня, Тетяно))
Похмура погода, дощ невеликий, подув вітер і береза ​​падає і крона в метрі від мене впала, ніяких хвилювань не відчував, задавався питанням про направлення в життя.спасибі!)

Мені наснилося, що ми гуляємо з сином, проїжджає машина вантажна, ми підходимо до майданчика, а там сухе дерево валиться, без коренів і його починають при нас розпилювати, потім я бачу як мій чоловік сидить на гілці з сином і ще з якоюсь дівчинкою на гілці, яку пиляли, але не допив, а я поруч стою і дивлюся.потім я прокинулася.

Я обернулася, коли спочатку почула, а потім побачила, як з гуркотом за моєю спиною падає дерево &# 8212; висока сосна і, падаючи, вона збиває таку ж, недалеко зростаючу, сосну. Я стояла нерухомо, розуміючи, що ці дерева мене не зачеплять і я залишуся неушкодженою.

Мені наснилося що я зі палею тіткою купаємося біля церкви в річці.Біля церкви росте величезне дерево, і раптом воно загарался і падає на церкву, церкву руйнується, ми втікаємо

самотньо стоїть дерево впало на мій автомобіль. У ньому нікого не було.

біля воріт великий трактор штовхав величезну березу і вона впала проваливши дах мого будинку

наснилося цієї ночі що мою голову розчавило дерево, що впало це було типу на передодні мого весілля, але я як би перевтілився знову в себе)

Здраствуйте.Мені наснилося, що я виходжу з дому в город і бачу як чоловік стоїть в городі на чорній землі і вона причому прибрана, в руках він тримав бензопилу, а поруч лежали вже акуратно попіленное дерево але воно вило велике.Я потім побачила над ним небо похмуре в полоси одна темніше іншої, і на чола кричати що б чоловік подивився але він так і не підняв голови, і я на чола дути на небо і воно стало таким кольором темно сині але яскраве, перламутрове.Але коли я дула на небо стали з’являтися кола на кшталт дірок.

ПРісніля мені будинок в якому пройшло моє дитинство. Поруч у дворі росла велика береза. Ця береза ​​підгнила біля основи і впала на будинок, проломила дах. Все це я бачила з вулиці. І раптом поряд з цим будинком в повітрі з’явився лик якийсь черниці в клобуці і темному вбранні. Погляд у неї був дуже серйозний, і навіть неприємний. Начебто про щось хотіла сказати, але нічого не говорила&# 8230; Дуже тяжкий стан після цього сну.

Будинок моїх батьків, я проїжджаю повз на машині і бачу що будинок зруйнований, і відразу думаю &# 8212; ого, потрібно ж щось робити, на будинок впало дерево і зруйнувало дах і частина будинку! але потім згадую, що будинок проданий і це вже не мої турботи і їду далі!

Я збираю листя під деревом і різко це дерево падає, від туди виливається повна чаша наповнена все різним,
за деревом стоїть хлопець, а за ним ще один в царському одязі

Дерево впало поруч зі мною на чужу машину, полетіло каміння і гілки, але я ухилився і не був зачеплений.

Свалілосьь дерево на нас з чоловіком, ми тікали, але верхівка дерева, що впало трошки зачепило, було не боляче

Снилося, що дерево впало через сильний вітер і зруйнувало дах недавно прибудованої тераси

мені наснилося що на мій будинок впало дерево начебто як сосна і воно загорілося будинок не проломилось а всередині чуть чуть почало горіти але я загасило

Цікаво дізнатися, бігаючи по вулиці, не пам’ятаю який, все було сіре, почали падати величезні дерева, чи то самі по собі, чи то від урагану, падали поруч зі мною, ухилявся.

Я посадила дерево, воно миттєво стало рости, дуже велике таке вирослоето була сосна або кедр, а потім стало падати&# 8230;

уві сні дерево під час урагану впало на будинок, але його втримала балка підтримує будинок, балка розділила будинок на дві як би частини, в одній частина людей сім’ї і в другій

Яблуня зламана на стовбурі. Крона звисає, я засмучена, підходжу, трохи торкаюся до крони і вона падає на вулицю за паркан. Я порада, що наш паркан нітрохи не зачепила її падіння. Насправді, в батьківському подвір’ї естьь така яблуня&# 8230;&# 8230;.

Наснилося, що я йшла по тротуару взимку з маленькою дитиною, дівчинка, тільки почала ходити і впала на узбіччі тротуару в невеликій сугробік, але вона не плакала. Я в цей момент піднімаю голову і бачу, як дерево падає на мене, а я переживаю як би дитину не зачепило, мене накрило, трохи придавило, але я могла вибратися і без допомоги, але я підтягла дитини до себе і притиснула до себе його.
У цю ж мить, всю цю картину бачив якийсь чоловік молодий, який поруч знаходився і розмовляв по телефону, почав просити перехожих допомогти йому витягнути нас з-під завалу, але багато проходили повз хлоднокровно не реагуючи на його заклики. А я лежала і чекала поки мене визволять з-під дерева. На цьому я і прокинулася.

сниться, ніби я дивлюся у вікно і багато дерев з тріском і з корінням падають на землю, вітру не було

Сниться, що Едіт велика машина і чіпляє дерево, яке починає падати, я боялася, що воно зачепить електро дроти.

Стою на веранді і померлий дідусь каже що падає дерево у мене відразу думка не про те що будинок постраждає а де знаходиться в цей момент племяник і я бачу що впало дерево придавило його до даху навісу я починаю кричати і бачу що дитина починає ворушиться і ніби як вилазити і думки як блискавки неважливо що будинок придавило що у дитини відірвало руку або ногу лиш би живий був.

величезне велике дерево як дуб, але на ньому були червоні красиві як лілії квіти, які поступово почали чомусь обсипатися&# 8230; а потім раптом це дерево різко падає і видно що пеньок і коріння все гниле.

Наснилося, що велика хвиля через пагорба накриває нас, але все було добре і так разів зо два поспіль, а третя накрила і звалила дерева та одне впало на голову мені&# 8230; Тому я втратила свідомість.

Сиділа на вулиці і дивлюся як падає дерево. На пустирі стовбур ненабагато не дістав вікна коли падав. Ще підійшла і подивилася що далеко від вікна впав.

Уві сні перебувала з будинку у батьків, на вулиці ща леном ураган і дерево сусідське починає падати і прям на вікно в залі, ми це бачимо як би! Потім я виходжу на вулицю і виявилося дерево осторонь зовсім але бачила як воно лежить зламане, зелене, стовбур свіжого дерева, навіть колір такий. Я бачу багато зелені при цьому і йде дощ невеликий зі снігом! Потім я закриваю двері і заходжу в будинок. До чого? Дуже неприємного вже начиталася ((((

Привіт як ніби я і моя дочка дивимося на велике гігаское дерево коряве його гілки як стовпи і воно стало руйнується, ми бігли брили летіли, ми з нею розділилися воно загнало нас в воду . Коли все закінчилося я їй крикнула доньці своїй вона відгукнулася і ми з нею вийшли з води дуже красиві у мене було таке тіло все оберталися плоский живіт і тд . Я прокинулась . До чого б він?

Я йду по табору і перед мною падає підгнилі дерево.я думаю славу богу.чьо нікого не зачепило.І прибираю це дерево з дороги

Уві сні я прокинулася від шуму. На вулиці завивав сильний вітер. Я побігла на кухню. Побачила як величезне дерево падає на віконну раму, де стояла я, і звалилося на землю з гуркотом. Рама впала, але скло не розбилося. Мені було не по собі. був переляк. Тут же вітер стих. Я прокинулася від неприємних відчуттів. Що це може означає?

обривок сну. Їхав сам за кермом у великому пікапі з коханою женьщін. По асфальтовій дорозі. Раптом почався ураган. хмари. Дерева почали розгойдуватися. Одне дерево дуже витанулось вгору. Стало закручуватися як в казці навколо машини і впало на кабіну. Усі живі. Я прокинувся.

Лив дощ. Потім подув вітер, і я бачу як гойдається дерево, яке впало і було видно коріння дерева. Слідом сниться як мене садять в автомобіль і надягають наручники на одну руку, кінець наручника також одягають на хлопця який стояв поруч в цій же машині. Цього хлопця я не знаю і бачила перший раз. Потім прошу здається колишнього хлопця забрати мої речі, які залишилися в будинку де проживала, як зрозуміла орендованій квартирі. Хочу дати йому ключ від цього будинку, і прошу забрати всі мої речі. Паралельно переживаю, що всі речі залишаться тепер там і я їх більше не зможу носити (побачити). Хлопець відмовляється брати ключі. Після цього моменту сниться ніби мама дізнається причину мого арешту. Але вона прощає мене (не пам’ятаю в чому причина). і уві сні після всього відчуваю себе спустошеним

Я кинув камінь в дерево і воно впало на каку то машину, потім ми з другом втекли, і нам в спину кричав ще один, і ми сказали підбігає в якийсь місце. Якщо можете расталкуйте ласка

Наснилося, що впало зелене дерево на території нашого приватного будинку. Що його повалило невідомо. була Зима. І я з вікна побачила впала тую.

Я йшла по вулиці в телефоні, підняла голову і впало дерево, але я точно не пам’ятаю на мене або перед моїми ногами і я різко прокинулася

З понеділка на вівторок мені приснився кошмар, що на мене і на мою маму впало дерево. Я вижила, а мама померла. Я б не звернула увагу на сон, але зараз моя мама хворіє і мені дійсно страшно за неї.

Подрузі наснилося, що я йшов до неї назустріч і на мене впало дерево. І ніби як вбило, але через деякий час я встав і пішов в інший бік. Саме дерево було високе і красиве.

Доброго дня. Наснилася садиба батьків (давно померли), яку давно продали. Наче впало дерево на сарай і невелику частину сараю зруйнувало. Зараз там інші будови. Потім піднявся вітер і одне дерево зламалося. І трохи далі стояло зрізане дерево (пеньок)..

Приснився ліс, мені священик дав завдання зрубати дерево, я дивлюся очима на дерево і воно падає в сторону

Приснився сон я припаркував автомобіль, а після повернення виявив що на нього впало дерево і трохи пошкодило ЛКП автомобіля

Напишіть сюди Ваш сон (чим детальніше, тим краще)&# 8230; Бачу будинок в п. Мирному на своїй вулиці, велика сосна впала на будинок (2 хати на вулицю дивляться, дах велика добротна як на фото вчора) сусідки і дах пошкодило.в корені невеликі.стовбур з полмерта ширини крона прямо зелена.Ой думаю Тамарі сказати, їх немає вдома

Ми з подружками поїхали кататися далеко від будинку, там ми зустріли ще двох дівчаток і вони говорили щось про дерево я повернулася і спитала: що таке?
Як раптом щось моторошно загрімело і дерево впала на моїх подруг які поїхали далі

Наснилося что Надворі літо, Яскраві фарби, у бабусі у квітніку стояло мертве чорне дерево, я стояла біля него дерево Почаїв падати спочатку одна гілка потім и саме дерево но мене НЕ зачепило впало біля мене

Ішол сніг і Велика красива сосна впала на подвір’я на маму сидить на стільчику але сней нечого неслучівшегося я підняла дерево і вона встала

Вишня середніх років з зеленим листям лежала з вивернутими корінням верхівкою у двір, на стовбурі було видно маленький шматочок ланцюга, до якої була прикріплена вирвана хвіртка, а за двором лежала середнього розміру відламана гілка цієї вишні, теж із зеленим листям, без ягід.

Приснився будинок мого дідуся і бабусі. Там було дуже красиво, все цвіло, зелені дерева з плодами. Потім побачив бабусю, і дідуся, якого давно немає з нами. Нас було багато людей, пізніше на нас впали дві тополі. Деяких вони зачепили, я всіх переніс в безпечне місце і побіг подивитися третє дерево, яке дало крен у струмка.

Я проїхала 700км на велосипеді за дуже короткий час і мені це далося легко .
Наснилися діти чужі, які липли до мене на руки.
Приснився величезний слон на голові у нього були прикраси.
Приснився батьківський будинок, під час Урага на дах будинку впало дерево

Дерево впало з мого городу далеко за його межі, верху дерева не бачив, листя і гілок теж, був тільки стовбур, коли дерево стояло в моєму городі не бачив, сам стовбур впав і як ніби вилетів з території городу, за кольором кори, це було Осинове дерево, воно залишилося лежати за межами мого городу, весь цей сон був не різким і не чітким, я не брав у ньому ніяких дій і був якось вбік

Вітаю! Сьогодні приснилося, що я дивилася з вікна, чотири дерева впало від негоди у дворі великі довгі, листя не пам’ятаю. Впали по уздовж, наш будинок не зачепили. Потім їх майже вночі почали беззвучно пиляти два чоловіки і відводити на дрова. До чого ці чотири впали великі дерева ? Чула, що погане &# 8230;

Сьогодні вдень 14,30 приснилося що далекі сусіди спилювали дерево не на корені а вище і воно впало на мій будинок коли я був в кімнаті в правому куті, дерево впало так що верх дерева ліг на стіл в будинку не зробивши мені ніякої травми, вийшовши з будинки побачив зруйнований димар будинку і лежить товсте і довге дерево яке було спиляних в сусідньому дворі через один двір, тобто не ближнього сусіда а далі.

Уві сні ми з чоловіком почули шум за вікном. Коли підійшли до вікна, побачили, що сало світліше, тому що впало дерево. Особливих емоцій не було. У дворі стало просторіше

Я сиджу в кафе, в 10 метрах від мене величезний стовбур дерева діаметром метра 3, через дахи кафе я не бачу ні листя ні то це за дерево на розумію що воно величезне, до дерева підходить якийсь чоловік і якимось чином збоку знімає великий шматок кори, я розумію що це погано але я спокійний я більше споглядаю відбувається, ось дерево починає тріщати і падає в сторону від мене на якийсь будинок, будинок не мій не моєю сім’ї, чужий, я виходжу і бачу що це величезне дерево впало на цей багатоповерховий будинок і наполовину зруйнував його, загинули люди я це розумію, але нікого з близьких мені, будинок незнайомий мені, відчуваю співчуття до постраждалих, співчуваю, я просто спостерігач, це все.

Дерево стояло біля парковки, я доторкнувся до нього і воно впало на машину (не мою) я швидким кроком від туди пішов)

Мені наснилося, що начебто після бурі впало дерево, але уві сні бурі не було просто впало дерево на дорогу це пам’ятаю і все.
Довге, т.е високе все в зелених листя

Наснилося як неподалік наздогнав вітер одну людину, він закричав. Не встигла я обернутися і побігти додому, як вітер зірвав мене з землі і підняв високо, а сама я усвідомлюючи, що зараз буде боляче падати вирішила відпустити це. Далі я опинилася на березі річки і гнала корову уздовж неї. Раптом побачила, що річка вирує і вийшла з берегів, а також шлях перегородила величезна повалена після вітру ялина.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ