Сонник Воювати 😴 приснилося, до чого сниться Воювати уві сні бачити

Якщо вам приснилося, що ви воюєте – домогтися поставлених цілей буде вкрай складно.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Воювати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воювати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилася велика вітчизняна війна, я була підлітком. почувши тривожні розмови людей про те що у всьому світі настала криза нестачі харчування, я опинилася на поле, де ріс колос.був ранок і люди говорили про те, що будемо харчуватися тільки консервами.я побачила як комбайни їздили по цьому полю і переробляли колос в консервні банки запечатані в них була їжа. потім я побачила себе військової медсестрою, трохи старший.зі мною було двоє солдатів.нам стояла відповідальна операція.піднятися на сходи, де на вершині стояв ворог в касці і весь в чорному з автоматом.нам потрібно було його вбити. тут світло вимкнулося і один із солдатів побіг по сходах в гору.світло включився і ворог побачив його.стрілянина, але в нашого не потрапила, він по дерев’яним поруччям спустився вниз.я повернулася в праву сторону і побачила, як цей наш солдат вбиває того хто був на вершині сходів і в нього стріляв.цей ворог виявився російським. в нього пустили дві кулі і встромили в живіт чим, який був прикріплений до дулу автомата.я стала обурюватися навіщо його так вбивати жорстоко, якщо просто можна було зробити один постріл в голову.мені пояснили так він точно помре.наступила ніч ми втрьох пішли захоплювати штаб, де спали солдати і нам потрібно було виманити і убити того хто стояв на посту. я його виманила зі штабу двоє солдатів його вбили.солдати, які спали в штабі прокинулися через деякий час, ми встигли переодягнутися в їх одяг, сказали їм що замість цього головного солдата який розтанув на посаді буде наш солдат, бо того кудись викликали, нам повірили. світанок, я мовчки стояла у вантажної машини, в яку сідали рота солдатів і весело перемовлялися з нашими двома. дівчина з веселими очима і явним німецьким акцентом, яка сиділа біля водія, покликала мене і назвала медсестрою. я подивилася на свою ліву руку і побачила розсічення вену яку потрібно зашити.і сказала собі я зможу зашити вену, адже я повірила в те що я досвідчена медсестра.машина поїхала, а я залишилася стояти біля штабу.

Регіна, можливо сон в якому ви опиняєтеся за часів Великої Вітчизняної Війни і берете участь в бойових діях в якості медсестри, символізує те, що в реальності вам доведеться прийняти на себе якусь відповідальність.

мені наснилося що я брав участь у війні схожу на велику вітчизняну у мене було німецька зброя і в якому то приміщення побачивши незнайомого для мене людини я вистрілив йому в лоб і після пострілу побачив у нього маленькі кров’яні цятки і він як і раніше стояв, після цього я вирушив далі і побачивши що протівнек був на танку я теж сів на танк і під’їхавши ближче до супротивника побачив що противник уежал і я стрельнув їм в догонку ракетою.

Серьога, як правило, воювати уві сні означає мати натягнуті відносини з будь-ким.

Мені наснилося самий початок війни як ніби я в рідному місті вранці сиджу і чекаю коли почнеться війна, і тут чути вибух і одиночний гвинтівки постріл і тут все забігали почали собератся, я вибігаю на вулицю а там німець бежит і стріляє з карабіна і побачив мене і цілиться в мене я прігаю і ховатися за парканом, притому у мене немає оружия, тут з хати вибігає майор і застрелив його, я холько втаю з мислю що мені нада піти забрати гвинтівку німця і піти одягнути каску, тут бачу комадиром німецького він мені показуєт стій я піднімаю руки і показ що у мене нічого немає тут виходять все майор, прапорщик і ще 2 солдати ніби на переговори, коли всі були вкучу я намагався якось піти одягнений каску а німець показуєт стій на місці, я потихеньку відходжу назад і показ щас я повернуся, і думки в голові як же його вбити, і тут розумію що він хоче кине гранату щоб убити всіх відразу і кричу &# 8212; Товариш мойор він гранату сечас кине йдіть одтуда, він відмахнувся на мене, мовляв, не заважай і тут німець гранату кинув і вибух всіх вбило один я залишився і німці кругом, я біжу за ріг будинку без зброї з думками чемже мені з ними воювати і тут бачу цеглини і палиці лежать, і тут Згадайте що в будинку є охотнечее рушницю і тільки хотів залесть в вікно і тут прокинувся

А на следуйщій день мені приснилося що я сиджу в бліндажі з батьком і своїм дідом покійним куримо беломор вони так як і я в формі тільки дід був подпалковніком батько капітаном а я старшина вийшов на вулицю а там солдати радянські в калюжах одяг перуть, а далі не пам’ятаю

Такі військові дії в цьому сні, швидше за все, говорять про те, що ви можете постраждати в суперечці, коли будете відстоювати свої інтереси, такакак виш противник буде не чесний.

мені наснилося, що я йшов по вулиці з одним і розмовляв про дядька виїхав до Чечні, через пару хвилин пролунав потужний вибух і постріли автоматів
через пару секунд був постріл сигнальної ракети, ми побігли в какой то склад, де раніше був магазин, там я одягався в радянську форму, взявши гвинтівку я підійшов до командира пояснювали що то, через кілька секунд я почув шурхіт взади, коли я обернувся через щілину прокотилася граната і я прокинувся.

Військові дії в вашому сні, найімовірніше. попереджають про те, що ви можете зіткнутися з перешкодами в важливих справах.

в моєму сні захоплював будівля.кинув у вікно гранату і зайшов всередину побачив пару тел і та зброя (калашников з глушником) почав входити в іншу кімнату і зіткнувся віч-на-віч з дівчиною і приставив їй автомат до підборіддя.А далі прокинувся .і мені часто сниться як в мене стріляють підривають і т.п.

мені приснився сон про війну, Велику вітчизняну війну, я в цьому впевнена. це було село, і всі жителі цього села очікували приходу фашистів, хтось йшов до лісу, хто ще кудись. більшість жителів села це були колеги по роботі, т.до. дуже чітко бачила їхні обличчя. Прийшла одна сімейна пара в наше село і сказала, що їх село вже зруйнована і їм перед походом необхідно помитися в лазні, і я разом з ними і зі своєю подругою пішла по селу шукати для баню. Коли ми йшли по селу, то вже бачили, що багато будинків підпалені, але вогню не було а був дим, який просто валив з будинків. А потім ми дізналися, що в селі вже німці, і що нас неодмінно повинні розстріляти. Моя свідомість розуміло, що це сон, і я змусила себе прокинутися, так як я дуже хотіла жити.
Дуже прошу розтлумачити. заздалегідь дякую.

Те, що в цьому сні відбувалися військові дії, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться поборотися за своє становище.

А мені наснилося що я воював проти чорножопим нібито в Афгані тільки це була звичайна місцевість як на Кавказі. Спочатку я з двома людьми був на розвідці на їх базі а потім ми від туди втекли і прийшли в наш табір і на нас усіх там напали. Ми відстрілювалися і т.д ми перемогли. В кінці сон обірвався і мені чомусь наснилося що я стріляю з пневматичного автомата АК-74 Юнкер-4 або як там його))

Сновидіння, в якому ви брали участь у військових діях, найімовірніше, говорить про те, що ви можете піти на необґрунтований конфлікт.

Вітаю! мені сьогодні приснилося, що з рідними, знайомими потрапили в минуле, в роки ВВВ, що ми знаємо, що почалася війна, що скоро будуть бомбити, але все залишаються на своїх місцях, як і повинно бути, що навіть якщо хтось і знає, що йому судилося загинути, то залишається на місці, щоб не змінити хід історії.

Мені наснилася війна десь в авганістане або іраку я в окопі ще багато бійців у мене пістолет тт30 або кольт незнаю але точно з часів Другої світової, шолом омбудірованіе американця . Тут почнеться одразу страшне мої ємоції просто переповнені суцільна реальність в жодній відіоігре і фільму мені небіло так страшно . підбігає до окопу багато негрів з автоматами і пацан років 13 біжить на мене раптом його щось вбиває я вістреліл йому в ногу з’явилася поранення в нозі я зрозумів що ето чи не сон а сама натуральна війна почав стріляти по ворожому водієві, нам кинули гранату каска спадає з голови погано видно я встиг вікінуть гранату з окопу і взяв карабін і тут туман зі мною два військові я опинився в своєму старому місті ми готуємося до штурму біжимо прям по моей улице до кінця потім візходім на открітую месность засідка починаю ть стріляти з вікон многоетажок одного поранило інший сховався за деревом я немогу отстрелеваться потім полон ми у Франції на ельфовой вежі нібито ладом її вечір все спокійно все расказівают де закінчили воювати &# 8230;

Сновидіння, в якому були такі військові дії, найімовірніше, говорить про те, що ви можете піти на захист власних інтересів в агресивній формі.

Вітаю.
А мені наснилося, що я у бабусі в сільському будинку, мама сидить десь в кімнаті, я поруч зі входом з кімнати.і раптом, забігають німці (вороги) і починають стріляти вогнем (не знаю яке це зброя, але в ВОВ їм підпалювали будинки) Ось вони забігають і їх багато, багато, і продовжують випалювати, я було рвонула вийти з кімнати. а тут танки прямо в кімнату, маленькі, приблизно до шиї людини і теж потік не припиняється, я намагаюся в проміжки вискочити і у мене виходить, я знаю що в кімнаті залишилася мама і ще хтось з родичів.але я не впадаю в розпач від того що їх більше не буде.я забігаю в наступну кімнату і бачу на вішалці добротне пухова пальто, хапаю его_одеваю, внизу бачу нові уггі, теж добротні, обуваю їх і бачу ще одні уггі (свої в реалі), думаю, в війну хороші чоботи на вагу золота, хапаю теж їх , бачу в’язані-нові, довгі шкарпетки, їх теж беру, а ось в’язану, -Добре довгу кофту не встигаю.розумію що якщо ще секунду, то не встигну вибігти з будинку і врятуватися, тому вибігаю в коридор, відкриваю вхідні двері.а там на ганку вже до порога підбігає напевно рота німців, я різко закриваю двері, і ховаюся за неї коли вони її відкрили, стою, чекаю поки вони забегут в будинок, а я тоді потихеньку вибіжу.І головне німці під час всього сну мене як ніби не помічають, я їм не цікава, а я намагаюся, не показуватися зайвий раз їм на очі. Я так і не дізналася встигла я вибігти з будинку чи ні, тому що прокинулася.

Те, що в вашому сні були такі події, найімовірніше, говорить про те, що в ваш будинок можуть прийти за боргами або з поганою звісткою.

Мені наснилося, що я перебуваю в місті з дитиною і собакою. Несподівано з’явилися літаки і почали бомбити, але вибухнула тільки одна бомба. Ми сховалися в якомусь шафі і через час все закінчилося.

мені іноді сняться ясні сни, що я є свідком подій Другої світової війни, я одинак ​​і невійськова-ні в складі армії.Бачу розруху і руїни, бачу багато німецької зброї, але воно все без патрон, я намагаюся знайти патрони, але бузуспешно, навколо багато німецьких солдатів, які грабують і знущаються над нашими жінками, у мене є зброя, але патрони не можу знайти і нічого не можу зробити, на захист жінок тому, що розумію без патрон мене просто вб’ють і я нічим не зможу помоч, при цьому я смерті не боюся.Бачив напівзруйнований продовольчий магазин з продуктами, але жінки, які були там боялися брати продукти, я їм сказав, щоб вони заходили забирали все, що перебувати там тому, що німці все розгребуть, потім я побачив як німець повів вагітну жінку в будинок, я прийняв рішення забратися в цей будинок врятувати жінку і в цей момент прокинувся.

Ваш сон, в якому були військові дії, ймовірно, вказує на те, що ви можете опинитися в натягнутих відносинах з ким-то, хто на вас має вплив.

Мені наснилося що почалася війна (може Великая Отечественная Война або в наш час нова), ніч, я сиджу в засідці і недалеко від мене проходить ворог чи вороги. у мене в руках &# 171; трьох-лінійка&# 187; і чим. Наступний момент відбувається бій в якій вбив ворога або ворогів, але при цьому втратив зброю. Пізніше походить хлопець я розмовляю з ним і він віддає свій чим. Незабаром проходить багато боїв і ми перемогли.

подібне ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете вступити в тривалий конфлікт незабаром.

Дві армії по обидва боки річки, зорана розривами снарядів земля. На тому боці &# 8212; двоє хлопчаків (підлітки), їм потрібна моя допомога. Уві сні вони &# 8212; мої племінники, але в реальному житті я їх не знаю). Я і мій брат (знову &# 8212; таки, чужа мені людина в реальному житті) добираємося туди, на ту сторону, виручаємо хлопчаків і якимось чином опиняємося в числі ворогів. треба ховатися. Тут ще з’ясовується, що брат володіє якоюсь таємницею, оскільки його вбиває розривом снаряда, йти доводиться мені. І ховаюся я вже від своїх, бо є людина, якій дуже хочеться володіти цими речами, що він вбиває всіх, хто тільки наближається до місця зберігання або став мимовільним зберігачем цих золотих кілець. бій закінчився. Священик відспівує полеглих. Я спостерігаю за процесом з заростей, але коли повз мене проходять люди, з’ясовую, що вкриваюся під столом. І знову розмови про фронт
До речі, уві сні я &# 8212; чоловік, хоча насправді &# 8212; жінка

на початку сну згрішив що то не гарна, потім в один моє тіло почав підніматися верх по повітрю і я керував собою, мало складно, і я літав, тренувався і пару раз впав при в польоті. це було в одночасно класно і небезпечно мені. і потім бачу що ні зрозумілі створення Торгау в наш світ і атакує нас різними ракетами. серед них до бік землі повільно летів дуже велика червона ракета. я подумав що це атомний бомба. після цього я хотів врятувати людей і планету (так вважав уві сні) і я дуже впевнено почав літати по небу швидко і чітко. воював ворогами безжально. мені здавався що я рятую світ і допомагаю людям.

Мені прісної війна як буд-то перебуваю на зачистці якогось міста і що мені доводиться вбивати людей зі снайперської гвинтівки прекривая свою групу і весь сон веду какойто бій.

Мені приснився сон про те як була війна&# 8230; камінням. І вона була в нашій школі. Один хлопчик навчив мене стріляти, і ми виграли, але хлопчик загинув і потрапив в сірий світ&# 8230;

наснилося з четверга на п’ятницю..18,01,2013&# 8230; що сиджу в будівлі і охороняю збройного солдата з автоматом.. а поруч ходить інший і ніби доглядає за мною і цим солдатом. там багато незнайомих людей. було. і ще дивина місцевості приміщення старі я там не була..я була в коротких шортах. але я їх не ношу взагалі. особливо прічужіх чоловіках.. крім чоловіка.. поясніть мій сон

Мені сниться що почався наступ німців, я перебуваю в колі близьких мені друзів, поки німці займають позиції я з товаришами біжимо в магазин, в магазині поки все купували я виявив що у нас не вистачає грошей, в кінці сну знайшли гроші перед вхідними дверима.

Часто сниться як воюю уві сні.По черзі, то з німцями, то з чеченцями, але найбільш кровопролитні дії розгортаються в Чечні.В таких снах постійно з друзями знаходжусь в оточенні ворогів в якому то бліндажі або будинку.Ворогів багато, просто тьма, спочатку вдало відстрілюватися як можу, але вони підходять все ближче.І в самий відповідальний момент кожен сон закінчуються патрони, тоді доводиться бігати і ховатися або навіть був випадок, що підірвав себе гранатою разом з бойовиками, але залишився живий.так само уві сні з чеченцями доходила справа до рукопашного бою і поножовщини.все це супроводжується нез’ясовним страхом.

Наснилося даний час, збирається велика колона людей -воевать проти німців, все на поле з лісом поруч, без зброї але багато клопоту, все прийшли до ворожого табору, а там музейні експонати про війну, величезний диво танк і все пояснили що війни не буде, я все це бачила з боку

Мені наснилося за одну ніч багато різних снів пов’язану з війною, але останній мені більш чітко запам’ятався, все було як ВоВ, але зброю було сучасним, я був в гуппі яка була, як оказиваеться, найманої, тобто я був найманцем, що вступає в елітну найману групу, ми були біля якогось &# 171; будиночка&# 187; побудованого в Акопов, і проти нас було багато різних людей, тобто були різні нації: чеченці, дагестанці, німці, українці і багато багато різних людей (націй), від кожної нації був тільки один чоловік, коли ми начілі стріляти в них, але їх навіть не зачіпало, немов крізь них проходили, а після того як вони почали стріляти я прокинувся! Що це можна означити?

Мені наснилося що я з хлопцем уві сні від кого то втікали потім поверталися і мстилися тим людям в своєму роді це була ніби війна між двох сторін а в кінці нас взагалі розстріляли до того ж в мене потрапило дуже багато куль але я не вмерла а дуже кричала і що то говорила хлопцеві теж
расстреленного лежачого поруч зі мною.Це як бойовик какойто ми з хлопцем воювали проти бандитів і навіть не знаю з якою метою до чого наснилося таке.

мені вже не перший раз сниться війна, як ми їдемо через війни, але сьогодні наснилося що німці скидають з вертольота бомби, я сказала мамі що треба їхати і що якщо її чоловік не поїде ми все одно поїдемо вона погодилася, але коли вона дізналася що він не поїде теж сказала що не поїде, у мене почалася страшна істерика&# 8230; і я прокинулася.

Наснилося, що я беру участь у військовому дії, яке відбувалося десь в будівлі. Це не був час Великої Вітчизняної війни. Мені було страшно, на мене нападали з ножем, але мені вдалося обеззброїти нападника, зі мною були ще люди мого віку, але не схожі ні на кого з моїх реальних знайомих. Коли я прокидалася у мене було відчуття перемоги.

Мені наснилося то що я потрапив в загін спецназу Британії.І на нас в якомусь місті стали Наподающий терористи вся вулиця була заповнена ними після чого я забіг до хати впав на підлогу і став перезаряджати гвинтівку як раптом граната яка вибухнула поруч вибила скло з вікна і осколок потрапив мені прямо в ступню правої ноги після чого я зв’язався з командиром по рації і він наказав мені перебераться до місця евакуації після чого там був вертоліт і я прокинувся!

Приснився бій У Чечні на пагорбі, ми в низу, супротивника не видно!Раптом побігли діти, люди похилого віку, один з солдатів почав стріляти, я вибив у нього зброю, він ні в кого не влучив!З пустилася бабка сказала:&# 187; Все одно коли ви підете, бандити повернуться&# 187;.Я відповів, що:&# 187; Вже не повернуться&# 187;.На пагорбі лежало багато сухої трави в купах, з під них почали стріляти бойовики, одного з наших відразу вбило, почався бій, я того теж убив, стрілянина, мене ранело в живіт, я як би навіть відчув біль, я впав, думав счас помру , скінчилися потрон, зібравши останні сили я встав, викинув свій автомат, взяв поруч воля, побіг на пагорб, але коли вбіг на зустріч бігли вже наші, Кречів що перемогли!

знаходився в окопі, розкопував в землі гранати кидав в німців, батько десь допомагав періодично потім я залишився один, батько ніби відійшов кудись і я по бив залишилися німців але почуття перемоги не було. Вранці прокинувся встиг вже з дівчиною посваритися, ввечері на роботу, не знаю що там буде. спасибі.

Уві сні я побачила що я з сім’єю виявилися в школі і на нас нападають терористи і я вбила одного з них з ножиці і ножью

Мені наснилося що ми тримаємо кордон в ВоВ на нас наступає техніка, проривається я залишаюся де то в окопі, туди прелетает граната я немогу поворухнутися і чуствую що все кінець примружився, приготувався до болю, але після вибуху стало легко і вільно. Білий фон, отрубился спати, прокинувся пізніше сон перед очима і з голови не йде. Сон аж надто реалістичним був.

Мій сон приснився мені з четверга на пятнуцу. У ньому я була солдатом на перевалі.Нас оточували німці, а ми з хлопцями тримали оборону.Першим на міні загинув мій товариш, йому відірвало ноги, я з одним Ваською потягнув бідного безногого солдата в госпіталь, там він жив ще кілька днів.Поки я був з пораненим, мій друг зустрів дівчину, а коли з ними вийшов на зв’язок командир, він сказав що любить нас і сказав не в якому разі не повертатися назад, адже вони збираються підірвати міст разом з собою, що б відрізати німцям шлях. Я сказав Васьки, що не можу ось так от сидіти тут і дивитися як вмирають мої товариші і вирішив стрибнути в введенню і дістатися вплав до них.Коли я зібрався це зробити і поглянувши на Васю зрозумів, що він предпачёл залишитися з дівчиною, замість того щоб поплисти зі мною..На душі у мене дряпались кішки, мені було прикро, але тим не менш я попрощався з Ваською і Зістрибнув з моста в воду. Я намагався як то доплисти до них але шторм, раптово наздогнав мене і я почав тонути&# 8230; На цьому мій реалістичний сон закінчився і я прокинулася в холодному поту. , допоможіть мені зрозуміти мій сон.

Я, в Афганістані перебуваю на точці, в один стали нападати душмани я знайшов оті став їм оборонятися завдаючи ударів ножем, при цьому крові не бачив і убитих теж.

Я з класом поїхала на екскурсію (куди не пам’ятаю).Там я зустріла свого дідуся, і відстала від класу. Він мені показував всякі іграшки та старовинні речі з війни і післявоєнного часу. Потім я сіла на диван і заснула. Коли прокинулася ми пішли з дідусем на вулицю (де був в той час мій клас, я не знаю, більше він не з’являвся уві сні). Мені мій дідусь щось показував і розповідав. Потім почалася стрілянина, невідомо звідки був викопаний яр, в ньому грав мій молодший брат, я стрибнула до нього в цей яр. стрілянина закінчилася. Стріляли з танка, Потім я пішла по дорозі за танком (люди в танку мене не помітили). Потім я побачила наших солдатів у німецькій формі. Вони стріляли з вогнепальної зброї. І подавали сигнал ніби там росіяни, там були німці (деякі на російських танках, інші на німецьких). Далі я прокинулася.

снився Гітлер, який просив про допомогу. Я солдат, у якій було важливе завдання від нього&# 8230; він просив що б я розповіла всім правду про війну. Я повинна була розповісти як все воювали і намалювати правду (в житті художниця).

Воював уві сні з німцями у них в тилу, стріляв в них, але все мимо, взяли мене, потім втік і зачаївся в покинутому будинку і лежав там з автоматом, вичікував, як хтось зайде застрелю хоч одного німця. І тут в будинку навпроти було застілля з німецьким генералом, все йому поклонялися, я підповз, добре прицілився і вбив його прямо в серце, тим самим виконав свій обов’язок. Це потім показували по телевізору! Наші російські військові святкували щось або просто був гарний настрій! Але далі я прокинувся.

Ми йдемо, і раптом почався обстріл, мого друга вбивають. Я починаю стрілянину і не в кого не можу потрапити, під час сну, я не кого і не вбив.

початок рекетного обстрілу.убив ворога і заволодів його зброєю пробирався до будинку до сім’ї ведучи бій.на момент пробудження залишався в живих

Доброго дня. 3 дні поспіль снилося, що я воюю в загоні проти якихось збожеволілих людей (можливо зомбі), проти натовпів,

Знятися мені в першу чергу що я спостерігаю бойові дії в повітрі: це вертольоти стріляють, літаки один одного ракетами збивають, балістичні ракети далеко в повітрі розриваються. Потім війна на землі де я беру участь в дрібних вуличних конфліктах. На війні я не вмираю але і не виграю. Багато спілкуюся з товаришами, намагаюся допомогти пораненим і т.д.

Наснилося що я воюю разом з нашими солдатами на вокзалі, і серед солдатів я одна жінка і я вбила багато противників, причому робила я це дуже професійно&# 8230;

Мені приснився сон трохи заплутаний, я зустрів людину він дав мені військові комплектуючі та тут через некатор час почалася війна. але не дав мені найголовнішого не дав мені зброю, а ще вийшло так що сон приснився уві сні, сам в шоці! і в мене вистрілив тан 3 рази і я залишився живий

Під час яких &# 8212; то військових дій, я з групою людей спочатку опираємося нападу ворогів, а потім і самі йдемо в атаку. Перестрілка, мене зачепив ножем в спину темноволосий ворог, в якого я стріляла. Після тривалого бою ми перемагаємо, і повертаємося з бою. Тільки тоді я починаю відчувати ниючий біль в спині і у всьому тілі. В душі непереборна гордість за все скоєне. Ніч, падаємо на сніг спиною, дивимося на зірки і мирне небо.

війна навколо, я командірша і відмінний стрілець, стріляю в супротивника-захищаю своїх і стріляю в людини прібліжонного мені так як він начебто зі мною, але став стріляти по мені

снився спецназ ми сиділи в приватному будинку, вони були поруч ми дивилися у вікно, з мамою, але вони до нас не зайшли додому, ми просто спостерігали як до кого то вони йшли.

я з друзями стелиться на вертоліт і ми Чорнобилі дуже високо від землі а ті які були навертолете не стріляли на нас вони прото з одного боку в іншу літали

Мені наснилося як я відстрілювався з пістолета з людиною а поруч був спецназ який його переслідував і вобщем його спіймали

все було досить дивно, на мій погляд, занадто багато намішано.
на самому початку мені приснилося, як я сплю і бачу смерть дядька і діда, прокидаюся і в подиві йду на якусь вечірку, там у всіх з собою зброю, навіть у мене воно виявилося.Дядько сидів на дивані і розмовляв зі своєю дівчиною.Коли я стала дивитися на них і розуміти, що це місце вбивства, мене схопили за руку і потягли в коридор, там мені пояснили, що він під захистом.Коли почався обстріл, в дядька потрапили і він миттєво помер, а я знала, що наступний буде дід.Похорон я бачила погано, але після них я йшла по вулиці і попереду було озеро, яке вже покрилося хорошою кіркою льоду, там стояли люди і щось міряли, я подумала, що буде свято.Коли я проходила повз чоловіка і жінки, вони попросили мене взяти щось і відійти я відійшла, а коли хотіла повернути не змогла піднявся сильний вітер і мене зносило, повз йшов хлопець (незнайомий), він мені посміхнувся і я йому віддала цей прилад і сказала: віднеси ласка, я не можу відлітаю, легка занадто.
після цих слів я летіла по місту і піднімалася все вище, бачила як багатоповерхівки стають мені врівень.Пізніше я прокинулася на ліжку і на кухні задзвонив телефон, я підійшла, це дзвонив той хлопець, ми з ним довго розмовляли і мене знову підняло в повітря, я літала і розповідала йому про це.Як тільки я договорила, прийшли друзі і сказали, що йде один, якого потрібно гарненько напоїти&# 8230; на цьому все

Мені приснився сон з суботи на неділю. Снилося що я прийшла в школу, але потім я дізнаюся що на тереторріі нашої школи кого то вбили. Але все класи сидять у своїх кабінетах поки вчителів немає, ну а я ж пішла в кабінет до свого хлопця. Але як то так виявилося що ми вже на вулиці школи, почали нападати на нашу школу військові іншої країни (це типу конфлікт країн України і Росії) але мій хлопець з класом убіжалі куди то, хоча пара людей з його класу залишилися, вони були з учителем який викладав &# 171; Захист оттечества&# 187; і вони все тримали пулімети, пистолети і різні зброї, мені теж дали пістолет, я його тримала і розуміла що мені дуже страшно за хлопця свого і за його клас! Я починаю йому дзвонити&# 8230;. але тут я вже сама крізь сон розумію то що мені снитися це жахливо! І я прокинулася&# 8230;.
Допоможіть, скажіть що це може означати?

Вітаю!сон був наступний&# 8230; я був ніби як на війні&# 8230; зовні було схоже на те&# 8230; з вибухами з руйнуваннями будівель та інше.але тільки нападників було 2-е&# 8230; та й захищав я теж тільки 2&# 8230; це дружину і дочку&# 8230; в кінці сну коли я скажімо так вбив кривдників&# 8230; я побачив 3 труни стоїть один на одному&# 8230; все три труни були просто з дерева&# 8230; але тільки верхній був трохи прикритий червоною тканиною&# 8230; я подивився в сторону&# 8230; дружина і дочка були в порядку і посміхалися мені&# 8230; я їм теж посміхнувся&# 8230; і сон закінчився&# 8230;
І тепер питання в тому до чого все це приснилося, та й взагалі чий був 3-й труну?

була дівчина блондинка 22 &# 8212; 26 років, і її фотографували на обкладинку журналу з чоловіком, це була не зовсім звичайна фотозйомка&# 8230;.. багато червоного і білого кольору в студії, фотозйомка була в стилі арт. Потім були чутні постріли і я якимось чином перевтілилася в ту дівчину, вибігла на вулицю, і я була вже одягнена в армійську форму і на вулиці була ніч&# 8230; я була з двома чоловіками&# 8230; ми були на полі, з низькою зеленою травою, і перед нами була фортеця. І тоді один з цих чоловіків відійшов, і приїхав на машині з боеустановкой і почав тихо вистрілювати в цю фортецю, і ці так звані бомби не зривати, а я стріляла в цю фортецю по вікнах з автомата і я чітко пам’ятаю що я дивилася в приціл.. сон закінчився тим що в небі було видно світло величезних прожекторів і звуком сирени.

я солдат групи спеціального призначення група отримала наказ зачистити будівлю від терористів до мене в руки потрапило незрозуміле понад зброю яке дозволяє через стіну знищувати все що перебувати в сусідньому приміщенні і я його з успіхом застосував

начял по типу революції і я осталчя живий один в загоні можна сказати вів війну партизанським чином потім звернувся до одного індикатором мене пригрів і нагодував але я там довго ненаходілся щоб його неподставіть але ця війна нагадувала громадянську. коли я також таємно повернувся дамою то мій брат старший хотів зі мною але батьки його непорожньої бо боялися що він загине і я ушол потім зустрів одного вижевшего і нас схопили його розстріляв і мене чомусь немає мене чомусь відпустили і я з горя по дорозі у бачив кафе я зашол туди і замовив випити але сповна про своїх же дітей я передумав і вирішив далі ужестоять до останнього ось і все а й ще заходив до тещі її питав де дружина а вона каже вбудувалася на роботу і що пропонується мені гроші але я сказав мені твої гроші непотрібні і я бився не заденьгі і ушол

мені наснилося що я воював уві сні вбивав людей поруч був друг можна сказати лучшмй близький і мамі говорив прощай що ми наша душа не безсмертна)

Мені наснилося що я воювала в якомусь лісі і там були вдома, де багато людей стріляли один в одного, я пам’ятаю що була в перших редах які лежали біля будинків і обстрілювали ворогів, де я вбила ворога і він же мені вистрілив в живіт, але крові не було, була маленька дірочка і я потім сама ж хотіла витягти її

раніше я бачив як тікав від ворогів сам був в камуфляжі і я зупинився повернувся до них з ножем в руці і я вбив кілька людей схожі сни мені снилися раз на рік або кілька років по тому.останній сон я був в зимовому камуфляжі і йшов по селу була зима в деякі будинки були зруйновані бомбами і я знаходив вдома з людьми і я їм пропонував автомат за гроші що б поїхати додому.

нібито я на мосту захищаю держ кордон з автоматом в руках веду обстріл і сказали це початок війни але не кого я через ворота не впустив до чечу це

Привіт Тетяна, мені приснилося що я сиджу на вулиці в кутку бетонного паркану, відбуваються військові дії в місті. Недалеко від мене сидить людина, я його не пам’ятаю. Деякі будівлі паруючий, у не яких високоетажек половини немає. І тут мені ця людина, яка сидить поруч зі мною говорить що якщо летить в нас снаряд то датчик повинен горіти? Я дивлюся в цей датчик і він показує що падає снаряд. Я піднімаю погляд в небо і бачу як летить снаряд і падає поруч нами і разриваеться, мене притискає до стінки, я тримаюся за бік, але не можу відкрити очі і поворухнутися. Що цей сон може означати? Підкажіть будь ласка.

Була війна, ми ніби як йшли в атаку, багато загиблих, я ніби як був поранений. Війна скінчилася, я повернувся додому, мене зустріла подорослішала дочка (зараз доньці лише 3 роки), без дружини. Дочки уві сні було років 15, дружини уві сні не було

мені снитися сон вже не перший раз уві сні я воюю з однією людиною і ні як не можу його вбити не можу натискати на курок не було натиснуто

ми були на якійсь вулиці, я була як би під прикриттям, і хтось пояснював мені як потрібно стріляти, я застрелила одного, потім побачила свого хлопця, який заводить скутер, щоб їхати, я бачу велосипед брата, на якому він повинен був виїхати і розумію, що потрібно бігти за ним, після довгих пошуків знаходжу, веду його назад, він починає хникати, розумію, що це означає, що ми нескоро побачимось, я йому пояснюю, які речі зібрати і їхати якомога далі, ми повертаємося на місце, де я стріляла, хлопця там вже немає, я кричу його ім’я, розуміючи що він нас залишив і прокидаюся

Я захищаю свій будинок, навколо нього йде війна, мої союзники пішли вперед, я з автоматом Калашникова вбиваю ворогів, іноді закінчуються патрони, я тікаю, заряджаюсь і далі, одного разу, зустрівшись з ворогом я стріляю йому в голову, а він не вмирає, варто як ні в чому не бувало.

І ще пізніше я окопався біля бабусиної хати, в її дворі ходять вороги в чорному, а я розумію, що вона їх годує

мені наснилося що воюють дві сторони. одна намагаються була зелена і там було тепло як влітку, а на іншій стороні було холодно і там була зима. і так сталося що я потрапила на ту сторону, де була зима, а насправді я ставлюся до теплої стороні. обидві сторони воювали і так вийшло що я поранена і лежу не знаючи що робити, і раптом я бачу що до мене підходить дівчина і хоче мене вбити але я кажу що я вагітна і мені нікуди йти, вона залишає мене і веде з собою.після я бачу свою рану від кулі, там кров і маленька дірочка. потім я хочу втекти і бачу одного з наших і ховаємося в коморі, далі я не пам’ятаю.після всього цього до мене підходить хлопець і хоче зайнятися зі мною сексом, я не захотіла захотіла і вбила його, і я злякалася цього і плакала. на самрм справі я прекрасна войовниця. і ще я була одягнена в білому халаті як в лікарні.всі

Ну сначаоа ми були з друзями разом, а потім вони загубилися в лісі, ми вийшли з групою людей шукати їх, потім з одним ми провалилися під лід і після довгих спроб викорапкаться, все таки вилізли з льоду, і після цього різко начилась стрілянина, я одному сказав пішли за мною, потім ми тільки почали переходити знайоме місце, і тут я відчув що скоро вб’ють і тому вирішив не продовжувати сон.

йде велика вітчизняна війна, навколо німці.страшно.я з донькою шукаємо будинок з підвалом.всюди вже зайнято.збираємо теплі речі, хочемо сховатися.уві сні розумію, що це сон.

Мені наснилося як я воював на війні з німцями, Вони прийшли до нас в місто і я захотів втекти

Я командир мої бійці все стріляли в мене і в мого близького бойового товариша

Приснилася війна з німцями. Сіра картинка була. воювали взимку. захоплювали сопку. Німці тримали оборону. Ми прорвали цю оборону. Нас залишилося двоє. Я і мій однокласник.

Мені снилося що в локальному конфлікті в Афганістані шол бій за висоту і я відстрілювався і навіть когось убив і мені після цього стріляли в праве плече і я відразу прокидався і на яву воно теж боліло і дуже боляче

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ