Сонник вовняні Шкарпетки 😴 наснилися, до чого сняться вовняні Шкарпетки уві сні бачити

Тлумачення сну про вовняних шкарпетках, закликає двічі подумати, перш чим вирушати в дорогу. Якщо способу відкласти дорогу або відмовитися від неї не знайдеться, будьте вкрай обережні і пильні.

Поїздка буде пов’язана з рішенням ділових питань, але може принести зовсім не ті результати, на які розраховували. Щоб не повертатися з порожніми руками, прорахуйте заздалегідь всі можливі варіанти результату подій і продумайте ваші дії і аргументи для кожного окремого випадку.

Якщо вироби з натуральної вовни ви бачили у себе на ногах, можливі несподівані події в дорозі. Остерігайтеся підозрілих попутників і стежте за збереженням речей.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися вовняні Шкарпетки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться вовняні Шкарпетки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Перебуваю в будинку. Відчуття, що він нам якось дістався, але ми в ньому не живемо з якоїсь причини. Дочки кажу: Доча, ну давай будемо жити в цьому будинку?! вона відмовляється. У будинку чисто меблів майже не бачу, не тому що порожньо, просто не показується. Але є табуретки і стіл фарбовані, підлога теж фарбовані в жовтий колір. Піднімаю очі і бачу три пари шкарпеток вовняних в’язаних, чоловічих серед них немає, дві пари жіночих &# 8212; білі і щось з сіреньким, і підліткові рожевого кольору, не просто вовняні, а пухнасті ангорковие. Я взяла їх у руки. Все далі не пам’ятаю.

Ми прийшли в будинок до брата мого чоловіка. Його дружина завжди стежить за чистотою.
і під ліжком ми побачили кілька пар вовняних добротних шкарпеток.
Здивувалися чому вони валяються під ліжком.
всі.

я уві сні бачила вовняні шкарпетки, як ніби я вдома у себе і сиджу за столом, і хочу протореть стіл, питаю у своєї матері ганчірку а вона мені дає вовняний білого кольору носок і каже витирай цим, і продуманий якийсь хлопець сидів, стіл покритий був білим скатертиною і я протерла її.і мати мені че Тотам говорила, ну її вже немає в живих ..а уві сні приснилася.

Наснилися коробка (як з вітрини магазину) з дорогоцінними виробами та зв’язка вовняних шкарпеток кольорових.Відбувалося це днем ​​в одній з арабських країн, де я раніше жила.

наснилося, що я в спортивному костюмі і вовняних шкарпетках приємно зеленого кольору приїхала на роботу, але при цьому у мене був вихідний, там був чоловік до якого у мене є певні почуття

Уві сні я одягала шкарпетки як би вдома у свого молодого чоловіка. Шкарпетки дуже хороші, вовняні, білі, з високою гомілкою, але жіночі. (У житті це мої ж шкарпетки, мені їх мама зв’язала спеціально з високою гомілкою і їх же бачила я уві сні). І сиджу я в своїй спальні, але уві сні це був будинок мого хлопця.

Добрий день, снилося що прийшла в гості до своєї однокласниці, (в реальному житті, останній раз з нею спілкувалися близько року тому), причину не згадаю, але уві сні стався скандал, пам’ятаю що лаялася, потім зібралася йти від крила двері в під’їзд, і на сходинках на четвертій чи п’ятій, дерев’яні східці, такі зазвичай в старих дерев’яних будинках в 2 поверхи, стояла пара моєї взуття, більше нічого на них не було, чистенькі, охайні кеди або що то спортивне, скечерси що щось подібне, на щаблях начебто хлопець сидів, але взяла взуття не зачіпаючи його, і зібралася взуватися на мені були товсті вовняні шкарпетки, вобщем і я прокинулася

сон довгий.Уві сні я насилу натягала теплі, вовняні шкарпетки, а на шкарпетки теплі, вовняні капці.Це все відбувалося в квартирі, а потім я вийшла з квартири і пішла.Якщо потрібно я можу описати сон повністю.

Я шукала якусь річ висунула три ящика, і там лежали у всіх ящиках дитячі вовняні шкарпетки теплих кольорів.

Я сидів на ліжку в не великий кімнаті і ще моя близька подруга, дві дівчини і хлопець і я випадково одягнув його насок вовняний рудого кольору з золотистими нитками

Гуляючи в парку виявила, що втратила свої шкарпетки, але знайшла якісь чужі.Одягнувши їх виявила, що в шкарпетках повзають якісь личинки від яких я тут же почала позбуватися, вичистила їх, знову одягла і пішла далі.Вони мені сподобалися що були м’які, теплі, вовняні.

здрастуйте, мені приснилося, що біля вхідних дверей лежить підстилку, і під ним моя подруга знайшла обрізаний вовняний носок, вірніше п’яту від нього, як би недов’язаний&# 8230;.

Мені показували НОСКИ СИНЕГО КОЛЬОРУ І ПОТІМ ВІДДАЛИ МЕНІ ВОНИ БУЛИ ГАРНІ показують і дарувала ЖІНКА Я ЇЇ НЕ ЗНАЮ

Уві сні я відкриваю шафу, а невістка поклала білі нові ковдри всі вони в упаковці і серед них знаходжу шкарпетки теж в упаковочка&# 8217; розкриваю всередині вони теплі з баран ній вовни коричневого кольору і ложу в сумку думаючи про сестру коли холодно буде одягати

Подружка, яка померла 2 місяці тому, сидить в моєму рідному домі в веранді. А я одягала чоботи гумові і вона побачила на мені вовняні білі шкарпетки. Запитує, де я їх взяла, а я говорю у вас, зараз не віддам, якщо тобі потрібно, то виперу потім віддам. І я пішла у справах.

уві сні бачу ноги в волоссі, я їх голю а волосся все одно зростають і волосся рудого кольору. потім бачу ноги в шкарпетках синього кольору . Пухнасті такі

наснилося що я йду з незнайомим чоловіком на ринок і він дарує мені букет червоних троянд.потім ми купуємо віник. я хочу ще купити пряжу і роздивляюся носочки лежать на прилавку.але так і не купила.і ми пішли

Наснилася коробка з теплими вовняними шкарпетками в основному новими, але були і не нові але пари дві всього з 15 пар. Я беру ящик під пахву і думаю як добре, стануть в нагоді шкарпетки теплі.

мені наснилося що я була в теплих шкарпетках і ходила в них по місту вони виглядали як черевики

віддала колишній співробітниці свої чоботи з мокрими вовняними шкарпетками, які треба сушити 2 дня.І бачу, що їй не хочеться їх одягати

Мені снився сон, що я йшов в вовняних шкарпетках по мокрому асфальту в нічний час по тратуаре, злегка освітленій вуличними ліхтарями. Відчуття було умиротворення, духовної радості та душевного спокою. Іноді мені допомагав, знайомий літня людина, піднімаючи і переносячи мене через дрібні калюжки. До того як я йшов в шкарпетках, чув звук сирени і промайнула машину &# 171; Швидкої допомоги&# 187; Сон приснився між 15.00 і 18.00 годинами.

здрастуйте мені приснився такий сон нібито я перебуваю десь в училище але він схожий на сарай там багато молоді і майже всі вони молоді дівчата я сиджу і просто за всіма спостерігаю не знаючи що я там забула і що взагалі робила .Потім дивлюся у вікно на першому поверсі а вікно навіть без стекол і по вузенькій тропіночкі в нашу сторону йдуть багато плачющіх жінок.Ці жінки несли в руках цілий оберемок недов’язаний шкарпеток зі спицями і клубками.Вони їх принесли своїм дочкам щоб ті їх Дов’язати і носили .І ще я начебто їхала на вантажівці сидячи в самому кузові . мужик який нас віз спочатку потехонечку по заметах їхав задом потім на ходу він помер.ми вистрибнули з вантажівки і опинилися на курорті щоб туди потрапити мені потрібно було перелізти через величезну велику бочку коли я почала лізти у мене відразу почали проподает сили я лізла і лізла страждаючи від слабкості рук і ніг просила допомоги але мене ніхто не чув я залізла дуже було важко але я її здолала.

Наснилося, що одягаю шкарпетки теплі на дідуся, він помер давно, але уві сні живий, це було на дачі, а в сусідній кімнаті бабуся готувала, мама спала, їх давно немає в живих.

вовняних шкарпетки, які зв’язала мама. Шкарпетки зі світлої, молочного кольору шерсті і я забруднила підошву, так як не було взуття на ногах, я шукала взуття і ховала ноги, так як всі люди були у взутті, а я ні.

Начебто була десь на відпочинку зі знайомими жінками з якими в реальності вже давно не спілкуюся і ось ми збираємося їхати додому і я купують чоловікові теплі рукавички довгі до ліктя вовняні і теплі вовняні шкарпетки і ще начебто джинси, біля мене стояла сумка спортивна повна речей закрита на замок.

моєму синові (йому 13 років), але уві сні він ніби маленький і лежить в ліжечку дитячої&# 8230; моя колишня колега одягала в’язані пухові шкарпетки&# 8230; які лежали напоготові прямо під матрацом в ліжечку&# 8230;.

Бачила теплі шкарпетки але не одягала, а просто бачила і запам’яталася зі сну тільки це, все спасібо- не обтяжують

Вітаю. Бачила уві сні молодої людини &# 8212; розмовляю з ним і відчуваю щось то в роті (там виявилися його брудні шкарпетки &# 8212; штук 20, з запахом, згорнуті щоб по-більше вмістилися в роті). Я ви тасківаю ці брудні неприємні шкарпетки, а вони не закінчуються. Я говорю це людині &# 8212; а він в рот повний шкарпеток ще й шматочок шоколаду поклав і примушував їсти разом з брудними шкарпетками в роті. Я говорила що зіпсую шлунок, але мені відповіли що в шлунку буде тільки шоколад, а жити буду завжди з мокрими від моєї слини носками в роті. Була в шоці і витягала шкарпетки, але в роті залишилося штук 10.
Чекаю вашої відповіді.

Нсок вовняні вже не нові, три пари. І я вирішила раз вони старі, то я їх розпущу і зв’яжу нові. Чоловік допомагав мені. Я розпускала і намотувала клубок. розпущена нитка .була з люрексом.

У вигляді люстри на підтримуваної механізмі висіло велике кількість вовняних шкарпеток чистих, що не порваних як маленьких так і розмірів дорослої людини, я здивувалася що у мене всего2 пари вовняних шкарпеток, а тут так багато що вистачить на довго

У вигляді люстри на підтримуваної пристрої висіло велике кількість вовняних шкарпеток, чисто не порваних дорослого розміру так і шкарпеток які при пранні сідають і стають менше в розмірі.я здивувалася, так як у мене 2 пари вовняних шкарпеток насправді, і з цією кількістю можна носити їх довго

Наснилося мені що жінка з дитиною тонули і я щосили бігла щоб їм допомогти прибігла і побачила що їм допомогли вибратися але вони були мокрі і їм було дуже холодно я з себе почала знімати. Вовняні шкарпетки щоб както допомогти їм зігрітися і також я запропонувала їм шубу але шубу я начебто не бачила

Наснилося наче вдома і ніби не було в руках склянки, а з рук вислизає стакан і бачу вже тільки в повітрі він розсипається на великі осколки і все пропало.Потім в руках мішок, відкриваю, дивлюсь а там купа вовняних носок, я починаю дивитися і вибирати нові, молочного кольору, а в мішку багато носок але ношених уже

Снилося то що я дістаю їх і Шух ля аткі подивився поруч стояла моя дівчина, і я запитав її чи ним шкарпетки вона сказала та й я їх поклав назад

Подутро снився мені сон ніби одна з мойх колег проводжає мене до остоновкі додому. І пропонує одягнути мені гумові темно сині чоботи і білі шерстенних шкарпетки це весно і тепло було і я одягла

добрий вечір! Мій хлопець бачив сон, ніби свої речі втратив і не міг знайти, якщо не помиляюся, то в камері схову залишив! Потім знайшов вовняні шкарпетки а всередині діаманти!

До мене приїхала моя сестра в прозорому маленькому мішечку лежали дитячі в’язані шкарпетки, вони переважали холодними квітами, блакитний і сірий .Моя старша сестра питала де живе моя однокласниця, я їй відповіла, що незнаю

У мені племяница чоловіка дарувати вовняні шкарпетки. Начебто для мене для дочки (дитячі), і ще як ніби для майбутньої дитини (хоча я не вагітна). Беру ці шкарпетки і прикладаю до живота і уявляю фотосесію зі шкарпетками. Якось так.

У бабусі на ринку влітку купила шкарпетки, або вірніше вона мені їх дала на здачу. Відразу було дві пари, але на другий був дефект і вона її забрала. Шкарпетки були бежеві з малюнком.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ