Сонник Воскресіння 😴 приснилося, до чого сниться Воскресіння уві сні бачити

За сонником, якщо ви побачили чиєсь воскресіння – низка проблем пройшла, пора починати щось нове.

Як ставитеся до воскресіння людини уві сні?

Наснилося ожив симпатичний вам людина ▼

Якщо уві сні ожив той, до кого ви відчуваєте симпатію – вас чекають турботи і переживання, але за допомогою давніх приятелів ви досягнете успіху.

Сниться воскрес людина яка вам не подобався ▼

Приснився воскреслим людина, яка вам не подобався – не довіряйте зараз нікому, навколо є недоброзичливці.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Воскресіння, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воскресіння уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здрасвуйте, мені снилися три сестри, одна з яких померла, але ще перебувала в квартирі. Я їх не знала. Але плакала від жалю.
В душі я вірила, що вона жива. Потім її перенесли в іншу кімнату, де перебували ми і вона ожила. Їй на вигляд було років 30. У неї були довгі світлі волосся і прозоро-блакитно-сірі очі, вона сказала що за цей час посивіла трохи. Потім дивлячись на мене сказала, що у мене все буде добре. Що це може означати . Наяву я розлучилася з чоловіком і через місяць чекаю дитини.

Ліза, то, що в вашому сні було таке воскресіння сестри, ймовірно, говорить про те, що вам вдасться гідно вирішити поточні проблеми, все налагодиться.

я побачила воскревшего діда після того, як сестра два рази зробила йому укол .він стояв разом з моїм померлим батьком.

Вітаю. Мені сьогодні наснилося, що мій батько (насправді він живий) лежав мертвий у моєму садку, і я його прикопують землею. Але відчуття горя не було. Начебто все в порядку. А потім він ожив: встав і каже а ви думали я помер? Ні, я не помер. І я була порада, що все добре. Що б це значило.

Євгенія, то, що в вашому сні було таке воскресіння, ймовірно, говорить про те, що ви можете посваритися з батьком, але примирення буде швидким.

Мені наснилося що померла мама, я дуже сильно плакала.А потім пішла до ворожки щоб її воскресити.

Доброго дня,
З 8-е на 9-е січня, мені приснився мій чоловік, який помер два роки тому, воскреслий, молодим і красивим, я втратила свідомість, прямо уві сні від всього, що відбувається, потім стала питати, у нього ж, як таке можеет бути, але він просто тиснув плечпмі, нічого мені не кажучи. Потім приснилася його сестра, (яка мені не мало принесла проблем за ці два роки, бажаючи відібрати у мене і моїх дітей, то що належало тільки мені) і вона уві сні йшла з двома маленькими дівчатками. А в ніч з 6-го на 7-е січня я прокинулася від гуркоту, хоча все навколо було спокійно.

Те, що в цьому сні покійний воскрес, ймовірно, говорить про те, що вам слід бути готовою до клопотів, які приведуть до приємних результатів.

Нещодавно я поховала маму. Вона дуже страждала перед смертю від нелюдських болів. Це було страшно.Померла вона у мене на руках. І ось мені сниться, що вона вмирає, я плачу, а вона вруг откривется очі, встає і каже, що все впорядке, їй не боляче, вона здорова&# 8230;

мені сьогодні приснився сон, ніби мій знайомий помер уві сні і воскрес (в реальності він живий)&# 8230; прийшов до нас в гості, поговорити з нами про те, про се&# 8230; я взяла фотоапарат і стала його фотографувати, так би відобразити його воскреслим, фото виходило, але не все! потім зважилася з ним заговорити про ту загробного життя, як там, що там і хто там! він відповів, що там чорти і багато людей, серед яких його родичі і йому з ними добре! але спочатку йому там було погано, пояснював він це тим, що йому немає 30 років, а значить і мук у нього там буде більше! він спустився на землю всього лише на кілька годин і скоро йому назад&# 8230; в кінці я стала дуже-дуже сильно плакати, ридати від того що не всі люди можуть зустрітися в тому світі, хтось в рай, а хтось в пекло!! від чого і прокинулася різко!! Але ця людина жива в реальності і мені він просто одногрупник, разом вчилися, не більш, чому саме він приснився-не розумію!

Ймовірно, таке сновидіння вказує на те, що ви можете бути стурбовані тим, що мало уваги приділяєте спілкуванню з цією людиною.

Доброго дня,
За 3 дні до Великодня мені наснилося, що йде війна.Одна дівчинка років 13-14 принесла себе в жертву заради порятунку мільярдів людей&# 8230; Вона доклала свою голову на превеликий (вище чим вона) хреста і розіпнула сама себе..Вона просто прибила свою голову до хреста величезним цвяхом.Причому вона залишалася при свідомості навіть тоді, коли вже вбила цвях. Потім різко війна начебто закінчилася і вийшла газета, в якій писали що ця дівчинка врятувала Міллард людей&# 8230;.А потім я спілкувалася з цією дівчинкою, тому що виявилося що вона воскресла..
P.S. Мені 15 років, я живу з хворою бабусею.за яку дуже переживаю..
У реальності до Великодня залишилося 2 дні.

Сновидіння, в якому був такий трагічний сюжет, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться піти на непростий вибір.

Вітаю. Дуже потрібна Ваша допомога, такого жахливого сну я ще ніколи не бачила. Мені наснилося, що у мене помер батько, при чому на похоронах він стояв поруч з хрестом, який з пам’ятником. І тут він почав оживати. Спочатку по відчуттях було страшно, а потім до мене дійшло, що він зовсім не розуміє, що він помер. І я подумала, що він повернувся ненадовго, щоб щось важливе зробити. І кінець цього сну в тому, що я ридаю у нього на грудях, кажу, що без нього не виживу і дуже його люблю. І знаю, що він зараз піде назавжди, прошу його приходити до мене хоч іноді. Що це означає? Прокинулася, а сльози як потекли, їли заспокоїлася&# 8230;&# 8230; Це був дуже реалістичний сон, все ніби по-справжньому&# 8230;..

Сновидіння, в якому було таке воскресіння, найімовірніше, вказує на позитивні зміни у вашому житті.

З четверга на п’ятницю вже під ранок сниться сон. Ніби-б у мене померла мама (насправді вона жива, але дуже хвора) ми її поховали. Весь день я сумувала, від печалі сил практично немає, плакати нічим, сліз немає. Настає вечір за ним дещо як минає ніч і мені чомусь відчувається, що моя мама повинна бути жива і хочеться скоріше її викопати з могили. Я опиняюся на кладовищі і одна виривають її з могили. І насправді вона жива. Я так порада, що я вчасно встигла її вирити і витягнути звідти поки вона не задихнулася. І вона теж щаслива. Загалом все скінчилося добре. Але вона так-же і залишилася хвора.

Те, що в вашому сні були такі події, найімовірніше, говорить про те, що мама може одужати.

Мені приснився чоловік в коротко його праведна і віддана господу життя потім його смерть і чудесне воскресіння дуже багато людей уві сні були там і за всім ці спостерігали і хрестилися І потім коли цей святий встав він подивився на мене і мені сказав якісь два слова- настанови на жаль я їх забула&# 8230;.(Так зі мною поруч була маленька дитина) Сон дуже видовищний масштабний цілий день все перед очима стоїть.Уже рік намагаюся завагітніти але поки не виходить так шкодую що не запам’ятала слова а раптом там було щось важливе&# 8230;

У мене недавно помер хлопець&# 8230;
так ось мені приснилося що він помер, а потім воскрес&# 8230; і його брат уві сні помер, а потім воскрес (брат насправді живий)&# 8230; що це може означати.

Привіт, мені приснився мій батько, як він захлинувся водою, а через три дні воскрес. До чого це? Наяву мати і батько живі.

Кілька місяців тому помер мій чоловік-загинув трагічно&# 8230; Один зі снів ніби знову його похорон..він в труні, я стою поруч, дивлюся в вікно-на зібрався натовп. і раптом чую-з його боку тихе дихання&# 8230; потім все більш виразне&# 8230; я завмерла від жаху, але разом з тим боюся повірити, і несказанно порада цієї думки-він&# 8230; ожив? боюся ворухнутися. поступово його дихання стає більш виразним, і я розумію-да, він ожив, і тепер просто спить! нарешті я знайшла в собі сили подивитися на нього-він повернувся набік. Потім почав підніматися, і тут я розумію, що саме зараз-не зможу глянути на нього (чомусь впевнена, що у нього страшне обличчя, і я просто не витримаю), і я вибігаю з кімнати, і починаю говорити з ним, але не дивлячись на нього. Він кличе мене, дивується, чому я розмовляю з ним через перегородку, вимагає щоб я прийшла, а я боюся його налякати звісткою, що він помер, і тільки говорю йому-Ти не уявляєш, ЩО я Пержила за цей час!!я розповім тобі-все-все-все!!але поступово&# 8230;.не хвилюйся&# 8230;.як мені було погано без тебе&# 8230; і поки говорю плачу без кінця навзрид- як і є в реальності, сльози градом, і мені так боляче&# 8230;.і я так порада&# 8230; що повернувся&# 8230; і так страшно&# 8230;) Що це може означати? крім моєї туги за ним

Вітаю!Моєму чоловікові приснилося, що він помер, а через 3 роки виліз із труни і воскресс, що б це могло означати?і чи не загрожує йому нічого?чи не може це означати, що йому залишилося жити 3 роки всього?

Вітаю!у мене матуся померла від раку 11 років тому.вона вмирала задихаючись.і я ні чим не могла їй допомогти (мені було 13 років).І всі ці роки вона мені снилася.вона мене цілувала, я лежала у неї на колінах, ми гуляли з нею по саду і ми готували з неї супи і пироги, але пару днів назад вона наснилася мені незадоволеною.уві сні вона мені сказала:&# 187; Невже не можна було надіти на мене кисневу маску?&# 187; І начебто встала і пішла в туалет (хоча вона була паралізована 8 міс.) Мені цей сон не дає спокою.що цей значить.

Привіт, приснилася пожвавлення статуї М.Ломоносова, він сидів у кріслі в білому одязі. Ожив він з порушеною фалосом. Поруч були незнайомі красиві чоловіки зі збільшеними членами. спасибі

Вітаю! У моєї дочки повісився однокласник цього літа. Їм уже по 20 років. І ось він тепер періодично приходить до неї уві сні, розмовляє з нею. Іноді посміхається, іноді плаче. Вона у нього запитує уві сні: -Чому ти мені снишся, а він відповідає, що буде з нею завжди. Він був хлопчик слабкий фізично і хлопчаки з ним не дуже спілкувалися. А моя дочка з ним завжди добре спілкувалася. Він був дуже хорошим хлопчиком. Але так сталося в його житті, що він наклав на себе руки. Підкажіть, як вчинити, щоб він не снився їй?. Її це дуже турбує. Останній сон приснився сьогодні. спасибі.

Мені наснилося що я живу у величезному будинку з чоловіком у якого загинула дитина чоловік дуже багатий і забезпечений і він переживає велике горе і раптом я йду повз сараю на вулиці зима і бачу загорнутого голого дитини і мені все кажуть що він мертвий а я бачу що він ворушитися я відкриваю про стинь і бачу що дитина жива і ніхто не помітив цього я принесла його додому терміново викликала лікарів оніпрілетелі на вертольоті я в цей час стала викликаний брехати чоловіка лікарі стали клопотати близько дитини і тут прийшов чоловік і йому стало погано і він мало не впав в обмоток що живий дитина потім прийшли три лікаря і стали сперечатися виживуть вони чи ні я обурилася і почала наполягати і тоді вони погодилися всі троє і сказали чоловікові що дитина ожила бо ти зробив правильно що одружився на ній вона повернула тобі його життя чоловік обняв. Мене і я назвала його по імені Саша але у мене немає такого чоловіка

Здраствуйте, мені снилося що я чув уві сні плач брата, вибіг на сходову площадку, знаючи ситуацію його я підбіг до бандитам стояв в під’їзді, дістав запальничку притулив до голови одного з бандитів, він викрутився і один з них вистрілив мені в лоб, у мене потемніло в очах я почав падати і в один я сказав сам собі, НІ я НЕ пОМРУ. Прийшов до тями, той же бандюган вистрелив у мене повторно, потрапив в праву грудь, я якось підбадьорився і почав їх всіх бити одного за іншим.

Дочки приснилося, що ми всією сім’єю були в гостях, я послалася на те, що погано себе почуваю (а в житті я серйозно хворію), і пішла в будинок. Коли через час вона увійшла туди, то побачила біля мене велике у лікарів, а одна лікар, відійшовши від мене, сказала, що все, не маю чим допомогти і я померла. Дочка почала кричати і вимагати мене воскресити, розповідаючи, наскільки я важлива для неї.В цей час я відкрила очі і сказала6&# 8243; Доктор, врятуйте мене, у мене дитина!&# 187; І закрила очі знову. Доктора спішно стали робити мені операцію чомусь на горлі, дочка за всім цим спостерігала з кута цієї ж кімнати. І, на її здивування, вони дістали з мого горла величезний цвях.І доктор сказала, що причина моєї хвороби і смерті-цей цвях і що раніше його просто не могли виявити при обстеженнях. А втішав дочка в її переживаннях друг, якого вона вже дуже давно не бачила і вони не спілкувалися.Дочка вже доросла, їй 23 роки, мені-46. Що бв це значило для мене і дочки? Сон був з четверга на п’ятницю.

Мені приснився досить дивний сон. Правда, він снився мені під ранок, але все ж з четверга на п’ятницю.
Моя подруга померла 10 травня 2012 року. Ми з нею останнім часом мало спілкувалися. Мені наснилося ніби я зустріла її, живу. Вона обняла мене. каже: &# 187; я воскресла. Померла і воскресла. Я була в комі, але тепер я прокинулася&# 187;. І обіймає мене, сміється, посміхається. Я звичайно здивувалася, але стояла така радісна. Потім я побачила свою школу. Вона була з паралельного класу. Я прямувала до кабінету і знала, що зараз її зустріч.
Згадала (уві сні) як вона біля того кабінету мене обняла при зустрічі, теж посміхалася, сміялася тоді. Я чітко згадала цей момент уві сні.
Після цього прокинулася.

з понеділка на вівторок приснився сон.я в якійсь кімнаті де два відкритих труни .в одному з них моя померла давно бабуся.я ходжу по кімнаті і читаю молитву.відбувається диво і вона оживає. я намагаюся говорити з нею і вона насилу але відповідає. я задаю їй питання і прості математичні приклади щоб перевірити що вона дійсно ожила і все розуміє. до чого таке могло наснитися підкажіть.

Вітаю! Мені приснився сон з 08.08.2013 на 09.08.2013. Уві сні помер мій коханий (він живий, зустрічаємося майже 2 роки), я переглядала його фотографії і мені так стало боляче всередині, аж нестерпно..і тут задзвонив телефон, я підняла, а на іншому кінці дроту мій хлопець: &# 171; Привіт. Як справи?&# 187;. Я впала в шок, не повірила, що це він адже він же помер..звичайно ж обрадивалась. Ось тепер зрозуміти не можу, начебто коли помирає людина уві сні, значить довго проживе, але про воскресіння нічого не чула, ось і вирішила написати.

Доброї ночі, зараз приснився сон ніби брат помер а ми з
мамою плакали і через пару хвилин він ожив, а за цим сном наснилася покійна бабуся, до чого це я дуже злякалася, спасибі!

Через 9 днів після похорону батька, який несподівано помер від інсульту, мені почав снитися сон де він як би воскресає і встає з труни прям на похоронах, а я і все навколо радіють такій події. Він щось говорить, але що саме не пам’ятаю&# 8230;
Як зрозуміти такі сни?

Мені наснилося ніби я перебуваю в лікарні і гуляю по ній як ні в чому не бувало! Раптом я бачу що підходить до мене дівчина (мед.сестра) і каже, як таке можливо? Ви ж померли! Я кажу: бути того не може зі мною все добре і я в повному порядку! Я попросив її довести мені що це правда! Тоді вона дістала листок формату А4 і на цьому листку паперу червоним чорнилом написано моя Ф.І.Про.,число (яке на жаль не пам’ятаю) діагнос (і нібито я вже помер) а сам стою перед нею дивлюся на неї і прокидаюся!

Чоловік у мене живий. Зараз знаходиться на лікуванні. Приснився сон, як ми з чоловіком стоїмо міцно обійнявшись. Таке відчуття, що він зі мною прощається. Я відчуваю, як він умерает, і бачу як він воскрес. Слідом за ним, воскрею я. ми кружляли. І пам’ятаю, так легко, вільно, і радісно на душі. І повна впевненість в тому, що ми летимо в рай.

у моєї тітки була собака я її дуже любила ну так ось від вона померла півроку тому сьогодні вона мені наснилася (як ніби ми на дачі копаємо і розбираємо ящики з усяким мотлохом, потім я побачила собачку але не впізнала її в тіні, і сховала що б її не викинули, потім мій брат пішов і наткнувся на ящик де лежала собачка, він дізнався її та почав радіти, відразу прибігла тітка (господиня собаки), заплакала взяла її на руки потім вони грали, і вона сказала треба її погодувати потім я дізналася її і заплакала) кінець&# 8230;..

Мені приснився похорону моєї подруги. Похоронна процес проходила повз мого двору і я це бачила але побачила свою подругу живий яку ховає її мама і мама її що то мені каже але я не чую. Потім бачу себе на кладовищі зі своїм татом і ми що то робимо біля цієї похованою живий подруги. Я в якомусь замешательсте. І раптом Подруга вилаз з цієї могили і каже &# 171; що думали я не віжіву, а я всеровно вижила&# 187; і закінчився страшний дивний сон.

Привіт, мені приснилося що мій улюблений впав зі сходів і помер, і хтось мені сказав що якщо у Бога попросити дати йому другий шанс (помолитися), то можливо він його воскрешу. Так ось я молилася і мій улюблений ожив.

Вітаю!Мені наснилася моя покійна бабуся, що померла від раку позаминулої весни.Вона воскресла уві сні при мені, але не могла зв’язати слів, як зомбі якийсь.Ми з мамою на радощах подарували їй квитки в театр, але вона чомусь пішла одна, і я дуже хвилювалася, що вона там без нагляду.

Доброго дня! Мені наснилося, що вбили мого чоловіка (застрелили). Я дуже плакала, А як почала готуватися до похорону &# 8212; він виявився живий (таке відчуття, що воскрес) і радісний.

мені приснився батько який помер 13 років тому за всі ці роки він мені жодного разу не снився уві сні він восскрес з труни, просто відкрив очі і встав він був мовчазний і просто ходив по дому

багато народу прийшло на похорон моєї дочки, (але вона зараз жива), труни не бачила, а бачу, що вона нібито лежить на ліжку в квітчастому платті, і раптом схоплюється і кричить: ви що мене ховаєте чи? Телефонуйте, телефонуйте зараз же ! &# 171 ;, а куди дзвонити не сказано. Я починаю кричати у натовп, що вона, мовляв, встала, що вона воскресла. А до цього говорили, що її треба поховати перед дев’ятим вікном (і я бачу якийсь довгий будинок з вікнами і дивлюся, що 8 вікон наколочени дошками наглухо, а 9-е вікно на половину з гратами і вище цих грат визирає якась бабулька. І всі говорять &# 8212; он воно 9-е вікно.) Прошу розтлумачити цей мій сон з п’ятниці на суботу (з 31 січня на 1 лютого 2014 роки)

Вітаю! допоможіть расстолкавать не стільки снів, 1-ні давно поховав матір, а тут вже не скільки разів поспіль вона мені наснилася воскреслої і саме воскреслої я уві сні розумію, що вона померла, і бачу що вона воскресла, в снах ні чого поганого немає, все мирно спокійно, 40 днів з дня смерті ще не пройшло! 2-теж пару раз приходила до мене уві сні і твердила, що вона не померла вона жива! 3-сниться, що сьогодні 40й день ми сидимо поминаємо і вона сидить з нами, і розуміючи, що їй скоро йти від нас, ми починаємо фотографуватися, сліз при цьому не було, тільки посмішки на обличчі!! Будь ласка поясніть ці 3 сну!!

Снилося, ніби щось трапилося і я всіх рятую. Хтось повинен був померти, але замість нього вмираю я. потім воскрею.

як ніби я перебуваю у зубного лікаря і мені роблять укол і я засинаю.а в підсвідомість сну я знаю що померла і намагаюся про це як повідомити.і буквально через деякий час я оживаю.

Мені наснилося знайома дівчина вона лежала у мене вдома ((вона давно мертва) в той же момент я воскресив її і. Вона побігла на вулицю і вбила мою живу знайому я ьбежао за нею коли наздогнав

Мій батько помер 5 місяців тому, сьогодні рівно 5 місяців, він хворів на рак. І ось другий день поспіль мені сниться тато. Вчора мені снилося, що я гуляла з ним на вулиці на інвалідному візку (в останні його дні так і правда було), ми їхали в автобусі до його мамі, але не доїхали, вийшли на зупинці, поруч було красиве поле з зеленою травою і квітами , мама (вона жива) повела тата гуляти по полю, а я стояла розмовляла з якимись людьми, знайомими, але осіб не бачила. Другий сон мене дуже турбує. Наснилося сьогодні, що всі ми знаємо, що тато помер, але нібито вже давно, і ось мама знайшла собі чоловіка і це виявився мій тато. І ми з мамою дуже здивувалися, і цей чоловік теж хворів на рак тільки на ранній стадії. Тут потрібно зауважити, що і в тому, і в іншому сні покійні нічого не просили, цілували мене, нікуди не кликали, і я не боялася, дуже легко мені було там у снах. Знаючі люди, допоможіть розтлумачити будь ласка, може тато хоче попередити про щось? Може щось загрожує мамі? Допоможіть будь ласка.

Доброго дня, Тетяно ! бут-то б померла мама І я на плечі занесла її в якусь кімнату Вийшла потім заглянула в кімнату а тканину (шовк) накритий на її обличчі піднімається У сусідній кімнаті люди оплакують її Вона піднялася особи її не бачила Але мені тоді здається, що вона дуже добре виглядає У сусідній кімнаті перішоптиваются що вона все одно скоро піде туди А вона підходить до умивальника і каже що тепер все почнеться за ново т.е її життя

Мені сниться, що взимку я і всі наші родичі несемо труну, ставимо його у якогось храму і я кидаюся до гробу з сліз і цілу його, потім я вже в самій церкві, де має йти прощання з небіжчиком, і виявляється померла моя сестра (в дізні жива) все з нею прощаються, цілують, йде моя черга.. І у мене відчуття ніби вона оживе, я докладаю свою руку до її лобі і читаю молитву і вона оживає в жаху і питає &# 171; де я? Я що померла ??&# 187; І ми її все потім цілуємо і всі щасливі

Приснився чоловік в труні і я дуже злякалася і не могла повірити що. Всі зі мною відбувається але потім він ожив і я просто зітхнула з полегшення м і змогла почати дихати . По-моєму я повернулася до нього і сказала що люблю Жахливий осад

Мені наснилося, що я їхав на машині і потрапив в аварію в результаті якої помер. Але голос мені сказав, щоб я не боявся так як воскресну. І дійсно, мене оживили, але не з першого разу. Спочатку пройшла як хвиля по тілу, але нічого не змінилося, а потім підійшов якийсь дядько дістав щось схоже на шматок сала, доклав до мене, і я прийшов до тями. Ось лікарі були здивовані&# 8230;

таня я помер мені сподобалося і воскрес я так сам захотів уві сні я був впевнений що я так можу травми смертельні залишилися я впевнений що вони заживуть, що це.

Вітаю!Сьогодні вночі мені приснився не дуже добрий сон, Ми з чоловіком їдемо в машині поруч зі скелею, я вийшла з машини щоб показати йому правильну дорогу, і з верху зі скелі покотилися камені він вийшов з машини подивитися куди падає каміння, Коли він вийшов підняв голову вгору величезний камінь упав йому прямо на спину, я до нього підбігла він впав до мене на руки і сказав &# 171; Улюблена бережи маму&# 187; я ревіла на вибух і потім якийсь голос мені каже якщо я хочу повернути чоловіка мені потрібно вбити чорта, Я його зловила дуже сильно била, відірвала йому голову і він в моїх руках розтанув була як пилок, я вийшла на вулицю підняла руки вгору і сказала Господи допоможи мені повернути чоловіка, цей пил піднялася в небо, я заходжу додому і мій чоловік сидить за столом з моїм братом, я проходжу повз них хотіла до нього підбігти, але пройшла, Допоможіть мені розібратися будь ласка

У мене вчора помер батько, завтра похорон.Сьогодні мені приснився сон, що тато живий&# 8230; Вони приїхали з мамою додому і сказали, що вони помилилися тілом.
Але він дійсно мертвий&# 8230; Заздалегідь СПАСИБІ.

Мені часто сниться, що моя (покійна) мама вмирає. Але я не розумію що її і так немає, тобто уві сні я цього не усвідомлюю що її і так вже немає. Смерть різна, але сюжет завжди один- вмирає потім воскресає. до сьогоднішнього дня снилася в тому віці в якому померла. Але сьогодні наснилася дуже старої.

я вийшла з будинку в двір де стояла юрба людей. моя мама щось ховала від мене. з зади неї була клумба, а в ній 3 собаки і 3 лебедя все чорні. я підійшла туди і побачила свого п’яти річного сина лежить на клумбі. я підбігла до нього він був мертвий. після чого я довго плакала і кричала. потім він виявився живим і здоровим поруч зі мною, але ми продовжували звинувачувати людину в його смерті.

мені наснилося що я прокидаюся і бачу перед собою свою покійну маму, яка повідомляє що я прокинулася від летаргічного сну в якому пробула 20 років. до чого це приснилося?

Помирає абсолютно незнайома дівчина, але уві сні ми знайомі. Її хлопець це побачив і вбив себе. У труні вони лежали удвох. Я побачила що ворушаться ноги, підійшла, а вона вже вставала. ми сіли і почали розмовляти

Наснилося, що я накривала стіл до свята паска. Ставила паски, викладала в тарілку паску, і складала яйця, потім чистила яйця і їла. Чула церковний спів &# 171; Христос воскрес&# 187;.

Мені наснилося, що в одному будинку тримати кілька душ, які повинні воскреснути і один воскрес і вийшов до нас

дідусь помер 29 квітня, сьогодні вночі сниться що він прийшов додому, руки сині ну в землі, я питаю як так то ти ж помер, він говорить я прокинувся (ожив) лежу не зрозумію де я, потім зрозумів почав кричати і мене старий відкопав..все потім запитували у вас же помер дідусь, наша сім’я розповідала історію що ожив&# 8230, 29 квітня як раз я днем ​​спала і мені сниться що дідусь вийшов з коми і втік додому (він 5 днів в комі був), я читала сонник було написано якщо розмовляєте уві сні з дідусем, то скоріше за все до смерті близької людини, і ввечері він помер..

буквально недавно ми їздили на поминки в інше місто.тільки сон був про те, що ми поїхали на похорон.і ось значить стоїмо ми (я, моя мама, тітка і мулла) біля вже помитий і прихованою в білу тканину бабусі, як раптом вона несподівано воскресає.чому то крім неї поруч ще лежали небіжчики, а воскресла вона одна!мулла сказала принести їй курячий бульйон і я з мамою пішла на кухню за цим бульйоном.на кухні я мамі сказала.що б ми поїхали до дядька ночувати, т.до. тут я перебувати не зможу.в цей момент на кухню заходить тітка і бере бульйон і несе його воскреслого бабусі.а я з мамою пішла в іншу кімнату, де сиділи якісь мало знайомі нам жінки з талі предлогать нам дитячий одяг для новонароджених.і стали ми вибирати одяг для тіткою, одна краше інший я вибрала 2 красивих комплекту як мама мені каже, що не можна вибирати дітки одяг до народження малюка, на що я відповіла, що я вибрала всього два (а один вже висить у мене в шафі, купували його для малюка сестри, але завести не вийшло, так він так і залишився висіти у мене в шафі) будинку ще один і того виходить 3.мама сказала ладно 3 можна, я обернула ще раз поглянути на красивих 2 комплекти як замість їх побачила цілу купу різних кольорових комплектів, літніх, зимових на виріст всяких всяких &# 8230;&# 8230; і тут мій сон перервався. завчасно дякую за відповідь!

У мене був такий сон, приснилося що дзвонить мені моя свекруха і каже що моя 2-х річна дочка померла я приходжу додому і вона лежить загорнута в чорну тканину але не повністю личко відкрито, і тут коли я відвернулася від неї вона спочатку засміялася, а
потім встала!тоесть як воскресла!скажіть будь ласка що це означає.

Я подаю з великої висоти, у мене є шанс врятуватися, але я свідомо йду на смерть знаючи що воскресну (але все одно є сумніви), після падіння я оживаю але вже в іншому тілі, і при цьому бачу своє не живе, яке мені неодмінно необхідно знищити щоб його ніхто не побачив&# 8230;.

Вітаю!мені наснилося що мій покійний дідусь приніс в будинок труну в якому був його син, мій хрещений, він помер 10 років тому, а дідусь півтора місяць назад, ось він його поставив в залі цю труну і відкрив, потім походить і каже що Сергійко отямився, ми як ?шо як?як таке може бути, навіщо ти його викопав, після цього я заходжу на кухню і труна коштує вже там і я вирішила заглянути дивлюся він лежить там очі відкриті і дивиться у вікно, я налякалася втекла, і через хвилин він уже виходить до нас в зал такий же як раніше був в спортивних штанях і теплою кофті, починає з усіма вітатися, говорить ось я повернувся, сів за стіл по говорив з дочкою по обіймався, потім зі мною розмовляв сказав що у нього є друг на небесах, і що він сюди не надовго, що скоро назад на небо піде, а я ходила все питала чому на шиї немає слідів і навіщо він це зробив (а він помер від удущья, повісився) він мені не відповідав на це питання, він як і раніше ходить по квартирі сміється, пісні співає, гуляти виходить у двір і потім мені знайомі телефонують і кажуть че таке чому ми його бачили, потім, вже на вулиці він біжить мені на зустріч і ми обіймаємо один одного і я як наяву відчула його прям, кажу йому все відчуття що як я скучила, як давно хотіла обійняти і що після труни він такий сухий, шкіра прям суха така сильно вся, і я прокидалася 2 рази за ніч але коли засипала мене продовжувало все це сниться в, все так же ходили по квартирі і розмовляли&# 8230;

Наснилося, що помер улюблений чоловік, мене заспокоював хлопець, якому я подобалася, але ми з ним не спілкуємося вже, а потім улюблений ожив..

Сьогодні приснився сон, що тато воскрес. сниться дуже часто таке. але і поминаємо його теж часто. що це означає? якщо той світ є, то йому там добре? сни &# 8212; це спілкування з померлими або наші фантазії? спасибі!

Уві сні мій тато помер і я з мамою залишила його труп на горищі, а потім я побачила його силует на кухні, злякалася. потім виявилося що він живий.

Приснився покійний чоловік начебто воскрес і повернувся до мене. Я дуже раділа і думала як здивуються всі знайомі . Він навіть влаштувався на роботу. Відчуття від сну позитивні

приснився батько ніби він живий воскрес мама випрала йому джинси а я хотіла їх гладити а батько сидить і посміхається розмовляє зі мною до чого це?

наснилося що мама і старші сестри 2 померли і воскресли по черзі при цьому я дуже сильно плакала і збирала яблука .в реальному житті вони живі і здорові

Мій дідусь помер 5 років тому, але сьогодні мені приснилося, що ми викопуємо його з могили і лікарі роблять якусь операцію, за допомогою чого він знову живий-здоровий. Ми так само проводимо вечори на дачі, він жартує, сміється, всі щасливі, як ніби нічого й не сталося, одна я постійно в непонятка перебувала &# 8216; Як же так?!&# 8217;.
вот такой вот сон, допоможіть, моторошно.

Вітаю. Нещодавно у мене померла улюблена бабуся. І тепер мені часто сняться сни з нею, в яких бувають моменти, коли вона оживає. Один раз навіть приснилося, що вона ожила в труні. І після того, як я прокинусь здається, що вона жива. До чого такі сни? Скажіть будь ласка.

У мене 9месяцев тому помер колишній чоловік. І ось протягом цього часу він мені снитися живим! Хоча я знаю що він помер. І сон завжди один і той самий про його нинішню дружину. Ми з ним абсолютно нормально спілкуємося! До чого це?

в залі для прощання де навколо труною з покійним батьком сиділи родичі і ще інші люди батько ожив ніхто не здивувався старший брат сказав йому сідати в його машину і батько пішов, а мене побачила молода жінка яка мене впізнала, а я тільки припустив що це однокласниця.

Вообщем.спочатку я гуляла з подругами по місту пізно ввечері і побачила міліцію, потім я побачила свого брата який курить!Потім всі пішли додому а я з хлопцем моєї подруги пішла в аптеку де було безліч коридорів і дверей!Потім ми вийшли і я пішла додому до моєї бабусі, там я дивилася телевізор і дізналася що я зайняла 2 місце в спортивному конкурсі!Все змінилося і я вже йду до іншої бабусі і бачу у дворі свого тата з якимось чоловіком!Я підійшла подивилася на чоловіка і побачила що це мій померлий дядько.Я протерла очі, знову їх відкрила він там сидів, я запитала нібито як це?Папа сказав що він його воскресив!Всі пішли додому до бабусі і я запитала у бабусі чому так вийшло?Вона сказала що це-чудеса регенерації!Потім я побачила свою прабабусю сидить на стільці з вигляду з нею було щось не так, потім се різко змінилося і я опинилася на своєму весіллі, і все.

в іншому світі в печері чоловік надихався диму і помер а коли ми повернулися в реальний світ то його батько повернув його в реальний світ живого при етом сказав що він надихався газів і отруївся чоловік був блідий з синіми губами

Щоночі мені сняться сни. Але не так давно приснилася рік тому померла бабуся, дуже я її любила і переживала її догляд.Уві сні вона то воскресала, то знову була в світі інших.І так кілька. раз.

Вітаю! Мені наснилося, що мій батько прийшов додому. Сказав, що насправді він не помер, і все, що мені говорили раніше неправда. Він помер 9 років тому. Сон був дуже правдоподібним. Коли я прокинулася, то довго не могла зрозуміти реальність це чи сон

Доброго дня, Тетяно! У мене місяць тому помер син Гліб (7 років) він був інвалідом дитинства (не ходив, не сидів, не розмовляв), приблизно на третій день після смерті мені наснилося, що я несу його в озеро там втрачаю його з рук і він тоне. Потім, як буд-то б пройшло вже кілька днів, його дістають з води. Голова опущена вниз обличчя не видно, чомусь довге волосся, але по тілу (у нього були особливі ніжки) зрозуміло що це Гліб. І через кілька днів після перебування під водою він починає дихати. Далі не пам’ятаю. Сьогодні приснилося как-будто моя молодша дочка померла, вірніше її могилку, я стаю починає падати пам’ятник, я розкопую могилку дістаю її і вона починає дихати. Що це означає? Поясніть будь ласка?

Померла незнайома молода дівчина, похорон. Мені довелося нести труну чомусь. Коли ми його поставили, щоб перепочити, або щось взяти (не пам’ятаю), вона встала, пішла в магазин і заплакала. Потім повернулася зі сльозами і знову лягла на своє місце. Далі не пам’ятаю&# 8230;

Вітаю!Мені приснився сон, я і моя мама з моєю тіткою заповнюємо паперу на померлого дідуся (він помер), він лежить в труні накритий ковдрою, від туди виходить неприємний запах.Підходить чоловік незнайомий і каже подивіться це хоч ваш, чи ні.Мама з тіткою не вирішуються, я піднімаю ковдру і бачу дідуся, руки сильно згнилі і обличчя теж іскарёженное, але це дідусь.Потім я побачила що він дергнулся, потім спробував повернутися, потім почав вставати.Несподівано з’явилася бабуся на дорозі (вона померла), а дідусь почав вставати з труни, я злякалася що у нього ноги зламаються, т.до.вони були дуже худі.мама моя подала руку, він облокатілся, виліз і сам пішов.У мене було відчуття щастя.

снився затоплівался місто піднявся на вершину вода пішла чиста, два небіжчика лежали в трунах воскресли труни розпалися, незнайомі покойнекі

Вітаю!Сьогодні мені приснилося, ніби мама померла після операції, а потім воскресла, я її обіймаю і плачу, тому що ніколи не відчувала такого болю!допоможіть розтлумачити!

Добрий день, Тетяна. Практично кожну ніч, мені сняться мої покійні батьки (батько помер Лис 2011, мати померла в березні 2012). Сьогодні наснилася покійна сестра, яка трагічно загинула 21 рік тому (раніше не снилася). Вони прийшли до мене в Троєм, уві сні ми збиралися піти подивитися їх могили. В житті я приходжу на цвинтар приблизно 1 раз на місяць ,, т.до. більше не кому підтримувати там порядок. Уві сні я збирався подарувати срібні сережки сестрі.

всіх подробиць не пам’ятаю. Пам’ятаю лише те, що мені сказали, що помер мій двоюрідний брат. Ми з родичами поїхали на цвинтар, а труну не була закопана. Ми кришку відкриваємо і бачимо померлого брата. потім бачимо, що він відкрив очі, а коли піднявся, то це був не мій двоюрідний брат, а його СИН. я злякалася до жаху.

У мене 19 днів тому помер дідусь, дуже близька мені людина (самий розуміє і улюблений) . Наснилося мені що я лежу поруч з дідусем на ліжку він ніби як спить, або мертвий, точно не пам’ятаю. я розглядаю його, дивилася на розріз в голові (як на похоронах, йому робили розтин) і тут він відкриває очі і починає зі мною розмовляти, що точно він говорив не пам’ятаю чи навіть еого не було чутно, просто відкривався рот. У дідуся були квіти на голові, дуже красиві. Пам’ятаю що ще в цей день стали святкувати його день народження або він &# 171; воскрес&# 187; на свій день народження. День народження до речі у нього було 6 днів назад

мені наснилося кімната в якій на одному столі лежить моя мама і вона ніби померла а на іншому столі кохана людина такий же. І багато людей, що зібралися попрощатися з ними. Мама прокинулася і питала що тут відбувається і чому стільки людей а потім мабуть зрозуміла лягла і над нею було світіння і вона пішла на зовсім&# 8230; померла. А кохана людина встав і як ні в чому не бувало каже хочу писати &# 8230; дав потримати мені труси і пішов в туалет, потім повернувся і ліг, і почав дивитися телевізор як ні в чому не бувало.

у мене не давно помер брат і за традиціями ми виконали обряди. після цього мені сниться, що ми збираємося поховає його і тут він воскрешає з мертвих я тут говорю родичам. що не кажіть йому, що він тиждень тому він помер і всі обряди по ньому випольнени а то він втратить свідомість.

мій емейл: [email&# 160; protected]
заздалегідь дякую ! і буду чекати відповіді

Час доби уві сні: ніч. Ми з мамою чогось купили будинок, посеред глиняного поля, одноповерховий, без забору. До нас підійшла мамина подруга і ми вирішили віддати їй наш будинок, після чого лягли посеред проїжджої частини, вона лягла з нами. Ми пробували побачити зірки, але нічого не бачили, крім темряви і трохи видніється хмар. Подивившись на дорогу, я побачила якогось охоронця, він рухався до нас, але часто пропадав і з’являвся все ближче. Незабаром він зник, але я встигла побачити його сумні очі. У мене з’явилося погане передчуття, незабаром мамина подруга випарувалася. Ми підхопилися з ґрунтової дороги і побігли в наш будинок. Почали закривати двері, але, почувши скрип обернулися, побачили натовп ожилих мерців. Я почала їх штовхати, пробувати якось вдарити. Зрозумівши, що це безглуздо, ми вибігли з будинку. Я побігла до сітчастого паркану, якого раніше не було. Почала лізти на нього, але не могла дістатися до кінця. Я подивилася вниз, побачила дивну істоту, яке лізло до мене. Воно було білого кольору, його очі були білими, млявими, він володів довгим язиком, зміїними зубами, зростанням людини, фізіологією кішки і людини. Я пробувала зіштовхнути його, але не могла. Воно не посміхалося, але я відчувала його радість. Через мить, воно спустилося з паркану, пішло в сторону моєї мами, яка стояла в стороні і щось робила. Я зістрибнула з паркану і кинулася до неї, щоб захистити від небезпеки. Але вона, як оком змигнути, одягла на це істота мішок. Я взяла кочергу і почала бити його по голові, але мішок так і не просочився його кров’ю, він просочився лише моїми сльозами. Ми вирішили зняти пакет, так як істота зменшилася в розмірах. Побачили кішку: невелику, драний, мертву, з довгими вухами, з цілою головою, її очі були закриті. Ми знову засунули її в мішок, доклали його до фундаменту будинку (реального будинку, який у мене на дачі), але мішок впав. Зуби цієї істоти вп’ялися мені в ногу. З рани пішла кров. Я почала з жахом дивитися то на кров, то на істота, яке наполовину випало з мішка. Я побачила посмішку в її відкритих білих очах. Після цього прокинулася в холодному поту.

Мій чоловік лежить в труні, я пішла в іншу кімнату а коли повернулася его в труні не виявилося, він лежав на дивані і його всього тресло, я не розуміла як це можливо і навіть говорила лягай назад в труну, а він сказав що нормально себе почуває , це як після п’янки і тряска скоро пройде ти ж знаєш і все буде добре, я прокинулася!

Привіт мені наснилася бабуся, дуже з маленькими і добрими рисами (я чомусь на це уві сні звернула увагу) і начебто б вона моя родичка, вона померла, всі готуються до похорону, а я як би в іншій кімнаті, чим то займаюся&# 8230; потім я заходжу в ту кімнату, де лежить труну з цієї бабою, всі, хто прийшов попрощатися, жваво про щось розмовляють, я дивлюся на померлу, а вона з розплющеними очима і посміхається, я злякано від неї аж відсмикнув&# 8230; Мені кажуть все, що вона була в комі, або що то в цьому роді..Я знову перекладаю на неї погляд, і бачу у неї два золотих хрестика, один на шиї на мотузці, а інший трохи нижче пристебнули до сукні, воно біле в дрібну квіточку, і уві сні я розумію, що це моя мама коли її одягала, зайвий хрестик пристебнули, типу прикрасила сукню, а то він один залишиться і не туди і не сюди&# 8230; А хрестики ці ці один в один схожі-маленькі, з якимись прикрасами з боків, то чи квіточки, чи то полунички&# 8230; Потім ця баба вилізла з труни, і побігла по сходах вгору кудись, але вона вже була в рожевому платті в квіточку і з іншої тканини, більш щільною..

Уві сні машина збила чорне кошеня, підійшов водій, помацав, сказав, що він мертвий. Я підбігла до цього кошеняті, взяла на руки, почала плакати.. він почав кашляти і потім ожив. Я всім його стала показувати. Потім весь сон, я ходила і носила з собою на руках кошеня, годувала його, спускалася до річки Попо водичкою. Кошеня був 3-4 місяць від роду, чорний, худенький.

мені сьогодні наснилася моя собака, яка померла днів 5 назад. спочатку вона була в формі примари, а потім почала набувати плоть. залізла в свою будку і дивилася на мене пильно. сон був чорно &# 8212; білий, тільки його очі були яскраво бурштиновими. собака померла від раку прямої кишки. вчора я запропонувала зламати будку собаки і після цього приснився цей сон.

Мені наснилося, що чоловік прийшов додому і знайшов мене і нашу молодшу дочку в різних кімнатах, мертвими. Ми задихнулися одночасно. А потім він врятував дочку, запустив їй серце. І побіг до сусідки, вона медсестра, щоб вона допомогла воскресити мене. Потім я пам’ятаю що приїхали дві швидкі, і я опинилася в реанімації. До чого все це?

я бачу уві сні, що начебто мама моя померла, жива і вона вмирає. ДО НЕЇ ПОДХОДЯТ ЗНАЙОМІ ЛЮДИ, АЛЕ ВОНА НЕ ХОЧЕ З НИМИ РОЗМОВЛЯТИ, МОВЧИТЬ, А ПОТІМ ГОВОРИТЬ ВИ БАЧИТЕ, ЩО Я МАЙЖЕ лежу в ТРУНІ і вмирають, ПРО ЩО МЕНІ ГОВОРИТИ&# 8230; І Я торкається її РУКАХ І НАЧИНАЮ ПЛАКАТИ І ЩО ТО ГОВОРИТИ, ТОЧНО НЕ ПОМНЮ, АЛЕ ПО МОЄМУ СКАЗАЛА ЯК МЕНІ ПОГАНО ІЛІЖАЛКО, Про ЩО ТО В зтом РОДЕ&# 8230;

2 місяці тому помер тато. До цього він був майже лежачий. Без сторонньої допомоги не міг ходити. Сьогодні приснилося, що він вийшов зі своєї кімнати сам. Був не те що слабкий, але ніби-то за новою вчився ходити. Він був схожий на себе. Але скоріше на нього, але того мертвого тата, якого ми поховали. Страшно не було. Папа дуже любив нас, а ми його.

мені наснилося ніби ми ховаємо дочка (моя хрещена донька) моєї подруги, а потім вона раптово встає з труни і починає бігати, а потім ніби я йду і несу на руках в ковдрі її молодшу і до мене почали домагатися якісь два чоловіки ніби з органів, і ще я бачила ніби у мене в руках був кухонний чим, сигарета і телефон

Мені снилося, що мій улюблений помер, його ховали, але труну здуло вітром і він впав в калюжу, яка дуже глибока, звідти виліз мій улюблений і покликав мене заміж

Наче ми з рідними приїхали на кладовище і з могили встала жінка, всі рідні мої почали з нею розмовляти, а я боялася, потім мені сказали йди до неї, а я плакала і сказала я не хочу..потім пам’ятаю що окремо стояли розмовляли..потім ми пішли і вона назад пішла

мені наснилося що у моїх знайомих дуже добре померла дитина і я прийшов до них в будинок побачила таке горе якийсь дар володів мною в руках у мене були гроші я почала щось говорити розкидати ці гроші і взяла померлої дитини на руки і говорила якісь слова і він ожив

Доброго дня, Тетяно!
Уві сні мені наснилося, що я помер і воскрес від якогось захворювання, судячи зі спогадів після воскресіння побачив вертикальний шрам на всі груди. Поруч виявилися тільки мої батьки (вони живі), батько сказав мені що перед смертю я попросив у них прохання і помер. За що прохання я не пам’ятаю.

Наснилося що я помер, незнаю точну причину начебто від хвороби, після чого я воскрес нібито вибрати місце де мене поховають, після чого з усіма рідними попращался і затамував подих щоб знову померти як ніби повинен був це зробити, і прокинувся.
До чого б це?

Здраствуйте мені проіснілось що помер чоловік, ніби як поховали я плакала, било прикро, хотіла одягнути чорний хустку, так як побачила що я без нього, мама мені давала начебто чорний але на ньому били інші яскраві кольори, інший показала шарф на кшталт чорний я його одягла а він як бежевий або жовтий, а далі приснилося що чоловік ожив і я кажу давай я візового швидку, у нього що то било з зубами на кшталт хворіли і я прокинулася.

Мені снилося, що мене вбив невідомий мені чоловік. Мені снилися частина моїх похорону, плач сестри старшої. А потім я воскресла і вона плакала від щастя.

Я з маленьким братом йшли по навісного місту, конструкція була в декількох ярусів (немов поверхи) вона перебувала на деревах задоволена великих. в низу виднілася трясовина.чим нижче був ярус, тим конструкція була слабшою (з дерева).наша була міцною, але для пересування було тісно.не витримавши рівноваги ми пригнули на нижню..вона обламалося,
після чого впали в трясовину.зверху були люди, і ми звали на допомогу
побачивши що вони не встигають.я тримав брата над собою в надії що його встигнуть врятувати, я чуствовал як трясовина заповнює мої легені, і було ашущенія моєї загибелі,.
в той же час я і двоє моїх товаришів врятували мого брата. ми все трималися за колоду досить велике .що я живий надії не було, я опустив руки глибоко в трясовину і зловив руку, витягнув звідти я себе, і я ожив..чувтвуя весь бруд впливів з себе. далі дивився сам на себе, після чого прокинувся

Снився покійний дідусь, але уві сні він воскрес. Було багато народу, я розмовляла з ним, распрашивала все, він щось запитував.

Доброго дня, Тетяно. 6 років тому помер від тривалої хвороби мій найкращий друг. Він був дуже добрий і світлий чоловік, завжди допомагав людям, широка душа, щедрий на порада і реальну допомогу. Він сниться мені дуже часто. Уві сні завжди світло, тепло і затишно, як в раю (згідно авраамічних традиції його тлумачення). Він посміхається, радіє і ніколи не викликає негативних емоцій (страх, відраза, гнів). Рідко щось говорить, а якщо і говорить, то не пам’ятаю що конкретно. Саме уві сні я чітко розумію, що він воскрес. Причому я це намагаюся донести людям в своєму сні. Я радію, що він воскрес і розумію, що смерть &# 8212; це не кінець. Сон завжди закінчується добре. Заздалегідь Вам дякую.

Мені наснилося то що мама померла а потім вночі мама прийшла з татом я її почала цілувати. Я у мами спрасіла де ти була а вона сказала те що вона ходила по магазинах

Наснилося, що ожив людина під час його похорону.
Ця людина вже помер, більше року назад.

У моєму сні мій брат працював рятувальником в Арктиці. Нам повідомили, що він загинув. Було дуже багато білого снігу і криги. А потім він повернувся і сміючись, розповідав, як він врятувався.

наснилося що я з чоловіком пішли в ритуальний зал робити щось на зразок отпіванія чи для мого батька померлого в цьому році 25 червня, там запитали вагітна чи я чоловік відповів так Нам сказали прийти завтра і нам все зроблять, дали якусь красиву корону і сказали щоб завтра прийшли з нею. Я прийшла додому, де прожила в дитинство, меблі стояла по старому в кріслі сидів батько і ми про щось розмовляли, потім пашлі на кухню з ним він поїв і попросив мене підлити бульена і сказав що суп горяцій, вони сиділи з мамою за столом один на проти одного а ми з сестрою стояли поруч, Олена (сестра розказала татові радісну новину що я завагітніла)) ​​Він мене поцілував три рази в щічку)))) Все було як на яву. ))) А перед смертю на передодні він дзвонив мені, я запитала в честь чого дзвониш (так як він дзвонив раз в рік) він нічого просто хотів в щоку поцілувати. Ось мабуть прийшов і поцілував)))).

мені сьогодні снився рідний брат, як ніби він воскресс і живий, він помер 8 років тому, я була дуже пекла, ну я боялася прокидатися бо розуміла що це сон, а не реальність&# 8230;

снився сон, сиджу в незрозумілому приміщенні схожі на лікарняну палату.кругом незнайомі люди, застілля, труну, в труні незнайомий чоловік, його мати, поруч в чорній хустці, вона кудись йде і просить доглянути за покійником.незнакоімий мені чоловік рухає труну до столу, раптом небіжчик встає, заходить свещенік бере його за руку і вони йдуть.да свещенік ще сказав ось що значить материнська віра.да небіжчик виявився якийсь маленький як карлик.і почім му то голий.

У МЕНЕ ПОМЕР БРАТ І Я ПОБАЧИЛА ЩО ВІН встає З ГРОБУ І ВІДКРИВАЄ ОЧІ.ВІН БУВ ПОХОВАНИЙ КІЛЬКА РАЗІВ-ТОБТО БУЛО БАГАТО МОГИЛ МОГО БРАТА.

Померла сестра, прийшла сьогодні уві сні&# 8230; як я зрозуміла, у неї був летаргічний сон, вона вилізла з могили і прийшла додому. Хоча вона померла в лікарні. І лягла спати на мамину ліжко. Мамі не що не загрожує?

Доброго дня, Тетяно! Мені сьогодні приснився мій покійний чоловік, він був, сказав, що повернувся. З запитала його як же він дихав адже його не було півроку, хоча насправді він помер 4 роки тому. Він не відповів. Він сказав, що він не тільки повернувся, але у нього є і день, і з нашого шафи дістав паперові гроші 250-280 000 гривень. Я йому була порада.

мені наснілась смерть близької мені людини, ето брат мого чоловіка. він зараз служить в армії і я дуже переживаю. снилися його похорон. він в Трунов лежить в сірому костюмі руки і ноги завьязани. на похорон все поспішали. але коли я прийшла біля храму було троє людей а в храмі батюшка мама наша якась жінка і я прийшла. я почула біля храму як люди говорили що він жив і я зайшла в храм коли прийшла мама била дуже яскраве одягнена і весела. батюшка правил. я дивлюся на труну а він шевелется кажу що він жив і мені кажуть що знають чекають коли батюшка одправіт. потім брат чоловіка прокидається і говорить як встати одсуда мама каже почекай я розвяжу тобі ноги і руки. а він просто встав і так пошол зав’язаність. ми Вийшла і я кажу нарешті то ми будемо на святу вечерю разом.

Мій чоловік помер 2 місяці тому. Постійно снився і говорив що живий.В ніч з п’ятниці на суботу мені приснився сон, я стою на кладовищі і бачу натовп людей біля могили, ніби розкопали мого чоловіка і понесли, відкрили труну, але я не могла підійти, раптом він воскрес і ми пішли додому і він сів чінніть розетки а я побігла в магазин.

Мені снилося, що мій померлий дідусь (рік тому) воскрес&# 8230;.він жив з нами як зазвичай займався своїми справами але ні з ким з нас не розмовляв&# 8230; і через деякий час помер, далі сниться що він знову воскрес і знову помер. і так 3 рази&# 8230; в останній раз його смерті мені приснилося що ми в якомусь приміщенні стоїмо з якимись людьми у великому колі і одна людина говорить що набридло це все і нехай він визначиться або нехай живе чи ні!! Цю людину я не знаю&# 8230; але я підійшла до нього і сказала:&# 187; ви просто не втрачали близьких, тому вам не зрозуміти цього! і не смійте судити! Я вийшла з Етоо залу і заплакала&# 8230; все

Сниться, що батько лежить як би мертвий, але це не на кладовищі. Потім я розумію що мені його треба засипати землею і я починаю засипати його. Далі я починаю трохи мовби її притоптують&# 8230;&# 8230; почуття хвилювання і тривоги немає. я обсалютно спокійний. Поле всього цього я відходжу, а коли повертаюся, то бачу що він встав. Я як би обрадивался, там ще й мати була, але вона не вмирала, просто там була.

Здраствуйте, мені наснилося двоє близьких мені людей які вже померли.Спочатку дідусь з яким ми були дуже близькі, він лежав на ліжку йому було трохи погано я прелягла поруч і почали секретничати як робили раніше, я була шалено щаслива що не могла відірватися від нього, але він був трохи холодний після лікарні і не чого не розуміє поки не зайшла мама і не сказала що він ожив в труні і його відразу відвезли в лікарню, ми з ним гуляли і розмовляли про щось було видно тільки наші спини.В ту ж ніч мені наснилася моя прабабуся.Нас хтось намагався пограбувати і поки ми розбиралися з цим, в тій кімнаті де я спала ожила в труні моя прабабуся і сон обірвався.

Наснилося, що я просто помахом руки вбиваю людей, і тут же їх сам воскрешаю. І це неприємно. Наче від себе шматок трупу віддаю, трохи боляче в грудях і сильна паніка при воскресінні людини, яка проходить через мить. Воскресив де то раз 6! убив стільки ж

Уві сні приснився недавно загиблий чоловік, сниться дуже часто.це сон про його похоронах на яких він воскресає але він не оживає він поводиться як зомбі, намагався вдарити мене.загальне почуття страху, я тікала від нього.я не можу зрозуміти цих снів, складається відчуття що у нього образа на мене.

Наснилося, що я воскресла і все так раді і щасливі. Показують мені фотографії з моїх похорону. Де я лежу в труні, дивно молода і красива. І все розповідають, що на похоронах все дивувалися, що я виглядаю як жива.

Приснився мій 7 річний племінник . всі плачуть і збираються його ховати . а я дивлюся на нього він живий . лежить на мене дивиться

Вітаю! Сьогодні мені приснився сон, ніби-то я звідкись йду і бачу свого колишнього однокласника в чорному, він був на похоронах, але т.до. ми з ним дуже довго не бачилися, він підійшов до мене, обійняв і ми з ним заговорили. Ну ось я і запитала у нього мовляв кого ховаєте, а він каже, ось, в нашому під’їзді водій таксі помер. Їде машина з труною, ми з однокласником переходимо на іншу сторону, як раптом я бачу, що у небіжчика відкрилися очі, я дико злякалася! Він встав з гробу, показав пальцем на мене і сказав мені: Ти мусиш знайти і відкрити ті двері, ти повинна! Після чого я підійшла до нього і пообіцяла, що знайду і відкрию ці двері, але натомість попросила, щоб він, при зустрічі з богом зробив так, щоб мій коханий чоловік не зраджував мене знову, на що він мені відповів, що це марно, що він зрадить мене.Сказавши це мені він помер. Уві сні я чомусь знала про яку двері йде мова. Я пішла в якесь підземелля і знайшла ту двері, але т.до. там було небезпечно я повернулася в школу (пансіон) до друзі, щоб потім відправитися туди разом. Мій сон мені нагадує серіал Закрита школа) Але він мене насторожив

мені наснилося що мого улюбленого чоловіка вбив чоловік, якого я ненавиджу, через те, що він заступмлся за мене, а я вбила ту людину який убив мого улюбленого, а потім улюблений воскрес

Наснилося що чоловік помер, а потім з’явився живим, як він пояснив що він імітував смерть свою щоб просто пожартувати і подивитися реакцію. Уві сні мені було дуже боляче. Ще на цей період я зробила собі татуювання з боку на талії і на стегні, потім попросила щоб мені його стерли і мені його стерли.
Прошу допоможіть розшифрувати цей сон!

Доброго дня, Тетяно.Сьогодні під ранок або вранці наснилося кілька снів або кілька сюжетів ось один який не дає спокою-дочка маленька захворіла, ми відвезли її до лікарні, через день приїхали, сказали що вона померла від раку печінки.Дивно, що у мене сліз і істерик не було, просто бридке чуство було.поки готувалися до похорону вона ожила.до чого це може снитися?сни сняться не часто, а може просто я їх не запам’ятовую.Наперед дякую.

Півтора роки тому поховала тата. Зараз приснилося, що в черговий раз прийшла до нього на могилу, а земля почала тріскатися і він вийшов з могили. Здоровий, в хорошому настрої. Я зраділа. Вирішила, що він просто заснув летаргічним сном, а ми його поховали. З кладовища йдемо з ним разом додому. Думаю, що треба попередити маму, щоб не злякалася. Але в будинок ми не заходимо. Я з татом і мамою в знайомому нам універсамі затарюють продуктами, щоб відзначити татове повернення. Набрали 4 візки. І об’їлася в магазині прекрасної буженини, яка була викладена для дегустації. Підходжу з одним візком до каси і бачу, що батьків поруч немає, а гроші були у них. Дзвоню мамі по телефону, а вона каже, що вони вже не тут. Весела, задоволена, щаслива&# 8230; На касі пропустили без грошей. Я вирішила повернутися знову в торговий зал і знайти решту 3 візки. Якась жінка попросила захопити їй грибів. Я зупинилася біля полиці з трьох-літровими банками з маринованими грибами, але таких, як вона просила &# 8212; не було. прокинулася&# 8230;

Мені наснилося що я узною про смерть свого коханого, дуже довго плачу, а потім мені кажуть що його можна ще воскресити, і я його воскрешаю .

Була перестрілка з фрицами, одного ми захопили і я переодягнувся в його форму, взяв ручний кулемет і виліз з окопу. Вони перестали стріляти і тоді я по ним начитав поливати з рпкм, застрелив штук п’ять і отримав в груди 4 кулі, 2 в верх а 2 в низ, впав закрив очі все темно потім наче мене щось підняло дивлюся на себе в кітелі чотири отвори і на тілі чотири шраму від куль і фріців немає!

Наснилося, що померлу матір принесли з кладовища додому і вона воскресла. У будинку повно родичів і все радіють її відродженню і у мене було відчуття величезної радості уві сні.

мені наснилося, ніби недалеке минуле, лет7-8 назад&# 8230; зібралася компанія-кум зібрав нас, що то відсвяткувати&# 8230; поїхали чи на дачу, толі в село..відзначали весело, у нього вдома..зразок весна була..потім він запропонував кудись поїхати..на ніч, поїхали на автобусі на 19 00..а там якийсь чи то будинок..то чи комору..в підсумку..він загорівся..ми все вискочили, а куму здалося, що хтось там залишився..він метнувся всередину, і комору звалився..багато років ми не могли повірити в те, що його немає в живих..але були живі його батьки, ми з ними дуже зблизилися, здружилися&# 8230; (хоча в реальності-як раз його батьків немає.а кум то живий!) Начебто йшли роки..його син підріс..Але захворів чим то всерйоз, типу аутизму&# 8230; і як то ми зустрілися, його син з нянею на прогулянці..і я. Він мало з ким говорив-а зі мною став базікати, майже як здоровий-нянька здивувалася..а потім хлопчина і питає-МАМА, а ти будеш плакати на поминках у тата. Мені потрібні твої сльози&# 8230;
Я там на місці мало не заплакала, хоча не зрозуміла-чому він мене мамою назвав, він адже після смерті батька навіть рідну матір, гарну дівчинку до речі-перестав кликати мамою..Я йому пообіцяла, що звичайно буду плакати-адже його тато-хресний моєї старшої дочки..і ми його теж любили..Він кивнув, і вони пішли..Настав день поминок..ми з чоловіком пішли як завжди..і я не впізнала місце, де це було, але хто то говорив мова..І я розридалася, хоча до цього-ні ревіла жодного разу на поминках-і навіть на похоронах..Не могла повірити просто..і тут до мене син його підходить, бере за руку, -плачь мама, плач, це добре-так треба!&# 8230; Сам закриває очі, і міцно стискає руку..І я крізь сльози бачу, як ніби прозорий вир навколо ..в голе помутніння, запаморочення, слова кружляють..образи..кадри минулого-палаючий комору..крик дружини кума, коли він впав..горе батьків..все упереміж..А потім бац!- ми сидимо вдома у кума, все тією ж компанією, точніше-все в квартирі, а ми вийшли покурити на сходи..І кум стоїть-живий, і як зазвичай весело чого то розказує-ніби так і було!&# 8230; на майданчику його підріс син-Як зараз виглядає, на свої років 12, чоловік мій, я і кум..я з криком кидаюся до кума, обіймаю, мацаю, щіплем його за руки, він регоче, відбивається, не розуміє в чому справа.Чоловік мій в шоці, і від того, що відбувається, і від моєї поведінки..А син кума мені пояснює-мені просто потрібні були твої сльози, і твоя сила, щоб повернути все на місце..А то світи перемішалися, і все неправильно вийшло&# 8230; І він на очах змінюється, стає здоровим на вигляд, що не лисим, як був. І я спрашіваю- а як же батьки?- і тут повз пролітає образ матері кума..потім батька-й син пояснює-все повертається на місце-я не можу їх залишити, а то що то знову лише плутанина або трапиться..Все повинно бути на місцях..та й бабуся з радістю б віддала життя за папу&# 8230;.
тут у мене знову питання&# 8212; а чому ти мене кликав мамою?- відповідь, а тому що в цьому світі, який з нашим переплутав-ти повинна була їй бути.. І тут я розумію..який шок буде у всіх людей, які знали кума, які в квартирі сидять..і кажу-треба щоб інші забули все&# 8230; як і не було, і хлопчик погоджується, бере мене знову за руку, і легенько стискає..Потім посміхається і кличе в квартиру..Ми заходимо, спочатку все остовпіли, а кум каже-ну що, ми п’ємо, або вечір втрачений?)..ми так рідко все збираємося разом! І начебто все відтанули, заговорили, і ніби як згадали, що вони насправді в гостях весело гуляють.. і на останок син кума підійшов, і каже-прости, забагато сили у тебе взяв,&# 8212; і дає дзеркало, а у мене в волоссі сиве пасмо&# 8230; Потім кум кличе всіх гуляти, йдемо в центр, потрапляємо на концерт, з феєрверком, я співаю, танцуюна щаблях, навіть рок горланили) в загальному, роблю те, чого ніколи не роблю&# 8230; І хоча я радію-я все ще пам’ятаю, що міринаші, паралельні, змішувалися, і пам’ятаю як смуток..так і хороше-дружбу з його матір’ю, яка відкрила секрет, що була рокершею в юності..теплу підтримку від раніше малознайомих людей і тд..І ось я прокинулася..а враження сну величезне..не відпускає..

Наснилося, що воскресла моя померла 8 років тому мама. Ми сней уві сні дуже раділи її відродженню. Я їй ще сказала:&# 187; ось бачиш. я так мріяла, щоб ти повернулася, і ось ти знову снами.&# 187;.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ