Сонник Воскові фігури 😴 наснилися, до чого сняться Воскові фігури уві сні бачити

Якщо вам приснилося, що ви виливаєте воскові фігури – підете на похорон до сторонніх.

Сниться, що ви перебуваєте в музеї воскових фігур – будете дуже здивовані.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Воскові фігури, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Воскові фігури уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я їхав ні машині, уздовж дороги безліч воскових фігур, я був не собою, в чужому образі, шукав в цих фігурах людини, кохану людину, з ким то&# 8230; раптом я почав вдивлятися в обличчя і у мене в очах з’явилося обрис особи моєї улюбленої, тільки очі чорні, і вона пильно дивилася мені в очі, ніби не хотіла що б я бачив обличчя цих фігур&# 8230; я вдивлявся, а таке відчуття ніби дивився через дуже темне тоноване вікно, і раптом мені здалася що я кого то побачив, і проїхав повз, озирнувся назад побачив що улюблена в чужому образі хоче втекти з ким то, я їх наздоганяю але вже без машини і вдаряю дівчину головою в груди

Ваш сон, в якому була така атмосфера, найімовірніше, говорить про те, що ви може отримати багато приємних емоцій від дивного відпочинку.

я в руках тримала воскові фігури і вони плавилися (в руках тримала кролика, і що то на подобу собаки (такси))

сниться сон як у однієї жінки перед нею лежить воскова фігура, це фігура схожа на яку чаклують і ця жінка починає відрізати з початку ноги потім руки потім зрізати де пах, а цей чоловік дуже сильно кричав від болю.

Вітаю! Мені сьогодні наснилася, як ніби моя сестра вилила на віск мені фігури, і там було люди і смерть з косою прям чітко, виливала на віск не в кружку з водою, а на невеликій як би картон чи і потім фігури які залились, як би зверху описувала, це був віск точно, я уві сні його чіпала. Як розтлумачити цей сон?

Здраствуйте! Мене турбує одне сон, коротко&# 8230;. Наче мене відправила багата жінка отдахать на море, я начебто не дуже хотіла, захажу в блакитну прозору воду і бачу на дні воскові фігури дітей,, багато&# 8230; Що це за сон, варто чого побоюватися?! Підкажіть будь ласка, заранее спасибо.

добрий вечір ! Мені приснився дуже дивний сон, скоріше він здався мені кошмаром. У ньому я чула голоси, в яких було одне і теж слово &# 187; діти &# 187; і перед мною з’явилися великі глінняние фігури з особами дітей. Будь ласка, скажіть що цей сон може означати. Заздалегідь дякую)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ