Сонник Воші в волоссі 😴 наснилися, до чого сняться Воші в волоссі уві сні відеть_1

Сонник трактує вошей у волоссі як прийдешні неприємності в особистому житті і проблеми в діловій сфері. Якщо ви готові приступити до реалізації нового проекту, краще цю справу відкласти, а зайнятися чимось більш звичним.

Якщо ви побачили вошей в своє волосся, швидше за все, вас чекають труднощі в матеріальному плані. Це можуть бути труднощі при продажу майна або урізання зарплати на роботі.

У кого в волоссі ви бачили воші?

Наснилися воші в волоссі у дитини ▼

Сон про воші в волоссі дитини символізує, що ви занадто опікаєте і переживаєте за свого нащадка. Ваші переживання марні, дайте дитині більше свободи і йому вдасться досягти видатних результатів.

Також цей сон свідчить про напружену атмосферу в сім’ї, де росте дитина. Можливо, батьки неправильно розставили акценти в стратегії виховання, що може негативно позначитися на майбутньому характері малюка.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Воші в волоссі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воші в волоссі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
1Мне наснилася (перший раз) померла мама, просила її підстригти.
2.Мені наснилися в моїх волоссі черви, які мали білий колір.
Я їх струшувала і давила.

Сам сон не пам’ятаю, пам’ятаю що давила вошей таких великих у кого-то на голові в волоссі і їх було ну дуже багато.

Мені наснилися спочатку моє волосся, а потім я їх добре розгледіла і побачила в них товсті воші. Можете сказати до чого це?

Гуляючи з онукою на вулиці упіймала в себе в голові ВШУ, але вона чомусь була зеленуватого кольору . Я дуже злякалася за внучку на кшталт вона спала зі мною і подушки були поруч .

Привіт, мені сьогодні приснився сон неначе на волоссі у мене маленькі чорні воші лазять, до чого це?

мені наснилися довге волосся cон був світлим, у сестри були дуже багато вошей, сон був з четверга на п’ятницю.

Я зачісувалася у ванній і коли подивилася на цю маленьку гребінець там були великі воші чорні і їх було кілька штук

я бачила сон у мене сильно свербіла голова і мама подивилася де у мене на голові багато воші і мама їх вбивала

вичісувала у себе на потилиці червоних жучків, якісь впали відразу деякі міцно трималися за волосся, інші намагалися втекти. Спочатку вони сиділи парами по два в ряд, всього 8 особин. З волоссям було все в порядку, моє волосся середньої довжини темні жірновато як ніби я тижня не мила голову. Боялася що вони втечуть з поверхні всередину волосся, через що панікувала і сильно поспішала від них позбутися

Я була в червоному красивому платті. Я розмовляла зі своєю колишньою найкращою подругою. Тут прийшов якийсь нібито лікар, який перевіряв наші голови на наявність вашої і знайшов їх у мене. Мені було дуже соромно і я поїхала додому до своєї подруги з коледжу щоб їх потруїти я вимила голову спеціальної шампунем і вичісувала їх. А далі я прокинулася

Дуже свербіла голова, я зловила одну ВШУ і розчавив. Потім опрацювала голову і стала вичісувати вошей, їх було небагато. Але чомусь там були невеликі кавунові кісточки.

Снилися воші я їх давила але не пам’ятаю на собі або на когось, або хтось на мене, воші були маленькі м чорні, а волосся світле.

Вітаю! Мені наснилося що у мене на волоссі величезна кількість вошей різного розміру, деякі були розміром з каларадского жука, і я від страху кричала і стріхівала волосся, вони падали на землю і я їх ногами давила. Підкажіть будь ласка значення цього сну.

Бачила в массажкі в своїх волоссі одну велику жирну ВШУ білу, я сиділа на стільчику і плакала, і відразу потім прокинулася і злякалася було літо

Мені наснилися воші на волоссі дрібні багато.Я їх витягала з волосся.Переживала як я піду до людей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ