Сонник воші в волоссі 😴 наснилися, до чого сняться воші в волоссі уві сні бачити

Воші в волоссі – негаразди в сім’ї, в справах – заминки і перешкоди. Чи не найкращий час починати щось нове.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися воші в волоссі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться воші в волоссі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Я уві сні розчісую волосу свої, і воно як то по дліннела, і потім подивлюся багато навіть дуже багато воші пускається на підлогу, я навіть не встигаю їх вбивати, вони постійно скользаять, на мою кілька штук я вбила. Вони були такими жирними, потім я прийшов до тями.

себе не бачу, але розумію що це я.. жахливо свербить потилиця, чухаю його потім виривають маленький жмут волосся а на ньому світло-коричневі блохи вони повзуть і повзуть, я побігла до чоловіка показувати

Доброго дня. Наснилося що у мене мама в голові знайшла багато вошей, тільки вони були білі і сухі, шкурки просто напівпрозорі у неї на руці. Точніше, одна така шкурка. Нас справжніх вошей не бачила ніколи

непомню середній довжини волосся розправляючи пасмо волосся бачу одну ВШУ ікажется вся голова в вошах незнаю це моя голова або чьято

Моя дружина ІП (перукар). Вчора, заснула до 24.00. Близько 2 години ночі схопилася з переляку, реально схопилася з ліжка і в подиві обтрушуючись і озиралася на всі боки! Я не спав, сидів за комп’ютером. Сказала, що бачила сон. Прийшла до неї клієнтка стригтися, вона як завжди почала піднімати волосся, щоб побачити яка стрижка підійде клієнтці. І тут бачить що все волосся клієнтки під воші, прямо гронами. Але ж вона тримає в руках ці волосся &# 8212; від переляку вона тут і прокинулася.

наснилося що я в гостях у друга (мій колишній молодий чоловік), ми з подругами дивимося телевізор, я проводжу рукою по голові, запустивши пальці в волосся. Відчула печіння і вологість на голові.коли прибираю руку-на долоні лежить закривавлена ​​пасмо волосся з шматочком шкіри, ніби вирвана, а в ній чорні дрібні комашки (очевидно воші), прямо гроном. прокинулася в дикому жаху, не можу заснути.

Мені наснилося, що у мене світлі &# 8212; прояснені, волосся (моє волосся пофарбовані в яскраво темно червоний колір). Уві сні я відчуваю, що у мене свербить голова, я стала розглядати свою голову і виявляю, що там є воші, причому відливають вони зеленим кольором. Я намагаюся зловити їх. Іноді виходить зловити і розчавити іноді вони вислизають. А ще для зручності я можу зняти свою голову і ловити вошей тримаючи її на руках.

Наче я блондинка з довгим волоссям я їх розчісую, в цей час у мене випоадают воші, а одна з них випала велика і якась довга

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ