Сонник Воші і гниди 😴 наснилися, до чого сняться Воші і гниди уві сні бачити

Побачили уві сні не тільки вошей, але і гнид, значить незабаром натрапите на людину, яка вам вкрай неприємний. Ваше небажання з ним бачитися цілком виправдано, адже така зустріч не принесе нічого хорошого, обов’язково виникнуть неприємні наслідки і труднощі.

Якщо гниди були в власному волоссі, можливо, вас чекає справа, про яку ви давно думали. Саме його завершення принесе вам задоволення і розрядку.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Воші і гниди, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воші і гниди уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я знімаю гумку зі свого волосся і на гумці побачила гниди зняла і розчавила її. Більше я не бачила ні гнид на вошей просто ходила і думала звідки вони взялися.

Добрий день, сон у мене трохи дивний, мені приснилося що я витягла гниди срібного кольору зі своєї на мою голови точно не пам’ятаю ((і коли я її роздавала там вилізла ага і я її вбила, поясніть будь ласка, за раннє спасибі)))

Я побачила у себе на тілі гниди прикріплену до волоска&# 8230; вона була білого кольору&# 8230; як молоко&# 8230; я подумала що у мене воші і попросила маму подивитися&# 8230; вона подивилася і сказала &# 8230; та є воші&# 8230; далі я стала висловлювати їх на білий аркуш паперу&# 8230; випало кілька гнид і вошей&# 8230; але вони були наче якісь прозорі не чорний&# 8230; якісь як напівдохлі&# 8230; потім мама запропонувала витратити їх&# 8230; сказала намазати на годину волосся&# 8230; змити&# 8230; потім ще через годину намазати&# 8230; я намазала голову і прокинулася&# 8230;

Просто побачила у дочки на голові воші і гниди і намагалася їх зловити, але чомусь уві сні у дочки світле волосся і рідкі

Мені наснилося, що моя мама з вітчимом приїхали до мене, мама розповідала, яку смачну рибу вона смажила, і мені Предлогаются. Вітчим проїхав повз на чорній іномарці, чекав її. Мама прийшла до мене і посмажила котлети. До чого такий сон?

Я знайшла скатиш свого волосся. Там були мертві воші і навколо кожної з них були гниди. І я почала тиснути гниди, які були ще живі.

Доброго дня! Гниди і воші снилися у сина в голові величезну кількість, уві сні синові років 8, а зараз йому 34. Колір світло-жовтий і коричневий. Воші і на мене стрибали. Було бридливе почуття уві сні

Іду на роботу дорога мені незнайома, зустрічаю співробітника ми в гарному настрої . В переди дерева і бруд дорога розмита після дощу. Я в шльопанцях бруд обходимо, сміємося, там де не можна обійти бере мене на руки і переносить. Взуття залишається чистою в обох. Ми на роботі слабо пам’ятаю все не чітко, що начебто у кого-то воші звинувачують мене, так як у дітей були, після канікул вони привезли їх від бабусі і це було і в реальності . Потім снитися будинок, я з дітьми у нас воші гниди . Вичісувати у сина і тисну їх багато. Потім труїв засобом. Прокинулася, ніби все було наяву. Сон був світлим, всечас світило сонце і було як то радісно .

Мені снилися воші і гниди в волоссі моїх їх було багато і я їх харчувалася витягнути з волосся і давила їх прям на голові.

Вітаю! Мені приснився сон в ніч з середи на четвер в голові дочки білі величезні гниди і маленькі сірі воші. Я їх ловила і виймала пальцями з волосся дитини. Гнид я стягувала пальцями з волосся, чесала їх, зскрібає їх в одне місце і знімала з голови жменями.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ