Сонник Воші 😴 наснилися, до чого сняться Воші уві сні бачити

Якщо уві сні ви побачили вошей, значить, по сонником Феломени, вас чекають труднощі в особистому житті, проблеми зі здоров’ям, фінансові труднощі. Вас і ваших близьких очікують серйозні неприємності.

У професійній сфері також не виключені проблеми. Якщо у вас є власний бізнес, можливо, відбудеться скорочення обороту або відтік клієнтів. Якщо ж ви є найманим робітником, можна очікувати звільнення, урізання премії або зриву серйозного проекту.

Бачити уві сні вошей на саму дитину ▼

Якщо уві сні воші були на самій дитині – одязі, тілі – значить у вашій родині не все в порядку. Можливі конфлікти, непорозуміння, труднощі у взаєминах. Але якщо уві сні вам вдалося захистити дитину від вошей – значить в житті вдасться захистити його від майбутніх проблем. Приклавши невеликі зусилля, мікроклімат в сім’ї буде відновлений, і дитина буде жити і рости в сприятливій атмосфері любові і взаєморозуміння.

Коли уві сні вичісувати вошей ▼

Бачити уві сні, як вичісувати вошей, – до зміни настрою і психологічної обстановки. У минулому залишаться негативні думки і переживання, а в майбутньому вас чекають яскраві і незабутні моменти.

Якщо в сновидінні вошей ви вичісувати іншій людині, а не собі, значить і в реальному світі зможете допомогти другу чи близькому родичу подолати труднощі і побороти неприємності.

Якщо приснилися воші і клопи ▼

Воші і клопи уві сні – символ вкрай негативний. Значення варіюється від майбутніх труднощів в особистому житті і діловій сфері до серйозних проблем зі здоров’ям.

Сон про білих вошах ▼

Якщо уві сні воші були білими, значить незабаром сновидіння очікує щось приємне і позитивне. Це може бути розвиток в особистісному плані, матеріальне збагачення, просування по кар’єрних сходах.

Не відкладайте заплановані справи, а навпаки, постарайтеся виконати роботу по максимуму, і тоді результат вас порадує і навіть приємно здивує.

Побачити уві сні одну велику воша ▼

Якщо уві сні ви побачили одну велику воша, це символізує труднощі і проблеми в реальному світі. Якщо уві сні вдалося її зловити і розчавити – значить наяву вдасться подолати всі труднощі і вийти переможцем.

Коли сняться великі воші ▼

Сновидіння про великі воші сонник трактує як провісник проблем зі здоров’ям. Слід уважно ставитися до себе, прислухатися до свого тіла. Також не виключені проблеми в діловій сфері.

Якщо воші не тільки великі, але ще і чорні, швидше за все, хтось має погані наміри щодо вас. Будьте напоготові і постарайтеся не стати об’єктом обману.

Якщо сняться білизняні воші ▼

Сон про білизняних вошах вказує на проблемні відносини з найближчим оточенням. Швидше за все, ви ображені на когось із близьких і в розмові намагаєтеся його ущемити або висміяти. Постарайтеся розібратися в своїх почуттях, причини виникнення негативу, і тоді, можливо, вам вдасться відновити гармонійні відносини з близькими людьми.

Якщо приснилося багато вошей ▼

Побачити багато вошей – по сонником, знак виключно позитивний. Вас чекає матеріальне збагачення – несподіваний спадок або премія. Якщо воші будуть не на вас самому, а на іншу людину – це навіть на краще.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Воші, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Воші уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося два схожих сну з інтервалом в тижні дві. невідомий мені чоловік особи я його не бачу, знаходить у мене на голові воша і вбиває її. так як людина я публічний мені стає соромно і я намагаюся довести що це випадковість, але я розумію, що на голові у мене багато гнид.

таня, то. що людина знайшла у ваш воші, говорить про те, що він принесе вам горе.

Бачила уві сні багато вошей на своїй долоні.

Маргарита, то, що уві сні у вас були воші, ймовірно, говорить про те, що вам слід чекати серйозних неприємностей.

а я вичісувала вошей зі своєї голови уві сні&# 8230; я їх вичесати на папір гребенем і розчавила, їх було близько 10 штук&# 8230; а до цього, в цьому ж сні на мене падали таргани чорні і кілька залізли мені в обидва вуха&# 8230; прокинулася я з неприємним почуттям. що це означає?

Ловив вошей на своєму коті і тиснув їх, що це може означати?

я вичісувала зі своєї голови воші.Приблизно шість впало і одна воша велика, як королацкій жук і я хотіла вбити її, але не виділа, що вбила

у мене бабка циганка завжди говорила воші до грошей, багато вошей багато грошей і завжди сни збувалися.Тільки бачила сон багато вошей і покупець на будинок знайшовся який 2 роки не могли продати ось так то!

Вітаю! Наснилося, що мене заразили вошами. хто конкретно &# 8212; не пам’ятаю, але ця людина чоловік. У нього були припущення щодо наявності вошей, але він не був до кінця впевнений, тому мовчав. Я потім заразила ще когось, а кого-не пам’ятаю. Потім підійшла до дзеркала, почала розглядати свою голову. На ній була купа вошей, але я чітко пам’ятаю багато гнид, яких я з великим успіхом давила. Ще хочу відзначити, що голова не свербіла і ніяких ознак цих паразитів у мене не відчувалося.

Те, що в вашому сні були воші, найімовірніше, обіцяє вам грошові надходження найближчим часом.

Мені приснився сон з суботи на неділю ніби я ловлю вошей у незнайомого хлопчика на вулиці сидячи на лавці, воші великі і не можу їх зловити вони швидко бігають за все десь 4 штуки ? Що це означає?

Вітаю!
мені наснилося сьогодні, що я ловлю і вбиваю у себе на голові воші. воші дуже великі, бабуся уві сні назвала їх королівськими. мені було неприємно, я пішла в аптеку о 7 годині вечора, і боялася, що вона закрита. але я купила ліки і вимила їм голову. після чого сон закінчився. воші розбіглися по підлозі і я їх давила. до чого цей сон?

Вітаю.бачу уві сні на своєму дитині воші волоссячко перебираю а вони повзають.думаю соромно то як треба труїти і думаю напевно і на мені теж є

Доброго вам дня! Наснилося, що я в гостях взяла чужу гребінець, при чому з дозволу стала розчісувати свою дитину і тут побачила, що по гребінці якої я його розчісую біжать воші, я прибираю гребінець починаю дивитися його голову, а вошей стає все більше і більше, потім бачу , що і в моїй голові купа вошей, розумію, що вихід один і починаю обробляти голову собі і дитині отрутою, а потім продовжую руками прибирати вошей, сон був такий яскравий і запам’ятовує, дуже цікаво що б він міг означати? Заздалегідь Вам вдячна за відповідь!

Найімовірніше, таке ваше сновидіння говорить про те, що ви можете можете зіткнутися з тим, що у вас з’явиться проблема, яка буде всюди слідувати за вами.

мені приснився сон з 23.11.11 на 24.11.11 збуваються? було так: що я знайшла в голові у дочки 3 воші речі були великими з розміру середньої таргана, але не вбила, просто скинула їх ванну і змила, слідом так само на ходжу їх у себе теж штуки 3 і таким же чином я від них позбавляються. підкажіть до чого такий сон і збувається чи таке? зараннее дякую.

бачила уві сні у себе трьох вошей і одну гниду правда чомусь у себе на потилиці

дивилася на себе в дзеркало, і побачила трьох вошей вони були на потилиці і одну величезну гниди правда волосся у мене було дуже мало

Допоможіть будь ласка роз’яснити мій суперечливий сон про воші. Мені наснилося, що від неохайною жінки на мене &# 171; перейшли&# 187; воші, я намагаюся їх вичесати з волосся, але у мене погано виходить. Потім я в паніці від того, що вичісування майже нічого не дає, купую спеціальний шампунь, довго його тримаю на голові і позбавляються від вошей і гнид, але вони продовжують мене атакувати, але у них нічого не виходить. Прокинулася я від того, що я без сил і не знаю куди бігти. Заздалегідь спасибі за відповідь, дуже на вас сподіваюся.

Мені наснилося що у мене на голові досить синіх жирних вошей і гнид, від них протягом сну я так і не позбулася.

Вітаю! мені наснилося, як я стою біля дзеркала і бачу в волоссі вошей. Я починаю їх тиснути, трясти волосся, щоб вони впали. На сайті говориться, що воші або бідності або до грошей &# 8230;

мені наснилося що моя голова всіяна вошами&# 8230;.я їх стряхиваю і вони перетворюються в різнокольорові метелики&# 8230; і літають навколо голови&# 8230;

воші розбігалися по білому матеріалу я одного величезного Задов а частина Нечай спалю

Вітаю! Мені наснилося, з вівторка на середу, що у мене на голові багато вошей і гнид. Я їх ловила і кидала на підлогу, потім давила ногою, врешті-решт на голові їх зовсім не залишилося.

Мені наснилася, що я вранці збираючи дитину в садок початку її розчісувати і у неї в голові побачила вошей і гнид, причому їх було дуже багато. Я відразу стала їх тиснути, але їх було настільки багато, що я просто не встигала їх прибрати.

Доброго дня! Сьогодні вночі, з четверга на п’ятницю, мені приснився страшний сон, в волоссі моєї дочки була величезна кількість вошей, яких я через усіх сил намагалася вичесати, але у мене нічого не виходило, на стільки їх було багато, і різних різновидів , більш того лапи моєї кішки були теж просто усипані блохами, причому я точно знаю, що це блохи, тільки вид у них не звичайний великі, і поверх вовни

Бачила вошей на своїй голові .Одну я зловила і хотіла розчавити, а другу бачила як бігає в волоссі через дзеркало.До чого це?

мені наснилося що моя подруга била у мене в голові вошей.але з цією подругою ми зараз не спілкуємося і вбила вона у мене дві воші до чого це.

теплий, світлий, сонячний день, а я чухаю своє довге волосся (насправді у мене короткі) і падає з голови багато великих вошей, а я їх вбиваю

Бачила уві сні як сестра вичісує вошей з голови і вбиває, а я стою і чекаю коли вона закінчить чесати і мені поступиться місцем.

стріпувала з голови на підлогу вошей, вони були великі, а один виглядав як павук, і був ще більше, я подумала що він головний, вони все розповзлися, і зникли.

Мені снилося дуже багато вошей. Вони бігали по всій голові у дитини, я їх давила, але не прибирала з голови. Подумала уві сні, нехай мама дитини побачить в якому стані призводить дівчинку на заняття.

добрий день, не зовсім темно як би світло звідки то висвітлював я йшла по коридору і підлогу весь був усипаний дрібними крапками я наступали і вони клацали під ногами (чому то уві сні мені здавалося що це воші, може клопи які небудь) сон був чорно білий але ці жучки були темно бордові і вони були на ногах я їх з ніг руками скидала вони не кусали просто не приємно я мені здавалося що вони всюди на голові я руками волосся смикала перевіряла чи немає в голові .Мені часто сняться пацюки фу така гидота великі як кішки

вичісувала вошей різних розмірів дуже багато і з довгого волосся, потім намагалася їх позбутися засобами різними і знову вичісувала

Наснилося, що по голові повзають воші. Спочатку одна-дві. Потім як виявилося, їх було дуже багато. Я нахилила голову і почала їх просто отрушівать з голови! Їх було дуже багато і розміром були дуже великі, майже як таргани!

Я побачила уві сні що в моїх волоссі, а я фарбована блондинка, у мене зовсім крапельку відросли волосся, що чуть чуть темний видно і на ньому я побачила, спочатку мені здалося, що це Перхана, я пам’ятаю, що я засмутилася, і вирішила підійти ближче до дзеркала і розглянути що б почати її прибирати і тут побачила, що виявляється це воші і вони бігають і їх дуже багато&# 8230;. Від цього я різко прокинулася, так як мені стало страшно і я хотіла їх струсити зі своєї голови, але це було неможливо&# 8230;

я спала і відчувала як на мене лазили чи воші чи блохи і відчувала як сверблять ноги потім я почала ловити і давити їх після цього я прокинулася

Вітаю! Снилося що тікаю від осіб кавказької національності в недобудованому будинку. В кінці сну вихоплюю у одного з них пістолет і вилазить на дах. Потім разом з одним з них падаю в сніг, встаю і встигаю втекти. Добігаю до найближ І опиняюся в компанії матері свого нареченого.

Вітаю! Приснився сон, що розбираю волосся дитини а там просто кишить вошами і маленькі ранки розчесані. А можна ще сон розповісти &# 8212; в один день кілька наснилося.

Мені сниться йде війна роботів і чому то сприйняття цих роботів в моїй голові з вошами.Я теж такий же робот вшак.

я прийшла на колишню роботу (c якої пішла 3 місяці тому, але мене іноді просять допомогти) і мене в дверях зустрів колишній начальник, який в обурено вигукнув: так у тебе воші! і витягнув одну і дав мені в руки. Я намагалася довести, що це просто пух, але він сказав, що там є ще

багато повзу чорненька вошей на голові мого сина. Я подумала, що це від моєї внучки. Але на її голові чисто. Відразу відчула одну повзіть ВШУ у себе на голові. Намилила пральним милом синові голову, чесонули расчёсткой, щоб показати на піні йому вошей. прокинулася

Я школярка, і до мене підійшла медсестра і сказала що у мене знайшли воші (потім вона дала мені жувачку пожованую і сказала провести по волоссю і подивитися чи немає на ній вошей, вона не прилипла до волосся і там виявилося багато вошей, потім я пішла до подрузі, теж провела але там нічого небілих ((Скажите что ето може означати) Я просто останнім часом дуже боюся ними заразитися))

уві сні я ловила вошей на голові і деяких давила, але їх було багато, коли брала їх пальцями то вони всмоктувалися і в них

сон чорно-білий. перебувала в чужому домі, тримала на руках Шенка звернула увагу на шерсть і перебираючи побачила багато вошей, расмортрела а це вже не шенок а ребенок9мальчі0 і волоссі багато вошей. Я їх витягала і давила.

Уві сні в волоссі було дуже багато вошей, які якось переповзли з тварин. Я намагалася їх струсити&# 8230;. До речі уві сні я не дуже засмутилася через це, так як прийшовши від кудись додому відразу ж помила голову шампунем від вошей і вони відразу зникли

сьогодні приснився сон що у дочки на голові багато вошей.волосся довге я відкриваю їх з одного боку де вухо а там їх море я довай їх тиснути.тільки от не пам’ятаю всіх перекрила чи ні.до чого цей сон.

У мого рідного старшого брата я побачив безліч вошей в голові. Я навіть злякався. А мій брат сидів як не в чому не бувало не звертаючи увагу на вошей. Ніби й не знав що у нього всипана голова. Я йому не повідомив про це, просто встав і пішов.

я прийшла додому і побачила, що впала ВШУ з голови мого чоловіка на рушник, потім з вою.дізналася що у калік моїх теж воші, але вони мені не сказали.

наснилося ніби на подушці залишилася 1 вшак а пару штук вошей коричневих я злякалася сголовой і намагалася придавити ногою.

мені наснилося ніби я сплю і прокидаюся від того що.. щось лазить у мене по голові .. потім дивлюся а там вся голова у вошах .. їх дуже дуже багато і я прокинулася

у мене уві сні на білому одязі я побачила вош але поруч була людина не видно обличчя знаю що чоловік у нього їх було багато і від нього з’явилася одна у мене

мені наснилося що у мене спочатку свербіла голова, а потім мені сказали що у мене воші.Я дуже злякалася, і почала думати як можна позбутися від них

Доброго дня, Тетяно! З суботи на неділю мені наснилося, що я побачила в голові знайомої жінки багато вошей. Спочатку я хотіла їх ловити по одній, але їх ставало все більше і я набрала їх цілу жменю і пішла кудись топити. Імовірно в унітаз.далі прокинулась&# 8230;.

Весь сон я не запам’ятала, але я пам’ятаю як я їду в поїзді і чекаю дуже важливої ​​події, мені снилася їжа, рух і мій нібито чоловік&# 8230;.потім я опинилася в ресторані швидкого харчування і вибирала їжу. Пізніше мені наснилася надзвичайно мила дівчинка, ще зовсім дитина, я вирішила, що візьму її в свій будинок, в свою сім’ю, вона стане моєю донькою, я їй задавала питання, вона дуже красиво посміхалася, волосся були в хустці. Потім я зняла хустку і побачила воші, вони скакали по голові, але їх було небагато, спочатку я злякалася, а потім вирішила їй допомогти і не кидати її, планувала обробити, потім 3 воші хотіли застрибнути на мене, але я ухилялася від них і прокинулася.

При стрижці перукар сказала що у мене дуже багато кліщів (так вона їх назвала), і відмовилася стригти.Там ще була моя подруга, і я підійшла до неї і попросила нікому не розповідати про це (в житті вона балакуча) Прийшовши додому я стала мити голову шампунем і вода з голови текла коричнева, как-будто вони мене до крові покусали&# 8230; Прокинулася від жаху і сорому

Мені наснилося воші, велика кількість, але вони були не на моїй голові, а у кого точно не пам’ятаю. І ще від голови через це йшов неприємний запах.

мені наснилися воші гниди багато на моїй голові на доченой голова чісалось уві сні вбивала їх дуже багато
їх було

Доброго дня! Мені наснилися воші, вони були величезні, голова вся свербіла, я їх ловила намагалася вбити, але з першого разу не вдавалася. Їх треба було кілька разів тиснути, щоб вбити. До чого б це?!

мені наснилося, що стою перед заркалом і відчуваю, як по моїй голові щось повзає, я поділяю волосся на проділи і бачу, що там багато вошей. я ловлю їх і тисну пальцями, було жахливо гидко! а потім я прокинулася

Спочатку снилося сто я дивлюся голову чужу дитину і вона дуже брудна з чим то схожим на гниди, і я розумію що у цієї дівчинки повинні бути воші. і далі дивлюся що у неї в кофті (одязі) живуть ці комашки і я намагалася розчавити кілька штук&# 8230;&# 8230;.

Мені приснився сон як бут то я бачила у себе в голові рій вошей у мене голова була усипана ними я побігла в ванну початку їх счёсивать рассчёсткой а вони як посипалися вся ванна була ними як в фільмі жахів я дуже злякалася. До чого це сон приснився.

сиділа за столом з бомжами вони мене запрошували випити і поїсти. Один, що сидів навпроти мене, був літній і сивий, коли він нахилився я побачила, що вся його голова у воші і я намагалася бути подалі від нього, щоб не набрати цієї зарази.

заплітаю волосся і бачу в дзеркало що у мене щось на волоссі, почала розглядати а там воші, стала перебирати голову а вона вся в воші і гниди, я їх вичісувати-вичісувати а їх все більше і більше ставати і з кожним разом вони все більшими і більшими.

Наснилося що я дивлюся телевізор і показують дівчинку,
а у неї по голові, в волоссі бігають дуже багато вошей, я дуже уві сні
обурювалася як вона їх не почуває і як можна до цього допустити.

бачила воші у себе на голові (копошилися), потім стали розповзатися по всьому тілу.я їх струшувала з себе і начебто всіх струсила

Мені наснилося багато вошей і гнид на моїй голові, яких я ловлю і вбиваю і на голові сліди дрібних ран мабуть від укусів або расчесов.

Наснилося, що в результаті суворого виховання у дитини з’явилися воші і гниди. Але я їх чітко не бачив. У дитини була дуже коротка стрижка, і я більше бачив покусану голову. Може, ще кілька гнид і темна пляма, яке я ідентифікував як воші. Але чітко вошей з крильцями і лапками я уві сні не побачив. Що це може означати? спасибі.

Бачу, як ніби підходжу до чоловіка і на голові у нього вошей і великі великі, а у нього волосся коротке і вони обліпили всю голову. Я в шоці питаю ось як так, і звідки. Потім голова почала свербіти у мене і прошу подивися у мене і його воші переповзли до мене. І я не знала як їх вивести не пам’ятала НЕ шампунь не води. Так і прокинулася.

Я і моя дочка знаходимося в якомусь пансіонаті, і йдемо по коридору і раптом я виявляю воші, та багато, на скронях дуже багато, я рукою їх давай струшувати з скронь, вух і ми побігли в медпункт і в цей момент я дивлюся в обличчя дочки а у неї тім’ячко ніби не зарасло і випирає на ружу і там теж воші (я так подумала уві сні) коли ми прийшли до лікаря а у дочки обличчя стало на дауна схожим а потім всередину провалилося, і з’явилося (як равлик в будиночок ховається) і доктор сказав що їли її вилікувати вШЕ і вкрить роднічёк з вошами вона повернеться в своє колишні стан.

Наснилося, що я побачила у своєї подруги в волоссі таких мошок маленьких. Уві сні я знала що це були воші але в реальності воші виглядають не так. Так ось цих мошок було багато і я прибирала з волосся цих мошок і кидала на підлогу, на килим, а потім взувала чоботи і почала їх тиснути.

Мені наснилося, що мама виявила у мене вошей і я намилюю голову дустовий милом і закутала голову чимось, а волосся випадає і я їх постійно ховаю

наснилося що я прийшла в перукарню і при стрижці майстер виявив шей.. кілька начебто.. я одного дуже жирного дістала і вбила .. наді мною всі сміялися в салоні.. я плакала намагаючись їм пояснити що це не мої і не можуть у мене бути воші &# 8230;.

Я в колі сім’ї, розмовляємо, раптом бачу на своїх довгому волоссі на кінцях купу вошей. Лякаюся, починаю їх ловити і бити, дивуюся що вони у мене з’явилися, починаю згадувати чому ж їх можна вивести, питаю про це у матері, збираюся в аптеку хоч уже майже ніч.

наснилося, що я виявила у себе вошей, вони були на волоссі, я їх бачила, їх було близько 5 шт. До цього в сьогоденні були воші у дочки, це був знак про смерть близької людини-прочитала на одному форумі, помер вітчим.

Ну весь сон довгий я краще розкажу то що мені вони знятися не один раз, а останній раз було в кінці сну і за течією всього сну я чухаю голову і дістаю звідти воші я сиділа як би в торшері і була в вигляді рапунцель з мультика коли вона маленька

Привіт мене звуть ирина мені приснилося що червоні воші повзають у мене в голові а я підходжу до дзеркала і намагаюся їх струсити зловити і розчавити їх але вони вислизають від мене

сиджу на роботі&# 8230; засвербіла голова, я її почухала і побачила під нігтем ВШУ, вбила її. почала потихеньку витягувати і тиснути вошей. вони вгодовані, жирненькие. прокинулася, думаю слава богу, що ні по-справжньому

Доброго дня, Тетяно! Я повністю його не пам’ятаю, пам’ятаю лише одне, що по моїй голові повзають воші. І я дивлюся на свою голову як би з верху, намагаюся вошей прибрати. От і все!

Якщо безкоштовно, тільки тоді надішліть відповідь . Я сьогодні вночі бачила багато великих вошей на волоссі і тілі та одязі своєї дорослої доньки. Що б це могло віщувати?

Вітаю !пішла у ванну побачила на голові у себе воша .поки копалася в голові начебто більше не знайшла не пам’ятаю .побігла до доньки а неї на голові їх море величезні різнокольорові чорно-коричневі.поставила її в ванну хотіла знайти шампунь від них .але не знайшла стали так голову мити.потім вспонить.що я в ванній стою в вязонной кофтині біло-рожевою я її знімаю .а вони прям падають з неї від дрібних до сантиметрів до 10 .дивлюся в низ їх там рій .і мені здалася.що найбільша була яка см10 схоже на собачу блоху тільки величезного розміру

мені наснилося що у мене і у дочки воші що доньці відрізали волосся а свої різати я не захотіла ніби як хотіла знебарвити

воші у себе і у інших людей, багато, у вигляді комах і черв’яків, т.до. які вони насправді не знаю. але знала що це воші. відчувала огиду, огиду, намагалася їх скинути, струсити, але їх було дуже багато

я пішла в перукарню і перукарка виявила у мене в волоссі величезні воші-1 штука. Вона хотіла прибрати, але той почала тікати, але вона все таки зловила і прибрала. Потім мене підстригли, класна зачіска вийшла)

мені приснився сон де я побачила багато вошей але не пам’ятаю в кого і вони були червоно-коричневого кольору що це значить

Мені снилося, що в волоссі моєї дочки дуже багато вошей і я не знала, що з цим робити, оскільки в неученье густе волосся

мені наснилися воші в незліченній кількості вони були але девочьки я сильно сон не пам’ятаю але мені дуже цікаво дізнатися сподіваюся на краще

Я прийшла до дитини в садок, для входу необхідно було одягнути бахіли, білий халат, і перевірити форму 20 (воші), і я в дзеркало бачу своє відображення&# 8230; в голові багато багато гнид і воші&# 8230; після чого сон обірвався&# 8230;

наснилося нібито я на навчанні в іншому місті! і прям на парах на уроках я почухала голову і посипалися воші на парту! я зібралася і поїхала додому не електричці потім на автобусі.будинки помила голову спец.засобом.

Ловила воші в голові у сина&# 8230; Він світловолосий, а вона були великі і темні, видно було добре. я їх давила&# 8230;.. було не дуже багато&# 8230;.

Бачила вошей у дочки на голові-вони там ходили як у себе вдома. Вона у мене русява, а уві сні волосся вигорілі (Світлі) що вошей добре було видно) Я від шоку аж прокинулася. На годиннику було 2:12

Уві сні в моїх волоссі було багато вошей, я їх намагалася ловити і вбивати, вбила дві, потім вони начлі стрибати на диван, я намагалася ловити, далі не пам’ятаю. спасибі

Наснилося, що мама знайшла у мене вошей і гниди в волоссі, намагалася їх лопнути, а потім, коли я подивилася уві сні в дзеркало, сама побачила жучків у себе на голові.

У моїй голові багато вошей і вони кусають, чоловік намагається їх знищити але все марно, а мені треба їхати громадським транспортом я сильно переживаю.

Спочатку я повернулася вжився рідну домівку і зустрілася з самою собою підлітком 12 років Виявила причиною випадання волосв даний час йде з підліткового періоду так як я мила голову 1 раз в тиждень За довгим волоссям стрибали воші але чим більше я їх вичісувала тим більше їх ставало і я порадила собі 12 річної
просто постригтися коротко волосся щоб у дорослому житті уникнути цієї проблеми Решта рекомендації були щодо навчання слухати себе і нічого не боятися в життя

йду в сильному тумані, навколо дерева, більше нічого не пам’ятаю.
ще снилося: блохи (воші) в голові і подумав про те, що, напевно у наших домашніх тварин такі-ж і треба їх помити.

З померлою донькою на концерті, вона чеше голову в переди. І я доста їй з голови ВШУ велику і Довле у ній на коліні. І тут-таки прокидаюся. Що це?

Мені наснилося, що я працювала в дитячому садку, точніше підміняла. І я помітила що діти стовпилися навколо однієї дитини, у нього було світле волосся, можна сказати навіть білі, і він сильно чухав голову, а по голові бігало багато комашок, вони були дуже великі для бліх, і чому то я подумала що це воші. за цією дитиною прийшли батьки і вони почали мене питати як від цього позбутися чим можна допомогти. я порадила постригти волосся з особистого досвіду мені це допомогло, я описала детальну ситуацію їм і почала поспішати, так як в сусідній кімнаті був мій молодший брат. і ці воші почали летіти за мною, я забігла в кімнату, схопила свого брата на руки, і побігла по сходах в низ.. був 8 поверх, і чому то я не захотіла їхати в ліфті. подумала що так буде швидше. ці воші гналися за нами до останнього поверху а потім відлетіли. і потім ми почали підніматися повільно назад..

наснилося що у мене вся голова в чорних великих вошей я кожне пасмо брала ловила вбивала.вся голова в них була

був свербіж в голові, мені сказали що я маю живність там, потім я побачила своїх вошей на столі, штук 10 чорних, одного я розчавила

знайома мила однорічної дитини.я побачила у нього в волоссі воші.стала вбивати дві але у мене не виходило.в результаті вони чомусь полетіли.і ми вирішили дитини поголити наголо.

Мені захотілося коротку стрижку, але волосся своє стригти я не захотіла (вони у мене довгі) і мій перукар одягнув мені перуку з короткими білими волоссям.Мені було дуже добре.Я в ньому ходила і не знімала (він мені дуже подобався) дня три, а на вулиці спека.Коли я згадала що у мене перуку на голові, побігла швидше знімати його в перукарню.Коли мені зняли перуку з моєї голови посипалися і так багато з яйцями воші.БРРРРРРРРРРР досі противно

здрастуйте, мені приснилося, що в моїх волоссі мама дістала велику ВШУ і вона тікала, і я сама вбила 2 гниди, що це означає?

Їду я в автобусі по дорозі в село, був хтось поруч. І раптом різко засвербіла голова, я чешу її, а там у мене величезна кількість вошей!

Бачила себе в селі, де колись жили бабуся з дідусем (вони вже померли). У мене засвербіла верхівка, я простягнула руку і взяла з голови ВШУ, злякалася і розчавила її нігтем. Потім ще одну, і ще. Потім вошей стало дуже багато і я вже не могла їх розчавити. Розміром вони стали з кунжутне насіннячко і не ворушилися.

Вітаю. мені наснилося що я розчісувала свою дочку і побачите ВШУ, вона була жирна і я її розчавила. Що це може означати?спасибі.

Мені снилися воші, ми з мамою на кухні і вона нахилилась і вичісує їх, а я на підлозі сиджу і їх рукою в купку згрібаю, і ще мамі кажу, щоб вона їх треба мною не трясла

наснилися людські воші на моїй голові і я їх причому так спритно ловила і давила пальцями і їх було багато

Я рсчесивалась і воші прямо падали з голови неяк шт. на руках різних розмірів. І там прісултвовала женшина з якою я лежала в лікарні вона дивилася на мене я намагалася зробити так щоб вона не бачила все це. Я стояла перед дзеркалом і розповідають через дзеркало дивлюся чи є воші і перед мною раковина біла я в раковину розчісуюся щоб вони туди впали

Привіт, приснилося, що у мене довгі нарощені волосся, і повна голова вошей, терміново біжу в аптеку за шампунем, а до цього їх б’ю руками

наснилося, що я проводжу по своєму волоссю і у мене відпадають пасма волосся. Я тримаю ці пасма в руках, а там купа вошей. І я кажу комусь &# 187; ось подивись&# 187; і плачу при цьому.

наснилося ВОШІ .я ЇХ ПОБАЧИЛА ПІСЛЯ ТОГО.ЯК сходити в туалет по маленькому, почав витирати ПАПЕРОМ І зняв ПАПЕРОМ З СЕБЕ З інтимні місця ТРИ ВОШІ.

отже, у мене з’явилися воші (уві сні) це помітила подруга, вона спіймала двох
я купила спеціальний засіб від вошей і змила їх
але сон про вошей мені вже 2-ий раз сниться

Я чесала свою голову і від туди я зловила одну ВШУ а потім їх виявилося там дуже багато, я злякалася, була в паніці начебто віщий сон.

мені наснилося що моя дружина знаходить в моїй голові дуже багато вошей. Воші були золотистого кольору, деякі з них були чорними.

Я залишилася у подружки ночавать і ми вранці прокинулися і у мене зачасалась голова вона хотіла подивитися і побачила якихось жучків я зрозуміла що це воші!нам треба було йти в школу але я сказала що не піду вона мене проводила до дому пої пішла в школу одна я поїхала до своєї бабусі в місто позваний мамі і кажу що б вона приїхала бо. У мене воші!вона пртехалая вже зайшла у ванну вона не йде я подивилася у вікно і сматрю вже темно і хвіртка і нікого немає а потім я прокинулася

спочатку просто картинки, сюжети, яких не запам’ятала, потім на голові у себе дуже багато вошей, тільки волосся були чорні, а швидше коричневі. вошей було так багато, що вони мало не сипалися з мене. і я шукала чим їх витравити. нічого не допомагало. взяла у знайомої засіб, і сподівалася, що допоможе, судячи по відчуттях не допомогло. ааа.. да.. голова не свербіла начебто

бачила дуже багато вошей, на собі на дітей і чоловіка. Потім ми всі дружно їх виводили всякими спреями. Ще бачила як до мене прийшли люди в спецодязі і хотіли труїти вошей але я їх вигнала посилаючись на те що зроблю це сама

В реальності у сестри вибирала гниди близько тижня тому, а зараз сниться сон що я у неї воші і гниди вибираю. Воші чорні, жирні і великі. На підлогу стрибають навіть, а я їх ногами душу.

пр!Мене звуть Айгуль. Мені наснилося що я заходжу в магазин а там раптом перукар хоче мені постригти голову а там в моїй голові білі воші дуже маленький. І вона відмовляє з стригти а потім я чомусь там приймаю душ і мою голову

Привіт, мені приснилося що я одну воша знайшла на волоссі доньки і її душила пальцями і не виходило її задушити.

мені приснився чужа дитина, як сирота або бездомний, брудний в хустині, коли я його розділу помити і зняла косинку там були густі довге волосся і величезна кількість вошей. я подумала що так як опікувалася цією дитиною напевно теж заразилася вошами. спасибі.

Вітаю,
Я бачила уві сні багато вошей в своє волосся, я їх ловила і змивала в раковину. Побачила одну воша на голові свого сина, але не змогла зловити. До чого бе це?
спасибі

До мене прийшла сестра на ночівкою, спали разом на одному ліжку.Вранці вона мені сказала, що у неї по-моєму воші завелися, я їй перевірила голову, там і правда воші.Я її послала в магазин за шампунем від вошей, вона купила дві пляшки шампуню і ми з нею разом намилили голову

Мені дебатів буд то я дочекаюся з донькою спати і вона починає мене проганяти, через те, що побачила в моїх волоссі вошей. Я встала, підійшла до дзеркала і стала їх діставати з волосся і тиснути, але їх з’являлося все більше і більше, і я не встигала діставати вошей, і довіла їх прямо на голові. У підсумку я їх всіх перекрила.

На одязі моєї маленької грудної доньці я побачила одну ВШУ. Я її зловила, роздавила. Стала оглядати дочку, раптом ще є. Але більше не знайшла. А потім подумала:&# 187; Дивно. Від куди вони взялися, адже я так часто стираю речі. І воші зазвичай на голові. А тут на одязі.&# 187; Потім я прокинулася.

в голові помітила одну ВШУ і тут же злякано вбиваю, дивлюся глибше в волосся, а там різні воші і їх багато і я їх розглядав вбиваю.

Мені спочатку снилося як ми з сином сиділи поряд. Я почала смикати його голову, і мені на довгу спідницю посипалися великі шви (неск. штук).
Пізніше я побачила в кімнаті свекрухи багато букетів троянд (один з букетів сильно пахнув). Але я запам’ятала красивий букет жовтих розпустилися троянд у вазі, які мені хтось подарував. Понюхавши їх, я не відчула аромат, про що сказала свекрусі.
Розтлумачте, пжл.

Я перебуваю з племяница в одному помсти здається у неї вдома і збираємося кудись потім я бачу що у неї на голові воші дуже дуже багато. і дуже великі я намагаюся одного вбити і бачу як в волоссі кишать воші.Я їй кажу про це а вона каже що постійно перевіряє голову сама в дзеркало і показує як (дивиться в дзеркало і розсовує волосся) я кажу що що вона не може ж їх бачити взад і тому не знає і я кажу що пізніше їй подивлюся голову

Я сплю в спальні і вікно відкрите на оранку, але на вікні сітка москітна, але крізь сон розумію що покроваті скачуть 2 кота з вулиці, брудні, я прокинулася і почала їх проганяти, один вискочив а вікно, а інший найбрудніший і противний залишився, на ньому був одяг і шапка темно синя, я з ним почала розмовляти і він відповідав, потім я запропонувала йому поміняти іншу шапку і дістала з тумбочки біля ліжка, він рознервувався відмовлявся, а я різко одягла йому шапку поверх тієї що була, він дуже рознервувався і швидко її зняв, так як моя шапка йому виявилася дуже маленькою він зняв її разом зі своєю відразу, і з його голови посипалося море лечінок вошей, глистів, і т.д

Папа сказав, що у мене напевно воші, але я не повірила. Потім подивилася в дзеркало і побачила одну і відразу її вбила. Потім я була в парку з різними людьми і я відчувала як вони повзають в голові і хотіла швидше позбутися від них. Потім я вже вдома і мою голову шампунем від вошей і він дуже піниться.

СНИТЬСЯ ЩО У МЕНЕ ДОВГИЙ ГУСТИЙ ШИКАРНИЙ ВОЛОССЯ, АЛЕ ВІН весь вкритий вошами, ВОНИ ТАМ кишать.

Сон забула, як тільки прокинулася.Пам’ятаю тільки своє волосся, на них вши і мої думки: у мене ж не було вошей, чому вони з’явилися, де взялися, що мені тепер робити?

я виходила з дому, вже стояла на сходинках 4 сходинки, приватний будинок і, вже спустившись на нижню сходинку, відчула в голові щось копошиться. я виловила це щось виявилося вошью, я повернула назад в будинок і кричу мамі вона померла 20 років тому дивись здається це воша і тут воша втекла і я прокинулася

мені наснилася повна ліжко вошей, від них була вся простирадло сірого кольору і у них були вусики (вони стирчали з простирадла).

Привіт приїхала до подруги в інше місто, яку не бачила дуже давно ,, і стала її заплітати і виявила воші і почала з нею дуже лаятися так як вона мені нічого не сказала

мені заплітала волосся моя колега по роботі і побачила вошей. Потім підійшла ще одна колега (яку я не зовсім переношу) і теж побачила у мене вошей, але, як не дивно, вона мені допомагала позбутися від них і нікому ні чого не сказала. позбутися вошей виявилося важко&# 8230; не знаю чим все закінчилося &# 8212; я прокинулась&# 8230;

уві сні мені сказали, що у мене воші. всі дивилися на мене з відразою, а мені було дуже соромно. я намагалася їх струсити зі своєї голови але вони як по команді летіли назад на мене.

Наче у лікаря на прийомі сиджу і скаржуся що голова свербить. потрусила волосся трохи а на стіл стали падати вші- тільки виглядали вони чомусь як маленькі крабики. Запитала у лікаря &# 8212; від куди це може бути? вона сказала що вода якої мою голову погану якість-брудна

бачила на дівчинці на волоссі світлих, хоча у дівчинки волосся темно каштанові
дуже багато вошей, її мама вичісувати гребінцем а вони знову з’являються і так багато і але по верху волосся перебували

Мені наснилася моя покійна мама з великою кількістю вошей на голові. Я намагалася їх придушити або вимити. Але все не вимилися. Запропонувала їй вимити її всю. Вона махнула рукою, мовляв, не треба.

мочя дочка уві сні виявила сказала, що у мене проблеми, як виявилося через те, що побачила на голові воша. Після цього я побачила безліч вошей навколо себе: на ліжку, на речах, при цьому намагалася їх непомітно від інших вбивати, але їх ставало все більше

Я мила голову в ванній, потім я бачила, як мене стрижуть уві сні і воші були на моїх волоссі, але не у мене в голові, а на отстріженних волоссі.

мені наснилося кабуто у мене зачісалось голова я стала тррісті головою і у мене від туди блохи вони сиділи на білій футболці а потім кабутто полізли в піську

Мені наснилося, що на гребінці дитини багато вошей.Я запитала розчісувалася вона їй чи ні.Дочка сказала, що так.Я сказала їй: &# 171; Як же ти не бачила що там вошей повно?&# 187; Я вивела доньку на вулицю з гребінцем щоб на світлі показати їй скільки там вошей. Вошей було дуже багато і вони були дуже великі (не такі як в жизні). Одна вистрибнула з гребінця і я її розчавила.всі.

я тиснула уві сні вошей, у мене вся голова була в гнид і воші. пам’ятаю прям як стою перед дзеркалом і по одній дістаю і їх і чути як вони тріскаються. ОФФ було так бридко і хотілося від них позбутися

Мені наснилося що на мені сидять воші, гиганские 20 см, на голові і поїдають мій череп, що вони бігають по всій квартирі, дуже страшно, і я їх вбивав, я прокинувся следущий кошмар приснився, що я бачу свого злісного двійника і він мені що то говорить але я не чую

мені приснився сон з вівторка на середу, а внё мені наснилися воши, і вони лазили по моеи мами голови, що воно означає?

Наснилося что я розчісую волосся а з него віпадають воші. и я потім на столі роздівляюсь їх.їх там Було много и смороду Різні якісь блохи, воші, жучки маленькі. Почуття стиду, все думала як я так между люди зможу війта

Кімната хто то сказав тут воші, біленькі, більше звичайних, дуже багато, потрібно виходити їхати додому, а їх купа на мені, обтрушувати а вони майже не стряхиваются, і їх все більше, хвилювання як бути я їх додому принесу

Я перебувала у себе на дачі. Пішла у ванну, подивилася в дзеркало і побачила на волоссі невелику горошину, жовтого кольору, я зняла її з волосся і натиснула. З горошини вискочила маленька комаха (воша). Потім у неї з’явилися крила, вона полетіла, крила ставали все більше, стали фіолетового кольору, я намагалася її вбити. Потім вона присіла на камін, і я її вбила пальцем.
потім я знову підійшла до дзеркала, зняла з волосся ще одну горошину і розчавила її, з неї вискочило ще штук 20 таких же горошин, я злякалася і вирішила всіх їх покласти в стакан з водою. потім почала далі знімати з волосся горошини, поки я знімала чергову горошину, інші в склянці лопалися, але воші зникали, то вони відлітали, то чи просто зникали.
На цьому мій сон закінчився. Але відчуття залишив після себе неприємне.

Вітаю. мені наснилися моє волосся, довше трохи чим насправді. я тягнула кінчики волосся і дивилася на них. а там неозброєним поглядом було багато великих вошек. прям одна біля одної . потім уві сні був інший момент &# 8230; я бачу волосся моєї матері. вона сушила волосся феном . але волосся не її а як у моєї дочки. тонкі рідкісні і світлі. я попросила її зупиниться, придивилася а у неї на голові повзають воші. . теж такі ж великі тільки не так багато як у мене.це все що я пам’ятаю, що у мене відображені з усього сну

Вітаю! Мені наснилося що я чухаю свою голову, а моя далека родичка каже &# 171; давай я голову твою подивлюся, воші напевно є, ти так чесала волосся&# 187;. Що це може значить?

Мені сьогодні приснився сон, ніби я з мамою сидимо в кімнаті, в цій же кімнаті сидів мій хлопець, його мати і його сестра&# 8230;.я сиділа з мамою поруч і дивилася на хлопця, а він на мене, потім у мене засвербіла голова, я подивилася, під нігтем виявилася біла велика вшак, але я її не змогла вбити чомусь вона впала на кофту мені &# 8212; на груди, я стала повільно шукати, ну що б ніхто не зміг побачити все це, але замість великий я знайшла ще одну ВШУ, розміром менше! я мамі сказала все це, не пам’ятаю її реакції, звичайно ((але я уві сні чомусь не злякалася і нічого, просто подумала, що в аптеці море всяких препаратів щоб їх знищити, типу я зможу від них позбутися і все&# 8230; підкажіть, будь ласка, що б це могло означати?!

добрий ранок!зі сні мені. здалося що у мене на голові багато вошей, і я їх сама бралаа і вбивала а решта дова подрузі з якої посварилися рік назад а ті воші які я їй давала вона відпускала!!

дивилася у дитини на голові волосся щось дрібне швидко бігало зловила стала тиснути, роздавила розпласталася виявилася равлик

мені наснилася моя сусідка (дівчинці 24 роки) я побачила у неї на голові воші і я вирішила їй допомогти прибрати їх. уві сні почалася якась метушня я шукала якісь -то препарати які можуть позбавити дівчинку від вошей.

Привіт мені приснився сон що у моїх дочок воші і їх так дуже багато я намагаюся їх вбивати а їх ще більше вся повністю голова немає вільного місця до чого це?

Я купила хліб або щось інше, не пам’ятаю. На ній були мухи і лечінкі . Потім мені наснилася плоска дощечка, там на неї виявилися багато чорних вошей і на мені вони вже були, так як зі мною ще була дочка, я швиденько взяла її за руку і потягла до лікаря.

наснилося ніби я зайшла в туалет а з голови почали падати величезні воші, я так злякалася, почала їх скидати, вони падають зі звуком, великі на полпальца і тріщать, тріщать)) 0

Поруч сиділа зі мною мама (вона померла давно) а я чісала голову гребенем і у мене випадали воші маленькі і не дуже багато

Здравствуи наснилося сьогодні під ранок ніби зі мною сидить красива жінка і я дивлюся голову і кажу я завжди знаходжу вшій коли дивлюся чий то голови вона відповідає що у неї немає але я знаходжу велику вшій я її їли зловила і кинула в ліжко жінка в шоковому стані і вона помоему вбила її і я прокинулася

у прийомної доньки знайшла вошей, зловила і задавила, це так чітко все, що коли розчавила воша вона була з кров’ю, потім сниться, що ми обстригли їй волосся, але вона тут же їх приклеїла назад

розчісувала волосся виявила пучок довгих волосся стала їх розплутувати і в ньому знайшла ВШУ стала її тиснути але вона стрибнула знову до мене в голову, я стала думати як бисро їх вивести ,

ат сні бачила воші голова сильно чесалься чухаю і витягаю воші і думаю як мені почистити і думаю як я завтра піду на роботу

Мені снилося, що я вичісувати у себе вошей гребінцем.І у дочки теж ловлю вошей на голові.І були вони чомусь рожеві і великі.

Привіт мені приснилося що у моєї дочки багато вошей в голові коли я стала винать вони вирволісь і почали літати вони були великі і я прокинулася

Доброго дня, Тетяно! мені сьогодні наснилися чорні воші. я їх струшувала з живота у себе. Але струсила всіх. До чого цей сон, тим більше під п’ятницю?

Я прийшла на роботу, а начальниця покликала мене до вікна і сказала, що у мене воші і гніlи і вона стала переглядати мені голову.

Я бачила себе в дзеркалі і у мене в волоссі було дуже багато маленьких вошей, я ловила їх і давила, але все одно їх було дуже багато і без сторонньої допомоги мені не обійтися. Було дуже страшно від того, що я не позбудуся них.

Вошей було багато, від них навіть волосся ворушилися. Я їх в паніці струшувала прямо руками. Вони падали на підлогу і їх з’їдали звідкись прибігли мурашки&# 8230;

Менi приснилося что у моеi дитини много вошей в косах.I я iх вибирала.А потiм у доцi з самоi голови вілiз Якийсь черв’як.Ось такий неприємний сон

Спочатку сестра вичісувала воші, вони падали на підлогу, потім я стала перевіряти і чесати голову, з одного боку нічого не було, а з іншого стали падати на підлогу.

у мене в голові воші живі. Я їх вибирала, а потім взяла таз з водою, нахилила голову над ним і вичісувала їх. Вони падали в воду, їх була достатня кількість і намагалися вибратися, але я їм цього на дозволила.

Струшую ВШУ з волосся, вшак велика і навіть літає по кімнаті..Чоловік питаеться зловити..Ще кілька дрібних витрушуючи і плескали їх.

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон про вошей, а саме я побачила ВШУ у дочки в голові, вона була одна (можливо 2, не пам’ятаю, але не більше) Я зловила і придавила нігтем і в той же час крикнула свою маму показати.Воша була оранжевого кольору.

вітання.Мені наснилися дуже величезні воші білого кольору, см 7-10 одна вшак.Вони все стояли на місці і уві сні спочатку подумали що це лупа, але одна з них побігла, і всі зрозуміли.Він і були в вигляді звичайних паличок.

воші були в полоценцах і їх ціла купа.. я думала як краще від них позбутися.. в пральній машині випрати.. в морозильник заморозити.. але потім вирішила, просто все в пакет і на смітник винести..

Стою в будинку, розмова з батьком, все волосся в якихось воші з крильцями, дістаю найситішу, схожа вона на моль, кидаю на підлогу, противно вбивати, але розчавила, виходжу на вулицю, на зустріч мені люди большенство чоловіки, знайомі, говорю з ними, а у самій повна голова цих комах вошей дрібних з крильцями, якось незручно, що їх побачать, але зі мною спілкуються, посміхаються, і як ніби нічого не помічають, йду кудись &# 8230;&# 8230;..

уві сні у моєї мами на голові були воші, вона говорила голова свербить. і я їх знімала і розчавлювала пальцями, відчувала хрускіт при цьому. вони були не зовсім схожі на вошей, але я знала що це воші. деякі були кольорові схожі на павучків. при цьому у мами були кучеряве волосся, як раніше коли вона робила хімічну завивку

Була ніч, моя знайома, колега будемо так говорити, дивилася жінці який та через лупу коріння волосся. Ну я думаю дай сяду до неї нехай теж мені голову подивиться, а то свербить давно, а вона мені каже у тебе воші дорога, мене як блискавкою вдарило від шоку. І вона на дзеркальце поклала мені 3 штучки дрібні і чорні воші, мене подкасіло жорстко уві сні, до сих пір пам’ятаю. Потім прям штук 20 по ще грудей почали порожнини і я їх почала струшувати з неї&# 8230;.. І все і якимось чином сон закінчився.

мені наснилося, ніби я прийшла до подруги додому, будинок був старий, обдерті шпалери, хоча Наєв я її вже 10 років не бачила, а от уві сні приснилася.заходжу додому, підходжу до кровате, а на ліжку лежать її віщі і по ним повзе вшак, я злякалася і попежала в лікарню, щоб мені оглянули голову, лікар подивилася і сказала, що у мене все чисто.далі я пішла розповіла її подругам, що у неї воші, щоб вони припинили з нею общяться, поки їх не виведе.а далі я не пам’ятаю!

Снилося що мене попросили подивитися в голові воші !І я подивившись знайшла у знайомої цілу купу!Потім пішла і змила їх в раковину!

Бачила вошей у дитини колишньої найкращої подруги, піймала кількох вошей і вбила. Сказала подрузі що у її дитини воші, вона аж повірила

наснилося що у моєї дочки в голові я побачила дуже багато великих вошей початку їх вбивати начебто вбила всіх прийшла до мами додому почала розповідати мамі і сестрі про вошей а сестра каже що у її дочки теж багато вошей і ми з нею пішли в аптеку за засобом від вошей

Наснилося що у мене в волоссі толі блохи толі воші з крилами і я дуже була цим занепокоєна (причиною) звідки вони взялися і що з ними робити

Доброго дня, Тетяно. Мене звати Лариса. Мені 51 рік. Мені, вперше, приснився сон, ніби у мене волосся просто кишать вошами&# 8230; Я їх скидала жменю, їх було безліч&# 8230;. Потім, я подивилася вниз і побачила велику купу рухаються вошей, різного розміру і конфігурацій &# 8212; це стільки я їх скинула з себе. Потім одну воша (гниди) я розчавила&# 8230;.і все. Ну і сон, я в шоці. Буду вдячна, якщо Ви допоможете мені розтлумачити це сновидіння.

воші і гниди в голові мого 6 річного сина, їх дуже багато! я починаю їх ловити, вбиваю.Після чіпаючи себе за волосся у мене воші починають просто сипатися з волосся у величезній кількості.

Бачив уві сні померлого брата. Наче ми йдемо по дорозі а дві дівчини збирали вошей одна з яких була плуголая

Вітаю! снився сон, що у моєї дитини молодшого знайшли вошей.їх там аж кишіло.потім бачили в будинку, де саме не пам’ятаю і вошей і рудих мурах і тарганів.ка чогось би це?

Мені наснилося ЩО У МЕНЕ НА ГОЛОВІ БУЛИ воші І Я ІЗБОВЛЯЛАСЬ ВІД НИХ І НАЧЕБТО ГОЛОВА ВЖЕ СТАЛА НЕ вошивий АЛЕ серовно ЧЕРЕЗ ДЕЯКЕ ЧАС вони з’являються

я усебя в Олос знайшла воші одну штуку, вона впала, я її підібрала і поклала з скляну баночку, але там чомусь ще виявилися 2 павука блакитного кольору. Раздовіть хотіла воші, але було не приємно. я відійшла. потім дивлюся її немає, мама сказала що вона викинула то що було в банку тільки павучки, а вшак не бачила. І потім сказала що тоді вона зараз десь вдома і її треба знайти а то кому то може пристати.

Доброго дня, Тетяно! мені снилося, що у мене воші, і я їх ловлю і тисну. сон був настільки чіткий що я відчувала свербіж голови наяву.

наснилося, що у дочки їй 3 роки, воші, і дуже багато, вони бігають, і яєць багато, я починаю їх тиснути, вони тікають, я їх намагаюся ловити, одну вбила, одна побежалла по руці.

уві сні я почухала голову, потім стала розчісуватися, а на руці я побачила ВШУ і купку гнид&# 8230; навіть писати бридко&# 8230;
Скажіть, що це може означати?
Кольори переважали світлі, справа була вдома.

в проділі волосся я побачила якісь коричневі цятки, при найближчому розгляді виявилися воші. я була шокована і стала вичісувати, а потім пішла в душ з Дегтярний милом.
від все що я пам’ятаю

наснилися воші &# 8212; дуже багато. Волосся у мене довгі я руки засовую в них, а витягаю і вони все під вошах. За голові повзають прямо відчуваю, багато-багато. Волосся тресу, а вони сипяться.

Мені приснився сон, я бачу воші на голові свого сина дуже великі .Починаю їх тиснути а їх багато дуже багато.Вони чорного кольору, але не противні . І сина бачу маленьким, хоча йому вже 21 рік. До чого це?

я побачила її вволосах вона була можна сказати велика і я її задавила.от і все .Дякую, чекаю.

Снилося що з голови випала дуже велика вош я її розчавила а в ній була маленька Гнідко вона ще не встигла залишити з на волоссі &# 8230;

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що я тиснула у себе на голові вошей їх було дуже багато. Вони йшли супроти, а я все одно їх давила.

Опускаю в низ голову що цікаво волосся у мене набагато густіше чим є насправді і намацую воша розміром з палець я намагаюся її раздовіть нігтями

мені снилося, що у мене на животі і лобку багато маленьких чорних жучків (чи то блохи, то чи воші), яких я всіх потім розчавив і від них ні залишилося не сліду, тіло стало чисте

Привіт, мені приснилося що я дивлюся в дзеркало і розчісую волосся, я дуже ясно русява, майже блондинка. І раптом з права на ліво перестрибнула вшак, до чого б це?

Мені наснилося що я перебуваю в дитячому садку і поруч зі мною стоїть не знайомий мені хлопчик зі світлим волоссям і короткою стрижкою . раптом я побачила як по його голові пробігла досить велика чорна воша, я спробувала її зловити, але вона впала на підлогу і втекла. Тоді я стала шукати ще й зловила її і посадила а банку, що б показати виховательці.

Доброго дня! наснилося що вичісувала гребінцем вошей з голови, багато було гнид, і дві воші великі схожі навіть одна на скорпіона інша на таргана а решта звичайні, але багато.

сьогодні з 13 на 14 наснилися воші у мене в голові вичісувати і тисну на кшталт навіть як із задоволенням сон приснився під ранок

Я перед дзеркалом почухала голову і в руках у мене опинилася воша, яка клацнула від того, що я натиснула на неї двома пальцями. Уві сні свербіла голова, я розуміла, що ця воша не єдина і не могла зрозуміти, від куди вони у мене взялися

снилася голова чоловіка ззаду, що у нього густе і довге волосся і в них величезні шви і їх багато і пересуваються дуже швидко, що я не могла їх зловити. воші були саме в області шиї

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; мені приснилося що у мене з’явилися воші, після цього я підійшла до дзеркала і побачите багато вошей я заревіла і підійшла до мами і нічого не могла сказати тільки ревіла

Розмовляла з дочкою, у неї волосся зібране у хвіст, а волосся уві сні, як і в житті, у неї густі рудуваті. Бачу у неї спочатку за вухами, а потім і під хвостом купа гнид, я починаю говорити що потрібно щось робити і починаю їх тиснути, потім з обуренням піднімаю хвіст і бачу живу вошу і обурююся що воша жива і з крильцями

Приснився сон, що я знайшла у себе в голові перед дзеркалом дві величезні червоні воші, хоча на них не були схожі, вони були наче два величезних довгих жука, я зрозуміла що це воші коли я їх почала тиснути прямо в голові, а вони хруснули як справжні воші. і сон на цьому закінчився або просто далі не пам’ятаю.

я на працюю в дитячому садку і сон мені снився про роботу, я розчісувала дівчаток, а у них багато вошей і я намагаюся їх ловити на кшталт навіть в руки брала, але не тиснула

мені приснився сон що я знайшла у себе в голові ВШУ дуже жирну ВШУ потім я її зняла з голови і тримала в руках а потім я не пам’ятаю

мені наснилося, що у мене багато вошей і я їх витягали і давила ..злякалася і вирішувала, як їх вивести..всі.більше не пам’ятаю

я стояла біля дзеркала і виявила в голові лисина, по якій бігало багато вошей, я їх давила, а їх все не зменшувалася

наснилося, що в волоссі на голові свербить, ніби ворушиться, хтось подивився і оповіді, що це воші у мене на голові, що треба позбутися них і попросили піти; я переконалася в цьому, коли та показала в нігтях маленьеую виошь

Мені наснилися чорні великі жуки в на моїх світлих волоссі, вони літали. І снилися колеги по роботі одночасно.

на голові розмножилися воші було дуже соромно.так як я працювала там вчителькою свербіла а там в нігті аж траплялися

наснилося що начебто я прокинулася від того що свербить голова підійшла до дзеркала і стала дивитися голову і виявила вошей стала їх діставати і вбивати

я вичісувала вошей з голови але перед цим в школі перевіряли голови дітей і я весь сечер чесала голову і думала чи немає вошей у мене

Вітаю! Уві сні знімаю шапку, і бачу на шапці кілішат коричневі воші, у них багато ніжок, і з розміром з перловки&# 8230; потім мацаю на голові, є теж під волоссям, почав скидати їх. До чого це сон?

Доброго дня, Тетяно!)
Уже кілька разів сниться, що я займаюся сексом зі своїм колишнім хлопцем (або чого не було. Ігнор мене по-чорному, це його, гра така, я думаю.).
Завжди по різному.
У всіх снах я в короткому червоному платті, на високих підборах. виглядаю ідеально. Він, як завжди, Бог)
Завжди у нього вдома. Змінюється сам сценарій, іноді місце.
сама незаймана.
Будь ласка, про &# 171; недотраха&# 187; не пишете.
Що б все це значило? Повернеться до мене?

мені наснилося ніби я прокидаюся у кого-то в гостях.багато люду.поруч сплять мама з сином.у них на подушці я побачила вошей.я подивилася на свою голову. у мене на голові теж кілька.я їх почала прибирати з волосся і з жахом прокинулася

Вітаю ! Мені наснилося що я розмовляла про воші але не бачила їх . До чого сниться розмова про воші відповідь не де не могла знайти .

здраствуіте можете розтлумачити мені пріснілос што у мене воші і вони мене кусали патом Бутт я обноружіл їхні яйця на нижньому Більє патом Патрова їх і лек спати

на передодні мені приснився сон з бджолами вона мене кусали, я прокинулася і через якийсь час я заснула, і мені сниться сон я поранила шию і шия була вся в крові, а сьогодні вночі я дуже довго не могла заснути мені сниться сон що у мене дуже багато вошей вони такі великі я їх ловила і давила а вони мене дуже сильно кусали, до чого б це?

ВІТАЮ. Мені наснився сон ЩО У МЕНЕ ВСЕ ВОЛОССЯ ВО воші Я ЇХ тисну І вони пропадають. А ПОТІМ Я прокинувся.

подруга привела доньку до мене додому з ночівлею (хоча у неї син). Вони спали поруч з моїм сином і у дівчинки я побачила в її світлих волоссі воші кілька штук. Я запереживали що й син матиме воші і прокинулася

прийшла у велику кімнату якоїсь будівлі (схоже на гуртожиток і в той же час будівля з моєї колишньої роботи -дитячий будинок). У кімнаті стоять ліжка. На своєму ліжку помітила, що замінена наволочка.Зняла білю і побачила багато вошей .почала тиснути. Поруч жінка, знайома, варто і мляво виправдовується, що це її наволочка.З цього я уві сні розумію, що поки мене не було, вона спала на моєму ліжку і слава богу вона здогадалася поміняти для себе свою наволочку. Але все одно я і свою пильно дивилася.Розклала обидві на підлозі і давила.

Я вичісувала зі свого волосся вошей величезних і якихось личинок товстих. Вони падали переді мною на якийсь предмет і я їх давила гребінцем.

мені наснилося Ніби я давала комусь свой Гребінець и после цього я помітіла на ньом воші, и сказала до мами что прийдеться знов травіті їх, бо в 1му класі смороду у мене були наспрівді.

Вітаю!мені приснився сон ніби на зупинці сиділи 2 чоловіки і жінка у них витягала вошей, а я спостерігала за цим, потім прийшла додому і знайшла у себе в голові ВШУ руду до чого такий сон

Мені наснилася спочатку моя собака як вона паскудить прям будинку, після я стою з сестрою в сараї.І до мене підходить чоловік і просить гроші на сигарети, а я йому доста і лобка вошей і даю.

Моя голова сильно свербіла уві сні, після всі ці воші опинилися на стелі, кілька вошей я вбила на телевізорі, а інших не змогла їх було дуже багато, і вони були великі і довгі

Я бачила білу блоху вона не викликала у мене відрази і вона була з моєю кров’ю всередині, але не кусала мене

Привіт, я дивилася на себе в дзеркало, чесала голову. Потім нахилила її, розсунула пасма і побачила там воша. Зловила її і роздавила)

Вітаю. Мені наснилося, що у мене свербить голова, я підійшла до дзеркала, нахилила голову, розсунула пасма волосся і побачила воша. Я її зловила і розчавила. Ще недавно я бачила велику кількість вошей на свою дитину. До чого це снитися?

мені наснилося як мама на мене спочатку розчавила гниди потім зловила і вбила ВШУ але ВШУ я не бачила

побачила на голові у себе вошей, почала вичісувати на білий аркуш і стали падати великі і маленькі, але більше маленьких.

Мені наснилося, що у мене воші, і я прошу маму їх змити господарським милом. Але справа в тому, що мама 15 років тому померла.

наснилося мені, що я придбав якусь потрібну річ. розгорнув, а там вщі коричневого кольору. я їх почав скидатися і тиснути. вони і на мене залазили. а потім виповзла велика дуже, як квасолина, я її навіть злякався, були і трохи менше. але я їх всіх придушив і струсив. до чого б це ? заздалегідь дякую

Привіт, прісних що я зібралася мити своїй дитині голову у неї чомусь немає половина волосся і по голові кишать воші.

Мені дали гребінь, сказали, що у мене воші, і їх треба вичісувати.
Уві сні волосся у мене чисті і довше, чим наяву. нижче плечей.

Наснилося що з мого волосся випала копиця волосся (куля) на підлогу і вона вся у воші і білих їх личинках. Я злякалася що тепер у мене на голові мало волосся, помацала, але волосся були в порядку абсолютно (чисті).

мені наснилося ніби моя голова кишить вошами.я навіть їх бачу на своїх волоссі.а волосся у мене чомусь довгі і темніше кольором .чим є насправді. і я в аптеках не можу знайти засіб від вошей

Наснилося що вичісувати воші з голови, були різні за розміром, живі, деякі я розчавлювала, а деякі просто цуралася. При цьому голова моторошно свербіла.

Я сиджу за столом НА ЯКОМУ ТО ЗБОРАХ. ПОТІМ ВСЕ ЙДУТЬ, А Я НЕ МОЖУ ШУКАТИ СВОЮ ТЕТРАДЬ В ЯКІЙ Я записувати. ПОЧАТКУ ЇЇ ШУКАТИ І БАЧУ НА СТОЛІ ОДНУ ПОТІМ ДРУГУ воша. Я ПОДУМАЛА : &# 8212; НУ ОСЬ ТІЛЬКИ вошей МЕНІ І БРАКУВАЛО .

маленьку дівчинку виводжу воші бачу волоссячко стирчать а вони там по волоса бігають я несу її в ванну кімнату мити голів уна протягом рук бачу маму свого цивільного чоловіка і кажу їй дивись скільки їх а вони у мене прямо по кофті роєм бігають

Привіт мене звуть Людмила Семенівна приснився сон з вівторка на середу десь на столі або на чому схожим &# 8212; одна далеко лежала ніби як нежива а друга маленька кругленька з виразними видними ніжками як іграшкова і я її розчавила ось все що пам’ятаю &# 8212; до чого це?

Вітаю. Сон був мутним (не в фарбах &# 8212; в запам’ятовуванні). Я очікую когось в будинку, приміщення невелике з крутими сходами, що кінчається коміркою, в якій я сиджу і дивлюся в велике дзеркало &# 8212; трюмо. Я пам’ятаю чітко власника, він цікавився, коли поїду. сиджу &# 171; на валізі&# 187; і раптом розумію, що свербить голова, поскребла і посипалися воші, багато вошей. Починаю думати чим виводити, мажусь якоюсь гидотою, але вошей ще більше. З відчуттям гидоти прокидаюся.

Я хотіла помити голову, біля мене стояли кілька людей. Коли я опустила голову в воду, провела рукою по голові, пучок волосся випав на мої руки, а там багато вошей. Я не переживаючи, стала мити голову.

Приснився кабінет лікаря не видно біло хто чоловік або жінка по голосу дізнатися не можна незрозумілі не молодіе в длініх волоссі доктор нашол дуже багато вошей а одна вош віползла на лоб і він не раздовіл

десь то-ли в санаторії, то-ли на базі відпочинку переспала на подушці і виявилося, що я подцеріла вошей. мені порадили взяти плоску посуд і трясти над нею головою. Перший раз я натрясла вошей і вони почали літати. другу партію вошей витрусила в ємність з водою. вони там стали плавати.

Наснилося, що у мене на голові багато вошей, але я їх не бачу а просто знаю, що вони є.Мажу гасом, всякими препаратами, але нічого не допомагає.І якийсь голос говорить прийдеться тобі волосся відрізати.А в житті у мене волосся до попереку.Ось я і прокинулася.

Мені приснився сон, що у мене в голові завелися великі воші. я їх давила і струшувала з волосся в прямому значенні цього слова. я точно пам’ятаю, що раніше мені це снилося. .але не пам’ятаю в яких деталях.
Сон був в кольорах.. але крім як колір свого волосся і натуральний колір вошей нічого не бачила. я темна брюнетка ну а воші як правило сірі з жовтуватим відтінком.
спасибі заздалегідь)

у мене повністю завшевела голова і як би я їх не видаляла вони все одно липнуть і навіть стають більше. Чешу голову руками а під нігтями купа вошей і я всі ці воші какби змиваю під раковину але їх все одно не меншає або ж какби все тіло завшівела

мені наснилося що я потруїли воші одна бігла по тілу вниз я її зловила і задушила а решта вимила з голови водою

наснилося, що на голові у мене дуже багато вошей. Я їх вичісують і бачу як вони падають. на мою вони навіть мене кусали.

Мені наснилося, як я знайшла у дочки вошей, одна була вшак жива а ще дві я розчавила, і з них текла кров

Снилися воші у мене і удочерив &# 8212; у величезній кількості.Я їх давила, але їх було так багато! Були вони коричневого кольору.Бачила наші голови &# 8212; все в вошах. Трохи раніше бачила просто одну велику темну воша, на другу ніч &# 8212; воші у себе. Тепер ось і в дочки&# 8230; Я сни пам’ятаю дуууже рідко, а тут таке.

Цієї ночі приснилося що у моєї 4х річної дочки воші.Волоссями у неї світлі, тому їх дуже добре було видно, були як маленькі так і великі.І ось я намагалася їх ловити і душити.Дуже довго ловила одну велику воша.Спіймала я її, не пам’ятаю 🙁

Здравствуйте, меня зовут Діана, мені приснився сон про те що я сиділа на стільці ніби-б і у мене були великі нігті як накладні, і вийняла звідти воша, і вона поповзла кудись але вона була не маленька а побільше, і я хотіла її вбити але щось не вийшло, і не дуже пам’ятаю як я її вбила, ну в загальному я так неї доторкнулася а потім вона толі вибухнула і потекла вода якась та толі я її нігтем і там вода якась та хоч як мене потекла а пирскнула .

Доброго дня! мені наснилися блакитні воші.які були вичесати і лежали на столі.процес вичісування я не бачила. але я думаю. що я у себе їх вичесати. і вони мертві

Сниться безліч вошей на ліжку незнайомої дівчини, а неподалік повзають різні комахи, раннє в цьому ж сні сниться як досить дорослий чоловік, що пропонується, інтим за гроші і. переслідує. мене

Ми з компанією людей, серед яких була і моя близька подруга, весь сон ховалися від чогось. Спочатку в притулок, потім в дитячому таборі в лісі. Пам’ятаю багато гудящіх проводів і вошей, білих, великих, на голові у подруги. Одна або кілька перекинулася і на мене. Я взагалі весь цей час боялася стояти з нею поруч, щоб цього не допустити, але воші перекинулися. Я вийшла на вулицю, розпустила волосся на вітрі, думаючи, що це допоможе. далі прокинулась.

я дивилася подрузі голову і побачила там воші я хотіла їх витягнути і побачила їх у себе на руках багато дуже багато вони покрили маї руки і лізли верх я їх скідевала.

Привіт, мені приснився ось такий сон! Я дивлюся на своє волосся, і виявила так кілька гнид, які я потім роздавила, потім вирішила подивитися у сестри і теж знайшла гнид і ВШУ, і теж знищила) ось і весь сон!

Мені наснилося що я прийшла в школу, без портфеля і на другий урок, потім ми сиділи на уроці і до нас прийшла медсестра.
Вона перевіряла голови, потім підійшла моя черга і вона тільки подивилася і забрала мене, ми пішли до неї в кабінет потім до неї прийшло багато людей-учнів і вчителів, вона попросила у мене цукерку я її дала і пішла і все.

уві сні я побачила у чоловіка в голові воші, багато, я почала вбивати і шукати ще, потім з’явилися на вигляд жучки побільше і я далі вбивала їх думаючи що це воші, потім дивилася у дітей і більше не пам’ятаю.але здається у дітей не було їх

Доброго дня! Снився сон, приходжу додому з роботи і у мене в волоссі багато великих вошей, і уві сні я думаю, як це на роботі ніхто не помітив *

пам’ятаю що стоять кілька людей-один з них старий знайомий. і раптом у нього з низу штанин вилітає купа, як мені здається, вошей. вони разноцвение і бігають а я тисну їх ногами. всіх перекрила.

Привіт, як ніби у себе в волоссі на потилиці що то намацала&# 8230;.витягла і побачила воша&# 8230; я її не вбила&# 8230; вона від мене полетіла. Я ще здивувалася що вона літає.

наснилися воші у мене на голові. я їх витягала і вбивала. зразок всіх видалила. якась дівчина поблизу запропонувала дати мені засіб від педикульозу, яке вона сама собі купила і у неї воно залишилося. ми з нею розговорилися і пішли до неї додому, стали спілкуватися, разом розважатися.

здраствуйте, мені приснилося що я хотіла підстригтися, сиджу на стільці, перукар (дівчина) розчісувала волосся, потім почала придивлятися до волосся і побачила, що у мене воші, каже, що це потрібно вивести.так і не підстригли мене.все потім я прокинулася.до чого це?заздалегідь дякую.

Дивлюся в дзеркало, бачу себе з довгим волоссям заплетеними в косу. Запускаю руку під волосся біля скроні, а тому тьма вошей на голові &# 8212; жуть!
Насправді у мене стрижка коротка, а у дочки довге волосся і справді вошей зі школи принесла місяць тому. Ми з ними боролися активно 🙂

Вичісувала і витрясала у себе з волосся дуже великих вошей разом з брудом (лепом).Настрій був хвилюючим, не могла зрозуміти звідки вони могли взятися.

Бачу сон що моя дочка чухає голову, я беру ще довге волосся а там так багато рожевих вошей, йду в іншу кімнату і в іншої дочки дивлюся голову і у ній в голові багато рожевих вошей, але а коли я прибрала покривало з ще подушки дуже була здивована що на ній кишить вошами різного розміру, я їх почала тиснути і прокинулася.

Дивлюся в дзеркало, волосся на верху голови і попереду ніби підняті високо, а по ним повзуть великі воші, їх небагато, намагалася зловити, не пам’ятаю, чи вдалося))

я бачила багато вошей білого або блідо коричневого кольору, ними мали намір налякати мене, що то в цьому роді, приніс їх нібито чоловік, не знаю його

наснилося що у мене довге волосся, а інші ходять біля мене в хустках і з короткою стрижкою. І я починаю плакати юоясь що у мене теж обріжуть.

Дивлячись уві сні в дзеркало раптом помітила на шкірі голови темні цятки. волосся. чомусь були сиві і довше чим у мене зазвичай. Розсунула пасма волосся і побачила вошей. але їх розмір був з мурашки. і могла діставати їх пальцями і кидати в раковину. Потім нахилила голову над раковиною. як ніби мою волосся під краном. почала трясти голову і посипалися не тільки воші. але і невеликі таргани. Страху і відрази не було. тільки подив &# 8212; звідки вони могли раптом взятися. адже голова ніколи не свербіла від укусів?&# 8230;.

Мені наснилося що я посилає голову і розчісую волосся опустивши голову вперед над рушником, трушу волоссям і почали по одній випадати воші, я їх вбивала. До чого це, підкажіть будь ласка.

Сон яскравий відчуття подиву. знайшла як в дитинстві гребінь і вичісувала з голови вошей гнид і таку силу-силенну від точки до черв’ячків і навіть в целофане упаковані. До чого-б? спасибі

Я всіх просила подивитися мені голову, тому що вона сильно свербіла, мені дивилися і говорили що голова чиста. Я стала расчёсиватся і на лобі побачила ВШУ, вона була чорна а в середині біла, потім я її розчавила, і ще стала бачити біля вух і на волоссі.Я їх ловила.

уві сні я витягала з волосся якихось крилатих дрібних комах і у мене було довге волосся. хоча довжина мого волосся середня.

Доброго дня, Тетяно. спочатку я сиділа біля великої світлої стіни з килимом гладила свої довге гарне волосся а потім до мене підійшла дівчина точніше племінниця і висунула у мене з голови ВШУ, потім ще кілька. Але незабаром я сказала собі що це сон і такого не може бути, і я прокинулася.

Я сиджу з подругою і вона на мені побачила вошей в моїй голові і стала бити їх вони як будь то бігли з моєї голови їх було багато і я їх теж стала бити на своїй же голові .

наснилися у мене на голові гниди, і якусь комаху уві сні я думала що це воша але вона була більше розміром чим воша і на спині червона, точно не пам’ятаю але на мою я її вбила.

Доброго дня.
Сьогодні вночі погано спала. З перервами по 2 години. В одну з фаз засипання приснилася воша, яку я зняла з голови і розчавила. Потім попросила сестру перевірити голову. Але не пам’ятаю чи знайшла вона ще.

Привіт, я бачила вошей багато на підлозі і я їх вбиваю, але їх дуже багато, тут же бачу свою маму вона нагадила дуже багато і хочу її підмити шукаю таз щоб її підмити

наснилося, що сильно свербить голова, я її чесала, чесала. потім хтось із рідних почав дивитися мою голову, виявилося, що там воші, мені почали їх діставати, а вони так сильно вчеплюся в волосся були, що в деяких місцях доводилося обстригати волосся разом зі вшой. Вошей сама не бачила

Доброго дня, Тетяно ! Сон бачила сьогоднішню ніч.Наче у моїх дітей в волоссі завелися воші і багато їх так було, дрібних більше було, я їх ловлю, а вони по руках у мене повзуть .ось і все що Я пам’ятаю від цього сну

все я не пам’ятаю запам’яталося тільки як на мою голову заскочило насікомимі чорного кольору як жук тільки маленький і далі я побачила бліх їх було середнє колічіство і бив той жук тільки вже не один а штук 5 .

я приїхала до старшої дочки і хотіла зробити їй зачіску зачесати волосся а у неї воші і я згадала що у мене є засіб від вошей ну я їй кажу зараз допоможу і прокинулася

я йду робити зачіску на ювілей мене починають розчісувати і кажуть що у мене гниди в голові і я бачу у себе на кофті маленьке чорне комаха

воші їх я не бачила, але вони кусалися, і я їх труїла, чим то мазала голову. Ні не я, мазав інша людина здається родич, а потім нам сказали не можна брати нібито це не ваше

мені наснилося що я вичісувати воші у кошеняти сидячи у ванній і ніяк не можу їх відняти всіх

наснилося воші, ніби я сиджу за одним столом з якимось хлопцем і бачу як у нього в голові (волосся чорне) бігають руді воші.

Вітаю
Сьогодні мені приснилося, що у мене на голові я виявила якихось жуків чтоли&# 8230; це були не воші а якісь прозорі з зеленими нутрощами комахи.у всьому сні я переживала изза них, думала як від них позбутися.ще я потім мама сказав ці комахи виростають до розміру великої собаки і утешаламеня що ми від них ізбавімсямне

Я лежу у ванній. Дивлюся, а ванні багато бруду, я ще задумалася &# 171; Від куди її стільки багато&# 187 ;, а коли придивилася побачила, що це воші.

мені снилися воші, там здається був один вшак і вона була на моєму одязі, я побоїв, що побачать незаместо швидко прибрала її

мій чоловік на відстані нахилився до мене і показав свою голову, я розсунула волосся і побачила 3 ​​воші.

Мені пріснілвсь покійна сестра.і какбуто у неї в голові воші.Я тихий витягала і тиснув

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні бачила дуже чіткий і дуже запам’ятовується сон: Збиралася підстригти абсолютно незнайомої людини. Розсунула волосся і побачила у нього великий білий кульку схожий на велику ікринку. Розчавила і зрозуміла, що це гнида. Потім почала його голову і волосся далі оглядати, і виявилося, що там величезна кількість таких кульок &# 8212; гнид&# 8230; Сотні, якщо не тисячі. Я йому сказала йти в аптеку або до лікаря. Випровадила його і стала думати, як очистити свій будинок, щоб нічого не залишилося &# 8212; ніякої зарази. Ось начебто і все)

наснилося, що я на волоссі дитини свого, якому зараз вже 18 років, я побачила воші і почала їх тиснути, а кількість вошей збільшувалася. вони були зеленого кольору. Мій чоловік був поруч з нами і спостерігав за цим.

Наснилася бабуся яка померла більше 20 років тому. Уві сні я її бачила живої. Вона лежала на ліжку, біля неї були ще 2 внучки. У бабусі була брудна голова, і вона попросила вичесати вошей, я побачила одну велику, зловила але не вбила, викинула і пішла. Як розтлумачити сон? За весь час я бабусю бачила вдруге

Коли мені вперше наснилися воші але я їх дуже багато вбивала і івиіграла велику суму але вона як прийшла так і пішла сума, а ось в цей раз трохи менше снів я вбила кілька штук. А потім напевно на підсвідомому розумінні перестала їх вбивати але вони були на голові у мене і мого чоловіка.

Снилося що у моєї дитини воші вилазять на голові прям зі шкіри голови. Я їх ловю пінцетом Ю а вони все лізуть і лізуть

Наснилося, що свербить голова, почухала, а на руці залишилася вшак 1 штука, пішла в аптеку за засобами від них, але так і не дійшла

ЗДРАСТУЙТЕ мені приснився ВОШІ Я розчісувати волосся І ВОНИ БУЛИ НА ВОЛОССІ І РАСЩЕСТКЕ ДО ЧОГО ЦЕ

Вітаю! мені наснилося дуже багато червоних вошей у мене і моїх рідних по всьому тілу. вони сипалися з нас, але я не стала стала їх тиснути, а опрацювала нас отрутою

мені наснилося що жінка, як ніби кума, пропонує мені свої перуки, багато. Я їх міряю а в них воші. Я бачу одну прямо в знятому перуці. Я її розчавила а й неї бризнула темна кров. Ця жінка дала мені якийсь засіб в ампулах проти вошей і я намазала їм голову

добрий ранок! Сьогодні приснилося, що я перебуваю в незнайомому мені місці &# 8212; щось на зразок гуртожитку, сиджу на ліжку, навколо якісь люди, а я розчісуюся. і що я бачу &# 8212; в густому гребінці (в кілька рядів зуби) величезна комаха (але воно не було схожим на воша &# 8212; скоріше як на фото у вас на сторінці). Я його придушила, потів ще провели по голові &# 8212; і знову в гребінці вони, ще одну придушила, а за третім разом вони сховалися в зубах гребінця &# 8212; а я прокинулася

Вітаю! Сьогодні вночі приснилося мені що я витягаю воші зі свого волосся і лопається їх, але їх стільки багато що я прокинулася так і не розправившись з ними, до чого цей сон

Мені снилися прозорі ікринки гронами на волоссі моєї дорослої доньки. Вона блондинка.але колір волосся був рожевий.я подумала.що це воші і хотіла їй сказати про це.

Доброго дня! сьогодні вночі мені приснився сон про воші, як ніби їх багато і вони кишать у мене в голові, а я намагаюся їх струсити.

Я запускаю гребінець у волосся. Вони у мене довгі і густі. Несподівано щось падає на підлогу з гребінця. Я вдивляюся і з жахом бачу купку вошей золотистого кольору на підлозі. Я розчавлюють кілька з розповзаються тварюк. Поруч стоїть моя колега і мені ніяково передній. Але вона ніби нічого не помічає. Мені легшає. Потім я йду одна і схиливши голову набік намагаюся вичесати і струсити вошей з голови. Я проводжу гребінцем по голові, потім дивлюся на нього і знову переконуюся, що це воші. На гребінці повзають воші і я нігтем гидливо скидаю їх на землю або підлогу. Дивлюся на кінець пучка волосся, який я тримаю в одній руці, бачу в волоса багато комах в момент струшування, і не бачу їх коли волосся спокійно висять. Далі не пам’ятаю.

мені подруга вичісувати з моєї голови вошей. і вони були такі великі. потім я сама їх вичісують. потім прокинулася.

померла мама приснилася, зустрілися ми з батьком, але вона не здалася його дружині. Ми з мамою йшли з якихось покинутим будинкам, а потім при зустрічі з татом з маминої голови мені на поділ впали воші., а потім я зловила воша на своїй голові.

сниться, що десь поруч мама (вона померла рік тому), вона показує на мою голову, як ніби у мене воші

Точно не пам’ятаю, але здається що незнайома дівчина дістала у мене з голови одну воша яку я не бачив і розчавила її нігтями

мені наснилося що я побачила уві сні одну ВШУ на голові у своєї дочки в районі потиличної частини. Я її впіймали і задавила нігтем і відправила чоловіка за еммульсіей проти вошей в аптеку. потім стала обробляти волосся.(Волосся у девочуі довгі)

Мою подруга радить зібрати волосся, але я її не слухав, в результаті підчіплюю вошей, я їх бачу на собі, їх дуже багато, я намагаюся їх вибирати тиснути шукати..але я прям бачу як вони повзають

син побачив уві сні, що він обшив. вичісує вошей з голови, тисне їх на голові, а вони до вечора ближче з’являються у нього все більше і більше. ростуть від появи як мурашник на голові. чим він більший їх скидає тим більше вони з’являються.тут приїхав родственік- дядько і питає &# 187; ти, що так чешішься?&# 187; йому соромно було сказати правду про вошей. він відповів: так, щось засвербіло.

Мені наснилися воші і гниди на моїх волоссі, нібито я ще маленька і вони перейшли від моєї подружки. Я їх ловила і вбивала. і мила шампуні від всієї і вичісувала .

навколо люди. на какойто площі я на собі побачив на сивій голові дуже багато вошей . почав струшувати а їх сесксіліони почали падати на землю і розповзатися. такий сон бачу вперше.

Пам’ятаю засвербіла голова.ми з колегами збиралися їхати в дитячий літній табір. мав бути медогляд, і перевірка на воші на голові. Взяла гребінець з частими зубами і сховавшись від колег, почала розчісувати волосся. Хотіла переконатися чи є насправді воші. Першим з волосся злетів колорадський жук, потім якась травинка, потім щось схоже на вошей, по-моєму вони не були живими. Було відчуття страху, що мене розкусять, т.е дізнаються про мої воші на голові.

я нібито знала що у мене були воші, але коли я я уві сні встала з подушки вони були мертві, і в голові їх більше ніде не було, я оглянула голову свою і дитини але все було чисто.(Я в даний момент перебуваю в положенні, чи не страшно це?)

Мені приснився сон що я хотіла попити води а в склянці були воші і жуки воші були білі а жуки чорні до чого))).

Вітаю! мені приснився сон наступного характеру.
Що травня сім’я з трьох осіб знаходиться десь типу казарма, в’язниця, барак і там я бачу жодних комах, білизняні вши, і три великих павука.
Що це означає.

Я, купалася у ванній, а коли виходила з ванної побачила як воді плаває сила-силенна вошей.

Я в той час була в школі.У мене засвербіла голова, я рукою з чубчика хотіла прибрати не пам’ятаю що, в пучку впали БАГАТО вошей!Я прокинулась!

Вітаю. Мені приснився сон, що я вбиваю (тисну) вошей у своєї дочки. Вошей було багато.

я наче стою у квартирі (ну ето мій будинок) и дивлюся у мене на руці воша я дуже забоялися потім помацала себе в голові и знайшла іщо одну и ее роздавіла и кажу сестрі сестра у мене воші я дуже боюся ну&# 8230; помоєму це всьо

Вітаю.Синові 40 років.Прийшов додому.а я бачу по його голові повзають великі воші.Я почала їх у нього вбивати.Аих так багато.А ще поруч будинку знаходився старший син&# 8212; але він у нас 9 років тому помер.

бачила уві сні дві воші, білого чорного кольору, тримала їх в правій руці і ще якийсь незрозумілий грудочку

У понеділок вночі погано засинав.Сниться сон, дуже свербить голова, я підходжу до раковини у ванній, нахиляюся і починаю двома руками просто витрушувати вошей з волосся голови, воші падали в раковину і розбігалися в різні боки, вони були різні, великі і маленькі і дуже чорні.Потім я прокинувся!Протягом дня цей сон не виходить у мене з голови. З повагою ГЕННАДІЙ.

дуже багато вошей в голові і я була в жаху і свербіла голова навіть коли я прокинулася, а уві сні я встала під душ

Вітаю! Мені наснилося, що у мене свербіла голова-почухала і на пальцях була роздавлений воша з крилами в різні боки і жива. Я її розчавила

Доброго дня, Тетяно! У мене довге руде волосся, сьогодні наснилося що по моєму волоссю, по всій довжині повзають воші, їх дуже багато. Воші схожі на лобкову воша. Уві сні я намагалася їх счесать, виходило у мене це погано, якщо і виходило счесать трохи то гніздами!

Я патхожу до дзеркала і бачу себе, а у мене волосся довге і СРІД них бачу дуже бальшое ВШЕ

Наснилося, що зловила одну ВШУ і раздовіла і більше не було

Наснилося що я вичісувати у себе вошей над ванною, вони падають я їх тисну.

Привіт, не пам’ятаю точно, але пам’ятаю гребінець, пам’ятаю, що було ощещеній жахливого свербіння, і я вичісувати цих вошей, гнид..

вичісувала у себе вошей чорних, вбивала їх великих і маленьких вичісувала білих гнид.До чого це?

голова свербіла в одному місці і я почала нігтями вибирати воші на білу простирадло і тиснути воші були чомусь жовтого кольору і одна або дві чорні тиснути встигала їх було не дуже багато

Снився чорний довгий волосся, мій струмового я є. І я з них вичісувала гребінцем вошей.

у мене як ніби свербіла голова, я її мила шампунем, поруч начебто в будинку знаходився мій хлопець і ще хто то, я постійно гребінцем проводила по корінню намагаючись що то знайти, але нічого не було, до цього хлопець мені дав в руку ця комаха і сказав що вдома у себе знайшов, я її розчавила нігтями, вообщем ось так я у ванній шукала, потім дивлюся вони впали в ванну і залишилися на гребінці де то штучок 5, у мене почалася істерика, я почала звинувачувати хлопця і говорити що це або ти мене заразив або у кого з твоїх батьків є, так як я буваю вдома у нього, я його попросила в залі з шафи принести шампунь від вошей, в реальності він там і стоїть (мамі хтось віддав на всякий випадок) взагалі я була дуже тривожна і намагалася щось зробити. Заранее спасибо за тлумачення мого сну.

Вообщем приснилося, що дівчинка (знайома) але ми з нею не спілкуємося заплітала мені косу, і в той момент намагалася знайти у мене вошей, і я це помітила і кажу що намагаєшся вошей знайти, у мене волосся фарбоване просто не може бути.І все.

мені наснилося що моя дочка витягала у мене з голови вошей

я вичісувала з голови воші, штук 5 і намагалася приховати і розчавити вошей

мене заплела подруга і після неї у мене з’явилися в голові воші

ми сиділи вдома у моєї дівчини і я знайшов у неї в голові воші. Спочатку знайшов 1, а потім ще 2. я зловив 1 і він вліз мені під ніготь і пересувався там.

Вітаю! З середи на четвер бачила воші і, здається, гниди. Дуже переживала через їх появи, так як у мене дуже рідке волосся. До чого це?

у мене на руках білий аркуш, я нахиляє голову і падає велика воша на лист, Я її розглядаю, ловлю і розчавлюють. Вона лопає і бачу крапельку крові. викинув. всі.

снилося що я сама знайшла у себе гниди повну у мене були расспущение волосся і я трусила волоссям (витрясала) на плитковий асвальт і випадали з голови воші великі і маленькі їх було штук 12

мені наснилося що я вичісувала вошей а одну ніяк зловити не могла опустила голову ловила і ловила .до чого це?

Вітаю!)
Мені наснилося, що у мене був випускний, хоча я тільки перейшла в 8 клас&# 8230;) і нібито нас викликали перевірити голови, чи немає у нас вошей&# 8230;) і у мене засвербіла голова. І голова засвербіла у хлопчика, який мені подобається, (ну він на клас старше мене) і він мене ігнор, і знає про мої почуття &# 8230; (
А потім типу пауза і бачу йому вручили, червоний атестат (хоча вчиться він не добре)
Скажіть, будь ласка, до чого мені приснився такий сон?)

бачила великі воші на одязі в якій була і вбивала

Зараз я пам’ятаю тільки, що наснилася велика воша, яку я розчавила

в минулому сні я знайшла у себе воші малениким і багато)))) В цьому сні у мене мама знайшла воші))) Підкажіть у чому це)))

у внучки) повна голова великих білих гнид) і вошей &# 8212; яіх давила але їх було дуже багато) хотіла вичісувати але не могла знайти гребінець) прокинулася від того що сама свою голову чесала

Снився чоловік (я його не впізнала), але по ходу ми близькі з ним.І у нього по тілу були воші&# 8230; Я, побачивши, відсторонилася від нього.Я намагалася тиснути цих вошей&# 8230;.

Zdravstvuite, mne snilosi kak u odnoi malenikoi sabake bili oceni mnogo vsei.Vsi bîli golubovo zveta, ich tak mnogo bilo cto oni i vizduhe letali.

Дві воші випали з волосся і втекли. Я злякалася щоб більше не було і на азала голову антівшіним засобом.

Вітаю! Я уві сні бачила, як у моєї сестри багато вошей. І ми сиділи і сміялися!
Що це означає?

наснилося, що якийсь чоловік на моїй голові знайшов і розчавив ВШУ, але я її не бачила, тільки відчула як її тиснуть

я очищала голову від великих і товстих вщей їх було дуже багато, і я убила їх

Наснилося що чоловік попросив мене купити ліки від вошей. А я кажу йому ну у тебе ж не було вошей. А він каже ось не було але треба ліки

З четверга на п’ятницю воші нібито вони у мене виходять з піхву, болю немає але не приємне ошушенія, і хто то каже потрібно сходити до лікаря щоб почистили все.

снилося що я спочатку повзла за дивним маленькому коридорчику, стіни якого були в какой то гидоти, після чого на волоссі прям таки копошилися світлі воші&# 8230; це так бридко.

Вітаю! Наснилося, що у моєї молодшої дочки воші, тільки колір волосся не її (вона темненька, а уві сні волосся були у неї русяве)

Вітаю! Уві сні мене вкусила воша і я її вбила, вона була більшого розміру чим насправді, після її укусу була кров на голові. До йому такий сон?

від миття голови в руці залишився жмут волосся, подивившись в дзеркала, зрозуміла що спереду велика лисина на голові, одягла капюшон і сховалася

Мені наснилося що у мене дуже сильно чешітся потилицю і я знайшла маленьких вшов. А потім вбила одного, що означає мій сон?

Вітаю! Мені наснилося що на чоловіка і дочки було дуже-дуже багато вошей, вони прям сипалися з дочки я все струсила а з чоловіка немає

что мені дивуватися лікар дивиться у голову и каже ви добре там, де что у вас воші ви маєте шампунь щоб поміті голову я кажу травня.и знайшов вошу и задавив ее

бачила на голові іншої людини вошей багато і вона до мене притулилася близько .і я подумала що вони і до ме переповзуть.і я прям відчула їх у себе на голові.

Я бачила дуже багато швейна голові у іншої людини і я їх убивали.я мила цій людині голову і знову вбивали вашої, але їх було дуже багато

мені наснилося, що у мене свербить голова я відчувала як що то повзає по голові. Я стала рукою трясти волосся посипалися воші одна була дуже велика, я вбила її нігтем.

Вітаю! Уві сні подруга побачила в моїх волоссі вошей і сказала мені про це, я подивилася в дзеркало і бачу в волоссі мурах з крильцями, я їх струсила, потім нам довелося переходити яр повиснувши на руках перекинути через яр квадратне колоду, було дуже страшно, але ми перейшли. Потім покійний чоловік прийшов запросити мене з дітьми в гості, але уві сні я не пам’ятаю щоб він був мертвим, я йому сказала &# 8212; &# 171; йдіть поки з дітьми, я зараз вийду за вами&# 187 ;, і далі не пам’ятаю. спасибі.

мені наснилося що я почала мити голову і я побачила вошей і почала знімати їх з голови.Все відбувалося в у ванні.потім я висушила волосся і вони пропали
рчадпдлкпожалспдадждалпадплоравлорчрррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр

У мене сестра побачила на голові воші, а коли я почала їх счёсивать вони були схоже на жучків з крилами, а на волоссі вони клацали

Вчора мені приснився сон ніби мама чистила голову від паразитів (гнид, вошей) і далі не пам’ятаю . Часто сняться сни не зрозумілі а головне не кольорові сірі чорні

Прснілісь молодші сестра чоловіка приїхали вони в гості а в однієї з них дуже багато вошей прям висипаються

Вітаю. Мені наснилися воші, як ніби вони падають у мене з голови, вони дуже дрібні, і як ніби я їх тисну.

Уві сні, у мене на голові бігали воші червоні упереміш з сонечками я знімала вошей і давила нігтями, але їх на голові було багато дуже, я трясла головою і падали деякі з них, а людям я говорила: дивіться це сонечка &# 128030; ну як би виправдовувалася що це не воші)

наснилося що милюмило Аиз нього вимиліваються начебто воши ну так мені здалося що відразу спало вголову ВОСН

Мені наснилося що я стояла і потім побачила воша на своїй руці маленьку. Далі на мою я хотіла її зловити, що далі не пам’ятаю

Наснилося, що чоловік знайшов у мене в голові п’ять вошей, не тиснув їх, просто сказав «бачиш?»Чому саме п’ять і що це може означати?

Мені наснилося що брат чоловіка побачив у мене в волоссі одну ВШУ. І витягнув її. А я рознервувалася і запитала його а там ще є?. А він відповів немає не переживай одна стрибнула

http: // eddolmer.suwenir.ru
Пристрій для загортання
Золотисті млинчики з сиром, апетитні рум’яні голубці, акуратні соковиті долми, – все люблять ці домашні страви. Однак їх приготування займає чимало часу, а зовнішній вигляд страви не завжди задовольняє господарку. Але тепер, з’явився пристрій, який допоможе вам і вашій родині бути задоволеними улюбленими стравами і радувати ними себе набагато частіше!
Швидко, легко і смачно разом з Долмер!
«Долмер» &# 8212; унікальний пристрій для загортання долми і голубців, завдяки якому процес приготування трудомістких страв стає справжнім задоволенням.
Він не вимагає наявності будь-яких спеціальних навичок, з ним впорається будь-яка господиня.
«Долмер» стане справжнім помічником на кухні, до того ж він має привабливий дизайн і невеликі розміри.

Вітаю.
Мені наснилося що я беру гребінець а з нік в падають воші але вони не ворушилися і я їх не бачила тільки розуміла що це воші. Я почала дивитися і тиснути їх.. І раптом чітко побачила одну маленьку ріжую. І почала її тиснути. І так закінчився сон. Якщо допоможете зрозуміти цей сон то Величезне Дякую

Я прокинулася і лежала на ліжку. Раптом за вухом моторошно початок чесатся я почухала. І дістала звідти дві воші. Мені наснилися дві білі воші вони були мертвим і лежали у мене за вухом

Я знімала квартиру з сімейною парою, яка влаштувала великий конфлікт, бійка була. У день народження дівчини знову була бійка, у пари були кухонні ножі і він порізав груди і руки дівчини&# 8230; в моїй кімнаті я виявила потайні двері, там була кухня, біла посуд, кімната була в старому стилі в білому кольорі, далі я виявила на тілі білу ВШУ товсту зловила і вбила, це побачив мій друг, сказав що то і і мені стало не зручно&# 8230;. після я почала дізнаватися звідки ці білі воші, вони вийшли з цієї кімнати. Після все місто затопило фекаліями, будівлі були двох трьох поверховими і по другий поверх будівлі були наповнені Левадія мені, багато загиблих як після цунамі

Мені приснився, що через величезну кількість вошей я спіткала собі частину волосся. Волосся у мене довгі і я спіткала посередині, а з боків залишилися волосся.

Привіт, приснилося ніби у мене в голові воші, великі і маленькі, обличчя здулося як ніби я схудла, павуки на складах щік і як ніби сивина є, і яка жінка мені в рот від цього всього засунула осу, і які то мухи стали виходити зі рота.

я бачила на своєму волоссі величезна коллічестіо вошей.це було як епізод.я побачила іужаснулась і все пропало. прокинулася

Мені приснився сон, що я вичес собі воші темно-коричневого кольору, а після як вичесати давила їх пальцями

Мені приснився сон, що я вичес собі воші темно-коричневого кольору, а після цього давила їх пальцями

Виходить так. Я сиділа у себе на ліжку, і розмовляла з мамою. А мама на той момент прибирала останніх вошей з голови сестри. Я у неї запитала &# 171; Ну що там?&# 187; на що вона мені відповіла &# 171; Ось останніх вошей прибираю&# 187;. Сестра сиділа спокійно. Сон був кольоровим, і кольору були теплими. Мені уві сні було комфортно і затишно.

Бачила дуже багато вошей, уві сні їх давила, вони були всюди, коричного кольору і навіть Одінга з вошей будо маленькі очиці

Я була в якійсь квартирі і хотіла її купити, але там була заборгованість і багато дітей і у них були воші і мені передалося і я почала їх лікувати засобом і вилікувала

наснилося що я сиділа і сасетка випадково подивилася на мене і побачила вошей і початку винемать їх там виявилося 3 штуки

Я уві сні почала купати сина і коли помивши йому голову шампунем, почала душем змивати, побачила вошей і стала їх вимивати. змила всіх. Я навіть їх порахувала. Їх било5, а найпершу, я розчавила.

Мені наснилося багато вошей на моєму тілі і я їх називала драконами.Я бігала по двору знімала з себе одяг і сильно плакала

Бачила 4 воші світлі, піймала на своїй голові розчавив одна була дуже велика.Ніхто не бачив як я їх розчавила

Вітаю. було ясно. Якась знайома сиділа зі мною в кімнаті і побачила у мене на голові воша. Я не дуже здивувалася, ніби так і повинно було бути, але попросила її подивитися ще. Вона дістала близько 2х вошей з мого волосся і продовжувала вичищати. Хтось ще зайшов, після чого я різко встала, щоб ця людина не дізнався про те, що у мене воші. Це все, що я пам’ятаю. Не так давно снилася ще величезна чорна ворона у мене вдома. І близькій подрузі наснився про мене сон: нібито я лежу в маленькому басейні розміром майже з мене, все добре, але раптом погода змінюється і над моєю головою з’являється надгробний камінь і я продовжую лежати в цьому басейні, на цьому її сон кінчається. До чого б це?

Привіт мені приснилося з тільки вошей ця жахлива у мене вся голова була вошами пакрита Ані прям сипалися я їх ловила ещо

Мене покликали в ванну і показали в волоссі дорослої доньки вошей, гниди, маленьких мух. Вичісувати (неясно хто) змивав їх водою і показував.

Мені наснилося як у мене дві воші і я їх бачу і людина хоче дістати з голови їх і руками виймає з волосся

Я прокинулася і бачу що на подушці воші поруч сомной лежить моя сестричка і у неї в голові воші і у мами на голові були воші

Вітаю! Уві сні я розчісую собі волосся і дивлюся там повно воші і маленькі і великі, і сміючись з таким шоком починаю вбивати саме великих, великі воші були коричневого кольору, саме звернула увагу на великих вошей

добрий ранок! Дитині приснилося, що стриг себе перед дзеркалом, чи не налисо, потім з голови почали розлітатися воші, він почав їх ловити і давити. До чого такий сон.

Мені наснилося що жінка у мене на голові вбиває яйця від вошей і каже що у мене схоже воші на голові

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ