Сонник Ворожити 😴 приснилося, до чого сниться Ворожити уві сні бачити

Наснилося, що ви гадаєте самі – вам потрібно розставити цілі і пріоритети, щоб не проводити час безцільно.

Ворожити уві сні в компанії друзів – вам хочеться кардинально змінити свій життєвий уклад, але яким чином ще невідомо.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Ворожити, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ворожити уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно!
Точно не можу сказати, але цей момент уві сні я добре запам’ятав. Молода циганка середніх років дала мені запотиличник, а її чи то чоловік чи брат того ж віку, вплутався зі мною в дрібну бійку-бійку.
Всі)). спасибі.

Вітаю.я точно не пам’ятаю, тільки пам’ятаю, що какойто обряд проводила і заклинання читала

Привіт, мені наснилося сьогодні, що ми з моєю покійною мамою відчули щось не лагідний, подивилися в око вхідних дверей в нашу квартиру а там стоїть молода дівчина з рудим волоссям, але почуття в мені було як у фільмі жахів, відкрила я цю вхідну двері а її там немає, але на двері якась лялька толі з соломи, чи то з ниток, прикріплена до вічка дверному, а вся двері в дірках ще якісь подряпини по всій двері.. я швидко зачинила двері, почуття було жахливе, після чого ми з мамою пішли молитися, присвятили двері, подивилися в око а вона там сново і почуття було моторошне від її погляду, знову відкрили двері а там нікого тільки двері залишилися такими ж. Потім мама дала мені фотографію нашої сусідки в молодості, і виявилася що це ця дівчина, зараз ця сусідка вже сараю, і любити пакостити людям..Це був перший сон.. Наступного був з цієї ж дівчиною, але тепер не було мами, був батько (батько мій живий) і ця дівчина нас пересёдливала, і знову це відчуття було жахливе, вона намагалася дістатися до батька, в результаті ми втекли до сусідки (яка померла) будинку нікого не було ми намагалися закрити двері що б ця дівчина нас не дістала але двері не зачинялися, і ми знову втекли, все таки вона вбила мого батька.. на цьому все закінчилося.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ