Сонник Ворожіння по руці 😴 приснилося, до чого сниться Ворожіння по руці уві сні бачити

Сниться ворожіння по руці – ви будете користуватися великою популярністю у чоловіків, або вони захочуть бути вам друзями, або будуть претендувати на більшу.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Ворожіння по руці, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ворожіння по руці уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні підійшов чоловік і попросив показати йому праву руку. Я показала, він сказав що лінія життя до 35 років, я запитала, а чи будуть у мене діти, він сказав так двоє, а чоловік буде, він сказав що лінія дуже маленька і чоловіком це складно назвати. Прокинулася в холодному поту адже мені 35 і дві дочки, є і чоловік з яким щасливо живу 10 років.

Уві сні підійшла моя колега по роботі і попросив показати їй мої руки, в сусідньому кабінеті стояла жінка з якою у нас не дуже хороші відносини. Я простягнула їй свої долоні. Вона показала мені на мою лінії життя і вона була короткою. Мене охопив жах, в цей момент я почула ворканіе голубів і тріск, почала кричати і від крику прокинулася.

Доброго дня. мені приснився сон неначе я переходжу по тонкому дерев’яному підвісному мосту (як у фільмах жаху) і опиняюся в іншій країні (уві сні це начебто була австралія). там я проходжу по якимось кімнатах, я знаю що там є тварини але я які я не знаю і не бачу їх. на підлозі по кімнатах налита вода і я намагалася швидше пройти по ній що б опинитися на сухій поверхні. потім я бачу жінку хто вона я не знаю, вона Пипа мені допомогти в чомусь і я простягнула їй руку і попросила поворожити. як тільки вона побачила мою долоню вона змінилася в обличчі і передбачила мені смерть близької людини і це було пов’язано з числом 10 (чи то 10 числа будь-якого місяця, толі через 10 днів, я не пам’ятаю.) Тут мене охопила паніка, сльози, істерика я втекла звідти і на цьому я прокинулася. підкажіть будь ласка що може обіцяти цей сон

Мені наснилося, що в автобусі помоему, я розмовляла з якоюсь жінкою, а потім попросила, що та погадала мені по руці, вона подивилася на мою руку, і сказала: немовля. а я кажу, бути такого не може, у мене ніокгда ні з ким не було, а вона здивованими очима посомтрела і сказала здається, відпадає? а потім вона сказала, що ти повинна народити до 5 червня або липня, не пам’ятаю точно, а час було здається травня. а потім мені сниться, що я вже в іншому місці і в мене на обличчі кров, густа, червона, що очей навіть не було видно і руками я чіпаю обличчя, намагаюся її витирати, на обличчі було дуже багато крові, дуже. все обличчя в густий, яскраво-червоної крові. А потім мене запитали, ти цілувалася з Циганков? я відповіла, що так. і нібито через це у мене кров, він ця жінка, зовсім не була схожа на Циганков. І на цьому сон закінчився.

Снився сонячний день, і дівчина (схожа на молоду красиву циганку) взяла мою руку і почала дивитися по лініях і сказала, що я скоро буду чекати дитини і той від кого це він мене не кине, і вона сказала що їй треба йти і швидко пішла. Почуття розгубленості було і невідомості, але при цьому поганого відчуття не було.

1-ий сон: Їхала в чорній машині за кермом, але дуже боялася їхати.Спочатку їхала в одну сторону, після передумала і поїхала в іншу сторону.Весь час чогось боячись&# 8230; 2-ий сон: З жінкою сиділа на лавці і вона мені ворожила на руці, причому всі прогнози дуже чітко говорила, після вона кудись поспішала, а я залишилася сидіти в задуманому стані&# 8230;.

Привіт, мені наснилася ворожка, яка ворожила мені по руці. Говорила в цілому хороші речі, що скоро закінчиться смуга невдач і ще пр дитини, що то мені зробила на долоні нігтем, як поставила межу на лінії і питала як я хочу назвати дитину, я їй відповіла Лея.

Привіт, приснилося що чоловік в роках взяв мою руку і почав гадати, і пророкувати, ВОСН було зрозуміло що він говорив що буде все у мене добре, розшіфруйте ласка, цей сон

З друзями попливли до закинутого кораблю в морі з аквалангами підпливши зрозуміли що там багато акул і вони почали нападати ми забралися на борт і почалися відбуватися аномальні речі, подруга почала гадати по руці (говорить вона там якась в якому то покоління ворожка) але на руці стали з’являтися картинки живі кольорові які в секунду повторювалися уві сні, все перелякалися і почали розбігатися хто куди а я почав шустрий по кімнаті не знаю в пошуках чогось потім одягнув костюм підійшов до краю борту і все розбудили))

Наснилося, що мій дідусь мені почав пророкувати по руки і почав говорить про те, що я скоро вийду заміж, почав говорити, що у мене будуть перездачі в заліковій сесії, але стипендія у мене збережеться.
а потім почала ще гадати моя мама мені по руці

Ворожка ворожила мені по руці, але вона мало, що мені сказала, нічого конкретного, коли я стала задавати їй питання сама, вона не відповіла на них, може просто не захотіла говорити&# 8230;

дорога гладка, світло сіра, її висвітлює сонце. мені потрібно дістатися до якогось селища. я когось чекаю, але поспішаю. Едіт машина, зупиняється, з неї виходить жінка рік 40-45, коротко стрижена, світла, перед тим як підвезти мене, вона виходить з машини і починає гадати по руці, я подивилася на свою руку і лінію і все я прокинулася.

Дівчинка років 5-7 перед виходом з Пазік маршрутки повернула мою руку з поручня і стала водити по лініях життя і говорити що буде&# 8230;

Зліва від мене сидить чоловік, я йому гадаю по правій руці, мене дивує його лінія долі, вона, як ялинка, і лінії чорні. він сміється, я помічаю, що всі лінії на руці намальовані, мені стає над собою смішно. потім я звертаю на його лінію шлюбу, по руці у нього дві дружини вже було, я передбачаю, що він скоро зустріне свою любов і прокидаюся

Наснилася школа, а в ній вчителька, ось вона і запропонувала поворожити на руці&# 8230; сказала, що вийду заміж вдруге і пику ще двох дівчаток і хлопчика&# 8230;.

мені..гадала по руці блондинка близько 40 років&# 8230; вона що то говорила..що моє життя зміниться..і вона заспокоювала мене і що щось шепотіла тримаючи мою руку і я відчувала холод в цій руці

Мені наснилося, що я перебуваю в будинку моєї бабусі живий, але я там її не бачу, а бачу свою іншу покійну бабусю мого батька, а потім заходять два хлопці беруть мої з початок дві руки дивляться і мовчать, а потім бере ліву руку і каже , що моя сексуальне життя порушена до самої смерті, я в нього запитую коли я помру, він вроди сказав що в серпні, і потім моя бабуся покійна почала плакати.Що значить я скоро помру.

я з сестрою вийшли з вертольота, нібито що то подивитися внизу, потім стали бігати по лісі Зелена, вертоліт ганявся за нами, ми побачили коней 2 які вийшли з будиночка, підійшли до будиночка, а звідти вийшла стара жінка з добрим обличчям, взяла мою руку і погадала, що у мене нічого не змінитися!!

Мені наснилося, що моя мама дивилася на мої руки і передбачила мого обранця на правій руці вона сказала ім’я: Валерій, а на лівій вона подивилася і не сказала і я запитала я його знаю? вона сказала: Нехай. і я здогадалася про кого мова. а я лівша і властиво треба дивитися на ліву руку. до чого б це?

незнайомий чоловік ворожить мені по руці.і каже що у мене буде 2 шлюбу і життя довге, з 2-м чоловіком доживу до старості і переживу його.

Мені снилося що мого чоловіка один коли ми їхали кудись гадав спочатку моєму чоловікові по руці, я його попросила щоб він мені теж погадав, і він став мені гадати

ворожка (бабуся) гадала по правій руці. саму ворожку не бачила, тільки голос її чула. говорила, що у всьому чекає удача, т.до. у мене є три лінії і вони схожі на тредубец

Я сиділа за столиком в кафе, за сусідньому столом була пара чоловіки і жінка. Чоловік гадав жінці по руці, я вибачилася і попросила подивитися скільки дітей у мене буде. Він мені відповів три дитини .

добрий ранок!Вдалого дня!Ми посварилися з молодою людиною і розлучилися, сьогодні мені приснився сон, що він пришол, і каже я дуже втомився, я говорю давай я поворожу тобі на руці, берюу його руку дивлюся на неї а там довга життєва лінія.більше нічого.

Постійно ходжу в храм, ставлю свічку Святої Матрони і прошу допомоги. Одного разу, до нашого міста приїхала православна виставка і там була ікона з мощами Матрони. Я попросила її і приклалася до неї. Вночі бачу сон. Обличчя жінки не бачу, але вона ворожить мені на лівій руці і каже про двох колишніх хлопців, що було. Нібито так. А з нинішнім хлопцем незрозумілі відносини. І починаю питати її про цю молоду людину, він бере мою праву руку і я задаю їй питання, типу що до чого і чому він мовчить. Вона відповідає мені: Ви будете разом. Я прокинулась. Про що цей сон? Чи могла Матрона уві сні дати мені відповідь на моє прохання у її ікони?

мені наснилося що я прийшла на якусь базу і там була жінка і вона почала мені гадати. нагадала що у мене до 25 років буде 5 дітей і що моя любов до чоловіка пройде

Наснилося що одна людина ходив до ворожки, і я запитати тільки хотіла що ж ворожка про мене сказала, ця людина взяла мою руку подивився на неї і сказав буде дитина

Мені хтось гадає по руці і каже, що у мене не буде дитини, а я його куплю.

Наснилося що колега по роботі гадала мені по руці і сказала що у мене залізяка в животі

Привіт, шановні експерти! Допоможіть розтлумачити сон. Наснилося з п’ятниці на суботу, що моя тітка (не є ні ворожкою, ні ясновидиці і т.п.) Розглядала мою праву руку і сказала, що вийду заміж я в 42 роки. Мені зараз 29, і я дуже засмучена цим сном. Що б цей сон міг означати? Дуже чекаю відповіді.. Завчасно дякую за відповідь.

Привіт, шановні експерти! Допоможіть розтлумачити сон. Наснилося з п’ятниці на суботу, ніби моя тітка (в житті не є ні ворожкою, ні ясновидиці і т.п.) Розглядала мою праву руку і сказала, що заміж я вийду в 42 роки. Мені зараз 29, приснилося дуже засмутило мене. Чи варто вірити сказаному уві сні? Віщий це сон? Завчасно дякую за відповідь

Мені снився чоловік і він мені гадав, і сказав ти з цим чоловіком будеш якого побачив на руці . І снилося що я літала на літаку

Жінка-циганка ворожила по правій руці і сказала, що я переїду жити в інше місто і все буде добре, народиться дитина, дівчинка.У мене вже є дочка

Вітаю! У ніч на Страсну П’ятницю наснилося, що чоловік наворожила по руці зрада і яке то подія, що відбувається за законом, справедливо. Що це може означати? Заздалегідь дякую!

Вітаю! У ніч на Страсну П’ятницю наснилося, що чоловік наворожила по руці зрада і яке то подія яке буде відбуватися за законом, по справедливості. Що це може означати? Заздалегідь дякую!

Я йду з подругою по дорозі і до мене підходить дуже красивий чоловік, бере мою руку і ворожить по руці. каже: &# 171; У тебе багато чоловіків, але залишишся одна, ти не вийдеш заміж. Що вся справа в травичці, сама знаєш, про яку травичці йдеться. &# 187;
А подруга все не вгамовувалася, що за травичка, про що він говорить. єхидно так.

Привіт, приснилося як мені ворожать по руці і кажуть мовляв через 25 днів може статися фатальна помилка)))

дві ворожки ворожили мені по руці. на руці я бачила знаки і при цьому дивувалася як я раніше цього не бачила

Вітаю! Наснилося, ніби я в якомусь магазині, або де точно, не пам’ятаю, і бачу циганку. Вона мені каже, мовляв дай поворожу. Я, ніби як, сама дала руку і вона схопила мою ліву руку і почала щось дивитися і потім капати краплі якийсь штукою на долоню по колу. Потім вона взяла і як ніби вдихнула їх через рот з моєї долоні і я накричала на неї:&# 187; Ти висмоктала мою душу!&# 187; і потім вона перекидає свій прилавок і далі я не пам’ятаю. Сон снився з понеділка на вівторок.

Уві сні попросила незнайому жінку поворожити мені по руці. Вона сказала народиш йому двох дітей.і вони будуть на нього схожі. Наяву у мене є чоловік і одна дитина -дочь. Насправді хочу щоб у мене була одна дитина)

Мені наснилося багато навколо незнайомих мені чоловіків. Я відчуваю їх зацікавленість мною, мені це подобається. Я веду себе як-то так, щоб звернути на себе увагу. І потім я лицем до лиця, в прямому сенсі, дуже близько зустрічаюся з дуже відомої багатоликої відьмою (з битви екстросенсов). Я прямо відчула її подих мені в обличчя. Я дуже зраділа і попросила її мені передбачити майбутнє.Оня взяла мою руку і сказала, що дуже скоро в моєму житті станеться щось важливе і моє життя зміниться. Прокинулася я здивована більше тим що саме вона мені наснилася. Я про неї зовсім не думала, хоча заочно ставлюся до неї з повагою. Що б це значило? Наперед дякую,

Бачила уві сні, що знаходжуся в квартирі, а на майданчику багато людей і начебто когось збираються ховати, потім до мене в квартиру заходить старий і починає гадати мені по руці, я в нього запитую &# 8212; вийду я заміж &# 8212; він відповідає так, потім питаю пику я дочку на що він мені відповів що я вже вагітна і в мене народиться дочка, моя подруга поставила йому ті ж питання &# 8212; він їй відповів що ніколи заміж не вийде і дітей у неї не буде. До чого це?

уві сні, моя мама, гадала мені по руці. вона показала дві лінії, і сказала що вони стикаються, і сказала що значить важка доля. після провела по руці і затиснула кисть, після чого сказала що у мене буде 4 дітей. і я їй відповіла що такого бути не може, значить це не буде дима. на цьому сон закінчився. дима це мій молодий чоловік

мені приснився сон в якому я повів свою дружину з якою посварився і не живу вже месяць покататися на коні, поки вона каталася мені якась дівчина запропонувала поворожити на руці і сказала вона доля твоя все вийде

Мені пріснілас що мені ворожать по руці я сказала йому що я боюся вийти заміж за межі не любімаго людини вона сказала чекай три дня ночі сім днів і ночі я про п’ять сказала вийду за нелюба і по любові вона сказала у тебе є хлопець я сказала є потім я прокинулося

Наснилося що ворожка погадала на руці і передбачила що я ніколи не вийду заміж. І у мене буде всього одна дитина

До чого сниться екс расенс який ворожить по руці. Дає свій номер телефону і називає моє ім’я уві сні

Мені наснилася моя бабуся яка померла понад рік тому, і вона мені на руці почала пророкувати долю, сказала що є шанувальник, вагітна буде дитина здоров’я але проживу недовго лінія життя коротка до чого це.

Приснився сон неначе мати наказує мені майбутнє по руці, і каже що в скоріше я зустріну свою даний любов і піду від чоловіка, буду жити за кордоном він буде мене дуже любити, і після цього я пішла до ворожки і вона підтвердила мамени слова, а ще я у неї запитала чи будуть діти від цієї людини вона сказала немає

Мені наснилося, що випадково взяли мою руку і сказали що на наступний місяць 24 числа настане вагітність, при чому двічі за ніч

Я була у гостях, і дівчина яка була моєю подругою, але. Тільки уві сні, гадала на руці у мене, ліва рука
Що вона говорила, що я типу що то розбила, і інший чоловік

Одна жінка гадала по руці. Сказала що чекаю свого хлопця. І сказала поки не треба чекати. Насправді мій хлопець одружився втретє. А ми ьилі разом 2 роки

Наснилося, що я приїхала до церкви, подошка до батюшки, пепрекресілась, а він поклав мою руку на вівтар і почав гадати, причому розповів нн про мене, а про чоловіка.

Дівчина в чорному і чорне волосся, дуже мила і спокійна, запитала мене: хочеш я подивлюся твою руку? Я із задоволенням їй довірилася. Вона сказала те, що у мене три лінії життя і що б я не лякалася, це дуже хороший знак, дуже багато розповідала про мого колишнього і сказала те, що є вибір: я можу до нього повернуться але, він візьме мене як кофточку.

Сиджу за партою поруч з однокласницею, від кудись взялася жінка, почала гадати подрузі і говорити, що 5 духів оберігають її. На ногах у них взуття є. Потім взялася за мене. Каже, ось (на лінію якусь показує) бачу ти до нього ближче, а він тікає від тебе зараза)). І на долоні на цій лінії з’явився напівпрозорий товстий павук. великий такий. Я його боюся уві сні. Потім начебто прокинулася.

Сон такий: Я гуляла з найкращою подругою і ми проходили повз когось готелю в якому була дискотека . І я запропонувала туди нишком піти і просто потанцювати а потім піти. Ми йшли повз цього великого будинку, йшли на музику. Приміщення було темне і зліва була стіна у якій сиділа циганка, з перев’язаним оком. І запропонувала поворожити. Я спочатку відразу відмовилася від цього, а моя подруга відразу погодилася. Вона гадала по руці подруги і спочатку я побачила картинку ніби ворожіння (було велике біле істота з білими плямами) але вголос нічого ворожка не говорила. Вона ніби без слів передала подрузі результат ворожіння. Я попросила подругу озвучити.. вона каже Мої батьки відправляють мене до залізниці (а у неї сім’я просто після виконання 18 років, вже її виганяють з дому) Для мене це було дуже плачевно, тому що не хочу щоб моя подруга їхала. І я вирішила теж собі погадати, запитала я за вартість. За 6 грн ворожка озвучила (вона до речі була гарна, на ній було багато речей, прикрас, і очі карі і красиві) Я заплатила і вона взяла мою руку, і продуманий знову картинка з істотою (біле істота тільки вже з темними плямами) і зміна картинки: за допомогою якоїсь банки мені почали викладати фразу: «Ти не така, яка насправді. Будь сама собою!»
А потім я дуже засмучений&# 8230; мені було не приємно бо я завжди намагаюся бути собою. але звичайно в деяких моментах це не так. Далі ми запитали за дискотеку, а вона з підозрою подивилася і сказала: а ви взагалі свої? І у неї були чеки з приводу нашого ворожіння. Вона сказала що вона до нашої історії це повинна прикріпити. Нібито в історію хворих. А ми не знали що сказати.. говорили ну да&# 8230; вона озвучила: якщо Ви мені брешете, Вам це повернеться через 100 років. Так що краще говорите правду. А ми все одно пішли уздовж цього темного приміщення. І вийшли на якусь їдальню / ресторан було дуже багато місць. А потім я згадала різко слова ворожки про брехню і вирішила що ми далеко зайшли і потрібно просто повернутися і сказати Правду! Я прибігла до неї і там вже був натовп людей я переплутала її з 2-ма жінками, потім знайшла перепитала вона чи гадала мені і я швидко їй на вушко сказала вибачте нас ми збрехали, ми прийшли просто потанцювати, ми чужі. Вона подивилася мені в очі, а потім мене з подругою натовп людей / дітей в червоних костюмах вони йшли до тієї їдальні ресторану і виходить що ми з тієї натовпом зайшли і втілилися що ми свої, подумали що немає вибору&# 8230; ми всі сіли за стіл, думали що ніхто нас не засечет. Всі почали їсти, я вже подумала це секта якась, промайнули слова про Бога. Потім моя подруга взаємодіяла з кимось із підлітків. А я зрозуміла її думку це для того щоб всі зрозуміли що ми свої. і я тобе взаємодіяла: грала в чуваші з дівчинкою. І в підсумку там светленькая жінка з короткою стрижкою початку мене фотографувати. А я закрила обличчя руками, але навіть крізь руки на фотке було видно ціле моє обличчя і вона зрозуміла що ми там чужі. І почала допитувати як ми туди потрапили, що ми хочемо. Почала нам загрожувати. Те що з навчанням будуть величезні проблеми. А я була з думкою що млинець я навіть ту контрольну НЕ допісалаа і втекла&# 8230; Нас чекали величезні проблеми, ми увірвалися в чужу територію. У мене в думках була в’язниця.. не дай Бог! І нам в підсумку сказали приходити і уберать територію, і так виходить призначений час було під час навчання&# 8230; і ми розуміли що це дуже пробліматічно для нашого навчання. Ну якось ходили вбирає, спізнювалися туди. А потім сон закінчився тим, що я з подругою йшла і вона різко побачила чорну коня, і озвучила Про Лошадкаа))) ! А вона бігла. Величезною швидкістю незрозуміло куди. А у цієї істоти був горь як у верблюда і я сказала це не схоже на коня&# 8230;. і все! Кінець сну)

Уві сні прісної що року людям. Відкриваю їх лодонь і розказувати. Але насам справі я прийшла теж до годалке, але почала сама року

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ