Сонник Воротар 😴 приснився, до чого сниться Воротар уві сні бачити

Сонник, трактує воротаря – як перешкоду на шляху до мети, яку вам під силу подолати.

Хто був воротарем уві сні?

Сниться ви голкіпер ▼

Наснилося, що ви є голкіпером – ваша харизма і позитивний настрій у своєму розпорядженні до вас оточують, вони завжди будуть раді вам допомогти.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Воротар, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воротар уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Ну що ж. Я вболіваю за хокейну команду Сариарка. Обожнюю нашого воротаря Володимира Ковача. І ось він мені наснився. Ми були на вулиці, у дворі. Стояли біля турніків для підтягування. У момент, коли я йшла, він мене зупинив і поцілував мене. Поцілунок був пристрасний, збудливий. Мене так мій хлопець ніколи не цілував, як це було уві сні. Це все, що пам’ятаю.

з початок мені наснилася дівчина яка мені подобається але вона мене погано знає.ця дівчина займається хокеєм.я теж люблю хокей і займався ним.після цього мені приснилося що я стою на воротах в хокеї в жовтому светрі але не пам’ятаю хто стояв пере до мною.

Вітаю. Мені наснилося футбольне поле. І я була воротарем. Команди були хлопчики проти дівчаток. У команді у мене були однокласниці, в команді хлопчиків були всі мої знайомі, і мій рідний брат. До речі, в житті, мене тренує брат на воротаря і постійно говорить те що я відмінно граю і не хотіла я стати воротарем в жіночої збірної з Росії))) Продовження сну: починається матч, мені штовхають в ворота в дев’ятку, я стрибаю
і ловлю м’яч.наші забили, знову штовхають м’яч, я ловлю. добре справляюся.Суперники підходять до воріт. Щось сталося, пенальті. Всі м’ячі зловила. Далі наші забили ще 3 м’ячі, матч закінчується, всі святкують. Підсумок 4: 0

Сон починається з того що я перебуваю спортивному залі в школі мене оточують мої друзі, однокласники. Ось і раптом ми з моїм другом починаємо грати в футбол. Я не дуже хороший воротар починаю пропускати м’ячі. У якийсь момент я ловлю м’яч. Він злиться і кідаетя на мене. Я його перекинула, і повела м’яч до його воріт. Я почула голос моєї подруги. Вона кричала мені забивай, забивай. Хоча я її не бачила. Я зробила кілька ударів. М’яч відскакував, але потрапив тільки Онін раз. На цьому сон закінчився

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ