Сонник Воронка 😴 наснилася, до чого сниться Воронка уві сні бачити

Наснилося, що ви заглядаєте в воронку – через свою необачність можете накликати на себе біду.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Воронка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воронка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився сонячний день, і ніби ми з колишнім приїхали на озеро.Але чоловік поруч сказав що сталася якась аварія і ми побачили велику воронку в озері, і кілька маленьких воронок поруч.Вода в озері була злегка темна.Дуже часто сниться колишній, хоча я не думаю про нього і розлучилися більше півроку тому, і в усіх снах у нього дуже нахабний вид.Що значить побачити воронку в такій ситуації?

Вітаю!Толком не пам’ятаю з чого почався сон.Пам’ятаю тільки, що накрила не один раз величезна хвиля, чомусь я вирішила, що висота її 10 м.Я глибоко дихаю і набираю повітря.Хвиля підхоплює мене високо і я опиняюся всередині хвилі, як би в коконі, в нинішньому тунелі, мені страшно, я намагаюся ще більше набрати повітря, але виявляється я можу дихати всередині цієї хвилі.Хвиля блакитна чиста, красива, але мені все одно страшно.Потім я опиняюся на березі, незнаю як і біжу шукати брата, який зібрався скупатися в хвилях.Я заблукала, не можу знайти море, виходжу на якийсь пляж, де люди спокійно відпочивають і води мало, як ніби мілководді в певному місці моря, маленькі діти.Я розумію, що не туди прийшла, знову йду шукати брата і не можу знайти море, так і прокинулася&# 8230;.я планую 2 дитини і з цього приводу сильно переживаю, може з цим пов’язано?&# 8230;

В озері побачив воронку, потім ця воронка ставала все більше і більше що аж дісталася до берега і я намагався не потрапити в неї тікаючи як би . Потім вона зникла і з’явився вже смерч (торнадо) .

вирішили скупатися в річці, але тільки зайшли в воду побачили водяну воронку. я встигла вийти з води, але мою тітку мало не затягнуло в воронку

Доброго дня, Тетяно! Снилася спочатку просто вода, (чиста) біля неї грали діти. Потім хлопець мій почав питати які джинси одягнути. Через деякий час прилетів вертоліт, ми в нього залізли і я вирішила зістрибнути введення. вистрибують і пливу. 2 дівчини ретельно відпливають, я зрозуміти нічого не можу, дивлюся, а там воронка. намагаюся від неї відплисти, а мене засмоктує, кричу, ніхто не чує. (Прокинулася, побачила кімнату, зраділа, що сон, прикрила очі, а в них вода, і трохи кімнати видно, поворухнутися не можу, ніс не дихає, кричу і розумію, що вдома одна, ледве прокинулася)

Мені наснилося що ми на море. Вода була чиста, блакитного кольору. Коли ми попливли, то навколо нас виявилося багато водоростей і ми вирішили піти купатися в інше місце. Я встигла вийти на берег і побачила що недалеко від нас утворилася воронка (вир) і став туди все затягувати. Я крикнула тим хто залишився у воді, щоб вони швидше вилазили, але вони не встигли і їх засмоктало в воронку. І після на цьому місці залишився тільки пісок і ні крапельки води, і ніяких слідів що там хтось і щось було.

Наснилося що я стою на березі ставка.навколо стояли люди і стежила ЕА цим поліція. Потім у воді з’явилося багато маленьких воронок я дивилася на них.

Наснилося то що люди їхали на машині якийсь містечко час зупинився і саме одну машину потягла ця воронка

як ніби мене закрутило закрутило в воронці води і нас туди ВНІС закручувало і я кажу всім гребіть руками і ногами і ми вибралися з неї.була не одна з ким не пам’ятаю.

Привіт, приснилося багато каламутній коричневій води, в ній була воронка через яку вся вода пішла, залишилося тільки мокре дно з маленькими калюжами. Але потім відкрили кран і пішла чиста водопровідна вода

Вітаю .Наснилося що мене засмоктала воронка, я мало не задихнувся поки був у воді, потім потрапив під водою в какой то будинок, там жила сім’я, і ​​у них жив трохи вони дали подзвонити телефон мого роду, потім прокинувся) як це розуміти?

Наснилося озеро я поруч проходу і там починають утворюватися три воронки вир мене почало тягнути до цих воронками засмоктувати але я втрималася

Привіт, мені приснилася дуже глибока воронка в землі, а я стою на її краю і заглядаю в неї.

Сниться, що я як би збоку бачила як машину кружляє в водяній воронці, але не затягує&# 8230; що то її рятує, потім я хотіла сама влаштувати маленьку воронку, щоб побачити так сталося, але прокинулася.

Іду по асфальту, далі йде калюжа яка покрита кіркою льоду, я наступаю на неї і вона провалюється, я опиняюся в воронці яка мене затягує, кричу про допомогу, але поруч стоять люди, просто дивляться на мене і прокидаюся

чорно біле зображення .як на екрані .чорна діра розміром 8см .розумію що дна немає.в неї спрямовується круговерть .випробував на сполох

Мені наснилося, що у мене 2 дітей, хлопчик років 10 і дівчинка років 4. Ми всією сім’єю, разом з чоловіком живемо не далеко від моря. Все відбувається днем. Я з сином стою на березі і дивимося на море, там люди &# 8212; хто купається, хто на яхтах катається, як то кажуть ніщо не віщувало біди&# 8230;. раптом досить далеко від берега з’являється воронка в море і досить швидко стає просто гігантських розмірів (при тому що раніше світить сонце, ніяких хмар і піднімаються смерчів). це триває буквально кілька хвилин і воронка зникає. але тут же з’являється ще одна, трохи більше попередньої і практично біля самого берега. і знову буквально на кілька хвилин. коли воронка зникає син каже &# 8212; я хочу подивитися на воронку ближче і стрибає в воду. тут у мене з’являється моторошне відчуття, що воронка буде саме там куди тільки що стрибнув мій син і його засмокче під воду, я з криками стрибаю за ним і тут же поруч з собою бачу невеликий вир, буквально 1 см. в діаметрі і починаю кричати синові щоб він негайно вилазив з води і спостерігаю як цей вир направляється якраз в його сторону. я пірнаю, тут же опиняюся поруч з сином і викидаю його з води і тут же вискакую сама. обстановка навколо вже цілком інакша. Людей ні на пляжі ні на море немає, небо посіріло і стало здаватися що вже глибокий вечір, хоча це все ще день. опинившись на суші ми побачили наш практично повністю зруйнований будинок, дочька варто одна обіймаючи свою ляльку і чоловік кричить щоб ми зараз же заходили всередину, він сам вибратися не може. і ми кидаємося до нього вниз, т.до. від будинку залишилися тільки деревинки і збереглося тільки притулок від не погода. на цьому сон закінчився. У реальному житті я не замужем і дітей у мене немає.

я гойдалася на гойдалках без опори, як ніби вона Пархаев, внизу була чорна порожня земля і воронка, в воронці перебувала гола жінка, її тіло було розмальовано в сірий колір з чорним і білим малюнком, так само її тіло було на половину в цій воронці і вона намагалася вхопитися за мене і понести за собою, я злякалася і придумала врятуватися від неї за допомогою любові, я ніби полюбила все кругом і почала злітати, я полетіла і тим самим врятувалася від неї

Каталися на човні&# 8230; воронка водяна підняла нас вгору, а не вниз&# 8230; вода прозора, блакитна.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ