Сонник Ворони 😴 наснилися, до чого сняться Ворони уві сні бачити

Ворона за сонником Феломени – нерідко погана прикмета. Цей птах здавна є символом бідності та хвороби. Зверніть особливу увагу на фінансовий аспект свого життя, а також приділяйте більше уваги здоров’ю.

Яка птах приснилася?

До чого сниться чорна ворона ▼

Якщо наснилася чорна ворона, здоров’ю сплячого загрожує небезпека. Особливо сильно піддається ризику сечостатева система. Намагайтеся не застудити ці органи, утримайтеся від незахищених статевих контактів.

Сниться біла ворона ▼

Коли сниться біла ворона, незабаром вам має бути знайомство з гідними людьми. Ці неординарні особистості можуть стати друзями сплячого, якщо він сам того побажає: проявить доброзичливість і гостинність.

Та, що говорить ворона уві сні ▼

Сон, де з’являється говорить ворона, часто повідомляє про появу в житті сновидіння наставника. Ця людина може виробляти неприємне перше враження, але не поспішайте розчаровуватися: його мудрість «переважує» всі дрібні недоліки.

До чого сниться добра сіра ворона ▼

Якщо наснилася сіра ворона, яка була доброю, неагресивним, попереду щасливі часи. Будинок сплячого буде процвітати, нарешті настане фінансова стабільність.

Приснився поранений ворон ▼

Поранений ворон уві сні попереджає про появу серйозно налаштованих недоброзичливців. Швидше за все, суперниками стануть особи чоловічої статі. Завзято працюйте і ведіть себе стримано, тоді шанси недругів на успіх зменшаться.

Сниться велика ворона ▼

Велика ворона, як згадується в сонник – символ ясного свідомості, розумного погляду на життя. Твереза ​​оцінка ситуації, ретельне планування дозволять вам досягти своїх цілей в короткі терміни.

Де сниться птиця?

До чого сниться ворона в руках ▼

Сонник попереджає: бачити ворону в руках – до зустрічі з людиною, перше позитивне враження про який виявиться оманливим. Не витрачайте час даремно на негідну особистість.

Наснилася ворона на плечі ▼

Ворона на плечі по сонником уособлює внутрішнє відчуття справедливості сновидіння. Боротьба з тими, хто неправий добре позначиться на вашій репутації. Але не захоплюйтеся: така поведінка може накликати на вас лихо.

Ворона на вікні уві сні ▼

Бачити уві сні ворону на вікні – до добра. Печаль незабаром пройде, закінчиться темна смуга життя. Попереду вдалі часи, успіхи в багатьох сферах діяльності. Докладіть зусиль, і досягти бажаних цілей вдасться легко.

Що робила птах?

Сниться, як ворона залетіла у вікно ▼

Якщо приснилося, як ворона залетіла у вікно, трактування подібного сюжету залежить від її забарвлення. Чорна птах є ознакою несподіваних поганих звісток. Ворона білого або зеленого забарвлення символізує позитивні зміни.

Ворона стукає у вікно уві сні ▼

Сонник попереджає: ворона, стукала у вікно – один з найбільш несприятливих знаків. Приділіть особливу увагу своєму здоров’ю, ні в якому разі не відкладаєте візит до лікаря при нездужанні, а також не нехтуйте медичними рекомендаціями.

Наснилося, як ворона кусає ▼

Бачити уві сні, як ворона вас кусає – до сильного розчарування. Хтось із близьких напевно заподіє вам біль. Але не впадайте в депресію: життя продовжується, і попереду щасливі моменти.

Сниться, що ворона паскудить ▼

Якщо приснилося, як паскудить ворона, очікуються значні успіхи на роботі. Не виключені великі грошові надходження, а також перехід на престижну, високооплачувану посаду.

До чого сниться, як ворона каркає ▼

Коли сниться каркає ворона, велика ймовірність поганого впливу. Придивіться до нових знайомих, тверезо проаналізуйте їх негативні і позитивні якості.

скільки птахів?

Наснилося багато ворон ▼

Сон, де фігурує багато ворон, попереджає про швидке погіршення самопочуття. Намагайтеся не перевтомлюватися, їжте більше корисної їжі, а при перших ознаках захворювання не затягуйте з візитом до лікаря.

До чого сниться багато чорних ворон ▼

Бачити уві сні багато чорних ворон – на жаль. Можливе отримання шокуючих, неприємних новин. Постарайтеся заспокоїтися і зробити все, що в ваших силах для поліпшення ситуації.

Що ви робили уві сні?

Сниться, як спіймали ворону ▼

Сон, де вдалося зловити ворону, обіцяє вдалий збіг обставин, завдяки якому вдасться уникнути неприємностей. Однак, намагайтеся не йти на ризик свідомо, не можна весь час покладатися на удачу.

Гладити ворону уві сні ▼

Гладити уві сні ворону – до затишній обстановці будинку. Підтримка сім’ї допоможе сплячому домогтися значних успіхів. Негаразди і розбіжності підуть, їх змінять взаєморозуміння і гармонія у стосунках.

До чого сниться, якщо прогнали ворона ▼

Якщо сниться, як ви прогнали ворона, вдасться вчасно обчислити обманщика і вивести його на чисту воду. Будьте обережні і пильні, особливо при розмовах з малознайомими людьми.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Ворони, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Ворони уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Ворона мене за палець клюнула, а я її спалила і з її попелу з’явився захисний амулет Що це може означати? спасибі.

Юлія, ймовірно ваш сон про спалення ворони, говорить про те, що ви надійно впораєтеся з виниклою труднощами з боку ворога.

Вітаю!Я бачила уві сні кілька воронів в церкви, один з яких полетів з рибою в дзьобі&# 8230;.Що це означає.

Ксенія, можливо сон в якому ви бачите декілька вороном в церкві з рибою, говорить про те, що ви станете свідком якогось неприємного видовища.

Три рази за минулі два тижні бачила чорного ворона.
У двох останніх випадках ворон прилітав і сідав на невисоку огорожу. Було таке відчуття, ніби я його чекала, а дочекавшись, сміливо йшла в бій з якоюсь силою, вважаю, що зі злом. В підсумку &# 8212; моя перемога.
Що може означати цей сон? І чи можна вважати, що я заодно з вороном?

Ірина, можливо ваші сни в яких фігурує ворон, символізує те, що вам в реальності варто дочекатися чогось, а потім почати діяти.

мені приснився сон в якому я у себе в кімнаті з братом.а до мене якимось чином залетіла ворона.я хотіла її прогнати, але вона говорила зі мною і говорила що щось жахливе, що ввело мене вступор і я тільки кричала боячись до неї підійти.Потрібно було взяти її в руки і донести до вікна, але у неї одна сторона була як би гнила&# 8230; чи..пір’я не було, а тільки сіра слизова оболонка.Але мій брат нібито не помітив цього, спокійно взяв її в руки і випустив у вікно.Вобще не зрозумію що це може означати..

Марія, можливо сон в якому до вас залетіла ворона і почала говорити з вами, попереджає вас про те, що наяву ви можете зіткнутися з якимись наговорами щодо себе.

Вітаю.Наснилося безліч воронів і воронят, вилазять з під сходи.На одного вороненя напала кішка.У підсумку, її заклёвивала вся зграя.Ворони дуже голосно крякали.Поруч стояли люди, вони знали що так буде і чекали цього.Сон дуже страшний.Хотілося б, щоб Ви пояснили мені його.спасибі.

Марина, ворони в вашому сні швидше за все віщують несподівані проблеми зі здоров’ям.

Вітаю. Наснилася мені ворона яка намагається з нори дістати цуценят, я її намагаюся відігнати. Вона встигає схопити одного, але я всетаки відбираю цуценя і ворона летить.Що б це могло означати?спасибі.

Олена, то, що уві сні ви бачили ворону, швидше за все, обіцяє вам погані чутки про вас.

Вітаю.
Мені сьогодні сон приснився дуже яскравий, що великий ворон залетів до мене додому через вікно і сів на спинку дочкиной колиски.Він був дуже великий, такий яскраво-чорний, я його боялася, ледве вигнала його, закрила вікна, а він у вікно бився, хотів залетіти і на ліжечко сісти.А я зсередини вікно тримала, щоб не розбив.І зі мною в кімнаті ще хтось був, але він не допомагав мені, а просто дивився.
спасибі.

Олександра, ворони це, як правило, знак поганих звісток і проблем.

Доброго дня,
всього сну не пам’ятаю, начебто я щось робила таке, за що мене повинні переслідувати. Далі чітко пам’ятаю &# 8212; я в ліжку, в кватирці з’явився чорний ворон, я как-будто чекала його появи, я стала кричати ім’я брата, який сидів в кімнаті спиною до мене, але він мене не чув. В один момент ворон виявився на мені, близько особи, я закричала Допоможи! і прокинулася від свого ж крику.
При цьому, хочу зазначити, що зараз переживаю велике внутрішньо беспокойсто, т.до. чоловік, який мені дуже дорогий живе в іншому місті, і в даний момент не відповідає на мої листи, зв’язок практично перервалася. Я впевнена, що сон пов’язаний з цим, але не знаю як його витлумачити. Допоможіть будь ласка.

Катя, ворони, як правило, обіцяють погані вісті або несприятливий поворот подій.

Доброго часу доби всім.
Бачила уві сні зграю воронів які ловили і вбивали голубів. Що може означати такий сон? Заздалегідь дякую&# 8230;

Єва, ворони, як правило, віщують погані вісті для вас і близьких.

Вітаю. Мені наснилося, що я заблукала в лісі, мені зустрілася дівчина, яка показувала мені дорогу і показала мені два шляхи: один-вглиб лісу до головного ворону, інший, якщо зрізати-на проїжджу частину. Я вибрала друге. Але головний ворон пустив за мною зграю каркає ворон. І я прокинулася

наталья, то, що за вами летіли ворони, найімовірніше, обіцяє вам погані новини, або інші неприємності, але у вас буде шанс, як і уві сні, вибрати інший шлях.

Мене налякав сон-я в колі ворон, розганяють їх, а вони знову оточують мене. Потім я прокинулася.

Славоміра, то, що уві сні вас оточували ворони, ймовірно, говорить про те, що незабаром вас можуть захлеснути проблеми і погані вісті.

Мені наснилося, що ми знаходимося на старій квартирі, де вже давно не живемо. І раптом я бачу на кухні сидить птах і хтось поруч говорить, про це ж ворона. А я дивлюся на неї і думаю, та не ворона це, мені здавалося що це голуб чорно-сірий. І в той же час говорю, що якщо ця ворона то це погано, що вона додому залетіла. А ось що мені на це відповіли я не пам’ятаю. Як ви думаєте до чого цей сон?

Ірина, то, що в вашому старому житло були ворони, ймовірно, говорить про те, що ви можете виявити там деякі проблеми.

Мені наснилося, що в квартиру залетіла чорний птах, але уві сні, що це ворона я не розумію. мені дуже страшно я боюся до неї підходити і боюся виганяти, а потім у неї з дзьоба починають народжуватися пташенята.
Допоможіть будь ласка зрозуміти про що мова.

Оксана, то, що в вашому сні були такі ворони, швидше за все, говорить про те, що вас чекають погані вісті.

до чого сняться ворони з п’ятниці на суботу залетіли в коридор їх було 2 чи 3 тим але сірі я їх став виганяти а далі не пам’ятаю

Вітаю! Мені наснилося, ніби я сплю у дворі будинку моїх батьків, і мене серед ночі будить велика чорна ворона, зростанням в половину зросту людини. Вона намагалася зі мною говорити як би подумки (про що не запам’яталося), при цьому дзьоб залишався нерухомим. Залишилися в пам’яті її дивні круглі очі з сірої радужкою. Ворона була красива, але відразлива, я намагалася її прогнати і позбутися від її присутності, кричала, щоб вона забиралася, випадково висмикнула перо, але птах не відлітала. При цьому вона вела себе спокійно.
Що це може означати?

Марина, то, що в в цьому сні ви бачили таку ворону, ймовірно, говорить про те, що ви можете зіткнутися віч-на-віч з тим, хто давно відчував до вас неприязнь.

Вітаю! Мені наснилося, що на мене налетів ворон і вчепився кігтями мені в спину. Сон був такий реалістичний, що я відчувала сильний біль і моторошний страх, тому що ворон намагався клюнути мене в голову, а я намагалася ухилитися. Якийсь час між нами тривала така боротьба, потім я різко прокинулася.

Світлана, то, що в цьому сні на вас накинувся такий ворон, швидше за все, говорить про те, що вас може поранити той, хто давно готує свій удар.

Вітаю. ворон перетворюється в чоловіка, що лежав під ковдрою. клубочком згорнувшись. абсолютно неагресивний.

Вітаю! мені з неділі на понеділок приснився страшний сон в якому я намагалася вбити чорного ворона душа його обома руками при цьому я плакала і відчувала сильний страх. В кінці сну я здається все таки його вбила. Що це означає?

Вітаю!З середи на четвер мені пріснілоь, що у мене на подушці лежить ворона.вона не каркала, а просто лежала, але не мертва, а як ніби вобірается вмирати або вона хвора.

Вітаю. З вівторка на середу мені приснився сон, в якому в вікно залетів майже повністю білий ворон і сіл мені в руки ніби ручної, і потім стрибав по руках до плечей і сідав назад в руки, але не каркав і ніяких звуків начебто не видавав.

мені приснився молодій ворон в будинку, нібито я його напередодні сховала в корбка з речами і раптом на наступний день про нього згадавши, що він міг задихнуться я його випустила з коробки, злякавшись що він намагається полетіти в кватирку, я стала закривати всі кватирки, я чому то не хотілося що б він полетів.

Привіт, мені наснилася спочатку величезна зграя чорних ворон, вони летіли на землю, потім кілька з них полетіли на мене і моїх друзів.Все це було біля мого будинку, я побігла на веранду, намагаючись закрити за собою двері, щоб ворона за мною не залетіла, я закрила встигла двері, але ворона залишилася на ганку. Далі я відкрила ці двері, ворона лежала на ганку, я її як би виганяла, виштовхувала, але вона ніяк не рухалася, тільки дивилася на мене.Потім я прокинулася. Сон мені приснився з п’ятниці на суботу. Підкажіть будь ласка до чого це?

Швидше за все, такий сон за участю ворон говорить про те, що ви і ваші друзі можете постраждати в невдалої ситуації.

і так само з п’ятниці на суботу, але кінцівка була такою, мій друг відбив ворона який хотів мене клюнути в обличчя

Сидить чорний ворон біля мене і дивиться на мене, я його ніби сама викликала. А виявилося то взагалі перевоплащенний демон, який мені буде вірно служити. До чого б це?

Вітаю. мені наснилося, ніби ворона &# 8212; це віщий птах літньої жінки. Ми пішли з жінкою гуляти до моря і ворона каменем впала в воду і витягла з неї величезну рибу&# 8230; Ноша була важка, ворона допливла до берега і я зрозуміла, що вона кігтями заплуталася у видобутку. Я допомогла витягнути лапи з риби. До чого сон?

З понеділка на вівторок приснився сон. Я у дворі чужого будинку, гуляю з маленькою донькою одного знайомого. Раптово на мою голову сідає величезна чорна ворона я намагаюся її зігнати, але вона ніби й не міцно тримається, але не відлітає. І в один момент я помічаю, що навколо мене стає багато чорних величезних ворон. І на голові їх вже не одна штука. Вони не каркають. Але я пам’ятаю, що вони заглядали мені в обличчя. Страху уві сні не було. До чого це?

Те, що в вашому сні з’явилася така чорна ворона, швидше за все, обіцяє вам неприємні і несподівані звістки.

ДОБРИЙ ДЕНЬ, СЬОГОДНІ приснилася мені СОН, С ЧЕТВЕРГА НА П’ЯТНИЦЮ, що я сиджу НА КУХНІ, ВІКНО прочинені, Я ДИВЛЮСЯ ЧЕРЕЗ СКЛО І БАЧУ, ЩО НА НАШІЙ лоджії СИДИТЬ ВОРОН АБО ВОРОНА, НЕ МОЖУ СКАЗАТИ, ТОЧНО СКАЖУ ЧОРНИЙ, я злякався, А ПОТІМ ВІН ЯКИМ ЧИНОМ влетів НА КУХНЮ І СІЛ НА СТІЛ, прямо переді мною, Я ЙОГО ВЗЯЛА В рУКУ І ПОЧАТКУ НІБИ ДУШИТИ, АЛЕ він чинить опір, В РЕЗУЛЬТАТІ ДУЖЕ ВАЖКО, АЛЕ Я ЙОГО викинув і ВІКНО ЗАКРИЛА, АЛЕ НА лоджії ОН ВСЕ ОДНО ЗАЛИШИВСЯ І Я боялася ВИЙТИ, ЩОБ ЙОГО ВИКИНУТИ.А ПОТІМ СОН ЗАКІНЧИВСЯ, Я ТАК ПЕРЕЖИВАЮ, ДО ЧОГО БИ ЦЕ могло приснитися, ДО ТОГО Ж ВЧОРА Снився мені сон, ЩО В НАШІЙ КВАРТИРІ, ДАХ провалюється ВІД НАПОРУ СНІГУ, І КІЛЬКА БЛОКІВ СНІГУ ВПАЛО ПРЯМ НА ГОЛОВУ, ПРИ ТОМУ Я чув, що СНІГ &# 8212; ЦЕ ДОБРЕ, БЛПАГОПОЛУЧІЕ АБО ЩО ТО В ЦЬОМУ РОДЕ. ПОДСКАЖИТЕ, ХТО ЗНАЄ ЙОГО ЗНАЧЕННЯ. СПАСИБІ!

Сон, в якому на вашому вікні виявився ворон, найімовірніше, вказує на те, що ви можете отримати неприємні звістки, які порушать ваші плани.

на площі виступає цілителька. запитує у кожного з натовпу їх бажання. я прошу її про те, що б мені не снилися погані сни.
йду по місту. зграя ворон літає. величезна зграя ворон. вони кидаються на людей. я зустрічаю приятельку. він лягає в ЯМУ 2 * 2 метра зі своєю дитиною і ховає мене. так ми знаходимо притулок від ворон.вони нас не знаходять.

Вітаю!&# 187; Мені з середи на четвер приснився сон ніби я йду додому до своїх батьків і тут бачу на мене ворона дивно дивиться, і через миті виявляється у мене в роті і як би хоче залізти глибше всередину, але я її витягла і вона була напівжива. Я дуже злякалась. &# 187; Мені дуже страшно, тому що зараз далеко від будинку, без чоловіка, а через тиждень постає довга дорога додому, СТРАШНО!

Сон, в якому були такі події, швидше за все, говорить проте, що вас чекає боротьба з суперницею, перемога буде за вами, але буде дуже непросто.

Вітаю! У п’ятницю вдень приснився сон. По-перше наснилася покійна мати. Справа була так: я збиралася покататися на машині, грошей у мене не було, я питала у рідних що купити по дорозі, брат замовив сигарети і дав грошей, мати попросила купити вафлі, за неї віддала гроші сестра. всі бачили на дивані в кімнаті, потім я підійшла до вікна, хотіла подивитися на вулицю. Відсунула штори і побачила що на підвіконні сидить ворон, крила стиснуті, немов йому холодно. І мені здалося, що він мене злякався більше чим я його, я відкрила вікно і стала його гнати, спочатку він став битися об скло, потім все ж вилетів.
Будь ласка дай ті хоч якесь тлумачення цього сну, я знаю що ворони знятися до чогось поганого. Але ніяк не можу знайти, що означає якщо відпустити ворона на волю.

Швидше за все, таке ваше сновидіння, в якому були ворони, попереджає про те, що ви здатні відштовхнути того, хто готує вам пастку.

Привіт з Нд на Пн снилося, що я сиділа на підлокітнику крісла і з ким-то розмовляла, для чогось підняла руку і на неї сів ворон, я подивилася на нього і дала щось їстівне і він дав себе погладити після чого відлетів.

Уві сні я бачила великого ворона, який летів на мене, але я ухилилася. У наступному епізоді бачу як люди сидять за столом і я серед них, і знову ворон хоче до мене, але через велике скупчення людей не може до мене пробитися і відлітає. Потім епізод: ми з чоловіком їдемо в машині, зупиняємося на узбіччі відкриваємо багажник, а звідти вилітають метелики. Цей сон снився мені давно, через пів року після нього, у мами трапляється інсульт, потім рак. В цей же час вмирає свекруха. Чи може сон бути передвісником цих нещасть? Якщо знову присниться ворон, то для мене це тільки смерть або дуже важка хвороба.

Те, що після сновидіння в вашому житті трапилися описані події, дає зрозуміти те, що ворон в вашому сні був попередженням про прийдешні прикрощі.

Уві сні я зловила дуже велику злий ворону, тримала її дуже міцно, але вона намагалася вивернути голову і клювати мене за руки, і ще, у неї був поламаний дзьоб.

Вітаю!мені наснилося як я підходив до свого будинку, а над ним літали великі ворони!А коли вони мене помітили вони почали нападати!!До чого б це.

Привіт, Денис. Мені приснився такого ж типу сон і я тепер сиджу в жаху. Хотілося б у Вас запитати &# 8212; коли Вам приснився цей сон і відбулося що-небудь після цього. Дайте відповідь будь ласка. спасибі.

Вітаю! мені приснився ворон, який спочатку сів до нас на балкон, а потім раптом опинився в кімнаті і почав мене клювати по плечах і бити крилами. я намагалася ухилитися від цих ударів. Потім ворон просто зник.. Мені не було страшно і боляче, але, прокинувшись залишився негатив. Заздалегідь дякую!

wo sne ya widela woronu kotoraya zaletela w dom ya hotela yeyo prognat no ona ocen silno klyunula moy palec i ne otpuskala.no potom ya smogla otorwat ot palca i wykinut yego.

Вітаю! Мені наснилася ворона але не чорна а світла я її спокійно взяв на руки і випустив. Допоможіть до чого цей сон

Вітаю! Мені наснилося 4 ВОРОНА, ЯКІ ЛЕТЯТЬ У ВІКНО І розбиваються ПРО НЬОГО

мені наснилося ніби я йду з якимось знайомим мені людиною, і сидить зграя ворон!я вирішила їх розполохати, шугонув їх і одна ворона вчепилася мені у волосся&# 8230; потім я прокинулася

Сон був дуже реалістичний. На мене напала ворона. Я стала від неї відбиватися і як би розбивати її, что-ли. З неї посипалися нутрощі, гній і т.д. Але вона продовжувала в такому &# 171; полуістерзаном&# 187; вигляді намагатися закльовувати мене.
Я прокинулася, але у мене залишалося чітке чуство, що я вимазана гноєм і нутрощами цієї ворони.Цю бруд я відчуваю досі на собі.
Заранее спасибо за коментар.

Ворони в вашому сні, швидше за все, вказують на те, що ви опинитеся в несприятливих обстановці.

вітання. Мені наснилася ніби я їду в машині з ким то на задньому сидінні, а в переди я точно знала, що знайомий людина, але не могла його впізнати. Збоку через вікно я побачила летящи ворону прямо на проти мене і вона подивилася на мене і зробила дуже страшне обличчя, ніби злилася. Вона обігнала ехавшею машину і наразилася на лобове скло і буквально головою розбило його і сидів в переди людини заклювала до крові. ми почали її відбивати і я прокинулася, відчуття досі не дає мені спокою.

Вітаю. Мені у вівторок приснився сон, в якому чорний птах (уві сні я була впевнена, що це ворона, хоча бачила тільки крило і, може бути, кігті) вчепилася мені в плече. Було дуже страшно, я довго намагалася відчепити її від себе. Зрештою це вийшло і я прокинулася. Скажіть, будь ласка, що це означає?

здрастуйте) приснився сон, в якому дві ворони несуть паличку)) а у мене родичі в Молдавії є, що це може означати?

Вітаю! Мені наснилися величезні чорні ворони, і двоє з них почали бійку і так билися страшно. .Підкажіть будь ласка до чого таке.

Вітаю! Мені наснилося як невелика зграя ворон б’ється в моє вікно. Допоможіть витлумачити!

Привіт, мені приснився сон-ніби я тікаю від невидимої для мене небезпеки.Потім знаходжу місце оборони і бачу молодого ворона.Я запрошую його сісти до мене на ліве плече і він сідає.Потім очікувана небезпека так і не прийшла, а ворон захотів їсти-я озирнулася і побачила шматки хліба, стала їх кидати ворону, але якась тварина, здається кішка швидше поїдала хліб.Тоді ворон став відщипувати шматочки м’яса від моєї ноги, він став більше і агресивніше.І раптом він став пильно дивитися мені в обличчя.Уві сні я згадала, що ворони викльовує очі і опустила погляд на підлогу.Сон перервався-я опинилася в іншому місці.Розтлумачте, будь ласка, мій сон.спасибі

Ймовірно, такий він ваш вказує на те, що ви можете піддатися паніці і в небезпечний момент втратити контроль над ситуацією.

Привіт, мені наснилася ворона і дві сови, які сидять на яблуні у дворі приватного будинку моїх батьків. Мені вони не сподобалися і я почала гнати їх палицею, сови полетіли, а ворону я прибила. Що це означає? Стільки читала поганого в тлумаченні снів, що мені страшно!

Мені наснилося, що я з подругою на кухні в будинку іншої моєї подруги. Я сиджу за столом, а на столі три ворони сидять, я беру і гладжу їх усіх по черзі, як кішок, у них м’які, шековістие пір’я, мені приємно і їм, схоже, теж. Потім вони йдуть (саме так, а не відлітають). А моя подруга каже, що це жахлива зараза і потрібно помити руки, я їй кажу, що вони не брудніше, чим бездомні собаки, але руки мою дуже ретельно з милом. Сон не залишив неприємного відчуття. Про що це? спасибі.

Ваше сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися під тиском пліток і неприємних слів.

Приснився дуже запам’ятовується сон, ніби ворон сидить на балконі (але у мене його немає), в цей момент я підходжу до балкону намагаючись його вигнати, а він навіть не ворухнувся, я закриваю двері балкону, і він різко починає бити дзьобом об болкон типу пусти мене, залишаються тріщини на склі, він перелітає на кватирку я знову намагаюся його вигнати, намагаюся закрити кватирку але чомусь це не виходить, потім він відлітає і чого то говорить на останок (я еше повернуся) і я прокидаюся!

Ворони, про які ви розповіли, в цьому сні швидше за все символізують те, що ви можете потрапити під вплив поганих думок.

Вітаю! Приснився такий сон: ніби, я у бабусі за містом, вмиваюся і помічаю вороненка з м’якою іграшкою-красивим ведмежам, потім виявляється, що це ми його підібрали, врятували, але сусіди дуже попросили, щоб ми віддали його їм. Уві сні я ставлюся до птаха з ніжністю, співчуттям. І мене дуже розчулює як зворушливо вороненок звертається з ведмежам, не розлучаючись з цією іграшкою ні на хвилину.

Те, щов сновидінні були ворони, найімовірніше, говорить про те, що ви можете потрапити під натиск негативних обставин.

Вітаю!Мені приснився сон такий: Заходжу в будівлю зі своєю дитиною, а там дуже великий хол і в цьому холі кружляють навколо зграя ворон і каркають, пір’я від них летья.Ми з тоім в цетрі і намагаємося пройти.На підлозі багато їх посліду і перо мені залетіла в рот.Я хотіла вийти з будівлі, тому пройшла з дитиною зграю птахів і зайшла в інший зал, а там дуже багато людей, що через них дуже складно пройти.І вирішила піти іншим шляхом, Коли знайшла інший шлях вийшла на вулицю, то побачила великий обрив.Уві сні я зрозуміла, що вихід знаходився через зграю ворон і натовп людей, але не змогла пройти натовп людей.
скажіть будь ласка, що це означає?

Ваше сновидіння, швидше за все, є відображення того, що на даному етапі ви не маєте достатньо сил боротися з неприємностями.

ворон уві сні був домашнім вихованцем, добрим і вірним.

У мене був дуже дивний сон &# 8212; я нібито прокинувся у своєму ліжку &# 8212; бачу, сидить ворона, дивиться на мене. Я подав їй руку, вона подивилася, села на пальці, я підійшов до вікна і відпустив її, вона полетіла. А через деякий час, залетів голуб, начебто білий і сів мені в руки. Що це може означати?:))

Наснилося, що я сиджу на лавці у себе на подвір’ї. Начебто в своїй розовoй курточці. Сиджу-сиджу і раптом бачу: до мене притискається чорна ворона. Так мило, так ніжно. І так хоче, щоб її погладили. Так тягнеться до мене. Я її погладила легенько. Вона сидить у мене на колінах і тримаю її руками. Потім я стою на лавочці, роблю &# 171; ластівку&# 187;. Лавочка стоїть перпендикулярно до мого дому, а я &# 8212; обличчям до нього. Дме вітер. Моє волосся розвиваються на вітрі. Мені так класно. А та ворона летить на
місці позаду мене. Потім, чере кілька хвилин, я обертаюся і бачу цю ворону лежить біля гаража мого улюбленого. Я бігом до неї. Починаю плакати, жаліти її. Думаю, як це так вийшло, що вона загинула.

Ваше сновидіння, в якому були ворони, швидше за все, відображає те, що на даному етапі ви перебуваєте під впливом негативних тенденцій.

Доброго дня!
Мене турбує побачений мною сон. Я перебуваю не у себе вдома.
Я сиджу в ліжку і помічаю у себе на нозі довгий-довгий волосся. З легкістю висмикую його і після того як я його висмикнула, то він превращаетя в щось на подобі щурячого хвоста, навіть швидше мишачого. Я викидаю його у відкрите вікно і його підхоплює ворона. Потім я встаю з ліжка і полхожу до дивану який стоїть навпроти, а на дивані ліжіт білий мішок. дивлюся туди &# 8212; а там сидить вороненок. Відкриває рот і просить їсти. Я намагаюся його взяти, але вруг відчуваю (не бачу, а саме відчуваю) що в кімнату залетіла ворона. Піднімаю руки вгору над головою &# 8212; але тільки руки, я не дивлюся вгору &# 8212; і тут же ловлю її. Двома пальцями затискаю їй дзьоб і намагаюся показати їй що з її Вороненко все добре. Саджу її до нього і виходжу з кімнати. Вона начебто пішла зі мною, але я закрила двері перед тим вона наздогнала мене. Потім, уві сні, я розумію, що ці ворони залишилися жити у мене і ми живемо дуже дружно.

Що це може означати?

Ваш сон, ймовірно, говорить про те, що вас чекає безліч неприємних звісток, які вплинуть на ваші плани на майбутнє.

Мені снилося що я перетворююся на ворону і літаю, мене бачать мої знайомі і розуміють що це я. Вилітала з вікна будинку де живуть мої бабуся і дідусь. таким же чином і в папугу перетворювалася. Що це таке може означати. Читала що Ворона &# 8212; поганий знак за всіма показниками ( . Дуже прошу допоможіть з тлумаченням.

Ой забула зовсім. і ще метеликом була, тільки її (метелика ету) коханий мій зловив і почав крила відривати, я встигла вирватися і кажу що то типу-що ти робиш? я ж тепер не зможу повернутися назад. (Ето не дослівно. )

Сон із четверга на п’ятницю. Сниться мені, що на моєму підвіконні сидить ворон, клює щось, потім дивлюся він хоче через вікно потрапити до мене в будинок на кухню.Вікно закрите, він начебто клює але у нього нічого не виходить.Потім, дивлюся, а він вже не ворон, а людина-чоловік, є руки і крила на спині, тулуб у нього до пояса. На кожному пальці руки варто по одній цифрі, як татуювання.Я дуже дивуюся уві сні, як так, людина живе воронячою життям.До чого цей сон?

Те, що в вашому сні були ці птахи, найімовірніше, говорить про те, що вас можуть засмутити неприємні для вас звістки.

Здраствуйте! В ніч з п’ятниці на суботу мені приснився чорний ворон, що сидить в клітці. Потім дверцята клітки незрозумілим чином відкрилася і ворон виявився поруч зі мною. Судячи з усього він був ручним, оскільки мені вдалося його погладити. На цьому сон закінчився. До чого б це? Заздалегідь дякую за роз’яснення.

Величезний чорний ворон вночі влетів, розірвавши сітку, в кухонне вікно і впав на підлогу.Прокинулася від крику, хоча завжди подобалася ця птиця і хотілося б приручити з пташеня. У цю ж ніч снилася недавно померла, хворіла бабуся.Я за нею доглядала, укладала де їй зручніше.

Вітаю.
Мені приснився сон: Я зловила в кімнаті ворону і зрозуміла що це недобре, тоді я її вбила і підійшла до кватирці щоб викинути, але на кватирці сиділо ще 3 ворони. Я захотіла викинути вбиту і заодно злякати інших трьох, що-б полетіли. Це вийшло, але при цьому в мою сторону полетіло купу пір’я. До чого це?
Заранее спасибо за роз’яснення.

Ворона села на підвіконня на моїй кухні. Я зачинила вікно і намагалася її прогнати, але у мене не виходило поворухнутися

В один місяць, але в різні дні снилися сни про Ворона.
1-Я летіла, і натрапила на зграю воронів. Птахи були трохи здивовані і я теж, тому як ще ніколи їх не зустрічала, коли літаю уві сні.

2-Я летіла і побачила ворона, він був дуже класний, з круглими очима, зворушливий такий. І я зворушені, не придумала нічого кращого, як накинути йому на &# 171; плечі&# 187; шарф, в знак турботи. якийсь червоно-помаранчевий в’язаний шарф.

Те, що в сновидінні були такі ворони, найімовірніше, говорить про те, що ви незабаром будете стурбовані неприємними звістками.

Мені наснилося що я гуляв і раптово почало летіти стадо ворон і срать, а я ухилявся від них. Ніодно ворона непопала на мене, але в кінці пролетіла одна ворона, каркнула і потрапила мені на спину, що це означає?

наснилося, сиджу на кухні і раптом чую якийсь шум і нібито крилами хто то б’є. Заходжу в зал, а там прямо перед вікном, в квартирі два величезних ворона крилами махають. один сів на підвіконня, а другий, що побільше каркає і прямо на мене дивиться. Я мамі кричу, яка поруч сиділа, &# 171; ба який ворон, чому не проганяєш!&# 187;. а вона на мене дивиться і каже, що немає там не кого, тобі здається. Ворон тим часом ще сильніше крилами б’є і каркає, каркає, як ніби говорить що то і на мене поривається летіти. Я від страху до дверей почала відходити, а потім футболку взяла і їй намагаюся ворона бити. Але я б’ю по ньому, а ворон начебто без тілесний, тканину проходить крізь нього. І все, на цьому я прокинулася.

Цей сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пройти через період негативних новин в майбутньому.

Вітаю. Наснилося, що я перебуваю в якійсь місцевості, поруч стоїть якийсь старець, мудрець&# 8230; І я кличу чи ворона, чи то сову. Птах прилітає, тихо, беззвучно і сідає мені на руку. У птиці я дізнаюся майбутнє.

Що може означати сон?

багато прочитала про ворон, тому смію вам відповісти, якщо що, вибачте) У таких снах те, що говорить птах &# 8212; це те, що провіщав вашого майбутнього! запам’ятали, що вам сказала птах? це збудеться 100%!

Вітаю! Мене уві сні ворона дуже багато раз клювала за палець, Що це може означати?

Сьогодні снилося, що ворона сідала мені на голову, кілька разів. Я її зганяла, тікала, ховалася в будинку, але вона мене все одно знаходила і сідала на голову.І шкоди від неї не було, але мені потрібно було її зігнати.

Мені сьогодні прісних, що я тримала в руках величезного ворона або ворону і раділа, що вона або він не літає і не кому не заподіє зла. Підкажіть, що це означає.

Вітаю. З неділі на понеділок, мені приснився сон: ніби за своїм вікном я побачила двох воронів, намагалася їх прогнати, але вони не відлітали, відкривши вікно, один з них залетів до мене в будинок. Я намагалася зловити його, він кружляв по квартирі і каркав. Весь цей час другий був за вікном і як ніби чекав іншого. Я все ж зловила птицю і чомусь насипала їй зерна, вона склювала і після цього я випустила назад&# 8230; Два ворона возз’єдналися, ніби махнули мені головою в знак подяки і полетіли&# 8230;..Що цей сон може означати? Заздалегідь дякую

Вітаю. З понеділка на вівторок приснилася велика чорна ворона з довгим жовтим дзьобом, вона жила у нас вдома.(Ще будучи Вороненко, вона зламала крило і її прихистила і виходила моя дочка).Поведінка ворони нагадувало поведінку собаки, вона тикалася мені в руки дзьобом, чекала ласки, ходила за мною, дивилася прямо в очі. Долаючи страх я погладила її, сказала якісь ласкаві слова і зрозуміла, що ми з нею друзі та вона мені навіть подобається. З цього моменту ворона не відходила від мене ні на крок, вона ніби-то оберігала мене. Ворона зовсім не могла літати через травму крила і не каркала. З усього сну мені найбільше запам’ятався величезний розмір ворони і її довгий жовтий дзьоб. В кінці сну ворона або полетіла або померла.

Здраствуйте!мені наснилася, що мій кіт напав на ворону, але я її врятувала, а потім вона на мене дивилася дуже пильним поглядом.Що це означає?потрібна правда, тому що все погане вже трапилася!пов’язана ето може з тим що я врятувала її від свого кота??

Вітаю! Мені приснився сон, що за мною гналися ворони і мені було дуже страшно потім я впала, а вони кружляли наді мною. Що це може означати?

Сьогодні цікавий сон приснився.
Йшов я купатися з дітьми їх троє.
В реальності двоє і вік різниця 4 роки.
А тут діти приблизно одного віку і оточували вони мене трикутником.
Йшли купатися в басейн, він знаходиться в лісовій гущавині, місце незрівнянне.
Попереду вже видно басейн, з право пагорб з соснами.
І на одній з них з’явився ворон, який говорить, т.е. він як би каркає, але я розумію що він має на увазі. Він просить показати-навчити йому щастя. Він дуже сумний. Я кажу добре, але спочатку мені потрібно зрозуміти твою смуток. І ось я тотально стаю сумним і повністю вбираю що це таке смуток, я плачу не можу не плакати від цього, при всьому при цьому коли я почав вивчати смуток став чути музику, дуже красиву, на зразок класичної, але дуже чистою і дуже красивою, я мало творів знаю які мені подобаються в класиці, багато прослуховував щоб відібрати для себе, але такого там немає. Випробувавши на собі почуття смутку, я так само тотально показав щастя, від чого я так само плакав. але вже з іншої причини, від щастя&# 8230;
Ось такий от сон&# 8230;
Так він був не повністю чорний, з сіруватим, але величезний.
При зустрічі з ним страху не було, був спокій і любов.

Будь ласка допоможіть! наснилося, що на мене накидається чорна ворона, клює мене, а потім я викидаю її в вікно

У темній кімнаті (в батьківському домі) на плече мені села невеликий птах, від якої я намагалася позбутися. Потім я зайшла в суміжну темну кімнату і відкрила шафу, з якого на мою руку напала птах схожа на ворону і намагалася руку проковтнути. Я зуміла викинути птицю в вікно. З даху падали дохлі чорні птиці, а в вікно заглядав великий чорний півень, але я встигла закрити кватирку.

Мені наснилося, що ворон підглядає за мною через моє вікно, тримаючись в повітрі і розмахуючи крилами і у нього в лапах прослуховуючий пристрій, типу магнітофона, а у ворона вид такий жалюгідний і сумний, мало не плаче. Дзьоб і лапи у нього замотані, тільки крила вільні. Мені його так стало шкода, я його спіймала, магнітофон викинула, а його розмотала і відпустила, була дуже порада, що у нього тепер все добре!

Мені наснилося що я сиджу в кріслі в своїй квартирі, поруч на дивані сидить моя мама. І раптом у вікно до нас залітає ворона. Мені вона дуже сподобалася, т.до. ворон в реальному житті я дуже люблю. Мені не було страшно, навіть навпаки я зраділа і захотіла залишити її собі. Птах дуже розумна була, я навіть намагалася з нею говорити, але вона розуміла мене без слів, і рухом руки я покликала її до себе, ворона все зрозуміла і сіла мені на цю руку, я дуже зраділа такій розумної птиці. Потім у неї чомусь почалася линька (як у шертлявих тварин) і я допомагала їй &# 8212; вирвала рукою пару пір’я у неї&# 8230;
В сонник це не дуже хороше значення сну, але для мене цей сон був вельми позитивним. Підкажіть, до чого цей сон?

Привіт мені в суботу приснився сон, що я лежу на ліжку з ноутбуком, а на вікні сидить величезний ворон, я хотіла що б він полетів і кинулася комп’ютером, він полетів, але не в вікно, а в іншу кімнату, потім повернувся і полетів прям на моє обличчя, а здавила руками дзьоб і прокинулася ! мені дуже страшно, шановні все те що написано вище

Я була уві сні вороною і летіла за іншим вороном, а потім ми перетворилися в людей

Привіт, мені сьогодні приснився сон, в якому ворон був ручний, дуже добре до мене ставився і я відчувала любов з його боку. Я його гладила і він був дуже ласкавий і вдячний. До чого це може бути?

сон де я виташіл ворону з води а потім з’явилася друга і я їх забралл додому один з них був поранений і кусався!!

здраствуйте, мені наснилася зграя ворон які летять на мене і мого друга, це все відбувається на футбольному полі поруч з моїм будинком велика частина ворон до якого то часу зникає, а один намагається клюнути мене в обличчя, але один встигає його відбити.Що це може означати, і цей сон вже непервих раз ((

ворон сів на ліве плече я тримаю його дзьоб і в повний зріст бачу себе в дзеркало

насипав в миску їсти то-ли своїм коту, собаці, то-ли птахам. А потім підійшов і дивлюся сидить ворон, все з’їв і дивиться на мене. Що було далі не пам’ятаю

Привіт, сьогодні наснилося йду я по стадіону і раптом зграя ворон кружляє наді мною, багато було їх, як ніби день став темним, і раптом вони стали падати на землю мертвими, вся земля по якій я йшла, наповнилася трупами ворон. І головне, небо стало чистим та ясним, щоб це значило?

Мені приснився дуже великий ворон. Він припав до мене на коліна і хотів, що б я його гладила, чесала, пестила. Я його боялася, але гладила, він ніби навіть посміхався. Потім я його прогнала і пішла з того місця.

Вітаю! Мені наснилося, що до мене в кімнату з балкона хоче влетіти ворона (або ворон), а я її не пускаю. Закриваю двері прям перед її дзьобом, а вона вперто хоче забратися в кімнату

Я побачив свого кота уві сні і бив його, а потім кіт перетворився в ворона сидить на обвугленому дереві, я кидаю в нього камінь, він летить до мене, сідати на голову і клює, а я нічого не можу вдіяти . Що це, хто знає, дайте відповідь будь ласка .

Мені приснився кіт тигровій масті, він дуже довго і голосно кричав, а потім, коли я хотіла його взяти на руки, він вистрибнув з рук на землю і перетворився на чорного ворона, який сів на стовп і пильно на мене дивився. Я уві сні хотіла перехреститися, але руками неможливо було рухати, і я якось з горем навпіл початку нахиляти голову до руки, щоб почати хреститися&# 8230; і на цьому прокинулася&# 8230; відчуття жахливе

Доброго дня, мені сьогодні приснився трохи дивний сон. У ньому у мене на руці сидів ворон, як мисливський сокіл, він не кусав, не залишав криваві сліди від кігтів. Просто сидів і все. Якщо ви поясните до чого це я буду дуже вдячний.

Вітаю! Ворона вчепилася мені у волосся, але я її струсила і вона вдарилася об землю. Вигляд у ворони був хворої птиці

Ми з сином сиділи на землі, а ворон каменем з криком летів на нас, я не встигла ухилитися і він клюнув в щоку сина і залишив невелику ранку. Що це може передвіщати&# 8230; якийсь дивний сон. спасибі за відповідь.

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон, ніби-то ми з моїм хлопцем кудись їхали удвох на машині, він був за кермом і раптом з мого боку за вікном з’являється ворон, він летить за нами над рівнем вікна машини, і тут я розумію, що ззаду вікно прочинене і ворон починає просовувати туди дзьоб і намагається клювать мене в голову, при всьому при цьому він моторошно і голосно каркає. Підкажіть будь ласка, що б це могло означати?

Мені приснився сидить в кутку в коридорі ворона, яку я збиралася погодувати, вона була доброзичливою, але потім коли я вийшла, побачила, що ворона мертва, причому її хтось їсть (не людина), і залишок сну я хотіла її викинути.

сьогодні мені приснився сон, я в ньому зустрілася з моєї покійної подругою, і в той же час мені на плече сів чорний ворон, покійна подруга сказала мені що це до смерті, після чого я це стала заперечувати і ворон перельоті з плеча на мій палець, а потім і зовсім сів на поруч стоїть жінку, підкажіть будь ласка що означає сон?

Доброго дня! З понеділка на вівторок мені сниться чорна ворона в моєму домі, що вона ходить по підлозі разом зі мною і моїми дітьми. А ворона чорна з коричневим оперенням на лапках, в районі колін, і, що найдивніше, дуже велика, розміром з курку. Сон пам’ятаю погано, але почуття від нього залишилося дуже неприємну. І чую як би себе уві сні: ворона мені сниться, значить хтось помре&# 8230; Тобто сплю і розумію, що ворона сниться до смерті. Розтлумачте будь ласка цей сон. Заздалегідь дякую! P.S. Наступного ж ранку мені сказали, що у наших спільних знайомих померла мама, стара бабуся років під вісімдесят&# 8230; Але при чому тоді сон про ворону в моєму БУДИНКУ? Чого мені чекати?

Вітаю! Мені приснився сон з четверга на п’ятницю. Я перебуваю в спальні своїх батьків і у відкрите вікно залетів чорний ворон з великим дзьобом, сів на підвіконня, і дивився на мене. Я почала його проганяти, але спочатку злякалася. А потім прогнала, і мені стало спокійно.

уві сні я йшла по алеї з подругою і раптом увілела багато ворон які підлітали, сідали на газон і клювали якісь крихти. ми ніби підставили руки, щоб ворони змогли сісти. они підлітали і сідали до нас на руки, у них були дуже страшні кігті, та і взагалі лапи жахливі. а перехожі в свою чергу дуже дивувалися побаченому.

Мені наснилося що я в зимовий час йду по полю, навколо мене немає нічого крім корявого низькорослого дерева, а на верхівці цього дерева сидить ворон і дивиться на мене, проходячи повз дерева я простягнув руку, і той ворон злетівши сіл мені на руку, і з вороном на руці я пішов далі. Чесно кажучи прокинувшись о 3 годині ночі я відчув крижаний жах&# 8230; До сих пір гадаю що це може означати, нічого незвичайного не відбулося, підкажіть будь ласка, що це означає, чого мені чекати?&# 8230;

приснився ворон дуже великий і чорного кольору.я його злякала і він почав на мене накидатися а з рота у нього на мене посипалися черв’яки і почали лізти мені під шкіру і я почала їх з себе скидати і видавлювати.але гав не каркав а просто махав крилами.і черви були як п’явки.

я перебуваю в поле перед лісом з право у мене щось на зразок голуб’ятника але без щілин просто як бетонна коробка на високих ніжках і зверху на неї сидить зграя воронів все чорні що то копирсаються і несподівано 2 ворона пролітають перед мною зверху в низ в ліву сторону трохи нижче плеча сідає на якийсь виступ сидять і дивляться я намагаюся їх відігнати один злітає і зникає з поля зору а я налякавши запинався і дуже близько опиняюся від голови ворона і випадково доторкаються оком і щокою до його голови в цей момент було відчуття таке ніби то я віддирати збитого ворона з асфальту і відскочивши від нього я побачила дуже близько його очей так близько що я побачила відображення своє і пейзажу розташованого ззаду я спробувала його відмахнутися спішно задкуючи але він починає на мене кидатися клювати і робити боляче я кричу мені страшно але образити його не можу і не хочу? це тільки частина сну все інше було без ворона але з павуками&# 8230;.

Здраствуйте я кілька днів тому бачила чорного ворона він клюнув мене за живіт і дав мені поїсти шматочок шкіри і сказав що через 61 день я народжу справа в тому що я як і уві сні вагітна і зараз на п’ятому місяці варто мені побоюватися

мені наснилося ніби ворона билася до мене у вікно..і я намагалася закрити вікно
але вона була велика і зла..я її не пустила.. потім зайшла в кімнату і побачила вікно було прочинене і дуже сильно гавкала маленька собачка (якої насправді у мене немає) і я зрозуміла що вона зайшла все таки в кімнату і прокинулася від страху (що це може означати?

А мені наснилася ворона яка сиділа на вікні зі зворотного боку, ну я в кінці кінців закрила перед нею вікно, що це може означати? спасибі)

Привіт, мені приснилося що у мене вдома зграя ворон вони перебували в тій кімнаті в якій живе мама, я абсолютно не усвідомлено бігу в кімнату мами бачу цих ворон і виганяють їх з будинку, навіть вибігла на вулицю і продовжувала їх ганяти з двору, що може все це значить?

Наснилися 2 ворони, які якимось чином опинилися у мене в ванній. Коли я заглянула в ванну, вони зависли під стелею. Я сказала чоловікові про ворон, він поспішав на зустріч з моїм батьком (якого зараз немає в живих і вони ніколи не бачилися), чоловік порадив мені їх вигнати або вбити. Потім звідкись з’явився старий знайомий і пішов у ванну до воронам, а я побачила у нього в руках пістолет. Потім вийшов звідти і сказав, що він їх убив. І покликав нас (з чоловіком) є їх м’ясо. Що цей сон може означати. Щось я хвилююся. спасибі.

Доброго дня!Сьогодні приснився Ворон.&# 187; Стою біля гіллястого дерева, на одній з гілок-трохи вище моєї голови, сидить величезний ворон і не змикає з мене очей&# 8230;
Почуття страху присутнє&# 8230; Потім різко злітає і сідає мені на голову впираючись величезними лапами і пазурами про голову-почуття страху про те, що він буде клювати мені очі&# 8230; Закрив очі руками, нічого на відбувається.Страх зникає-почуття, ніби не за цим він прилетів-відводжу руки від очей, він все ще сидить як укопаний-тихо, спокійно&# 8230; останнім почуття що пам’ятаю щось на зразок гордості, спокою і турботи. Наче ми єдине ціле.Приблизно так!За ніч снився цей сон-2 рази&# 8230;

Привіт, приснився сон, що при падінні звідкись зверху я зачепила гніздо ворони, мене огорнула павутина і я з нею впоралася, ворона стала каркати, але нічого зробити мені не могла. Я прибігла додому і довго тримала двері, щоб гав не зайшла, в результаті вона полетіла і за порогом я побачила мертву змію гадюку і я її разом зі сміттям винесла і викинула. Розшифруйте будь ласка. спасибі

Привіт, приснився сон, що я при падінні заплуталася в павутині і ця павутина стягнула гніздо ворони. З павутиною я впоралася, але ворона стала переслідувати мене, я чула її каркання. Я добігла до будинку і стала з силою тримати двері, якісь сили намагалися увірватися, двері я втримала, коли відкрила, то побачила мертву змію гадюку, я із задоволенням поклала її в пакет і викинула. Розшифруйте будь ласка. спасибі

Вітаю! Сон з середи на четвер. Наснилося що мій вихованець чорна ворона, ходили з нею скрізь не розлий вода. Але одного разу птах початку гинути, дзьоб став кровоточити і починаючи з хвоста пір’я ставали білі. Уві сні не пам’ятаю щоб ворона літала, або на мені була або стрибала по землі. Дуже часто вона грала з моїм зап’ястям, обхоплюючи його ніжно дзьобом. В результаті птах втекла від мене, потім повернулася і знову втекла зовсім. Коли я це спостерігала, мої друзі зі сну, пообіцяли мені подарувати нову.

я з кимось в кімнаті. посеред неї стоїть стіл, над нами і цим столом дуже низько літають ворони, вони були рази в 2-3 більше звичайних. вони не нападають але в той же час як-ніби готуються до атаки. ми намагаємося під ним сховатися, а вони все літають і літають і дивляться на мене, очі у них чорні і зловісні. мене охоплює панічний страх. раптом один ворон падає замертво не пам’ятаю чи то я його вбила то чи той хто був поруч зі мною або хтось третій кого я уві сні не бачила і не відчувала, але здається його проткнули стрілою або ще чимось. я взяла його в руки і думала куди його викинути або заховати.і тут почалося найстрашніше, вони згуртувалися дуже щільною хмарою прямо над головою і оповили нас і кружляли дивно те що крила не зачіпали. як вибралися незнаю бо мене мама розбудила. сон приснився в ніч з 30 на 31 березня п.е. з суботи на неділю

Я і мій молодий чоловік, прийшли до будинку в селі, де жила моя померла хрещена.З нами був третій (не пам’ятаю його) Світило сонце.Все уві сні було в яскравих фарбах.Газон перед будинком, була яскраво зелена.Ми стоячи обличчям до будинку, на стежці, не заходячи на галявину стали співати, як би задобрять духів цього будинку (мені цей будинок снитися часто, в різних ситуаціях, але кожен раз він все світліше.А починалося з кошмарів, як я в цьому будинку тікала від темних тіней, і т.д.) Так ось, ми співаємо і тут з’являється величезна сова.Вона сіла зверху цього будинку і стала дивитися на нас) Ми поплескали вітаю сову.Та змахнула крилами і злетіла, зробила невелике коло і знову сіла на теж місце.Ми продовжувачі плескати в долоні, радісно аплодуючи їй і вона робила кола навколо даху.Так було тричі.
Нараз, я відчуваю що до нас наближається ворона, йде мовчки, пішки.Сова побачила її і прилетівши до вороні стала клювати її в дзьоб. Та дала здачі теж в дзьоб.І так дзьоб в дзьоб вони стали битися.Я розняла їх, прогнавши ворону, а сову погладила.

Розтлумачте будь ласка, мені наснилося як ми з подругою прийшли на дискотеку, до нас підійшли хлопці поспілкувалися і т.д потім один з них приніс прикраси, серед них лежало обручку, я взяла його, він сказав що це його кільце, я приміряла потім зняла, потім ще раз приміряла, воно мені було якраз . Потім ніби на наступний день ми від цих хлопців ховалися, але вони знайшли нас. Потім нам прийшла звістка що помер мій друг її брат який зараз в армії і скоро прийде, ми дуже сильно плакали, потім прийшла бабка і сказала віднести мертву ворону, ми взяли її вона була без пір’я, вже разлогается, я взяла її з одного боку яким то предметом, а подруга руками, ми її потягли . І все весь сон, поясніть його будь ласка.

Будь ласка поясніть сон ! Мені наснилося як ми з подругою прийшли на дискотеку, там до нас підійшли хлопці ми поспілкувалися, потім один з них приніс прикраси серед яких лежало обручку, я його взяла він сказав це його кільце, і приміряла потім зняла . На наступний день ми від них ховалися але вони знайшли . Потім нам прийшла звістка що в армії помер один моєї подруги брат (до речі скоро він повернеться з армії), ми дуже плакали . Потім якась бабка з’явилася, і сказала нам перетягнути мертву ворону, ми витягли її я взяла її якимось предметом а подруга руками, ця ворона була без пір’я і разлогается . Що це означає ? Будь ласка поясніть, буду вдячна

Вітаю! Мені приснився сон, ніби-то я з незнайомим чоловіком лежу в ліжку на вулиці понад парканом, потім нас щось лякає ми починаємо бігти понад парканом і раптом крізь ґрати в паркані я бачу величезних сірих ворон і вони починаю перелітати через паркан до нас. Я бачу двері в старий темний будинок і намагаюся увійти, щоб сховатися, але двері замкнені і я прокидаюся.
Сон дуже налякав, підкажіть про що він!

я несла по вулиці багато сплячих пташенят ворон в двох прозорих пакетах, раптом один прокинувся розірвав пакет і вилетів, а за ним і всі остльние. вони почали навколо мене літати як чорна хмара, а той який перший почав клювати мені ногу і забиватися між пальців. я його відштовхую а він дуже наполегливо продовжує.Мене охопив жах що мене і інші заклюють. Питалєв бігти&# 8230; і прокинулася! До чого б це? спасибі!

Вітаю! З неділі на понеділок приснився сон: я в теплій ванні і один бачу, що прямо по воді ходить ворона. Я підставляю їй руку і вона сідає на руку. Я гладжу її по голівці, їй подобається. А від неї виходять звуки як від радіо. Я подумала яка класна ворона як комп’ютер :). Хто знає, що це може означати?

Вітаю. Сьогодні четвер близько години дня приснився сон, і мені здається це пов’язано з роботою. Бачу невеличке приміщення .. двері отркивается . в це приміщення мені чомусь страшно заходити.. моя начальниця каже &# 171; -Що ви мовляв тут боїтеся. &# 187; і зайшла з кимось в ці двері&# 8230;. але тут за ними двері сама по собі закрилася, як ніби хтось її зачинив на замок&# 8230;. У мене в руках виявилася якась електропила .. і в цей час я розумію що на лівому плечі у мене ворон сідає&# 8230; Я намагаюся його зігнати цією пилкою, але потім пилу відключаю боячись самої поранитися &# 8230; і я з великими труднощами повертаю голову в ліво що б подивитися на ворона (ворону) дивлюся а її немає може тому що очі відкрила в реальносіті&# 8230; т.е. прокинулася..не знаю&# 8230; але уві сні мені було страшно..
Допоможіть будь ласка розшифрувати цей сон. Дуже неспокійно на душі&# 8230;

У моїй квартирі ніби живе ворон як домашня птиця. раптом пропав. З’являється ще якась птиця вона вмирає. Тут з’являється ворон теж худий як ніби мертвий. Починаю його годувати і він відкрив очі. Сон з неділі на понеділок. Що б це могло бути? І якщо небезпечне то як з цим боротися?

Я бачу Чорну птицю схожа на ворона в кімнаті на карнизі. Він як то заплутується в какой то провід ходячи туди назад. Не втримавшись, злітає вниз на підлогу, де я простягаю свою руку в допомогу підняти його назад. І він з остереження, дивлячись мені в очі, виліз на мою руку..
спасибі.

Доброго дня. Наснилося, що прилетіли 2 ворона і ходять навколо мене затіваючи щось не добре. Але я закриваю очі і споруджувати навколо себе захисний бар’єр, а потім перетворююся на чорно-золоту кобру. 2 особи та 2 ворони нападають на мене, а я обороняв. Вбиваю ворон і людини, а другий здається мені. І потім ми з ним йдемо вниз по сходах шукаючи вихід.

Здраствуйте!Мені наснилося з вівторка на середу.Сон мені дуже запам’ятався, т.до. ніколи раніше я не шукав відповіді до чого сниться сон, просто навіть не замислювався, а цей сон чомусь мене змушує задуматися, і думаю що ви мені в цьому поможите.Ось що мені наснилося: Іду я з якимось одним, але одного зі сну не пам’ятаю.Йшли ми через сусідній двір, була зима всюди все було в снігу навіть дерева все були білі білі і було яскраве сонечко.І раптом я чую таке гучне каркання, обертаюся на сараї в далеке сидить ворона і як ніби хоче щоб я на неї обротов увагу, причому прокаркала вона не багато разів, коли я на неї задивився вона ще раз прокаркала і питаеться що то мені сказати, і всетаки вимовила не стільки слів, але їх я не запам’ятав, на що ми з другом здивувалися і засміялися що побачить говоряще ворону, але тут я відразу подскальзивается і падаю біля паркану і тут же підлітає на цей паркан чорний ворон, я б навіть сказав Вороненя ще і став дивитися пильно мені прямо в очі ось тут мені вже стало не смішно, він навіть не боявся мене! Скажіть будь ласка до чого може приснитися такий сон, заранее спасибо.

Мені приснився дуже страшний сон. Я на застеленій ліжка сиджу з одним і зі своїм хлопцем. Ліжко величезна, як і кімната, як спортзал і величезні вікна -у всю стіну. Ми сміємося і кидаємося подушками.На вулиці день. Раптом знаходить величезна чорна хмара. Я дивлюся у вікно, а це не хмара, а величезна зграя чорних воронів. Вона затьмарює сонце і летить прямо на вікна. Вони дзьобами розбивають шибки. Деякі птахи тут же гинуть, але все таки вони розбивають вікна і залітають в кімнату. Все це бачу тільки я. хлопці веселяться. І тут ворони залітають і нападають на нас з каркання. Я встигаю закритися подушкою, а чоловіки-ні. Але ворони не просто нападають, вони не клюють, а своє пір’я намагаються встромити в шиї людям. Я потихеньку ховаюся і відповзаю. Намагаюся дійти до іншої сторони вікна, поки мене не помітили. і виходжу на підвіконня з вуличною боку. Тут з’являється білий журавель. І я чую його голос у себе в голові і він говорить не бійся і встромляє дзьобом мені в шию свої біле пір’я. Тут я прокидаюся.

Сон був з вівторка на середу. Сниться мені, що я виганяю кілька ворон, але одна залетіла через велику щілину в воротах і села мені на плече. За те що я її впущу назад мені хтось сказав що я можу задати їй будь-яке питання і вона мені відповість. Я запитала (що саме не пам’ятаю) і вона подумки мені відповіла і я так зраділа і запитала ще одне питання. Вона знову подумки мені відповіла. Я була дуже порада цим новинам.
Скажіть до чого цей сон?

Здраствуйте, допоможіть будь ласка. Сон: Стою біля великого дерева навколо собаки, просто стоять дивляться більше не породисті.навколо гробова тиша, раптом мовчки під літає красивий сірий ворон, приземлився поруч в метрі.мовчки підійшов і клюнув в ікру лівої ноги, було боляче, відразу рана і кров.спасибі заздалегідь за допомогу

чорний ворон сидить у мене на лівому плечі.навколо багато людей хочуть його помацати, погладити, а я не даю, як ніби оберігаю його.як ніби він мій, ручний і дуже довго ми разом.

Саму ворону не бачила, але бачила її кігті і в підсвідомості знала, що це ворона. Вона хотіла начебто забрати мою маленьку дочку, але я закрила її рукою і відчула, як кігті мені впиваються в руку, але потім я, здається, накрила цю ворону подушкою, щоб захистити себе і дитину.

Приснився сон як великий чорний ворон рвався у вікно потім він залетів у квартиру потім насилу я його вигнала.

Мені cнілось, як великий ворон, з метр увірвався в будинок друзів, убив кішку одного, розірвавши її на частини, я про
цьому плакала і шкодувала

Наснилося ніби в вікно кімнати влетіла ворона і спробувала підлетіти (можливо напасти, в намірах не впевнені) до дитини, я злякалася і почала рукою відбиватися.Дитина встиг ротом доторкнутися до вороні.Я її вбивати не хотіла, так що випхали в верхню кватирку, а вона почала залітать в нижню, я дуже злякалася і захотіла її вбити&# 8230; і прокинулася з поганим осадом.

Вітаю. Мені приснився сон в якому я зустріла ченця пророка-цілителя і він був з коричневим вороном.

Мені наснилося що за вікном літає багато ворон і потім я коли відійшов від вікна і пішов в іншу кімнату.Потім повертаюся до вікна, а там ворона порвала сітку і намагається залетіти в кімнату

Спостерігала через вікно величезну зграю ворон, вона носилася по небу, а потім зграя рушила у напрямку до мене і деякі птахи вдарялися об скло і відлітали назад.

Дивлюся у вікно а там якесь чорне велика пляма піднімається в небо, розгледівши ближче бачу больши чорних воронів які зовсім поруч сіли на гілку і через якийсь час полетіли. Ворони були нереально великі .

Зустрів ворону попелястого кольору.подумав що це до біди. Запитав яке буде зло? Вона відповіла що твоя мама помре. І полетіла. моєї Матері загрожує небезпека?

Доброго дня. Мені наснилася біла ворона. Вона залетіла в будинок і лягла мені в ноги, а я її гладила, вона була м’яка і пухнаста, і прям лащилася до мене. Листопаді все одно її побоювалася. А потім я відкрила двері і випустила її і вона полетіла. Сон нестрашний, швидше за дивний, але тривожний стан залишив. До чого б це?

Снилося як в поле загорілися всі дроти, на них сиділи ворони&# 8230; вони все згоріли&# 8230;.я зі своїми рідними намагалася сховатися але вогонь був всюди.І потім я прокинулася.А ще там була моя покійна мама.

На людей нападали ворони, клювали ним особи, я захищалася від них, знаю, що зі мною була моя померла мама, хоча я її уві сні не бачила, був чоловік, який взявся нас захищати, у нього було грізна зброя і дивне біле тварина, щось середнє між птахом і звіром.

наснилося як я у бабусі купила пташеня у неї їх було 3 пташеня сороки галки і ворона я вибрала ворона так як я завжди думала що це дуже розумна птах і вона у мене доже буде говорити ну і купила і так же ця бабуся продала черв’ячків щоб годувати цього пташеня як зараз пам’ятаю як він сидів в рукавиці з відкритим дзьобом і просив їсти але я не встигла його нагодувати з якоїсь причини прокинулася але цей сон мені був приємний я не відчувала будь-якого негативу

У вікно, а точніше в кватирку прилітає крук, спочатку просто сиділи, а потім, коли я спробувала закрити кватирку, ворони намагалися пробратися всередину, я почала плакати і побігла просити коханої людини їх прогнати.. далі прокинулася

Привіт, мені наснилося, що я стою на балконі навколо мене багато дрібних птахів і підлітає ворон, він летить на мене і хоче сісти на мене або клюнути (точно не знаю).Я його відганяю шваброю, махаю, що є сил.Потім він різко падає.Я дивлюся вниз з балкона, а він лежить мертвий на землі.

Мені уві сні приснилася ворона, вона залетіла в якийсь маленький кут (я там теж була). Коли я сказала про це мені ніхто не повірив. Потім я повела туди людей (не пам’ятаю кого) і ворони там не виявилося

Ворони намагаються розбити вікно в кімнату, і розбивають, я їх виганяю, намагаюся заклеїти вікно, але не виходить, тоді завішувати вікно простирадлом білої.Потім бачу свого покійного дідуся, який починає розповідати як я повинна в житті правельно робити, кудись підвозить на машині, а потім прощається, я чіпаю його руки і намагаюся запам’ятати його, кажу, що дуже скучаю і люблю його, і він каже мені , що нудьгує, але так треба, а потім він починає йти і я прокидаюся

мені наснилося як чорна ворона летить у вікно до мене але інша людина встиг закрити вікно і вона прям сильно врізалася у вікно з тріском

Велика ворона несла в дзьобі живу людину. Дуже ясний сон-ворона подивилася мені в галза і кинула свою жертву на землю. Людина залишилася живою

Мені наснилося, що я знайшла білу ворону, маленького розміру, дзьоб трохи пошкоджений, вона була ручна, я її взяла в руки і вона зі мною розмовляла, якийсь діалог вела, паралельно був ще потік води, який ніби крізь мене проходив , а в кінці сну ще був білий голуб в цяточку

Ми з мамою розмовляли лежачи на ліжку і раптом прилетіла чорна ворона і села мені на руку і я її відганяла але вона довго не йшла

як ніби він тягає якусь траву і запихає мені її в шафу упускає потім намагається назад її запхати але при цьому він був накритий чим то білим а потім це що то з нього злетіло і я його побачила я пішла на кухню він по летів туди але події відбувалися в квартирі якої я раніше жила на кухні крім мене знаходилися діти сестри вони там зараз живуть вона хотіла залетіти на кухню але я її вигнала

приснився насувається ураган, я сховалася в під’їзді будинку, там якийсь час перечікувала, після вийшла-ураган закінчився, але було чорне небо і багато ворон, потім я довго плакала і шукала своїх близьких.

я стояв біля води, ставок напевно.Валялися дошки, колоди.вода прозора.
Спочатку бігали пацюки, стрибали введення і пливли під водою.З’явилися ворони (ворон) великі чорні з довгою шиєю.Вони стали ловити щурів і пірнали за ними введення, потім вони стали нападати на живих голубів.

мені наснилося, що вночі у вікно залетіла чорно-біла ворона, я спала на ліжку, вона сіла мені на праве плече, я її стала відганяти і в кінці-кінців прогнала

Ми, з моїм улюбленим стояли..і раптом прелетела чорна ворона..і після нічого не пам’ятаю..І це людина якого я люблю ..ми з ним ніколи не були разом..

Наснилося, що я їду за кермом машини, уазик з тентом, разом зі мною давні знайомі (не друзі), раптом на нас нападає велика кішка (схожа на тигра) з верху на тент, тент падає і не дає нормально рухатися, я обертаюся, знайомих вже ніт і я починаю відбиватися від кішки, потім з’являється мати (жива) і каже, що треба завести машину, заводжу і картина змінюється, я починаю ганятися за вороном він від мене тікає і як на ралі на цьому сон закінчується

У лісі яскраво зеленому на галявині сидить чорний ворон і дивлячись на мене каркає, на що я намагалася його прогнати але він не полетів.

29.04.2014 вранці перед пробудженням наснилися ворони і великі собаки чорного кольору, з’явилися уві сні разом і несподівано (в якійсь селі, де я була з маленькою донькою і іншими людьми). Від собак мені довелося відбиватися, тікати, вони були агресивні, точніше відразу як з’явилися стали скелі саме в мою сторону. Потім, після того як вдалося сховатися за якийсь дверима, собаки продовжували ломитися в ці двері з силою і кусатися. потім вони відступили. при цьому весь цей час у мене на руках була маленька дитина, як ніби немовля і це була моя дочка (але в реальності їй вже 7 років), вона була наче після операції на плече і ключицю і загорнута в легке ковдрочку. Собаки намагалися вкусити і її, але у них не виходило. дитина в цьому сні ніби вмирав&# 8230; і тут я прокинулася. ворони були великі, вони нічого не робили, просто сіли на якісь конструкції в цьому селі і все. до цього епізоду ми начебто були у лікаря, де обговорювали з ним операцію. У реальному житті немає ніяких проблем з плечем або т.п. Юлія, [email&# 160; protected]

ворон був у мене під курточкою, він кусав мене, я вбив його все таки.. але після на міняючи налетіли багато воронів і почали оточувати я забіг в під’їзд&# 8230;..

Я була в якомусь чорно білому місці. була зима. Я стояла поруч з невисокими воротами. І до мене несподівано прилетіла ворона і села до мене на голову.

гуляли з дитиною побачили ворону! я говорю дитині йди вона тобі дещо скаже що говорила не знаю! ворона була за воротами (

Вітаю. Мені наснилося, що у мене в квартирі ходили чорні воронята, штуки 4. А моя кішка хотіла їх з’їсти, я їх захищала, а її відганяла.

Бачу що в кімнаті типу веранди на дачі птах чорна, розумію що це ворон так як він чорний і розумію що старий, але я його не боюся і беру віник і починаю його виганяти відкривши двері на вулицю типу веранди і бачу що за ним йде маленький вороненок , вони йдуть на вихід не пручаючись з побоюванням поглядаючи на мене, я уві сні переконана що повинна їх вигнати ! Саме приміщення темне, старе, толі в лісі чи то як дача . Я цих пернатих виганяю в результаті і таке відчуття що я зробила просто то що повинна була зробити ! але найцікавіше що як би другий кадр сну я бачу або відчуваю у себе в горлі голки і починаю їх витягати, так ось одна голка велика а друга маленька і знову те ж почуття що я роблю те що повинна ! Ні не страху ні паніки а тільки переконання в тому що від цього треба позбутися і я сама з цим можу впоратися, ось як то так.

наснилося, що прогнала чорного великого ворона великий Червоною книгою, я захищала когось від нього, тільки не пам’ятаю кого, але ворон полетів

пташенята ворони впали з гнізда, а коли я підійшла до них, то вони сіли мені на плече і на голову, потім прилетіла їх мати, і сіла поруч. так само там була кішка з трьома кошенятами

МЕНІ СНИЛОСЯ ЩО Я КУДИ ТО ЙШЛА, А ХЛОПЕЦЬ (Я ЙОГО ЗНАЮ) кинув у ворони палицю, ВОНА ВПАЛА, МЕНІ ЇЇ СТАЛО ТАК ШКОДА, ПОТІМ ВОНА ПІДНЯЛАСЯ У ПОВІТРЯ І накинув на ЦЬОГО ПАРНЯ, підняти його в ВГОРУ І кинути об ЗЕМЛЮ, ОН лежачи ЧИ ПОМЕР ТО ЩО ПОТІМ НЕ ПОМНЮ

В ніч з понеділка на вівторок наснилося, що я спав на вулиці один, під навісом. Літало багато ворогів.Я в них стріляв стрілами з вогнем і підпалював їх.Ворони горіли на гілках дерева.

Мені снилося три ворони.Вони залетіли до мене в будинок, я боролася з ними, вони нападали на мене намагалися клюнути, одну я вбила, другу намагалася викинути у вікно, закривала всі щілини і вікна.

наснилося, я зайшла в під’їзд і там було багато ворон, дві сіли мені на руку, я їх намагалася скинути, але не виходило, мені допомогли, але вони добре разадралі мені руку.

Наснилося, що на шиї у мене був щур, а потім 1 ворон і 2 маленьких ворона летіли в вікно і розбилися об нього.

Я йшла з сестрою по сільській місцевості, на землі лежав жовтий теплий пісок, під’їхав чоловік (уві сні він знайомі, а так я його абсолютно не знаю), він дідусь моєї учениці, він сказав:&# 187; Сідайте, я вас підвезу&# 187;. Ми сіли і поїхали, проїхали якусь відстань, і тут я бачу двох своїх учениць, вони і йдуть і одна з них кидає вгору дитинку маленького, це була дитина іншої дівчинки. Ми зупиняємося пропонуємо сісти, вони сідають, а за однією з дівчаток залітаю два чорних ворона і сідають їй на руки. Моя сестра бере палицю і починає тикати в них, я говорю, що не чіпай їх це Сашкові ворони. І все на цьому сон закінчується.
Буду вдячна за розшифровку сну.

Снилося, як я йду з декількома своїми однокласниками (я в 8 класі), і ми йшли в такому місці, де можна йти тільки вперед, або назад. з боків стіни (місце мені знайоме, одна з вулиць мого міста)
І прилітає зграя ворон, вони каркають, намагаються мене клювати
Ми тікаємо, але бігти в принципі нікуди
Я ховаюся за кущ, а й там вони знаходять мене
При цьому уві сні погода дуже вітряна, постійно дме сильний вітер

наснилася полметровую казкова ворона, моя дочка хотіла її погладити, я не дала їй це зробити, ворона розгорнулася і погналася за мною, було страшно і я прокинулася.

Перед входом в бокс стояла дерев’яна арка до неї у верхній частині була прибита чорна ворона за крила, і рудий кіт, кіт був застрелян з рушниці так як був весь в дірках, пр-чому застрелян з зади, до речі кіт теж був прибитий!

Великий чорний ворон розміром з орла летить і переслідує якийсь металевий овальний предмет крутиться в повітрі. Ворон над моєю головою . Ворон сідає на гілку дерева наді мною, а я стою на дорозі. Він відкриває дзьоб, що б каркнуть або сказати щось, але я нічого не чую. Я хочу прогнати його і кидаю в нього сніг, але він нікуди не улітает, а хоче злетіти до мене вниз.

Привіт, снився сон в якому я перебуваю в церкві над стелею і піді мною батюшка читає молитви так як з мене виходять біси і під кінець прилетів чорний ворон і каркнув раз і все на цьому я прокинулася, що це може означати?

Привіт, приснилося, що чорний ворон (не старий, чомусь це було зрозуміло уві сні) сидів в квартирі на кухні, я закрилася в спальні від нього.Наскільки я пам’ятаю, він не вилітав з кухні, а ходив по столу, перелітав із столу на шафу і назад.

Здравствуйте, меня зовут Ольга.Цієї ночі мені наснилося що на мене нападає ворона і я кричу про допомогу, але мене ніхто не чує&# 8230;.Чи може цей сон бути пов’язаний з тим.що в цей день, коли я гуляла з дитиною на дитячому майданчику, спостерігала в перші агресію ворон.Вони з дерева зривалися на собаку і каркали, намагалися прогнати її з даної ділянки.Я була в шоці від побаченого

Спочатку мені снилася вечірка і гори брудного посуду, яку мені довелося мити. Потім я опинилася в старій маминій квартирі. Заходжу з балкона в кімнату, а на розкладеному і застеленому постіллю дивані сиділа величезна чорна птиця, схожа на ворона. Побачивши мене він вилетів у вікно. І тут же на підлозі я побачила білого голуба, схопила, думала приготувати з нього чого небудь))), але відпустила.

Вітаю. Мені наснилося, як я годую багато ворон. Мені кажуть, що цього робити не можна, а я все одно продовжую годувати, как-будто знаю, що це до добра. Що це означає? спасибі.

Моїй доньці приснився сон, вона бачить як з багажника червоної машини вилетіли чорні ворони. Вони літали в небі і кричали, їх було дуже багато і дочки уві сні було страшно.

Почув метушню в іншій кімнаті, хоча уві сні не чую, як-би розумію. квартира кутова. Зі своєю дівчиною у власній квартирі, але насправді ніколи у нас її не було, в сонячній кімнаті, але вона не залита яскравим світлом, вулиця освітлена, зелень за вікном, чи не високо. Може другий поверх або вище. Вийшовши в протилежну сторону, де тінь. Там побачив кров на склі в лівому кутку. І пір’я, чорну ворону хтось стрельнув. Кров із зворотного боку. Велика частина виходить на стіні, частина на моєму пластиковому і новому вікні. Взагалі квартира світла. А за вікном хоч і тінь, але дуже світло. Бризки і на сусідній стіні вулиці, може дуже близький паркан. Суцільний монолітний і високий. Підійшов по ближче, але обережно, побоюючись бути поміченим, хіба мало, той, хто стріляв, що задумав. Бачу тільки літаючі пір’я. Красиво. Повернувся в кімнату, повідомляю дівчині і бачу як пір’я ширяють починають по одному, тільки кілька лягають на балконі. Ворони починають каркати. Повторюся, що не чую, але розумію. І проникати в будинок. атакують вони мене чи ні, це не з’ясовую, але позбавляються від них. Закриваю вікна, відразу, хотів, щоб пір’я не летіли, якщо продовжували б ще залітати. Пару ворон проникло і літали низько. Викинув ударом ноги одну, друга сама назад. вікна закрив. Але дві сивіли і не давали закрити. постарався їх не травмувати і закрив вікно. Весь цей час інші ворони хотіли проникнути, але тільки кружляли за вікном. Світло було і вони розсіювалися в світлі і їхня метушня не заважала променям проникати в кімнату. Обстановка в кімнаті нова, світло скрізь, але помірний. У цьому сні мені ще багато чого снилося. Це просто окрема частина сну, а в інших частинах інші події. В одній частині присутній моя дівчина, але не менше одного б, а в цьому вона є, але не буквально. силует, але знаю, що вона. Мені сьогодні їхати в Москву, живу в іншій країні, а уві сні був останній робочий день, їхати додому і дівчина приїжджала до мене.

Наснилося ворона, яку два рази намагалася загризти кішка, але в перший раз у кішки цього не вийшло, я якось відбила цю ворону, але вдруге це все сталося при вході в мій

Я з подругою в пшеничному полі, спочатку ми нічого не помітили, а потім вона каже мені &# 171; Cмотри&# 187;..я дивлюся, а там все поле в мертвих ворон, ну може не всі, але та частина, яку ми бачили

Справа була в саду. Похмуро і похмуро. Літали ВЕЛИКІ Ворона і круки і одна велика сіра ворона на льоту відірвала голову великої чорної вороні. Це все, що я запам’ятала. Жах, але таке сниться часто. Люблю свої сни.

я задихалася кричав-мене не чули &# 8212; зайшла в здкніе начебто школа чоловік з довгою бородою дошка на підлозі фігура складна птиці чорної блискучої я взяла її притиснула і вийшла з неї

Мені наснилася, що я вийшла з дому і побачила величезного ворона, який літав високо в небі у нього був величезний розмах крил, я спочатку подумала, що це орел.я стояла спостерігала за ним, а потім він помітив мене і став наближатися, у нього був дуже довгий дзьоб трохи загнутий донизу і загострений, я почала тікати від нього, він він долгнал зі спини і клюнув в сідницю.

Вітаю!бачила будинок чий не пам’ятаю, але я там з дітьми і ворона літала по будинку ми не могли зрозуміти чого їй треба, а потім я її випустила в кватирку і вона полетіла зі своїм вороном.ніби як каркала голосно і так не приємно було

мені приснився ворон, який обіймає дохлу вороніху і просто сидить, просто жах якийсь, я їх в життя птахів боюся, а тут просто німе оуепіненія уві сні було!

Привіт у моїй тітки приснився сон що Ворона сидить на підвіконні і так весь сон (напевно) коли я дізналася і почала шукати в &# 171; Сонник Ворони&# 187; мені даж стало страшно і мурашки пробіглися по спині . Скажіть до чого Ворона на підвіконні . Зазделегідь дякую

Вітаю! З Нд на Пн приснився дивний сон. Я раніше його ніколи не бачила, але він був дуже реалістичним. Я тримала на руках свою кішку, яка припадками, як ніби у неї сказ, кидалася на все. Я її як дитину заколисувала. Я стояла на своєму балконі, тримаючи міцно кішку і дивилася на балкон сусідів збоку. Там стояло чотири чоловіки і тримали прив’язаних до рук чорних воронів. У двох по одному на руці, а у третього було два. Деякі з них летіли і знову сідали на руку.

Побачила, що прілітела ворона і села за вікном, а потім прилетіла інша. Уві сні я подумала, ось яка красива птиця&# 8230;.а потім подумала, що дурість якась сниться (думки супроводжували сон)

Цієї ночі мені приснився сон як до мене в кімнату через вікно залетіла чорна ворона, вона не хотіла летіти, я намагався її прогнати на у мене не виходило ще я кричав на неї але у мене не завжди це виходило я як би кричав але мені різало в горлі, я був наляканий і ходив тривожно по квартирі, ще це ворона намагалася кусати мого кота після цього він кульгав, в кінці кінців вона сіла на вікно я подошол відкрив їй і вона полетіла.

Мені снилося ніби я гуляв на залізниці, неподалік від розвантажувальної станції&# 8230;..я пройшов на дорогу між вагонами&# 8230;.а там стрибали ВЕЛИЧЕЗНІ&# 8230;..розміром якраз з цим самі вагони 2 великі ворони чорного кольору які дуже норовили напасти на мене&# 8230;.

Наснилася гігантських розмірів чорна ворона, вона почала підходити до мене. а я почав бігти, втекти вдалося, але не швидко.

Йшов з подругою за руку по алеї.
Ворон спочатку дивився на гілці, потім прізімлілся і заважав йти вперед, плутався під ногами. Чи не давав проходу.

З неділі на понеділок мені приснилося, що мій кіт з’їв ворону на моїх очах, а почалося все з того, що ворона села йому на голову, і він за нею погнався, причому це було в невідомому мені місці, а з’їв він її біля мого будинку , перед сусіднім під’їздом. Що це означає?

Доброго дня.мені сьогодні наснилася зграя ворон, вони все билися в вікно, але залетіла одна, села узголів’я і стала літати по квартирі.

Мені наснилося що я на вулиці біля ларьків і мене оточують ворони.І нападають на мене починають мене клювати я озираюся на всі боки в паніці, але магазини закриті і людей немає.

Начебто невелика ворона сидить на балконі, як би забилася внизу, я її починаю ганяти, відкриваю вікно і вона відлітає

зграя воронів в небі літають над моїм будинком, потім один спускається і клює мене в голову до крові, чоловік і мама відганяють, потім другий спускається і теж клює також, потім вони мене беруть під руки і тягнуть закривавлену в квартиру&# 8230; далі я не пам’ятаю&# 8230;. але уві сні була якась зловісніть&# 8230;

Мені наснилося повінь, ми сховалися з дітьми на даху нашого будинку і бачимо через вікно летить величезна ворона з червоними очима і сідати не далеко від будинку.

Мій чоловік шукав свій годинник.але так і не знайшов.Вночі мені сниться сон і голос мені каже що годинник сховав ваш маленький син там то і там.І сказав місце де лежать годинник. Я вранці прокинулася і відразу пішла в те місце де мені голос уві сні сказав де годинник. І правда, там лежали годинник чоловіка. Хочете вірте, але це правда.

Наснилося, що ворон залетів в мою кімнату. Потім він просто літав по кімнаті, після чого сів мені на руку.. я почала його з руки гнати, а він не злазив. Потім сам вилетів через вікно. До чого це?

З суботи на неділю снилося, що я йду з колишньою колегою і на неї летить величезна зграя птахів (на мою ворони) і одна з птахів залітає з усієї сили їй в голову, у неї на лобі з’являється величезна чорна пляма, я кричу і намагаюся викликати швидку, а вона каже, що з нею все в порядку, дуже страшно.

Впала ворона з неба, зачепила мене. Пройшовши далі, я побачив, що вона ожила і злетіла (ніби як переслідувала мене).

Мені наснилося, що ми з подругою йдемо кудись і бачимо як пролітає зграя ворон. Спочатку чорні, потім білі, летіли ісключельно один-за-одним, в ряд .Я фоткала їх на телефон. Далі вони всі сіли на дерево, біля нас . був сніг. Здається я спробувала погладити одну з птахів, та не полетіла.

Привіт, мені приснилася чужа квартира, раптом на кватирку сіл великий ворон або ворона і стала на мене дивитися, потім полетіла, потім знову прилетіла і знову стала дивитися, я була в ступорі (чула десь що покійні душі можуть в такому обличчя відвідувати живих ) сказала їй Привіт і вона знову полетіла&# 8230; далі в кватирку влетіла голубка, я її зловила в руки, пішла показувати своїм 2 собакам (хоча у мене тільки одна собака), далі перевернувши голубку помітила що у неї на животі (як в кишені у кенгуру) маленькі пташенята, побачивши це я пішла швидше відпустити голубку в кватирку, вона полетіла. Дякую за розшифровку сну. Віра.

Ми з другом пішли на рибалку.Він розкидав підгодовування.До берега підпливло багато риби, причому великої, хоч руками бери.Налітає зграя воронів і вистачає кігтями частина риби і відлітає.Одного ворона я вбиваю.Ми виловлюємо решту і йдемо.

Вітаю!Відразу хочу зробити маленьку ремарку, сон не був страшним і неприємним і не викликав тривогу або почуття настороженості, небезпеки.Мені снилося, що я гладила у знайомих чорну ворону, вона пішла до мене на руку, але раптом, чогось злякавшись, випустила мені в палець кіготь.(Це перша частина сну), Потім я пішла трохи в обуренні розповідати про цю подію людям (?), Серед яких була моя мама і чоловік, обличчя якого я чітко бачила, за умови, що я взагалі не бачу уві сні осіб, якщо я дізнаюся когось, то я просто знаю, хто це, емоційно відчуваю.

Чорний ворон біг за мною і намагався клюнути в ногу. У підсумку я впала і не піднімаючи голови зрозуміла, що ворон перетворився в смерть, яка страшним чоловічим голосом говорила щось про смерть.

мені приснився Вороненя він був світлого кольору неї чорний він літав над головою а я мила підлогу і від злості його прогнала шваброю і зламала йому коліна і він заснув але я розуміла що він як дитина для мене в глибині душі мені його стало шкода я думала він прокинеться і я відвезу його до ветеринара і залишу собі

Приснилася чорна Варона з відірваними крилами.вона дуже страждала, вмирала і я дуже гостро відчувала її біль.сон дуже страшний і сумбурний.

Вітаю! Ворона прилетіла, села на ліхтар біля нашого під’їзду, прокаркала три рази і полетіла. я переживаю, але сьогодні воскресіння-порожній сон.

Точно не пам’ятаю. Але пам’ятаю що я гладила ворон, з одного їх них розмовляла, таке відчуття що вона мені ворожила або передбачала майбутні
.

Я перебуваю у батьків вдома, за вікном літають величезні ворони тіло-сіре, крила чорна. Потім на підвіконня, який за склом від мене, сідають 3 подібні ворони і 1 голуб. Сон не був кольоровим.У мене він викликав панічний страх.

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон, як ворона влетіла в квартиру з вікна. Вона облетіла кімнату і почала мене клювати, я тоді лежала на ліжку і ховалася від неї. Коли мені це набридло, я сказала сусідці по кімнаті щоб вона відігнала ворону від мене. Я намагалася вигнати її, але у мене не виходила. Після я її зловила і дала сусідці міцно потримати, щоб не полетіла, поки я йду на кухню за ножем щоб її вбити. Як тільки я прийшла з ножем, то відразу ж встромила його вороні. Також, у другій частині сну я кудись піднімалася по сходах вгору, швидше за все додому. Але я намагалася піднятися якомога швидше, що мене ніхто не побачив. Скажи, будь ласка, що цей сон міг значити? спасибі!

Точно не пам’ятаю, але пам’ятаю що в якомусь приміщенні або біля нього, яке добудовувалося, було багато ворон. Потім пам’ятаю що уві сні був присутній мій молодий чоловік і моя колишня однокласниця, і ми з нею були біля річки. Я їй сказала, що є місце біля річки під назвою Блакитна лагуна, і ми пішли це місце шукати.

У квартирі було дві ворони. Одна ніби як поранена, не могла жити на вулиці. А друга одужала і її випустили в вікно.

Я була в старій квартирі (в ній давно були мої родичі, потім її продали), в цій квартирі було тьмяно, старі меблі, багато ліжок і диванів, в кожній кімнаті по два три напевно.Був якийсь чоловік і він начебто надів на обличчя іншу особу як маску, і вона в нього вросла, це дуже дивно, в коридорі стрибала ворона і я її покликала, вона сіла на руку, я відкрила двері в кімнату іншу і там був мій колишній коханий і його бабуся, вони мене прогнали.Тоді я пішла з вороною в руці в іншу кімнату де було відкрито вікно, за вікном літали ще ворони, перед вікном стояв стіл, і я опустила ворону на стіл.Уві сні ворона зі мною розмовляла, але я не пам’ятаю про що.Потім вона полетіла.
Ворона для мене уві сні була добрим знаком начебто, а мій колишній чоловік і його бабуся поганим.то що мені запам’яталося.

Вітаю! Мене звати Любов. Сьогодні мені приснився сон, в якому я побачила білого ворона. Я була в селі у своїх дідуся і бабусі, і до них прийшла жінка з ручним білим вороном. Найчіткіше спогад з усього сну, це очі ворона, чорні і з декількома сірими колами. Дуже великі і зовсім відрізняються по погляду від пташиних. Я дуже зраділа птиці і почала її гладити і спілкуватися в ній. Я говорила їй про те, яка вона красива і птах мені часто відповідала майже людським жіночим голосом. Я хотіла пересадити птицю собі на руку, але вона не пішла. Тоді я нахилила до неї обличчя і вона почала мені пощипувати ніс і щоки. Відчуття були дуже правдоподібні для сну. Розкажіть, будь ласка, що б це могла означати?

Я гуляла з подругою, а поруч з нами кружляли в повітрі дві ворони&# 8230; , Було таке відчуття що вони чогось чекають. Вони продовжували кружляти над нами, в той час коли ми йшли вперед. Коли ми зупинилися і сіли на лавочку, вони теж зупинилися і приземлилися. Складалося таке відчуття, що вони вісники чогось поганого і бажали нам зла&# 8230; Потім вони чомусь дуже швидко і цілі-направлено побігли до нас, ми від них стали тікати. Чим швидше ми бігли, тим швидше вони робили те ж саме! Зрештою, вони злетіли&# 8230; Вони летіли прямо над нами, ми не могли тікати і стали від них відмахуватися палицями які побачили прямо біля наших ніг. (Потім я прокинулася)

Вітаю. Мені приснився сон, що я стою на балконі, але не свого будинку, і їм червоний борщу і тут на вікно балкона села ворона, а я знаю, що коли птах прилітає це не добре і я почала її виганяти закривати вікно, а ворона була сіра з чорним крилом і великим дзьобом як з мультика, але вона знову лізе я заново закриваю вікно і придавила їй лапу і прокинулася. я так розумію що вона полетіла. заздалегідь вам спасибі, а то як то дуже страшно.

В кімнату залетів чорний молодий ворон і сіл на люстру, я як то підсвідомо уві сні відчув негатив до цього птаха схопив її за дзьоб і скинув її з балкона

Мені наснилося, що я лежу на ліжку дивлюся в небо. А в небі зібралася какаето чорна купа і бац що &# 8212; то спалахнуло кабуто зло з добром і потім мені в вікно почали падати і врізаться ворони після вони падали і лежали мертві це було дуже голосно стуки в вікно. А потім одна ворона залетіла мені у вікно заходить хоча вікно було закрито і вона пильно почала дивитися на мене!

Мені приснився бабусин город, і там росло дерево, високе, з невеликим стволом.Насправді його немає.І раптово на нього налетів ворон, відкусив трохи кори. Я зігнала його з дерева, і він налетів на мене, після цього полетів.Підкажіть, будь ласка, що б це могло означати?

здрастуйте, ворона влетіла в кімнату намагаючись вилетіти з кімнати хотіла клювати мою руку але я не дала їй клювати затиснувши її дзьоб відсунула білу тюль у вікна вона сіла на карниз де з’явилася ще одна ворона і вони вилетіли. але кімната не моя

бачу себе в квартирі у своїх батьків.підходжу до балкону, а там 2 ворони сидять. я хочу прогнати їх, але одна ворона норовить мене клюнути і я отдергивают руку.через якийсь час ворони самі відкривають вікно на балконі (балкон засклений) і відлітають

Привіт Тетяна Міллер.
Мені сьогодні наснилося що я в усьому зростали зі школи (закінчила 15 років тому) і по дорозі, на галявині знайшла ворону, Я вирішила що їй потрібна допомога, так як вона виглядала дуже пригніченою. Я взяла її на руки і понесла додому. По дорозі я шкодувала ворону і ворона зі мною говорила. Що саме не пам’ятаю, але це були заспокійливі слова і підбадьорливі. Я принесла її в будинок (в якому вже давно не живу) і нас зустріла моя мама, їй теж ворона сподобалася. Мами немає в живих.

Вітаю,&# 8230; шукали якісь дорогі, цінні яйця, я знайшла їх перша в земляний норі, яйця охороняли дві ворони, одна атакувала мене, я прикрилася дерев’яною дошкою / як обробна кухонні /, ворона встромила дзьобом в дерево, намагалася вирватися, для страховки я схопила її за дзьоб і я відчувала що у неї сильні м’язи&# 8230; але я була спокійна&# 8230; ворони кудись зникли . а з норки до мене запурхали багато маленьких, красивих, яскравих, кольорових пташок, одна села мені на пальчик&# 8230; Спасибі, з ув. Тетяна

Сниться як у нас у дворі над голубником і над деревами кружляє хтось, летить, летить, хоче приземлитися і сідає на землю.Спочатку подумала може яструб (великий такий), але потім бачу, що це великий ворон, колір начебто чорно-сірий, а краю на крилах білі (кілька пір’я де то приблизно по п’ять пір’я, як якщо б це були руки) . Не знаю чому, але я взяла вила якими сіно збирають, але без держака (НЕ прикріплену до палиці) і почала на ворона вила кидати, коли він залетів у голубник в сам вигул, в вигулі голубів не було, голуби були закриті в самому Голуб’ятники .І я не потрапляю, вила не долітають, але він не далеко від мене і думаю хоч би вила на мене не впали, мутно але зліва у плеча я беру ці вила і кидаю їх знову, але так само не потрапляю не долітають до нього і так ж назад вила падають, знову думаю хоч би не на мене і на мене знову не потрапляють і всі начебто сон закінчився

Снилося, що фотографувалася на випускному вечорі з мамою. Подивилася на фотографію, а там на моєму місці, поруч з мамою великий ворон сидить.

спочатку я з однокласниками грала! потім в часточок з’явився великий чорний ворон з дитинчам, і він напав на мене і намагався закльовувати в плече. я намагалася відтягнути його за шию, по моїй руці пішла його кров. але він не відставав. я кричала, але мене ні хто не чув. я вдарила його каменем, що лежить поруч. і він зник!

Весь сон я не запам’ятала, але це я пам’ятаю. Я була вдома стояла на кухні і дивилася у вікно яке виходило на подвір’я, вікно було прикрите але раптом залітає через щілину ворона і давай літати по кухні, я її зловила або навіть вона сама цього хотіла я її викинула через вікно але раптом вона назад залетіла, літала і каркала я її знову зловила за її лапки, вона сиділа у мене на руці після я відламала шматочок хліба і дала їй його вона схопила і я її знову випустила через вікно. і все.

Ворона залетіла до мене у вікно. І в вухо почала говорити чітко скоромовку &# 187; Карл і клари, вкрав корали, а клара у карла вкрала кларнет&# 187; що це означає?

великий будинок самной дві великі собаки вівчарки, раптом не пам’ятаю хто приніс ворона з перебитим крилом і сказав вилікуй, далі були якісь справи раптом хтось подзвонив у двері собаки побігли і ворон вилетів разом зніми більше він не повертався, далі був уже дуже яскравий кольоровий сон і на цьому я прокинулася

Я перебувала на даху будівлі. у мене з пальця правої руки впало кільце і ворона його підібрала. Але мені вдалося відібрати у ворони своє кільце. Що це може означати? спасибі.

Вітаю. Сон пам’ятаю досить таки добре) Сон починається на футбольному майданчику, де ми грали в підлітковому віці з друзями, зараз (в реальності) там цього поля немає, стоїть великий торговий центр. Я стою і роздивляюся небо, пролітає непізнаний літаючий об’єкт, я кричу друзям, щоб ті подивилися на небо разом зі мною, коли всі підняли голови, об’єкт з високою швидкістю полетів, слідом за ним через секунду на дуже високій швидкості полетів винищувач, через секунд 5 об’єкти зникли за обрієм, після звідти почала наближатися ну просто величезна зграя ворон, що пролітають над нами вони почали гадити, дуже дуже багато) дісталося всім, сховатися ніде не можна було, незабаром настав інший етап сну, інші люди, інші місця, але мене цікавить саме епізод з воронами, що це може означати? Дякую за відповідь і за увагу

ніч. У дворі тиша. Зірок і місяця немає, лише освітлення від ліхтарів. Раптом замиготіли ці ліхтарі і я побачила дівчинку років 15-17. В одну секунду ця дівчинка пурхнула в темне небо перетворившись в ворона. Вона сіла на одну з проводів і стала каркати, але на каркання це не було схоже. Вона видавала звук від якого бігали мурашки по шкірі. Це була і не сова і не летюча миша і я навряд чи думаю, що це була і ворона. вона видавала звук від якого я згадувала всі свої кошмари. А потім я прокинулася і побачила цуценя, якого я вже давним давно поховала. Що це може означати. адже вже пройшло 5 років, а цей щеня ще зі мною.

Доброго дня, Тетяно!Сьогодні вранці приснився сон: я сиджу в порожній кімнаті на великому ліжку і раптом влітає ворон кряче і вилітає, причому уві сні я його явно не бачу, тільки смутно відчуваю, що ворон великий.Потім влітає гарний великий папуга червоно синій і каже щось на кшталт Гоша-дурень!Він не відлітає і залишається в кімнаті.З’являються два пуделя: світленький і темненький, я починаю гладити Світленький і думати уві сні, що вони загубилися і треба шукати господарів цих тварин і папугу і що я можливо навіть отримаю гроші за їх повернення.Світленький дуже ласкавий.Заздалегідь дякую вам за відповідь.03.07.14.

біла ворона влетіла і села на карниз в залі я її виганяю покликала чоловіка виганяємо а вона вилітає на балкон і возвращаеться назад я Дьома не знаходячи отвору для вильоту

Мені наснилося, як я сиділа за столом перед вікном і раптом на вікно прилітає чорний ворон і дивиться на мене.Я сильно злякалася, тому що знаю що ворон на вікні не до добра. Я різко встала і зігнала його, а він каркнув і полетів.

Мій чоловік грав з двома воронами, літаючими в клітці, одна зуміла вилетіти, але далеко не відлітала, а за вікном йшли три людини з дитячою коляскою і мама дитини помахала мені рукою і ще якісь жести були, точно не пам’ятаю. Знаю точно що це була Христина Асмус зі своїм чоловіком і мамою

Здраствуйте. З Воскресіння на понеділок приснився сон два рази за ніч &# 8212; ніби виганяю велику чорну ворону з дому

Наснилося, що в порожньому будинку очікували гостей то-ли з батьком, то-ли з племінницею. Всі вікна були відкриті чомусь. Раптом в одне з вікон влетіла сіра ворона. Я почала гнатися за нею. щоб вигнати. По черзі виганяючи з усіх кімнат. куди вона встигала залеать і закриваючи двері кімнат. куди вона могла залетіти. нам вдалося її вигнати.

Вітаю!Приснився сон, що я начебто гладжу маленького вороненя на підвіконні балкона, а він такий добрий і лащиться як кошеня і дивиться мені в очі!А прокидаюся від того, що на вулиці чую крик реальної ворони або сороки.

я була з татом. і я тільки я бачила якусь стару чорно-білу. ця стара що то зробила на папу. не знаю що. і на мене напали з вікна ворони. чорні. з було багато. я намагалася закритий вікно але вони були дуже сильними. так Так!! з початок ці ворони напали. я не змогла утримати вікно. і втекла у ванну. і від туди я і побачила цю стару. це був не наш будинок. чому не знайоме місце було. старі вікна були. і я не розумію чому вона була чорно-біла.. Допоможіть мені((((

Мені наснилося що близько шести ворон залетів в кухню ходять по столу одна з них здохла на столі я її викинула з балкона і на цьому вони зникли

Я бачила ворону в нашому домі. про ворони в роті була маленька пташка. була еше маленька пташка яка я хотіла врятувати але вона прилетіла кудись в нашому домі.я не змогла її знайти.

Я знайшла якусь країну птахів, але не знала де вона находітс, потім я заходжу в кімнату а у мене відкрито вікно і ворон попросив мене знайти цю країну, він прилітав до мене два рази, і поводився як кіт, вмивався сидів

Вітаю. Весь сон описувати не буду, опишу лише те, що найбільш запам’яталося. Я з подругою був на якійсь ділянці землі і через паркан стояла велика довга клітина протягом усього забору, в якому було багато красивих і великих папуг.
Біля паркану лежав якийсь мішок або щільна тканина, хтось її зірвав і звідти полетів фенікс (чапля або ще якась красивий птах), а за нею ворон, який вчепився дзьобом їй за хвіст. І так вони довго кружляли і літали, на висоті ворон бувало перетворювався на якусь подобу людини, оточений світлом, але хвіст не відпускав.
Що ж це може означати? спасибі!

Наснилося що у мене на дачі з’явився ворон ручної, і весь сон я годувала його, то його какашки прибирала, він весь час за мною ходив не літав, винесла його на вулицю посадила на якийсь кілочок, дивлюся він знову в будинку.

Добрий день Тетяна мені приснився сон в якому я стою на невеликому мосту і подомной протікає річка а по ній пропливає мертвий ворон. Після чого я прокинувся.

я заходжу в кімнату, відкрита штора, на балконі стоїть маленький онук, і в один в кімнату залітає чорная ворона, листопад тут же її прогнала.

мені наснилося як я виходжу з дому, встала біля дерева, і від туди мені за копюшен прилетів грач, і клюнув мене

Мені наснилося, ніби-то я стою на зупинці і до мене причепився ворон, я почала відмахуватися, а він мене вкусив і я його почала бити. І ще наснилося ніби бігу спізнююся і впала в бруд, але на блакитних штанях бруду видно не було.

Снився сон як фільм і я була в ньому глядачем, необхідно було помити ворону і куди то за завданням віднести але сон перервався будильником як тільки ворону помили.

мені наснилося що я йду вночі лісом а попереду мене йде ворона коли я зупинялася то вона мене клювала щоб я йшла далі за нею і так всю ніч

у відкрите вікно залетіла ворона, я її гнала, а вона нівкакую не хотіла летіти, а перед вікном виявилася дитяча коляска і ось за допомогою коляски прогнала ворону)

Мені наснилася ворона, яка залетіла в нашу квартиру і сіла на диван, де ми з чоловіком спали, він намагався її зловити і все, я прокинулася.

Мені снилося що я ворон, і у мене був кривий чим, я когось вбивав і перетворившись в ворона відлітав і ніхто мене не міг впіймали і багато ворон було зі мною вони мені допомагали і слухалися мене

З четверга на п’ятницю (з 24 на 25 липня) під ранок приснилися чорні ворони (наскільки пам’ятаю, три штуки). Чи не літали, чи не каркали (наскільки пам’ятаю), але були в моїй квартирі і просто ходили і стрибали. Взагалі, сон був дуже не тривалий. Приблизно 2 місяці тому померла моя мати&# 8230; Але тоді, перед її смертю мені нічого не снилося. Але років десять тому у мене був віщий сон, який я потім пов’язав зі смертю близької людини. Ще раніше мені мати розказує теж про однозначно віщий сон, за яким послідувала трагічна загибель батька&# 8230;
Але, ворони мені сняться вперше і не знаю чи варто на це звертати увагу.

Сон дуже простий &# 8212; підходжу до балкону, а на балконі зграя ворон, я ще подумала хоча б в квартиру не залетіли, потім час від часу вони почали каркати, я закрила балкон &# 8212; Завіса штору і пішла. потім прокинулася. Цей сон мені приснився з неділі на понеділок &# 8212; в це день мені сняться зазвичай віщі сни пророкують що мене чекає на цьому тижні &# 8212; часто я ними користуюся

бачила на небі багато літаючих чорних птахів (може бути ворони). Поруч зі мною був ще хтось. Раптом кілька птахів спустилися вниз і хотіли підняти мене на верх. Я стала кричати і з криком прокинулася

я сплю і прокидаюся від того, що невелика птиця починає битися об скло, опустила погляд на кота, який уважно за нею спостерігав, почула каркання, коли подивилася це вже була ворона, вона почала літати по кімнаті, я встала і поспішила в іншу кімнату, щоб відкрити балкон, ще не встигла дійти як переді мною пролітає ворона і слідом невелика пташка, виявилося, що двері балкону були прочинені

ворона залетіла в будинок і як би просила допомоги. З боку на шиї у неї була рана.. Я стала шукати йод, а зять в цей час прогнав її..Я вийшла на вулицю, ворону сxватілі собаки і намагалися її розірвати.. Я иx відігнала і ворона злетіла на нижню гілку дерева..

Наснилося що в вікно влітає ворон, а я його отганяю. Подивившись в сторону побачила. що біля моєї подруги багато ворон. Що далі не пам’ятаю

я у весільній сукні, повинна отримати при зустрічі з чоловіком букет квітів, але у нього його немає, ще не привезли і хтось підходить і дарує мені білу ворону, і вона дуже добре говорила, ми навіть з нею домовлялися куди вона буде ходити в туалет

я лягла відпочити від спеки, сниться мені чорний птах (не можу сказати точно яка) вона залітає у вікно і до мене прям на мене сідає, я її зігнала тут забігає моя кішка і цей птах знову на мене прям на шию, я це відчуваю, але сплю потім кішка її схопила і знову таки все відбувається на мені, прям на шиї, я спала на боці і ось це місце між головою, плечем, все відбувалося на шиї, і я потім розумію, що буду в крові різко скидаю і прокидаюся.Ось і думаю до чого б це, буквально все за 20хв.

Уві сні я бачила ворону яка сиділа на камені і в дзьобі у неї була кисть перед нею лежав лист, я кілька разів проходила зі знайомими повз неї і на третій раз вона перетворилася в дівчину . Дівчина була брудна схожа на мерця вона швидким кроком пішла на мене кинулася і стала дряпати душити але я не могла відбитися. Вона говорила мені відчуй мій запах, а пахло прям тухлятину, мертвечиною .

Наснилася ворона яка тримала в дзьобі кисть і малювала їй що то на аркуші лежаще перед нею..я кілька разів проходила повз неї і вона кожен раз завмирала і дивилася на мене.коли я пройшла в третій раз вона перетворилася в дівчину з чорними довгими волоссям в брудній обірваної одязі кинулася на мене стала зарапать душити і ГООР: Почувтсвуй мій запах. А запах до стате я дійсно відчувала, запах падла або тухлятини якийсь.

Вітаю! Приснився сон, в якому було кілька птахів переді мною (яких саме, не пам’ятаю). З них підлетів до мене чорний ворон і сіл на праве плече, почав підлещуватися. Я його гладила і йому це дуже подобалося. Агресії ніякої не було. Після сну страху не відчувала. Ворон дуже сподобався) З чоловіком навіть хотіли завести якось ворона. Загалом, цікаво &# 8212; до чого такий сон? спасибі!

сон, в якому літала ворона, 2 кімнати, вона залітала то водну, то в іншу, я її намагалася схопити руками і вигнати

Мені наснилася чорний птах (мені здалося що це ворон, але у нього була довга шия) Він налетів на мене і я його схопила за шию і задушила. Як то страшнувато, ходжу сьогодні цілий день сама не своя&# 8230;&# 8230;.

Сидить ворон на підвіконні і я дивлюся на нього, а він на мене в упор, потім я відходжу в кімнату і він нібито пріследуя мене залітає в кімнату, я ховаюся в кут від нього і він без крику починає мене клювати, потім включили світло і він полетів.

я толі з мамою або з сестрою гуляля в лісі чому то ми йшли дуже тихо і повільно з вгорі прилетів великий білий ворон і потім я прокинулася

Привіт мене звуть Іван .живу на 10 е.сиджу дивлюся телевізор на лоджії відкрито вікно повертаю голову в бік лоджії там зграя воронів і сорок я побіг закривати вікно і ворон з сорокою майже залітелі я почав закривати вікно але невистачило сил вони виявилися сильніше

Вітаю! Мені наснилося що я стою біля вікна дивлюся у вікно, а з іншого боку до мене заглядає мирний доброзичливий ворон і враження такої грайливості уві сні було. Посмішку викликав бо він так з мнтересом і як би граючи дивився.

було дуже багато ворон вони прям темною хмарою налетіли на мене, прям темрява і я не могла від них нікуди не дітися після цього я прокинулася від страху.

Мені наснилися ворони, тобто як би я сама могла перетворюватися в неї і наче там були інші люди і ми перебували в кланах

Вітаю! Мені сниться (вже не вперше) голова красивого чорного ворона або ворони.Її пір’я хоч і чорні, але переливаються золотим і блакитним кольором (Красиво). Вона не каркає і не літає.Я просто бачу що вона дивиться на мене (однією стороною).

Вітаю! Мені наснилося, що я перебуваю на роботі і до мене в кабінет зайшли сова (рудо-коричневого кольору) і ворон, причому обидва абсолютно не злі, а навіть ручні! Сову я взяла на руки і носилася з нею як з дитиною, а ворон сів на руку, посидів і полетів

мені снилася величезна зграя ворон після чого після ворон з’явилися лебеді ну просто дуже красиві білі!вони просто літали!а після вони зникли і я побачила ісуса теж дуже красивого в красивому вбранні а руки в нього були складені як ніби він молиться і дивиться вгору!до чого все це?

В кімнату залетіла, ворона підлетіла до моєї дівчинки, але не доторкнулася, я крикнула і злякала її, і з’явилася друга ворона, дівчинка притулилася до мене для захисту, я крикнула покликала брата і брат взяв з в руки і я прокинулася Дякую!

Доброго дня. З понеділка на вівторок мні снилися 2 чорних ворона. Вони літали над моєю головою, іноді навіть стосувалися її крилами, але не клювали. Немов намагалися прогнати мене від великого зеленого дерева у дворі.

мені наснилося що я була в воді але разом зі мною було багато різних птахів в тому числі і ворони я від них спливала намагаючись втекти а вони мене переслідували і намагалися мене клюнути. Але нікому з них не вдалося мене клюнути.

Почну з того що я сьогодні прокинулася в годин п’ять ранку і довго не могла заснути, довго ворушив і тут заснула і бачу сон&# 8230; Я вдома на своїй кухні, різко відкривається кватирка і я бачу там зграю ворон, одна з них залітає до мене і починає що то клювати ніби як мандарин, у мене був планшет і я цим планшетом намагаюся вигнати ворона, як мені здалося він був молодим, не старим вороном, ну от поки я намагалася його вигнати інші ворони бачачи що він що то їсть почали теж залітати до мене на кухню і я різко прокинулася.

снилося, ніби я спав і з стіни вилетіла велика чорна птиця, я прокинувся уві сні і розповідав це бабусі і питав, як вона могла залетіти додому?

біля нашого будинку на траві відпочивали люди (знайомі) а в них було дуже багато Варон і все це я спостерігала з будинку в вікно

Приснився будинок в селі, при чому старий, зараз він відремонтований, і на паркані сидить ворон з великою головою, точно не пам’ятаю але начебто з людської, я в цей момент літаю і як би то підлітав, то віддаляюся від нього, ще на зразок другої був на іншому паркані сидів.

здрастуйте мене звуть Анастасія!Мені часто сниться один і той же чоловік!це батько моєї дитини!я завагітніла від одруженого чоловіка!у нас був з ним бурхливий роман!він навіть подумував піти з сім’ї!але я не захотіла!я просто хотіла від нього дитину від коханої людини!для мене на той момент було дуже жорстоко так поступати з його дружиною!я попросила його піти з мого життя і дружині нічого не говорити!у нього були спроби зв’язатися зі мною але я зі сльозами на очах сказав немає!після я його не бачила!дитині рік і місяць вже!і ось приблизно місяці два тому він мені став снитися дуже часто!ніби хоче бути зі мною а потім йде каже що у нього є дружина!я про нього не думаю навіть не хочу взагалі ніяких спогадів про нього!хочу почати все з чистого аркуша з іншим не одружений людиною!Вибачте може і це не по темі але мені батька дитини передбачила одна жінка за день до його знайомства!сказала що пора б мені діток мати (на той момент мені було 23 роки) і сказала що мій чоловік зовсім поруч!і на наступний день я з ним познайомилася!

Я приходжу додому, заходжу на кухню, на підлозі поруч з диваном сидить білий ворон (пташеня) був нею куплений) дружина каже мені, дивись який він гарний. Так дійсно птах була звичайна. Я взяв птицю в руки, мене вона (птах) не багато злякалася, хотіла нібито полетіти, але погладивши птицю, вона заспокоїлася.

я є птахи серед величезної зграї! птахи були толі ворони толі сороки, частина з них були хороші частина з них прилетіли що б здійснювати вбивства, ось я намагалася сховатися полетіти від поганої зграї!

Здраствуйте, мене завут Євген.Хочу дізнатися до чого приснився сон.Ось мій сон.Я перебуваю в Аеропарту, але не в Росії, у мене на лівому плечі сидить кролик кольором коричневий, а на правому плечі сидить ворона чорна.хотів їх нагодувати пішов до магазину а вони все так і сидять, все люди хотіли їх помацати погладити, і тут як то раз обораціваюсь назад та стоять мої хрещені, але я кнім не підходжу потомучто ми зніми посварилися.через деякий час ворони немає у мене на плечі, чіткий я відійшов вона сидить поруч з білою вороною, мені пропонують білу ворону а я їм говарю що це не моя, тоді я вирішив перевірити і взяв чорну ворону і сказав якщо я її відпущу то вона комне повернеться і це моя ворона чорна а не біла, кчему цей сон?спс зарание.

їду з сім’єю в машині і дуже багато ворон літіт на машину відкриваємо вікна вони летять в салон так що пір’я в роті відчуваються, швидко починаєш їхати і страшно від того що як ніби хтось хоче щоб ми швидко їхали і розбилися, врізавшись у що то. повільно їхати не виходить обліплюють машину ворони, а швидко їх так багато що все одно погана видимість дороги&# 8230; і так всю ніч їдеш то прискорюючись то пригальмовуючи виганяючи ворон з салону, вікна чомусь не закривали

Я і ще людей з тисяча стояли на якомусь полі. Раптом на небі з’явилися чорні ворони, їх було з мільйон.. Вони дуже голосно крякали.всі почали закривати вуха.. А потім тікати.. Я тікала разом з чоловіком..
Взагалі я дуже боюся ворон, особливо після випадку коли на мене напала ворона на автобусній зупинці. Вона кілька разсаділась мені на голову і цеплядась кігтями за волосся..

їхав уві сні з одним з моря і в люку авто застрягла, то чи розташувалася ворона так, що лапи упиралися в задню частину люка на даху, а дзьобом вперед. їхали додому. у ворони замерз до льоду розкритий дзьоб, що закрити його вона не могла. і дорога місцями була дуже зруйнованої. ворону незабаром ми втратили, толі випустили. але яке то відстань вона на даху проїхала.

Вітаю! мені наснилася зграя чорних ворон, поруч з ними валялася одяг женщінs і дитини, сказали що вони заклювали їх на смерть, далі зграя цих птахів переслідувала мене уві сні. я здалеку бачила їх, як кружляють над землею, але відчуття було переслідування саме всю ніч.

Сиділа на болконе з подругою, Літел ворона, сіла мені на голову і нагадила аж стікало по лобі. Потім зі мною зайшла вдома, я її боялася але воно мені ні чого не робила, просто ходила за мною.в будинку вона була велика. Потім вона улітела. Ворона була чорна. Сон снився з п’ятниці на суботу.

снився ворон або ворона, чорний блискучий я брала його на руки як кота і гладила по пір’ю він не дуже хотів на руки але я його все-таки взяла і пестила

Наснилося как-будто вночі в будинку (світло не включений) я вийшла з кімнати дітей, в якій було тепло, в зал і там мені здалося холодно. Ястала повертатися до кімнати дітей і в темряві побачила силует ворони, що сидить на порозі кімнати. Я побігла до вікна, щоб вигнати її, але запнулася про неї. ворона злетіла. Я відкрила вікно і стала рвати москітну сітку, щоб швидше позбутися від неї, але вона сіла мені на плече і стала клювати мене. Я прокинулась.

сниться кімната, в якій я зараз не живу, уві сні я в неї переїхала&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.розбираю речі, на стіні сидять два маленьких вороненя і дві синиці (дуже маленькі близько 5 см.) Уві сні я не знаю, що з ними робити&# 8230;&# 8230;&# 8230;.перша думка відкрити вікно і вигнати їх туди, роблю це, в цей момент один сідає мені на голову, я це відчуваю і прокидаюся&# 8230;&# 8230;.чому то вигнати хочу тільки воронят&# 8230;&# 8230;&# 8230;.

Мені снилося що я не можу заснути, і як ніби падала з дивана, а потім поверталася поверталася обличчям до спинки і навколо було біле небо, і багато ворон. Вони не нападали вони просто літали в небі, їх було дуже багато і один літав прям переді мною я даж мордочку пам’ятаю.

Привіт мені сьогодні приснився сон ! Я стояла милася в кімнаті був відкрита балконні двері, вона залетіла і летіла прям до мене хотіла мене вкусити, я прокинулася .

наснилося що я у бабусі на веранді ховаюся і тікаю від ворона (або ворони), намагаюся її вигнати, але при цьому мене не покидає думка і почуття що це псування, я навіть уві сні кілька разів кричала що це псування. але в кінці сну я її вигнала з дому і закрила двері

Я носила на руках великого чорного ворона. Дуже великого з величезним дзьобом. Я його навіть боялася, але він як то дзьобом мене погладив. я заспокоїлась. Він мені сподобався. Він був дуже спокійний і ручної. Спав у мене на руках. Потім я його опустила на підлогу. Він напаскудив поруч з собакою мого сина. А собака сина встала, пройшла і я дивлюся а підлогу став чистим.

Хотіла викупатися вночі в морі, а ворони кружляли над водою і не давали цього зробити, говорили що заклюють, якщо в воду полізу, але я все одно полізла, вони почали погрожувати, але не доторкнулися до мене, і я вилізла з води&# 8230;.

мені наснилося що я ворону в будинку зловила вона мене вкусила в процесі лову я її випустила на вулицю але вона на зат повернулася

Вітаю!Вообщем було так, що я з якою людиною стояла, а на проти було 2 чоловік зі зброєю, а зади них вгорі сиділи ворони (5-6 штук), потім ворони почали відлітати, і я зрозуміла що ці 2 чоловік хочуть нас застрелити, ми почали тікати, і ці чоловіки за нами теж, але ми змогли втекти (на машині), хоча було препятсвие багато, це бруд або мокрий пісок був.

Снився батько (він помер 8 років тому), що він не помер, а прийшов типу в гості чи. Був чим то стурбований і як ніби кудись збирався. У нього був великий (з пів метра десь) сірий ворон, на мене дивився грізно. Я говорю цієї ворон? Він каже так. Нафіга він тобі ще подумав я. Ворон цей сіл на квітку і почав гризти гілку. Потім перекид, і думка навіщо батько обманював що він не помер, типу все б склалося по іншому. І ворон цей став фіолетовим, з красивим хвостом таким і холкою, прям калибри а не ворон. Сів на двері, і взагалі в яку то метелика перетворився. Я став кидати в нього чимось, а він тільки чи вона вже облизувався. Потім я прокинувся.

на березі моря, у невеликої скелі кружляє зграя чорних птахів (швидше за ворони). Дві з них розбиваються на смерть об скелі. Я просто спостерігаю за ними

Чорний ворон влетів на кухню і почав щось є. за
тому вилетів, пролетів наді мною і сів мені на плече.

як ніби ми спали з чоловіком, а ворона пестила по ньому сплячого, я говорю ворона як тут опинилася, потім вона на підлозі виявилася, а я все не розуміла як вона тут опинилася

Наснилося, що в кімнаті, на ліжку сиділи дві сірих ворони, я їх виганяю в відчинені двері на балкон, бачу, що крила у них підрізані, одна вискочила на балкон і стрибнула за перила намагаючись відлетіти, а другу я зловив накинувши на неї щось то (якусь тканину), далі несу її на балкон і відпускаю, вона розправляє крила, вони обрізані, з верху вона виглядає як ромб, я йду з думками, що вони напевно розбилися.
Далі не пам’ятаю

я спізнююся на поїзд, бігу, і раптом згадую, що десь тут моя ворона. Я кажу: Ворона, допоможи! Вона прилітає, бере мене лапами за руку і відчайдушно махає крилами, і я рухаюся швидше, і встигаю на поїзд. Але мені її шкода залишати, і я беру її з собою. Але на мені обіцяє поводитися добре і по вагону не літати. і я ховаю її в шарф. І вона звідти виглядає так зворушливо, як кошеня.

Доброго дня! З дитиною втікали від крокодилів додому і тут зграя чорних (на кшталт) ворон початку клювати в плечі, відчула відчуття .Я твердо крикнула киш і начебто полетіли і я прокинулася.Сірі кольори переважали уві сні.

Я стою за серед вулиці, і як буд то на домною плавно пролітає ворон але розмах крил у нього три метри&# 8230;&# 8230;.. потім він наблизився по ближче і мені дуже сподобалися його крила я їх навіть помацала на дотик вони були толі на шовк схожі чи то на оксамит і в кінці він мені подмегнул але уві сні я його не злякалася&# 8230;&# 8230;&# 8230;.потім він полетів&# 8230;&# 8230;..ось такий сон! Зазделегідь дякую.

моїй дівчині приснився сон багато ворон крутилося над нею і другою людиною. приснився він їй чи то з п’ятниці на суботу, то чи з суботи на неділю

Бачила уві сні ворону сидить на плечі у молодоц жінки яка надалі кидається з балкона і розбивається

Мені приснився сон, що ворона літаюча навколо мене встромила мені прямо в горло . Я витягла ворону і вона почала зі мною розмовляти, вона була приємною в спілкуванні . Мені навіть після сну хотілося мати таку ж ворону !Це було на вулиці.Заздалегідь дякую!

mne prisnilas govoriashiaja vorona, ona perevoploshialas v celoveka. ja jejo derzala na rukah, ja jei pomogala striot jejo gnezdo na dereve, ona menia blagodarila, i ocen hvalila, i zvala k sebe zit&# 8217;. predskazala nastojashee.

будинок на ньому великими літерами ВОРОН і по забору цього будинку ходить ворон, Я кажу комусь, що цей ворон завжди тут і він нібито охороняє цей будинок

Вітаю!
Прокинувся я уві сні і поруч була мама вона сказала мені відкрити вікно т.до. по кімнаті літала ворона. Я закрився ковдрою і пішов відкривати вікно, коли відкр. вікно ворона полетіла на мене і села мені на скроню. Я злякався і прокинувся. Спасибі)

Привіт, приснився сон: маленький чорний ворон залетів До мене додому через вікно, сів на підлогу, я взяла його на руки і підняла його. Він став клювати мене в руку, тому що боявся. Я хотіла його випустити на вулицю у вікно, на цьому сон перервався і я прокинулася. Що може означати цей сон? Решту деталей я не пам’ятаю

Вітаю. Мені наснилася ворона яка сиділа на столі в каом то громадському місці і коли я туди прийшла і сіла за інший стіл вона перестрибнула до мене на стіл. І я уві сні відчувала що вона мене переслідує.

Сниться, що я стою в коридорі, двері відкриті, раптом залітає чорна ворона, кричить, вона мене дуже налякала, потім вона виявляється у мене в руках зі зламаною шиєю, я підійшла до мами і питаю, що мені з нею робити, вона подумала і говорить викинь через балкон, я потім дивлюся на ворону, а у мене в руці тільки її голова.. І все.. Я прокинулась

Мені снив відпочинок з друзями (незнаю чи то було море чи озеро чи можливо річка), Раптена підняліся Хвилі як на шторм, смороду так само Раптовий и Зниклий&# 8230; І небо вкріла хмара чорних птахів (я думаю ворони). Смороду напали на мене и одна клюнула мене за право плечі. Потім я накрив покрівалом и побігла додому, всю дорогу смороду мене переслідувалі.

справа наліво летить високо велика зграя птахів &# 8212; імовірно круки або ворон.. одна починає спускатися і підлітати як-би в обличчя, але виявляється, що це не ворон і не ворона, але за формою дуже схожа на них, тільки набагато-набагато більше і зовсім сірого кольору&# 8230; на цьому сон скінчився

мені наснилося що я йду на цвинтар. Раптом почула як каркає ворона і летить до мене. Я впала. Вона підлетіла і лягла поруч зі мною. Я взяла її на руки. Потім підкинула вгору щоб вона відлітала. Але вона падала. Потім все ж полетіла.Села на дерево. Я на неї кишнули і вона спробувала летіти. Я знову пішла на кладовище.

Здраствуйте, мені сьогодні прокинуся ворон, як буд то я в великій кімнаті з червоними штормами і високими стелями, там було дуже багато людей. До нас принесли ворона в клітини, його випустили з неї. Як буд то це було для нас випробування. Як тільки його випустили, ворон полетів до мене і сів на мою голову.я злякалася і змахнула його рукою, він слітел з голови, пролетів по всій кімнаті і знову сів на мене. Я знову спробувала його зігнати, але у мене не виходило. Я побігла до тих людей які його випустили, але вони не змогли його з мене зняти. А потім ворон почав говорити, що він хоче сидіти тільки на мені і що з ним мені не загрожує небезпека. Але я його дуже боялася.

Я стояла в кімнаті зі своєю дитиною біля вікна і дивилася на диво великий засклений балкон в який влітали сірі ворони і що то клювали або шукали їжу, а потім я побачила що моя мати їх годує

Привіт, приснилася зграя великих чорних ворон, і дерево біля якого вони літали

цієї ночі: лазня заходжу а там багато воронів лежить, причому деякі ще ворушаться, став навіть вважати їх, начебто штук 6-7, і навіть запах поувствовал різкий такої від падали трупний, вийшов в предпаннік, а там ще 2 або 3 той же ще ворушаться. Раніше такого сну взагалі жодного разу не було!

Дві дуже великі ворони залетіли на балкон, а потім почали ломитися в кватирку, я з сином намагалася закрити кватирку а вони не давали цього зробити.Вони були в два рази більше справжніх і вели себе агресивно

я з одним біг до залізної веселці за водою і там була ворона і в зчепилася в мене і не відставала приблизно так

в вікно мого будинку летіла зграя ворон, я закривала вікно, з криком: &# 187; птиці в будинку до новин. &# 187; одна птах прорвалася все ж. це був величезний ворон, я почала голосити: &# 187; ти повинен полетіти сам, я не можу тебе вигнати (((&# 187; птах сів мені на ліву руку, як шуліки на руці мисливців на лисиць і дивилася на мене дуже осмисленим поглядом, ворона я не боялася і тут птах багатозначно сказала: &# 187; КАРРРР!&# 187;. я посміхнулась

Вітаю. Багато негативних тлумачень прочитала про воронів, запереживали, може, Ви зможете допомогти розтлумачити. Сон був наступний:
Я стою в кімнаті квартири і дивлюся у вікно, а там багато ворон і воронів у дворі, причому один ворон (чорний, великий) ззаду налітав, сідав на що проходить по вулиці дівчину (незнайома мені дівчина), не пам’ятаю, кричали ворони чи ні. Я відвертаюсь від вікна, бачу свою маму (вона жива), починаю їй розповідати про побачене, і тут в кімнату вбігає наша собака (вона померла приблизно 3 місяці тому). Собака підходить до мене і дивиться на мене, при цьому у неї як би горять очі (жовто-червоні, блискучі очі). Мені страшно і я кажу мамі, що тут привид Боні (так звали собаку), а мама її не бачить. Коли я це кажу, в кімнату заходить моя бабуся (вона померла півроку тому), йде прямо до мене і хоче щось сказати. Але я прокидаюся. Уві сні я точно знала, що собака померла, але не було відчуття, що бабусі теж немає. Залишився неприємний осад після сну.
Заздалегідь дякую.

Вітаю!
Мені приснився сон, що я перебуваю в квартирі батьків (в житті живу окремо від них, але зустрічаємося часто). Якийсь чоловік, якого я не знаю, заганяє мене в кут, біля вхідних дверей. У коридорі світла немає, але є трохи денного світла, який йде з кухні, що дозволяє мені все бачити. Спочатку я лякаюся його, не розумію, що йому треба. А він каже: &# 187; Не бійся! Ми зробимо з тебе ворона.&# 187; І я, яка дивиться сон, бачу, що я пропадаю, а в руках цієї людини з’являється якась маса, схожа на віск або щось подібне. це маса &# 8212; Я. І з неї він хотів мене перетворити в ворона.

Вночі зайшла на кухню, там була моя подруга і було відкрито вікно. Несподівано залетів чорний ворон і дуже голосно каркав, сів мені на голову. Я намагалася його скинути руками і почала бити головою об одвірок. різко прокинулася

Доброго дня . впринципі описів нічого що запам’яталося що Вороненя був добрим з кошеням грав на спині сидів у нього . я доглядав за ним спати укладав грав і т.д . нічого поганого не було . що тільки може означати не знаю

Я виглядаю за двері і величезна птах (схоже на ворона) хоча її не бачу, вішає мені на шию через голову якийсь кулон, я її боюся, мені здається це смерть, потім вона загортає за ріг будинку, я її наздоганяю і гукаю, особи у неї немає, я питаю її: &# 187; а можна я запитаю?&# 187; вона:&# 187;&# 8230; на кшталт так&# 187; (просто губи її нерухомі) я дивлюся на її обличчя і бачу що це дуже красива молода жінка. Я питаю чи будуть у мене діти (це просто болюче питання), вона каже:&# 187; майже зараз, зовсім скоро&# 187 ;, я:&# 187; але у мене чоловік не хоче дітей&# 187; , Вона:&# 187; значить з ним щось не так&# 187; . і потім зникає. Ось і весь сон.

Мені приснився ворон чорний, він сів мені на праве плече і намагався дзьобом залізти в вухо при цьому голосно каркав і махав крилами і мені все ніяк було від нього не відбитися, я його пргоняла руками, на цьому прокинулася

Вітаю!
Мені снилася війна (не перший раз). Вдалині було вибухи. Я дуже переживала за своїх дітей. Не знала куди подітися. Наступний снаряд летів на наш будинок. Птахи стали залітати через кватирку до нас в будинок. Були голуби і ворони. Одна з ворон була якась розпатлана, скуйовджена. Я стала читати молитву і все обійшлося, снаряд в нас не потрапив.

Все відбувалося у дворі прежднего місця проживання, по початку я піднімався на п’ятий поверх свого будинку, проходячи через компанію поганих людей і бився з ними кілька разів. До свого поверху я так і не міг дістатися, опиняючись знову на першому поверсі, після цього я стрибаю на дах дев’яти поверхового будинку залажу в вікно бачачи там своїх друзів і боржника трохи його побивши опиняюся на вулиці там дуже багато ворон людиноподібних, від них агресії в мою адресу не було, але ми чомусь гналися за ними, деякі правращалісь в попіл в польоті. Одна обличчя жіночої статі села поруч не боялася вона тільки нас далі сон переривається, як я зрозумів цей ворон жіночого роду і з обличчям і тілом меленькой жінки теж помирав

Наснилося що я якомусь будинку. на горище налетіло багато ворон. я намагався вигнати. але поки її не заріжеш вони озвращалісь. Уві сні багато ворон і крові

Вітаю. Наснилися дві ворони, велика і поменше, вони спершу літали, потім сіли на дах, невисокого будинку, і я їх годувала пиріжками, діставала начинку і давала їм.

Виходила з будинку оглядала окружність, побачила білу з чорними плямами ворону, вона налетіла на мене, сідала на голову, я її сумкою намагалася відігнати вона все одно сідала на голову. Потім я прокинулася

Мені наснилося що в мою кімнату залетіли дві ворони. Вони кружляли над моєю головою і вилетіли з вікна. Потім появілесь дві жінки і сказали мені що я щось зделала не так, але що саме я не пам’ятаю. Що б це могло означати?

Наснилося що я розмовляю з вороною поради її питаю а вона відповідає потім вона хотіла мене кусати а я її відігнала.
спасибі

Ворон сидів на підвіконні і начебто просився в будинок зігрітися. Біля нього мирно сиділа наша кішка. Я хотіла його пустити в будинок зігрітися, але мій син не дав мені його зробити &# 8212; викинув ворона в сніг.

Я була сонник &# 187; Ворона хворіти і приходь на мене, а я бачила ворона є хворіти, я хочу допомога і взяти ворона додому лікувати, але я так бійся а раптом ворона вбити мене

Мені снилося, що я сиджу в машині з декількома чоловіками, внутрішньо відчуття таке, я знаю їх давно, але особи мені незнайомі, всі ми знаємо, що в лікарні померла недавно якась жінка, Один з чоловіків рахує гроші, товсту пачку пятісотрублевок, в цей час до машини подходін ще одна людина, він ще не знає про смерть, у нього в руках сумка, в ній сидять два величезних чорних ворона, він сказав, що хотів зробити подарунок цій жінці. Довелося повідомити йому цю новину, Потім мені снилося, що мені дзвонила якась жінка і розповідала, що вона дуже щаслива з моїм коханим чоловіком, що у них дочка

Приснилася чорна ворона або якийсь птах сімейства воронових, у мене до неї були теплі почуття, як до домашньої птиці, вона сідала мені і на голову, чіплялася за мене великими кігтями, я тримала її в руках, не відчувала ніякого негативу, але почуття тривоги відчувалося.

Приснився чорний ворон прив’язаний ланцюгом до дерева. Я його відпускаю в вікно, але переживаю, тк у нього травмована лапа.

Ворон залетів у квартиру через відкрите вікно! Почав літати по квартирі, і лякати всіх, особливо моєї дитини!
Ми з друзями спробували вигнати його, він кудись заховався! Потім ворон різко з’явився ми перетворилися теж в двох Воронов і погналися за ним!

Доброго дня! Побачив змію в своїй квартирі (довжина близько 50-60 см), схожа на чорну кобру. почав ловити. Змія намагалася вирватися. У підсумку потрапила в каструлю, що стоїть на плиті. Зловив і викинув через балкон на вулицю. Там були птиці. помітив ворону. Вона вирвала змію в однієї з птахів і забрала. На цьому сон припинився. спасибі.

Привіт, Сон був дуже короткий і не зрозумілий, мені приснилося що я лежала, будинки, на своєму ліжку, повернула голову і поруч опинилися дві великі чорні ворони, вони не кричали, не відлітали, а просто сиділи поруч, я дивилася на них і більше нічого не пам’ятаю.Начебто все, сон закінчився на цьому.

я сиджу біля покійної бабусі летить зграя ворон і один птах падає але не ворона я її беру іхочу відпустити але вона не відлітає

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон. Пам’ятаю смутно, але збентежив ворон. Я точно пам’ятаю, що він зі мною розмовляв. Він не був агресивний. Він був в 3-4 рази більше інших ворон. Ми з ним про щось розмовляли, він мені щось пояснював і показував свої крила в польоті. У нього вони були великі. Це все, що поки я пам’ятаю. Просто дуже зачепив сон. Приснився з суботи на неділю. Пишуть сонники, що погано все. розтлумачте будь ласка!

C подругою мого дитинства і моїм покійним батьком я поверталася до дому, де пройшла перша частина мого дитинства. Їхали спочатку на автобусі, потім йшли пішки, і ось коли вже йшли, мені на ліве зап’ястя села невелика ворона, абсолютно звичайна, більше сіра, чим чорна. Ми йшли, розмовляли, а вона просто сиділа, мовчки і майже не рухаючись. У місці, про яке йде мова, я не була вже років тридцять. Щось впізнавалось, і тим не менше все було не так, як раніше. Настрій у мене було звичайне, спокійне. Навіть поява покійного батька ніяк не здивувало і не насторожило. Найбільше здивування викликав бурхливий широкий потік, з порогами і пінними баранчиками, якого я раніше ніколи не бачила. Моя подруга назвала його дивно &# 8212; &# 171; М’ясний канал&# 187;. Ось, власне, і все.

Вітаю. Наснилася в будинку велика чорна ворона, ховатися за шторою біля вікна. Я підійшов, підніс праву руку до неї і вона пересіла на руку. Підняв руку з вороною до кватирці, відкрив вікно і випустив її.

Я В КВАРТИРІ СВОЇХ БАТЬКІВ, НА лоджії ВОКНО З’ЯВИЛАСЯ ВОРОНА, Я ЇЇ НАМАГАЛАСЯ вигнали І ВСЕ ТАКИ вигнали

Доброго дня, Тетяно! Снилося низка снів, як ніби я проходжу якийсь етап, але після сну з вороном я прокинулася.Сон полягає в тому: Я стою біля вікна з незнайомим хлопцем (перебуваю в квартирі) і з боку вулиці в кватирку летить чорний ворон (великий) без видобутку, а підлітаючи до кватирці коли я закривала з силою і удуржівала її, у птаха з’явилася видобуток (овальної форми).Я перед птахом закриваю кватирку і він не встигає влетіти, але чому то мене це сильно налякало, а руки били не багато в крові.Я відразу прокинулася.Це снилося сьогодні під ранок.

Я стояв під деревом у дворі власного будинку.Над деревом кружляла зграя ворон.Вони намагалися на мене напасти. Я від них відмахувався.

Вітаю!
Сон: Місцевість схожа на порт, біля порту (живу в портовому місті), йде якась тренування, в якій я хочу взяти участь і почати тренуватися у цього тренера. початковий тест &# 8212; удар, по какой то масці, на яку накладають металевий рот, очниці і тд, як я розумію, для імітації кісток людини. У мене виходить не дуже добре, і ось нарешті, я розумію що тренер дивиться упереджено. Я (ніби як) прошу ще одну спробу. Тренер дає добро. я ударяю ногою з такою силою, що всі присутні дивуються. Потім тренер вимовляє: &# 171; ладно, йди підтягнися стільки-то (навіть уві сні не розчув) повних раз&# 8230; під час підтягування помічаю купу. просто величезну темряву ворон, над ніби як кораблем, в них стріляють чим то з землі, чим те, що досягаючи ворон ще й вибухає, маленькі зграйки підбитих ворон падають на землю. Але триває це недовго. Потім вся ця величезна зграя ворон просто як якийсь потік рухається вниз починає нападати на людей, вбиває (!) Їх, і ось коли вже одна з ворон (абсолютно шалена) зовсім вже подає близько, всі починають метушитися і прибирати всі речі. дивно, але мені не страшно&# 8230; мені цікаво і я бажаю прийняти участь в цьому бою&# 8230; представляється якась палиця в руці&# 8230; сон кінчається.

Я стояв на балконі / терасі 2-го поверху якогось будинку (не свого, ніби як будинок відпочинку / санаторій) з декількома людьми, в цей час прилетіла досить велика чорна ворона і села мені на голову. Я почав мотати головою, щоб вона злетіла, і через секунд 10 так і сталося. Через деякий час прилетіла друга, така ж ворона і так само села на голову. все повторилося. І потім – третя ворона, і все одно.
Через ще деякий час прилетіло якась істота і впала на підлогу балкона в стороні, хтось почав кричати &# 171; Та це ж летюча миша, подивіться!&# 187;. я здалеку подивився, так, схоже на кажана, світлого кольору.
Всі.

як ніби я що то готував на кухні і в один ворони голос вона захотіла їсти і голосно так крикнула але я її не побачив вона була на верху за шафою і я прокинувся

Наснилася зграя чорних ворон. Вони сиділи в дитячій кімнаті: на столі, стільці, ліжка&# 8230; і каркали. Але мені не було страшно, а навіть якось спокійно, захищено.

Привіт, мені снилися ворони прилетіли в мій будинок, вони були на кухні, під столом. Їх було 3 і одна з них здохла, а що залишилися дві шукали їжу. Я подумав про те, що їх треба нагодувати, але не знав чим. Потім я подумав або сказав (не пам’ятаю точно), що ворони їдять падло, після цього вони тут же пішли і стали клювати ту мертву ворону під столом. Каркали трохи (не пам’ятаю коли але каркали точно), потім одна з ворон відійшла в сторону і її стало рвати кров’ю і м’ясом (тим, що вона клювала) мені було дуже неприємно, але при цьому я сміявся.

на трасі були вдома, але вони згоріли і нічого не було тільки багато ворон і люди, уві сні було якесь зарожение чтоли, ворони людей вбивали, потім вода була щоб всі люди на трасу пішли і ворони їх клювали точніше вбивали

Ворона вила гніздо у мене вдома в її гне
зде була солом’яний капелюшок я її наділу з початок вона давила а потім стала в пору

мені наснилися три дівчини у одній з них на плечі сиділа величезна чорна ворона, і ці дівчата стояли у якого то входу.

сестра приручила ворону і прикрасила її в золоту ланцюжка з хрестиком а потім ця ворона злетіла і кружляє над нами

сиджу, за столом, граю в комп’ютер, раптом на стіл падає що то чорне дивлюся, а це ворона

Я йшов уздовж стежки на вулиці свого рідного міста, уздовж якого розташовуються три будинки. Перший, звідки я вийшов, другий (слідом за ним магазин, але він ролі не грав) і третій &# 8212; мій пункт призначення. Проходячи повз другого будинку я побачив, що біля нього, як би спершись на нього ж, лежить або навіть підноситься двоповерхова купа чорних ворон. Живі вони чи ні були &# 8212; не пам’ятаю, але вони лежали і не рухалися. Пройшовши магазин я зайшов в третій будинок, до своєї сестри, вони були повалені жахом від того, що відбувається. Бо в цілому ніби все місто воронами був заполонений. Але вікно балкона вони не закривали. І тоді на його підвіконня підлетів кілька ворон, я схопив одну за шию і почав тиснути їй дзьоб. Після чого я з кимось із людей почав битися, але вже тоді я наказував воронами, завдяки чому і виграв бійку. Прошу зауважити, у мене по життю якийсь страх ворон.

на підвіконні було м’ясо а вікно було відкритим.ворон їв це м’ясо.я хотіла його прогнати але він не злякався.я не в силах була його іспугнуть

Доброго дня. наснилися ворони вибачте на слові хворі з відсутніми органами . ворон було 3 штуки помойму і вони розмовляли. сиділи на ланцюзі.

я бачила ВОСН що рятувала пташеня ворони чорного, всі хотіли його вбити, а я рятувала, і він ріс у мене на руках кожну хвилину ставав важче.

чоловік в чорному перетворюється в чорного ворона, літає, кряче, ми намагаємося його зловити з поліцейськими, але марно&# 8230;

Добрий день приснився сон дивний що було відкрито вікно і залетів ворон я його вигнав закрив вікно тільки отщёл а їх купа залетіла і вилетіла один сидить на вікні сказав мені що я занадто ревнивий дивний сон

Вітаю. Наснилося, ніби відкрита кватирка, а за вікном метушня у вигляді літаючих птахів, тут різко залітають два птахи (забарвлення не пам’ятаю, таке щось із звичайних птахів, які не екзотичні), я біжу до вікна, з тим почуттям &# 171; млинець, як тепер їх звідси вигнати&# 187 ;, і в цей час закриваючи кватирку, закрила її прямо перед носом ворони, яка в цей час хотіла вже влетіти всередину. Що б це значило? спасибі.

на дороги стояв ворон я шол на нього а він стояв і не відлітав подошол я близько він не відлітав і дивився на мене пронизливо

Я побачив як ворон намагається залізти у вікно нашого старого будинку (на місці якого вже новий давно). Я дивлюся з боку, поступово підбігаючи до ворону і хочу закрити його в приміщенні. Ворон всередині, я забігаю і в кімнату і намагаюся його там закрити, але він знаходити вихід через відкриту кватирку і відлітає.

Теща дуже любить котів, їх у неї в будинку просто багато. Зараз вона поїхала на заробітки а ми з дружиною намагаємося їх позбутися, так як вони перетворили її будинок з новим ремонтів в смердючий сарай. Мені приснився сон, що у тещі в залі знаходяться перебинтовані 3 ворони, пара голубів, кролики, багато кішок і якісь інші тварини. Вони сидять на підлозі, і там же розсипано багато корму, кругом бруд і срач

Вітаю. Сон почався з того що ворон різко з’явився в кімнаті, вдарився крилом об двері і як би зник, і я прокинулася. До цього начебто не чого не снилося, вийшло що весь сон був 2 секунди.

приснилася страшна жаба, почала її проганяти а це виявилася не жаба, а чорна противна покалічена, зла ворона, що викликає страх і огиду

Снилося що я викинув ворону з квартири, вона намагалася нахабно повернеться через кватирку я закрив кватирку і непускает її опір було нелегким вона як би штовхала своїм тілом кватирку а я закривав її обома руками

чорні ворони оточили весь місто поля вулиці в тому числі і мій будинок цей сон сниться вже 4 ніч поспіль я не знаю до чого це

я, лежачи на ліжку, дивлюся на свій балкон. Там сидить голуб, враження таке, що він хворий. Поруч сірі ворони. Я розумію, що зараз його заклюють і намагаюся розігнати ворон. Вони відлетіли недалеко, а голуб раптом похитнувся на перилах балкону і впав вниз.Ворони полетіли за ним.

Залетіла ворона через вікно стала паморочиться наді мною. Я стала махати руками, виганяти її через вікно і кажу їй ми тільки поїли і по минули.(А у мене недавно помер дядько.) І тут же в цей момент стали залітати голуби і їх було багато. Вони сіли на підвіконня напижанние як ніби вони замерзли. Я теж стала виганяти їх.

Біг від одного голий в тапочках вночі по доріжці.Один тапочок втратив і забіг в лісок.І повернувся на дорогу за тапком.Потім вистрибнув з літака або вертольота і плавно як на парашуті спустився вже в одязі на дорогу.Проходячи повз жінки вона раптом штовхнула мене в приміщення і я впав у воду.Виринувши я виявив що це приміщення по пояс заповнене водою і в ньому на стільцях сидять люди.Я теж сів і став кидатися кісточками від черешні жменями.Йшов урок про почуття і про гнів.Жінка яка мене вкинули виявилася учителем.Урок закінчився і при виході вона зажадала з мене 12 гривень поторкавши мою мокрий одяг.Я відкрив гаманець там були товсті пачки купюр в двох відділеннях.Віддав їй сто гривень.Поруч побачив зграю ворон і неоперених воронят клюють мертвого голуба.Подивившись в далечінь я побачив що на вулиці повно ворон.Пройшовши далі по дорозі я побачив, що біжать на мене кабанів з іншого боку дороги.Жінка сказала що їх не варто боятися і кабани пробігають повз мене у гонитві за зайцем.Я беру стілець і біжу до дерева залажу на стілець потім на дерево і дивлюся вниз.Піді мною якийсь тварина.Спочатку мені здається це кабан потім я придивляюся і бачу лева, чіпляю стілець ногою, піднімаю його і кидаю на морду лева.Лев дивиться на мене і я прокидаюся.

Добрий день, З Суботи на неділю наснилося як дві ворони напали на якусь людину, з нашої компанії, ми були на вулиці гуляли, він один почав битися з ними, коли я почав допомагати йому, вони напали і на мене, тоді я схвотіл за ноги одну ворону і відкинув її, потім вони полетіли&# 8230; поясніть будь ласка сон (спасибі за раніше)

в ліжку зі мною сиділа ворона на гнізді. Воно було те порожнім, то з пташенятами. А то пташенята сиділи поруч купкою.

Приснився великий чорний ворон з червоним пір’ям на голові, але головабила окремо від тіла. Це був добрий ворон &# 8212; втілення близьку мені людину. Снилося, що якщо я його виходжу, то голова знову зростеться з тілом. І я дуже за ним доглядала

я їхала чомусь на якійсь легковій машині на даху і руки підняла і мені попалася в руку ворона слухняна і міцно так тримала я її в руці але потім відчуваю що падаю і різко прокинулася

ворон залетів у вікно. я ховаюся від нього під ковдрою і намагаюся його позбутися. зробити так, щоб він вилетів.

наснилася ворона яка села на плечі я хотіла її скинути а вона назад залазила.ро ворона була дуже добра весь час лащилася.

Вітаю.Наснилося ніби стою на височини і піднімаю руки в сторони, і як ніби на мені накидка чорна, але накидка з воронів! а одного я відпустила з руки.

Мені наснилося 6 воронів в клітці і як ніби вони були в одній обличчі. Ворони в чорно-сірому кольорі. Уві сні з ним було приємно спілкуватися. У нього були дуже розумні очі. На мою пропозицію:&# 187; Може тебе відпустити з клітки?&# 187; ворон негативно махнув головою. Уві сні складалося враження що до мене ці птахи розташовані з добрими намірами

мені наснилося що я у дворі у батьків своєї мами .Стою я з колишньою подругою з якою ми три роки тому дуже крупно посварилися.У мене в руках чи то горобчик пошарпаний толі інша маленька птах.Я тримала його в руках а потім з якоїсь причини відпустила і раптом в цю де секунду підлетів моторошний чорний ворон і вчепився коли горобчика в шию.Ми хотіли врятувати його і ця колишня подруга схопила ворона і пташку і почала відтягувати один від одного.Я стояла поруч і лише дивилася і переживала.Коли вона відірвала їх один від одного я прокинулася&# 8230;

Вітаю.Цей сон мені приснився перший раз.Дуже великий чорний ворон намагався розбити ціле вікно&# 8230; і залетіти в квартиру&# 8230; при цьому мене охоплював жах і страх&# 8230; потім він кудись пропав&# 8230; З часом вже в інше вікно почався битися такий же ворон&# 8230; в цій же кімнаті знаходився мій брат &# 8230; і я попросила у нього захисту від цього птаха&# 8230; і раптом ворон знову пропав.Снилося мені все в середу вранці, 14 січня.Прошу Вас допомогти мені зрозуміти цю картину і цей сон.

ліс відкрита галявина я йду на електричку зустрічаю подругу вона гриби збирає я з нею починаю збирати, тут ворони прилетіли і одна вчепилася мені в руку я її ледве скинула, потім приїхала електричка далі не пам’ятаю

З другом сіділ біля вікна в його квартирі, і спостерігали як за вікном на деревах розсілися ворони і сови, я уві сні запідозрив що вони не просто так у вікна одного розташувалися, йому це говорив, мовляв він насторожився, я дивився пильно в очі сові яка дивилася в очі мені, нічого не відбувалося і я не відлякав цих гостей, хоч спроби і були, що з мого боку що з боку одного і сон начебто, не пам’ятаю точно в сірих тонах браком в чорно-білий, як в житті кольору але сіруваті&# 8230; Після в тій же місцевості від того, що відбувається я в магазині купляю одяг приміряючи штани і сорочку, штани не купив а тільки сорочку, річну, легку дуже і грошей в кишені виявилося більше за чим то чим було до цього, вважай що не витратило а на оборот откудова то примножилося.

Дивний сон.. З суботи на неділю. Похмурий, але не лякає. Наснилося, що якась бабуся страшна перетворилася в ворона величезного чорного, села до мене на руку і стала розмовляти зі мною. Ми ходили по окрузі, де я колись жила щоліта у бабусі. І ось поки ми ходили, цей ворон говорив мені всяке.. Я дуже переживала, що мене не любить мій партнер, а вона сказала, що любить) Але дивно))) Потім сказала, що мені потрібно зайнятися ворожінням на картах таро..

мені наснилося, що я сиджу в якомусь дворі і поруч зі мною молода ворона я її гладила і чесала під дзьобом їй це подобалося, потім підійшла жінка і хотіла її погладити ворона її клюнула, я сказала що ворона не любить чужі руки, ще там був молодий голуб практично пташеня я його підкликала погодувати з руки він підлетів але з руки є боявся

Привіт, мені приснилося що я була в селі і годувала там не один десяток великих ворон зростанням по пояс людині, серед них були і 3 великі чорні птиці схожі на індиків. Ворони каркали як би просячи їжу, але вони не нападали. Через деякий час у мене загорілися ноги, було боляче, я не втрималася і впала. Потім щось ще було але я вже не пам’ятаю. спасибі.

Мені наснилося що я сиджу на горі, і дивлюся кудись в далечінь. У небі з’явилося багато ворон. Я думала що буде воронка з ворон. Але потім більша частина ворон зникла. Залишилося всього кілька ворон. Один великий чорний ворон тримав у дзьобі іншого ворона. потім спустився до мене і сказав що мене вибрали. Це був король ворон. Він сказав що п’ять років я буду жити з ним, а потім 20 років з його братом. Він почав клювати дзьобом мій пупок. Потім почав витягати всяку гидоту з мого живота. Він готував мене щоб я була повністю читаючи. Виривав волосся на моєму паху. Потім він перетворився на красивого чоловіка. Ще він сказав що весь цей час я не побачу свою маму. Але він буде кожен день приносити їй що то. Потім ми зайнялися з цим чоловіком сексом. А коли я опинилася у нього в королівстві я знала що я залишуся тут на завжди так як буду найкращою королевою.

Літо, Я в балконних кімнаті (моя колишня кімната, але зараз я живу в сусідній) Обстановка як раніше, коли я там жила. Балкон відкритий і я бачу як в кімнату залітає величезний чорний ворон, він каркає, облітає кімнату кругом і кидається на мене. Я закриваю руками і один його кіготь впивається мені в великий палець правої руки (уздовж подушечки, наскрізь, ніготь не зачеплений). Він застряє і не може вивільниться, б’ється і викручується, але кіготь не виходить. Болі я не відчуваю, тільки страх і паніку, крові теж немає. Вибігши на балкон я витягла його з вікна і стала бити про зовнішню стінку балкона, до тих пір поки ворон не перестає рухатися (здається я йому розбила голову, але не впевнена) Він втрачає свідомість і я витягнувши з пальця кіготь відпускаю його з п’ятого поверху. Його підхоплює вітер (крила розкриті) і як паперовий літачок він робить петлю пролітаючи повз мене. А замість воронячою голови чоловіче обличчя: чорне хвилясте волосся до підборіддя, світла шкіра, прямий злегка загострений ніс, густі чорні брови і синьо-блакитні очі, які були відкриті і дивилися на мене в упор. Пролетівши повз мене він став знижуватися і опустився лівіше від закупівлі сільськогосподарської продукції (це знову був ворон без свідомості) В кімнату зайшла мама і ще якась жінка, я почала їм все розповідати про те, що трапилося, а вони не вірячи мені, сказали, що це всього лише сон і пішли. Я знову вийшла на балкон і подивилася вниз, ворон все ще лежав там (величезний, чорний з розправленими крилами) Страх вже давно пішов і мені стало дуже його шкода, не хотіла я його вбивати. Стало дуже сумно і я прошепотіла &# 171; прости&# 187; дивлячись на ворона, і він відразу після цього стрепенувся, підвівся і струснувши головою полетів. Потім ще щось снилося, але вже не запам’яталося.

Чорний ворон заходить у вікно.Я його проганяв, а він всерівно заходить. Я закриваю вікно, а він його відкриває і заходить знову. Чи не каркає, а просто дивиться на мене.

Мені наснилося що плавала в морі з людиною потім піднялися хвилі і налетіло ціле чорна хмара, виявилося дуже багато ворон.

Мені наснилося, що я була людиною-вороном&# 8230;.нас було багато, ми вміли літати. було якесь захоплене почуття, ми виглядали як люди, а тіні були як у ворона і очі у всіх були чорні. ми сиділи високо на дереві і спілкувалися. яка то жінка внизу початку на нас лаятися і кричати і ми полетіли кружляти біля неї. пам’ятаю відчуття польоту

здрастуйте, мені сьогодні наснилося, ніби мій чоловік почав мені змінювати з його ж сестрою, начебто я тільки дізналася і заходжу в квартиру а там літає чорний птах, я не знаю чи то грак, то чи ворон, швидше за все ворон, я в них не розбираюся.і я боюся його сама ловити, птиця сховалася в ногах у моїй матері, а вигнати птицю я просила не свого чоловіка, а чоловіка тієї сестри з якою змінив мені мій чоловік.наче все.якщо ви мені допоможете зрозуміти сон я буду вам дуже вдячна.

Привіт, мені наснилася сильна буря за вікном. Була відкрита кватирка і туди заліз величезний ворон, але не чорний а сірий. Я злякалась. і ще снилася моя покійна бабуся, вона мені часто сниться.

Приснився великий, чорний ворон з невеликою кількістю білого пір’я, він дивився на мене у вікно.І коли полетів пару пір’я виявилися у моєї дочки, толі в руках, чи то в роті-не пам’ятаю.Потім він ще повернувся, але в вікно вже не дивився.

Мені приснився чорний ворон, який хотів мене проковтнути, але я йому розірвала дзьоб. Потім мені сказав, що одного разу інші ворони можуть напасти і помститися за нього. Але якось мене пронесло. До чого це?

я з чоловіком сиділа біля вікна толі біля відкритого балкона, і біля вікна літали ворони, і вони потім влетіли 2 в вікно, і швидко вилетіли, перша відразу, друга пізніше, але відразу ж за нею

зима кругом біло великий відкритий простір (поля яри) з нізвідки з’являється зграя розлючених ворон в формі воронки гнали двох котів і заклёвивалі їх але котам вдалося вирватися з воронки і вони втекли в облізлому вигляді. Не далеко я стояла з дітьми і боялася що ворони помітять нас і нападуть але цього не сталося

впанеделніке бачила сон Варона працепілся у мого вруках іні як не магу позбавить хотів вікінут з вікні апят поднімітсч опеньків зі своїми нігтів тримає у мене руку

Я стою у дворі свого будинку в селі і бачу зграї ворон вони літають далеко від мего будинку на півдні на сході над полями і я кажу своїй подрузі -Дивись Юля як їх багато в цьому році.

Доброго дня, Тетяно!
ворони летіли в небі і несли хрест з Ісусом, а ми з чоловіком спостерігали з квартири з прозорою стелею. І ще м’ясо свіже снилося, величезний шматок у формі труни, мені від нього відрізали, але не пам’ятаю купила чи ні. Заздалегідь дякую .

на мій підвіконня весь час прилітали чорні ворони, я намагалася їх злякати, скидала, один проліз в кімнату наполовину, я кого то попросила його вигнати, ця людина шпигнув його в око, і ворон зник, але я потім підійшла до вікна, він сидів на підвіконні, я скинула його і почула жахливий крик, через кілька хвилин через вікно прілезает цей ворон, він був весь обдертий, він підійшов до мене і сказав допоможіть, крил у нього не було, я його обняла і прокинулася.

мені поіснілась зграя ворон на балконі вони сіли на дерев’яних балках з ПЛД цвнтов.одного ворона чоловік прогнав і він улетелюостальніе залишилися ітпросто сиділи.ето задній план.а на переднемплане я побачила папуги (нашого домашнього, він в данний момент поправляетя після укусу кота.в Дане час він не літає, так як у нього підрізані одне крило) А уві сні він взяв і злетів.Літав, кружляє перед воронами.Але їх начебто небіло.Дуже красиво виглядав сон, так як папугай у нас білого кольору з блакитним (дуже світлий) на тлі з воронами.

мені приснився сон чорної ворони то що я її тримала укутонной в білий толі плоток або тканину я точно не пам’ятаю до чого це

Наснилося ніби я сплю на дивані і прокидаюся від того що чую ляскіт крил позаду. Обернулася і побачила величезного чорного ворона, я встала і відігнала його до вікна, відкрила і він полетів&# 8230; До чого це? спасибі.

Уві сні у мене мама запитала, &# 171; що означає ворона, це добре чи погано?&# 187; це все що я пам’ятаю, причому цей момент сплив, рано вранці, коли я йшла на курси, каркнула ворона і я різко згадала проходжу кілька метрів і бачу свою сестру маму і її чоловіка, це було досить несподівано.

Мені наснилося як збиралася їхати, мені потрібен був пакет, а в ньому змія коричнева, я побігла в будинок, сказала мамі, що дуже боюся змію, а вона почала сміятися наді мною, я вибігла ще раз подивитися, змія так і залишалася в пакеті, а потім різко змінюється фон, ніч, і раптом на асфальті з’явилося багато дохлої риби, а ворони їли її, машини намагалися об’їхати цю рибу, я теж сіла в машину і об’їхала рибу, під’їхала до перукарні, де хлопець стриг дівчину, підійшла моя знайома і її брат, який наяву мій друг дитинства. Він підійшов до мене і ми почали розмовляти, все також була ніч, ми підійшли якийсь невеликий чорної огорожі, за нею було кілька могилок і газон, я намагалася перелізти через огорожу, але у мене не вийшло, ми попрощалися з одним і пішли в різний боку дороги, я йшла вздовж огорожі і раптом я бачу відкриті високі ворота і з них вибігає дрібна чорна собачка і починає на мене гарчати, гавкати, я спочатку злякалася, але коли вона вкусила мене за ліву руку, я взяла волю в кулак і схопила її, раптом різко змінюється фон, настає ранок, сонечко яскраве, ця собачка перетворюється на білого ласкавого цуценя, якого я погладила по голові і він засинав, в цей момент я опинилася навпроти свого будинку через дорогу під вишнею, мені ній ріс гриб маслюк, який їли мурахи і сон обірвався. Дайте відповідь, будь ласка, мені дуже цікаво знати що б це все могло означати, спасибі!

Леха на пляжі горілиць і побачила що вниз падає ворога каменем і прямо на руку я встала і побігла в море і попливла море тепле чмстое, Ворона докавиляла до води і зупинилася і я прокинулася
[email&# 160; protected] назіля

йшла по дорозі, з верху з високого дерева до моїх ніг упав пташеня ворона. я його підняла мені стало його дуже шкода&# 8230; і я вирішила його виходити&# 8230; принесла додому і відпоювали його водою..

величезна, товста ворона, що сидить на чомусь, по-моєму, це була спинка мого ліжка, вона то була повернута до мене спиною, то дивилася на мене боком.

великий чорний ворон б’ється у вікно кілька разів і дивиться на мене.ще що у мене кобудто б дві вівчарки живуть в будинку.ворон постійно дивився на мене і я зановешевала вікно.

Мені 19 років я молодий хлопець ось мені наснилася Ворона що вона сіла мені на плечі і ми пішли ку дато не пам’ятаю і ще не пам’ятаю каркала вона чи ні не пам’ятаю допоможіть ?

Уві сні ворон залетів у вікно. Я уві сні відразу подумала, що погане що щось має статися. Мамі кажу, що мовляв чула, що не можна птицю виганяти, а що вона сама повинна полетіти. Але чому то все одно злегка її в сторону вікна руками підганяла і говорила &# 171; киш киш киш&# 187; Потім в голову прийшла думки, що у вікно потрібно кинути рис і сказати &# 171; Прилітай за їжею, а не за душею&# 187; Так і вчинила уві сні. Прокинулася і тепер переживаю, що щось має статися або мине все таки біда Підкажіть, молю

Привіт, сьогодні мені приснився дуже дивний сон. Я дуже швидко бігла по полю. З одного боку воно було безкраї і здавалося ніби, воно не закінчується але по праву сторони були скелі. Саме поле було в якихось червоних відтінках але це були не квіти. Небо теж було Горящі-червоного відтінку. А в небі були ворони. Їх було дуже багато багато летіли назад або в бік мене але пролітали мимо. Я стала їх рахувати і пам’ятаю що нарахувала їх 40+ а потім зрозуміла що їх на стільки багато що неможливо з вважати. Було дуже страшно, а після я різко опиняюся на чомусь м’якому. Ніби піднялася на ці скелі і мені було більш чим страшно подивитися вниз туди де я тільки що бігла. Мене охоплював страх при кожному напрямку в сторону цього &# 171; обриву&# 187;. І так гав не каркали. За ним було видно що, вони перелякані так само як і я.
До чого це?

Наснилося що величезний чорний ворон вкрав мого однорічного сина, і літав сним тримаючи його в своїх лапах, а я потім сина вирвала з його лап, ворон полетів, а у сина залишилися подряпини від його лап

Сон був таким. приснився шаман ми з ним були не в межах міста. Він почав якийсь ритуал. в блакитному небі з’явилася зграя воронів і з їх зграї голос говорив шамана, навіщо ти його сюди привів, він ще не розтане з сонцем. потім різко потемніло пішов дощ. я запитав у шамана що вони мали введу. У відповідь на це він різко встав і почав як я зрозумів наздоганяти воронів.

підібрала ворону на вулиці. принесла додому. вона хвора або підбито крило, уві сні не зрозуміло. не літає. я її годую.

я в квартирі нас начебто троє (не пам’ятаю хто конкретно) на нас насувається зграя ворон, влазять у будинок через кватирку&# 8230; ми відбиваємо їх намагаємося закрити кватирку&# 8230; але розуміємо що не можемо і тікаємо з кімнати закриваючи двері&# 8230; далі прокинулася з сильним биттям серця&# 8230;

добрий ранок ! Мене звуть Вікторія .У середу на четвер мені наснилося зграя ворон не пам’ятаю якого кольору вони кружляли над моєю головою, а я сидячи навпочіпки ховалася руками і боялася що вони напаскудити на мене !

Мені наснилося два птахи одна маленька я її вигнав ск квартири а інша велика чорна ворона котора ходила за мамою але вона її не чіпала а просто ходила і не хотіла летіти

Ворон сів на голову, я не могла його звідти зняти, а потім вирішила взагалі не чіпати, потім ворон перевтілився в людину, красивий хлопець весь в чорному. Дивний сон, що б міг означати?

наснилося ніби-то я і моя мама зайшли в одну стару лавку де працює наша сусідка, через деякий час цю крамницю стали оточувати чорні ворони, вони почали нападати на цю лавку потім з’явилася дуже велика ворона яка підняла цю крамницю своїми кігтями і хотіла потягти нас. Я попросила цих птахів відпустити нас, але вони відпустили тільки мене і мою маму. Мо. сусідку вони не відпустили сказали, що вони мстять їй тому не відпустять. Скажіть мені, що означає цей сон.

Вітаю! Мені наснилося, що перебуваю на океані, а він застиглий. Бачу в далеке маленьку дівчинку і починається сильний вітер. Я кричу дитині і намагаюся до неї пройти і тут вилітает зграя ворон, забирають дитину. Я починаю кричати, бігти по застиглому океану. Наздоганяю і забираю дитинку і починає танути океан, але ми добираємося до берега. У мене є дочка, але це безперечно була не вона і ім’я я кричала інше, Соня.

Вітаю!Сьогодні приснилося що до мене в кватирку залетіла чорна ворона, я стала її виганяти і тут прокинулася, далі не пам’ятаю.

Через вікно залетів чорний Шестиокий ворон.Сів перед мною і пильно дивився на мене, а я дивився прямо йому в очі, він сидів нерухомо, після пару раз каркнув і полетів.

Я йшла по своєму селі, на гілках дерев сиділи ворони і каркали, але я не боялася їх, у нас поруч річка, там багато дерев і постійно сидять ворони і каркають. Але було якось порожньо, і, мабуть, рання весна, тому що влітку більше сонця і хороша погода

мені наснився сон. як два чорних ворона сиділи на дуже високому дереві, сиділи вони до мене спиною. а потім різко полетіли.а я уві сні думаю що на них треба загодивать бажання. І я на відлітають загадала нареченого генерала.

Зграя ворон полетіла на горище&# 8230; я теж опиняюся на горищі. Ці ворони вже і не ворони а якісь зловісні люди. Я сдесь же знаходжу якісь палиці і ножі і метаю в них&# 8230; в основному вдало. Але одна все ж потрапляє в мене ножем. Причому в пах&# 8230;

Наснилося мені, що приїхала моя подруга з Ізраїлю і ми з нею збиралися піти в кафе. Я вийшла у двір (будинок був не мій) і побачила що на землі сидять штук 5 великих ворон і ще кури . Я стала проганяти ворон, вони не злітали а йшли з великим небажанням. Потім я стала ганятися за курми &# 8212; вбила двох і Ощипати їх і стала віддавати з господареві кафе А моя подруга збиралася в кафе, але мене з собою не брала. Якесь передчуття погане&# 8230;

Я сиділа в залі зі своїм батьком. Нічого не віщувало біди, як раптом у вікно несамовито почав стукати ворон. Він був дуже агресивний, і врешті-решт розбив вікно. Я злякалася, а мій тато взяв цього ворона і задушив. Легше мені не стало, а тільки гірше. У страху я прокинулася посеред ночі.

мені снилося що я перетворювалася в ворона і літала над крижаною землею яка від землетрусу тріскалася. після чого я сіла на Землю і стала сама собою. і мій улюблений уві сні чоловік забрав у мене перо-мій дар перетворення в ворона і подумав що я завжди йому брехала. але перо було не схоже на вороняче швидше на дуже пухнасте і велике сіро-біле як у дикого голуба. він замкнув мене зі своїм учителем чарівником в якому то замку і зв’язав. в його очах я бачила що він любить мене але не вірить мені. я поклала рук на живіт чомусь думаючи що я вагітна від улюбленого мною уві сні хлопця. ще уві сні було що я левитировать без крил, я була на кшталт феї. я завжди добре запам’ятовую сни, так що не удівляйтель таких подробиць.

Доброго дня! Допоможіть розтлумачити сон:

Сьогодні (з суботи на неділю) приснився сон-відкриваю двері машини (уві сні приснилася марка не моєї машини) на передньому сидінні поруч з водієм бачу сидить чорна ворона. Я двері машини відкриваю і ворона летить на мене і падає і застряє у мене в волоссі (ніби як заплуталася чи що). Я прошу одного її прибрати і він прибирає, але вона ніби як мертва . Мене не клювала і не каркала. І кажу, одному, що вона задихнулася сидячи в машині.Він її прибирає з волосся і забирає. Далі сниться, що я сідаю в машину і їду зі знайомою кудись.
Заздалегідь дякую.

Наснилося що врятувала гніздо ворони з пташенятами. Прямо тримаю гніздо а всередині пташенята і ворона, яка з переляку втиснулася в гніздо. Гніздо залишила у себе на балконі. Ворона коли летіла. Годувала її хлібом.

Я стою під дверима одного, до якого прийшов за сумкою.Друга немає і раптом влетіла ворона, собака злякалася її, втекла в коридор і померла.Я вийшов і побачив повінь.Що це означає?

ну в натовпі воронів стояла людина він хотів забратися в мій будинок мої вікна були відкриті і туди залетіла пара воронів одного я нагодувала йогуртом і почала закривати вікно а та людина не давав мені цього зробити але я все ж закрила вікно але та людина забрався через балкон другого вікна і зловив мене

За мною гнався великий чорний ворон .Хотів мене схопити своїми крилами а я від нього тікала.Потім він заліз в раковину і там помер.

сиджу з ким то, не пам’ятаю з друзями або рідними, спілкуємося, як раптом зі спини прилетіли два вороненка, один здоровий (по здоров’ю), сірий за кольором, другий трохи менший чорний і без дзьоба.Я бачу що йому потрібна допомога, а сама думаю що він не виживе без дзьоба, потримала і відпустила з руки маленького, як нізвідки не візьмись моя кішка, яка пішла з дому і не повернулася, я думаю що її порвали собаки, схопила зубами вороненка за те місце від куди повинен рости дзьоб, я не зволікаючи ставлю руку між ними думаю вона мене не вкусить і кішка відпустила вороненка, потім різко уві сні я обертаюся відчувши що за моєю спиною хтось стоїть, обернулася варто здоровий чоловік, я з переляку прокинувшись дивилася назад вставши з ліжка, як ніби наяву був в кімнаті, на цьому я прокинулася.Розтлумачте цей сон.

Вітаю! На початку сну я опиняюся зі своїми однокласниками в нашому місцевому універмазі (хоча школу я закінчила 20 років тому і вони мені ніколи не снилися). Сама я в шикарній норковій шубі, довжиною до підлоги і багатою хутряній шапці (я такого одягу не маю і ніколи не міряла), а чоботи в мене брудні, хоча я не люблю брудне взуття. Я по універмагу шукаю, де мені помити взуття і натрапляю на відділ з хутряними виробами, починаю міряти знову шуби, шапки, але купити нічого не встигаю, т.до. магазин стали закривати. Я з однокласниками вийшла і ми пішли, поки йшли вони потихеньку кудись поділися і я опиняюся вже поруч з мамою, сестрою, сусідкою і ще якимось чоловіком. Йдемо ми далі, а тут на паркані висить гарна сукня для дівчинки року на 4-5 (а у мене племінниця чотирьох років). Я сестрі кажу треба взяти твоєї дочки, простірнем і вона буде носити. Беру я це плаття, хочу звернути і покласти в сумку, а тут у мене раптом за хворіли обидві руки від у кола. Я розкриваю плаття, а там дві величезні голки, одна проста, інша іржава. Я плаття викинула і тут же підлетіла невеличка чорна ворона і почала каркати. Я кричу давайте швидше її гнати зараз що-небудь накркает і ми її швидко прогнали. Після цього йдемо далі, я думаю ми підійшли до будинку якийсь чи калдуньі, то чи знахарки, а у неї на даху будинку сидить величезний білий ворон і начебто посміхається. Я говорю навеное тут живе біла відьма, давайте зайдемо і все їй розповімо. Ми зайшли, там стара страшна беззуба бабця, але ми не злякалися, а на оборот розповіли їй і про голки і про ворон. Вона вислухала мене і сказала я тобі допоможу і зі свого беззубого рота витягла якийсь смердючий кульку і засунула мені в рот і сказала розсмоктується. Я цю чуйствовала Скво сон і тут же поснули.

Мені наснилося, що я йду по дуже красивою блакитній воді, але в зовсім красивому місці і навіть в моменті жудко. Іду я по дерев’яній стежці, виложіной на цій воді, яка до всього ще й притоплену чуть чуть. навколо мене літає зграя ворон які каркають, а в воді лежать голови ворон!

ворона залетіла в дім і до мого рота Хотіла покусаті мій язик. ее Вигнан а вона за вікном все рвалася у дім

я з подругою і другом сиділи в лісі убералі від мачіхі яка не хотіла щоб я уходіоа ри неї у тут різко місце чорних тучь ворони, багато, воронів вони мене забрали і забрали в німо.

снилися дві ворони які нападали а я відмахувався і підбив навіть одну каменем до чого цей сон

Доброго дня, Тетяно. Мені приснився сон, в якому зграя ворон переслідує мене і я намагаюся від неї втекти, постійно десь ховаюся і біжу. Далі мені сниться, як підходить до мене подруга і каже, що така ж зграя зараз у якійсь могили.

Мені снилося, що я перебуваю в селі у батьків. У нас в цьому році зустріч випускників &# 8212; 10 років. Мені подзвонив мій друг, у нас були давно з ним відносини. Перед новим роком він повісився (кажуть, що через проблеми в сім’ї). Він мені вже снився один раз. А тепер подзвонив мені з пропозицією переїхати до нього жити. З мого двору проглядається наш цукровий завод (мій будинок знаходиться вище за рівнем). Я говорила по телефону і повернула свій погляд в бік заводу, так як після пропозиції переїхати до нього (померлому одному) жити, я машинально глянула в той бік, т.до. він жив теж в тому напрямку, тільки лівіше від заводу його вулиця. І дивлячись у далечінь на завод, охоплюючи його поглядом, над ним я побачила зграю ворон, сон був дуже темним, як осінь похмурим ввечері і зовсім без фарб. Я відповіла, що подумаю над пропозицією, але в цей момент мене почала лякати картина з воронами і я прокинулася&# 8230;

Снилися три ворони залетіли в квартиру. Двох зловила і відпустила відразу. Третю зловила покривалом, подивилася в її очі. Вони були такі добрі. І я після цього відпустила її.

летіла ворона..недалеко..і крилом вдарила по обличчю (таке відчуття що вона вдарилася всім тілом) я це відчула і прокинулася..кілька секунд я відчувала цей удар крилом

я був в незнайомому для мене місці, там були великі камені і пагорби і на одному з каменів з’явився великий ворон, він просто сидів, я його не злякався .сон був якийсь холодний і сірий, я його толком і не запам’ятав, але я чітко пам’ятаю великого ворона. Сьогодні мене всюди переслідують невдачі (

Одна ворона летіла дуже швидко на вікно і врізалася в скло, а поруч було скло а сітка на вікні, на якій вже сліди від дзьобів, і дві ворони летіли теж на мене разом тримали в дзьобах що-закривавлене, якогось звірка

снилося що я повертався додому а у дворі чорно біла ворона велика як гусак.спочатку я до неї подошол хотів взяти приголубити, вона мене спочатку схопила за палець але не вкусила потім приголубив її як кішку і хотів відпустити, але вона виявилася не літає або просто не хотілося летіти.я птался її підкинути щоб вона улітела але вона падала і мені доводилося її ловити.

ворона залетіла у вікно на роботі, спочатку села на стіл, потім полетіла.Потім залетіла інша, але я не пам’ятаю, щоб це була ворона і села мені на голову, я її намагалася вигнати, але вона знову намагалася залетіти і в підсумку я її напевно вбила

Уві сні, спочатку було 3 ворона, але потім вони почали битися між собою і залишилося 2 ворона. Було це вночі, в лісі, світила яскрава місяць. Я сидів під деревом, великим дубом .Потім ці 2 ворона спустилися до мене і почали каркати, голосно, я захотів втекти, але мені стало цікаво. Як раптом ці 2 ворона одночасно злетіли і сіли мені на плечі і розмовляли зі мною, я відповідав на їхні запитання і підтримував розмову. Хоча з вуст мої як долинуло жодного звуку. Через деякий час подув сильний вітер . На цій ноті я прокинувся .

я руками душила ворону вона була якась ручна что-ли якийсь чоловік її посилав я на них лаялася і він відправляв її до мене вона вкусила мене за палець була кров я її обернула ганчіркою і задушила кинула в сміття ця людина звернувся будь то ящіркою і пішов за нею

Мені наснилися три мертві чорні ворони, а коли я почала підходити ближче, то одна з них встала і втекла.

Мені наснилося, що я в чужому величезному будинку, і якимось чином там з’явився ворон і сіл мені плече, у мене божевільні мурашки, я його дуже боялася і просила допомоги що б його прибрали, боялася навіть поворухнутися, і потім хтось з моїх друзів (точно не пам’ятаю, пам’ятаю що хлопчик) прибрав його, і в пакет його засунув і толі вбив толі немає, точно сказати не можу.

Доброго дня, Тетяно. Мені снилося, що до мене в будинок залетіла і я почав її підгодовувати і грати з нею. Після чого, моя білосніжна кішка почала битися з цієї вороною. Загальний емоційний фон у всього цього був досить веселий. 🙂 Дякую гарного дня.

Привіт, мені приснився сон в якому я побачила в далеке що то чорне, і це наближалося, потім я зрозуміла, що це ворони, вони чогось злякалися і відлітали в мою сторону, вони пролітали наді мною, їх було дуже багато

залетів в кімнату маленький вороненок, а величезний ворон його рятував і бився у вікно кричав, я і чоловік намагалися їх вигнати з кімнати

Доброго дня!
Мені наснилося, що я &# 8212; ворон, і я хочу залетіти у вікно своїм сусідам, які в дійсності намагаються мені і моїй родині нашкодити. Так ось, я намагаюся влетіти у вікно, але не можу &# 8212; воно закрите, а розбити його я не можу. Тоді мені спадає на думку, що розбити це вікно можна тільки своїм дзьобом. І прокидаюся. Розтлумачте будь ласка, може, цей сон дає підказку як позбутися капостей сусідів? Щиро Дякую.

Чорна ворона прилетіла я отганяла вона не відлітала чорна кішка з’явилася .Кішка чорна побігла за чорною вороною, ворона отклювала голову кішки а кішка відгризла шию вороні, взагалі один одного по вбивали.

Там де я сплю зі своєю дружиною (я сплю біля стіни) приснився ворон (на) в стіні стирчала голова і хвіст, ну і лапи на зразок, я її відганяв а потім прокинувся, з 17,06 на 18,06,2015

Mne presnilos kak ya s moim otsom sideli za stalom, ya kormila bolshogo chiornogo vorona on ne mog somostoiatelno letat, posle etogo preleyeli esho dve vorona I zabrali ego. On so mnoi poprashalsia blagodarnim vzgliadom.

Бачила прирученого ворона. Він тикав дзьобом мені в обличчя, а також я часто його обіймала як улюбленого вихованця. Підкажіть будь ласка, що це означає?

мені наснилося що я лежу або сплю і залетів красивий голуб ніжний такий радосно а потім дивлюся і ворона я злякалася а вона повертає голову і посміхається така добра ворона і перестала бояться і легко і приємно стало на душі

Яспал на вулиці я не знаю почала мені це чи ні але ворона села мені на голову і мені стало боляче Валос вона каббутоби тримала волосся потім я прокинувся і рукою прибрав її з голови

Зграя ворон (4-5) паморочиться на моїй дільниці, в районі альтанки, одна падає на лавку з розкритим дзьобом, інша витягує у неї з глотки голову дохлої ще однієї ворони, мій щеня кидається до цієї голові, я кричу &# 8212; не можна і прокидаюся

Я ішла по доріжці і там ходили голуби, вони не цокали а просто ходили я захотла зловити одного і в тоді на мене налетіло купа ворон і одна з них почала мене бити по горлу і після цього я різко прокинулася і на шиї там де вона мене била боліло!

Десь в гаражах, толі бігав від кого-то, чи то бігав за кимось так і не зрозумів. На одному з гаражів сиділо близько 5-три величезних чорний ворон і прістольно дивилися на мене, погода була дуже брудна (слякать). Я спробував їх прогнати, вони кинулися на мене, росли чого я прокинувся.

Ворони дивного кольору, коричнево-руді б’ються до нас у вікно.Мама взяла і відкрила.Вони залетіли і їх стали ловити собаки (у нас одна, але уві сні їх було багато).Якихось просто собаки їли, інших вбивали і ті валялися по всій кімнаті.було моторошно!

Я десь стояла, не пам’ятаю де, але там було світло. Потім побачила білу ворону йде близько мене або до мене, точно не знаю, а за нею зграю таких же білих ворон.

вранці 15.07 бачила сон. відчуття після сну неприємні. Сон: моя спальня, поруч зі мною в ліжку невідомий чоловік. ранок. бачу в кватирці велику чорну птицю, ворону, яка сидить і дивиться на нас. вона не змогла залетіти, так як їй поміщав щільний тюль (насправді таке на вікні немає) . Я дуже злякалася, але птицю прогнала.

Сьогодні вночі (15-16 липня) моєму батькові наснилося, що на нього напав ворон. Спочатку він був невеликого розміру, потім збільшився в розмірі. Батько ніяк не міг відбитися від нього і щосили намагався відірвати його від себе, закричав і в цей момент прокинувся.

Мені снилося що я тікаю від кого-то а за мною летить зграя з 10-15 ворон, деякі були бежевого кольору а решта чорні і одна з чорних ворон пролетіла біля мене і зачепила моє праве вухо. Весь сон відбувався як у фільмі &# 171; Дивергент &# 171; за стінкою. І ворона зачепила моє вухо так само як Фоур зачепив вухо Беллатріси.

ми сподругой сиділи налавке прилетіла ворона села їй на коліна я з переляку втекла ворона села мені на ліве плече прокаркала насрала і полетіла а потім дочка мені витирала його

Вітаю.Наснилося, що в напіввідчинені вхідні двері зайшли два голуба і ворона, заходили по черзі і я брала кожну птицю в руки і випускала в вікно. До цього приходили дві жінки дуже маленького зросту&# 8230; я не хотіла щоб вони приходили і виставила їх&# 8230; цих жінок я не знаю.

Доброї ночі, знаходилася я на знімній квартирі, була не одна.Зі мною була моя колега, ми вийшли на балкон покурити (вікна металопластикові стояли на провітрювання) через деякий час до нас у вікно врізався ворон при чому він був з людським обличчям, він зі мною розмовляв і говорив що все добре, що він не заподіє мені зла і прилетів мене захистити.Але я йому не повірив і плюс колега мене стала вмовляти і налаштовувати проти нього, після чого я закрила повністю вікно і він на мене дуже образився, після цього я прокинулася, підкажіть до чого цей сон?

Вітаю! в подробицях сон не пам’ятаю, але яскраво запам’яталася блискавка в небі десь далеко, і відразу після неї на її місці утворився хрест з ворон. До чого цей сон?

Мені наснилося, що я, якийсь хлопець з дівчиною йшли по вокзалу. Коли ми вийшли назовні, то я виявила, що дівчина, яка йшла з нами загубилася і ми ніде не могли її знайти. Потім я побігла до найближчого кафе, там стояв великий чоловік, а поруч з ним сидів ворон. Людина сказав, що ворон може допомогти в пошуках, варто тільки описати йому людини. Так я і вчинила, пале чого ворон полетів, а коли повернувся чоловік сказав, щоб я йшла за ним. У підсумку ми знайшли дівчину в грубці на вокзалі (живий).

Мені сниться, що я сплю в своє кімнаті і прокидаюся від того, що.на.мене дивиться ворона, а вона незвичайна. Я беру її хвіст, а.він весь, як у вишиванці (як на.українських хустках) дуже красиво. Вона починає летат по кімнаті, і проситься випустити її. Я відкрила вікно.і .вона полетіла.

Уві сні я побачив на вулиці багато чорних ворон і хотів спіймати одного і зловив але вона була в ланцюгах і потім мій батько казав відпусти її я сказав що ворони дуже розумні птахи і тут ворона мені сказав що йому залишилося жити не багато і я відпустив її коли він полетів її перо потрапив мені в рот але я не міг винести перо через рота ВСЕ:

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, витлумачити сон. Наснилося … Я перебуваю в квартирі. Але не в своїй. Начебто в бабусиній (не впевнена). На вулиці темно. Чую галдешь птахів. Знаю, що на кухні відкрита кватирка. Уві сні розумію, що птах залетіла в будинок – це не добре. Біжу на кухню. На кватирці сидять ворона і вороненок (дві чорні птиці) і галасують. Я штовхаю кватирку, щоб закрити, але вороненок встигає залетіти. Він сів на підлогу. Точно пам’ятаю як зловила його рушником і здається викинула в кватирку. На той момент ворони на ній вже не було. До чого такий сон? Наснилося сьогодні, з неділі на понеділок. Заздалегідь дякую

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що у мене на кухні за якийсь фіранкою звідкись взялася ворона, хоча вікна були закриті, я її хотіла прогнати, а вона ніяк не реагувала, тоді я взяла її і викинула на вулицю, виявилося, що вона хвора і не могла летіти! Дайте відповідь мені будь ласка! (Ще в цю ніч у моєї дитини була висока температура, може сон з цим пов’язаний?)

Мені наснилася ніч, але не пізня, було видно все. Вдалині задзвеніли церковні дзвони, передзвін, я пішла на їх дзвін, близько церкви чоловіки копали землю, літало багато ворон, в своїх пазурах вони тримали по 5 воронят в кожній лапі. Один впав Вороненя, він був поранений. Я його ближче посунула до вороні, щоб вона його зализала. І думала, що ворони живуть довго, років 200-300.

Вітаю! Приснився сон не можу розтлумачити. Приснився величезний чорний ворон, красивий як мені уві сні здавалося.Він мене обняв своїми крилами, перетворився на чоловіка поцілував і сказав &# 187; Досить&# 187;. Сон дуже яскравий&# 8230; запам’ятався в фарбах.Прокинулася з відчуттям спокою..

Вітаю! Наснилося, ч то в квартиру залетів голуб, сів на голову і дуже сильно вчепився в неї кігтями, а потім бачиться, що це не голуб, а чорна ворона. зігнати її не могла.

Здрастуй, сниться, що я їду по дорозі і з неба падають палаючі і вже згорілі чорні птиці, схоже на ворон, падають на всі боки.

Мені наснилося, що вся підлога в моєму будинку усипаний борошном і з’являються багато воронячих слідів, ворони ніби вони невидимі, потім починаю бачити силуети ворон і мене жахає їх кількість, вони були всюди на кухні, коридорі, і в кімнаті на першому поверсі, а потім зі стін і стелі почали лізти канати, далі я прокинулася. Будь ласка допоможіть розшифрувати сон, такого типу сниться вперше. спасибі.

Снилася ворона, яка намагається, через балконні двері потрапити в квартиру. Нападала, вхопила за палець, ледве злякався її з руки. Я її скидаю з п’ятого поверху, вона повертається. В кінці я її вдарив, про перемичку балкона, вона розпалася на дві і перетворилася в дві маленьких, милих собачки, правда бігали вони, вже під болконом, ціла купа. І головне, що уві сні, я розумів, що ворона в вікно, погана звістка, тому намагався її не пустити в будинок.

Снилося, що якийсь невідомий чоловік в плащі приносить клітку з чорним вороном і починає її підкидати і кидати об землю. При цьому мені дуже шкода ворона всередині, т.до. він виглядає наляканим. Чоловік явно намагався позбутися птиці, т.до. вона йому набридла. Кинувши розламану клітку, чоловік іде, а я спостерігаю за діями птиці. Ворон приходить до тями, п’є воду, вилазить назовні з клітки, і я бачу, що він намагається з’їсти голову сушеної риби (типу вобли), т.до. голодний. Погляд у птиці проникливий і гострий, хоч він і змучений. Гав не каркав і до мене не наближався. Я спостерігала за ним з боку.

Я стою і бачу з боку як приземляється величезний ворон.потім він мене закрив крильяміі після того як він мене відкрив (випустив з обіймів ткак сказати) у мене як ніби на руках сліди від його пазурів залишилися,. і чому то був рудим а не чорним

ворона викльовують собі внутрінею і кричала, ніяк не реагувала на присутність кого або, справа була на водоймі, що то типу риболовлі, вудки, мох, багно, болото.

вітання!
У ніч з вівторка на середу бачив дивний сон:
&# 8212; я побачив що велика чорна ворона залетіла в приміщення і не може вибратися, при цьому не видає ні звуку, просто махає крилами. Я підійшов і спокійно без страху взяв її в руки, вона не чинить опір, і опинившись вже у себе на балконі випустив її&# 8230; Вона улелела не відразу, а зробивши коло скинула мені щось незрозуміле (не знаю, хустку може&# 8230;) в знак подяки. Я піймав це, посміхнувся і з почуттям виконаного обов’язку, не розглянувши що це було йдучи прокинувся&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ