Сонник Волосся в їжі 😴 наснилися, до чого сняться Волосся в їжі уві сні бачити

Наснилися волосся в їжі – одноманітність життя надає на вас гнітюче вплив. Ваша душа прагне змін.

Постарайтеся внести в неї розмаїтість, додати креативу, тоді вийде знову повернути життєрадісний настрій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосся в їжі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосся в їжі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
Мені наснилося, що я зробила салат, а коли стала заважати його, побачила одну волосина, і почала тягнути її з салату, волосина була довгою. Затам я побачила ще кілька волосин, потім пучок, я намагалася витягнути все волосся з салату. Що ЕСП сон означає?
спасибі.

на столі стояла тарілка з вареною картоплею, апетитною.але на одній картоплину була довга, чорна волосина.я її тягнула, тягнула але вона була не скончаема.картопля була красивою з маслом і кропом.але волосина теж красива, чорна але дуже довга.

В їжі попадають чорні длиние волосся&# 8230;.і ще падіння з 9 етоже в результаті я залишився живий але з переломом щелепи і скули

Мені снилися багато не знайомих мені людей, стояли столи, я накривала на столи. Потім мама кинула моє ковдру на стіл, прям на їжу, я почала на маму обурюватися і прибрала цю ковдру. А потім все викавирівалі волосся з їжі.

готувала їсти яйця смажила, по мойму два. побачила волосся . хотіла витягнути не змогла. Подолу сестричка початку то щось говорити, а я обурююся, що дістали ці волосся. потім нарешті витягла і не один волосок як очікувала, а цілий жмут волосся.дуже уевілась

Мені снилося що ми в кімнаті за столом їмо, на проти мене трохи лівіше батько а з права на початку столу моя кохана, раптом я розумію що жую грудку волосся, я розмотувати, там пасмо волосся чорних (як у моєї дівчини), дивлюся на батька на неї, потім йду в іншу кімнату до матері вона сидить я показую говорю що це може значить, вона чомусь говорить нічого страшного і все. Треба відзначити, що зараз мої батьки не знайомі особисто з дівчиною так як трохи проти щоб ми були разом, зараз через це є конфлікти і з ними і з дівчиною, що це все означає? Спасибо =)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ