Сонник Волосся розчісувати 😴 наснилися, до чого сняться Волосся розчісувати уві сні бачити

Сниться, що розчісує волосся – до переосмислення справ, приведення в порядок думок і своїх вчинків.

Зачісуватися перед дзеркалом – бажання розібратися з ситуацією. Розчісуєте волосся іншій людині – проявіть більше м’якості в спілкуванні з оточуючими, інакше ризикуєте опинитися на самоті.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Волосся розчісувати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Волосся розчісувати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Бачив як моя дівчина розчісує волосся маленької дівчинки, волосся довге до підлоги, світлі, приснилося з п’ятниці на суботу.

Zdrastvuyte, я уві сні бачила як би моя сестра мене расчосівает мою волосу і дивлюся мої волоси випадають

сон приснився чоловіку-я рсчёсивала сиві, рідке волосся на голові його старої матері (вона в житті хвора), а він мив підлогу в її будинку, в цей же час

У мене стрижка коротка в життя. І волосся тонке і м’які, як шовк. А тут мені сниться, що я дивлюся в дзеркало і не вірю своїм очам, копиця густих, красивих, блискучих волосся. Я чіпаю своє волосся і милуюся, красиві, густі, хвилясті&# 8230; Таже стрижка, що і в житті, тільки багато красивих густого волосся&# 8230; дуже мені приємно було уві сні, радість відчувала і захоплення

Мені наснилося, ніби я розчісувала волосся своїй приятельці, подрузі! І як ніби у мене волосся було густе. Що це означає ?

наснилося моєї дочки Златі сон вона в армії зараз служить.У неї є там один-колега по роботі роблять знімки.Якось ніби він їй розчісує дуже ніжно їй волосся і збирає акуратно вмзаколку.Злата запитала навіщо ти це робиш, адже ти просто так нічого нікому не робиш, значить тобі щось від мене треба. Він сказав -так. Але не пояснив .Сон був з четверга на п’ятницю віщий.Цей хлопець розумний і у нього всюди зв’язку і все ,.лижуть йому зад в армії а він їх використовує в своїх цілях на благо його роботи в армії. Тільки Злата відноситься до нього на рівних без реверансів.Друзів у нього немає одні пріхлебали споживачі.

Сьогодні мені снилося, що я розчісувати волосся як зазвичай вранці. а вони рідкісні-рідкісні&# 8230; У мене коротка стрижка і волосся з сивиною спереду. Двома днями раніше, бачила уві сні, як вони у мене випадали. Обидва ці сну бачила в дзеркалі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ