Сонник Волосся причісувати 😴 наснилися, до чого сняться Волосся причісувати уві сні бачити

Гарна зачіска, волосся, зібране в пучок – вірні друзі і гарний настрій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Волосся причісувати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Волосся причісувати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, то улюблений зачісує мені волосся, потім кінці волосся заплутує і говори що дуже скучив, потім чомусь бере кінці волосся в зуби і ну далі дуже інтимно

я вийшла заміж, в сусідній кімнаті стіл накритий, гості, всі чекають мене, я перед дзеркалом одягаю хустку білий, щоб вийти до гостей, але одягаю його, як пов’язувати мусульмани, при цьому у мене не виходить красиво зібрати волосся, вони розсипаються з зачіски , і &# 171; чоловік&# 187; виходить мені допомогти, він сам зачісує мені волосся і намагається зібрати в зачіску. Дивний сон&# 8230;.

Мені приснився померлий батько, він мені розчесав скуйовджене волосся. Відчуття були дивні, я спочатку не хотіла щоб він мене розчісувала. негативних емоцій після сну не було. До чого сон?

Вітаю! Наснилося буд-то я біжу в салон краси, спізнююся за часом, але з перукарем домовляємося швидко праскою випрямити, а в підсумку я бачу зачіску, три великих пучка, перетягнуті кольоровими гумками. Так я йшла по широкій вулиці, а всі перехожі оберталися, всім ця зачіска подобалася.

Наснилося що мій батько, який давно помер, мене мив, і мив моє волосся і розчісуючи, а волосся мої стали зовсім короткі і сплутаність, а він каже-ну нічого, ось так гумкою приберемо всі&# 8230;. До чого такий сон. Наснилося на четвер вранці. спасибі!

Спочатку я причісувала довге волосся своєму керівнику-жінці, але не виходило, впала шпилька під ліжко, я полізла її діставати, побачила там павучків, посередній з павутиною, вирішила їх задавити, змахнула павутину і двох розчавила, третій втік, дістала шпильку, вилізла з -під ліжка і причесала гребінцем довгу чубок на бік начальниці і заколола шпилькою

Я стояла перед дзеркалом і розчісувала волосся, і вони були довші чим у мене насправді, це було у ванній кімнаті поруч хтось був здається сестра

Наснилося, що розчісувати волосся. Вийшла гладка зачіска. волосся вологі. До плеч. другий сон. Навколо бігає кілька собак. добрі. Налаштовані до мене були неагресивно. Деяких я навіть гладила.

я опинився в армії, солдати все казахи, побачив машину на яку вчився в учебці.потім з’явилися матері цих солдатів все в світлих накидках.я зрозумів що я там зайвий і виявився в ошатною ділянки (шахта) знаю що зробити йду в лампову а лампа зіпсована, мене посилають її замінити.листопаді пішов до виходу стовбура у там біля стіни побачив маленьку дівчинку .трохи іспачканом плаття.кликав її але вона не підійшла.поснули.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ