Сонник Волосся на руках 😴 наснилися, до чого сняться Волосся на руках уві сні бачити

До чого сняться волосся на руках у дівчини? До багатства. Волохаті руки у жінки обіцяють досягнення успіху в поточних справах і фінансових питаннях.

Ніщо не заважатиме виконанню намічених планів, все задумане здійсниться в найближчі терміни.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосся на руках, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосся на руках уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, бут до ввожу долоню в своє довге волосся і велика кількість прямо в руці і залишилися, як би випали, але безболісно … Я подумала уві сні, що хвора на рак

Тетяна, доброго часу доби!Сьогодні мені приснився сон, ніби у мене руки до ліктя повністю в густих чорних волоссі і я цікавлюся у подруги, насправді яка працює перукарем, як мені позбутися від цієї напасті!До чого цей сон?спасибі!

Мені наснилося, що я роблю депіляцію на тильній стороні долоні і пальцях рук, кремом для депіляції але не можу нормально зробити))

Вітаю! Мені наснилося, ніби я зустрілася з якоюсь жінкою-провидицею, і вона сказала, що для того, щоб у мене все було добре, мені потрібно прибрати подряпини на руках (від кота) і дала для цього якусь червону рідину, я стала поливати їй руки (кисті), а на них були волосся

Я побачила волосся чорне і злегка кучеряві на своїх руках (на внутрішній стороні руки до ліктя), голили, а вони знову там були. Волосся м’які на дотик. Раніше ніколи таке мені не снилося.

бачила чорний кучерявий волосся на обох руках між пензлем і ліктем. потім я їх зняла легко, і руки виглядали як зазвичай

Снилися чорне волосся під пахвою їх було дуже багато, і від переляку я їх почала виривати руками, після дивлюся на зап’ясть вони почали рости заново.

мені наснилося що я зібралася їхати в Африку, що б залишитися там жити, і тут бачу що на руках (ОСОБЛИВО НА ПАЛЬЦЯХ І МІЖ НИМИ) почали рости чорні жорстке волосся, деякі з них сиві. хочу їх обрізати але мені кажуть, що це нормально. і ще руки з зовнішнього боку долоні стали наче лапи котячі. потім я беру чорний маркер і малюю на животі сердечко і зафарбовую його&# 8230; при цьому мама каже що б я не хвилювалася і до зими повернулася

Бачила на своїх руках волосся, хотіла їх вищипнути але передумала, а волосся було світле і довгі для рук. Потім бачила молоду жінку у неї волосся доглянуті і меліровані. Після сниться що я в руках тримаю шматок сирого м’яса (дістала з холодильника)

Мені наснилося, що на моїх долонях росте волосся чорне кучеряве. Я почала їх голити, долоні стали рожеві, з стирчать чорними волосками. А потім я побачила на своїй долоні пучок трави зеленої, теж видалила, був отвір, болю і крові не було

мені наснилися світле волосся, як ніби знебарвлені на обох кистях рук збоку долоні біля великого пальця.довжиною сантиметрів п’ять шість.

Начебто в мене ламаються волосся по довжині і я їх тримаю в руках. Пристойний пучок-жменю. На вигляд і на дотик здорові. Я це відзначаю уві сні. Не розумію чому вони у мене в руках, адже вони здорові волосся. Я не бачила як вони зламалися, але припускаю, що це так. кажу чоловікові &# 8212; дивись скільки волосся зламалося. Бачу відображення в дзеркалі своєї голови і знаходжу себе не дуже зіпсованою в зв’язку з втратою волосся.

наснилися довге волосся на передпліччі, світлі, я дивуюся, звідки вони взялися і думаю про те, що їх треба зістригти, тому що це недобре

Доброго дня, Тетяно! У ніч з вівторка на середу мені наснилися темні, густі, довге волосся на руках аж до пальців. Дивлячись на кошлаті руки, дивувалася, звідки вони, я ж начебто видаляла їх лазерної епіляції. Потім виривала їх з кистей рук: деякі виривалися, а решта &# 8212; немає, але болю не відчувала.
Завчасно дякую за відповідь.

З повагою,
Лейла.

У мене коротка я стрижка, мені приснився сон в якому я збираю в довгий кінський хвіст своє волосся, вони густі, в усе ще я розглядала волосся на своїх руках, вони були світлі густі і довгою більше 1 см, все відбувається на тлі сонця, все що я пам’ятаю

Вітаю! Сьогодні мені наснилися волосся на руках, вони були густі й світлі, довгою більше 1 см, ще мені приснилося що я збираю в кінський хвіст своє довге волосся, хоча в житті у мене коротка стрижка, і багато сонячного світла, це все що я пам’ятаю з цього сну

мене звуть Гаухар мені приснилося що у мене на кисті руки виростлі волосся що можна заплітати коси а тітка моя побачила волосся і каже боже мій

я не пам’ятаю подробнотей.але знаю що сумбурний-то перуку з довгим блонд-волоссям, який мені одягли .І я зустрілася змолоду людиною незнайомим мені.Потім де -то і чому то наснилися волосся на руках.Я начебто зробила депіляцію (думки уві сні-воно так іє) і тут натебе волосся густим лісом.

наснилося, що збираю своє волосся у високий кінський хвіст, потім вирішую, що він занадто високо вийшов і опускаю його нижче. волосся красиві, чорні, довгі, блищать здоровим блиском. у мене в житті волосся теж чорні і довгі, але уві сні вони були ще довше і красивіше

волосся на руках
хтось їх спочатку розчесав, на зразок того, як розчісують брови, після пофарбували в чорний колір

Вирвав з нігтя вказівного пальця 2 волоска і з кулака 1 волосок але не до кінця. Довго дивився на корені цих волосків.

мені наснилося що на моїй правій руці симетрично виросли волоски приблизною довжиною до сантиметра, коли я їх чіпав було боляче, вони були товсті, нагадало мені колючки, сон був дуже реалістичний. Коли я захотів їх обрізати, я прокинувся.

просто наснилося що у мене кучеряве темне волосся з’явилися на руках до ліктя, більше нічого не пам’ятаю

30.03.15 роки приснилося, що померлої мами показую багато що випали волосся. волосся на моїй голові при цьому було багато. Справа була в Абхазії, де жили колись мої бабуся і сестра. Далі снилася ведмедиця з ведмежатами. Вона гарчала на всіх, але мене не чіпала.

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні мені прісної сон, ніби я почала розчісувати волосся і збирати їх в хвіст. Проводжу по волоссю руками, а волосся такі м’які і пухнасті, переливаються, дуже красиві і довгі, не такі як у мене в житті, хоча колір мій. А потім підношу ліву руку до лецу і раптом бачу, що велика частина волосся у мене як би з пальців зростає, причому з одного пальця переходить в другій, потім в третій. Волосся як ніби зшивають пальці між собою, причому ніякого болю я не відчувала, але чітко відчувала, як волосся всередині пальців натягнуті. Я починала рухати кінцівками і відчувала це. Потім я почала волосся з пальців витягувати і набралася така важка копиця, а на голові залишилося, так би мовити, три пера.я зібрала волосся з пальців як би в пучет. Він вийшов досить довгий і важкий. Я навіщо то його повісила собі на лікоть. І була начебто навіть задоволеною уві сні. Уві сні так само було багато людей, мої родичі і друзі, і ще один молодий чоловік-незнайомець, він весь час намагався у мене етотпучек волосся забрати, але я так і не віддала.

Мені було тепло і комфортно, я дивилася на руки і побачила що вони покриті волоссям до самих пальцях і було здивування і посмішка.

Вітаю.Я видаляла волосся з рук&# 8230; дивлюся а вони все одно волохаті&# 8230; і більше не стала, а то подумала що буде колотися

Мені наснилося що я зустрів свою дівчину, ми з нею гуляли, а потім в моїх руках виявилися її волосся. Це було страшно. До чого це?

Хотіла поправити зачіску (хвостик) і залишилася з косою в руках рудого кольору. Начебто це був шиньйон. (У мене в реальності чорні).

Мені мені наснилося, що я сиджу в компанії дорогих мені людей, що то обговорювали і раптом я глянула на свої руки, і одна рука волохата, дуже довге волосся, а друга нормальна!!

Приснилася жінка яка помітила волосся у мене на руках. У мене на голові була фата з яскравими квітами хоча я заміжня.. І молоді дівчата наснилися уві сні з яскравими вінками на голові. Собаки бігали веселі з вінками на голові

Доброго дня, Тетяно. Якийсь чоловік з довгим волоссям на голові в майці або без майки сидів до мене в підлогу оброта і з лівого передпліччя вирвав кілька волосинок і простягнув мені маючи на увазі, що він мені надає допомогу для майбутнього подолання чогось. Я взяв ці волосся припускаючи їх використовувати чи порвати зі змовою, то чи спалити в потрібний момент. А потім він мені протягнув в іншу руку акуратно зрізану і згорнуту довгу пасмо свого волосся з голови. Як би маючи на увазі ще засіб для чогось.

Доброго дня.
наснилося швидко зростаючі волосся на руці лівій. росли з двох невеликих отворів. по фактурі &# 8212; жорсткі, але дуже поддатліви на згин. Уві сні вони схожі були на тонкий завиток коричневого метала без блиску, трохи вирісши, розросталися як дерево. вони спокійно виймались з цих отворів. Вони не гоїлися, а всередині що повільно рухалися, хоча ущільнень і патологій не було

мені снитися що ми з мамою в якомусь приміщенні, і хочу прибрати волосся на руках, спочатку я їх намилила потім все їх тітка облила воском і почала водити вогнем по руках, і потім я стала віддирати віск від рук і все волосся пішли.

Перебуваю в квартирі, збираюся вийти пройтися, поправляю своє волосся і половина залишається в руках . Починаю плакати, кричати. Це наснилося мені сьогодні вдень.

Доброго дня!
Мені наснилося що я з пальців снімвю пасмо волосся як після збиранн буває на ганчірці або в відрі мокре волосся залишаються так і я знімав Клочек мокрий з пальців. Чвет чорний. Коли чнімал лаявся з жінкою яка намагалася мене образить обманом.

Я і мій коханий показали один одному руки. Його руки були гладкі, без волосся, хоча наяву це не так. На моїх руках було світле волосся. Всі

Я перебуваю в храмі, сиджу на лавці, подивився на праву руку і бачу повільне поява малюнків (які то знаки) я почав молиться і знаки зникли а потім через деякий час на долоні виросли довге волосся

Мені снилося що у мене волохаті руки. Все було дуже густо прямо як у кота. Скажіть мені будь ласка що це могло б означати?

Я не пам’ятаю весь сон, а тільки його частину, яскрава пляма, яке до сих пір стоїть у мене перед очима. Я бачу свої руки, вони чомусь смагляві, вкриті чорним волоссям довжиною близько 3 см. А насправді волосся у мене на руках дуже мало і вони світлі.

Наснилися волосся ростуть на руках, при цьому уві сні я думаю про те, що я ось-ось робила депіляцію а вони знову так швидко виросли. І дуже дуже багато волосся, але виглядало все акуратно, естетично.

Сидів я в туалеті і коли постало то з правого боку було дзеркало і все в невеликих світлих плямах я вийшов з туалету щоб сказати що треба витерти коли вийшов то побачив на підлозі лежали довге чорне волосся я їх підняв і пішов у ванну щоб запитати чиї це волосся відкривши двері я побачив жінку говорить з хлопчиком маленьким і у неї було довге волосся до пояса і я зрозумів що це не її волосся тоді я сказав про плями на дзеркалі і вона дала мені рушник щоб я їх витер і на цьому сон закінчився .

у мене вся рука була в волоссі, довгі, чорні. І я купила вологі серветка, хотіла зробити депіляцію

Сьогодні вночі мені приснилося, що у мене виросло волосся на руках і ногах досить довгі, при тому я уві сні думала, що тільки перед новим роком поголила і не могла зрозуміти що зі мною.

Привіт)) розчісують волосся і на гребінці залишився величезний жмут волосся.Я його сховала в кишеню.За те ще раз дістала і почала розглядати.Було літо і я сиділа на якійсь горі і дивилася на природу.Все було красиве і зелене)

на моїх руках були густі, чорні, красиві, довгі, прямі волосся!

на вказівному пальці правої руки виріс довгий чорний волосся. дуже довго намагався вирвати, але про був дуже міцний і не піддавався. в кінцевому підсумку вирвав, болі при цьому не було.

перед дзеркалом я робила зачіску і коли я закінчила з головою на кисті точніше на кожній кісточці виросло по одному довгому 25см, і по два коротких,,

я кому то показувала моє волосся на руці потім наносила на обличчя рожеву Румяну

Вітаю! На лівій руці з тильної сторони долоні частково пучок чорного волосся (біля великого пальця). Не знала, що мені з цим робити, з думками щоб підстригти, прокинулася.

Вітаю!мені сьогодні наснилося, що я побачила що в мене на обох руках великі клапті з волосся, як ніби голили руки, але волосся залишилися.А також снилося як я тримаю на руках чорно білого кролика і він мурчит

Тетяна, здрастуйте.
Мені приснився, сон, що я перебуваю палаті пологового відділення, мене оточують породіллі і медичний персонал. Потім мене відводять в інше приміщення, після я бачу себе в коридорі, сидить на кушетці.
Потім з’являється чоловік, у якого одяг в крові і кашляє він кров’ю. Потім я сварачіваем штани які забруднила в крові і намагаюся зробити так, щоб не було помітно, що я їх випочкала і мене за це не насварила. Потім я йду по коридору, а після мене залишається кров і і шматки живої тканини.
Потім я опиняюся в палаті, де на ліжку лежить немовля з блакитними очима, я цілу його і коли спускаюся до області живота то бачу геніталії новонародженого, це дівчинка. Ще помічаю, що ручки у малюка покриті щільними сивими волосками.
Потім в палаті з’являється натхнена дівчина, я її впізнаю, це колишня дівчина мого хлопця (з яким ми на сьогоднішній день розлучилися), а я намагаюся зробити так, щоб вона мене не побачила.
На цьому мій сон закінчується.

У мене довге волосся і вони мені уві сні наснилися тільки як ніби я їх хочу помити половина волосся на руках. Мою і думаю як я їх назад прикріплений&# 8230;.

висмикую довгі волосимежду пальцями в меcта з’єднання пальців з долонями

мені наснилося що на моїх руках клаптики чорних, довгих і шовковистого волосся, а в цих волоссі мишки білі і сірі як в гнізді я їх діставала і тримала в руках .

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; У мене на лікті виріс один длінниі волосся.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Бачила уві сні як у мене на лікті виріс один волосся дуже довгі. І я здивувалася довжині, і незнаю зрізати цей волосся чи ні? До чого сниться такои сон?

На руках і підборідді раптом виросло волосся чоловічого типу. Я зрізала їх ножицями, так як негарно.

снилися довгі золотисто-русяве волосся на моїх руках я їх тримала посміхалася а подруга моя їх обрізала але не ножицями, я ще уві сні подумала вона їх обрізає не під корінь вони залишаються все ще довгими навіщо мені такі довге волосся на руках&# 8230; в цьому ж сні приснився одружений чоловік, високий, великий і уві сні я знала що він одружений, обіймала його і говорила що я скучила, уві сні чітко бачила його обличчя а прокинулася забула, але точно знаю що таких знайомих у мене немає&# 8230;

наснилося, що з якихось чоловіком дивлюся на свою праву руку, а на ній такі довге волосся см 10, він запитує, а що ти їх не вищипані
або НЕ сбреешь, а я в подиві і не знаю що сказати

Вітаю! Сьогодні приснився сон неначе на великому пальці лівої руки у мене ростуть темне волосся рідкісні. Я їх висмикую один за іншим, і відчуваю при цьому біль. Далі сниться, що мене нудить і з мене виходять грудки волосся, я їх прям як ніби з себе діставала.

До чого сниться жінці волосся на тілі: на руках від плечей, нижче талії на животі, боках. На плечі і передпліччя намагалася збрити, але їх все одно залишалося дуже багато, здавалося і на долонях волосся. Всі чорного кольору. Пам’ятаю я дуже злякалася, що це гормональний збій і зібралася до лікаря.

наснилося, що куди то їздили з подругами і тут я виявляю, що що то заважає на руках, подивилася а на правій руці (пальцях) типу щетини що то, я пінцетом стала витягувати, потім дивлюся все більше і більше волосся на пальцях

Доброго дня!
Уві сні приснилося що я взимку йду з людьми яких ніколи не бачив, в слідстві ніби я встав на руки і побіг щоб що то відкрити.

Заздалегідь вдячний за відповідь!

Вітаю! Мені приснився сон, де я витягнув з фаланга пальця руки темний волосся, довжиною близько 5 см. Хотілося б дізнатися до чого цю маячню) ?

Наснилися прям чорне волосся на руках прям як шерсть але не повністю рука а тільки зовнішня воперхность передпліччя і трошки плеча з обох сторін

Начебто хлопець (не мій, у мене немає хлопця) розглядав мої руки і казав тому вони волохаті, а мені було незручно і я дивилася га свої волохаті руки і думала, що треба зробити депіляцію)

Пропускаю пальці через своє волосся, вони чорного кольору вони довгі. В руках залишаються довгі пасма, їх дуже багато, але вони не чорні а з мелірованими пасмами. Я злякалася, що на голові волосся не залишилося, але волосся на голові залишилося стільки ж.

наснилося з вівторка на середу що дивлюся
на моїх пальцях рук виріс волосся. стало як то не приємно і страшно

Мені сниться, що я сиджу, і бачу на руках волосся, такі навіть трошки довгі, вони були такими м’якими, і пріятніми, я ще взяла їх перемінив їх до свого волосся на голові щоб відрізнити

Наснилися корткіе густе чорне волосся на передпліччях. І я думала як їх видалити.Це мене дуже здивувало. Я їх чіпала руками імне було неприємно.

Вітаю! Мене звуть Ботагоз. Сьогодні вночі мені приснилося що на тильній стороні долоні по мізинцем 5-6 маленьких волосків ростуть як на пальцях руки. Волоски трохи дліньше і трохи товщі чим на пальцях руки.

Уві сні чоловік намагався видалити на кисті моїх рук волосся, щоб намалювати мхенді. Але волоски не були видалені т.до. дуже маленькі і короткі. А замість малюнка з’явилися розмиті темні плями.

уві сні на руках і пальцях з’явилася рослинність як у чоловіка. Спочатку моє волосся стало темніше, потім взагалі стали схожі на чоловічі волосся, а на пальцях прям острівці такі. я скаржилася хлопцеві своєму, що таке зробилося зі мною і думала що це якийсь гормональний збій

Мені наснилося що мені моя однокласниця відрізала моє волосся і наверла псування і дивлюся на долоню моє волосся (Блондо + трохи помаранчевого колір

Приснився померлий дід і живий дядько.(Дід його батько). Я заходжу на кухню в сільському будинку.Там стоїть покійний дід і живий дядько.У дядька величезні волохаті руки.Дуже густа шерсть. Він стоїть і підстригає праву руку.А волосся менше не стає.

Наснилося що я робила епіляцію воском на руках, на руках були чорне волосся, при епіляції було зовсім не боляче

Розмовляв з одним і він мені сказав що у мене волосся на пальцях я подивився і побачив що на великих пальцях у мене чорний волосся

я погано пам’ятаю сон. Що мені запам’яталося. я піднімаю руки дивлюся на них з жахом. Від ліктя до пальців чорне довге волосся.

Наснилося, що випадково виявила на руці довгий білий волосся (Не сивий), вирвала його з якимось полегшенням на душі

Вітаю! Я сьогодні бачила у себе на пальцях рук пухнасті золоте волосся і потім я їх збривати верстатом

Вітаю! Була показана рука вся волохата і наскільки пам’ятаю моя. Волосся на ній довгі досить 5 см світлі. Я їх підводила в деякому подиві і напевно навіть в шоці т.до. у мене в реальності на руках волосся немає)

Я бачила довге волосся на руках. А деякі волоси стригли. Там був накритий стіл. І моя сестра вирішила Стреч волосв

на лівій долоні з’явилися волосся, я їх зривала, а вони росли заново.
потім я побачила дві калюжі крові на підлозі.

Вітаю! Мені наснилося, що у мене на руках виросли густі, чорні і блискучі волосся, і я почала нервувати і говорити про це мамі

Приснився сон що у мене на середньому пальці на подушечки жорсткі чорне волосся але короткі і їх багато

На великому пальці, почав рости клаптик волосся, і дуже швидко, я намагаюся його вирвати, але він ставати як Дроді, і за ним з’являються ці дрота вже на п’ятах .

Я йшла в компанії, і побачила на лівій руці довгі сіро сиве волосся. По всій руці розташувалися. І я говорю звідки вони тут взялися. Потрібно їх прибрати! Проепіліровать. Мені сказали не треба

У реальному житті поголила ноги вночі сниться дивлюся на ноги а вони не бритви піднімаю взляд на руки і руки в волоссі я подумала коли вони встигли відрости я адже брила їх &# 8230;

Я бачила свои руки, були дуже волохаті, велике волосся під пахви. Я булу дуже здівована побачення, волосся Було довге, темно-Русі и густа.думала різаті ножиць, но НЕ різала

Дуже довге волосся на руках, темні і гладкі, я дуже дивуюся чому їх не помітила раніше адже вони довжиною 15 см. І мені шкода їх прибрати, але вони мені не потрібні на руках. Але вони такі красиві.

добрий ранок ! Бачила на подучешках пальців паростки волосся, як ніби я захворіла і почала приймати таблетки .почали рости волосся на пальцях і з’явилися чорні точки на руках

Я раптом помітила, що у мене на руках волосся чорне, потім я подумала, що це плями.Але потім я переконалася, що це волосся густе, рівні, досить довгі, навіть заходять на внутрішню частину кисті .Я подумала, що потрібно їх видалити.

Я побачила уві сні як на моїй правій руці волосся виросло набагато довше чим вони є насправді. Була одна пасмо довше всіх інших, вона була золотисто-рудого кольору. Я пам’ятаю що запитала себе як таке може бути&# 8230;

Тримала в руках пучок свого волосся, і дивувалася, що дуже багато випало. А потім попросила знайомого подивитися на них.

наснилася ястою тримаю відкриту долоню на якій виросло волосся довге різнокольорові іншою рукою я їх але кілька штук виривають підходять якісь люди я говорю що зайнятий

Волосся виросли на руках починаючи від плеча і нижче. Я була в шоці, що у мене руки, як у мужика тепер.. і як тепер з цим мені жити далі!

Здр., наснилися волосся на кистях і руках. Чорного кольору, як щетина висотою приблизно 5 см. густі. Хочеться було їх збрити.

Ми з знайомої чоловіком сиділи в аеропорту з валізами і він подивився на мою руку і я побачила що у нас однакові Годинники і мої руки були в покриті густими білими і чорними волоссям.

Наснилися на руках густі довге кучеряве волосся, я злякалася, а моя мама брала прям етм кучерики і обстригають їх, але волосся менше не ставало.

Працюю вчителем у школі. Нова завуч прийшла до мене з жмутом чорного волосся в пакеті і питає мої чи це (ніби я їх здавала при працевлаштуванні на роботу). Вона зажадала з мене докази, що це моє волосся, пройти ДНК за свій рахунок, ми з нею сильно лаялися, я дала їй посчечіну.

Я дивлюся на руку від долоні до ліктя і бачу волосся, досить довгі. Я думаю що з ними робити. На згині зап’ястя найдовші і густе волосся..

Привіт, поясніть будь ласка до чого сниться волосся виросло на долоні, і їх початку щипати пінцетам моя подруга і навіть зсередини під шкіра витягла зовсім довге волосся.

На лівій руці вище ліктя і нижче пахви я піднімаю руку і бачу в цьому місці чорне густе волосся. Бачу це я в дзеркалі і дуже цьому дивуюся

Доброго дня . Приснився сон, що на лівій руці в районі зап’ястя виріс білий дуже довгий волосся, спочатку здивувався, потім спробував вирвати, але не вийшло &# 8230;. больновато було . Довжина волоса близько 50 см . Що може означати ?

Мені снилося як я на лівій руці на середньому вигині пальця причісував густий великий пучок волосся (+ -1см)

Наснилося що на руці велика родимка і там виріс чорний волосина, а всередині якась рідина не приємна . До чого це?

Все так погано пам’ятаю все в тумані Я гладила своє волосся і в руках опинився мій хвіст волосся, я злякалася і прокинулася

Я з сусідкою сиджу, і бачу на своїй руці волосся сантиметрів по 10 і починаю їх рвати. Вони дуже товсті

Наснилися волосся пучками чорні зростаючі на лівій руці, як будто- то я їх відірвали прищіпкою, і навіть не відчула дискомфорту і снилася лабораторія з пробірками

Вітаю!
Наснилося, що у мене від ліктів до кистей, виросли довгі жорсткі чорне волосся. Дуже довгі, см 15 напевно. Я спробувала їх відкусити, або висмикнути, але укололася без болю. Мене вразив той факт, що волосся так багато і на обох руках. Навіть відчувала їх вага.
Загалом в роздумах&# 8230; Що це могло б означати? Наперед дякую!

Добрий день, мені приснився сон, що я дивлюся на свою руку, а з пальців рук росте волосся! Скажіть, до чого це?

Мені приснився сон, де у мене на руках з’явилися волосся, і від мене відвернулися всі мої ухожёри хлопці. Волос було дуже багато але світлі. Я плакала наді мною знущалися і я не знала що робити

Наснилося що у мене засмаглі волохаті руки я з друзями їжу на катері по каналу де то в Туреччині погода хороша сонце

У мене на неповною кісті рук виросли чорні волосся коротке і я у одному вирвала їх пінцетом це було на лівій руці

Світле волосся у довго-волосся і досить спортивної дівчини, волосся на голові були прямими світло-русявим, так само був прямий рудий-гражіент йде вниз, смагляве-засмагла шкіра. Права рука (чомусь Накочена) була вся в густих, довгому волоссі, таких же світлих, навіть трохи світліше свого кольору волосся. Очі то-ли зелені або світло-жовто-золотисті, так, вона навіть чимось схожа на Кайлі Д. &# 128514;
Так само, я була в якомусь приміщенні як школа, адже ми всі (майже були в шкільній формі))
У мене було каре-вище підборіддя, окуляри, довга чорна спідниця як комбез (забула як називається) з білою доріжкою зліва направо (&# 128283;), білі колготки або капронкі, чорні туфлі з ремінцем, біла сорочка з рукавами, яка чим нижче тим вільніше і об’ємніше. У мене темне волосся, але вони там були більше темно ілітсветло шоколадними-каштановими. Тут стояли дві дівчини, мої однокласниці, їх двоє і вони подружки, одна була в типовій амеріканской- куртці червоного кольору, які зазвичай носять студенти-тінейджери з Американських фільмів. Одна з них світло-темно русява з прямим волоссям і великим лобом, а волосся було зібране в кінський хвіст. У двох словах, вона мене підколов, що я виглядаю &# 171; прям красиво&# 187; (Це не точно, але на подобі такого), і я сарказтічно відкинула волосся рукою, змахнула волоссям і сказала, що &# 171; ну да, я ж красуня&# 187; і гордо пішла, а вони посміялися. Це все, так, було в школі, але таке чуже&# 8230; не як наше

Наснилося як хтось видаляє волосся на моїх руках, я зупинила, сказала &# 8212; не треба, я скористаюся кремом

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ