Сонник Волосся на ногах 😴 наснилися, до чого сняться Волосся на ногах уві сні бачити

Сонник розглядає волосся на ногах як поїздку в реальності. Доведеться довго пробути в дорозі, можливо вийде познайомитися з новими людьми.

Довге волосся на ногах віщують тривалу поїздку, яка буде ускладнена прикрими випадками і труднощами.

У кого ви бачили волосся на ногах уві сні?

Наснилися волосся на ногах у жінки ▼

Бачити уві сні волохаті ноги у жінки – наяву стати під керівництво впливової персони, яка буде набридати постійними вказівками і дрібними вимогами.

Бачити уві сні свої ноги в волоссі ▼

Сняться свої ноги в волоссі – для жінки сновидіння віщує керівництво сім’єю, виконання спочатку чоловічих обов’язків. Чоловікові доведеться у всьому вам підкорятися.

Яка подія пов’язана з волоссям на ногах сталося уві сні?

Голити волосся на ногах уві сні ▼

Наснилося, що голите волосся на ногах – належить приділити пильну увагу власному стилю і іміджу. Вам необхідно завжди мати шикарний вигляд і бути на висоті.

Виросло волосся на ногах уві сні ▼

Сон про зростання волосся на ногах віщує захоплюючу поїздку, незвичайну подорож. Слід мати на увазі, що дорога не обійдеться без труднощів, появи певних перешкод.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Волосся на ногах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Волосся на ногах уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що за вікном ллється сильну зливу. Я з вікна спостерігаю сильний вітер, і що деякі предмети навіть під його силою переміщуються. Тому шматок сну, що на моєму тілі на ногах і інтимному місці місцями з’явилися довге волосся, хоча я знала що недавно їх поголила. А потім я бачу, що мені зробили операцію. Я цього не бачила, чи не відчувала, але знаю що зробили. І моєму колишньому чоловікові повинні були робити теж. Він уже був підготовлена ​​і лежав в опреаціоной. А хірург сказав, що він зараз не готовий, перенесемо операцію на інший день.

мені наснилося, що я сиджу на дивані і з ким розмовляю (але з ким не бачу)..потім опускаю голову, а у мене дуже довге волосся на ступнях. спочатку це у мене (уві сні) викликало страх, а потім &# 8212; здивування і я прокинулася. волосся були довгою десь 10-15 см і коричневі, хоча я світло русява від природи&# 8230;.

Наснилося, що у мене на ногах ростуть товсті волосся зеленого кольору, що нагадують коріння рослин, я з безболісно виривають, а в ногах залишаються дірки.

Мені наснилося як я дивлюся на свої ноги (частина вище коліна) і бачу на них довгі темні волосся (хоча в житті вони дуже світлі) при цьому не густо, а зрідка розкидані на шкірі ніг

Наснилися мої стегна дуже густо вкриті темним волоссям. Прямо як шерсть. Поколіна.

НА НОГАХ ДУЖЕ ДОВГІ І ЧОРНІ ВОЛОССЯ.один з них був дуже товстий і завитками, я його вирвала і з ранки бачила кров

я толком його не пам’ятаю, я гуляла з подругою і вона мені сказала, що нібито не потрібно голити ноги, мовляв вони і так будуть гладкі, я її послухала, і приблизно через годину я побачила на сбе чорний довгий волосся на ногах! І від переляку прокинулася!

сниться з п’ятниці на суботу що сиджу і виривають руками волосся на ногах. Половина ноги вже без волосся, а друга половина з тонкими волоссям а один волосся короткий і чорний, і я ніяк не можу його вирвати. що це означає Дякую.

я вмдела тільки свої ноги уві сні і волосся виросло на стегнах з передньої і задньої частини досить довгі і місцями темні.сон був кольоровий .я дуже сильно здивувалася і розглядала їх.і все

присплять жіночі ноги, мені здається навіть мої, і я їх разгдивала, переживала, що начебто поголила, а вони все одно волохаті, та ще якісь волохаті! при цьому я перебувала або на навчанні, або на роботі, точно не пам’ятаю де саме, але там био багато народу

поїхала в ліфті, ліфт став без стін, став їздити вгору-вниз, я відчувала страх, що упаду.
потім коли вийшла з ліфта побачила на своїх ногах довге зелене волосся.
і ще була жінка, приємна на вигляд, інтелігентна, але вона весь час намагалася у мене вкрасти мою картку з грошима.я весь час забирала у неї свій гаманець

наснилося, що я гладжу світле волосся на ногах рукою і хтось каже мені що раніше ноги били красивіше і без волосся

сьогодні вночі мені наснилося ніби я у доктора гінеколога, я сіла на крісло як годиться, але тільки доктор взяла ножиці і почала на ногах стригти мені волосся. я була в подиві!

на ногах виросли світлі кучеряве волосся, я дивуюся і руками намагаюся їх вирвати.по чуть чуть вирвала зім’яла в грудку і викидаю.дивлюся на ноги а волосся так само там є як були

у мене на ногах волосся, і нібито я трусь про ноги чоловік, і у нього волосся волохаті. і ми обидва помічаємо що мої ноги не голені

Я одягала шкарпетки і як раптом побачила на зводі ніг &# 8212; чорні і жорсткі волосся десь з сантиметр. Мама мені каже що &# 8212; це? А я кажу навіть без подиву, а вони завжди у мене були.

я їхала в автобусі зі своїми колегами по роботі, не знаю куди. і побачила на своїй нозі пучок волосся, чому була здивована, т.до. тільки напередодні я їх поголила))
потім я опинилася на жвавій площі, де яскраво світило сонце, а я йшла з коляскою і немовлям

сниться сон неначе я бачу на своїх ногах від пояса багато чорних жорстких, відросло колючих волосся. я їх чіпаю і дивуюся як їх багато і як вони вони так вирасло

У мене уві сні були чорні завитки на ногах. І мій колір волосся на голові змінився. Я блондинка, а уві сні у мене було чорне волосся, які я зав’язала в хвіст

росли темне волосся (я сама брюнетка) на ногах і руках, я їх брила верстатом, а вони все одно росли і ставали ще густіше

Мені наснилися на ногах багато волосся такі прямі і довгі як на голові, а їх гладила і вони мені подобалися, до чого це

Вітаю. Я брила собі ноги. Волосся були темні, жорсткі і грубі на вигляд. Не дуже густі. Середні. Довжина на вигляд до одного сантиметра. Ніякого хвилювання або дискомфорту уві сні я пам’ятаю. Через мить у мене стали красиві і гладенькі ніжки, лише внизу на правій нозі трохи пропущено волосся. Вони світлі і м’які.

наснилося, що ноги в мене в волоссі. ніби не голені, а я як би дум аю, мовляв як же так я ж брила їх тільки що. і волосся пряме і чорні, довгі.

Швидко після того як поголила виросли темні на дотик м’які гладке волосся волосся на моїх ногах, я була в замішанні.

Мені наснився сон.У МЕНЕ на ногах волосся, я більше бачу на одній нозі. Хто-то рядом запропонував мені позбутися від волосся, але я не погодилася

Вітаю! Мені наснилася маленька дівчинка, і у неї виросли великі чорні волосся на руках і ногах.і я її укладаю спати

На моїх ногах волосся дивлюся, хочу поголити. Придивляюся а волосся товстий і расдвоянний як корінь у дерева

Побачила волосся на нозі в окремих місцях, і засмутилася, як я могла прогледіти. Значить мене бачили всі на пляжі і ніхто не сказали, що погано виголила. Стало прикро.

ВІТАЮ! Мені наснилося що у мене виросло волосся на колінах. Несколлько днів тому наснилося що ноги нижче колін були волохаті і я була в спідниці та соромилася.

приснився сон з четверга на п’ятницю, щільний волосяний покрив на ступнях ноги лівої

Я шукала свого чоловіка, знайшла в якійсь компанії, вони пили пиво. Він на мене поглядав. але не підходив, тоді я взяла здорову пляшку (літрів 20) і вилила все на підлогу. потім я стала шукати якусь жінку, і не знайшла. Я двічі ходила по колу. А потім я побачила у себе на ногах чорне волосся, сильно здивувалася цьому.

Привіт, сьогодні я бачила сон. Уві сні в правій нозі з темним волоссям були довгі білі волосся довгою на 20 см.

я подпалівать волосся на ногах і хотів з все спалити, так як волосся були довгі і густі, світлого кольору. Я підпалив їх, вони загорілися, але згоріло їх тільки частина, а я хотів спалити все.

волосся на ногах. густі і дуже довгі, болти на ногах, і хто прибирає ці болти, і заодно волосся отдирает разом зі шкірою

Я знімаю шкарпетки, і бачу, що на ногах (на підйомі) у мене волосся зеленого
кольору, я їх вибираю прямо руками, їх довжина 2 &# 8212; 3 см.

у мене уві сні волохаті вгорі ноги волосся не багато чорного кольору, сон був приємний. я піднімала обидві ноги. і їх було видно, чоловік хотів взяти мене за ноги, я сміялася і тікала

Приснився сон ніби знімаю вовняні шкарпетки, а під ними до щиколотки все ноги в густих прігустих волоссі, навіть шкіри не видно. Який жах.скажіть будь ласка до чого такий сон!?

Снилося, що я сиджу у ванні і голю ноги, що волосся на ногах дуже багато, як шерсть якась. А потім я прокинулася. Що це може означати?

Мені наснилося ніби я прокинулася вранці гола і побачила у себе на ногах довге чорне волосся .уві сні були холодні тони

Мені наснилося ніби я прокинулася вранці гола і побачила у себе на ногах довге чорне волосся як на голові.Уві сні були холодні тони.

жорсткі коротке світле волосся, що відросло після депіляції на ногах стирчать крізь капронові панчохи

Подруга була у мене в гостях. Я їй робила депіляцію волосся під пахвами. Як це робила я не бачила. Але коли вона зібралася йти, я побачила, що у неї чорне довге кучеряве волосся на ногах. Я запропонувала їй їх видалити. Тільки спочатку, я їй сказала, що потрібно спочатку їх подстречь трохи, а потім пошугаріла (депіляція цукром) Вона погодилася. Як видаляла, я вже не бачила.

Колишній чоловік виривав щипцями длиние чорні рідке волосся у мене на ногах, при цьому я не відчувала болю, а на місці вирвана волоса сочилася вода (у великій кількості)

У mеня виріс маленький пучок волосся на нозі потім кабуто там пирхав а потім якась суміш і я почала все це видерать і майже все очістела

Вітаю. Мені приснився що мюнезнакомий мені чоловік. Вириває волосся на моїх ногах . Вообщем приводить їх в порядок миє мені ноги і обрізає нігті . До чого це ?

Наснилося, що на ногах ззаду виросло волосся, я злякалася і стала голити їх, потім збирала ці волосся щоб викинути. І ще брила собі віскі на голові.

Доброго дня. Мені снилися немовлята хлопчики четверо одного з них я годувала своїми грудьми з якої молоко лилося так сильно, що дитина не могла навіть встигати їсти. Поруч з дітками мені допомагав чоловік сповивати їх і допомагав мені. При всьому тому що у мене в реальності вже є дітки але я воспітиаю їх одна так як розлучена. Але по відчуттях сну ці хлопчики мої дітки і чоловік як буде то мій чоловік і ще далі був трохи сон ще був хлопчик але я кажу немає годувати його Не буду він уже дорослий йому 9 років. Та й ще я ніби то їх перерахувала і кажу нічого собі у нас семеро або вісім дітей тепер буде&# 8230;

сон в якому я побачила темні густі волосся у себе на ногах (ззаду вище колін), і подумки подумала як я їх раніше на помічала, при цьому ноги до колін без волосся

Наче я поголила ноги, а потім дивлюся а у мене клаптик волосина не Добрита і так соромно було перед людьми

мені наснилися чорне густе волосся на долонях і ступнях ніг. що уві сні мене дуже засмутило. я не могла їх збрити.

На ногах волосся чодного кольору більше і рівні я рукою проводила на них і країнах дуже сильний і думки отруда такі великі. Я жінка і не жамужим

Мені наснилося що у мене дуже волохаті багато і які то дівчата намагаються їх зістригти, але не виходить, ще вони стрижуть мені нігті на ногах і клеют накладні на руки

Наснилося чтораздеваясь перед колишнім чоловіком побачила у себе на ногах чорне волосся злякалася і сказала що потім збрию

Волосся чорне на ногах і я хочу від них позбутися ножицями а потім думаю поголити трохи зрізала але їх виявилося багато на цьому я прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ