Сонник Волосся горять 😴 наснилися, до чого сняться Волосся горять уві сні бачити

Сон про палаючих волоссі віщує велику удачу. Гарячі волосся на голові є хорошим знаком.

Зумієте домогтися просування по кар’єрних сходах, отримати матеріальний достаток і досягти фінансової стабільності.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Волосся горять, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Волосся горять уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося що я перебуваю в незнайомій мені квартирі, зі своїм молодим чоловіком і знайомої . вона намагалася відвоювати мого хлопця хоча сама заміжня . вона підійшла до мене зі спини і підпалила моє волосся.

мені наснилося, що мені пофарбували волосся в світлий, практично білий блондинку. потім стало гаряче на голові і волосся начебто стали фарбою спалюватися і в кінці запалилися. закінчення сну неясне, чим закінчилося не пам’ятаю&# 8230;.

я тікала від кого-то прибігла в бабусин будинок намагалася закрити двері на ключ, довгий час не виходило але закрила, так як було холодно я вирішила на газовій плиті включити конфорку, і пішла в іншу кімнату, почувши запах горілого я побігла назад побачивши великий вогонь на печі я розуміла що потрібно гасити, але щоб дістатися до води потрібно було пройти біля печі дуже близько, проходив коли я повернулася назад волосся загорілися я їх їли погасила руками і потім ходила по дому дивилася в усі дзеркала що з волоссям, і бачила що там де волосся горіли вони просто були чорного кольору а верхні світлі я стала їх розчісувати і була здивована що волосся залишилися на місці.

Снилося, що сиділа на східцях церкви, а на них ікони стояли і горіли свічки, коли я зібралася йти, нахилилася помолитися і від свічки загорілося волосся, я їх гасити стала, але вони горіли все більше і більше, голові було дуже тепло але не боляче і запаху горілого не було, в результаті я змогла їх загасити.

Доброго дня! Сьогодні приснилося що у моєї напарниці по роботі горіли волосся. Ми втрьох (я, напарниця і її чоловік, теж з нами працює) йшли по полю і у моєї напарниці раптом загорілося волосся. ми з її чоловіком намагалися гасити вогонь, і водою і маслом чомусь.. але не пам’ятаю загасили в результаті чи ні&# 8230; до чого цей сон??

у мене вдома газова плита стоїть, сон пов’язаний з нею, у мене вдома не було запальнички, і я стала прикурювати сигарету від газової плити і раптом несподівано у мене почали тліти волосся, а потім різко спалахнули, половину встигла врятувати, половину немає

села я курити і зачепила волосся сигарети не зрадила цьому значення а вони почали тліти я не могла їх загасити поки у мене з коси не стали волосся коротке

Доброго дня.мені снилося ніби я зробила супер зачіску в перукарня і дивлюся в дзеркало а у мене загорілося волосся я давай їх гасити загасила але палене залишилося на волосахше якісь дороги на автобусі з п’яним водієм ми перекинулися але я вилізла з аатобуса

Мені наснилося, то я в ванній і у мене починають горіти волосся в різних місцях голови, то чубчик то по довжині густо мої друзі. Я кричу щоб вони допомогли мені погасити вогонь але вони стояли просто перелякані, а вогонь все розгорається. У підсумку, я просто опустила голову під кран і погасила вогонь.

я стояла на вулиці з двома подругами і ми вирішили покурити я стала закурювати з рук Шурка у неї була запальничка Шурка Нечай підпалила мені волосся вони різко загорілися полум’я було яскраво рудого кольору на вулиці вже було темно і Шурко стала гасити моє волосся руками вона погасила їх а Марина стоїть і каже так доведеться підстригти обпалені волосся і це буде коротко а у мене довге волосся і в житті вони у мене такі але уві сні чомусь я була дуже спокійна навіть і не засмутилася

Привіт, мені приснилося, що начебто у мене горять волосся (максимум полум’я) і ми з дружиною не можемо їх загасити набираючи воду в долоні ллємо на них а вони знову горять, але вже менше полум’я ледве помітно, потім я підставив голову під струмінь води і загасив полум’я, за цим сон закінчився. Заздалегідь дякую)

в мене кинув хлопець сірник і волосся загорілися ми почали лаятися і я почала тікати, він був дуже огресівний.

Мені наснилося, что я стояла біля фаєркі и смороду загорілісь, а бабуся допомогла мені полум&# 8217; я загасіті

вранці мені снилося: волосся на голові кілька разів спалахували вогнем, але я встигала загасити. а на третій вони згоріли повністю. люди навколо були в жаху. а я пам’ятаю посмішку у себе на обличчі, ніби зверху дивлюся.

мені снилося що я перебувала в якомусь приміщенні, там був мій колишній хлопець і подруга і у мене від чогось загорілося волосся, яскравим полум’ям! хлопець колишній загасив, і я залишилася без волосся, і довго плакала з цього приводу! було ще щось але я не пам’ятаю!

приснився мені мій друг, якого я люблю, волосся у мене були середньої довжини, він взяв і підпалив мені волосся спеціально, з насмішкою, після я погасила вогонь, обтрусила їх, і стало у мене каре, а потім він намагався мене згвалтувати. але я змогла вирватися. до чого такий сон?

я виходила з магазину і ззаду мене йшов хлопець і підпал мені волосся я вибігла і швидше почала гасити.пото подивилася в дзеркало і побачила що обгоріли тільки кінчики.я дуже переживала за волосся

добрий день, снилося, що я бігаючи по двору граю з собакою, і раптом у мене загорілися (спалахнули) волосся і підлогу особи, при цьому на вулиці зима, в сірих тонах все, собака великий пітбуль, волосся були довгий натурального темного кольору, хоча у мене не такі довгі

Мені наснилося, ніби у мене підгоріли мої волосся, вони були зібрані в хвостик і саме кінчик був підгорілим, точніше укороченим, я підходила до всіх і плакала кажучи, що вони були такими довгими і підгоріли, але в хвостику чомусь була тоненька прядка яка показувала стару довжину волосся.

Вітаю! Наснилося, що знаходимося з чоловіком на кухні, я готувала і волосся загорілися від плитки, а потім і я почала горіти. Він мене загасив якийсь тканиною (не пам’ятаю що було), потім обійняв і все опіки пройшли.

Вітаю! У сидить за столиком дівчата горіли на голові волосся, я, побачивши це підбіг до неї і сильним видихом загасив пожежу)) після цього те ж саме відбулося вже з іншою дівчиною. Другу я дізнався, вона працює в букмекерській конторі поруч з моїм будинком. ось

Я піднялася по великій сходах наверх, з листом в руках, в ньому писалося щось не дуже гарне (не пам’ятаю що саме) після я вирішила покурити, і коли підкурила, у мене підпаливши чубчик і я її гасила, а вона спалахувала все яскравіше..

Вітаю. Моя сестра біля плити щось готуючи, сильно нахилилася. Я їй кажу, мовляв обережно: вогонь, волосся.А вона не звертає на мене уваги. І ось вони спалахують (теплим, жовтим вогнем), я намагаюся гасити (руками).Вогонь піднімається вище, але йде не по всій голові, а як-то вибірково, смугою.Загасити виходить на самій маківці. Де був вогонь залишилися опіки, де не було вогню залишилися волосся. Паніки якийсь чи крику начебто взагалі не було.

Все що я пам’ятаю з сну, так то що я сиджу на стільці і помічаю, що моє волосся загоряються і горять повільно, я харчуюся згасити їх, але не виходить, вони продовжували горіти повільно. А потім я прокинулася. І сон був кольоровий.

уві сні я була разом з батьком і спостерігала за тим як він працює, місце типу дачі, тільки в місті, прямо поруч з будинком. спостерігаючи я вкладала своє волосся на одну сторону, скручуючи їх в хвіст. і і кожен раз, коли рука доходила до кінчика хвоста, в руці залишалися випали волосся. я їх відпускала і, падаючи на землю, вони згорали дуже яскравим і красивим вогнем. що це може означати, спасибі.

мені наснилося, що один мій далекий знайомий з моїм знайомим по школі прийшли до мене додому, потім я вийшла до них а перший мій знайомий тримав свічку і списку в руках, я запитала що їм треба, а кинув запалений сірник мені на волосся і він загорівся , а другий знайомий по школі стояв поруч і усміхався

Доброго дня, Тетяно. Сниться мені що я стою курю у дворі свого двору. Волосся у мене розпущені. Раптом я випадково зачіпаю їх сигаретою. Намагаюся збити попіл з волосся але це у мене не відразу виходить. До мене підходить сестра, і каже що це в тебе починає допомагати збивати попіл. Але разом з попелом ми збиваємо жмутки брудного волосся з моєї голови. У мене з народження рідке волосся. І я за ними дуже уважно стежу. І остання думка яка прийшла до мене уві сні, що ж я буду тепер робити з коротким волоссям.

мені наснилося що у мене що то було в руках і я махала цим предметом, і у мене загорілося волосся на голові через вогню .я швидко загасила вогонь на голові і у мене потім волосся стали короткими, білими і дуже красивими, і це стрижка від вогню мені дуже йшла на-віч

я синові готувала сніданок, підпалила сірник щоб підпалити газ але в цей момент син зачепив мій лікоть і сірник потрапила мені в волосся і вони загорілися, але я їх швидко загасила .

Сьогодні вночі приснилося як я стояла навпроти дзеркала, починала горіти чубчик на голові, я її намагалася загасити, вона тліла дуже сильно

Наснилося що волосся загорілися на голові, уві сні була не одна, але ось з ким не пам’ятаю, я кричу їм допоможіть волосся горять, що б хто допоміг не пам’ятаю цього, пам’ятаю що сама схопила ковдру накинула собі на голову, зняла ковдру з голови а волосся так і горять, і тільки після третій спроби я їх погасила, волосся не згоріли а тільки так трохи обгоріли . І ще уві сні у мене було довге волосся, а в житті я ношу коротку стрижку

Ja videla vo sne kak gorjat moi volosi. Ja dazhe pochyvstvovala zapax paljönogo. Posle togo kak ja ix yspela potyshit obrazovalas chölka kotoraja mne dovolno podxodila. Potom vnezapno y meja v ryke pojavilas slegka zavivajüschajasja prjad volos.

Наснилося, що горить моя квартира, я намагалася щось звідти забрати, зайшла туди, а моє волосся підпалили і майже повністю згоріли.

У вікно я побачила пожежу, хотіла вибігти гасити, але на зустріч попалася мені знайома жінка у нього горіли волосся на голові вона їх не гасила, а розповідала причину пожежі.

у мене уві сні ні з того ні чого загорілося волосся на голові, а якщо точніше на маушке. Уві сні у мене було довге, шовковисте, доглянуте волосся, шоколадного кольору

Спочатку знімала бігуді з волосся і волосся як би випадали жмутами, але шматки я не бачила. кінці волосся придбали білий ненатуральний колір а потім на маківці стали горіти. Я залила голову водою, але через пару хвилин вогонь знову спалахнув я знову стала мочити голову. Ні болю, ні страху в цей момент я не відчувала, а потім стала спілкуватися з покійним чоловіком.

Вітаю. Ви ось вилізли з своєю рекламою, а я не можу нормально подивитися статтю. Сама вирішу що мені сниться і до чого, чужі думки мені тут не потрібні!

Мені наснилося ніби у мене загорілося волосся на голові, а мій брат загасив їх водою.

Мені наснилося що у мене загорілося волосся на голові, а мій брат загасив їх водою.

Вчора я побачила сон де горять кінчики волосся і піднімається вгору, я в паніці намагаюся загасити вогонь точно не пам’ятаю але в кінці погасила чи ні

Привіт мені наснилося чоловік підпалив моє волосся на голові а я гасила їх руками, залишилося багато волосся довгих і лише посередині короткі і я подумала нестрашно я нарощу і будуть ще гарніше

Наш колектив з роботи відпочивав ввечері в Маленков вуличному кафетерії були всі хто курив хто пив, розмовляли я сиділа майже на проти директора, трохи лівіше але її бачила дуже добре, дув легкий вітерець я тільки докурила тушу сигарету в попільничці, за мною майже відразу ж хтось теж загасив а директор тим часом курила так повільно начебто навіть із задоволенням затягуючись і потихеньку видуваючи дим, і раптом я бачу у неї загорівся волосся та так моментально, я соскачіла щоб їй допомогти у мене в руках чомусь була вазочка велика з цукерками я її ставлю на плитку вуличну і тушу їй волосся а вони прилипли їй до спини і я їх віддирати з такою силою що у неї місцями аж шкіра злізла їй так боляче, а спочатку девачки хихикали дивись мовляв горить а їй так боляче блін і я бачу ці рани опіки але без крові і її шкодую а сама реву і кажу прости це я тобі волосся палаючий від спини віддерла і боляче зробила шкодую її і збираюся піти шукати ліки і я прокинулася ,&# 8230;

бачу довжелезні густі, гарне волосся, вперед направлені (1.5-2 м довжини) зліва і з права. І раптом ні з того ні з сього ліва частина волосся по середині починає тліти (як розпечені спіральки металу. з виду)

Пріснілоськ як ніби з неба падали вогні клубками як метеорит, і один такий клубок вогню потрапив мені на маківку я спробувала загасити вогонь, так як дорожу своїм волоссям. Верхівка вигоріла до сантиметра, з боків залишилися локони волосся, але чомусь сильного розлади я не відчула, мовляв нічого&# 8230; відросте. І я прокинулася. Сон дуже дуже яскравий, кольоровий.

стояла запалює цигарку, волосся через вітру були перед лицем. в результаті підпалила їх запальничкою. після чого, спокійно стояла і злегка пощупивая волосся правою рукою, намагалася загасити вогонь

Вітаю! Сьогодні приснився сон що у моєї дочки горять волосся, самі загорілися, самі згасли, опіків не було, просто трохи горіли, волосся так і залишилися на голові але видно було що трохи подгарелі.

добрий ранок!зразок кокой то взриву, я накрила своїм тілом свою дочку і все осколки на мене але не пловреділі, а Валос почали горіти, я їх загасила і вони прям під зачіску вігорелі

Позавчора снилось що від сигарети полетів вугіллячко мені на волосся, і горів, а я намагалася його струсити..а сьогодні снилося що я ходу з кимось поруч, по кладовищу, і вдивляюся в зображення на могилі, там була старенька, раніше не зустрічала її, і вінки стояли, занедбаний цвинтар, сон в сірих, темних тонах..

Наснилося, що мій хлопець тікаючи від мене, підпалював мені волосся запальничкою, і волосся трохи загорілися, синім полум’ям, і він сказав: &# 171; так тобі і треба&# 187;

Вітаю. Наснилося, що старший брат почав спочатку жартома зі мною битися, потім серйозно, далі протягнув мене за волосся і підпал їх, вогонь не бачила, тільки відчувала, коли вогонь дійшов до голови він загасив. Потім я пішла в іншу кімнату і стала струшувати зі своїх ніг різних комах: таргани, черви, павуки і тд

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ