Сонник Волосатий живіт 😴 наснилися, до чого сняться Волосатий живіт уві сні бачити

Приснився волохатий живіт – наяву можливий конфлікт через різке слова або провокації. Ви можете нагрубити, самі того не бажаючи.

Намагайтеся тримати себе в руках і ні про кого не говорити погано. Найкраще, що можна зробити в ситуації, що склалася – зберігати терпіння.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосатий живіт, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосатий живіт уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я дівчина і мені приснилося ніби у мене весь живіт покритий чорним волоссям (як у чоловіка) і я намагаюся їх збрити

Здравствуйте, меня зовут Поліна. Мені наснилося, що я вагітна і в зв’язку з цим уві сні у мене з’явилися густі, чорне волосся на животі і на верхній частині ніг (стегна)&# 8230; як у чоловіка на голові, те ж саме. Цей сон мене дуже здивував, так як раніше нічого подібного не снилося))) Мені часто сниться вагітність уві сні, хоча у мене вже 2 дітей, і третю не планую.

Доброго дня! приснився сон, про те як я так само лежала Сполом, прокидаюся проводити друзів, сама у них в гостях. дивлюся на себе і груди особливо області сосків чорні, як ніби як мохом покриті і живіт в області пупка сильно. подзвонила парубкові щоб він приїхав і побув зі мною тому що було страшно залишатися одній. далі прокинулася.

Я бачила уві сні волосся на животі, хотіла одягнути якусь кофту, але за цією кофтою було видно живіт і дуже густий чорний волосиста покрив біля пупка.

Снилося я в спорткомплексі мені робить чоловік масаж на спині, потім я перевертаюся животом догори і дивлюся у мене живіт в волоссі мені стало не зручно від цього.цей дядько їх почав тягнути вгору, але не вискубувати

брила ел.бритвою волосся злегка кучеряве на животі і на лобку.животик був товстенький.але не добро.так залишила

мені наснилося що мене якийсь чоловік порізав живіт, я шукала допомоги а потім виявила чорний волосся на животі, не приємний сон

я голити волосся на животі розкритими ножицями і побачила у себе на статевих органах опаришів я почала їх прибирати і прокинулася

мені наснилися волосся в животі їх було багато я намагалася їх від туди виймати але так все і не вдалося . Що це може означати ?

Вирвав дуже довгий волосся з живота вісім метрів, чорний і хвилястий

Я дівчина, мені приснилося багато чорного волосся, саме на животі і я як ніби, хочу їх збрити&# 8230;. До чого це?

мені наснилося що я у вагітної мами своєї плету світлі косички на пузі

я дивлюся на свій живіт а на ньому волосся і порівнюю з животом чоловіка при цьому говорю Нічого собі у мене волосся як у тебе на животі!

Вітаю! мені наснився сон. що у мене на животі росте волосся чорного кольору. ріст волосся приблизно 5 сантиметрів. що це означає?

наснилося що у мене живіт і низ живота покритий світлим волоссям, я стала їх обрізати ножнічамі

Мені наснилося, що я стою перед дзеркалом і розглядаються свій волохатий живіт і дивуюся тому, що я жінка і в мене такий живіт.

сон почався з того що я гуляла по парку і до мене підбігла собака з м’ячем, вона грала, стрибала, я з нею намагалася пограти. вона зникла і з’явилася агресивна собака з нашийником яка бігла на мене що б покусати. я її схопила за нашийник і ми впали. я її так тримала кілька хвилин щоб вона мене не вкусила. потім вона вирвалася і втекла. потім картина повністю змінюється, я вже перебуваю в приміщенні, дивлюся на свій живіт а там багато волосся як у чоловіка. але вони не чорні а русяве як я. я дивлюся на них і думаю як від них позбутися. знову змінюється обстановка різко і я вже перебуваю в ліжку зі своїм хлопцем, з яким у мене був перший секс. і в ліжку ми займалися сексом

Мені приснився, що на животі є довге кучеряве блискуче волосся, я відрізала з них трохи.

я згадала сьогодні що виділу вчора свій живіт опуклий здається і посередині проходила волохата смуга як при вагітності. тільки дуже волохата, волосся ще такий густий.

мені наснилося що я бачу на своєму животі волосся.лежу в комноте з декількома вагітними.потім я купалася в морі з дельфінами але вони не зовсім були схожі на дельфінів.і потім я теж була вагітна

Добрий день, мені приснилося що у мене величезний волохатий як у чоловіка живіт, волосся чорне на животі

Приснилася дівчина з доріжкою волосся від пупка йде в низ, вона дивилася кудись в ліво, при цьому мені подобалася її доріжка і я з посмішкою дивився на її.
розтлумачте будь ласка.

Вітаю! я весь сон звичайно не пам’ятаю, розповім що запам’ятала. Пам’ятаю що спочатку уві сні я була чоловіком і ми з якою дівчиною почали займатися сексом в якому то будинку, потім я дівчина в довгому обтягуючому плаття, я запнулася, і висіла над урвищем і коли я висіла там стояли люди і обговорювали мене, але я трималася руками і чоловік мене витягнув, потім ми пішли в якийсь не великий торговий центр і дивилися плаття але магазини вже закривалися і мене продавець попросила швидше але ми не стали купувати плаття т.до воно було дорогим коштувало 8000 руб. потім ми виходили з цього торгового центру і як то потрапили на пляж все в купальниках і я те саме, потім дивлюся на свій живіт а на ньому волосся коротке наче там і росли і серед них з живота стирчить чорний кіготь, я запанікувала, швидше хотіла потрапити в роздягальню і йшла закривала то місце де був цей кіготь, але поки йшла розглядала його як би мені його прибрати звідти, думала що мені буде боляче але немає я його просто витягла і все, я навіть ні чого не відчула, потім я прокинулася.

Are you going to correct your mistake or not? Here, lemme take a wild guess.
hermes kelly 32 handbags Knockoff for women https: // www.accessoires-mode.in / hermes-kelly-32-c12_14 /

Наснилася як ніби у мене на споді живота виросло волосся по дузі і я їх вискубую, але не вдається .Мій знайомий вкрав у мене шапку хутряну і віддав на переробку, у майстра побачила свою шапку вже розпороти

Вітаю. Суть полягає в одній деталі, вона зачепила мене крізь марення сну. Я дивлюся на живіт хлопця, на якого є плани, а він відкритий від одягу, волохатий, як-то потаємні (не знаю, чи це грає якусь роль) і роздутий. Я навіть подумала не беремо він? після прокинулася. Це мене зацікавило. Але також розповім що було до цього моменту: я побачила його, він, як часто буває, серйозний і замкнутий, чи що, волосся розпущене і в інший зачісці, а потім він вів себе як дурник, розмовляв ідіотським голосом і мені було смішно, я , на кшталт, навіть сміялася. І сон був дуже чітким, реальним. Дякую, якщо допоможете.

Я вагітна на останньому терміні дивлюся на себе в дзеркало на животі волоски чорні сама смуглява. І описалась

в ніч з 31 на 1 січня. приснився сон, де я дивилася на свій живіт і він був покритий волоссям, вони були не густі, середньої довжини, і вони були стоячі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ