Сонник волосатий Чоловік 😴 приснився, до чого сниться волосатий Чоловік уві сні бачити

Сонник трактує чоловіка з буйною рослинністю по всьому тілу – як символ низинних інстинктів, розуму затуманеного сластолюбством; також він уособлює всепоглинаючу спрагу збагачення і ігнорування високих ідеалів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився волосатий Чоловік, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться волосатий Чоловік уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

коли я бачу уві сні вікно, завжди закінчується важкою хворобою моіхродних.так мені більше 10 років тому наснилося-я була біля вікна і через скла віконні відчувала холод.незабаром мама захворіла і померла.через кілька років наснилося, що я сиджу навпроти вікна, до мене підходить волосатий чоловік, як снігова людина.у мене виникає страх, але я простягаю руку і чіпаю його.знову ж відчуваю подих холодного вітру від закритого вікна.незабаром у батька трапляється інсульт.ось уже на протязі 4 років батько прикутий до ліжка.пізніше я бачила сон такий.я підходжу до відчиненого вікна і хочу зазирнути на вулицю, для цього лягаю животом на підвіконня і тягнуся головою вперед, побачити землю (кімната, де була я-порожня, світла).але тут підходить мій старший син (якого немає в живих), залазить на підвіконня (варто на ньому на колінах) і напівзігнутої рукою відштовхує, як би змітає мене з вікна і каже мені-&# 171; мама, ще не час, ще рано.&# 187; чи правильно я думаю, що для мене уві сні побачити вікно-це вікно в потойбічний світ.?

Привіт Тетяна, мені приснився чоловік у білому чистому одязі в чистій постелі. Але я його бачила як би з боку. Тіло його було густо вкрите волоссям, але обличчя чисте. Чоловік мені не знайомий.

Мені вперше наснилося, що мені дуже добре і затишно з чоловіком, тіло якого все від голови до п’ят було наче в шерсті Вона була м’яка приємна як пухову хустку або вівця. Чоловік був молодий і красивий, добре до мене ставився, мені не хотілося прокидатися.

Мені приснився мій чоловік, він повернувся з відрядження майже весь волохатий, там де раніше не було рослинності з’явилися волосся, на стегнах, на пальцях ніг, дуже густі кучері.

Я з дочкою підходила як ніби до свого дому, але це був не мій будинок. а з нього через маленьке віконце над дверима вилазив неприємний старий з зарослим обличчям, одяг був на ньому сіра. ми пішли від цього будинку і опинилися в іншому місці, як ніби у молодо сучасної ворожки, яка попереджала, що ворожіння буде дуже дороге

Вітаю. Снився незнайомий чоловік, Багатий, в роках, виявляв до мене інтерес, навіть доглядав. Потім бачу його зі спини голого в ліжку. Спина і попа жахливо волохаті. Я питаю як тебе звати, &# 171; Ігор&# 187;.- відповідає. потім каже &# 187; Подивися на одну мою частину тіла.&# 187; Я стривожилася. А він розчиняється і показує груди, а вона не те що жіноча, а як зроблена якась, з сосками, говорить &# 171; це для тебе&# 187;. Потім ще щось з ним снилося але це більш яскраво. Поруч проходив якийсь індуіскій свято але посуду було мало, це його схвилювало і він втік за тарілками. всі. Я б Вам не написала, але дуже незвичайний сон, і якийсь реальний, тому що я відчувала емоції, я їх по кожному слову відчувала і до сих пір пам’ятаю, хоча прокинулася вже з півгодини. спасибі

мені приснився знайомий але волосатий повністю чоловік я природно його впізнала мені було приємно уві сні я пішла в ванну і побачила у себе довгі шикарне волосся

сьогодні я побачила у своїй кімнаті (будинкового) мені здавалося, що це наяву&# 8230; я чітко бачила поруч з собою волохате тіло, я прокинулася від того, що замерзла&# 8230; хоча в кімнаті було досить тепло.Він кружляв навколо мене і я відчувала його дотик.До чого це приснилося?Я намагалася перехреститися і читати молитву.Страшно не було.Розтлумачте цей сон.

Мені наснилися двоє знайомих чоловіків з волоссям на тілі і ногах, вони видералі пінцетом волосся у себе з тіла

молодий хлопець весь волохатий, надавав знаки уваги, красивий, теж сподобався, я його гладила і чуствовала його бажання

Бачила уві сні як чоловік качає колиску в ньому була дитина дуже волосатий. До чого це?

Бачив дуже волохатого і кучерявого людини (чомусь це був Міхай Волонтир) і другого такого-ж зарослого. Вони були друзями і грали і пустували як діти. Один іншого навіть смикав за густе волосся на геніталіях. Відбувалося в якомусь житловому приміщенні, я був поруч і просто спостерігав за ними. Обстановка навколо була спокійною.

Снився чоловік, з голим торсом. Він був в шортах. Було красива статура. Він був високий, стрункий. Звернула увагу що у нього дуже волохаті сильні чоловічі руки і волохаті ноги.

Займалася сексом з незнайомим але удаваним не для чужих чоловіком ексом. Тіло у нього гарне підтягнуте, груди волохата пріяная НЕ кудлата і він був дуже ніжний

Вітаю! Я бачила уві сні свого чоловіка з волосатий ногами. Більше я нічого не пам’ятаю

бачила чоловіка, дуже сімпотічний, смаглявий, волохатий, обіймав мене в труні!

Доброго дня. Наснилося, що їду в автобусі, раптом двері відкриваються, а там стій чоловік оголений, добре складений, але весь волохатий з голови до ніг, і чашку тримає, на чашці теж трохи волосся. Сказав щось типу того, що він вільний від умовностей і попросив допомогти почистити йому чашку від волосся. Я вийшла з автобуса, отёрла чашку і ми пішли кудись удвох по дорозі. Було сонячно і він вже був одягнений.

добрий день, приснився чоловік з голим торсом але все тіло вкрите густою шапкою волосся, руки, спина, груди, живіт, чорне кучеряве волосся.

наснилися красиві молоді чоловіки, але дуже волохаті. Це було літо. Вони роздягалися спеціально для мене, але не голі, просто оголений торс. красивий торс

мені наснилося, що мене обіймає чоловік, потім я проводжу рукою по його спині і відчуваю, що його спина занадто волохата?до чого це?

Бачила чоловіка волохатого але дуже теплого і приємного пам’ятаю обіймала його з теплотою зараз не пам’ятаю чи був він моїм знайомим чи ні.Допоможіть будь ласка

Приснився сон, де до мене прийшов волосатий хлопець, якого знаю в реальному житті, але він чогось хотів від мене, мені навіть було страшно уві сні і я хотіла, щоб він пішов, але він все одно ліз, знімав з себе одяг, а весь був такий волосатий, що жах

Чоловік спочатку курив у бік відкритої кватирки. Я несхвально на нього подивилася, він відійшов від вікна і опинився роздягненим. О жах! Це був волохатий чоловік по всьому тілу, він так посміхався, типу був задоволений і начебто не збирався йти. Я б його вигнала звичайно, але я тут прокинулася.

добрий ранок. Можете пояснити сон будь ласка. Мені снилося що я цілувала живіт і груди волосатому чоловікові. І навіть мовою відчувала його тіло як облизує.

Відпочинок в Туреччині, приїхав знайомий чоловік теж відпочивати, він був весь волохатий по всьому тілу. Пішли до машини і він пригостив вином, дав дві пляшки.

Відкрила на роботі двері в душову, перед мною стояв незнайомий чоловік, тіло волохаті і сильні кров’яні порізи на грудях

актор Павло Шуваєв приснився. Я так зраділа що застрибала від радості, він здався мені дуууже високим і дуже привабливим. Він ЗАПРОСИВ МЕНЕ ДО СЕБЕ В ГОСТІ, Я ПООБІЦЯЛА, ЩО КУПЛЮ ЩО щось смачненьке і прийшовши. але шукати ГРОШІ, ШУКАЛА І ТАК І НЕ ЗНАЙШЛА І ТАК І НЕ ПІШЛА ДО НЬОГО В ГОСТІ. ПОЧУТТЯ ЯКИЙ ТО ОБРАЗИ БУЛО. НА ДУШІ І НІЧ ТЕМНО КРУГОМ.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ