Сонник Вокзал 😴 приснився, до чого сниться Вокзал уві сні бачити

Сонник Феломени тлумачить вокзал як символ переломного життєвого періоду сновидіння, який торкнеться сфери інтересів і лінії долі. Бачити себе біля будівлі – ознака радісних моментів, насолоди наяву, довгого цікавого шляху.

Що ви бачили на вокзалі уві сні?

Тлумачення сну про безліч людей на вокзалі ▼

Сниться вокзал з безліччю людей – наяву сплячому доводиться відчувати неприємні емоції, пов’язані з відсутністю можливості розслабитися. Щоб позбутися від напруженості, спробуйте розібратися з проблемами.

Який вокзал ви бачили уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вокзал, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вокзал уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Допоможіть розтлумачити наступний сон. Великий вокзал, високі стелі, заглушений світло. Я перебуваю там разом з кимось із родичів (здається моя бабуся і хтось ще) і з молодою людиною, з яким за сюжетом у нас, мабуть, романтичні відносини. Є відчуття очікування, але дуже розпливчасте і нечітке &# 8212; не зовсім зрозуміло навіщо ми знаходимося на вокзалі і куди збираємося. Я ненадовго залишаю свою компанію, і в якийсь момент розумію, що не можу знайти шлях назад. Я загубилася. Відчуття дитини, який загубився &# 8212; почуття безпорадності, навіть відчаю. Я починаю шукати. Приміщення вокзалу виявляється не єдиним &# 8212; є ще й інші вокзали поруч, в тому числі аеропорт. Я шукаю скрізь, навіть потрапляю в якийсь підвал з гратами (по відчуттях там хтось був, і я піднялася назад). Нарешті мені зголосилася допомогти жінка (років 40, у формі &# 8212; як співробітниця вокзалу) &# 8212; на машині вона швидко мене доставляє до місця, яке я їй описала. Але там уже нікого не було.

Юлія, то, що в вашому сні був вокзал говорить про те, що ви зараз підсвідомо чекаєте пришестя нової людини в своє життя.

Стою на автовокзалі у квиткової каси. Моя дочка попросила мене там купити п’ять бананів (!). Потім вона кудись зникає, а я намагаюся зрозуміти, куди ж вона поділася, один чоловік пригощає мене парою м’яких свіжих тістечок. Прошу чоловіків (в черзі тільки одні чоловіки) пропустити мене навіть якщо моя черга буде пропущена, а сама побігла шукати доньку. Чи не знайшла, біжу назад до каси. Я повернулася в чергу і вирішила купувати там п’ять квитків на автобус до Адлера за 33 руб. До чого б це? Я планую наяву зробити зміну місця проживання на інше місто, але все ніяк не виходить, може цей сон обіцяє мені здійснення надажд? спасибі!

Лариса, то, що в вашому сні був вокзал, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром підете в довгий шлях.

Вітаю! Розтлумачте будь ласка мені мій сон.
Я з мамою приїхала в автобусі на вокзал.З вікна автобуса я побачила свого друга.Я виходжу з автобуса, підходжу до одного кажу
Привіт, ось і встретелісь.Він мовчки і сумно дивиться на мене, дарує мені троянди, знайомить зі своїм другом.Його друг зробив мені комплімент.А далі ми веселі розійшлися хто куди

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете дізнатися про почуття цієї людини до вас.

Якийсь хлопець мене кудись веде &# 8212; я спочатку опирався, але потім перестала. Ми пройшли через парк &# 8212; там була купка підозрілих чоловіків.. Потім йдемо по тротуару &# 8212; я його питаю:
&# 8212; Хоч скажи, де ми? &# 8212; він відповів В Дмитрові, хоча я сама з Калінінграда..
Підійшли до вокзалу, повз мене поїзда проносяться, і тільки один зупинився. Від шуму у мене закрутилася голова і я впала. Цей хлопець мене ніжно обійняв і закрив вуха. Мені стало тепло і приємно і я прокинулася.
Заздалегідь дякую)

Сон такого змісту, найімовірніше, вказує на те, що ви в стосунках схильні піддаватися впливу партнера.

Привіт мені наснилося что я біжу по рейках їх дуже багато, схоже что десь недалеко вокзал, я біжу незупіняючісь і мені назустріч їде товарний поїзд. До чого це может наснітісь?

Вітаю! Мені приснився вокзал, а саме зал очікування, в центрі нього знаходилися сидіння, а з боків стояли ліжка. І ми з чоловіком займали одну з них, ночували на ній. До чого цей сон?

Вітаю. Мені часто сниться один і той же сон. Я шукаю вокзал в різних містах, або вихід, але не знаходжу і прокидаюся.

Доброго дня! Моїй мамі приснилося, що вона проводжає на вокзал, мене з моїм другом, просить, щоб я не куди не їхала. Мама не бачити як ми сідаємо в поїзд і їдемо. &# 8230; в кінці вона остається на вокзалі одна.

бачила уві сні вокзал, але ніяк не могла знайти касу, т.до. був ремонт будівлі вокзалу. Шукала касу, а потрапила в крамниці з взуттям, приміряла, але нічого не підійшло по нозі.

Мені приснився сон що я на вокзалі і при мені велику кількість грошей, як і дрібниці так і паперових купюр і я сіла в поїзд і поїхала

на вокзалі підійшов знайомий чоловік (з яких загубилася зв’язок), доторкнувся до плеча запитав хто останній, я розвернулася і пішла, він слідом.

Доброго дня, Тетяно! Сон був таким: я на вокзалі (чужого селища) стою в черзі і хочу купити квиток щоб виїхати поїздом додому. З якихось причин я не купую квиток і виходжу на вулицю. А на вулиці бандити напевно на конях б’ють і розгоняют людей. Я ховаюся назад у вокзал. Молода жінка теж сховалася біля мене і радить мені зняти на ноч в цьому селищі будиночок щоб переночувати.А я боюся виходити потомучто там банда орудує. Біля мене виявляється моя мама (вона приїхала мене рятувати) і ми вже зняли старенький будиночок. У будиночку завішувати вікна щоб бандити не побачили світло від свічки, що горить. Я боюся. Виглядаю по вікнах на вулицю. На вулиці ніч і десь чути крики. Я прокинулась.

Наснилося що я була толі на вокзалі чи то в аеропорту там були жовті або помаранчеві стіни я намагалася купити квиток і потім чекала свого поїзда або свій літак

Я був на вокзалі готувався їхати в Іркутськ. Було холодну пору року. Сон закінчився тим, що я зайшов в квиткову касу і запитав чи є квитки, щоб пізніше купити квиток. Ответілілі що квитків більш чим достатньо. Потім я бачив поїзда на вокзалі. От і все

Наснилося, що я їду в поїзді з братом свого колишнього чоловіка.Коли прийшов час зійти з поїзда, брат колишнього чоловіка був дуже п’яний.Мої слова про те, що пора збиратися.він не чув, дивився кудись в одну точку.У підсумку ми пропустили свій вокзал і поїхали далі.на руках у мене уві сні був маленький мій синочок Ілля.Хоча йому зараз 3 роки.Але уві сні здавалося ніби йому було менше.Незнаю, що це все означає.сон дивний. Ніколи до цього мені не снилося нічого такого, де брав участь б брат колишнього чоловіка.
З цією людиною в реальності нас нічого ніколи не пов’язувало.У нього інший спосіб життя: він завжди п’є тільки.
Допоможіть будь ласка мені розібратися в цьому сні!!

Я на вокзалі, хочу купити квиток. кудись не знаю.хочу купити на 11 ночі або щось близько того, але в касі квитки тільки на 8 ранку&# 8230;.лаялася, стояла в черзі, але квиток все-таки не купила..

снився вокзал. Де дуже бідні люди і їх було дуже багато.на вокзал я приїхала на дорогій машині.не могла знайти каси щоб купити квиток додому на поїзд.дуже хотілося додому.але я так і не сіла в поїзд і не поїхала

залізничний вокзал дуже великий красивий.багато людей всередині чекають поїзд.не пам’ятаю як я там опинилася.я заблукала там і шукала вихід з нього в місто щоб піти додому.перед пробудженням я знайшла вихід.запитала у чекаючих людей і жінка показала в бік виходу.вокзал цей я знаю-була там наяву багато разів і жодного разу не заблукала.в тугіше ніч перед цим сном мені приснилося що я пудри обличчя дуже густо якийсь розсипчастою пудрою.наяву я не користуюся ні тоналкою ні пудрою.

наснилося, що на вокзалі, перед самим поїздом я дізнаюся, що мої батьки не взяли мені квиток на поїзд, а моїй сестрі взяли.Я забираю свої речі, розвертаюся і йду. кінець.

я поспішаю на залізничний вокзал&# 8230;. у мене квиток до Москви! вартість 2000 і чуть чуть грн! потрібно мені буквально переїхати кордон і назад&# 8230;.але я вирішую їхати в Москву погуляти дочекатися поїзда і назад! місцевість від куди я виїжджаю мені не знайома! ловлю попутку мене везуть на автовокзал&# 8230;. там є і жд лінії але вони як би за місцем&# 8230;..а мені в Москву і відповідно інший вокзал&# 8230;..далі я на авто їду на інший вокзал зі мною в авто мій молодий чоловік і який невідомий мені хлопець&# 8230;. я пропоную своєму хлопцеві їхати зі мною&# 8230;. він відмовляється&# 8230; йому нібито теж потрібно кудись летіти! в мене істерика&# 8230;..я виплакала як то швидко! на вокзал ми так і не доїхали&# 8230;. я прокинулась&# 8230;.в епізодах були якісь жінки&# 8230; мій скандал з однією з них&# 8230;. а дорогу на другий вокзал підказав батюшка!

Здрастуй Тетяна! Мені постійно сниться залізниця і потяги. Сьогодні снилося спочатку розвилка багато доріг і на одну я звернула і йшла не довго.Потім вже снився вокзал ж / д ми з сестрою і якийсь дівчиною купили квитки і бігли на перон за часом поїзд повинен був прийти о 19:02 а було по часу вже 19; 04 . Ця дівчина постійно мене з сестрою підганяла на цей поїзд його оголосили про прибуття, але коли ми прибігли на перон побачили що поїзд від’їжджає і дівчина стрибнула в нього на ходу. А я сестрі сказала чтож напевно не судилося це ми на нього спізнилися, хоча в підсвідомості крутилося що потрібно почекати за часом ще рано його тільки оголосили значить трохи часу у нас є ми за часом, і відпустила його в добру путь дивлячись йому в слід, а через секунду під’їхав саме той поїзд на який у нас були квитки у всіх 3х і ми з сестрою зайшли в поїзд зі спокійною душею,

Вітаю. Мені снилося, що ми разом з моїм хлопцем сіли в поїзд без квитків, їхали в ньому, і по дорозі ще розмовляли з двома старенькими бабусями &# 8212; попутницями. Про що &# 8212; не пам’ятаю

Доброго дня !
Мій сон: ми з мамою поїхали на Україну. Пересадка була в Москві, я її залишила на вокзалі, щоб піти і знайти інший вокзал &# 8212; Київський. Приходжу на вокзал і не можу її знайти. Я почала кричати уві сні і від крику прокинулася. До чого сон ?

я прийшла на вокзал і зрозуміла що запізнилася на потяг. вирішила подивитися розклад. на табло на початку кожного рядка з назвою поїзда був дуже гарний і барвистий пряник.

я перебуваю в ж / д вокзалі і в мене крадуть валізу. йду писати заяву про зникнення до директора вокзалу. мені виплатили грошову компенсацію.

Доброго дня. Мене звуть Олена. Мені приснився сон, в якому я поспішаю на потяг. Спочатку їжу з речами в битком набитому автобусі, потім підходжу купувати квиток до каси вокзалу. Мені пропонують гарне місце в поїзді, але коштує воно дуже дорого і я відмовляюся. Заздалегідь дякую.

Поспішала потрапити на вокзал когось зустрічати. Приїхала: багато шляхів, голос диктора, а я не можу зрозуміти скільки часу і на який шлях мені йти, а поїзд ось-ось прибуває. Напередодні приснився сон, що я сама сідаю в поїзд

Приїхав в інше місто зустрітися з дівчиною, зустрітися не вийшло.поїхав вночі на вокзал купив квиток додому в 4 рази дорожче, чим їхав туди.поки чекав потяг зустрів одного зі свого міста, попросив поїхати з ним додому, пішов здавать квиток все)

Приїхав в інше місто встрктіться з gдевушкой, зустрітися не вийшло.поїхав вночі на вокзал купив квиток додому в 4 рази дорожче, чим туди.зустрів одного зі свого міста, попросив поїхати з ним додому.пішов здавать квиток, все)

була на вокзалі, не пам’ятаю як там опинилася, на кшталт в як на поїзд або з поїзда, була присутня якась незрозуміла тривога і страх

сон. Наснилося що перебуваю на вокзалі. Народ валом валить в вагони у всіх квитки а я не можу купити квиток не можу знайти касу. і немає грошей..

Мені наснилося, що я вирушаю в поїздку з двоюрідною сестрою, і мені необхідно свій перший шлях виконати на поїзді. І, тому, я опинилася на залізничному вокзалі, але у нас немає фактично квитка, але ми знаємо, що ми купували електронно. І ось я кидаюсь по вокзалу в пошуках каси, яка випише нам наші квитки. Час підтискав, точніше залишалося кілька хвилин до того, як рушить поїзд. Але я все ще стою на касі, а жінка, що виписує квиток, зовсім не поспішає. Раптом я дивлюся на годинник, і бачу що час ніби як є, т.е. відчуття, що годинник повільно йдуть, і мені здається, що я встигаю сісти на поїзд. Уві сні у мене було відчуття, що я порада цій поїздці, навіть смакую.

Вітаю! Я уві сні ходила по Пірон з мамою, потім ми кудись відійшли і наш поїзд поїхав і ми побігли за ним, а я натиснула кнопку стоп крана і поїзд зупинився ми сіли і поїхали.

Доброго дня
вийшов на залізничний вокзал на платформи не в Москві і кого то постійно шукав
люди були на пероні але не багато
з повагою

я з сетроі були на вокзалі чекали поїзд який не прибув на нудне час я вже почала кричати на касирку де цей поїзд і т д після ми прогулялися по вокзалу при цьому було дуже весело, потім сестра пішла кудись а я сіла через кілька хвилин до мене підсіли двоє міліціонерів у формі один з них почав зі мною розмовляти про що не пам’ятаю . цей вокзал був мені не знайомий він був дуже обольшім я в ньому перший раз

Наснилося що я на ж д вокзалі і бачу як двоє хлопців укладають свої речі в сумки і про що то кажуть одягнені вони були в шкіряному

уві сні купив мотоцикл, їздив я дуже швидко, відвозив знайомого на вокзал, бачив поїзд, рейки, зустрів поліцію, мовляв не там поставив, знайшов елемент автомобіля сусіда, приїхав додому прокинувся

Вітаю. Наснилося що на вокзалі купую квитки собі і дитині, дуже ретельно документи перевіряли, все паспорта вимагали)).Збиралася їхати далеко&# 8230; поїзда чекала.бачила поїзд&# 8230;.думала сідати чи ні. зима була і сніг був.

Мені наснилося, що я перебуваю на вокзалі, дістаю паперу в пошуках квитка, а він порваний і пункт призначення в порваному квитку невірний, тобто я купили квиток не туди

Приснився вокзал, я очікувала тільки мама не знаю чого, бачу багато людей і натовп медиків, вони кудись їхали разом, а я все в суєті незрозуміло що чекала. Після сну цілий день якесь пригнічений стан, хоча день пішов дуже плідно і сталося справу яке довго чекала.

мені наснилося, що я в Москві йду від вокзалу через залізницю. Мене зупиняє жінка і просить допомогти їй знайти готель, я задаю питання який готель їй потрібна, запевняю її, що в довіднику підберемо і зателефонуємо забронюємо номер.

Я на вокзалі не можу знайти свій перон бігу по рейках потім розумію що це не мій перон йду серед людей і розумію що заблукала.

Привіт) Мені приснився сон, я була на вокзалі, було літо, тому що бачила зеленню дерева і сонячний день, бачила поїзд, але не сучасний, а такий років 70х, бачила, паравоз, і та я зайшла в цей поїзд, і відправилася в ньому в дорогу, бачила двох чоловіків які опоздивалі на поїзд і все ж заскочили в нього, і я поїхала&# 8230;.ось такий сон
спасибі за растолкование!

Доброго дня, Тетяно)
Мені приснився вокзал і потяг який там стояв, поїзд не новий, років 70-х, мені снилося що літо, зеленню дерева, сонячний день і було жарко, я стояла в вагоні з дивилася на вокзал і дерева, потім поїзд рушив і я виділа, як двоє чоловіків почали наздоганяти потяг але все ж заскочили у вагон, і ми всі поїхали&# 8230; ось такий сон

я не могла доїхати до вокзалу, але потім під’їхав автобус і я доїхала з сім’єю, чекала свою покійну маму.. і так вона не прийшла.

Привіт, мені снилося, що я стою на вокзалі і купую квиток на Кишинів, звідки я переїхав 5 років тому і поміняв громадянство, там залишилася вся моя жизнь, квиток у мене вже був на Кишинів, але я чомусь купував новий квиток боявся, що той уже не придатний.

Привіт, мені наснилося, що я була на вокзалі і мені потрібно було виїхати на поїзді&# 8230; я виявила, що забула гроші вдома, і швиденько побігла додому&# 8230; і мене з дому почала виганяти моя рідна (шкідлива) бабка.. я взяла те, за чим прийшла і втекла від неї

я на вокзалі з торбину (не тяжка) Граля з собакою ріжоюгралася и запізнювалася на поїзд а касир НЕ Хотіла відаваті мені білет бо я мала забрати его раніше но як підбіг до мене рижий собака я Почаїв его обніматі то вона мені видала білет и я встігала на поїзд

з дочкою опинилися на вокзалі в Латвії&# 8230; занепокоєння що не знаємо мови, а нас і не намагаються зрозуміти ігноруючи наші запитання&# 8230;.

мені наснилося, то що я на залізничному вокзалі, рейки там а за ними поле з білими трояндами, потім після цього рарушеніе будинку

Я на вокзалі зі своїм другом. я його підтримую під руки. ми піднімаємося сходами, потім сидимо на лавці і буд-то чекаємо електричку або поїзд

Вітаю! Снилося, що я з мамою на пероні вокзалу купую почищені кавуни, смачні, червоні, солодкі і ще щось з їжі, не пам’ятаю, потім ми сідаємо в вагон і їдемо недалеко, місця незнайомі, але я не переживаю, відчуття, що я знаю ці місця, потім ми виходимо, далі не пам’ятаю.

Тетяна, здрастуйте! Я сяк-так купила квиток: мені не хотіли його продавати. Потім кинулася за речами, поїзд повинен був відправитися. Я в паніці прокинулася&# 8230;

Мій чоловік, з яким ми прожили 2 роки, раптово залишився в іншої жінки. Останнім часом він часто до мене приходить уві сні. Сьогодні у вівторок, спочатку мені приснився якийсь повішений, не знайома мені і я трохи злякалася. Потім сниться мені вокзал мого рідного міста, я сам місто не бачила, тільки по відчуттях. Глибока ніч, я йду по перону, кругом бруд, як після дощу, мокро. Багато людей. І раптом мій друг з’являється, виявляється я його зустрічаю. Я питаю, ти надовго, а він каже тільки на місяць. Ми пішли разом, але мені було прикро, що тільки на місяць. Але приїхав до мене.

мій друг в життя пішов від мене до іншої жінки. Сьогодні у вівторок, сниться мені сон. Я на вокзалі свого рідного міста. Глибока ніч, земля після дощу, бруд і мокро. Я ходжу по перону і раптом бачу свого друга, виявляється я його зустрічаю, він приїхав до мене. Я питаю, ти надовго, він говорить, тільки на місяць.

Наснилося, що я перебуваю на залізничному вокзалі, який дуже великий. Я довго йшла до потрібної платформі, переходила через колії, піднімалася сходами, але в результаті з вокзалу я нікуди не поїхала, просто побачила поїзда, але не посажірскіе. Було сонячно.

добрий день, бачу уві сні вокзал, не знайомої мені чоловіка, і раптом починається дощ, а беру якийсь важкий пакет, і на ньому відриваються ручки, бігу по сходах, і бачу стаіт женщмна і продає кактуси, і цей незнайомець їх мені купує

Я біжу по Пірон перескакую через різні прігради, і я шукаю каси я знаю що я вже тут була, знайшла каси простояла в черзі а каси на мені сказала що їй треба перекусити і попросила мене почекати

Ми з дружиною знаходимося на вокзалі, стоїмо біля каси, повинні купити квитки додому (у нас поїздка з пересадкою) і я стою і думаю: яка станція буде транзитною.

Вітаю! Сьогодні вночі мені приснився сон &# 8212; нібито Я на вокзалі, мені наснилася одна моя знайома жінка (вона мені нерідко сниться) нібито вона сидить за столом на вокзалі Я довго по монеті збираю по кишенях де то 20-30 гривень (в голові крутиться сума 23 гривні) і ложу на стіл перед нею. Вона мені що то говорить, що то що у мене в голові не залишилося (нічого значущого). Далі Я біля вокзалу займаюся тим що збираю якийсь сміття (як на суботнику). Тепер про жінку це викладач навчального центру, Їй 32 або 33 роки не заміжня. У нас з нею просто хороші відносини, ніяких особистих зв’язків, але вона мені вже 4й раз приснилася за період менш чим 1 рік. раніше мені так ніхто не снився, я одружений. Дружина не мені уві сні снилася давно і один лише раз.

добрий вечір Тетяна Міллер.мене мучить сон сідаю з дітьми своїми на поїзд їжу до бабусі своєї на поїзді, то я солодший з поїзда не знаходжу дітей поруч а сумки зі мною, або за 20 хвилин до виходу з поїзда я залишаю дітей з дівчиною 30 років на хвилин 5 біжать застіривать пелюшку т.е білизна яке дають в поїзді провідниця повертаюся діти там а дівчини немає. як бути їхати чи ні?спасибі

Спочатку мені снилося ніби я їм рибу причому таку дуже соковиту, але я прокинувся, потім я заснув вдруге і мені приснилося ніби я чекаю автобус на який щось не знайомої мені зупинці дуже поспішаю на вокзал, потім під’їхав автобус я сів доїхав до вокзалу вибіг з автобуса і побіг на вокзал, там я розпитував де квиткова каса, купивши квиток я запізнився на попередніх поїзд, а через 5 хвилин подощел ще один і я на ньому поїхав

Я перебуваю в аеропорту, збираюся летіти в Москву в Мністерства і раптом зустрічаю знайомих і серед них мій споріднений брат і він паралізований повністю, навіть не може говорити. Лежав він на підлозі чорному спальному мішку, потім підійшла його дружина і теща, і вже з дверей видно, що це вокзал чи ж / д чи автобусна станція. Я намагалася з ним поговорити, але він не здатний. Через деякий час я пішла, дивитися свій рейс на літак, реєстрацію

Вітаю! Мені наснилося як я, моя мама і мій старий знайомий (куратор) виявилися на Ж / Д вокзалі. Була зима, частина рейок була заметена снігом. Ми переходили через них, до вокзалу. В один момент знайомий окликнув мене &# 171; позаду поїзд&# 187; і ми блискавично понеслися до останнього шляху. Там під’їжджав поїзд. Стояв автобус, в який сів мій знайомий, і не звертаючи на мене уваги, (не подивився в мою сторону, не попрощався) поїхав. Мама стояла на вокзалі, а я так і не перейшла через цей шлях.

Спочатку я побачила рану, таку ж як і у мене, на животі з якої лилося багато червоної крові.Далі металася по якійсь зупинці з касою для продажу квитків з маленькою дівчинкою (уві сні как-будто вона моя прийомна дочка).В кінці ми все-таки купили квитки на автобус і поїхали разом з дівчинкою.

Я перебувала в величезному залі очікування на якомусь вокзалі, людей багато, але вони все на 2-му плані. На першому плані молода людина, праворуч від мене, чітко його бачу, але не звертаю уваги. Раптом через пару рядів крісел від мене зі мною заговорює якась жінка. Світловолоса, в віці, років 50-60. Щось пов’язане з косметикою втирає мені. Запитує який користуюся я, показує свою. Точно не пам’ятаю, але вона в чомусь вперто намагається мене переконати або щось від мене хоче, і ніби як вона до мене підійшла зовсім випадково. Відчуваю сильний спокуса погодитися (що б вона не хотіла). І тут, молода людина, про яку я писала раніше, пошепки, майже одними губами їй сигналить &# 187; Іди собі геть!&# 187;. Я розумію, що вони знайомі, і що мене якимось чином намагаються обдурити і що у них якась відпрацьована схема. Посміхаюся і глузливо поглядаю, то на нього, то на неї. До жінки дійшло, що я здогадалася, вона різко перериває свій монолог і питає мене &# 187; як?&# 187;. Я їй пояснюю. Вона вилаяла хлопця і вони разом пішли, Відчуваю полегшення, що ні попалася. . З вівторка на середу.

Два дні поспіль, мені сниться сон що я їду на моер на поїзді, я приходжу на вокзал шукаю поїзд, розумію що квитки куплені на різні потяги і в різний час, я намагаюся якомога швидше поміняти квитки в касі, хвилин за 5 до відправлення я встигаю це зробити і сон закінчується, на наступний день мені сниться знову сон що я їду на море тільки на цей раз одна і все у мене складається вдало уві сні ніяких перешкод або препятсівй

приснився вокзал &# 8212; швидше за все було якесь розуміння уві сні, що я приїхала на вокзал, народу було дуже мало, можна сказати я розуміла, що десь люди є, але уві сні я їх не бачила. Бачила себе, що вийшла з валізою з будівлі вокзалу на вулицю, йшов дрібний дощ. На мені було одягнене плаття коричневого кольору, чемодан теж коричневий, фарби вулиці &# 8212; сірі. Уві сні відчувалася внутрішня пустота &# 8212; мене ніхто не зустрічав і не чекав, я була в розгубленості.

наснилося, що я в поїзді, збираюся кудись їхати. Відбувається реєстрація, заповнюються картки типу медичних і на обкладинці моєї картки моя таперешняя прізвище, написана неправильно-одна буква зайва, а одна закреслена. І начебто є можливість завести нову картку треба тільки принести . І я біжу на інший кінець вокзалу по шляхах. А потім назад. Ця частина мені вже снилася. дуже важко бігти якісь насипу. на них треба підніматися з великими труднощами буквально силою пересуваю ноги. бігу на одному місці і страх сильний побачити хто буде проходити ним свій потяг.Зрештою начебто я встигаю, приношу нову картку і думка про те, що може користуючись нагодою не поліпшувати прізвище, а зовсім поміняти. прокинулася втомлена. вимотана після бігу і пережитих страхів.Конкретно не бачила що встигла, але раніше коли уві сні я спізнювалася на свій потяг, я пам’ятаю ці почуття, зараз такого не було. Просто встигла і картку принесла.

Я перебуваю на ж / д вокзалі. Хочу забрати речі з камери схову, але вона працює з 12.15 до 12.30. Я йду в кіоск купити з собою їжу там зустрічаю сестру і батька, вони виявляється теж на вокзалі. Я знову бігу забрати багаж. і так я бігаю туди сюди. Потім сідаю одна в поїзд без них і їду.

сон стає нав’язливим. мене проводжають друзі, знайомі в дорогу з речами на якийсь суд. ніби мене повинні судити і мені не зрозуміло за що. поїздка то на КамАЗі, то на поїзді, то на легковому автомобілі.

я стою на території вокзалу на вулиці, як раптом бачу несподівано почала прибувати вода. Але паніки не було, були люди і все обійшлося&# 8230;

Я бродила по вокзалу, з рюкзаком і в касі купувала квиток, була осінь&# 8230; я дуже довго чекала потяга він так і не приїхав&# 8230;..

Вибачте але я пишу зі сторінки своєї мами. Спочатку я була в школі на уроці &# 171; Витоки&# 187;. Урок закінчився і все як в дитячому садку, пішли спати по маленьким ліжечок.Я не спала ми з подругою Златою пішли кудись, ми помітили маленького хлопчика десь 5-7 років, він був на маленькому велосипеді.Ми з подругою побігли за ним він привів нас не те на станцію, толі на вокзал ми пройшлися по какой то трубі яка тягнулася над потягами.Ми з Златою зайшли на вокзал і там був мертвий, схоже що привезений струму що олень з людським обличчям, він посміхався&# 8230; Ми подумали:&# 187; Який бідолаха&# 187;. І з тими, хто плаче очима пішли до школи я запитала скільки часу, але Злата дивлячись на мене розширеними очима не чого не відповіла.Я подивилася на себе в дзеркало і побачила, що моя рука кровоточить від того що на руці вирізаний знак X .Потім я глянула на обличчя і я побачила що мої очі без райдужної оболонки, тільки зіницю на білому тлі очі, але я відреагувала на те, що відбувається спокійно.Ми з Златою переглянулися і я прокинулася.

стою на вокзалі, чекаю дівчину з якою провів ніч, як би повинен з нею виїхати але її немає, і періодично вибігаю на релься

мені наснилося що я їду на поїзді. вийшов на вокзалі ходив по підземних переходах . згадав що речі забув у потязі занервнечіл.і прокинувся

дорий вечір. З початку їжу на другій полиці &# 171; верхній&# 187; потім біжу вздовж складу до вокзалу.Зліва товарний, а праворуч мій пасажирський і не МРГУ через нього пройти.

я не могла купити квиток додому, це відбувалося на вокзалі, я дуже хотіла додому, але квиток чомусь купити не могла

Сходив з поїзда мене зустрічала поліція зі щитами стволами прицілами я подумав в той момент що перевіряють на вибухівку вони мене пропустили

мені наснилося що я на вокзалі зустрічаю кохану людину але він робить вигляд що незамечаемие мене і проходить повз а я піднімаюся на верх по леснице і спостерігаю за ним і плачу

Спочатку приснилася масова бійка на ЖД шляхах, далеко виднівся ЖД вокзал. Були військові різних мастей, ВДВ, моряки і ще хто то, мабуть теж збиралася бійка, але розвиток не побачив. Потім, коли їхав на поїзді з трьома товаришами, їх я не знаю, але ми були в смугастих футболках, штани, здавалося, що це десь 1954 рік, вже не знаю чому і сон чорно білий, як якийсь фільм. Так ось в ході проходження на поїзді, було мало вугілля і ми втрьох вискачілі і пуття поїзд їхав набирали вугілля і кидали в товарний або поштовий вагон, де їхали. Набрали дві купи, крайня була меншою за першу.

я ходив по вокзалу що то шукав не пам’ятаю що час було ніч, при цьому думав про те що треба поїсти десь і знав про одну столову куди треба було встигнути до пів на другу ночі

Я перебуваю на вокзалі.Передвоєнна тривожна обстановка.Я намагаюся написати правила безпеки для внучки.Їй 7 років.Але поряд з собою не бачу, як-ніби вона відійшла кудись.Я шукаю і не знаходжу її.кругом люди.Потім підходить поїзд, я доторкнулася до поручнів.Липко і брудно.Онуку не знайшла.вокзал спорожнів.всі поїхали.А я розгублена залишилася на пероні одна.Кругом ні душі.

Я ходжу по вокзалу.усьому в ньому чорно біло.знайомі люди жінки і чоловіки.то я стою вочереді, то лаюся з чоловіком, він вважає мене неправий.бачу як люди в касі купують не тільки квиток але і зефір.

Я була на вокзалі, там було багато поїздів з блакитними смужками і електрички -Серія. Я намагалася купити квиток або на поїзд або на електричку, але мені не вистачило квитків на поїзд і не вистачало грошей на електричку і я плакала, що не встигну на роботу. Текла по щоці слеза- я це відчувала.

на вокзалі намагаюся пробратися крізь натовп до каси і купити квиток.до мене підбігає знайомий чоловік (він в реальному житті артист) обіймаємось і намагаємося разом купити квитки

Приснився колишній хлопець, ми ненавмисно зустрілися з ним на вулиці, ніби він став бандитом, пов’язаний з валютним ринком, ходить з пістолетом. Він хоче бути зі мною, я тікаю від нього, сідаю на велосипед і опиняюся на пероні, хочу переїхати на іншу сторону, але мені заважають поїзда і немає виходу на іншу сторону. Ніч, темно і йде дощ

Вітаю. Мені приснився хлопець з яким я раніше починала зустрічатися, але за сформованими обставинами в даний час ми просто друзі. Уві сні я була з ним, чим займалися не пам’ятаю, пам’ятаю що мені довелося йти на роботу з цілю відпроситься у керівництва проводити його на залізничному вокзалі. Деректор мене не відпускала, але коли вона пішла мене відпустили її заступники.Після чого мені лунає телефонний дзвінок і в розмові молода людина повідомляє що знаходиться вже в поїзді на вокзалі і час відправлення поїзда. Я починаю бігти до вокзалу по дорозі. Під час бігу перед галявиною з травою я знімаю взуття і продовжую біг босоніж, позаду мене чоловікові стає погано з серцем, але я не зупиняюся і вчасно бігу намагаюся викликати швидку, але у мене не виходить цього зробити. Я пробігаю мимо бору і опиняюся біля будівлі вокзалу, Перебігаю через шляху до вирушає поїзду, читаю напрямок на головному вагоні і розумію що це не той склад, біжу до наступного і в цей момент прокидаюся. До чого приснився такий сон? спасибі.

На вокзалі купую квитки на поїзд. Потім розумію, що переплутала час
і запізнилася на потяг, Іду в касу міняти квиток.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ