Сонник Вогонь 😴 приснився, до чого сниться Вогонь уві сні бачити

Символ вогонь уві сні має позитивне значення. Виняток становить картина, де ви охоплені полум’ям. Також вогонь служити попередженням, що таємне стане явним і це спричинить за собою радий непередбачуваних наслідків.

Що ви робили з вогнем?

Якщо уві сні бачили вогонь ▼

Бачити уві сні вогонь, який був безпечний і контрольований, – вашим мріям судилося здійснитися завдяки наполегливості та ентузіазму. Енергія, яка допомагає в досягненні поставлених цілей, добре підкоряться вашої волі, її джерело не вичерпується.

Якщо вогняне полум’я заподіяло шкоду або біль або така можливість існувала – це заклик контролювати свої емоції, не давати їм заважати здійснити задумане. Необережне слово, кинуте в запалі суперечки, може зруйнувати всі плани і привести до втрати прихильного ставлення оточуючих.

Неконтрольований вогонь в сновидінні є попередженням про плачевні наслідки надмірної емоційної реакції, навіть якщо вона повністю обґрунтована.

Сон, де довелося розводити вогонь ▼

До чого сниться, що розводите вогонь? Має бути гучний розгляд. Скандал торкнеться і вашу сім’ю. Заперечувати свою причетність до ситуації, яка привела до конфлікту, буде марно. Саме ваші слова або дії спричинять розбрату.

Уникайте такого стану речей усіма можливими способами, стримайте бурхливу реакцію на події, весь час думайте про близьких і про те, як ваші вчинки можуть на них вплинути.

Кожна з трактувань бачення, в якому доводилося розводити вогонь, укладає в собі застереження від небезпечних наслідків вашої нестриманості і надмірного прояву емоцій.

Якщо снилося, що бігли від вогню ▼

Бігти від вогню уві сні означає бажання піти від насуваються проблем. Ви морально не готові до прийняття важливих рішень і не в змозі відповідати на виклики долі, тому користуєтеся будь-якою можливістю перекласти відповідальність на когось іншого.

Якщо до цих пір життя давала вам можливість не брати участі в своїй долі, то скоро такі подарунки зникнуть. Якщо не зможете впоратися зі своїми страхами, ризикуєте зіпсувати майбутнє.

Якщо за сюжетом сновидіння вдалося пробігти крізь полум’я і не постраждати, вийде впоратися з якоюсь не дуже суттєвою, але жахливо Докучаєв вам проблемою. Можливо, позбудетеся від суспільства неприємного і надокучливого людини.

Де був вогонь?

Якщо приснилося, що вогонь був в квартирі ▼

В сонник Felomena вогонь в квартирі пояснюється як інтриги і зраду, спрямовані проти вас. Буде завдано удар в спину людиною, від якого найменше очікуєте підступності. Істина відкриється набагато пізніше, коли змінювати стан справ і налагоджувати дружбу буде занадто пізно.

Що було в вогні?

Про що говорить спалах вогню уві сні ▼

Спалах вогню, налякала вас уві сні, попереджає про можливі розбіжності з вищестоящими людьми, які можуть обернутися плачевно. Якщо вас щось не влаштовує в методах керівництва, постарайтеся донести це невдоволення якомога коректніше, щоб зберегти свій хліб.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вогонь, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вогонь уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я розпалювала вогонь відразу в 4 печах, близько 1-ї печі сидів мій чоловік і дрова, які почали горіти (біля печі) вони впали йому на ноги &# 8212; він їх скинув, а далі я пішла в ін кімнати і там розпалювала печі

Наталя, можливо сон про розпалювання вогню відразу в декількох печах, говорить про те, що вам належить витрачати свій уваги відразу на несолько справ.

я був всередині двоповерхового будинку, будинок горів, а я бігав і не знав за що взятися, чого б врятувати від вогню

Сергій, можливо ваш сон символізує наближається небезпечну ситуацію, яка поставить вас в глухий кут.

Мені наснилося що я несла чоловікові на роботу салат в пластмасовій посуді, але побачила що набліжаетса буря, темні хмари були, я залізла на високу залізну вежу і стала дзвонити в дзвін що б всіх попередити про бурі, і раптом побачила що салат загорівся в посуді, я почала його гасити і побачила в вогні себе, я була схожа на привида, я відразу зрозуміла що щось трапитися, я відчула що вежа на яку я залізла почала скрипіти ніби впаде я перелізла на зворотну сторону і коли вона впала я врятувалася, я встала і пішла чиряк але вогонь з тією пластмасового посуду йшов за мною по п’ятах, мені було дивно це спостерігати він повільно крався за мною а потім зовсім погас.
Що значить цей сон? Вогонь попередив мене про смерть і крався за мною?
Спасибі)

Світлана, вогонь в вашому сні, найімовірніше, обіцяє вам сварку в робочому колективі.

Світ валиться-я це розумію, але не бачу.Дивлюся на небо, на якому я бачу палаючу оч велику Ейфелеву вежу!Причому я прекрасно розумію, що вона-то знаходиться в Парижі, а я в Башкирії (т.е. в Росії)&# 8230; Таке відчуття уві сні, що світ так перекинувся і ця вежа знаходиться вже якось поруч&# 8230;!Я з великим інтересом, а не з жахом дивлюся на неї&# 8230; і бачу, що вона падає з неба&# 8230;!Впала поряд зі мною, але я вже на неї не дивилася.Мені здається, що це оч сильний сон.

Катерина, то, що ви бачили уві сні, швидше за все, обіцяє вам зміни в житті, багато нове стане для вас доступним.

Вітаю. Наснилося мені що я ходжу по своєму селищу і вдруг- я розумію що з кінчиків пальців у мене виходить вогонь, і я можу ним керувати.Мені це приносить моральне і фізичне задоволення.Я зустрічаю людей які мені неприємні і спалюю їх.Найдивовижніше що я можу коригувати силу і міць вогню-ми з ним як одне ціле.потім прокинулася.

Наталія, то, що вам снився вогонь, ймовірно, говорить про те, що ви будете відчувати бажання розпалити сварку.

Наснилися квіти на лузі, схожі на кали білі, всередині кожної квітки знаходилася дівчина (схожа на Дюймовочку) і кожна горіла невеликим вогнем. Я, щоб врятувати дівчат, намагалася задути цей вогник, але коли задувала, то частинки вогню стосувалися мене і я відчувала що мене щось обпікає … в результаті мені так і не вдалося загасити всіх, одна з дівчат загинула, уві сні я нібито її знала (вона, з одного боку, була моєю подругою) і я дуже засмутилася ..

Ніна, то, що в цих кольорах був вогонь, ймовірно, обіцяє вам зустріти людину, яка буде мати до вас сильні почуття.

Мені сниться, що я хочу продати свою квартиру за 2,5 млн. і вона згорає, я бачу вогонь, але спокійно йду від нього.І з чоловіком відразу і з ріелтором потрапляю в затишне, красиве місце з зеленими газонами і невеликими госп. будівлями і котеджами. Ріелтер виявляється учасником групи &# 171; Любе&# 187 ;, вони все там в котеджах цих живуть.Він бере в групу мого чоловіка і дає нам один з цих нових котеджів.
Враження від сну хороше, добре.Наяву я квартиру не продаю і чоловік у мене не співає.

Наталія, то, що в вашому сні був такий вогонь, ймовірно, говорить про те, що вас чекає сварка в родині з приводу квартири.

Мені приснився дивний сон.Бачу Палау вогонь, який спалює кінь.Спочатку згоріла шкура з боку морди, потім бачу крізь вогонь оголений кінський череп.Мені дуже страшно спостерігати за цим видовищем, закриваю очі.
Підкажіть будь ласка, що це може означати.

Оксана, то, що в вашому сні вогонь знищив кінь, ймовірно, говорить про те, що ви в сварках і суперечках будете втрачати енергію і сили.

Здрастуйте, скажіть будь ласка до чого такий сон. Мені наснилося, що ніби я сиджу у дворі з подругами і чую звуки феєрверку і бачу, що він відбувається в квартирі з великими вікнами, і видно, що там всполихнул вогонь. А ми ж тим часом кричимо, що потрібні пожежні, але ніхто їх не викликав, і все спокійно поставилися до цього. Раптом незрозуміло звідки з’являється ще одна моя подруга, і вона горить і біжить до мене, я кричу їй лягай і збивай полум’я, сама тим самим втікаю від неї. Але вона наздоганяє мене, і я їй тушу руками одяг, але внутрішньо відчуваю, як боюся, що раптом сама Загора. Підкажіть будь ласка. Заздалегідь дякую.

Те, що ви в цьому сні чули феєрверк, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром будете ошелешені новими яскравими подіями.

Привіт, допоможіть розгадати змив сну. Уже вдруге сниться, що все навколо охоплено вогнем. Стовпи полум’я без диму. Різниця лише в тому, що в першому сні я підпалила його сама і горіла в ньому (без диму), але вибралася з нього лише чуть чуть обпікшись. Вдруге мені наснилося, що все навколо охоплені вогнем, високий, яскравий вище будівель вогонь і він стає все більше і більше і ніби як настає і від нього тікають двоє дітей (хлопчик і дівчинка). Ніхто не постраждав і не обпікся в цей раз. заздалегідь дякую.

Ваше сновидіння, в якому був такий вогонь, найімовірніше, говорить про те, що ви може постраждати від конфлікту, який почнете самі.

Вітаю. мені приснився газ. уві сні я знала що він мені нічого не зробить і він не є небезпечним. мене він навіть заворожив.
скажіть, як зрозуміти цей сон?

Вітаю!МОЄЇ Мамі приснився сон, ніби я горю у вогні, причому сон їй сниться вже вдруге!будь ласка підкажіть, до чого це?

Наснилося, ніби-то я стала свідком військового бою. Як я туди потрапила, хто з ким воює, не знаю. Але чітко пам’ятаю, стріляли з гранотометов, все вибухало, горіло, але без диму, як-то по землі. Хоча пострілів і вибухів була величезна кількість, але самих людей я не бачила. Досить довго це все справа продовжувалась. В результаті нікого не залишилося взагалі. Тільки я. Причому, мене абсолютно нічого не зачепило, і якось начебто за себе я навіть не боялася. І ще крім мене залишилися лоша і кінь. Кінь пам’ятаю смутно, а лоша був приголомшливий &# 8212; коричневий, дуже красивий. Я їх якось зорганізувала і кудись повела, мабуть, рятувати. До чого це все? Підкажіть хто-небудь, будь ласка.

Ваш сон, в якому сталися такі дії, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися поблизу серйозного конфлікту, який може торкнутися і вас.

Аліна, спасибі велике!
Сьогодні знову снився вогонь. На вулиці темно. Ніч або пізній вечір.
Перед рестораном, де йде свято, багато людей. Раптом хтось кидає гранату. Вона вибухає в перший раз таким маленьким грибком, але нікого не зачіпає. Люди встають навколо неї кільцем, і вона вибухає ще раз, і на цей раз полум’я вмить охоплює всіх людей по колу, вони падають і починають горіти. Я дивлюся на все, що відбувається з боку, з ганку. Мене знову абсолютно нічого не зачіпає. Я біжу за допомогою. А це що може означати, підкажіть, будь ласка.

Такий вогонь з вашого сновидіння, найімовірніше, відображення того, що ви відчуваєте, що наближається загрозу.

Вітаю!Приснився сон.Я нібито їжу в поїзді або електричці, дивлюся у вікно, а там на найближчому повороті з двох сторін палахкотить вогонь.Диму і тріску не чула.А в вогонь входить людина і виходить палаючим.Абсолютно спокійно без криків.Що це може значить?Підкажіть будь ласка, заранее спасибо.

Вітаю! мені снився такий сон, що я зі своїм хлопцем вийшли в ліс. і він почав розпалювати вогонь для мене, причому не звичайним способом. він брав суху траву і дув на неї. потім тер палицю про палицю, і в підсумку він зожегся. я була дуже порада і з задоволенням грілася. можете розтлумачити цей сон? дуже цікаво.

Вітаю! Мені сьогодні наснилося, ніби я валяюсь в ліжку і тримаю в руці запальничку. Потім їй підпалюю ліжко, на якій лежу&# 8230; Але ніякого запаху, диму і страху немає&# 8230; Я просто чую тріск вогню і відчуваю його тепло&# 8230; Я не горіла і не боялася. Просто виникла раптом думка, що, напевно, його треба згасити&# 8230; Тільки навіщо, я не знала. Я набрала води в кухоль з крана і полила на нібито палаючу ліжко. А, коли полила і доторкнулася рукою до того місця, де був вогонь, то все, що було їм охопленим, виявилося неушкодженим і цілим. Виявилося не зворушено вогнем. Я потім, коли доторкнулася, доторкнулася до води і подумала, як мені тепер виливати її. Заранее спасибо за тлумачення!

Цей сон, швидше за все, говорить про те, що ви ризикуєте внести розлад в особисті відносини з необережності.

Вітаю. Мені наснилося, що начебто я на вулиці, вечір, кидаю недопалок сигарети в траву і тут трава починає спалахувати, площа загоряння швидко збільшується, я кличу чоловіка, подаю йому пляшку з водою і він починає гасити. Врешті-решт він загасив полум’я. Підкажіть будь ласка до чого таке сновидіння.

Привіт всім))) Подскажите пожалуйста, до чого сниться, що ми з братом тікаємо від вогню і нам вдається втекти. ))

мені наснилося що на плитці я зажлга газ і загорілися відразу чотири комфорткі синім вогнем таким я злякалася і пішла

Вітаю! Мені наснилося, будь то у мене з’явилися порізи на руці. Але крові не було, всередині рани я бачила вогонь-помірний, як ніби моя кров- це вогненна лава. Болі я не відчувала, дискомфорту не було. Від моєї руки мало не загорілася поруч стоїть одяг, але я її загасила. Заливала себе руку водою, але всередині рани- я все ще бачила вогонь, він не згорав. Уві сні я боялася заснуть- думала якщо не буду контролювати ситуацію з рукою то можу згоріти. Що це може означати?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що в наших силах покладе початок тривалого протистояння, результат якого поки не визначений.

Моїй мамі приснився такий сон-бачить тата (він помер рік тому) в якійсь маленькій хатинці, де повний безлад, вона дивується цьому. У хатинці в грубці горить яскравий вогонь, дрова лежать поруч, там же щось робить по господарству бабуся (мамина мама, вона давно померла). Пап каже що він хоче їсти, борщу хоче і виходить з хатинки. мама прокинулася. Їй в цьому сні найбільше запам’ятався вогонь, говорить &# 8212; такий яскравий, гарний. Ну і те що тато хоче їсти. Скажіть, будь ласка, що це все означає? Завчасно дякую за відповідь

Таке сновидіння, найімовірніше, вказує на те, що мама може взяти на себе найближчим часом відповідальність за домашній затишок.

Мені снилося, що я керую вогнем, т.е. володію пірокінез. Захотів, щоб аркуш паперу спалахнуло, трохи зусиль, і він запалився. Правда виходило не завжди. І навчив мене цьому якийсь незнайомий чоловік. нове &# 171; вміння&# 187; вві сні я багато на чому було випробувано. приємний сон.

Наснилася мені невелика порожня кімнатка, в якій були тільки нари-на них лежав мій давно померлий батько.Я знала, що він мертвий, але ми розмовляли.І в цій же кімнатці на всю стіну величезна піч, схожа на ту, в якій горщики обпалюють.Дверцята немає, вогонь відкритий і палає з неймовірною силою.В кімнаті від цього вогню жарко і світло.Ми з батьком лаялися-он був чимось незадоволений, а я дорікала йому, що мені в цьому житті нічого не дали, що все доводиться домагатися самій.Мені дуже хотілося увійти в цей вогонь.Я явно усвідомлювала, що при такій температурі я навіть болю не відчую-просто не встигну.Мені з такою радістю уявлялося, як я за лічені секунди зник.Але була тверда впевненість, що це буде не кінець, а початок чогось!Не знаю чи увійшла я в вогонь, але налаштована була рішуче і сумнівів не було. Буду дуже порада, якщо допоможете розібратися в цьому сновидінні.СПАСИБІ.

Те, що в сновидінні був такий вогонь, ймовірно, вказує на те, що вам доведеться опинитися в складній конфліктній ситуації, незабаром.

У мої друзів починає самозайматися одяг.Спочатку вогонь зігріває але потім я розумію, що його треба гасити.Сам не горю і руками починаю забивати вогонь, коли вогонь потушін він з новою силою спалахує еше польових.З кожним ударом розгорається сильніше.Мене один штовхає від себе щоб я незагорілі і я прокидаюся.Вогонь був теплий, зігріваючий ніхто необжегся диму не було.

Цей сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пережити якусь гостру ситуацію в спілкуванні.

наснилося ніби є два нехороших людини від яких я зміг відбитися і втік, все це справа відбувається в моєму старому будинку де пройшло моє дитинство. погані люди залишилися в’язнями на другому поверсі я забігаю на перший поверх і починаю спалювати меблі, шукаю старі газети журнали підпалюю їх і ложу в шафу.. починається пожежа.. потім я кричу що почалася пожежа покликом на допомогу, шукаю воду, знаходжу відро і виливаю на вогонь але це не допомагає на допомогу приїжджають пожежники і вогонь гасне.

Я повсякчас, що була на дачі і на другому поверсі кілька маленьких багать горіло, я їх поливала водою кухлем, тримаючи відро води в іншій руці! Вони потім тліли і возгаралісь знову і я знову їх гасила!

мені наснилося що я стою на березі річки а по ній пливуть колоди все в вогні деякі до берега прибилися а деякі пливуть

Сидів в залі на першому ряду один біля оратора, – оратором був Путін президент Росії і що то говорив, як завжди спокійно і мені це подобалося. проміжок часу і на останньому ряду зібралися журналісти або просто люди про щось радилися в колі. після чого зайшов мій батько а ось ти де запитав мене, я повепнулся в іншу сторону і під голою загорілася газетка, – був чистий жовтий вогонь, індикатором я не гасив розумів що сам потухне швидко, але чому то тримав над ним праву ногу і необжігающім, батько попереджав що можу обпектися, вогонь затухаючи диму не було і сон пропав! що це може бути до чого такий сон?

ми з жінкою їхали на велосипедах і почався дощ який став переходити
в грозу. попереду ми побачили якісь будови де вже були люди ми швидко
до них приєдналися але я виявився скраю вдарила блискавка метрах 3-5 і по
землі в нашу сторону побіг вогонь його висота 30-40см коли я побачив що
він недалеко а я скраю то я побіг але він дгнал мене у мене загорілася ліва
штанина я збив його але на жаль мене наздогнав чоловік він був в білих брюках і чорних
туфлях допоміг загасити вогонь і показав мені одежної щітку щетиною вгору і
більше я його не бачив обличчя його я не бачив ніякого болю не було і штанина
ціла. що це може означати.

мені снилося що навколо мене стіна вогню, я перебуваю в сидячому положенні, до мене підходить мій близький друг, сідає поруч, пригнічений і засмученим, кладе голову на мої груди і так ми і сидимо.дуже пригнічений стан і у мене і у одного що б це могло означати?

Вітаю!Мені наснилося, що у мене в квартирі загорівся підлогу, невелика ділянка, і я погасила його босими ногами.Що б це могло означати?спасибі

мені приснився гонь великий який з’явився просто так десь на природі і він дуже сильно запалав і розростається і я його гасила водою коли я його погасила він знову починав возгораться але я його в кінці погасила ВОСН розуміла що якщо я його не погашу він зашкодить мені що б це означало спасибі

Беру аерозоль і запальничку, хочу зробити струмінь вогню і ненавмисно підпалюю собі праву руку разом з плечем. Без будь-якої паніки загасив полум’я, але шкіра на руці після цього була оплавлена, аж між пальцями злипалися, але при цьому я це сприйняв як дрібниця і не відчував болю.

Мені наснилося, що стоїть багато людей, а в центрі вогонь. Але він горить не просто так, а окреслюючи коло. Що це могло б означати?

Наснилося з понеділка на вівторок.Чийсь будинок горів вогнем, але при цьому він залишався цілим.Зовні будинок був покритий деревом, я намагалася відламати ці дошки, що б витягнути чужого хлопчика.Коли нарешті дісталася до нього він був без свідомості.Я його взяла на руки і винесла, він прийшов до тями.Там виявилося ще троє дітей і я їх теж винесла, при цьому болю я не відчувала і не було опіків.Що це може означати?

Підкажіть будь ласка до чого мені приснився сон в якому спалювали людей.Я була свідком як згорав хлопчик

Вітаю. сьогодні 03.08.2012 мені приснився, вперше за все своє життя, незвичайний сон, пов’язаний з вогнем. Але багато я в ньому зрозуміти не можу.

Я парю уздовж невеликої путівця, я б хотів звичайно сказати, що йду, але це не так, я саме летів спокійно і вільно, злегка піднявшись над дорогою, випроставшись на повен зріст. Мої руки були трохи витягнуті вправо і вліво від мене, а в руках я тримав досить великі згустки вогню, які охоплювали повністю мої руки. Мене це ніяк не турбувало, я відчував, що вогонь був під моїм повним контролем, а сам себе вважав майже духом вогню подорожуючим уздовж дороги. Я звичайно все себе не оглядав, тільки руки, але мені здавалося, що не тільки вони були покриті, легкими язиками полум’я.

Коли я пролітав вздовж дороги, я зустрів ще одного духу, він був духом води. Він виглядав, як людина, але повністю покритий блакитного кольору водою і по ньому пробігали легкі, майже непомітні хвилі. Ми зустрілися один з одним на дорозі. Я летів далі вперед, а він туди звідки летів я. Але коли ми подивилися один на одного він зробив мені пропозицію.
&# 8212; Давай з тобою поборемося? &# 8212; сказав раптом дух води.
Я відповів йому (Начебто) &# 8212; Зараз поки я не можу, але коли-небудь Сила знову нас зіштовхне один з одним &# 8212; відповів я йому.
Він подивився на мене з розумінням і полетів над дорогою далі в своєму напрямку, а я тим часом злетів високо в небо і почав парити над лісами і полями, насолоджуючись, як оточуючим мене світом, так і самим польотом. Я дуже яскраво відчув кожну свою дію і мені здавалося, що я завжди знав, що був самим вогнем, продовжуючи злегка краєм ока поглядати в бік моїх злегка палаючих рук.

Ось така от історія, що сталася зі мною вперше в житті. В якійсь мірі я впевнений, що це пов’язано з тим, що я міняю себе, але до кінця цю загадку я не можу ніяк розкрити.

Мені наснилося ніби всі будинки горять і вогонь підходить до мого будинку я збираю речі похапцем, але коли вогонь підійшов прям близький до мого дому я розумію що мій будинок не може спалахнути і йде страх і справді вогонь перекидається на сусідні будинки і мій будинок в підсумку залишається неушкодженим!!

я підпалив ліс або болото, вогонь швидко поширився, але було тьмяним і без диму, я підпалив його для того, щоб дізнатися чи зможу я втекти від нього, я тікав і це було весело

Вітаю. Допоможіть будь-ласка разталковать сон. Мені наснилося що, я в аіропорту, йду на посадку до самалоту, і тут з зади в небі бачу багато самалотов, які летять все нижче, і Що то в траву кидають з самалотов і трава починає горіти, і я тікаю від вогню, втекти вийшло.

Вітаю!Мені приснився сон в якому ми з подружкою підпалюємо будинок!Уві сні я розуміла, що ініціатором була саме подружка.Ми спочатку кидали у вікно першого поверху (будинок був двоповерховим) підпалених сірник, а потім брали на вулиці сіно і теж кидали в ту квартиру у вікно.потім після як по одній стороні 2 поверхи згоріло, ми стали підпалювати другу, але стали їздити машини, я почала боятися, говорити подружці, що раптом зараз хто-небудь нас побачить, але все обійшлося.Підкажіть будь ласка, цей сон що-небудь означає?

Наснилося, що я в офісі, навколо люди і світловолоса дівчина, осіб не пам’ятаю, спокійна розмова і раптом я бачу, що починаю загорятися з боку спини, під одягом з’являється іскорка і поступово розгорається вогнем. Не відчуваю ні болю ні страху, намагаюся збити вогонь, не виходить. Біжу в туалетну кімнату. Там велике дзеркало, бачу в ньому себе і вогонь &# 8230;., ну ось прямо на рівні попи все відбувається))).Включаю кран і водою швиденько заливаю його. Дівчина спокійно спостерігає за мною і каже, що взагалі вона нічого не помітила. Вогонь згас, одяг не постраждала. Ніякої болю не відчувала. Все сталося дуже швидко.Вогонь взагалі сниться в перший раз. Заранее спасибо за тлумачення

Незнаю чи є тлумачення мого сну?Але якби мені змогли його розтлумачити я б була дуже вдячна!А сон такий: Я ховаю свою рідну бабусю, в цей день у нас 3 небіжчика, (коли я її поховала на душі мені відразу стало дуже легко) після похорону через 3 дня я почала керувати вогнем, так як хотіла, ось і хотілося б дізнатися до чого сняться, 3 небіжчика?похорон бабусі?(Насправді я її НЕ ховала, тому у мене завжди була душа не на місці) і управління вогнем?сон з воскресіння на понеділок, з 30 на 31 грудня.

Добрий день, мені приснився сон, в якому я перебувала за містом з молодою людиною (раніше ми були разом в житті), який сказав що не хоче бути зі мною, але при цьому я бачила, що його кохана це я. Тобто він був разом з дівчиною з моїм обличчям.
Потім раптом щось сталося, я злякалася і побігла, коли добігла до свого будинку стався вибух, останнє що я пам’ятаю &# 8212; це вогонь навколо мене, як повітря.. Він обпалював моє тіло, обличчя і я прокинулася з відчуттям жару навколо.

Вітаю.мені наснилося що я ворушу палаючі дрова в печі і при цьому сварюся зі своїм батьком.і кілька вугіллячок впало на підлогу, але я їх погасила.спасибі заздалегідь.

Мені наснилося що в квартирі де я живу (на 2-му поверсі), пожежа, я бачу у вікнах вогонь, але Нідима, ні тріску не чую!
І я ніяк не можу дістатися туди!Питюсь залізти знизу-підставляю стільці, стіл
А коли все ж потрапляю туди, виявляється що злегка обгоріла тільки кухня
В реальному житті я живу в приватному будинку&# 8230;
А на наступний день наснилося що вздовж вулиці де я йду посаджена полуниця і вона горить (теж без диму і тріску!), І я дивуюся як може горіти не сухе рослина.На кущах полуниці ягід ні-ще зелені

Мені наснилося, що чоловік мені змінив, і втік від мене коли я здогадалася. Я бігла за ним босоніж, він забіг в палаючий довгий коридор і горів, через кілька днів він помер від опіків. Чи не підкажете що б це могло означати? ми зараз розходимося з моєї ініціативи.

Наснилося, що я поверталася додому з подругою.У цей час від нашого будинку відходило 2 хлопців, вже відчувався запах диму, ми не звернули на них і на дим уваги.Зайшовши на крилечно до нас вибіг тато і кричав, що ми горимо, я вибігла побачила вогнище загоряння і загасила його, потім вирішила, що це хлопчики підпалили будинок.Про що може означати цей сон?

Хтось або щось мене постійно переслідують, у вигляді вогню, мені він заважає, потім я знайшла місце, мені стало легше, я знаю, що він відстав. Місце у вигляді острова, зелена трава, навколо дерева багато на відстані один від одного близько метра. навколо море.

Вітаю. Наснилося якесь підвальне приміщення з купою металевих решіток на висоті, схожих на металевий міст, а знизу вогонь. Туди потрапляє мій коханий чоловік, з яким ми не разом. На мосту в деяких місцях немає грат. Він намагається перестрибнути, але проліт стає більше, і він падає вниз, в вогонь. починає горіти. Але його рятують. Витягують звідти всього в опіках, але живого.

Мені снилося, що одна людина дав мені багато грошей, потім за цими грошима ганялися погані люди, я ховалася в Комиш біля води, потім Комиш загорівся і я стрибнула у воду. Далі один з тих поганих людей впав в воду і перетворився в маленьку рибку, яку я зловила і розчавила.

Вітаю! Наснилося що спалюю старі меблі і постійно підтягати щось підкидаю в вогонь, що це означає?

Вітаю. Мені приснився пожежа. Я на 2 поверсі якогось будинку, а на 1 поверсі бачу вогонь. Підходжу до господарів, щоб вони зробили що-небудь, а вони кажуть, що 1 поверх їх не стосується, це не їх площа. Я йду до себе в кімнату і починаю виливати пляшку води, щоб хоча б трохи загасити, але марно. Мені говорять не туші, сенсу немає, до нас не дістане.

Вітаю. Сниться сон, що в гаражі немає машини, а в ямі горить сіно. Зять з дочкою сваряться і падають в цю яму. Чітко бачу вогонь, кров. Доньку витягла, а зятя не встигла &# 8212; прокинулася. спасибі.

Уві сні бачила великий казан, під ним яскраво горів вогонь. Снився знайомий чоловік, батько моєї подруги (до речі подруга теж стояла поруч), який розпалював цей вогонь. Я стояла поруч з ним а потім теж почала підкидати дрова в цей вогонь і він загорівся ще більше. А я стояла і дивилася на вогонь. При цьому не було ніякого диму.

Привіт, мені приснилося що я з подругою, її чоловіком та ще якимись людьми поїхали в ліс відпочивати, чоловік що то бурчав подрузі.вона запалила що то і кинула в глиб лісу.звідти почали з’являтися маленькі вогники, ми були на правій стороні лісу потім я перейшла на ліву сторону там теж утворився вогнище поки я підійшла донього він почав затухати і я кинула туди старий тапок, спочатку він був чужим, просто валявся там а потім як би це і мій виявився, так ось я його кинула вогонь знову розгорівся, в цей момент на правій стороні почалися вибухати на кожному сантиметрі як би пітарди.всі перейшли на мою сторону, потім ми почули що їде міліція.і ми наччалі тікати.чоловік подруги і ще там хтось попереду а ми з подругою позаду довго швидко бігли я вже почала устават ь на цьому і прокинулася.

Привіт, мені снилося, що в будинку стояла ялинка прикрашена, від неї йшли проводи, включені в трійник, що знаходяться на столі, я підійшла до трійника, що зробила, не пам’ятаю, дроти загорілися, загорівся вогонь, я плеснула на нього водою, вогонь не припинився, і тут загоряється ялинка, я прокидаюся.

Горить чужий на вигляд будинок, але я знаю що мій.У будинку мої рідні, я їх кличу, але вони не виходять.Заходжу в будинок, прямо в огонь, шукаю їх, кричу, але нікого немає.Виходжу з дому з маленькою дитиною (чужим) на руках.В думках страх, що мої рідні загинули.Уві сні не було ні диму, ні головешок, тільки багато вогню.

снилося що підлогу у моє квартирі прогорів, вогонь, я його тушу, але не загасили і при цьому не постраждала, в кімнаті був мій хлопець, сон кольоровий яскравий.

почалася повінь, вода почала заходити в будинок.У печі горів вогонь, а на ній лежала хутряна шапка покійного свекра.я її скинула, щоб вона не зайнялася, підійшла свекруха і загасила її.

Бачила повільно рухається складу поїзда, який проходив повз з палаючими товарними вагонами, в яких багато що стоять людей.Всі ведуть себе дуже спокійно, без паніки. Все в сірому кольорі

Я заходжу в кімнату, але це якась чужа мені кімната, але в той же час і знайома, навколо починається розгоратися вогонь, у вікні теж будинок горить.Я починаю набирати в лдошку воду і підношу до вогню, але він не гасне, я ще раз беру воду в руки і зтушу вогонь.і в цей час на вулиці через вікно я теж бачу що будинок який горів, теж згас.

1 загорілася вся вулиця, і я з кимось біг від вогню, потім вернулсо звідки втік але вогню небіло. 2 сигарета впала з рук і почалися взриву буто від петард в центрі била мама я ійо схопив за руку і вітащіл від тих взриву на лесницу обернувся вогонь ряром я взяв штото і віліл воду на вогонь вогонь погас.

Приснився пожежа, але горів не мій будинок, я була спостерігачем. Полум’я було сильне, чисте, без диму..Потім по вулиці бігла людина у вогні, я хотіла його врятувати, але чомусь сумнівалася і зволікала.Коли все ж зібралася, виявилося пізно, його вже врятував хтось інший..

Вітаю! Приснився вогонь, який оточив мене по колу, полум’я було дуже високе. Зі мною було двоє дітей (дівчаток), яких я повинна була врятувати, і коли я вже подумала, що немає можливості вибратися -Пожежа раптово зник, а на його місці залишився мокрий попіл, але ні дощу ні ін. води не було. спасибі!

На дах падали димові шашки і потрапила на наш будинок, стали збирати речі і стали сідати в машину, я вмовила свою маму повернутися додому забрати всі мої речі, бо ми не взяли її, коли ми стали виїжджати ми побачили як горів дах нашого будинку ( горіла тільки на тій стороні де ми жили!

Дівчинка над прахом стояла&# 8230; відкрила зошит..поклала на неї браслет в образі змії..і почала щось говорити&# 8230; зошит почала горіти&# 8230; і дівчинка стала хвилюватися..намагалася словами згасити..але він горів&# 8230; і я прокинулася

я раптом опинилася в школі в якій навчалася, несподівано почалася евакуація, сказали, що сталася пожежа, я вибігла зі своєю подругою перша.ми зайшли за школу, і я побачила вогонь у тому вікні, де був осередок займання, він би без диму та іскор, чисте полум’я.Ми повернули в бік мого будинку, що був недалеко від школи, але, по шляху, в одному з будинків я побачила у вікні той же полум’я, і ​​хтось викинув з цього вікна палаючу тюль, і так як була осінь, полум’я пішло від сухого листя доріжкою в нашу сторону, ми бігли від нього, уздовж шкільного паркану.Коли перелізли йшли спокійно.Але коли я підійшла до свого будинку, то побачила вогонь на частини будинку, і на порозі біля вхідних дверей в парадну.який, як би, не пускав мене додому .Я кричала в своє вікно, просила винести відро води і на цьому сон обірвався

Наснилося як небо горіло вогнем, аж вирувало. А при цьому я і багато людей стояли під ним в болоті, але болото було чисте, вода прозора, в ньому навіть було багато риби і по краю берега ріс очерет. Уві сні я просто спостерігала за тим, що відбувається. А ось риба сниться останнім часом часто.

на кухні горіла грубці (конфорка), причому 2 стояло конфорки. і вони все горіли залізо і пластик і сковорода на 1ной теж загорілося.

Вітаю! Мені сьогодні приснився такий сон, ніби-то я перебуваю в гостях, в старенькій хаті, але він чомусь знаходиться посеред лісу і навколо жодного будинку і мені зовсім не страшно, а навпаки як то спокійно навіть.І тут я виходжу на вулицю, вже сутінки, як бачу лава полилася з гір, навколо будинку вогненний фантан починає бити з землі, дивлюся в гори і розумію, що лава наближається до нас і раптом бачу кінь біжить, кольору змішані, коричневий, білий і ще якийсь, не зовсім пам’ятаю, але дуже красива, сильна.Загалом вона кидається, то в одну сторону то в іншу, а слідом за нею ще одна з’являється і в цей момент я питаю, господиню будинку, чому вони не можуть забрати їх до себе в будинок, що б заховати.На що отримую відповідь: А сенс, може і нас знесе лавою, та й вони кидатися будуть, будинок ще рознесуть. Я не довго думаючи йду в ліс, а вони за мною, підійшли обидві або обидва, я взяла поводи і повела їх в гору, а ось тут то, будинок на горі, з великими вітражними вікнами, на березі моря, просто обладнаний, цей будинок мені вже снився і не один раз, як ніби-то мій.А далі мій сон перервав дзвінок.У мене зараз така ситуація в житті неординарна, ось думаю до чого ж це?

Привіт, приснився сон який пам’ятаю смутно. Пам’ятаю лиш те що ми їхали на машині, і на зустріч нам їхали машини, що горять. Уві сні було дуже страшно що вони вибухнуть і ми загинемо.

наснилася я перебуваю в колишній школі палею де я вчилася і тут нізвідки не візьмись вогонь ми почали все вибігати бігли а вогонь зонами а потім нізвідки не візьмись вода і всю ніч я тікала ю

уві сні у мене в ногах згорали квіти, а якийсь молодий чоловік сидів поруч і говорив, щоб я не хвилювалася. він мене врятує. а я не відчувала хвилювання і була в ньому впевнена. хлопець не знайомий.

Я щось підпалюю. Зі мною багато друзів. Біля того місця де я підпалював знаходиться тунель. Як тільки я підпал лунає вибух і я тут же почав бігти через тонель, щоб втекти. Але раптом в тунелі, попереду десь в 15 метрах від мене з’являється вогонь. І в вогні з’являється силует людини, який виходить зі стіни і стає в центі тунелю, і коштує він все ще в вогні. Я обертаюся назад і бачу на вході в тунель вогонь, і в нього входить 3 людини. Двоє увійшли на ногах, а третього тримали на руках. Я на них дивлюся. Всі.

Довго їжу і добираюся до свого будинку і коли вже на місці розумію, що він горить, і мені треба терміново піднятися на 2-й поверх.Що я роблю, щоб випустити птицю з маленькими птахами зі своєї сумки і вони відлітають.

мене поклали, облили і підпалили. Це був наче якийсь ритуал або обряд. Я розуміла, що повинна згоріти заживо.Коли горіла, я бачила, як дівчина, яка мене підпалювала, написала букви прокляття &# 171; Саїд&# 187; .Через хвилину з’явилася моя мама, вона хотіла зупинити вогонь. Я просулаь

наснилося що я стою біля вікна і спостерігаю їхпріблеженіе торнадо з грозою, ця блискавка потрапляє в скло розбиває його і у мене загоряється кросівок іктаніна але вогонь швидко загасили люди які були поруч

Озеро навколо багато повалених складованих дерев.ми з давнім приятелем з яким не бачилися років 18 розпалювали багаття .потім навколо стало розгоратися трава і дерева нетак сильно . Недалеко було село.було чути гавкіт собак, ну як завжди З сіл чутно.стало розгоратися з’явився вогонь і дим.ми з приятелем стали гасити вогонь .ми його загасили врешті-решт.потім побачили що з того села в нашу сторону йдуть чоловік і жінка.зупинилися біля нас випросили горить ? ви впоралися ?ми сказали впоралися.вони запитали ви з юпд.дурниця якась . До чого такий сон ?приснився сьогодні з суботи на неділю.точніше ужевоскресенье бо ліг спати в нуль годин.До речі працюю я пожежним.Спасибо заранее за відповідь.

Доброго дня. Уже яку ніч сниться вогонь в будинку моїх батьків, в останньому з цих снів був вогонь який мама при мені і моєму чоловікові погасила.

я пам’ятаю газову плиту і що вогонь спалахував не тоді, коли я хотіла його запалити. я намагалася запалити вогонь на плиті. він не спалахував, а газ йшов і я боялася, що може статися вибух від скупчення газу, а потім побачила, що вогонь горить і я ще подумала, що вибуху не було

Снилося, ніби мене і мою подругу вбили. Мені кілька разів встромили ножа в спину, але я його витягла, а подрузі перерізали горло, але крові не було. Потім з’явилася жінка, яка покликала нас за собою і врятувала. Перед пробудженням наснилося, що все в вогні, багато вогню, величезне полум’я переді мною, а навколо темрява.

Йшла по берегу річки і повз мене пропливла величезна мертва риба. Потім виявилося, що вона жива і з’їла всіх моїх друзів. Потім я опинилася на скелях і там ходили мирно два лева. Я від них втекла з сестричкою і ми пробігли повз вогню, який повільно горів, був затишним. Ми закрилися за якийсь дверима

Снився конфлікт між мною і моїми родичами, йшлося про розподіл майна, при якому мої інтереси не порушувалися. Потім різко мене перенесло на вулицю де була зима і йшли якісь &# 171; військові дії&# 187; за допомогою яких -то незвичайних сірників. Мене зачепило, і я бачила свої руки (т.е. одяг куртку) і ноги у вогні, я стала кричати, кликати на допомогу-но мене ніхто не чув або просто пробігали повз.
Тоді я впала і стала загрібати сніг і розтирати його по місцях підпалу. Було дуже страшно і я прокинулася від цього сну.

Снився конфлікт між мною і моїми родичами (йшлося про розподіл майна, при якому мої інтереси не порушувалися).
Потім мене різко перенесло на вулицю (була зима), де проходили якісь &# 171; військові дії&# 187; за допомогою сірників.Мене зачепило і я бачила свої руки (т.е. одяг) і ноги у вогні. Стала кричати і кликати на допомогу, але ніхто не реагував на мої крики і пробігали повз.Тоді я впала і стала загрібати сніг і розтирати його по місцях підпалу (щоб загасити).
Було дуже страшно і я прокинулася від цього сну.

Здравствуйте, будь ласка, допоможіть з розшифровкою сну.Я пам’ятаю сон не спочатку і досить обривисті, сподіваюся це не завадить його трактуванні. Перше, що я пам’ятаю, це площа нашого міста біля кремля, там я виступаю, як один з лідерів революції, на сцені разом з іншими людьми на сцені (чол. 5-6), я пропоную план повстання і нападу (не пам’ятаю точно, моїм чи планом ми в підсумку скористалися, але є таке відчуття).Ми відправили загін людей, а самі вже святкуємо перемогу, у нас пишний фестиваль, всім весело, а потім мене просять сходити за ними подивитися, як йдуть справи у наших загонів, я погодилася (якщо чесно, не пам’ятаю, якого я статі в цьому сні ).Я пам’ятаю всю дорогу через осінній ліс (свято теж в лісі), коли я приходжу, я бачу таку картину: нашу загони, не дійшовши до місця призначення, борються з ведмедями (ведмеді були якось пов’язані з людьми нам протиборчими) вогнем, рушницями , нацьковують собак, ведмеді вмирають, люди вмирають, собаки вмирають, багато крові, ліс горить, все живе і мертве горить, трупи тупнути в грязі і все це відбувається десь в 1 кілометрі від нашого табору, в якому ми святкуємо перемогу, яке -то час я спостерігаю за цим в заціпенінні, один ведмідь перегризає горлянку іншому, я перестаю щось або розуміти, мою свідомість замутнено шоком від побаченого кривавого найжорстокіша хауса і жаху, що цей хаус вселив, я хапаю людини (коментатора, який виявився пізніше Максимом Галкіним) за шкірку і біжу, що є сил, всю дорогу до табору я волочу його по землі і подумки просто благаю його заткнутися (він описував побачене і з-за нього фарби баченого поза ніяк не блякнули), він сам в безсилій заціпенінні, ледве говорить, хоча не поранений, чимось блаженного нагадує. Ми прибули в табір, тут нас зустрічає моя шкільна вчителька з фізкультури, мило мені посміхається і питає, як там ідуть справи, я, вся, як і моя військова форма, в грязі, вугіллі та крові, дивлюся їй в очі, не кажучи нічого , і вона розуміє, що щось пішло не так, і питає мене ще голосніше і ще відчаю, в той час як я, не дивлячись на її розпитав, мовчу, бачу людей на святі, контраст атмосфер приголомшує мене, і розумію&# 8230; так довго не буде: скоро вогонь, ведмеді, кров, бруд і трупи будуть вже тут, мій супутник починає розповідь баченого, прийшовши в себе, люди збираються вислухати його, а у мене сльози накочуються на очі, я падаю на коліна від безсилля і просипають, з грудкою в горлі. Дуже б хотіла хоч якось зрозуміти значення цього сну, заранее спасибо

Привіт, сон був таким, як ніби-то біля мого будинку ходить незнайомий хлопець молодий і він горить синім полум’ям.Я чоловіка відправила його гасити, він його намагається загасити, але він горить все одно і не згорає.

мені приснився син неначе йому стало холодно і я поклала його в пелюшки прям в грубку і підклала в вогонь два поліна а потім дивлюся а у нього потилицю і спина загорілися і я довго не могла загасити вогонь на сина

мені 10 років. мій сон такий . я прийшла до себе в кімнату і подивилася на комп’ютер . він був включений і в ньому горіла синє полум’я . я не злякалася а мій тато злякався . він сказав приблизно такі слова . це все ти винна доведеться тепер дзвонити Гоше (це наш майстер) і говорити щоб він приїжджав і лагодив комп’ютер і за це доведеться вивалювати величезні гроші . мама просто стояла осторонь і дивилася на мене з жалістю . на цьому сон обривається .

Снилася ніби як війна, але більше було схоже на лихо, горіли всі будинки і з ними люди, горіли поля. Я рятувала своїх рідних, в будинку було все під старовину, тікали від вогонь, але в першу чергу я рятувала сестру, на даний момент їй 22, а мені снилося як буд-то їй років 10 я прикривало її собою, і в підсумку в селі вижили тільки ми сней, і коли ми йшли по селу все було зруйновано, і в думках я шкодувала що рідних уже немає, і як ми буде з цією думкою жити далі

снився сон. я дивилася з вікна висотного будинку наверх і будинок навпроти тлів без диму. і мій будинок горів так само. я не злякалася я була нижче поверхами з жінками якимись. потім в кімнату увійшла там горів вогнем мій праска. вийшла на вулицю зустріла знайому вона запропонувала мені риби. вона торгувала в наметі. я відмовилася і вона повела мене по вуличках якимось я йшла і раптом вона пропала і я залишилася одна. пішов дощ і раптом навстреу мені побігли жінки вони кричали -землетресеніе і бігли повз.

мені снилося, що я йду до якогось дому. поруч гуляють люди, а по тротуару мчить автомобіль, який летить прямо на мене. я якимось чином підстрибую вгору, але людина в машині мене підпалює запальничкою. у мене починає горіти край майки ззаду, я намагаюся погасити вогонь руками, потім хочу зняти майку, це важко виходить
, хтось допомагає мені, але в цей час я відчуваю страх, що можуть спалахнути волосся&# 8230;

Ну для початку скажу що мені 15 років.Сон був такий: Я сиділа в приміщенні, було багато людей яких я не знала, крім одного, я бачила свого друга дитинства, який до того як ми були в приміщенні запросив мене на побачення (Коли він дивився на мене зіниці у нього були розширені) так ось, я сиділа за столом з двома дівчатами (Зовнішність не пам’ятаю) Уві сні я їх знала, але в житті ні разу не бачила.Одна з цих дівчат початку палити солфетку / папір другою дівчина і я потім приєдналися, до нас підійшов офіціант (хлопець, виглядав років на 19, до штангові волосся) Сказав щоб ми припинили інакше буде пожежа.Пслі його слів вогню не було.Нам на стіл поклали хліб (Піта-грецький хліб) ми з дівчатами відклали по шматочку, потім я сказав що якщо ми будемо продовжувати їсти, то нас виженуть (Я так зрозуміла що ми брали участь в якомусь показі) Потім я побачила що мій друг дитинства, Даня встає з-за столу зі своїм другом і йде (Зовнішність одного не пам’ятаю) Я вирішила піти за ним з подругами.Даня і його друг пішли в місто, а я вже з іншими подругами яких я знаю в реальному світі згорнули у двір, одна з подруг села на гойдалки до нас спиною, друга стояла біля дерева на проти майданчики (Дерево було схоже на дуб маленького розміру) на проти пощади був приватний будинок, за його парканом (Якщо модно це так назвати, паркан був зроблений або з саломи, або з якихось прутів) я почула гавкіт собаки, коли я повернулася то побачила за парканом великого ратвеллера з червоними очима, я запропонувала дівчаткам піти через собаку, але ми не встигли, собака вилізла через дірку в паркані і накинулася на мене, болю і крові не було, пам’ятаю тільки те що я відбивалася від неї, подруги були в тому ж положенні, той до та яка стояла біля дерева була налякана і не могла підійти т.до боялася, я відбилася від собаки, взявши її за шию, притиснувши її до землі почала вивертати їй голову (Я так холодно кровно це робила, що я просто не бачила себе, я б ніколи так не зробила) Я перемогла цю собаку, коли я прибрала від неї руки до мене підійшов якийсь хлопець, який з’явився з нізвідки, почав мені щось говорити (Не пам’ятаю що, начебто про цю собаку) Потім я прокинулася.Допоможи ті мені розібратися будь ласка в цьому дивному сні!

мені приснився будинок 2 поверхи, в ньому живе моя бабуся він згорів? бігло багато людей з нього а я залишилася збирати речі, підлога була згорілий я перебиралася по дошках дуже акуратно. в цьому ж сні я бігла з мамою в бабусину хіжену яка розташована не далеко від будинку який згорів ми зайшли в нього там було дуже чисто і тут вона почала тресту одна стіна обвалилася. я побачила неподалік людини в чорному вбранні і побачила зброю яким ця стіна була обрушіна це було 2осколка цегли пов’язані залізним дротом.

Вітаю!
Сьогодні приснився сон наступного змісту. Я і мій чоловік були вдома, чітко пам’ятаю свічку (не церковними, звичайну, круглу невисоку, з вигляду як ароматичні свічки в магазинах). Вона горіла, але потім щось сталося (не пам’ятаю чітко, зачепив її хто або сам) і вогонь в невеликій кількості перекинувся на стіл. Я стала гасити полум’я (не сильне) руками. Опіків або болю при цьому не відчувала. Чоловік практично не гасив, потім і зовсім сів на диван. Загасити полум’я не вдалося. На душі тривожно від сну, допоможіть, будь ласка. Раніше в сновидіння не вірила.

наснилося що я з кимось із родичів бігаю по дому (в якому раніше жила моя бабуся в селі) і збираю всі речі, продукти&# 8230;..забираю сина і ми біжимо через дорогу, рятуємося від чого то..а самій дорозі як би починає текти лава, але ми встигаємо перебігти її і потім з боку бачимо як цей будинок загорівся&# 8230;.але ми радіємо, що Взился багато речей і всі продукти&# 8230;&# 8230; і ще, коли збирали речі в будинку у мене попросила бабуся позичити грошей для моєї тітки&# 8230; і я їх дала&# 8230;

Доброго дня!)
Мені наснилося, що з маленького вогню швидко розгорається великий, я намагаюся в паніці загасити його водою, але води не вистачає і він розгорається далі. У підсумку переходить на мене. І мій одяг починає горіти. Але тіло не постраждала. Так як я встигла швидко зняти одяг. Опіків у мене не було. Чи вдалося загасити &# 8230; не пам’ятаю&# 8230; здається все таки да.

я перебуваю на вулиці і раптом вибігає наш дід і каже що десь щось гримить.І в підсумку я бачу, що йде вогонь на нас сильне полум’я вогню.Не далеко від мене бігали мої діти.Маленьку дочку я встигла взяти з собою, а старшій доньці крикнула бігти і ховатися.А попереду них стояв будинок діда.Ми з маленькою донькою сховалися в якомусь сараї.А потім я прокинулася з острахом.І що це означає?

Мені снилася моя кімната. По всій кімнаті були невеликі загоряння. Я помітив як полум’ям була знищена бузок стоїть у вазі. Мені було важко справлятися з вогнем і мені допомагав батько

Іду по вулиці.зима.приватний сектор.на узбіччі дороги 2 кішки.одна лежить з примерзлий лапками.друга її гріє.я беру кішку на руки.принесла в будинок.(Будинок багато років тому був сімейним.рідним.на яву). У будинку я топлю піч.час від часу підкидаю дрова.в ці моменти кішка застрибує в піч. Я її дістаю руками в перший раз.по-вдруге кочергою.вогонь бачу чітко.чомусь шерсть у неї не обгорає.але появляються по тілу огромниерванние діри.крові немає.але м’ясо видно.я з якоюсь людиною (не видно обличчя, тільки образ незапомніщійся) обробляю рвни кішці.Потім появляються ще коти.дорослі.підрощені і кошенята.вони все чомусь встрибують весь час в піч. Я тільки й встигаю вигрібати їх кочергою з вогню&# 8230;..далі сон змінився.пам’ятаю смуьтно

Наснилося ніби наш двір підпалили, хоча ми живемо в квартирі, і приснилося що у дворі почали горіти коні і сіно, ніби хтось насолив моїй родині. Я в істериці побігла і загасила цей вогонь. потім прокинулася

Щеня заліз в грубку (піч) і приліг посеред вогню. Він згорів, чи не видавши ні звуку. Я хотіла його врятувати, але мама сказала: &# 171; не переживай, він просто щось хоче сказати Насті&# 187;

Вітаю!
Мені снився велике багаття, яскравий, решта все було темне.
Біля нього билікакіе-то люди, я була в далеке.
мій імейл: [email&# 160; protected]

на шифанере тоялі різні речі спочатку тонкий струмінь диму я чоловікові кажу дивись пожежа він мені тобі здалося потім вже з’явився вогонь я йому знову дивись горимо він мені тобі здалося я залізла взяла простирадло і накрила вогонь погасила

Тетяна, добрий день
Мені наснилося, що я заходжу на кухню і бачу палаючий розтікається вогонь, на плиті. Причому вона стоїть не на своєму місці. Я намагаюся його погасити, але він розгорається все яскравіше. Мене періодично обдає полум’ям, в районі живота, але мені не боляче і не страшно. Я розумію, що треба дзвонити, але не знаю куди. І я весь час кручу комфорки і намагаюся погасити полум’я, а воно не гасне
Потім я вибігаю в зал, але він свій, і не мій, він яскравіше, світліше і радісніше, з величезними вікнами, на дивані лежить моя свекруха (вона давно більше, не встає, і живе не зі мною), зараз вона виглядає молодше і набагато краще і вона робить спробу сісти і начебто встати. І я розумію, що навіть в поганому випадку-вибух буде далеко і до нас він не дістане. І ще у мене телефон в руці, я намагаюся дзвонити, але не можу зрозуміти куди

Доброго дня, Тетяно!
Ось мій дивний сон, точніше його частина:
Я з нареченим відзначаємо ДР його друга, яке повинно бути сьогодні ввечері.Але не в ресторані, як передбачається, а на вулиці навколо лавки.Багато друзів, прохолодна погода (навіть представляються жовте осіннє листя).Всі їдять різні ковбаси різновидів 6-8.Я не їм, т.до. я вагітна (і уві сні і наяву) і ковбасу організм відторгає.Приходять жінки-бомжі і ріжуть і забирають ці ковбаси з дерев’яною коробки, яка виявляється прямо переді мною.Та, яка зліва відрізає поменше шматочки і інше кладе на місце, а та, що справа дуже нахабна і відрізає більшу частину кожної ковбаси і забирає собі.Я їй на це вказала, забрала чим і сама почала відрізати їй, що не мало, але і не багато, трохи менше половини.Далі раптом друзі підпалюють на землі фейверг. Поки він розгорається я розумію, що він буде не маленький і небезпечний і повільно ми з нареченим відходимо від нього, так само і інші.Фейверг почав вибухати і я відчула як його частинка потрапила мені в волосся.Мій наречений сказав це друга, але подивившись на своє волосся я і сліду не виявила.
Різко сон змінюється (і ця сама інформація, що цікавить мене частину).
Я з нареченим в приватному будинку у його батьків, які виїхали на дачу. Т.до. в дійсності у нас зламалася пральна машина і ми вже їздили прати свої речі до батьків, я приснитися те ж. Випрати вже 2 прання, залишилося зібрати речі в сумку.Я заходжу в кімнату, а мій наречений спить на ліжку головою вниз.Поруч ще одна ліжко і на ній сидить колишня дівчина мого брата і читає книгу, тільки стрижка у її НЕ каре, а коротко під хлопчика.Я говорю нареченому, що пора прокидатися і їхати, на що він бесвязно щось промимрив не піднімаючи голови і далі спати.В цей час дівчина в різкому захваті підскакує зі словами, що може полежати з моїм нареченим.Я як би розумію, що вона живе і жила у батьків деякий час поки вчиться і добре знає мого нареченого.Вона застрибує в ліжко під ковдру до нареченого (вони одягнені).У мене шок, обурення, лють.Я кличу свого нареченого до порядку, а він далі спить, трохи голову підняв, промимрив і знову в глибокий сон&# 8230; Різко я опиняюся будинку у своєї мами.Знову два ліжка.На одній вона, на інший мій наречений.На її ліжка як після стрижки багато маленьких темного волосся.Я починаю стверджувати, що це жениха волосся.Мама каже ні-відрізає у обох волосся і доводить, що це її волосся.Тільки під час цієї процедури в образі нареченого чомусь мій брат, трохи пізніше їм стає мій колишній цивільний чоловік, від якого у мене дитина і ми з ним дуже важко расстоваться.Ми йдемо з мамою в ванну викидати волосся і мама каже що це волосся колишнього і через рік якщо ми все ще будемо разом, треба вжити заходів, щоб волосся так не вилазили.
Я снилося в цю ніч багато снів, але це найяскравіше і цікавить мене що запам’яталося.Буду дуже вдячна, якщо ви зможете розгадати мій сон 🙂

уві сні я дивилася на те як горить якась будівля середнього розміру, і сама трохи туди не потрапила але как не странно страшно не було&# 8230; там ще була купа людей, а потім я бігла не знаю куди&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ