Сонник Водорості 😴 наснилися, до чого сняться Водорості уві сні бачити

Згідно сонником Феломени, водорості ототожнюються з попаданням в складні ситуації. Переважно подібні труднощі почнуть виникати в професійній сфері. Самостійно вибрати з глухого кута буде набагато важче, чим може здатися на перший погляд.

Заплутані ситуації можуть проявитися в повній мірі і в особистих відносинах. Спілкування з близькими людьми, друзями, другою половинкою буде досить напруженим через постійну зайнятість. Зіграти свою роль здатні і звичайні непорозуміння.

Де були водорості в вашому сні?

Сняться водорості на березі ▼

Наснилися водорості на березі? Подібного роду бачення повідомляє, що спляча людина найближчим часом почне боротися із застарілими поглядами і власними стереотипами. При належній старанності все вийде.

Сняться водорості в воді ▼

Значення сну, де фігурували водорості в воді, повідомляє про неприємності в особистих відносинах і професійної діяльності. Причиною цьому послужить власна неуважність в словах і вчинках.

Ворушаться в водоймі рослини служать ознакою активізувалися недоброзичливців. Всі їх дії будуть спрямовані проти сновидіння, вони постараються зруйнувати плани.

Сняться водорості в морі ▼

Сон, де водорості перебували в морі, повідомляє про непрості стосунки з другою половинкою. Колишня принадність і пристрасть зникнуть, їм на заміну прийдуть рутинна і буденність. Якщо вчасно не поговорити з партнером, можна дочекатися хворобливого розставання.

Наснилися водорості в річці ▼

Сняться водорості в річці? Бачення повідомляє, що нічого поганого в особистому житті і діловій сфері відбуватися не буде. Все йде своєю чергою, спокійно і розмірено. Ви зуміли домогтися стабільності і тільки від вас залежить, як довго вона триватиме.

Які водорості вам наснилися?

Уві сні довгі водорості ▼

Тлумачення сну, де були присутні довгі водорості, не віщує нічого позитивного. Якщо ви примудрилися заплутатися в рослинах, чекайте неприємностей в професійній діяльності, що виникають з вини недоброзичливців, змови з боку колег.

Наснилися водорості зелені ▼

Зелені водорості уві сні повідомляють про неприємності, котрі очікують сплячої людини. У будь-який момент можна постраждати від води, тому необхідно проявляти граничну обережність під час купання.

Що ви робили з водоростями уві сні?

Уві сні плавати у воді з водоростями ▼

Значення сну, де ви почали плавати у воді з водоростями, повідомляє про надмірну довіру до всього, про що йдеться в газетах, на телебаченні та в інтернеті. Подібне ставлення може призвести до моральних переживаннями. Рекомендується проявляти здоровий скептицизм, відмовитися від наївності.

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Водорості, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Водорості уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон такий: йду я по піщаному березі озера, ззаду слідом за мною йде мій хлопець. Починає поступово сутеніти. І я пропоную повернутися назад, піти з озера. Ми повертаємося і йдемо в інший бік. Я йду дуже близько до води, не боюся оступитися або впасти в воду, бо вона досить прозора і я бачу дно. І пісок під моїми ногами починає з’їжджати в воду, мене затягує в озеро спочатку до колін, я оступається і падаю на коліна. І тут я вже по шию у воді. Від несподіванки я злякалася. Кличу хлопця на допомогу, а він такий повільний і якось неохоче намагається мені допомогти. Пару раз я пішла під воду з головою, але потім сама випливла і вибралася на берег. Відразу почала вичавлювати одяг, волосся. було прохолодно. А коли я випльовував залишки води і, що дивно пісок, з рота, відчула, що в горлі щось застрягло. Кашляти не виходило, тому довелося просунути пальці в горло і позбутися від заважає предмета. Це виявилися водорості. Я їх тягнула і тягнула, а вони не закінчувалися. Я відчувала, як вони дряпають мені горло, чула їх нудотний, мерзенний запах, від якого мені було ще гірше. Коли водорості закінчилися в моєму шлунку, я відчула себе без сил. Це була жахлива слабкість, я не могла піднятися з колін, мене нудило і паморочилося в голові. Мені допоміг піднятися хлопець, і ми побрели звідти.

Христина, можливо сон в якому вас затягує під воду, а ваш хлопець при цьому практично не діє, а також безліч водоростей у вас в роті, говорить про те, що вам може загрожувати якась серйозна небезпека, при цьому ви можете зіткнутися байдужим навколишній людей по відношенню до ваших труднощів.

Здраствуйте,
Наснилося що проходжу зі своїм двоюрідним братом мимо басейну біля мого будинку, вода в басейні чиста але всередині ростуть водорості і не викликають відрази.

Антон, можливо сон в якому ви бачите в басейні водорості, говорить про те, що в реальності ви можете виявити в своєму оточенні речі, які здавалося б не повинні там бути.

море. Я з сім’єю заходжу в воду, але з відповідних до берега хвиль починають підніматися водорості. Вони неймовірно великих розмірів. Своїм страшним видом змушують нас вибратися на берег (шкоди не завдають). Я з інтересу зайшов знову в воду і виявив, що водорості ростуть дуже тонкими рядами уздовж берегової лінії. Сама ближня до берега лінія знаходиться приблизно в метрі від берега і водорості в цій лінії не більше 10 см, наступна лінія метра через два, в ній водорості вже висотою близько метра. Ті що далі піднімаються з доливають хвиля, але не опадають разом з водою а тримаються над поверхнею деякий час (висота над поверхнею метра три). А ще звернув увагу, що водорості, викинуті хвилями на берег лежать рівним килимом тільки метрах в десяти від берега ширина килима близько 1 &# 8212; 1.5 метра і все як би &# 171; зачесане&# 187; на захід.

RAZ, водорозлі в вашому сні, ймовірно, символізують проблеми, котрі виникнуть несподівано і заберуть багато часу і сил.

А мені наснилося що я плаву з якими то людьми, яких уві сні я знаю.Я доже не пам’ятаю знаю я їх з життя чи ні, але було як тоні то що б весело, але спокійно.Спочатку вода була як вода.Чистий.Звичайна морська вода.Але потім вона стала зеленуватою і з’явилися від куди то водорості.Дискомфорту не складали.Але і радості від такого сусідства теж.

Мені приснився красівенний акваріум, з чистою водою я на нього дивлюся і намилуватися не можу)))) І тут дивлюся на дні з каменів ямка невелика, а з цієї ямки починають рости водорості, та такі гарні різнокольорові, причому не 1 кущем, а багато , і різних. Вони як би наповнювали цю ямку.
Може це до вагітності? Так хочеться))))

мені наснилося сьогодні начебто я зайшла в річку, а вона вся в водоростях і дрібні рибки плавають&# 8230;.противно так було, мене туди аж затягувало&# 8230; до чого ж це?

Я і ще пару чоловік пішли ловити рибу але прмдя на озеро воно було повністю немов налита водоростями і ми почали їх стягувати і прибирати на берег так як не змогли б наловітт риби.ми вже вважай все витягли як раптом по їв ляетсякорабль іпливет хтось взяв теліфонов і подзвонив на цей кораббшь
Іктото підняв трубку ,, потім пи Попша уетому кораблю і залізши на нього мущина которий поднісал теліфонов зник і я начитав його всюди шукати.а він був злочинцем в результаті я обшукала все але його не найшла тільки в шуфлядой його теліфонов

мені наснилося величезне озеро наповнення дрібними водорслямі, як ряска, густа яскраво зелена маса.,і нас була група людей і ми повинні були роздягнутися і зайти в це озеро, там глибина по шию, я роздяглася, але в озері не зайшла, пішла в іншому напрямку (сховалася) перечікуючи, в якому то ветхому бараку, і поруч був якийсь хлопець, і дивилася на це озеро яскраво зелене, і світило яскраве сонце, і люди йшли кудись вперед по озеру, по шию в водорслях, і я чекала коли все повернутися але так іне дочекалася.прокинулася.що б це значило?

Вітаю.Уві сні -нахожусь ніби в готелі..і щоб дійти до своєї кімнати-потрібно переплисти довгий коридор, заповнений водою із зеленою ряскою, водоростями, тванню і поганим дном&# 8230;.з почуттям страху я перепливаю цей неприємний коридор, а вийшла з нього на велику драбину вгору обсолютно без одягу! потім швидким бігом добігла до свого номера і насамперед встала під душ&# 8230;&# 8230;..потім пролунав будильник.

Вітаю! мені наснилося озеро в колі обривів. Озеро як би в низу, вода чиста, є водорості. Я сежу разом з людьми (по розмові розумію, що ми знайомі, в реальності я їх не знаю) біля озера на одному з обривів і вони рибалять, я тим часом намагаюся розгледіти в воді рибу, але у мене це не виходить (не зрозумію є вона там чи ні). Після я потрапляю на чию то весілля, де наречена явно не зацікавлена ​​нареченим і крутить хвостом перед іншими молодими людьми. Наречений хоче подарувати нареченій кільце і помічаючи її поведінку розбудовується, а наречена отримавши кільце починає ревіти (кільце схоже на великий золотий перстень).

Мені наснилася якась темна печера, я спускаюся по плитах до води з маленьким сином. Водячи брудна, заросла водоростями. Бачу дорослого, незнайомого чоловіка, і моя старша дочка пірнає в це водоймище. Я відчуваю жах, неприємне відчуття небезпеки.

Я стою на березі річки і бачу що все дно річки покрито водоростями, мені захотілося скупатися і я спустилася до води. Стала входити в воду, під ногами &# 8212; водорості, такі м’які і приємні, відчуття ніби йдеш по шовковому килиму. Я лягла в воду і водорості дуже ніжно гладили моє тіло, мені було приємно. Після того як прокинулася було відчуття чго-то хорошого

я була в річці з одного боку були водорості всякі мені сказали що вони отруйні, а з іншого скорпіони повзли і павуки і мені треба було вибрати з якого боку мені вилізти

Мені снилося що я плавала в красивому басейні, по краю якого красиво росли водорості, як квітка, але трохи пізніше коли я прийшла купатися води було мало і всі майже було у водоростях

я стою на березі озера з чистою водою і зеленої ряскою, і по поверхні цієї води і рясці проходить мій син, стає на коліна і ловить рибу, f

Я гола сиджу на камені на березі річки, з протилежного боку з вікон будинків на мене дивляться люди. Потім я оголена увійшла в річку, хотіла її переплисти, але по серед річки було сильна течія, яке мене понесло і я не можу пригорнутися до берега. Ще мене в цей час водорості як-би затягують на дно річки, але я вперто пручаюся. В результаті я якось вибралася на берег.

Наснилося, що зайшла введення щоб перейти на інший берег. На воді були дуже густі водорості. Потім побачила крокодила який нападав на мою приятельку. І я як буд-то була дуже близька і дуже злякалася. Так і прокинулася. А паралельно, десь далі на воді інший крокодил нападав на іншу жінку. Було страшно.

Яскрава світло зелена трава, в маленькому ущелині річка, з червоними водоростями, вода червоного кольору але прозора, багато дерев красивих і я на холостих в селі

сон приснився моєї свекрухи, що вона бачить мене в якомусь водоймі з чистою водою, але дуже багато водоростей. я стою в цій водоймі, в воді, в одязі, і відгрібали від себе ці водорості. а вона стоїть поруч, одягнена як жебрачка, взуття у неї на ногах розвалюється (хоча в житті вона так не ходить) і благає мене вийти з води.

Ми гуляли з мамою близько пристані, потім піднялися на неї (дерев’яна прибудова) потім я побачила невелику сходи в низ прямо в воду вона впиралася на дно яке добре було видно, а сама сходи були обклеєна фотографіями. Я почала спускатися по ній в низ остерігаясь того що можу подскользнуться і впасти в воду або сходинки можуть зламатися піді мною від того що вони все сирі. Я присіла на сходинку четверту від верху, їх там приблизно всього шість було, потім я побачила воду прозору все ідеально видно, і там було видно як дно спускається вниз і приблизно вже через метрів п’ять ростуть водорості, і коли дивишся в глиб вона така темна темна , і мені захотілося в неї стрибнути, але я боялася, а мама стоїть позаду більш гучним голосом кричала немає, немає&# 8230;..
Потім прокинулася, що це може означати&# 8230;.

сон приснився в ніч на четвер. ніби знаходжуся у великій чані-басейн я стою в ньому і там багато зелених листочків із зеленої твані я її розгрібати (як би вода зазеленіла) але я її не прибрали

Уві сні заходжу в чисте прозоре блакитне море, у воді знаходжу тонкі, але широкі світло-зелені водорості. З них нав’язую себе на стегна подобу спідниці, бреду по морю.

Я пливла по річці вниз за течією, як раптом потрапила в ту ділянку річки, де було непомірно багато цих водоростей, в загальному, я в них заплуталася, а потім я прокинулася.

мене везли на чимось потім я сліз в воду там було багато твані я дошол до берега у мене окозался повний рот твані я подощол до колонки і промив його чистою водою

Бачила уві сні великий акваріум (в чужій квартирі) я з нього діставала траву і віддавала (тиріла) якого то людині, якій ці водорості були потрібні.Причому я була вагітна.з величезним животом.

Мені снився акваріум з рибками і багато водоростей. Гарний акваріум з дуже чистою водою. Але дві рибки чомусь виявилися как-будто поза акваріумом і плавали. Одна маленька акваріумна чорна акула а друга не знаю як називається, але якась з потужними плавниками, якими вона відбивалася від акули, яка плавала навколо неї і періодично намагалася напасти. Потім хтось їх зловив і запустив знову в акваріум.

Якийсь ставок я зайшов у воду поплив вода чиста далеко в воді грають діти в середині водойми. Я подумав як би не заплуталися у водоростях. Хотів розвернутися і поплисти до берега. Раптом виникли якісь несвіжі водорості і почали охоплювати і тягнути на дно. Захлинаючись я ривком вирвався і полил до берега.

дістаю з синього океану величезної довжини водорості, причому стою на мілині посеред води, навколо багато людей, кіт теж витягають водорості і знімають з них якісь ягідки чорні, відбувається дія десь в китаї / корее

подорож в америку. Літак увійшов в піке якраз після того, як я пристебнулася. потім пролітаючи пляж, побачила багато водоростей &# 8212; тому всі пляжі крім одного були закриті &# 8212; чоловіки не встигали їх прибирати. Потім фрагмент зі змією: біла велика змія з зеленою головою і великими іклами але не спереду, як у змій зазвичай буває, а в куточках пасти. я її не боялася, а трохи дратувала, але вона не кусала. Потім фрагмент зустрічі з далекими знайомими з закордону, усвідомлення того, що я прилетіла в Америку за все на тиждень і я взяла з собою занадто багато взуття.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; водорості були червоним світлом і там стояла моя дівчина з реьенком .я не розмовляв з ними. біг до дитини швидко.

спочатку я плавала на кораблі (великому), але начебто екскурсії і в порту було багато короблей величезних, які входили і виходили з порту, а потім я плавала в морі, в воді було багато водоростей, але вони були красиві, рожеві як красиві кущі

Приветик, сон річка, течія, в ньому зелені водорості за течією колишатся. Сон пов’язаний зі знайомством, дівчина, бажання.

Вітаю! Мені сьогодні наснилося як я була на дачі ввечері або рано вранці, було темнувато. Я пішла на озеро, вода була темною і далеко в озері було щось схоже на змію або на водорість, я боюся змій і вирішила переконатися, що це не змія, а водорість і пірнула, плисти спочатку було легко ніби я в ластах, коли початку підпливати злякалася подумавши що це змія і попливла назад, коли пливла заплуталася у водоростях і почав тонути. Потонула чи ні не знаю, прокинулася. Такого ж сну раніше не було, але був схожий три місяці тому, як я пірнаю в цей же озера, біля берега зачіпаю ногою дно і починаю тонути, але рятуюся.

значить гроза все темно, але дощ не пам’ятаю. Сиджу я біля дерева і з акваріума витягаю водорості після чого бачу не великих рибок в прозорій воді, повернувши голову побачила як на мене намагається напасти тигр але я від нього втекла .

Наснилася вода, з плином, і ми з друзями пливли на якомусь колоді по ній, потім нас скинули звідти, і ми попливли самі, і тут різко на нас попливли водраслі, але ми виплили і пішли на сушу, потім поши до іншого водойми, про був спокійний, і на ньому туман був і все. все було вночі

не велика річка, спокійна затишна прозора, чиста, на смак вода з медом, белиё пісок, але в ній є яскраво-зелені середні.,водорості. стою на березі. Потім я воді але знаю що ворослі обвивали руки і я їх виривала. і все

Вітаю
Наснилося мені що я пливла в ставку і тілом натрапила на водорості темно-зелені, а так як в житті я боюся їх зустріти в воді, то мені було дуже неприємно і боязно, я пливла від них якомога швидше, зустрічалися вони на шляху плавання періодично і кущами.

я плаваю в ставку з какойто подругою і вона витягує оберемками водорості і мені показує.А я намагаюся тину обплить і мене від неї нудить

Підходжу до берега, а вода немов зникла, вона стала відступати від берега. З водоростей утворилися стежки, через які можна пройти на протилежний берег. Уві сні було почуття подиву і хвилювання.

я уві сні бачила річку темну але там купалися люди. і я хотіла стрибнути в воду і коли я стрибнула то потрапила в водорості і ні як не могла вибратися вони були зелено-сині водорості. сон снився з четверга на п’ятницю

Вітаю! Мені наснилася прозора ріка, ми прийшли рибалити з чоловіком, але я подивилася, що по дну річки ростуть водорості і сказала чоловікові, що з таким дном в цій річці риби немає. спасибі

Купалася в широкій канаві з дітьми, було дрібно пісочок жовтий, за канавою ряд гаражів з білої цегли, далеко темний ялиновий ліс, і якось мені замілко, відійшла подалі і пірнула ногами, канава вже і дна не дістала, а навколо мене слиз і зелені водорості, купалася я голий, відчуття слизу противне, винурнула.

Сон такий: Я купався у водоймі з досить таки чистою і прозорою водою, і як тільки я попрямував в сторону берега, так раптом з’явилося дуже багато твані. Вона була як на поверхні води, так і на дні. І пару раз я виринув точно в середині цього великого &# 171; плями&# 187; твані. До чого б це?

Озером з прозорою водою, не дуже глибоке, але в ньому водорості, через яких я боялася плисти. Потім я, коли я пере пливла озеро я дізнаюся, що моя найкраща подруга потонула .

Мені снився ЩО Я поїхати на рибалку, А ЛОВИТИ РИБУ НЕ ЗМОГЛА ТАК ЯК ДУЖЕ БАГАТО БУЛО ВОДОРОСТЕЙ ПРЯМ КАША.ВОДИ НЕ ЧОРНА А зеленувато АЛЕ НЕ гниль А ЯК МОРСЬКА ПРОСТО З купою ВОДОРОСТЕЙ.

бачу внизу або озеро або море, падаю, але тримаюся за берег&# 8230; далі стрибаю в цю воду і пливу до берега&# 8230; в воді дуже багато чи то водорості чи комахи мертві мені дуже гидко, але намагаюся подолати і допливає до берега благополучно&# 8230; йду в душ змиваю з себе все що прилипло

Я винирюю з моря, а там багато водоростей навколо і вона мене огортає. я потім знаходжу в море чисту воду без них і змиваю все. а потім мені кажуть що у мене на спині п’явка, але я її не бачу. і кажу скиньте її. і прокидаюся

я стояв на невеликій скелі а подомной було море в якому на самому початку були водорості біля берега в дали в море були не великі міста. А в наступному сні я шол як ніби в аеропорту і послизнувся на плитки кілька разів падав але вставав сміявся і все було нормально!

Вітаю! Мене завут Гулдіраем. Мені сьогодні наснилося як я в басейні плавала і хвалилася доньці, я в реалі не вмію плавати, і мені здається що басейн був не пустим а як ніби там були водорості і в якийсь момент басейн став порожнім без води і мені поруч здається сваха була вона говорила що воду викачали і зараз можна за новою набрати воду але ми чекали цього але вода так і не набиралася. Поки чекали тут приїхали якісь гості не пам’ятаю як ніби накрили стіл і один з них на стіл викладав купками насіння чорні солоні, і по басейну теж купками всипав і я кажу треба зібрати все це з басейну коли вода поідет все намокне і далі не пам’ятаю і прокинулася

Син купався в неглибокому водоймищі, зарослому водоростями. Потім вийшов звідти, переодягнувся в сухий, чистий одяг. Прокинулася на тому місці, коли син сидів на віддалі на лавочці в парку, а ми з моєю мамою перебирали його одяг, яку він зняв.

Привіт за цю ніч мені приснилося кілька снів, в першому сні я опинилася з друзями в машині під схилом гори і різко величезні брили землі почали нас завалювати з верху, але я встигла вибратися з машини і відбігти вбік&# 8230;.А в наступну хвилину мені вже снився берег річки&# 8230; де я перебувала з рідним братом&# 8230;.вода в річці була каламутна&# 8230; зелена і вся в водоростях &# 8230; брат стрибнув в цю річку, а потім мене туди затягнув, але я почала брикатися &# 8230; руками хапатися за землю на березі і з величезними зусиллями я вибралася і брата витягла за собою, а потім опинившись на березі та частина землі по якій я піднімалася на сушу&# 8230; просто відкололася і потонула в річці&# 8230;

я ходила вздовж русла річки, до мене приставав темний чоловік.. я хотіла скупатися у воді, вода чиста, а на дні стільки всього, стовбури дерев, камені&# 8230; потім як то виявилася що я стою біля сараю, де лежать корова і бик&# 8230; вони не встають ще живі, а м’ясо розкладається у них&# 8230;

я ніби опинилася в потойбічному світі з якими то людьми. І щоб вибратися звідти, нам треба було плисти в річці. Річка була темно-зеленого кольору, повністю покрита довгими зеленими водоростями. Я сильно боялася заходити в воду. Але коли зайшла, пливла без труднощів. Ми пливли за течією річки.Навіть, напевно, не пливли, а просто річка нас несла. Пам’ятаю що якась дівчина, яка була з нами, потонула. Після того, як вийшла з води, я була вся мокра і покрита водоростями.

Я купалася в маленькому озері де воді опинилися водорості, але вони не торкнулися мене і не заважали, я спокійно вийшла з води і не і намагалися почуття страху, вода була зеленуватого відтінку але прозора

я ловила маленьких рибок у ставку брудному, я їх рятувала. Потім у мене акваріум і вони плавають там косяками, різнокольорові в великій кількості водоростей. це було гарно

мені снилося що я пливу за мучіной, я не бачила особи, по ощцщенію, швидше за один, ставок був весь зарослий ряскою і ми пробираємося крізь цю ряску, пливемо і розмовляємо, незважаючи на те, що я не люблю водорості в водоймах, він розважає мене розмовами і ми сміємося, я відчуваю його весь час поруч

Наснилося як я гуляю де то в відкритій місцевості типу поля золотого кольору сонце сліпило було тепло і добре була річка я гуляю з дівчиною блондинкою дуже симпатичною повністю голою дівчина дуже нагадує мій ідеал хоч і не пам’ятаю особи але пам’ятаю що я як закохався гуляємо ми по етому полю бігаємо сміємося потім я пригнув у воду з берега там було 2 риболовскіх містка по різні боки берегів я чють проплив і заплутався в водраслях а потім помітив що у мене на руці мій годинник і була думка що годинник водонепроніцаймие але китайські і я не знаю виживуть вони чи ні потім я виліз до етой дівчині і ми пішли на третій місток попірнати там де не буде водрослей ми Ішлі по стежці крізь золотисте поле і був поворот ми повернули і зайшли кудись не туди і я згадав що після етого повороту є еше 1 і потрібен туди повернути і я прокинувся але при літку я дітально пам’ятаю дорогу і зараз не можу згадати де ето місце перебувати але я пам’ятаю місце золотисте поле річка і по дві сторони містки і що є трапінка де є 2 повороту і нада ити в 2 але не пам’ятаю звідки і де ето місце перебувати

Купалася в дрібній річці з водоростями. При купанні втратила купальник, але обернувшись побачила його плаваючим в воді, одягла його. річка з мого дитинства.

наснилося що я лягла спати і прокинулася з черепашкою в руці все брудна в водоростях і від них у мене було роздратування на тілі що я покрилася гнойничками білими маленькими

красиве гірське озеро ми з покійною мамою стрибаємо в нього, без бризок входимо воно повно водоростей, але при цьому чиста і прозора вода

В реальному житті я розлучилася з чоловіком&# 8230;.а ВОСН отнего ховалася куди то йшла і не хотілося представляється&# 8230; і в один момент я опинилася у невеликої річки де в стороні був міст а в річці (вона була не глибока) стояв він і кликав перейти річку з ним не по мосту а так&# 8230; я спочатку хотіла зайшла вже трохи але там було дуже багато водоростей і я повернулася назад і взагалі не пішла на ту сторону&# 8230; і він помоему пішов замной

я ходжу по воді і через раз собераюсь водорості насоберала трохи сомной були мої однокласники і друзі але вони просто купалися а більше не пам’ятаю..

ніч я з дворічною донькою на озері, намагаюся переплисти через нього, воно не брудне. але з водрослі я в них не плутаюся але вони трошки прилипають до мене. моя подруга намагається мені допомогти переплисти. але там справа її друг я бачу як вони цілуються. а потім вони допомагають мені переплисти з донькою і так повторювалося разів зо три . перепливаю начебто і знову чомусь намагаюся переплисти&# 8230; (моя &# 8212; це моя дружина, я лесбі

Уві сні я перепливала через річку всю в водоростях з колишнім чоловіком! не дивлячись на те, що річка була вся в водоростях, ми пливли легко і за течією!

відразу коли заходила в море з цим чоловіком погода була ясною і теплою потім все різко змінилося і він відразу вийшов з води а я купалася вже в море каламутному бачила кораблі сірий туман і хмари бачила знайомого минає чоловіка кликала його на допомогу а він не повернувся я намагалася вийти з моря але водорості плутали мені ноги і тягнули на дно я падала сьорбав воду виринала і продовжувала йти до берега продовжувала кликати на допомогу цього чоловіка але він тільки йдучи обертався посміхався кричав вибирайся сама я вибралася але відчувала себе втомленою переляканої слабкою і хворий але з за похмурої погоди я зібралася з силами і пішла до подруги її сім’я жила в незнайомому мені будинку в якому то сиром і холодному коли я їй все розповіла ми лягли спати з нею на підлозі а чоловік і син на дивані в цей момент прийшов цей чоловік відкрив двері і він назвав ім’я мене просити пробачити і просити прощення я крізь сон чула його голос але не вийшла вдала що сплю і не чую але подруга сказала що вийди до нього інакше своїми криками він пол дома розбудить хоча вона була проти наших відносин але я не вийшла до нього я прокинулася сон снився з вівторка на середу 06.10.15 07.10.15. відбулися події хочу знати тлумачення цього сну і зіставити і зробити висновок

наснилося як я сиджу на березі озера зі своїми однокласниками по живопису, потім до мене підійшла моя подруга (уві сні вона мені була подругою, в житті я її обличчя ніколи не бачила але принаймні вона була моєю подругою уві сні) Вона мені показала порцелянові скульптури зроблені нашим викладачем вони биі дуже величезні більше нас в 2 рази, вона мені щось говорила про ці скульптури і я помітила маму вона мені щось кричала (на початку сну її не було а після вона підійшла до нас) і ось мені щось говорить подруга і мама одночасно, і я помічаю шум в стороні озера все люди які там були ахали та охали, з озера вистрибнули водорості гігантських розмірів вони були схожі на безліч величезних змій.Вони вистрибнули з озера і знову занирнул, всі були в захваті я трохи була стривожена цим ажіотажем.І моя подруга каже: зараз це рідкісне явище таке буває раз в 100 років
після стемніло і я зі своїми однокласниками пішли в художню школу ми зайшли в кабінет скульптури і голосно щось обговорювали за столом (причому всі ці однокласники були мені не знайомі на обличчя, а уві сні я наче їх знала) після я дізналася що мене внизу чекає на 1 поверсі і я пішла вниз моя мама вона щось мені обурено говорила і покликала мене кудись, і ми йшли по темних вулиця і пішли в темряву.
СПОДІВАЮСЯ ВИ розшифруєте МІЙ НЕЗВИЧАЙНИЙ СОН, БУДУ ВДЯЧНА)

Я на дереві з дівчиною, ми голосно смій, ніби як між нами волосінь вся в водоростях і ми її від водоростей чистимо і голосно смій

здрастуйте, в акваріумі дуже багато водоростей темно зелених через них неможливо розгледіти рибалка.

Спочатку мені наснилося, що чоловік подарував мені красива обручка без каменів. Потім різко змінилася картинка і я вже ходжу по пляжу і намагаюся там навести порядок. Дивлюся на воду і бачу в ній водорості, вода зеленувата, прозора. Я їх намагаюся закинути подалі.

Купаюся в морі, а там вода синьо-зелена, але каламутна і водорості пухнасті такі, не гидко, але неприємно трохи.І думаю, в море купатися треба-корисно для здоров’я, в басейні не те&# 8230;.

я йшла по річці. вода чиста. але було багато водоростей через які я йшла. для цього треба було докласти зусиль. водорості були високі і кольорові

До чого сняться ці нитки, стрічки, ворушаться в чистій воді? Сонник попереджає про підступи злостивців, які прагнуть зруйнувати ваші плани, розірвати зв’язки, що склалися, партнерство.

Мені наснилося, що ми з чоловіком пливемо по річці, за течією, вода світла, прозора і приємна по відчуттях, а на дні ростуть високі зелені водорості з великими гарними листами, але нам вони не заважають плисти.

снився мені корабель, на кораблі я, і навколо дуже багато темно зелених водоростей.Я намагалася від них сховатися, але через якийсь час я побачила себе (в основному ноги) повністю оповиту в них.

сниться що пливу в човні поруч якісь люди не нашої національності і з одним з них я лаюся поруч колишній чоловік а думаю про нинішній хлопця річку не прозора в водоростях . з колишнім чоловіком в якихось руїнах все кого від куди то дістаємо рятуємо а думки все про нинішньому хлопця .

Я закохалася уві сні, але наяву заміжня, бачила малюків хлюпаються у воді і одну дохлу, ще я нарвала кольорових водоростей, і ловила рибу

як буд-то ми на пляжі, на море, я пощла купатися з дівчинкою яку я знаю, вона попливла в перед а за нею і потрапили в водорості але не попливли далі а повернулися назад

Купалася в прозорій невеличкої річки з чоловіком. Але його не бачила, по &# 8212; моєму (не пам’ятаю). Коли вже плавала &# 8212; хотіла роздягнутися, але передумала, вірніше спробувала роздягнутися, але передумала. А зверху на поверхні річки плавала невеликі, вірніше дуже дрібна кругленька водорість. Але, вона не заважала. Просто на блакитній воді були дуже гарні зелені водорості. І ця річка протікала де &# 8212; то між дуже красивим світлим &# 8212; лісом, але не густий, а дуже світлий. Все було дуже красиво!
Яка води була &# 8212; не пам’ятаю: тепла або холодна.

на грудях були рослини схожі на невеликі пучки водоростей або якийсь рослинності з гнилими корінням, які я відривала від грудей.

пливу в воді (озеро), внизу водорості і вони злегка мене стосуються, ну ніби як випливла на чисту воду, де їх немає

Я, йду або хтось веде мене до якої дуже маленькій річці (або як назвати, не знаю), Так от, вода каламутна, нечиста, я заходжу в воду, причому там де зелені водорості, там і не поплавати, місця немає. Це наснилося рано вранці, я тут же прокинулася від цього сну.

Витягати водорості з рота короткі зі слизом стоячи при цьому над водою. Прийшла в туалет а там дірка з водою .вода чиста блакитна а я витягую згусток слизу звільняюся від нього. А потім над мийкою ще отчистка пішла і водорості маленькі виходять. А до цього я розмовляю з чоловіком у віці на ньому маска зелена.і він дивиться водну гру велику як в бальшое басейні і після цього до мене підходить дівчина і Мажіт мені вії якимось маслом для їх росту і шию пензликом я відчуваю приємне щікотаніе.

У мене на голові були водорості через які хлопець не міг до мене приїхати. Я повинна була їх розвести руками

Їхала з знайомих в електричка і за вікном бачила річку а вона вся в зелену водоротях і пелекані в них ловлять рибу стоячи в водоростей

Бачу ставок або озеро з чистою, прозорою водою. але в воді багато зелених водоростей. вони мене не лякають. Є кілька таловин. я спускаюся і входжу в воду. Потім раптом виходить ми на відкритій чистій воді. я бачу будинок собаку яка намагається плисти на своїй будці. але вона до неї прив’язана. а будка невіддільна від будинку. і все це в яскраво синій прозорій воді рухається. день сонячний. я ніби як намагаюся врятувати собаку. але бачу що попереду водоспад. і нас тримає ланцюг. потім картина змінюється. ми ловимо рибу. я що то зловила. радію. потім смажу її і їм. потім бачу як якийсь чоловік надкушує оливки. але вони прозорі з чорною крапкою усередині. я розумію що це ікра. потім ця ж ікра була в іншій картинці. але з тим же посилом. перед сном не читала. телевізор не дивилася. лягла не пізно. а всю ніч ніби орала як кінь

вітання ! Сниться мені водойма повний зелених водоростей ! На березі в воді стоїть екскаватор і видирає водорості на берег, заходжу в воду, вода прозора, купаюся виходжу ! Один з друзів кидає в воду якийсь предмет не можу згадати я його знаходжу під водою і виходжу ! На мою якийсь ключ ! Скажіть що це за сон ! Таких яскравих снів красивих я ніколи не бачила ! Водорості були яскраво зеленого кольору ! спасибі

Уві сні я плавала в воді.вона була прозора .бачила дрібних риб і водорості.але вони мене не катували і плисти мені не заважали.це було після дощу.я мені подобалося все, що відбувається

Ми з внукам поїхали відпочивати і я його втратила, я довго і всюди шукала. Незнаю як опинилася біля ставка а в ставку вода каламутна, твань і водрослі в воді.

Уві сні витягувала водорості з рота.Давалася взнаки біль і нудота. Все це відбувалося на природі.Хтось ніби стояв поруч і просто спостерігав .

Хотілося скупатися, по жовтому чистому піску увійшла в воду. Бачила водорості піді мною, попливла далі, на глибину, що б не торкатися водоростей, стало плавати приємніше.

Ну наснилося, що я була на річці, плавала, і мене штовхнули в водорості, і я від туди вибиралася, і вибралася

Я плавала введенні з молодою людиною, з яким хочу познайомиться, до нас прилипало величезна кількість водорслей, схожих на морську капусту. Але нам було добре разом.

Ми з сім’єю відпочивали на озері. І там були старі занедбані атракціони. Мені говорили туди не лізти, але ми з молодшим братом покаталися трохи на каруселі, після чого ми звідти злізли і почався кошмар: мене заплутували водорості і затягували в дуже каламутне озеро. Вони хотіли мене потопити, а я не знала чим допомогти. І ніхто не знав, як тільки їх підпалили, вони мене відпустили, але я не встигла відійти від цього, як нова порція водоростей потягнула мене в воду. У воді вони трохи втрачали свою силу, але тим не менше я плуталася в них, і мене звідти витягали батьки. Допоміг вибратися тільки &# 171; отче наш&# 187;. І різко все потемніло, обстановка стала ще більш моторошною і похмурої навколо, ми з того сонячного берега озера, на якому відпочивали, в результаті вийшли з похмурого, перевороченного місця, пробиралися під водоростями, що звисали з дерев і гаражів. Гаражі різко взагалі виявилися там, замінивши каруселі. Коли мене водорості відпустили &# 8212; я і моя сім’я опинилися у воді, вони по пояс, я по шию. І я дуже боялася потонути.

я тікала за допомогою і ось попереду річка на мою я поплавала і зачепилася за водоростями потім вийшла з води

Привіт, приснилося готель, який побудований в воді. Вода в ньому зелена, з безліччю різних красивих і звичайних водоростей і риб. Чи не плуталася в них, просто спостерігала. Запам’яталося саме зелений колір води і безліч рослин. Звичайно, крім мене були ще відпочиваючі, серед яких був мій чоловік і дочка.

Уві сні дитина купався, то-ли басейн то-ли якийсь відстійний, вода була світло коричневого кольору, ледве діставши дитини за ручку з води, так як водорості як ніби її не пускали побачила великі намотування зелених водоростей на шиї початку розрівать їх дитина ручками теж допомагав, і в той же час задіхался від сильного тиск цієї водорості, розорвала але не до кінця і в страху прокинулася

Снилося як я пливу щось рятуючи в річці, де купа водоростей бурого кольору і коли вийшла на берег в ногах вони були і все.

Плавала з одним в відкритому водоймищі з великою кількістю яскравих водоростей .
плавали добре. Настрій був хорошим.

Я дивлюся з гори на море. бачу дно. вода чиста. Бачу камені на дні черепашки. Вода як скло. Наче води і немає. І водорості такі бурі ніби припливи принесло і їх багато біля берега у воді. Але частково видно чисте дно.

Снилося то що плавала, і пірнула на глибину вода була каламутна, і коли намагалася виринути то зачепила обличчям землю і водорості, і відчувала ногами як вони чіплялися до ніг

Вітаю.Мені наснилося що я втекла від чоловіка який хотів мене згвалтувати, і я так бігла що бачу перед собою річка, Толі це як би потоп селища, а в воді дуже багато квітів&# 8230;.. і пелюстки троянд, всі квіти яскраві красиві у коло мене, як я виплила з’явився чоловік і я знала, що він мені допоможе .

Людина в воді з водоростями і тванню на поверхні. Простягає мені руку і намагається щось віддати. Неначе просить допомоги

Мені наснилося, що у мене вдома акваріум є великий (я його уві сні не бачила) і я поїхала в магазин купувати в цей акваріум красиві водорості для рибок. Так само всякі аксесуари (будиночок і т.д.)

Вітаю. Наснилося що я плаваю в темній воді і мене за ногу тримають водорості і я немогу вирватися і виплисти, і я не панікувала

Уві сні я підійшла до невеликої річки, і чітко знала що вода оочень холодна, вона була темного кольору, і від тісний колихалися в воді темні густі водорлслі, але коли я пірнула в воду, водорслей вже не було.

Вітаю! Мені приснився сон вночі я і дитина моя і начебто ще хтось із людей плавали десь в море вночі темна вода мене лякає і я хочу вийти на берег від того що відчуваю м’яке неприємне дно і водорості дуже багато їх&# 8230; Вони до самй поверхні і противні &# 8230; До чого це ?

ніч. Я стою на мосту, під ним велика річка Ліхтарі яскраві, і тут не знайомий чоловік (але уві сні він коханий) пропонує вийти заміж, показуючи красиве колечко. Я погодилася. Потім він пропонує стрибнути в річку. Я не погоджувалася, але коли він уже був готовий стрибати і мене вмовляти, я погодилася. Я намагаюся перелізти міст що б стрибнути, як він уже тримаючи мене за руку стрибає, а я як то пізніше нього. Ми падаємо в річку. В один тут уже й день сонячний. Як тут же я виявилася в воді я бачу в ній дуже, дуже багато і величезних водоростей різних кольорів. Я в них плутаюся, але начебто вони самі мене заплутують. Мені вийшло хоча б висунути голову з води що б шукати улюбленого. Дивлюся, а він не далеко на березі, весь задоволеною. Я намагаюся пливти до нього. Ось я вже майже повинна вилізти і води, як тут водорості так боляче схопили і тримають. Я ніби реально відчуваю біль. Улюблений підходить і каже що б я заспокоїлася, що він викликав швидку допомогу. Але мені так боляче. Не розумію чому він весь час задоволений. Сон стає мутний і обривається на цьому моменті.

Мені наснилося що я пливу через річку і мені дуже важко плисти.
Потім я хочу стати на дно і розумію що я взута . На дні ніби як були водорості які мені заважали нормально йти .

Я плавала в каламутній воді, але бачила водоспади з чистої води. Поруч плавали мої рідні і коли я вже підпливав до берега, то було багато водоростей. А потім я стояла як на мосту над водою, вона була прозорою і в ній було багато великої риби

Я була в кімнаті блакитного кольору з джакузі, включила воду і там почали з’являтися водорості, я вилізла звідти і сон закінчився.

Спершу було море, але воно вже було нряним і в водоростях
Через деякий час воно стає озером дуже брудним, а я весь цей час на матраці сиджу і дивлюся як інші купаються в цій воді

Сниться як прийшла до родичів-знайомих, вони відпочивали на березі. Дивлюся така гарне місце, з іншого боку соснами трохи засаджено. Всі одягнені, це ранок ще й ми з мамою вирішили піти купатися. Мені не холодно, одягаю купальник і підходу пробувати воду і бачу купа водоростей в ній, що аж вода темна. Мама попливла, а я думаю «У нас (там де ми зупинилися) така прозора вода, чиста» я спробувала ногою воду, зайшла по коліно і не захотіла купатися в брудній воді.
Але запам’ятала добре її муть водоростей. Сон з середи на четвер, Місяць спадна

Привіт, приймала пологи у жінки з четвериком а вони все у водоростях не змогла врятувати, у одного малюка з рота витягала водорості і тільки один врятувався

Ми з родичами приїхали на море, з моря на березі ми тягнули величезна кількість водорості і називали їх салатом, після чого несли їх в машину

У мене було День Народження, до мене прийшли гості, прийшов тато з нашою собакою, але без мами, я питаю &# 171; де мама, чому ти один&# 187;? він відповів що не знає, але пішли вони разом. На наступний день приходить слідчий зняти показання і упізнати тіло, я злякалася, в голові у мене промайнули всі ті питання які хотів задати мені слідчий, і я зрозуміла що мама померла, її потягли водорості під воду, на дно.

Я лежала на лежаку, на пляжі було багато людей, перед мною було море, мене кожен раз накривала хвиля холодної але прозорою водою з водоростями

Я стояла на дерев’яному містку над водоймою.довгою гілкою розгрібала зелену ряску. А зверху води стояв мій син і посміхався. Потім я побачила, що водойма глибокий. Я прокинулась. Вода уві сні була темна.

Іду з якихось доріжках з пеноплатста по водоймі. Попереду стоїть племінниця, трохи не доходячи до неї падаю в воду і вона теж, а в вожу водорості противні. Рятую племінницю і потім вода стає прозора. Вибралися і стали зміняться.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ