Сонник водопровідна Труба 😴 наснилася, до чого сниться водопровідна Труба уві сні бачити

Сон про водопровідних трубах віщує розчарування від несподіваного знайомства. Прорвало трубу з водою – в ваших відносинах з партнером у одного з вас не витримають нерви, все невисловлені образи дадуть собі раду.

Прорвало трубу з гарячою водою – до неприємностей на грунті ревнощів, підозри в зраді. Текти в водопровідній трубі символізує вашу втому, виснаження організму. Бачити велику трубу з чистою водою – до радісної події.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася водопровідна Труба, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться водопровідна Труба уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

снилися білі водопровідні труби, багато труб. а потім до мене починали ставитися по якось не добре

Зроблено водопровід з білих труб, причому з’єднані труби різного діаметру. Підключений кран, з якого тече чиста вода. Прибігає жінка-прибиральниця, каже, що в сусідній кімнаті труба протікає. З’ясували, що якийсь високий худий чоловік її спеціально зіпсував, бо йому щось зробили не так. Сон був з відчуттям повної присутності мене на місці подій.

снилося що я перебуваю поруч з окопом в якому водопровідні труби сірого кольору, пластик, так само поруч знаходилися чоловіки, окоп з трубами знаходився біля паркану, за парканом будинок і дерева, хата біла з темною даху, як то так

Мені наснилося, що я з мамою переїжджала через міст, але річка подібно раковині або ванні (захотів включив захотів вимкнув воду), і біля берега була ділянка з водопровідними трубами. Після моста я з мамою виявилася в річці, в якій не було води, а тільки водопровідні труби. Потім ми з мамою пройшли частину річки, і перейшли на місточок і я дуже боялася висоти і дуже сильно ревіла і мало не впала.

Наче я начіла прати білизну. завантажила машинку, але чому то, вона не включалося, табло все горіло, але рухів не було, а в цей момент я звернула увагу на те, що у мене все труби отпотелі і з них стала дуже сильно капати вода. Після мою увагу привернуло, що крани теж стали пропускати воду. Я дуже злякалася в той момент. Сни у ванній мені вже снилися неодноразово, то унітаз тек, то вода через ванну вибігала .

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося. що я залишила відкритим кран в раковині у ванній кімнаті і пішла. Через деякий час почула шум. вдаюся &# 8212; кран вирваний, а вода вже заповнила всю раковину і початку вихлюпуватися за краї. Я прийшла в жах, стала кликати батька (нині покійного, але уві сні він був живий). Мене чомусь настільки переповнювали страх, що я не могла зв’язно вимовити, що сталося. А кінцівка така: тато прибіг і полагодив все за пару хвилин. І все стало як ні в чому не бувало.

мені наснилося як я намагався довести своїй дівчині щось але не пам’ятаю що і для того щоб моя дівчина відчула себе на моєму місці я вирвав водопровідну трубу і майже всюди була вода але потім якимось чином вода перестала бити з труби і зайшли двах моїх друзів ерік а Леха.Леха став розповідати як він погуляв з подругами Ерік або навпаки (не пам’ятаю) потім я побачив пакет з їжею на своєму дивані і все що я там побачив це була ковбаса оскільки сидів далеко..сон був якимось дивним і емоційним і мене це дуже насторожило..чекаю з нетерпіння відповіді від вас))) зарание спасибі 🙂

Вітаю!
Наснилося, як заходжу в ванну кімнату (там вже набиралася вода в ванну). Дивлюся: а з крана і з труби багато дрібних проривів, через які під напором тече вода. Дивлюся вниз, а там вже потоп. Я швидко припиняю (не пам’ятаю як) витік і починаю швидко вимаківать воду з підлоги, намагаючись при цьому уявити скільки вже пройшло до сусідів знизу. Через якийсь час я знову заходжу в ванну кімнату і бачу, що хтось знову включив воду і намагається набрати ванну. Я знову за ганчірку, але на цей раз беру таз, щоб не в ванну, яка майже повна. Цікаво те, що води на підлозі завжди багато, але я дуже швидко її забираю, як якщо б у мене була супер вбирає ганчірка. Вода всюди чиста. Але коли я закінчила прибирати (а прибирала я дуже швидко &# 8212; не більше хвилини) води у ванній виявилося вже наполовину менше і вона швидко йшла. Пам’ятаю, що не знала як це зупинити. При цьому я десь &# 171; заднім&# 187; розумом розуміла, що витікає вода саме через . закритий слив.
Ось таке щось не зрозуміле наснилося. Може у Вас з’являться якісь ідеї що до його розшифровки. Заздалегідь дякую!

Привіт Марина! Мені сьогодні приснився сон. Що я перебуваю ванній кімнаті і бачу себе в дзеркалі мені потрібно було кудись йти і раптом в труби моторошно шумлять і починає литися вода чиста, після цього я бачу будівництво будинок і дізнаюся якщо там басейн і бачу що є яма для басейна і потім я знову повертаюся в ванну і дивлюся в дзеркало .спасибі

був прорив водопровідної труби яка виходить зі стіни вода була чистою але я боялася що затоплю сусідів

СЬОГОДНІ ВНОЧІ БАЧИЛА ВО СНЕ ВЕЛИКОГО тарган чорний у ванній НА ВОДОПРОВІДНОЇ ТРУБІ І НАЛЕНЬКОГО трави дихлофосом ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

Наснилося, що я йду по місту, піднімаю голову вгору, а там безліч труб (може водопровідні), які тягнутися по естакадах

Я стояла в під’їзді, змістивши з тіткою і ще якимись людьми, у тітки в руках був феєрверк, а я його підпалила, так ми хотіли привітати сестру з народженням дочки, тітка піднесла його до її дверей, і все заволокло димом, потім він почав стріляти, і довелося тікати звідти, вибігла з під’їзду і зрозуміла що за мною будуть гнатися, я побігла, але не знала куди бігти, місто було зовсім не знайомі, я бігла вниз по сходах, вона була вся в снігу, вибігла на тротуар, подивилася по сторонах чи немає там машин, і перебігла через дорогу, побігла далі вздовж паркану і новобудов, але заблукала, і тут мене наздогнали, чоловік і його син, вони почали зі мною говорити, але на іншій мові, англійською, я намагалася пояснити що не розумію про що вони говорять, і тут чоловік сказав щоб я простягнула йому руку, але сказав англійською, я його запитала теж англійською, яку руку, і запитала чи правильно я запитала, він погодився, і він головою вказав на праву руку, і дістав скотч, я знову стала тікати і стрибнула за паркан, але там була будівельна яма з водопровідними трубами, і глухий кут, вони мене знову наздогнали, і запитав цей чоловік, скільки я ще буду тікати, але на цей раз я його зрозуміла чітко, і тут я знову побігла, і весь цей час у мене в руках була сумка з моїм ноутбуком, і мені знову не вдалося від нього втекти.

наснилося що мою золотий ланцюжок із золотою іконою під проточною водою і ранячи її в раковину в зливну трубу

наснилося, що я прийшла прибирати квартиру до чоловіка у якого я реально прибирала будинок, коли він був живий (помер 2 роки тому). Квартира порожня як при ремонті, спочатку намагаюся в совочок зібрати сміття зі стін (обсипалася штукатурка) і помічаю, що на столі, де стоїть телефон і ще кілька дрібних побутових приладів вода стоїть, піднімаю очі і бачу в вузенькою трубі маленька рівна дірочка і з неї тонкою цівкою біжить чиста вода. Потім, під час розгляду, бачу що труба ось ось прорветься ще в кількох місцях. В квартирі знаходиться чоловік, не хазяїн, я його відчуваю, що знаю, але обличчя не бачу. Кличу його на допомогу, він приходить, починає спочатку збирати воду і припиняє, потім ми чомусь в ліжку, яка посеред цієї кімнати, в одязі і з якимось дитиною. чоловік і дитина починають балуватися, стрибати мені на голову, відвертаюсь зі словами: зі мною так не потрібно робити і прокидаюся&# 8230;
спасибі

Прорвали труби з гарячою і холодною водою (вода чиста), закриваю вентиля труб&# 8230; вода трохи зупинявся, але доводиться закривати інші вентиля щоб повністю зупинити потік води.

Вітаю! Я бачила просто широку трубу, діаметром см 20-25&# 8230;.і з неї під напором хлистала чиста вода&# 8230;.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ