Сонник Вода в будинку 😴 наснилася, до чого сниться Вода в будинку уві сні бачити

До чого сниться вода в будинку? Існує необхідність чинити опір життєвих ситуацій, які звалилися на вас труднощів, бід. Що йде вода символізує ваше відступ в розв’язанні складної проблеми, небажання боротися.

Вода затоплює будинок – чекайте надходження численних новин, здатних корінним чином вплинути на ваші стосунки з людьми, змінити світосприйняття.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вода в будинку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вода в будинку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені приснився будинок дідуся і бабусі який кілька років тому продали, я там мила підлогу було дуже багато пилу подивившись на стелю побачила що на мене капає вода зі стелі, а під ногами вже по щиколотку води я почала збирати її ганчірками, а думка в голові була що весь бруд з дому змиє таким чином затопило ще одну кімнату в будинку. До чого може присниться такий сон?

будинок бабусі&# 8230;. порив водяного опалення опалення -прохуділісь труби. В реальності у неї немає водяного опалення. Я ремонтую ці труби, не виходить&# 8230; конструкціякакая-то страннаяетого опалення&# 8230;.. в результаті виходить зробити&# 8230;. Але весь сон нанервах&# 8230;.

У мене є дім. Одного разу піднімається морська хвиля і починає його підмивати. Паралельно йдуть дощі, і будинок практично змиває. Я розумію, що будинок непридатний для життя. І йду в якусь соціальну службу. На мій подив, мені тут же видають ордер на 4-кімнатну квартиру новобудові, попередньо порахувавши членів сім’ї. Я опиняюся в результаті навіть у виграші.

раптом в кімнаті виявилося багато води, майже по коліно. Вода була чиста. Нібито це лопнув акваріум, але акваріума або будь-яких осколків я не бачила. У Воді плавало багато акваріумних рибок всіх видів: і сірі, і червоні, і неончікі. Рибки були живі. Я їх стала збирати тазами, але варто було мені тільки зачерпнути, як таз опинявся повний з великим акваріумних чистим піском. і так кілька тазів. В результаті в кімнаті було чисто. Я точно знала, що ні протекла на сусідів. вода зникла, как-будто її і не було. Останніх рибок я зібрала з підлоги руками, але відчуття брудних рук не було, как-будто я в руки нічого не брала. Рибки були наче вже задихнулися, але я їх кидала в таз і бачила, що вони живі.

спасибі. Снилося що перебуваю у мами вдома і ніби починається якесь стихійне лихо і в будинок стала надходити вода (повінь).

Мені наснилося що ми переїхали в будинок в якому жили раніше, і я там почала прати білизну в пральній машині а потім вода розлилася по всій ванній

Вітаю.наснилося. Я встав йду на кухню, а там води море, щоб вода не протекла в інші кімнати прохід заставлений од тубарету і стільцем (я як би уві сні забув вимкнути насос який качає воду в будинок.

сніся що я приходжу з роботи додому, а вдома все розкидано безлад повний вода всюди посуд у воді і вода ллється на підлогу мій емейл. bukreeva1982 mail.ru

У мене прорвало батарею ія намагався відключити електрику вода дуже була гаряча але я відключив струм

здійснюється відбір І ЧИМ ТО ЗАЙНЯВСЯ В ІНШИЙ КОМНАТЕ. КОЛИ ЗАЙШОВ В КОРИДОР ТАМ БУЛО НА МЕТР ВОДИ І ВОНА НІ КУДИ не тікав. Я СТАВ ЗБИРАТИ ВОДУ відра &# 8212; Зачерпнув КІЛЬКА РАЗІВ І ВОДИ НЕ СТАЛО.

Мене розбудила маленька дочка, я опинилася у власному будинку в воді по шию

я в домі, багато людей. і хтось виливає воду на підлогу. вся підлога в воді. потім раптом опиняюся на дрібному озері. вода прозора, я бачу в ній багато живності і розмовляю з знайомої. вона сказала, що у неї все добре.

Вітаю! Уві сні мені наснилося, що я перебуваю в торговому центрі на гвинтових сходах, і раптом з’являється вода, яка дуже швидко заповнює будинок, я хапаю за руку якусь молоду дівчину і біжу з нею по гвинтових сходах, при цьому великий стовп води піднімається і затоплює будинок. я опиняюся на даху де вода просто хлюпала. далі я прокинувся.

город. садовий будинок зі старих дощок.бачила себе -Чоловік-дочка.піднімається вода-все заливає -дом піднімається і пливе.я одна.бачу себе з верху.все в коричневому кольорі.

я сдетьмі перебувала в кімнаті в якомусь гуртожитку кімната була світла з високими стелями за вікном все біло ліжка застелені світлими покривалами і тут почали приходити сусіди і люди яких я незнаю а над вікнами какбудто отсунулась дах і в кімнату стала стікати тала вода вона була прозора і я кинула рушник щоб вимокати і все

Приснилася клітина з чотирма голубами, один голуб був живий інші мертві. У живого голуба було поранено крило. Я хотіла його взяти, а він полетів в коридор, і став пити воду, яка була на підлозі біля ванної. Я відкриваю ванну а там води по коліно. Я почала лаятися на чоловіка чому він забув вимкнути воду. А перед тим, як голуб почав пити він намагався всіх клюнути.

Йшла додому і побачила свій будинок, під’їзди будинку і Вода потоком випливала з різних поверхів багатоквартирного будинку, з вікон, дверей, чиста тепла на дотик. А зайшла в будинок виявилося все сухим, го виявилася як на у себе вдома, в зовсім іншому приміщенні

Привіт)) Мені сниться, що ми (я.чоловік, мама і моя собачка шпіц знаходимося в будинку на березі моря)) Я бачу щілину в фундаменті, а фундамент ніби товстий шар піску) І внизу видно прозора вода..І раптом вона стала підніматися)) і вже досягла рівня ліжок)) Я відразу стала шукати песика)) Бачу він пливе) Взяла його і закутала в рушники&# 8230; І тут вода стала опускатися і зовсім пішла..і я прокинулася

Привіт)) Мені сниться будиночок на море) ближче до ранку)) я бачу що стать как-будто високий шар піску)) і бачу розколину в підлозі і там показується вода)) вона починає підніматися і доходить до рівня ліжок)) вода прозора і холодна)) я шукаю свою собачку шпіца)) бачу як він намагається виплисти)) я беру його на руки і витираю)) бачу маму і чоловіка)) і вода раптом починає спадати&# 8230; і я прокинулася

Вода (чорна за кольором) залила весь будинок, але через короткий час, вона відступила і покривала на ліжках були чисті і сухі

Привіт, мені снилося, що я забираю воду за мамою, а вона ходить по дому і мені здалося що спеціально розливається її

Наснилася що господар будинку прийшов проводити воду і коли закінчив раптом почався дощ на вулиці а в будинку протікає стеля і сніго лилося багато води я поставила тазики БРИЗки потрапляли на мене і тазики швидко наповнювалися чистою водою а на вулиці як потоп повно брудної каламутної води .

приснився сон: дивлюся у вікно, а в городі вода і четверо моїх сусідів товчуться там, начебто я розумію, що вони мене і затопили. Що це може бути.

Я опинилася в будинку на підлозі багато води, намагаюся її витерти ганчіркою, заходить колишній хлопець з дівчиною (уві сні ми пара), до цього моменту ми посварилися і він пішов. Квартира була шикарна, світла, апортоменти люкс.

Мені наснилося що я йду додому у знайомої людини і п’ю багато води і ще мене чомусь приставляли як чоловіка сестри знайомого у якого я пив багато води і мама знайомого і сестри знайомого сказала що їй подобається тільки мій голос.

Доброго дня. Мені наснилося вода в будинку по кісточки. І я з кимось розмовляла і мені сказали що дуже багато людей загинуло

Я йшла одна по вулиці, розмовляючи по телефону з коханим, як раптом відчиняються двері якогось будинку, в якому повно води під стелю, вода швидко виливається на вулицю і в домі проходить жінка

Приснився справжній басейн в квартирі, в якій я нібито живу (на мою квартиру з реальності не схожа), приснилося знайомство з якоюсь дівчиною йде з цього басейну, все це перемішалося з приїздом матері в гості, знайшла в квартирі схованку з якимись речами, буквально рилася в підлозі (?) І рукою пролізла в якийсь льох

Снився старий сільський будинок, на березі великої річки, в будинку була моя дочка, я і колишній чоловік, уві сні я бачила як цей будинок покосився і став йти під воду, все було сіро, похмуро, дочка я витягла з дому, а сам будинок повністю пішов під воду але не просто йшов під воду, ще й обрушився.

Чорні птиці, як ворони з неба кидали вогонь. Початок все горіти. Я була в будинку. Приснився вогонь навколо будинку, нічого не згоріло, я була в будинку і просто спостерігала. Потім він пропав і почав лити дощ, що вода затікала через щілину в дверях в будинок. Вода лилася в будинок, але була чистою

я лежу засинаю і бачу як на балконі піднімається тінь, там були подушки великі які підняли вітром. і тут де чую що варилася куряча грудка і вода в якій вона була втекла ну тоесть вилелась. все було як по справжньому. я боюся заходити на балкон в ревльной життя тому що туди хтось залетів, але лякає м’ясо яке варилося&# 8230;

З квартири на 5м поверсі, мама проклала лінолеум поверх килимів від ванній до вхідних дверей і пустила брудну воду і вода полилася по сходах вниз. В якийсь момент потекла назад, виявилося на рівні другої сходинки хтось зробив заклинання на перешкоду воді і вона зависла в повітрі!

Вітаю!з середи на четвер мені приснився дуже дивний сон! Я живу в приватному будинку, досить старому, перебудованому, і в тому приміщенні раніше, в дитинстві, була кухня зі звичайною піччю, з плитою і конфорками на ній.ось сниться мені: заходжу я на кухню, а там мама покійна, сидить біля грубки на табуретці і по підлозі тече вода! раніше водопроводу в будинку не було!я дивлюся, а вода тече з печі!заглядаю всередину, а там все заповнено водою!і мама запитує: ну, що будемо робити?! як бути?!

Я була в якомусь будинку там де дідусь з маминого боку старий будинок і в іншій кімнаті була переповнена водою і я плавала пройшла через цю воду в іншій кімнаті сидів дід і говорив нехай якщо разрушеться будинок через води будуємо новий він сказав тому що було видно тріщини на стінах потім книга англійською я читала і мені говорили уроки будуть по цій книзі одна знайома пропонувала роботу і там же був чоловік з неодекватним поведінкою

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ