Сонник Вода і річка 😴 наснилася, до чого сниться Вода і річка уві сні бачити

Сон, в якому бачите води річки – це оновлення, позитивні зміни, сприятливий збіг обставин. Фінансова незалежність, сімейне щастя, міцне здоров’я.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Вода і річка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Вода і річка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося що я і багато інших живих людей знаходяться в бурхливій воді .Води дуже багато.мене шукають як великого спадкоємця чого -то.вода активна. Але мені не страшно .

Вітаю. Мені наснилося, що я в воді, по пояс, це річка, дуже велика річка, можливо Волга (я живу на березі Волги). Звідкись долинав хрип тварини, можливо ведмедя, я трохи наляканий, озираюся, берег поряд. Голос нізвідки запитує мене боюся я зустрічі з диким тваринам? Раптом з’являється бик, чорно-біле забарвлення, я розумію, що це його хрип. Я намагаюся врятуватися, з’являються містки типу причалу, і я пірнаю під них. Він спрямовується за мною. Досить глибоко, мені важко пересуватися, але в підсумку я вилазив вже по іншу сторону причалу. Начебто врятувався і прокинувся.

я перебуваю на березі річки, мені брат подарував толі шаблю, то чи чим я цей чим або шаблю втоплені в річці.

Я з племінником тікаю від якогось чоловіка, шлях перегороджує річка, бурхлива прозора, посередині великий камінь, роздумую, збираюся перейти, але прокидаюся

Був на тракторі виявився в середині води але не намок вода було дуже брудною хвилями я поїхав туди одного рятувати тоесть Віташа його з води

Бачила, що дочка моя забігла в річку в одязі&# 8230; А було холодно&# 8230;. Кричу їй кричу&# 8230;. Вона все одно, полізла в воду і вся намокла&# 8230; я її в машині роздягаю і лаю, і не знаю у що переодягнути&# 8230;

Вітаю. Бачила уві сні як я на дні води і річка піднімалася але я змогла вийти з води . Вода була зеленого кольору .

Стояв біля річки, рибалив з друзями. Раптом з води що то виплило і знову в воду пірнула а потім дивлюся знову воді що бовтається, але коли подивився в воду то побачив два трупи і їх топило це істота з води. Я кликав на допомогу але ніхто не відгукнувся. Вода була темною.

Бачив уві сні як вода в річці розтікається через танення снігу.а я дивився з вікна автобуса..який не міг далі їхати через води

Шол як би в гори якісь вода текла дуже багато ну як би потепління і масово танути почав сніг потім перед водоспадом стояв дідок і продавав якісь пісенні булочки або щось на зразок булочок і я на них дивився купив чи ні не пам’ятаю

Пливла на яхті за прозорою зеленковатой воді, а під водою видно водорості і рибки

Наснилося що вода в річці швидко стало збільшуватися, колір бордово-червоний.Спочатку я хотіла скупатися, але не стала коли побачила що вода збільшується.

Я побачила уві сні неначе в лісі ходжу але це було як би город наш, я зайшла через сусідню коміра і побачила що сусід будувати новий величезний 2х поверховий будинок поруч як би басейн для риб і дорога довга я ходжу по цій дорозі і заходжу в наш сад і там річка протягом хвилясте і прям прозора вода все було мальовничо, за річкою мама і бабуся стояла мама перейшла через річку а я стрибала по воді що б утриматися від сечовипускання хоча ноги були в воді і вода холодна була ніби реально все було

Сон приснився сьогодні де годин 6-7 ранку.Я була в будинку в селі, потім приїхав колишній чоловік з одним у мене задзвонив телефон але не мій нинішній а старий в якому не було навіть сімки але він робочий, на телефон подзвонив мій молодий чоловік почав розповідати про роботу я запитала чого ти дзвониш на цей телефон я все чітко пам’ятаю і зв’язок була погана, я вибігла з дому і пішла до річки, підійшла подивилася вона була брудна, небезпечна і я втекла звідти і прокинулася.
Допоможіть що це може означати?

Схоже на потоп перший сон великий накрівав вал чи хвиля
Другий ріка з басейнікамі пісок бігав шукав глібшої води поплаваті

Все починається з того, що я стою зоряної вночі біля річки, поруч рівнина, далеко видніються гірські височини і жодного дерева, в цей момент з неба, ну або з космосу прилітає, таке відчуття що пливе по повітрю, невелика риба сірого кольору і потрапляє прямо в річку, вода прозора, риба намагається плавати біля мене, я почав підходити до неї ближче, мені стало цікаво що це за риба, але раптом вона почала збільшуватися в розмірах і досить швидко, в одну мить вона стала розміром з автомобіль, в цей момент я намагався втекти від неї вздовж річки, після збільшення вона вже не була в воді, а пливла по повітрю, немов у воді, слідуючи за мною вона намагалася вкусити мене, я не помітив як опинився біля річки, але вже в горах, на прямовисній скелі, після того як вона схопила своїми гострими зубами мою ліву руку до плеча, я прокинувся. (Так як я прокинувся вночі, після цього сну був ще один, пов’язаний з річкою, Еля можливо, то хотів би дізнатися, пов’язані ці сни чи ні). У другому сні відразу опинився на катері з декількома людьми, ми пливли проти течії річки, по обидва боки річки було дуже багато дерев, що навіть на берег не зійти, потім я ощютіл страх, що за нами хтось женеться, та й усім в катері було страшно, обернувшись назад я побачив хмару досить великих комах із цеглу, що летять за нами, ми так і пливли якийсь час, попутник говорили про те, що скоріше б прибути, головне встигнути, потім ми потрапляємо в водойму, різкий поворот вправо і я падаю в воду, а сталеві спливають до видніється вдалині причалу, кинули мене, потім виявилося що я не вмію плавати, я почав тонути, а після цього прокинувся.

Вода и наздоганяє тигри, пораду у воду, но різко вілізлі з неї. После того на острові були маленькі тігрінята

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ