Сонник Влада 😴 наснилася, до чого сниться Влада уві сні бачити

Влада за сонником – символізує могутність і матеріальне благополуччя. До чого ж вона сниться?

У кого уві сні була влада?

Уві сні ваша влада безмежна ▼

Наснилося, що ваша влада безмежна – успіх у всіх справах вам гарантований.

Сниться вам делегували повноваження ▼

Якщо уві сні вам делегували особливі повноваження – уважно проаналізуйте свої дії, можливо, десь ви допустили промах, наслідки якого можуть бути незворотними.

Наснилося підпорядковані комусь ▼

Сниться, що ви підпорядковані чиєїсь волі – вам буде супроводжувати удача, але зовсім недовго.

Успішно домоглися влади уві сні ▼

Якщо уві сні ви успішно досягаєте влади – ваш добробут буде тільки зростати.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Влада, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Влада уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно! Опишу сон, який мені снився 13 червня 2014 року. Просто дуже хочеться знати його тлумачення, а по сонникам виходить якась та нісенітниця&# 8230;
Наснилося, що знайомий з спецслужби сказав, що в місті має бути повінь. Він дав вимірювальний прилад і сказав, що якщо вода в Карасун досягне позначки 0,8, то треба бігти. Від цього я навіть прокинулася. На годиннику було близько 5 ранку. І чутно, як за вікном, десь на Карасун гуркотіло якесь обладнання&# 8230; Як потім з’ясувалося, у нас очищали Карасун.
Потім я заснула. І мені сниться ще сон. як продовження. Знайомий кличе мене дивитися новини по ТБ про те, що десь землетрус. Потім приснився мій хлопець, який в реальному житті мовчав уже 5-й день після того, як образився на мене. Що робив уві сні &# 8212; не пам’ятаю. Але в підсумку він пішов&# 8230; Все це відбувалося у мене вдома. Далі сон розвивається стрімко швидко&# 8230; Ми сім’єю (я, мама, сестра і синуля сестри) сидимо, а в будинок біжить каламутна вода висотою до 10 см &# 8212; схоже на повінь. Чомусь замість того, щоб бігти або врятувати інші, більш цінні речі, я починаю рятувати своє взуття &# 8212; з підлоги ставити її на шафи. Потім у двері будинків біжить красива вирує молочна ріка, швидко наповнює будинок. У мене через воду спала домашнє взуття з ніг і я почала її шукати в воді&# 8230; не знайшла. І я почала рятувати решту взуття &# 8212; ховати вище на шафи, тому що річка була вже висотою приблизно 30 см і дуже швидко, майже моментально наповнила наш будинок.

1. Мені наснилася владна жінка і вона померла, я бачила її в труні. Після її смерті влада перейшла мені, переді мною схиляли голови і поклонялися.
2. Сниться що чоловік мені змінив і при цьому сміється мені в обличчя єхидно. Вже 2 рази приснився в різних варіантах, але весь час він сміється.

Мені наснилася вівця яка домоглася повної влади над оточуючими крім того вона володіла гіпнозом. Але була добра.

Ястала дерло радником королеви. Причем до моїх слів дослуховуваліся . Я мала намірі замініті уряд на чоловічу стати . З консервативних режимом правления. До кінця сну. Я стала головою держави

Я була в Великобританії з моєї колишньої найкращою подругою, і дівчинкою, яка моя суперниця, так було і зі сні, і в житті, з нас трьох Єлизавета || вибирала нову королеву Великобританії, вона раптом призначила нею мене, але я е ого хотіла, навіть натякнула їй, на мене наділи жовта сукня, як у Бель з красуні і чудовиська, а Єлизавета || була в рожевому. Уві сні мені було важко усвідомлювати те, що я королева, так ще й в моєму малому віці, віддалення від сім’ї, влада.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ