Сонник вкрасти Кільце 😴 приснилося, до чого сниться вкрасти Кільце уві сні бачити

До чого сниться крадіжка кільця? У ваші взаємини з коханим постійно хтось втручається, пропонуючи непрохані поради, що має негативний вплив.

Якщо кільце вкрали ви – прагнете зруйнувати чужу сім’ю або союз якоїсь пари. Чи вийде у вас здійснити задумане – покаже час.

Хто вкрав кільце?

Сниться, що циганка вкрала кільце ▼

Наснилося, що циганка вкрала кільце – доведеться пережити розлуку з дорогою людиною або близьким другом. Тривалість розставання буде залежати від додаткових символів в сновидінні.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкрасти Кільце, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрасти Кільце уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені приснився мій колишній, він приїхав до мене додому його дівчина втратила свої кільця, а я їх вкрала, вони поїхали і почали мені дзвонити щоб я віддала їм кільця інакше посадять, ну я і віддала

мені приснився якийсь незнайомий чоловік, гарний такий&# 8230; але уві сні я з ним зустрічалася як би&# 8230; і він подарував мені спочатку браслет і надів на мою праву руку, потім якась жінка на його прохання витягла кільце і одягла на мій великий палець правої руки, потім я його переодягнула на безіменний палець&# 8230; після чого з’явилася його колишня дівчина, я впустила кільце і воно покотилося, але я його все одно знайшла&# 8230; але потім його колишня дівчина вкрала кільце у мене&# 8230;.

мені наснилося що я вкрала обручку свого колишнього чоловіка, одягла собі на палець і втекла від нього, а він намагався мене наздогнати і відібрати своє кільце

Вітаю. мені наснилося с4 на 5 квітня вночі що я в магазині поцупила два кільця, а сестра теж їх золоті вкрала але я побачила що у неї вони більше моїх і позовідовала. навіть пошкодувала що не взяла такі ж великі а могла це зробити.

мені наснилося, як я уві сні дивлюся на свою ліву руку і не бачу обручки.Чомусь уві сні я думаю, що це чоловік вкрав.

сон на середу 7.05.наснилося що я поцупила у знайомої жінки колечко золоте з червоним камінчиком. вона його шукала.але мені було соромно зізнатися і віддавати я його не хотіла.тому ховала спочатку в своєму одязі .а потім в кущах прикрила кільце своїми (вибачте) трусами і присипала землею.була в повній впевненості що мене ніхто не зловить і кільце не знайдуть.

Доброго дня!Снилося що якийсь чоловік напав на мене, я відбилася, але кільце він з мого вказівного пальця зняв.Кільце було золотим!

Сон приснився з 08-до 10 ранку. Я купила собі обручку (золоте з камінням) і прив’язала його до колеса машини з іншим золотим кільцем. Але я була зайнята (допомагала батькам) вийшовши а вулицю побачила що колесо з машини вирвали і фару теж, це відбувалося вночі.

Я присутній на хрещенні дитини (хлопчика), там же при церкви в магазині, я вкрала золоту, обручки чоловіче кільце, і мені моторошно соромно, і хочеться зізнатися, але що то мене стримує.А кільце не зовсім звичайне, воно нібито з якимись двома чи крильцями, то чи ріжками (точно пояснити не можу), але не рівне.

Мені наснилося що при якомусь великому скупченні народу (це було щось типу мітингу або концерту) я зайшла в маленьку альтанку, де лежали ювелірні вироби з золота, які люди залишали, щоб не втратити їх. Я спочатку зібрала все золото в пакетик і вже хотіла йти, але тут я побачила обручки, я поклала на місце все золото і забрала тільки обручки. тільки я почала виходити прийшла дівчина стала кричати, що вкрали її обручки, які вона купила на весілля і попросила мене допомогти їй знайти їх, вона мені довіряла і не думала, що це я. Дівчину цю я не знаю. Ми пішли до неї додому, дзвонити в міліцію, а там було багато людей і всі сиділи і плакали через цих кілець так сильно, як ніби на похоронах. Мені стало соромно і сказала, що зараз відлучуся і через 15 хвилин повернуся&# 8230; я хотіла піти взяти кільця з того місця, де їх впрятала, стерти відбитки і повернути їх, але мені не хотілося їх віддавати і я втекла з цими кільцями.

наснилося, що з шкатулки вкрали золотий перстень і золоті сережки, які подарував мені чоловік, а все інше залишили
.я плакала

Тетяна добрий день!
Цей сон приснився мені в ніч с03,09-04,09 з середи на четвер.
Снилася стара квартира в якій ми жили з чоловіком раніше, але чомусь постукала сусідка з нової квартири в якій ми живемо зараз. Поки я з нею розмовляла про її дочки в будинок увійшли незнайомі жінки схожі на циганок, добре одягнені, і у кожної по дитині. Перша яку я побачила розповідала мені щось і не давала пройти на кухню. Потім з кухні вийшла її подруга і вони пішли. Після їх відходу виявила що зникли кільця подаровані мені чоловіком і обручки в тому числі. Я дуже плакала уві сні.
До чого цей сон? заздалегідь дякую Вам за відповідь

наснилося що я вкрала золоту каблучку та золотий ланцюжок з кулоном у чоловіка яке він купив мені, щоб подарувати мнеОн побачив пропажу і купив інше

Вітаю! Уві сні стороння людина вкрав у мене обручка у мене з руки, і при цьому надів сурогат. Цей стороння людина вкравши кільце швидко втік. Я намагався його спіймати, але він виявився дуже спритним. Я ходив по вулицях в пошуку цієї людини.

У мене є 3 кільце золоті і уві сні я їх втратила точніше я хотіла умится і хто то сказав потримати поки я вмиюся і потім як то він говаріт я сюди повешана і немає і думаю уві сні що типу він вкрав

Мені снилося з суботи на неділю, що я ходжу в супермаркеті і там продаються обручки і я вкрала чоловіче обручку

ВОСН циганка вкрала з пальця обручку і з Кормана телефон і з вух дитячі серешкі я їх не нашу в життя

на передодні свята нового року виявилася в гостях у подруги крім неї з чоловіком ще сімейна пара сидить в кімнаті . компанія мені не подобається хочу поїхати додому засунувши руку в кишеню пальто витягаю колечко з камінчиком білим кидаю його на журнальний столик і йду зі словами &# 187; ось і стала злодійкою &# 187; Далі багато дівчат лежить мертвих я їм відкриваю очі . мені кажуть що це гріх. що б гріх пройшов має пройти 40 церковних свят я прокинулася

приснилася маленька мавпа біля моєї школи де я раніше вчилася, мавпа була ласкавою відразу пішла на руки я понесла її додому і раптом проходжу повз цигани вони грають танцюють співають мені це дуже сподобалося як проходжу повз і розумію що мавпа вкрала у них золоте кільце я повернулася і повернула його з вибачення, але вони все одно обурювалися поки я не пішла і на цьому сон закінчився

В якусь піщеру спустився, і там була кобра з кільцем на голові, вона ресско повернулася кільце злетіла, я підхопив і втік з ним, правда потім втратив його, мені його підмінили, підсунули погане, але я знайшов саме його сного.

ВОСН я з мужам на машині і нас злодії астанавіли і УкрАлу у мене золоті мамина подарунок сережки і маю обручалное кільце я дуже дольго плакала

Я ввечері гуляла, але йшла вже додому, за мною ув’язався чоловік і почав просити, щоб я зняла кільце і віддала йому. Але я йому не віддала. Я пропонувала йому інше, аби залишив мене в спокої. Але він вимагав саме це кільце. А це кільце мені подарував коханий) Я йому так і не віддала, сон перервався, що мене покликала доньку. Я чітко чула її голос. Але коли я прокинулася й відкрила очі ні кого не було. До чого б цей сон?

одівала в ювілірном магазині багато кілець на ліву руку на безіменні палець .потім думала і пощла підкинула кільце назад

Доброго дня!Сон такий: хотіла відкривати вхідні двері, але вона була відкрита, я зрозуміла, що були грабіжники, побігла дивитися шкатулку, там не виявилося три золотих кільця (які подарував коханий чоловік, який на яву загинув), дивно, що залишилися сережки лежати, які пренадлежали подруги.

Привіт, мені не вперше сниться що я краду золоті прикраси в магазині, а точніше золоті кільця, кільця з діамантами в п’ять карат.. І тікаю з місця престурпленія, прокидаюся від то страху бути спійманої..

була в невпізнанному місці красивому, річка з красивими обрисами.виявилася на березі мимо пропливали в човнах цигани.одна підпливла до мене і що то або продавала чи показувала мені, і мені довелося протягнути їй руку і в цей час вона непомітно зняла у мене кільце, але я швидко схопилася і начебто вихопила у неї моє кільце, але помірявши його побачила що воно не моє , що не золоте а просто прикраса, потім наздогнала її і знову вихопила у неї кільце на кшталт своє золоте, але знову виявилося просте і не моє.яке так і залишилося на руці.що це?

Привіт, мені снилося як я кільце покривала брудом, а потім одягла на палець його при цьому він був мертвої дівчини.

перстень, який не належав мені, був загорнутий в хустинку і я виявила, що моє золото все ціле, а цей перстень пропав, я дуже сильно кричала і чомусь звинувачувала у зникненні маму.

цієї ночі наснилося, що ночувала я в якийсь дешевому готелі. зняла з руки 3 золоті каблучки і поклала в шафу.Одне з них було заручним. (В цій шафі будинку в цю ж ніч дійсно лежали ці 3 кільця) уві сні я знайшла тільки 1 кільце. а 2 кільце і обручки я не знайшла. але точно знаю, що його вкрали. мені пропонували інші, але свого серед цих колія я не знайшла&# 8230;.

Вітаю.. мені сьогодні приснився дуже цікавий сон, ніби я зайшла в магазин і вкрала там срібний перстень з камінням, вийшовши з магазину я одягла його собі на ліву руку на беземянний палець&# 8230; допоможіть мені розтлумачити цей сон ..

Доброго дня, Тетяно! Бачила сьогодні вночі уві сні, що була на пляжі і поруч були начебто знайомі люди .Одна з них зняла золоті сережки і кільце з камінням начебто діаманти, але не точно.Я побачила їх на піску і забрала, але не хто не бачив .Але я дуже потім боялася що раптом дізнаються, що я вкрала і я не знала що мені робити, і повернути теж боялася, так я і прокинулася.

Мені наснилося, що у мене вкрали кільце, золоте. Я намагалася його знайти, але не знайшла, прокинулася.

Мені наснилося що у мене вкрали обручки кальцію. Потім начебто я дізналася що це зробила моя знайома я її змусила його повернути, вона повернула я одягла його на палець.

наснилося що у мене вкрали кільце з пальця (знайома дівчина) і не хотіла віддавати і я їй зламала щелепу. Кільце рівне як обручки-тільки плоске і було на лівій річці на безіменному пальці.

я відпочивала в за містом, з якимись незнайомими людьми і вкрала в будинку два кільця, одне обручки а друге з каменем.

приснився вокзал, до мене підійшов чоловік познайомитися, потім каву в кафе.зникає.я стою в черзі і понімааю що на руках не вистачає два кільця, а обручки на місці, т.до.щільно сидить.обернулася і побачила викрадача.він обнявши дівчину йде, спробувала наздогнати, але на жаль.

мені наснилося що я їду в електричці, зі мною поруч сидить бабулька, я на щось відволіклася, і вона вкрала кільце, гроші вобщем все що було у мене. але я це помітила і стала її наздоганяти, наздогнала і забрала все)

Наснилося що принесли багато біжутерії, яку НАУКОВО перебрати. А я почала вибирати золоті кільця і ​​сережки. І їх забрала собі, тобто вкрала. Одне кільце приміряла, але воно було велике (там були кільця різних розмірів). До чого цей сон?

Наснилося що у мене кільце старовинне з червоним каменем не дуже великим, але звідки воно у мене я не пам’ятаю. Може знайшла, може вкрала. Одягла його і носила, до тих пір поки якась жінка не сказала мені що це кільце призведе до похорону. Розумію що не повинна була одягати чуже кільце.Вобщем я знімаю кільце, кидаю його. Дивлюся на палець а воно там, я сново намагаюся його зняти і викинути але воно повертається магічіскім чином назад на мій палець. До чого б це?Прокинулася в жаху, маса негативних емоцій.

Наснилося кільце старовинне з червоним каменем.Одягнено було на лівій руці на безіменному пальці.Не пам’ятаю де я його взяла, але відчуття було що воно не моє. І одна жінка сказала мені, уві сні, що носити таке чуже кільце не можна, що це до смерті похорону. І я злякавшись знімаю його, і намагаюся викинути, але воно магічним чином виявляється знову на моєму пальці. Я сново знімаю його кидаю, і воно знову на пальці, і так кілька разів. при цьому я відчуваю дикий жах і напад паніки&# 8230; Прокинулася відразу ж, в районі 7-8 ранку&# 8230; До чого такий сон?

Сестричка відібрала золоту каблучку у незнайомої жінки і віддала мені, а ця жінка просить і благає, а я ні за що не віддаю

Доброго дня, Тетяно! мені сьогодні наснилося, що моя подруга з універу крала мене кільце і побігла кудись у ліс.. діло було так.. ми з нею зустрілися чому то в лісі і вона мені показала фото, яке я фотографувала з хлопцем і там були наші руки і видно моє кільце, але ця фотографія лише мене, і я здивувалася звідки у неї вона, потім показала їй кільце на пальці вона закричала вихопила його з рук, сказала що збирає золото щоб купити її хлопцю кільце і втекла

Вітаю! &# 8212; мені наснилося, що я десь незрозуміло в магазині напевно купувала, щось&# 8230;. і мені дали здачу якусь дрібницю, а поруч зі здачею лежали 2 колечка обручальних і я їх взяла собі&# 8230; поясніть будь ласка! до чого б це.

мені наснилося що я прийшла в магазин по прозьбе чоловіка вибрати кольє його начальниці . поки продавщиця пішла діставати кольє, я побачила на скляною вітрин золоте кільце і сріблення, я взяла золоту каблучку та кинула собі в сумку .потім повернулася продавщиця з порожньою коробкою в якому лежало кольє, почала мене звинувачувати що я винна в літку. даліе я пішла і пішла в метро спускаючись по леснице я побачила людей в суєті . під першим вагоном лежав яко-б переїхав дитина . подошлапобліже виявилося кішка а поруч два жевих кошеня.

уві сні я зустріла дівчину на березі моря, я була не одна в компанії, я з нею поговорила і потім помітила .що кільця немає.потім я пішла до неї і вона намагалася мені віддати взамеен багато інших колій, але я зрозуміла, що це біжутерія.тоді я знайшла її маму і розповіла.чим займається її дочка і мама зі своїми друзями дали мені багато грошей ,, щоб я купила собі нове

я була як в магазині ювелірному ,, і там був великий вибір кілець ,, і я швидко беру одне кільце який ставлю в кишеню і виходжу з магазину ,, кільце було з дуже великим білим камінню ,,

Привіт, мені снилося нібито мій одногрупник був моїм хлопцем, і щоб нам заробити грошей він крав ці кільця і ​​віддавав мені.І коли я ходила по парку за мною бігли міліціонери і мені довелося їх викинути

Уві сні у мене вкрали кільце і я бачила, що кільце розлому але на дві або три частини. І його вкрала циганка або жінка. І я уві сні шукала це кільце. Моє кільце яке я завжди ношу .

Снилося що я зняла обручку поклала на маленький столик і пішла а коли повернулася там лежало інше з камінням білими я його шукала питала у дітей які там грали але сон до кінця не додивилася

Доброї ночі. мені наснилося що цигани вкрали у мене 3 кільця. А серед них було те, що потонуло в річці багато років тому і його мені подарувала мама.

Mne prisnilsia son, bud-to moh bivshih paren vzial moe obruchalnoe kolco i ne xotel ego mne vernut, tak kak ya ponravilas ego drugu i ya ne xotela s nim zaviazivat otnoshenie, a moh bivshih paren razozlilsia na to, chto ya ne soglashalas s nim znakomitsia, A na samom dele ya nezamujem

Наснилося, що у мене не знайомі мені дівчата &# 8212; бандитки вкрали всі прикраси, золотий ланцюжок (яку вже 2 роки тому вкрали в реальності) і обручку. Я стояла на колінах і просила повернути мені обручку. Вони так і не віддали.

Здраствуйте Тетяна, сон був такий, дівчинка втратила кільце срібне, все шукали а Я знайшла його в чистій калюжі води, що означає цей сон, заздалегідь вдячна!

мірила колечко золоте були присутні зелені кольори на кільці, лежало воно в скриньці, я його дістала з неї поклала в кишеню і вийшла з магазину

як ніби у мене вкрали залотіе кільця, зняли з палець але я єтого НЕ відчула, а коли обноружіла бігала шукала ту жінку яку як буддто біла сомной остання.але вканце сну мені принесли їх і я одягла знову на пальці.

Вітаю. Мені приснився сон в якому я зі своєю знайомою ходила по магазинах і ми по-випадковості вкрали кільця. Просто приміряли кільця, забули зняти і нас так зловили. Потім ми опиняємося на касі і нас звинувачують в крадіжці, ми пояснюємо все касиру і він без шуму нас швидко відпустив. Кільце начебто було на великому пальці правої руки. До чого це могло б снитися?

Я працюю в поліції. і їхав з друзями в ліфті якому то. в ліфті био що то на подобу ящика з ключем і ніби як ми знали чий це ящик. в результаті відкрили його довго думали брати чи ні там було багато кілець золотих близько 10. і 2 срібних в результаті я зважився забрати золоті і ми втекли. потім я опинився в ломбарді один. дав кільце дівчині щоб здати. вона дивилася на нього довго потім сказала що воно крадене брати не буде. я ставив якісь питання що так чому вона була не багатослівна і коли я йшов довго дивилася на мене нібито запам’ятовувала я злякався що запам’ятовує адже кільце дійсно крадене раптом запам’ятовує щоб описати потім мою зовнішність. вообщем я вийшов з ломбарду і пішов в сторону будинку. подзвонив другові він викликав таксі я ппросіл його захопити мене по дорозі. і я прокинувся.

крала не дорогоцінний (дешеві) колечка в місці, де люди залишали їх для звершення своїх бажань, кільця приміряла на себе, але вони всі були великі

Я у незнайомої жінки вкрала кільце золоте з бурштином овальної форми і навколо золотий овал і одягла на праву руку.

я ходив по магазину і побачив жіночу сумочку на полиці взяв ие відкрив і знайшов там золоті кільця а окремо в кишені сумки лежало обручку звичайного розміру

я поцупила кільця з великими каменями у співробітників і в думках хотіла їх повернути..але залишилися у мене

ВОСН я вкрала золоту каблучку у когось з родствініков чоловіка і одягла собі на палець і боялася що господиня побачить його на мені

Я в квартирі чужий! Бачу на шафі стопу жіночих береток норкоркових! Поліз подивитися вставши на табурет! В одній з береток захований згорток Я через ганчірку відчув що там кільця! І заходять в квартиру жінки господині квартири! Я з переляку хапаю згорток і тікати! А одна жінка в навздогін! Я вирвався і убіжал&# 8230; Коли розгорнув згорток побачив кільця заручні і щось типу кулі карёженной. Мені стало соромно і я повернувся, зустрів в сльозах цю жінку що гналася. Вибачився і повернув все. Мені було соромно дуже!

Мені наснилося що ми знову на нашій весільній прогулянці в свадьбном плаття, вся компанія поїхала я залишилася одна зателефонувавши чоловікові він сказав йти в кафе, по дорозі зустріла циганку яка взявши мою руку вкрала обручку. Я помітивши почала кричати і лаятися з нею і кільце вона повернула

У мене вкрали обручку і золоті сережки. Я чомусь була впевнена, що це зробили діти. Уві сні я намагалася їм пояснити, що не можна брати чуже і дуже кричала: &# 171; віддайте моє кільце&# 187;

мені наснилося.що я вкрала обручку чоловіка моєї сестри я його сховала і не знаю повернути чи ні

Привіт, я бачив що багато обручок вкрав і вкрав ікону ангела.

Була в гіпермаркеті на виході мене остоновіл охраник перевірити вміст пакета.я висипала на стіл вміст, (а на столі кільця сережки і золоті і срібні) я побачила золоте кільце і взяла його і пішла

Доброго дня! Наснилося що золотий перстень лежав біля порога двері і я його підібрала (чоловічий золотий перстень з великим жовтим каменем) і как-будто моя колишня свекруха і її батько підозрювали мене в крадіжці цього персня, а я його не віддала їм, сказавши що не бачила.

я, намагаюся виплисти з чистого вируючого потоку.навколо люди той же намагаються вилізти з води, чоловік мене підштовхує до берега, я рукою дотягують до піску (жовтому і весь сон яскравий жовтий, прозорий) і бачу багато золотих кілець, без каменів-персні, обручки. зразок ці кільця людей, що в воді, на моїх руках той же вже мої три кільця.Я, одягаю на пальці три кільця і ​​знову мене забирає в потік і все красиво. тільки мене мучить як би вода не забрала з моїх рук кільця, я їх намагаюся утримати, потім мені дуже соромно за крадіжку і мені чоловік все допомагає досягти берега. Сон з п’ятниці на суботу.точно не пам’ятаю, але я начебто вилізла з води, але вже на інший берег, не там де кільця лежали.

мені наснилося тоді-коли чоловік на ніч пішов нібито на розбирання, я ще крикнула не вернешся, сон снився вранці, так ось про деталі сну, уві сні я зустріла чоловіка, запитала де він вештався, почала говорити про колишню а вона і в житті мені солить вічно, ну нібито він у неї був, довго орала він зізнався що був у дівчини, ну я і поїхала туди, ця була інша його колишня, я з нею нормально спілкувалася і в житті і уві сні, ми стали збиратися з нею в кафе , поки збиралися я розпитувала, був він у неї чи ні, в кінці вона зізналася що був, я запитала чому відразу не сказала. вона сказала що по шиї отримати не хотіла, збиралися-збиралися, я дивлюся, а у неї на два кільця які мені подарувала бабуся, я їх прям в точь-точь такими як і в житті бачила, я ж і питаю від куди вони у неї , вона сказала мій чоловік подарував, на кафе ми зустрілися з ним він так і не зізнався що це він вкрав у мене їх і подарував їй!

Мені наснилося що ми з моїм хлопцем вкрали обручки з ювелірного магазину.До чого сниться такий сон?

бачила уві сні як вкрала золоту каблучку красиве і поклала собі в кишеню

вкрала кільце з великим червоним канем в магазині і одягла його .

Мені наснилося, що у мене виросло невелике і негусті волосся на обличчі: на бороді і над губами. вони майоріли.Вони мені не заважали. І я ще купила золоті сережки і кільце з чорними каменями. розплачувалася карткою. але не грошовій. Я немов би їх вкрала.

здрастуйте, мені сьогодні наснилося, що я вкрала в ювелірному магазині два кільця: одне з них перстень на ньому зображення цариці Нефертіті, друге кільце було спочатку у вигляді дроту, потім я обвела це золото навколо пальця і ​​воно стало кільцем, перстень теж одягла на руку і ось тоді я побачивши зображення Нефертіті.але до цього мені здавалося що там зображення Богородиці

Вкрала золоту каблучку з перлами у сусіда з верхнього поверху. Прийшла додому приміряла кільце підійшло за розміром. Злякалася що мене можуть запідозрити в крадіжці і повернула кільце назад

Вітаю. Я бачила ат сні, сто циганка вкрала моє кільце.Потім почала плакати з горя і вона прийшла сама мені його повернула, але дала вже інше кільце.і так вона серед всеч вкрадених шукала моє кільце і показувала різні кільця.Серед них були старі, без каменю і т.д.осінь багато кілець.Але я прокинулася так і не знайшовши своє кільце 🙁

якщо уві сні я вкрала в магазині золоте кільце, а сережки я купила до чого ж це

Сон був схожий на фільм.На пару з кимось відкрили портал в пекло і кинувся битися з сатаною, вибив з нього дух, але не зовсім.У нього випало золоте кільце з каменем білим, яке йому було дорого.Воно впало разом з іншими дрібними коштовностями в остигаючу лаву і мало не розплавилося, але я встиг взяти жменьку золота з цим кільцем, кільце сховав, а йому показав непотрібні.

вкрала у знайомого 2 кільця і ​​намагалася повернути, щоб не здогадався про крадіжку.сон з середи на четвер.

Пам’ятаю тільки одне, як група чоловіків крали, не тільки у мене, прикраси.У мене вкрали тільки кільця, а сережки і хрестик я не віддала, обдурити, сказала що вони не справжні.

Уві сні мужщина ЗРОБИВ ПРОПОЗИЦІЯ СВОЄЇ УЛЮБЛЕНОЇ А Я КОЛЬЦО АБО вкрали АБО ЗАБРАЛА НЕ ПОМНЮ АЛЕ ФАКТ ЩО Я ЙОГО НАСІЛА НА лівої РУКАХ

Вітаю! з четверга на п’ятницю мені приснився сон в якому якийсь незнайомий мені чоловік вкрав моє обручку, у нього на пальцях теж було багато золотих жіночих кілець які я з нього зняла і сказала що віддам тільки тоді коли він мені поверне моє кільце, але у сні кільце так мені і не повернули.що б міг означати мій сон опишіть будь ласка. на передодні мого сну мій чоловік не прийшов додому ночувати. я переживаю за свій шлюб.

ПОБАЧИЛА НА СТОЛІ МУЖСКОЄ ОБРУЧКА І вкрав його

З запасів своєї бобушкі взяла золоту каблучку та одягла його на безіменний палець, і золотий ланцюг одягла на себе.

Привіт МЕНІ снилося що моїй сестрі старшій подарували будинок При огляді кімнат куди я зайшла першою на столі лежали прикраси і я зі столу взяла одне кільце щоб ніхто не бачив.

Початок сну я не пам’ятаю. Тільки те, що сиділа з друзями чи то в собі у дворі щось таке, потім я кудись відійшла і принесла кільце. Я його показала друзям і сказала їм що воно ворованое і воно самої Єлизавети другої з Великобританії. Потім я почала одягати кільце на вказівний палець лівої руки і я відчула біль у пальці, було таке чуство що мені отмерзает або б’є струмом цілий палець. Я почала знімати кільце але воно дуже важко знімалося і я його ледве зняла. Потім я хотіла повернути кільце звідки я взяла, але далі я нічого не пам’ятаю і мені здається, що я його так і не повернула.

Мені приснився сон що сестра чоловіка цілує мій живіт і каже мені що я вагітна, а потім я вкрала кільце в ломбарді і тікала

Циганка поклала руку на кільце, надіте на мій палець.Коли прибрала руку, з кільця зникли камені.Після чого вона яхідно засміялася і втекла.

Наснилося, що я з друзями були в магазині. І я непомітно вкрала кільце, велике, красиве, але не золоте і не срібне. Поклала його собі в кишеню.Більше з сну нічого не пам’ятаю

Сниться моя колега продає золоті і срібні прикраси я купую кільця. І раптом несподівано вона відволікається ія краду золоте кільце і підвіску з каменем топаз. Потім мене влучивши в крадіжці я віддаю гроші. Мені дуже соромно, я йду додому немогу потрапити в будинок, багато народу. Сниться що там вдома мама і дочка. Вони померли. От якось так

Вітаю! Наснилося, що я в компанії і що чоловік знайшов старовинну кільце а я вкрала золоту каблучку у чоловіка і сховала, щоб його продати.

Я опинилася в якомусь темному місці, було таке відчуття що біля пошти, або в самій пошті, натрапила на листівки і в цій кожній листівці лежало колечко, колечка були різноманітні, на листівках було. Написано виходь за мене, в результаті мені сподобалося одне дуже незвичайне колечко, воно було золоте, і у вигляді печатки, на печатці була ізоброжена ікона, колір печатки був зеленувато блакитний, як ніби кольору космос, і я кільце вкрала, потім зустріла жінку, якій долно було належати це кільце, мені було оч соромно, але я їй розповіла цю безглузду історію звідки у мене кільце, і повернула їй його, вона просто посміхнулася

Мій чоловік з суботи на під Кресень побачив уві сні що я його дружина вкрала у кого то золоте кільце і та дівчина у кого я вкрала підозрює мене і він у мене запитує навіщо я це зробила і що тепер нам робити як поступити в цей момент я розбудила його

я уві сні в Новенькі кімнаті в чьейто ліжку знайшла гарне срібні кільце і захотіла взяти його собі і побачила там же інше такоеже але золоте кільце, воно було дуже красиве що, коли я його приміряла, воно засіяло, так його я теж хотіла взяти, вкрасти получаетя (від його яскравого сяйва я прокинулася

Мені наснилося що я де тоукрала багато золотих монет і два золотих саме персня таких довгастих, я їх побачила толі в сумці толі в мішку.

Стара знайома вкрала кільце, я побила її за це. рідні прийшли, брати якісь, мене заспокоїли і вони заперечували що неможливо таке

Мені наснилося що я вкрав золоте кільце з ювелірного магазину в ньому я бачив що там прісудмтвоволі Моя громадянська дружина і її семтра

Я вкрала два кільця з безимянго пальця у молодої людини, але він не одружений, кільця були золотими, я навмисне вкрала ці кільця, тому що хочучто б ця людина у якого я вкрала бвл моїм

Уві сні я гуляла в ТРЦ і в одному магазині з цінника випала кільце і я його підібрала і пішла, і пізніше одягла на середній пальчик і продовжувала гуляти всім показуючи своє кільце

Приснився сон, ніби я вкрала кільця в магазині біжутерії. І боялася що мене зловить поліція. Жінка продавець яка продавала ці кільця. Дуже плакала що їй доведеться платити

Мені наснилося, що я краду кольє в ювелірному магазині, в кону сну я все таки його віддала, тому чтобрать чуже для мене не властиво

Я взяла кільце поміряти, як ніби на лавці де їх продавали, срібне начебто з камінчиками, блакитного і чорного кольору. Потім з ним і пішла. І часто дивилася на руку воно було дуже красиве і дороге. Разом з ним я вкрала на мою намисто, але це тільки на словах, на нього я не дивилася. Але пам’ятаю що воно коштує 20 000 $. Чи не повернула. До чого б це?

Привіт, мені наснилося як мені мій хлопець подарував кільце з червоним каменем, потім в цьому ж сні знайомий моїх батьків який у нас спочатку жив і працював вкрав це кільце, я відразу це помітила і так сказати вкрала своє кільце назад, цей робочий сидів весь час за крадіжку, може тому і він мені наснився теж, він зараз не з нами, де-то поїхав, не розумію до чого тут він

Я одружена.наснилося, що циганка вкрала обручку з пальця, інше золоте кільце залишилося на руці, його не взяла, тільки обручки.страно&# 8230; Потім Питалєв мене обдурити, натомість давши якусь просту заколочку, але я не брала.

Я знайшла і взяла собі (вкрала) 3 золоті обручки в лікарні на підвіконні.Кільця чужі, великого розміру.

Приснився сон, що дитина встала з ліжка і підійшов до дверей, коли відкрив, там стояла жінка з чорним волоссям (Не циганка). Жінка підійшла до мене і почала кричати, де поділося її кільце, навіщо я в неї його вкрала і как_ ніби чаклувала наді мною, а я пручалася і прокинулася . Жінка мені не знайома, відносин у мене немає зараз ні з ким, кільця ні у кого не брала.

ми були разом чоловіком місце не знайоме перебували в приміщення чоловік який стінул з моєї руки кільце начебто знайомий і немає я стала шукати цього чоловіка і прокинулася

Доброго дня! Наснилося що у мене на лівій руці на безіменному пальці кільце (воно у мене є дійсно, тільки на правій руці його ношу, на ліву-велике), але я не замужем, ну і ніби ворона велика з дзьобом гострим захотіла його вкрасти і вчепилася в кільце і тягне за палець, було боляче дуже і я не могла прибрати руку, але потім я вирішила її перехитрити, начебто зняла кільце на секунду, ворона його відпустила і я його вихопила з її дзьоба і одягла на руку назад. Ворона зникла але кільце було трохи розтягнуто, не круглий, а злегка овальне через те що сильно тягнула ворона. Ну і все, я прокинулася

Вітаю. Наснилося, що я вкрала в одному відомому мені будинку два срібних кільця. Що це означає.

ВОСН у п’яного колишнього чоловіка вкрала кільце яке він купив своїй нинішній пасії.відбулося це в будинку моїх батьків.

Мені снилося що весь час хто то втрачав на ганку кільця помоему це були подруги або навіть мама а я піднімала і покладала в кишеню .

Ми з класом пішли в ювелірний. Я купила собі дорогу каблучку. Потім з класом ми пішли в зал зі сценою та партами, все по черзі виходили на сцену і веселили інших. Ось прийшла і моя, до цього я тримала кільце в руці а потім поклала його на парту. Я вийшла на сцену і помітила що кільця на парті немає. Я спустилася і підійшла до людини який сидів поруч і запитала де моє кільце? Він почав сміятися, так ні просто захлинатися сміхом. І показав рукою на тумбу в якій і лежало моє кільце. Підкажіть будь ласка до чого це сниться.

Мені наснилася вечірка на якій у мене вкрали кільця, до цього вони були на моїй руці, вкрав чоловік-клептоман. Я шукала свої кільця і ​​потрапила на ринок на якому бабуся старенька продавала мої кільця. Вона впізнала мене і мої кільця, не хотіла віддавати, але влаштувавши скандал, отримала свої кільця назад

Я в чужому халаті знайшла золоті прикраси і сховала їх собі в сумці.Сумку забула в іншому місці.Потім хтось знайшов ці прикраси і повертаючи їх мені надів золоту каблучку мені на палець в цей момент повернулася господиня прикрас

Я заміжня панянка&# 8230; Наснилося, що я в магазині вкрала просте колечко, на мезінчік одягла його. Як обручки, звичайне&# 8230; Міряла багато прикрас і браслет і намисто, все зняла, а кільце немає. Вийшовши з магазину подивилася на свої руки&# 8230; на правій руці було багато кілець, 7 шт., красиві такі, а на лівій одне на середньому пальці з камінчиком&# 8230;

Мені приснився сон ніби я вкрала кільце з ювелірного магазину, воно було золоте з короною, в магазині зі мною були мої батьки, коли я прийшла додому я розповіла мамі, ми посміялися і вона сказала що все нормально, але потім я побачила ще одне кільце на руці, і його я теж як виявилося вкрала, але для мене це було здивування .

Добрий день, в моєму сні у мене вкрали золоту каблучку, я намагалася його знайти але не змогла. Бачила багато інших кілець але не своє.

Я прикрасила з якоїсь скриньки золото коли подивилася в руку виявилося що там срібні кільця що це значить?

Страшний муч
жчіна Злодій пробрався в будинок і зажадав моє життя або зняти кільце з руки і віддати йому.

Мені наснилося що я вкрала чужу обручку, точніше це кільце належало матері моєї колишньої однокласниці.

Мені наснилося що я вкрала чужу обручку, точніше це кільце належало матері моєї колишньої однокласниці.Було два кільця, в крадіжці мене зловила бабуся цієї ж однокласниці.Одне кільце я повернула, а друге залишилося у мене

Знайшла на дорозі золоте кільце з маленьким білим камінчиком і вирішили уві сні з людиною яким живу здати в ломбард, дала в руки ,, чоловікові. а у нього хотів вкрасти хлопчисько, попросив подивитися і сховав, Але я почала відбирати у нього і знайшла кільце знову на землі

Наснилося, що в школі я з однокласників вкрали кільце золоте велике з діамантами, причому вкрав він, а мене навіщо то за собою потягнув, потім продав його і дав мені 50000 по 5000 купюри, а школу я 6 років тому закінчила, вчительку таку не знала

Наснилося що хлопчик бомж вкрав Золоте кільце з діамантом, срібний перстень, сережки. бомжа вигнала. Але, шкодувала про втрату.

Вітаю. Скажіть будь ласка що означає вкрасти кільце а потім його повернути людині у якого вкрала але віддавати кільце мені не хотілося.

мені наснилося;
я (коледжі) або в (школі) вкрав у викладача або директриси кільце колір чорний ,
і трохи дерев’яний. на столі було три клавіатури і 2е комп’ютерні миші&# 8230;
заходить вона в клас і звинувачує мене що я вкрав (миша) &# 8230;
спробував кільце повернути щоб зняти з себе підозру . про мишу дещо як виправдався..кільце я так і не повернув&# 8230;

Уві сні мені моя мама каже мені що у нас вдома вкрали її кільце золото (не обручки) і каже що це хтось з моїх подруг які були тоді у нас вдома і я в місці з мамою починаю всюди шукати це кільце

Приснився шикарний готель в якому прям при мені покоївка взяла з кишені моєї мами золоте кільце. Я говорю вона вкрала, горнічеая побігла я за нею. Догнала як на крилах) забрала у неї і одягла собі на вказівний палець бо колечко велике мені було

Вкрала золоту каблучку з магазину

Мені наснилося что я бігала з великою банкою по усім під&# 8217; їздам и на кожному поверсі забирала каблучки Які знаходится перед дверіма, в последнего будинку мене Ледь НЕ зловили на цьом, и я прийшла додому з цілою банку дуже гарних золотий каблучок з різнім камінням

Мені наснилося як мій чоловік прийшов додому і підійшов до наших ікон зняв обручку і поклав до ікон, я хотіла взяти і одягнути йому назад, але на цьому прокинулася.

Мені снилося що я з подругою вкрали два кільця в однієї жінки, потім ми бігли щоб нас не спіймали, це жінка ганялася за нами і ми бігали по якісь вузькі коридори, потім по сходах &# 8230;. що це може означати?

Кільце було золоте, я одягла його на палець, і спробувала вийти з магазину, але коли я підійшла до виходу мене щось остоновіла і я віднесла кільце на місце

Вітаю.Мені наснилося що уві сні я була з сестричкою ми були в якомусь приміщенні там були різні коштовності розбираючи їх, я побачила кільця і ​​я дуже зраділа і чому то у початку вибирати свій розмір і красти і я дуже боялася що хто то дізнається ви можете мені що це означає .І цей сон мені приснився не вночі а вранці після того як прокинулася 7 віддала речі потім лягла спати і сильно заснула ось.
спасибі заздалегідь!)

Привіт мені наснилося як я поцілувала хлопця, але у того хлопця була вже наречена, потім це кільце як би так сказати навіть не вкрала, а воно просто якось виявилося у мене і я його не хотіла віддавати тій дівчині яка і була нареченою, а точніше мала б стати нею

Я пам’ятаю ми з чоловіком відпочивали в компанії циган і потім пішли спати а прокинулись я виявила що немає 3 кілець на лівій руці і бобласть про це чоловікові сказати.кільця були на вказівному центральному та беземяном Польц

Мені наснилося що я вкрала в магазині обручку і тікала від цієї дівчини продавця потім я ховала його в сніг або землю

Бачу що я знайшла або вкрала кільце &# 128141; потім хлопця світлого він бере мене за руки і ми йдемо і дві дівчини але хто вони я не розумію

Добрий день мені приснилося що я вкрала кільце і капелюх чорна я їх ЗІЛа одягла а після вже не хотіла віддавати і не віддала в принципі

Доброго дня! Расталкуйте мені сон будь ласка. Наснилося, ніби у мене на руках 2 золотих красивих кільця з камінням, і поруч сидить чоловік і кума дружина і у неї теж схожі кільця. Потім уві сні у мене пропадає це кільце і я розумію що його вкрала дружина кума. І прошу свого чоловіка, щоб вона повернула мені кільце. До чого це!?

Вітаю! Мені наснилося, що я спостерігаю, як хтось краде.Потім я побачила красиву каблучку з камінням і теж його вкрала.

Я прийшла в магазин ювелірний і хотіла дивилася МНП сподобалося одне кільце таке гарне щільне але у мене не вистачило грошей але я вирішила купити це колечко ПЛЛ ціни заплатити а осталное через кредит і одягла і вийшла і не знімала як будьто вкрала і господиня злитися і лається що я вкрала плюсь ще й браслет золота на руках незнаю звідки вона в мене

Я уві сні намагалася вкрасти у подруги три кільця великими каменями . На початку забрала, а потім під приводом &# 171; рятувала ситуацію&# 187; повернула. До чого цей сон?

Привіт, мені приснилося, що в ювелірному магазині я приміряла кільця, три різних, красивих дорогих, вони виявилися у мене на пальцях і я усвідомлювала, що я їх вкрала

Вкрали моє срібний перстень з опуклою золотий верхівкою і я лаялася я дізналася хто вкрав це був чоловік хлопець

Хлопець незнайомий вкрав срібну каблучку і я лаялася з ним щоб він повернув мені його, але він говорив що не брав, а потім повернув мені кільце після моїх погроз

Сниться що я в якомусь незнайомому будинку побачила кільце на подошечкі золотого кольору широке з візерунками наділу його а на ньому була прив’язана ниточка я це помітила але не Прибрала її потім зрозуміла як ніби я на коком то заході мій молодий чоловік був зі мною і навколишнього природ помітили пропажу кільця і ​​мій молодий чоловік побачив що під подушечкою прив’язана веревачка і вона йде кудись далеко так як я вже мало не в усьому будинку побувала після того як одягла кільця я зрозуміла що до того кока зрозуміють що це я мені треба встигнути відрізати мотузочку прекрепленую до кільця . Я знайшла ножиці відрізала мотузочку і хтось не зрозумів що це я мій хлопець згодом знайшов кінець мотузки що я відрізала і сказав відео тут її відрізали тепер годі й шукати злодія . Кільце при цьому я не ховала воно було просто на мені одягнене і хтось не звернув на мене уваги що воно на мені . На цьому сон закінчився і я зі страхом викриття і злегка полегшення що у них не вийшло мене знайти прокинулася.

Привіт Тетяна, приснилося що в машині небіжчик незнайомий і я у нього з пальця зняв золоту печатку і поклав собі в кишеню

здрастуйте, у мене як ніби моє білий золотий перстень підмінили на поеожее моє кільце на звичайне ..
я Одягла і потім тільки росмотрела що не моє, кінуласіь повернути але не змогла.
спасиба

Гуляли великою компанією, деяких людей не знаю взагалі, не бачила осіб . Після ми зібралася їхати додому на автобусі . Поїхали з моїм хлопцем, зустрічаємося мало ще, але знайомі і спілкуємося ми з дитинства .
Загалом, перед приїздом автобуса, він сказав, що сядемо разом, я сказала &# 8212; добре.
Коли автобус приїхав, він відразу ж зайшов в нього, чи не почекавши мене . Я попрощалася з друзями, зайшла слідом . Автобус був повний, було всього 3 крісла 2-ух місцевих.
Коли в автобус зайшла, на початку автобуса хлопця не побачила, подумала що він вирішив їхати з зади в автобусі, пішла туди, а він просто стояв тримався за поручень, сидів в телефоні . Не розумію, чому він пішов, не сів на початку автобуса, де були місця . Коли він звернув на мене увагу, кивнула йому головою, типу підемо в початок, там є місця, на що він поматал головою, що &# 8212; немає, туди не піде . Я була з 2 пакетами, не стала стояти чекати коли він вирішить піти сісти, пішла села одна.
Вийшло так, що ззаду і спереду мене сиділи 2 хлопця, вони намагалися зі мною загравати в грубій формі .
Після, автобус зупинився на зупинці, і ми стояли там начебто довгий час. Я вийшла з автобуса, тому що якийсь із тих хлопців щось мені сказав, і ми ніби вирішили вийти поговорити, або що, я не пам’ятаю. Загалом, навіть не знаю навіщо, вийшла за ним. Коли вийшла, ми опинилися в якомусь темному провулку, він дістав з кишені коробочку з моїм кільцем, як воно у нього виявилося, навіть не можу уявити . У житті у мене немає такого кільця, і коробочки такий . Але уві сні, коли він дістав цю коробку, у мене відразу було відчуття, що це моє, і він це вкрав .
Він показав кільце, і пішов . Я почала кричати, щоб повернув, йшла за ним. Він підбіг до мене, закрив рот рукою і в грубій формі сказав мовчати. Після чого я почала кричати ще голосніше, просити про допомогу . До мене підбігли 2 поліцейських, стали розпитувати що й до чого . Запитали фио у того хлопця, і у мене . Коли я хотіла вже говорити свої дані, поліцейський сам назвав моє прізвище, ім’я та по батькові, але цю людину я бачила в перші, знову ж таки, обличчя не запам’ятала .
Після стали складати протокол, протокол складали ті, хто мені знаком, але їх робота і професії не відносяться до цієї сфери взагалі. Коли все склали, з’ясовували, я вийшла на вулицю, зустріла там свою подругу, яка мене заспокоювала . У підсумку я дуже образилася на хлопця, все розповіла подрузі, сказала що мені прикро, і дуже хочеться плакати, вона відповіла &# 8212; поплачь, тобі стане легше, я почала плакати і прокинулася .

Вітаю. Мені приснився сон, сьогодні, що мені якийсь чоловік показав багато кілець, золотих і сказав вибирай. Я одне вибрала а інше вкрала. До чого це. Заздалегідь вдячна.&# 128149;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ