Сонник вкрали Велосипед 😴 приснився, до чого сниться вкрали Велосипед уві сні бачити

Вкрали велосипед уві сні – час, витрачений на здійснення планів, пройшло даремно. Ви нічого не змогли досягти і повернулися до початкової точки.

У взаємовідносинах з близькими і родичами намічаються серйозні проблеми, до вирішення яких доведеться докласти максимум зусиль.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився вкрали Велосипед, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Велосипед уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені приснився сон: припаркував я велосипед на парковці своїм замком, замок у мене з розжареної сталі, який навіть нажевкой НЕ розпиляти. На велосипеді була екшін камера, яка дистанційно передавала мені зображення на телефон, дивлюся, як ходять люди, т.до. камера на кермі встановлена. Потім раптом хтось підходить, миттю знімає цей замок, не застосовуючи зусиль особливих і кладе велосипед в багажник машини і зображення пропадає. Я біжу до стоянки, там лежить замок і все, більше нічого немає. Був дикий страх. Т.до. у мене вже крали велосипед приблизно рік тому і це новий, який я боюся втратити і ось, його вкрали&# 8230;

темно я перевозив що то в мішку на велосепеде. відійшовши на менуту від велосепеда повернулися на місці велосепеда з товаром не виявилося

Виходжу я такий з якоїсь будівлі. Іду і думаю, ось ща не великий сяду поїду, на дерево дивлюся, до якого на протиугонка пристебнув свій велосипед, а там тільки кермо на землі лежить, а взагалі у мене немає велосипеда)

Мені наснилося що я купила новий велосипед, блакитного кольору. Боялася його залишити без нагляду поки я кудись по відлучуся. Одна жінка запропонувала його заховати біля печі, але виявилася що вона горить і велосипед може зіпсується, я цього побоялася і його витягли. Поки ми вирішували куди його сховати його вкрали (. Потім я плакала, шукала. Навколо дуже багато інших велосипедистів але свого серед них я не могла знайти, в результаті дівчина мені сказала що передбачає що його вкрав хтось (Кого знає). Ми вирішили написати на нього заяву&# 8230; весь сон ми бігали щоб знайти де і кому його написати і передати&# 8230;.

Наснилося, що вкрали велосипед сина з закритого балкона на 3-му поверсі. Причому нібито зламали двері зовні на балконі, хоча насправді двері там немає. І балкон знаходився не в мене в квартирі, а на присадибній ділянці матері. У міліції про крадіжку слухати не стали, заява не брали.

здраствуйте НЕ давно заснув на годинки дві приснився шо Я їду на велосипеді потім отановілся і залишив його незнаю де нр повернувшись побачив на тому місці де залишив велосипед там його не було побіг шукати бачив багато велосипедів лежали на землі вони биліі брудними наче після повені. потім прокинувся

я зайшов в магазин за пивом але там не було пива я вийшов на вулицю і до мене підійшли діти і сказали що в сусідньому магазині є пиво.тоді я залишив велосипед біля магазину і увійшов в магазин але там теж не виявилося пива після чого я вийшов на вулицю і не виявив велосипед.тоді я почав кричати на дітей і шукати велосипед.коли я зайшов за магазин я побачив знайомого мені чоловіка на моєму велосипеді і крикнув йому що я його запам’ятав погнався за ним але наздогнати не зміг.

в бадьорому настрої, під’їхала на новому блакитному дамському велосипеді до невеликого магазинчику, залишила велосипед, а його відразу ж «повели».. Відчай, але знайти не вдалося. Сон дуже чіткий. Близько 2-х- 3-х годин ранку наснився.

Мені снилося що я взяв велосипед щоб проїхати у справах, а так вийшло що його конструкція сприяла тому що його легко було поставити на заднє колесо, т. Е. Він легко ставав дибки, і мені так сподобалося що я поїхав не повернувши його

Мені приснився сон як я їхав на велосипеді своєму першому і у мене його вкрали хлопці понесли його в будинок я увійшло в будинок але вийшли дівчата які почали мене подстебивать

Вкрали два велосипеди на очах.Перебував в невідомому будинку і бачив через вікно, стукав у вікно викрадачам, вони не реагували.Це було ввечері.

Вкрали велосипед, а потім мені самому вдалося знайти його за допомогою дитини, але правда розібраний. Від результату я дуже добре себе почував.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ