Сонник вкрали Сина 😴 приснився, до чого сниться вкрали Сина уві сні бачити

Уві сні вашого сина вкрали – настає не найсприятливіший період, потрібно буде приймати важливі рішення, але не будете знати, що робити.

Для дівчини – це є свідченням її відчаю і почуття власної беззахисності, хоча доля все ж буде до неї прихильною.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкрали Сина, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Сина уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Поруч з будинком кущі стрижені аркою, син зайшов туди і пропав, я дзвоню померлої на яву мамі, кажу їй, що у мене сина вкрали, а вона каже, що їй колись вона на зборах, потім зустрічаю двох чоловіків вони мені радять зателефонувати в міліцію , я дзвоню, кажу, що у мене сина вкрали, вони запитують -Ви впевнені, що хочете його знайти? Іду назад ці кущі вже під корінь зрізані і там два закритих колодязя, ще в цьому сні снилася кров.

Мені наснилося що мені дзвонить колишній чоловік і каже що мені треба дещо які документи я погоджуюся і їду до Москви де він живе уві сні я їхала з сином. Колишній чоловік мене зустрічає в Москві і ми кудись їмо потім ми зупиняємося біля магазину і він мене просить купити продукти коли я йшла в магазин я уві сні оглядалася назад потім зайшла в магазин купила продуктів, вийшла з магазину а колишнього чоловіка з сином не виявилася я йому дзвоню і починаю питати де вони тут природно підняв слухавки не брав він а його друг і він мені сказав щоб я забула про свого сина. Я уві сні плакала а коли я різко прокинулося і не додивилася сон, коли я прокинулася у мене були сльози

точно не пам’ятаю всіх подробиць.але пам’ятаю що їхала з чоловіком в машині і сином, загорнутому в пелюшку.потім кудись пішла.через якийсь час приходить чоловік один.я питаю де малюк, а він каже в машині залишився.підходжу до машини, а його там немає, тільки одна пелюшка лежить

Мені наснилося що мого 5-ти місячного сина вкрали маленькі діти, дві дівчинки і один хлопчик, я прийшла до них додому, але вони мені не віддали моєї дитини, (середину сну я не пам’ятаю, а в кінці сну-виявилося що мій син скоріше всього мертвий,) Ось такий мені жахливий сон приснився, підкажіть що це значить, Дякую!

Я годувала грудьми свою маленьку дитину (у мене ее немає), кудісь мала їхати за кордон, а ее Залишити Із бабусею. Вона булу Гарньє, здоровою и не плакала. Альо я знала, что у мене пропав мій син (Який у мене є) і мій племіннік. І дуже Хотіла знати что з ними. Якийсь чоловік знав, но НЕ Хотів Сказати бо Йому дали квартиру, щоб ВІН Мовчан. Дуже мені Було тяжко на душі

Вітаю! У моїх снах дуже часто дві різні людини з життя, знятися як один. А саме моя молодша сестра (яка померла більше 10 років тому) і мій син, якому на сьогодні 8 років. Уві сні це завжди одна людина. У сьогоднішньому сні спочатку я була з молодшою ​​сестрою, з якою щось в моєму сні сталася (я забула), а потім вона ж стала моїм сином і я його втратила, потім з’ясувалося що його вкрали (невідомі). Я дуже довго його шукала, ходила по вулицях міста, щось розраховувала, з кимось розмовляла, кого-то переслідувала (схоже що викрадачів) і в кінці знайшла. Він був з пораненим обличчям і вже більш старшого віку, приблизно на року два старше. І я вінілу себе у всьому що сталося в моєму сні. Почуття провини не покидало. Сон був похмурий, але запам’ятовується. І ще, в моєму сні, мені хтось розповідав про те, що мій син пережив дуже багато за час викрадення.

Приснився Путін, сидимо в залі в четвертому ряду, дивимося на сцену, там плакати наших магазинів, (тема економіка фінанси) що то заговорив про магазин &# 171; світанок&# 187 ;, я здивувався і спрашіваю- Ви знаєте наш магазин? На що я отримав різку відповідь і мені стало соромно)) Поруч сидів мій син, я відійшов ненадовго (навіщо не пам’ятаю), коли повернувся Путіна і сина немає! Я злякався і прокинувся!

уві сні син грав на вулиці а я дивилася у вікно, і побачила що чоловік його взяв за руку і вони пішли, я бігла за ними і коли наздогнала, там стояли два незнайомих чоловіки і сина прив’язаний до чого не пам’ятаю, і ми домовлялися про що точно не пам’ятаю, що б еего відпустили

Мені приснився сон, що нашого сина вкрав його хрещений батько в інше місто, а коли ми з чоловіком йому подзвонили він сказав, що ми погані батьки погано його виховаємо і тому дитину він нам не віддасть і поклав трубку.Ми дуже засмутилися.

Мені наснилося що вкрали мого 2-х річну дитину!і я довго його шукала а потім на йшла в селищі в будинку

у мене уві сні вкрали сина і допомагали мені його шукати однокласники я навіть уві сні ходила до ворожки і оннна сказала що його відвезли далеко і ми не скоро його знайдемо але я його кричала кликала і чула його голос але не могла зрозуміти звідки він долинає й прродолжала Шукати

Вітаю! Сниться що я з синів у великому 5 пов. будівлі і не російської національності мужик краде мої всі заощадження, документи і сина у велику сумку&# 8230; і я біжу не знати куди і де їх шукати і прокидаюся.

ЗДРАСТУЙТЕ ТЕТЯНА мені приснився ЩО МОГО СИНА ПОСАДИЛИ в машину і відвезли, А ПОТІМ ВБИЛИ стукнувши КАМЕНЕМ ПО ГОЛОВІ, Я ДОСІ В ШОЦІ

я опинилася на дачі сс сином і зі мною була моя подруга.мені не давала заснути бабуся за словами подруги уві сні вона мертва.як чаклунка.потім я приїжджаю в годод їжу десь на шляху зустрічаю колишнього чоловіка при цьому син мій від другого шлюбу.він його забирає у мене і каже що це його дитина.

уві сні, мій колишній чоловік і батько дитини, вкрав у мене нашого сина (викрадення не бачила, він його просто відвіз. )

Вітаю. мені наснилося, що якась не знайома мені ропа вкрала у мене сина і я довго його шукала і коли опинилася на вірному шляху мені зустрілася жінка яка його вкрала і я її вбила і побігла до сина. до чого це?

Вітаю! Наснилося ніби колишня свекруха викрала мого сина і я не могла його знайти! А, колишній чоловік і його сестра сиділи і посміхалися надомної.

Привіт в четвер вранці мені наснилося ніби якийсь чоловік у поліцейській формі на білому джипі вкрав мого сина. Тільки син був маленький, року півтора (в реалі йому 5) я бігла за машиною, кричала і син теж плакав&# 8230; Я шукала того хто вкрав мою дитину і пробролась в квартиру до викрадачеві де був його друг, який повідомив мені, що від викрадача пішла дружина і дочка у нього від цього знесло дах і з цього сина він мені не поверне. Пригадую свою безвихідь, горе. Уві сні я кричала, вила
і громила квартиру викрадача. Потім я прокинулася і цілий день не відходжу від дитини. Сон залишив жахливо неприємний осад.

Гуляли сім’єю в якому то великому центрі каньyoн і дочка 4лет куди відійшла і пропала, іскол її бігав по всьому каньyoну і походу сну виевілось що орудує група яка краде маленьких дітей і використовує їх . в ході пошуку натрапив на кубло з такими дітками але не знайшов свою дочку так і прокинувся по серед ночі і від надлишку переживань не зміг заснути.

Мені наснилося що мій син вийшов зі школи, а я чекаю його будинку, його немає і немає і я як буд-то бачу що його якийсь чоловік поклав у багажник своєї машини, і відвіз з метою викупу, я плачу судорожно хапаю телефон і чекаю дзвінка, в цей час уявляю що його відвезли все далі від мене, ридаю уві сні і потім прокидаюся

Я бачила сон, в якому викрали мого сина. Я була в істериці, не знала що робити, хотіла померти від цього. Здається бачила навіть викрадача (чоловік з вусами) і проклинала його. Уві сні нам сказали піти до когось то, заплатити певну суму і він нібито скаже куди йти далі.

Наснилося що ми в милиша він був в колясці йшли по дорозі незнайомій але було багато машин, ми йшли в успіху дійти до будинку, по шляху стояв магазин перед тим як я туди зайшла попросила чоловіка приглянути за коляскою і малюком, як тільки вийшла ні коляски ні дитини немає, і потім я опинилася вдома вся в сльозах, мені дуже важко дихати я кричу і плачу, дзвонила чоловіку якому залишила в колясці, я внепонятіі звідки у мене його номер, він отвечяет і каже що у нього немає дитини і кидає трубку, чоловікові кажу кричу а йому всеровно він в комп’ютері і каже все мг мг мг &# 8230;
Расталкуйте мне пожалуйста у мене серце мало неразарвалось, потім відкриваю очі і мій малюк спить зі мною). наснилося 15.06 на сина день народження йому виповнився рік, приснилося після обіду .

Поїзд зробив зупинку я виглянула у вікно, а там мій 5-ти річний син одягнений в шубу і шапку з натурального хутра, я думаю хоч не замерзне.Поруч з ним дівчина дуже мила (начебто знайома) і ще одна дитина, трохи гірше одягнений.Я махаю рукою, щоб син зайшов в поїзд, дівчина кивнула головою і продовжила розмову з моїм сином.Тут поїзд рушив, а син залишився на пероні, я спочатку хотіла вистрибнути у вікно, але потім схопила речі і бігом до дверей, біжу і кричу його ім’я.Коли підбігла до місця де вони були, там нікого.Стала питати, ніхто не бачив.Заглянула під якийсь навіс там лежить якийсь дитина, я його чіпаю, а він різко піднімається і кусає мене за руку злий такий.Я запитала чи не бачив він мого сина, але він тільки зло посміхнувся дрібними зубками, я побігла далі шукати.Прокинулася в жаху.

У моєму сні Нік (це біологічний батько, з Таджикистану) забрав сина без попиту, і пішли.а Син не обернувся до мене.Я там кричала, але не було крику.ще намагалася знайти за додатком за номером тел Ніка, де вони вже після того як розчинилися серед натовпу, я відшукала сина з відчаєм, думала, щоб звернутися в міграційну службу повідомити дані тієї людини що в даний момент не спілкуємося і не бачилися з того моменту народження сина і також виносила дитину без нього

Привіт, сон був якийсь заплутаність. Снилося що я в якомусь кафе, потім з’явилася моя сестра, хоча вона должга була бути з моїм молодшим сином. Потім з’явилися якісь чужі люди. Я собераюсь речі. І виклала з сумочки якісь ампули. Один хлопець з цієї компанії взяв ампули. Але я знала що в цих ампулах якийсь вітамін. Люди ці пішли. Я запитала у сестра де мій син. Вона сказала що в кімнаті. Ми пішли туди, але його вже не було толькобило видно як тікають ці люди. Вони залишили своїх дітей а мого забрали. Я намагалася їх наздогнати. Але сина я більше не бачила. Прокинулася від того що стала задихатися від страху

Мені наснилося, що я була в гостях у сестри, а прийшла старша дочка і сказала, що колишній чоловік відвіз сина. Я намагалася зателефонувати в поліцію але не додзвонилася. А мені тим часом кажуть, що його відвезли в Америку. Хоча на яву я колишнього не бачила п’ять років і діти йому не потрібні. Я плакала уві сні

Мені наснилася що викрали мойго сина ВАСН була года3 але я її потім знайшла і у нього у же був син

Бачила як вкрали сина але не рідного я почала бігати за ними але не встигла машина поїхала і після того я почала плакати але на жаль прокинулася і щас хочу зрозуміти до чого цей сон

МИ З СИНОМ ШЛИ ПО ЯКОГО ТО сирому і темному тунелю ВРОДЕ ТА ІНШІ ЛЮДИ. ПОТІМ БУДЬ ТО ЧОЛОВІК ВЗЯВ МОГО СИНА НА РУКИ, ЯК БИ ЗАПРОПОНУВАВШИ СВОЮ ДОПОМОГУ. І пішов ПОПЕРЕДУ МЕНЕ З СИНОМ НА РУКАХ. Бисть СТАВ ЙТИ ВПЕРЕД І я не встигаю ЗА НИМ, ЗНЕНАЦЬКА він звернув кудись ЛІВОРУЧ, Я побігла в СТРАХУ І ТРИВОЗІ ЗА НИМ, АЛЕ ТАК І ЗМОГЛА ШУКАТИ куди ж він подівся

Мені наснилося що син загубився а потім дізнався що його вкрали.Потім повернули сина мені а не матері.Потім я прокинувся .Як заснув знову продовження сну як я повернув сина до матері.

Вкрали сина уві сні.Я з якою жінкою пішла його шукати.Вона сказала, що знає хто вкрав: якісь дві жінки, які запитували одяг на хлопчика.І коли ми їх майже знайшли.Їх не було ми їх не знайшли так мені Здавалося і я була в істериці

з 6 до 7 ранку снилося що побачила сина з колишньої його дружиною лежать в ліжку між ними дитина потім прийшли його забирають і садять на машину щоб вивести в Польщу за те що його колишня дружина плете інтриги .бігу за Мошина надривно кричу шукаю його але ніде його немає сидить мій чоловік він теж його не бачить плачу сильно голосно кричу

Наснилося, що у мене вкрали сина. Але сина у мене немає. У мене дві донечки. До чого такий сон? сьогодні приснилося

у мене є син йому ще немає і 2 років але сьогодні в перші мені приснилося що у мене його вкрали я дуже плакала і ікала його і знайшла

Саме викрадання не бачив. Вистежив викрадачок знайшов на території військової частини &# 8212; три дівчинки 16 років &# 8212; вихованки дитячого будинку. Одну з них побив, так як вона кидалась битися. Решта злякалися, коли пригрозив їм, що їх за це посадять.

у мене пропав дорослий син вірніше його вкрали і ч серед своїх родичів сильно плачу почуття втрати і прикрощі та сльози душили мене. я плакала голосно і в голос як ніби я більше ніколи його не побачу ..і раптом різко сама прокинулася..

Сина пропав, його нібито вкрали цигани, але я цього не бачила.довго шукали і не могли знайти.Потім сусідський хлопчисько сказав, що бачив мого сина поруч з будинком він попрашайнічал.Потім дитина опинився вдома.

Вітаю. мені наснилося днями що я народила сина і у мене його забрали. я ж бігала шукала його і плакала

Привіт мені приснилося що я з сім’єю вдома (в реалі в мене син і дочка) зі сну у мене 2 сина і дочка. Потім уві сні з’являється сестра з подругами, трохи згодом середня сестра з мамою . Потім я згадую що у нас син на гуртку залишився, відправляються чоловіка за ним, до цього був дзвінок по телефону- розмову я не могла зрозуміти-телефонував чоловік із зміненим голосом і по розмові я зрозуміла, що сина вкрали, поки розмовляла я стала випевшой. Бігала шукала сина-все марно. Потоммама з середньою сестрою мене заспокоює і кажуть пішли погуляємо. там мужик якийсь страшний і старий побіг на мене з чимось я сним билася. Я прокинулась. ВОСН було 3 сина і дочка старша років 10, двох синів бачила, а третього як впамяті згадався і я його фото бачила в голові майнула. Аборти я не робила &# 8212; в реалі

Я з сином стояла поруч з магазином. Він в колясці. Поруч чоловіки побилися і я помітила, що немає коляски. почала кричати. Викрадач побіг, я за ним. Це був не знайомий мені хлопець. Я бігала за ним з якихось підвалах. Потім він сказав мені, що я повинна йому заплатити, при цьому він був дуже доброзичливим. І я розуміла, що з дитиною все гаразд. Я прокинулась.

Я бачила сон&# 8230; У мене в руках якийсь дитина маленька новонароджений і ніби це моя дитина &# 8230; У мене є дитина і уві сні його вкрадуть&# 8230; І я кричу то що у мене на руках заберіть цю дитину а мою поверніть

Жінка намагається проникнути будинок в нахабну і хоче забрати у мене дитину ну там ще якісь лети ще були вона двох втратила і вирішила у мене забрати і мене розбудив дитина він уві сні покакать і від цього мене розбудив за день до цього я бачила такий же сон що туалет в лайні і сьогодні дитина покакать в штани і туалет в лайні всюди дитині 8 років перший раз за довгі роки

Сусідка яка померла років 5 назад сховала мого сина в сараї, але на 4-5 день його знайшли. Коли я стала лаятися і говорити що вона ненормальна, вона сказала що так треба було, що допомагала

Привіт мого місячну дитину вкрали діти з коляски, але їм не потрібен був дитина, їм потрібна коляска. Ще уві сні лялі собаки, я боялася що вони нападуть на мене, але вони були добрі до мене. Я плакала і кликала чоловіка на пошуки дитини, нам повернули, але хвору дитину.

Мені наснилося що синочка хочуть забрати два здорових чоловіків а малюк був спокійний і чоловік але я була дуже залякана і в стерікі ці мужик постійно відволікали чоловіка що б забрати у мене дитину. Але сон обірвався і я хвилин 5 як прокинулася не могла навіть пошівеліься від страху&# 8230;&# 8230;
Що це означає.

Як буд то його вкрали майже на моїх очах, син дорослий, я не можу його знайти, якісь будови, але його ніде немає, я плачу і на серце дуже важко.

Грали з сином на лавочці, мужик віз лося той втік і син побіг за ним, потім малюк повернувся до мене, а лось бігав сам перед нами, я дуже плакала весь цей час

Вночі коли я спала, ніби вкрали немовляти. Я прокинулася і почала панікувати ридати, пам’ятаю що багато плакала, потім зателефонувала ніби знайомої провісниці вона дала, неохоче так, що здивувало, наводку, я знайшла злодійку, здзвонилася з нею по відеодзвінків
, але не встигла повернути &# 8230; прокинулася.. синок розбудив &# 8230;

Взарослей син приснився маленьким на дорозі грали з дітьми, йшла група людей в формі деяких дітей викинули з дороги. а деяких взяли з собою і мого теж.

Я була в лікарні з моїм сином, перевірка була для мене але сина везла собою тому що ні з ким була залишити. Він тат бігав і грав, весь час я його кликала і він повертався. Потім він побачив одного з його садка і почав грати і бігати з ним. Я його знову почала кликати але він мені більше не відповідав я все залишила і насела бігати по всій лікарні і шукати його. Так як уві сні я зрозуміла що його вкрали бо його Пелефон теж був відключений і не в доступ отлезет.

Викрали сина, разом з його дівчиною, йому вдалося до мене додзвонитися, він в Німеччині, в якому то кублі, їх утримують.мені насилу вдається додзвонитися в поліцію, весь цей час я захлинаюся від сліз

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ