Сонник вкрали Машину 😴 наснилася, до чого сниться вкрали Машину уві сні бачити

До чого сниться, що вкрали машину? Імовірність здійснення намічених планів дуже низька. Доведеться грунтовно попрацювати, щоб домогтися хоч якихось результатів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився вкрали Машину, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Машину уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

здраствуйте мені приснилося що у мене вкрали машину яку я давно продала що це може означати,

Вітаю.
Мені наснилося що я приїхала до бабусі своєї, зайшла, виходжу, а машини моєї немає.
Скрізь бігала шукала її але так і не знайшла.
Що б це могло означати?

Я набрав свого подчененного з упрокамі що вже його чекаю біля будинку і ми опаздуем на збори, у відповідь він мені сказав що у нього машину викрали від його будинку.

Уві сні просив сідає за кермо своєї машини колишнього свого друга. Біля одного будинку залишили машину, зайшли в будинок, в будинку Президент однієї країни, з яким посиділи, поїли. Потім Президент зі столу встав і зник. Ми Вийшли на вулицю. машини немає. Я шукаю машину. Колишній друг хоче успакатвать, що машину в іншому місці залишили. Я підозрюю, що машину викрав мій ворог по телефонному дзвінку колишнього друга. Уві сні машину не знайшли.

у мене ніколи не було машини. і ось я купила задешево за 20 тисяч стару задрипанний білу маленьку. пруль сама, переконалася, що управляти не складно і залишила її на всякий випадок на вулиці десь подалі від очей моїх. вона мені не настільки потрібна була була, що б я про неї думала. на наступний день помітила, що її вкрали і изчез з квартири килим. але килим опинився згорнутим в рулон і лежав на ліжку. за машину я не переживала-вкрали і вкрали, пдумала, що все одно повернуть, вона нікому не потрібна, сильно вже страшна.

Бачив уві сні шикарну машину, чув з боку вихвалки на рахунок машини, а потім машина зникла, я заметушився і прокинувся.

Наснилося, я бачу з вікна як моя машина їде, її крадуть я прошу знайомого щоб він допоміг, але допомоги ні, додзвониться в міліцію я не можу

Вітаю! Уві сні вкрала червону машину і водила хоч в реальності не вмію водити машину) їздила за покупками а потім знову бачу цю ж машину хочу прикрасити але злякалася.

Момент запам’ятався що я з братом на велосипеді вкрали машину, машина була чорний Мерседес (Гелик) вона була не великою і ми везли її на керма, за розмірами як для дитини але нам вона здавалася більше і була іграшкова а звичайна, спускалися на велосипеді вниз , і на повороті ми зустріли поліцейських які кого-то зупинили і розбиралися з нею, ми пригальмували і хотіли акуратно проїхати повз них, але нам помітили і становили, почали питати звідки машина і чия вона, ми сказали що наша, вони не сильно вникали в нашу проблему, ми подумали що вони не здогадуються що ми її вкрали, але уві сні як спостерігає я бачила що поліцейські зрозуміли, але сильно нас не чіпали.

Привіт, мені приснилося що я вийшла вранці оселити на вулиці весна тепло і сонячно, я повернулася там де повинна бути машина а її немає але були два причепи, я бігала шукала хто вкрав але виявила що за мною стежать, і сиділа в колі своїх сусідів і обговорювали всю цю ситуацію але я була в великому шоці і в нутро було неспокійно і не зрозуміло потім підійшла подруга з коляскою я зраділа і переключився на неї і розповідала що стежать за мною і машину викрали&# 8230; більше нагадаю щось ще відбувалося але не пам’ятаю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ