Сонник вкрали Гаманець 😴 приснився, до чого сниться вкрали Гаманець уві сні бачити

Сниться, що втратили гаманець – не виключено, що це станеться і наяву. Не робіть необдуманих витрат і вкладень, так як сновидіння обіцяє втрату фінансів і збитки.

Гаманець витягнули з сумки – найближчим часом може статися конфлікт з друзями або на роботі. Проявіть стриманість у висловлюваннях на адресу товаришів по службі.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкрали Гаманець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Гаманець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що з мого автомобіля вкрали гаманець з документами на машину і правами, я погнався за етім людиною, але він закрився в своєму будинку, після чого він вийшов і віддав мені гаманець. Я його питаю а де гроші, які були в гаманці&# 8230; Від злості я кинув гаманець назад в передпокій його будинку&# 8230;.Дивний сон&# 8230;

Мені часто снмтся сон, що у мене крадуть гаманець з сумки, який повний грошей.

Наснилося, що у мене вкрали гаманець і я дуже переживала уві сні. Грошей я не бачила, але уві сні я думала там же гроші були. До чого такий сон?спасибі..

Мені наснилося, що я залишила свою сумку в Битик у знайомих і коли повернулося, то моєї сумки там не виявилося і я стала питати де вона, тут чоловік з цього магазину з під прилавка дістав мою сумку, а сам пішов я її відкрила, а гаманця не виявилося тоді я заглянула під прилавок і побачила свій гаманець відкрила його але в ньому грошей не виявилося до чого б це приснилося?

Вітаю! сон був таким, ми з подругою приїхали до кравчині, припаркувалися і вийшли з машини, дійшли до квартири кравчині, як я згадала що я не закрила машину! ми повернулися до машини, дивимося речі в машині все перевернуто і сумки немає!

Ніби у мене вкрали моє портмоне, дві дівчини я їх побачила, але зупинити не змогла. зі мною була подруга і я подзвонила в банк, заблокувала кредитні карти, але я засмутилася від того що у мене в портмоне завжди знаходиться при собі посвідчення особи (вид на проживання іноземного громадянина) і папірець з усіма паролями, і уві сні я вже представила всю цю нудну процедуру відновлення. Ще готівкою була не дуже велика, але і не маленька сума. Після блокування карт, я зібралася звернутися в поліцію для відновлення посвідчення, але подруга сказав давай завтра напишемо заяву, мовляв вже пізно . Але що цікаво, я так спокійно відреагувала на всю цю ситуацію, лише злегка неприємно було що доведеться знову йти в міграційні карти тощо та ін))) ось і все. спасибі

Побачила під балконом свій гаманець, який я ніби як ненароком зрушила туди&# 8230; Його підняв молодий чоловік. Я закричала &# 8212; поверни! Грошей там трохи &# 8212; в районі 1,5 тисячі ,, Але він втік! Через час чоловік нібито знайшов внутрішню частину гаманця &# 8212; без грошей. Я уві сні гнітюче. що там картки, було бажання їх заблокувати

Мені снилося, що я їду в автобусі, у мене потягли гаманець, я дізналася .що це зробив стоїть поруч чоловік, він гаманець повернув.Потім я виявляю.що гаманця знову немає. Підозрюю молодих людей, що їдуть зі мною, іні сміються, і повертають мені інший гаманець, більше за розміром.Я їм кажу, чсто гаманець не мій і прокидаюся

Доброго дня. Уві сні у мене з паперового пакета вкрали червоний гаманець, найбільше я переживала за банківські карти і документи, які в ньому знаходилися і поспішала заблокувати карти. Після дзвінка в банк з’ясувалося, що гроші з карти вже зняті кимось і витрачені на покупку меблів. Так само хтось уві сні пообіцяв, що допоможе повернути мої гроші.

Наснилося, що краду сумки косметички з вітрини магазину, при цьому вибираю яка сумка або гаманець краще.

Мені наснилося що у мене в магазині цигани вкрали з сумки телефон і гаманець. Але потім тут же я знаходжу їх телефон дорожчий який вони в магазині забули коли тікали.

Багато людей. Сиджу за столом-Какку-то справи. Гаманець по праву руку від мене. Відволікаюся, дивлюся на кошелек- його немає. Іду в натовп, там підходжу до жінки, кажу: совість май, віддай половину. Вона щось пробурмотіла, зникла в натовпі. народ рухається. Почала в натовпі шукати знову цю жінку

МИ З ЧОЛОВІКОМ їсти в ЯКОМУ дешевим КАФЕ І ПОРУЧ З НАМИ сиділа літня ЖІНКА І підслуховує НАШ РОЗМОВА. ПОТІМ ЧОЛОВІК ПІШОВ У ТУАЛЕТ І Я ТЕЖ помити руки, А САМА ДУМАЮ ХОЧ БИ ЕТА ЖІНКА НЕ залізли в МОЮ СУМКУ, ТОМУ ЩО ЗАЛИШИЛА ЇЇ НА стільчик. КОЛИ ВЕРНУЛАСЬ, ЖІНКИ НЕ БУЛО, КОЛИ ПЕРЕВІРИТИ СУМКУ, ТО ТАМ ЗАМІСТЬ МОГО ЧЕРВОНОГО гаманці лежали ПУСТОЙ ГАМАНЕЦЬ СИНЕГО КОЛЬОРУ І Я СИЛЬНО ПОЧАТКУ кричати В РАЗОМ прокинувся

Вітаю!Мені снилося що я села не на той поїзд і поїхала не туди.У тому місці було дуже красиво барвисто, але місцями була і пустки.Ще чомусь багато людей нових хотіли зі мною спілкуватися і був басейн я там не встигла скупатися . І я вирішила що мені потрібно повертатися, і поїхала в зворотний шлях, але у мене як раз вкрали там гаманець .

Здраствуйте! Я йшла по ринку, мені зустрівся чоловік (в дитинстві ми жили по сусідству, він завжди був сміливим і трохи неадекватним, реально я його давно не бачила) він взяв мене під руку і повів до безлюдного темне місце, почав мені погрожувати, я плакала і гаманець віддала сама.
Напередодні мені снилися пацюки або миші, було бридко і я плакала

Dobriy den! prisnilos shto u vraca, plemannica kakim to obrazom okazalas radom o govoeit net koshelka v sumke, ya kinulas iskat, vsa v slezax zvonu lubomu celoveku, posle toqo kak proverala shto i bankovskoy kartocki snati denggi, pokazivalo 6, no ya ewe videla i 666, no kakim to ibrazom uje ne pomnu,. naxojus na 2 mesace beremennosti, srazu prosnulas potomu wto silno ispuqalas, shto eto mojet znacit?

Я їхала в повному трамваї і бачу у мене витягують мій гаманець (мій реальний &# 8212; темно-синього кольору, в ньому трохи грошей, але картки, права, інші важливі картки). Я починаю кричати &# 8212; але його передають назад &# 8212; я йду за гаманцем по трамваю і в кінці мені віддають мій гаманець назад але вже порожній). Я плачу кричу &# 8212; мої документи, гроші &# 8212; як я доберуся назад? А водій трамвая говорить &# 8212; ось дивись тут є якісь картки -я дивлюся але моїх немає, потім він дає мені дрібні гроші щоб доїхати додому.

я їду в автобусі ставлю сумку перед собою. два хлопця потім один іде. я бачу відкриту сумку і немає гаманця а там 12 тисяч і картка зарплатна, у мене істерика. незнаю що робити адже ці гроші потрібно було віддати за кредит

Наснилося у сні, що зайшли до мене в будинок, все перевернули.Нічого не чіпали, а вкрали тільки червоний новий гаманець.У гаманці було 1000-2000 т.р. і картка-на рахунку 15000руб.У реальному житті насправді у мене такий гаманець і вміст гаманця той же.

Я маю двічі уві сні вкрали гаманець з грошима і кредитною карткою. Перший раз гаманець вкрали разом з сумкою і я бачила злодійку, як він до мене повернувся не пам’ятаю, але я дуже старалася заблокувати кредитку, і у мене не спрацьовував телефон&# 8230; потім не пам’ятаю

Мені наснилося, буд-то у мене вкрали гаманець з грошима та документами. Я хвилювалася не через грошей, а через документи, так як там документи з правом на проживання і в’їзд в Італію (я тут і живу, але уві сні була вдома на Україні). На кінець вирішила дати оголошення, хто віддасть документи, тому дам винагороду 1000 євро. Але тут прокинулася.

Вітаю! Ми були в магазині, з чоловіком, поки щось дивилися, з моєї сумки &# 8212; відкритої, що стояла віддалік, хлопець вкрав мій гаманець, без грошей, картки шкода &# 8212; я сказала. Потім ми кинулися його наздоганяти, вийшли в якийсь двір, там молодь ганяли на мотузці довжиною велику сову.Сова налетіла на мене, я ухилилася і втекла. ми викликали міліцію, поки вони їхали, ми побачили у вікні будинку на 3-му поверсі людини, який вкрав мій гаманець, з іншими людьми &# 8212; 3 людини в вікні бачила, я подумала &# 8212; його родичі, мама, ще хтось, стали питати у проходить жінки номер будинку-вона сказала &# 8212; Луговського 1001. така вулиця реально є у нас в мікрорайоні. ми зайшли в під’їзд і &# 8230;. я подумала, що міліція вже приїхали і чекають нас в магазині і&# 8230; прокинулася

У мене вкрали гаманець. Чоловік мене відволікав, а жінка вкрала сумочку і побігла. Я її не наздогнав. вона зникла в магазині і розчинилася в натовпі. Але я переживала не через сумки, а через гаманця який лежав в сумці. Там грошей не було але були картки

Привіт, мені приснилося, що ми з чоловіком в ресторані відпочиваємо в якийсь момент у мене крадуть гаманець, я бачу хто це ібегу бігу за двома дівчатами, т.до дуже хвилююся через водійських прав і карток, ну дуже. Я наздогнала їх і прошу віддати права і картки, вони сміються але прав в гаманці не виявляється вони їх як би втратили я розстроєний і в цей момент ці дами говорять мені озирнися і завзято що твій то з іншого запалює і я бачу як він танцює і цілує іншу, я біжу в ресторан а там вже їх немає і тут він раптом мені дзвонить іврет що він з другом і взагалі-то я сама винна пішла з ресторану непоннепонятно з ким і куди і кидає трубку і я залишаюся одна в незнайомому місті ні грошей ні чого і плачууу

Я ХОДИЛА ЗА ПОКУПКАМИ І У МЕНЕ ВКРАЛИ ГАМАНЕЦЬ, В НЬОМУ БУЛИ ВЕЛИКІ КУПЮРИ &# 8230;.КОНКРЕТНО СОН не запам’ятав.

Наснилося, що вкрали всі речі, в тому числі гроші та кредитки, з сумки в спортивній роздягальні. Потім знайшов лист від колишньої дружини з пропозицією перерахувати їй гроші.

Я чекав на зупинці громадський транспорт. Зустрів колишнього колегу по роботі. Не дочекавшись транспорту &# 8212; пішов пішки. Знову зустрів цього ж колегу, який ішов мені на зустріч і сказав, що мені потрібно тут все прибрати. Я пішов далі. Потім поруч зі мною йшли двоє хлопців, мені подумалося &# 8212; що напевно хочуть вкрасти гаманець з кишені куртки. перевірив &# 8212; на місці. Ці хлопці зникли. Я ще пройшов небагато і сіл в тролейбус. Хотів заплатити за проїзд &# 8212; а кошелка нету.

Доброго дня. Мені наснилося, що у мене вкрали сумку, гаманець і телефон і я не можу зрозуміти, що робити я чомусь відразу почала думати на циганку, а потім вирішила піти в міліцію, але мені сказали, що це глухе справа&# 8230; Я ридала сильно, що прокинулася дійсно в сльозах. До чого це підкажіть будь ласка.

я в положенні, на останньому терміні, приснилося, що зайшла в магазин і поки стояла розмовляла з директором у мене зникає гаманець і я дуже сильно розплакалася, прям ридма. але уві сні я не бачила що я вагітна.

За цю ніч снилося, два рази: в 3 ночі я прокинулася від відчуття неспокою, що доведеться встановлювати всі документи і бігати по інстанціях, сон: я чимось займалася у справах в місті і мені знадобилося щось дістати з сумки, відкривши її я виявила, що чорний мій гаманець пропав, я припустила, що його вкрали згадала, що в ньому було близько 5000 і різні документи &# 8212; прийшла в шок, від відсутності документів, до кого-то зверталася щоб допомогли знайти десь у когось спашівала, давала написання ключових слів, писала заяву, але чітко усвідомлювала що всі зусилля без корисні. прокинулася &# 8212; помолилася і слово лягла спати і під ранок в 7 ранку проснуласть від тих же почуттів . Сон в якомусь навчальному класі ми зі своїми навчальними прінадліжностямі і нас просять кудись вийти або сходити на час я підкоряюся і дотримуюся вказівок, але при цьому думаю, що повернуся назад залишаю свої речі, все виконавши я повертаюся і не знаходжу нічого питаю де мої речі, все знизують плечима, розводять руками, типу сама винна &# 171; не треба було залишати&# 187; , А ми зайняті своїми справами, і я знову починаю розслідування бігу в роздягальню випитую НЕ Отава чи хто документи на моє ім’я а й тому подібне, але і в відчай нарікаючи на свою недбалість прокидаюся&# 8230;

ми з мамою їхали в метро і у неї прям з під носа вкрали гаманець.я спочатку не хотіла бігти за злодієм але потім побігла.я наздогнала і переконала повернути його .гаманець був повний.потім він і його друзі почали мене оточувати але на щастя поруч була міліція

Наснилося: Коли гуляла по пляжу, але не біля води, виявила, що зник гаманець.Але тут же знайшла багато цукерок і продала.Саму продаж не пам’ятаю.Тільки гроші в джинсах.

Вітаю! Мені наснилося, що я приміряю джинси (вузькі &# 171; варенки&# 187;), такі я не ношу. Це відбувається в маленькому магазинчику . Бачу як би себе (свій низ) в дзеркалі, явно вони мені не йдуть. Я в примірювальній .а сумку залишила на банкетке осторонь (сумка як би не схожа на мою в реальності).виглядаю &# 8212; бачу сумку і внутрішній страх-навіщо залишила? Підходжу до сумки, як би свідомо знаючи, що вона відкрита і гаманця в ній немає.засмучення! Але уві сні ніби усвідомлюю, що це сон.Мені снилися неодноразово такі сни &# 8212; крадіжка (не втрата!) гаманця. . спасибі.

за парканом на паперах лежав великий чорний шкіряний гаманець листоноші. Листоноші поблизу не було, і я вкрала гаманець. Потім озираючись, побачила схаменувся людей на вулиці і бабку &# 8212; листоноші в фіолетовому хустці. Поки дійшла додому, подивилася в гаманець &# 8212; а там якісь -то документи. всі.

Неначе їхала кудись, йшла на автовокзал. Але квиток не купила. І вже на автовокзалі виявила, що немає сумки. Телефон залишився в руках, але не мій. А ось сумки не стало. А в ній і гаманець, і документи. Повернулася назад пройшла трохи, але ніде нічого не знайшла.

у мене вкрали сумку, я кричу, шукаю сумку і раптом я бачу сумку, беру її, відкриваю, починаю шукати кашелек він у мене червоний, все перерила, а його немає, я кричу, що у крали кашелек, плачу, і я чомусь в іншому місті, і розумію, що мені нема за що їхати додому, я опиняюся в автобусі який їде в ростові, і я знаходжу дрібниця в кишені плачу за проїзд, навпроти мене стоїть чоловік я йому розповідаю, що вкрали всі гроші, а він каже , що у нього друг, знає всіх хто краде і може мені допомогти і я з ним виходжу і йду з ним, хоча сама сумніваюся що це те хороша людина і від переляку прокидаюся

сниться, що я залишаю сумку на кілька хвилин.а коли повертаюся вона порожня.пропадає все: гаманець сденьгамі, карти, паспорт, ключі від будинку, телефон і навіть косметика.і у мене починається істерика і я прокидаюся з цією істерикою

багато п’яних чоловіків вкрали коошелёкк там ббиліі гроші і банківські карти яс ними сварилася

уві сні у мене вкрали гаманець, він був червоного кольору. в гаманці було гривень 900 і карта. до чого мені це приснилося?

Я стояла в магазині, біля мене стояв літній чоловік.Коли я полізла в сумку за сірим гаманцем, його начебто там не виявилося. Дивлюся той чоловік поїхав по дорозі на велосипеді.І я вирішила, що він вкрав мій гаманець.

я зайшла в великий гастроном в хлібний відділ довго вибирала яку слойку купити. вибрала, замовила, полізла в кишеню пальто за гаманцем, а в кишені порожньо. зрозуміла що гаманець вкрали і побачила в кошику для сміття викинутий розірваний мій бордовий кошелекдля бізнесових грошей (Оріфлейм) пропало підлогу моєї зарплати

я зайшла в великий гастроном відразу після откритіяю побігла в хлібний відділ. щоб купити слоечки. довго вибирала. коли замовила продавцеві однієї слойки вже не було, а другу вона зачемто обмахувала ганчіркою як від павутини. я полізла в кишеню пальто за гаманцем, а його там немає. я засмутилася, кажу, що вкрали гаманець. озирнулася, а позаду мене в 5 кроках стоїть високий чоловік і співчутливо дивиться. я заглядаю в кошик для сміття і бачу там мій порваний бордовий гаманець вже без грошей. в цьому гаманці я зберігаю бізнесові гроші (Оріфлейм) в ньому була сума 50 доларів.гаманець я забрала з кошика для сміття. крім гаманця в ній нічого не було.

Вийшла з ліфта і залишила сумку (всередині був гаманець).В цей же ліфт зійшла дівчина блондинка і спустилася вона до 4 поверху.Далі я викликала ліфт на свій поверх, а сумки з гаманцем не було.Почала панікувати, шукала сумку в кімнатах і не знайшла

Здавствуйте Тетяна! Мені зовсім не давно приснився чоловік з пістолетом який сказав віддай гаманець далі я сказла що у мене його немає він мене помучив а потім небагато подумавши пішов. До чого мені це приснилося?

Привіт, Таня! У мене чорний шкіряний гаманець наповнений банківськими картками: кредитними і звичайними. Вчора мені дала людина 300 гривень, 200 треба було передати одній жінці. Сниться, що я в якомусь приміщенні з лавочками, шукаю в сумці гаманець &# 8212; немає. косметички з паспортом, пенсійним посвідченням, ручками і реквізитами платежів теж немає. Зазнала тихий жах. І так живу в кредит. потім заспокоїлася &# 8212; треба блокувати картки. прокидаюся &# 8212; до сумки. Все на місці, слава Богу. Удачі Вам і дякую.

Ніби я на ринку купую і м’ясо, вибираю а сумку поставила без нагляду і відкриту, потім помічаю що чоловік витягує телефон з моєї сумки, хапаю його за руку, встигаю, але в руці помічаю муляж, як би відволікаюся на це, а потім помічаю що вкрали гаманець з сумки, грошей не пам’ятаю скільки, просто розумію що гаманець хороший і ще цінні речі взяли айфон новий і старий телефон. Я ніби бачила що злодіїв ще кілька в тому числі і жінка серед них, починаю шукати сумку .. Потім не пам’ятаю. Прокинулася з важким відчуттям втрати

Мені наснилося, що у мене вкрали гаманець мій, червоного кольору, я за гроші не пам’ятаю, начебто їх там не було, переживала за картки

у мене вдома вкрали гаманець, якась незнайома жінка прийшла вгості і вона побачить де він лежить і потім його не стало

Я була десь на вулиці чомусь сумка висіла на суку якогось дерева.я з кимось розмовляла.Потім пішла взяти сумку.І виявила що в ній немає гаманця і ще чогось.не пам’ятаю чого.була в подиві.Що це хвилююся

Сон приснився в ніч з суботи на неділю ніби витягнув світло коричневий гаманець з задньої кишені відкриваю гаманець, а там лежав червона 5-ти тисячна купюра а потім гаманець порожня а в думках думаю що у мене вкрали з гаманця гроші, хоча насправді у мене взагалі немає грошового гаманця

наснилося що гаманець лежав у сумочці на самому верху потім нібито пропав я всіх уві сні перевіряю перехожих мацаю ні у кого немає сильно засмутилася грошей там трохи було шкода при собі посвідчення особи посвідчення водія картки все це треба було відновлювати гаманець шкода і кільце найголовніше від коханої людини плакала уві сні сильно шкодувала що не написала телефон свій і не поклала в гаманець потім знаходжу гаманець в сумці внизу сумки потім раділа

дівчина в під’їзді розрізала сумку бачила що діти щось перебирали сумку потягнули назад я її хотіла вирвати а мені ця дівчина говорить почекайте ошелек

Вітаю.
Приснився сон, в якому я побачив свою сумку, що висіла на стіні. Бічна кишеня сумки був відкритий. Зазвичай я там тримаю свій гаманець. Гаманця на місці не виявилося. я був дуже засмучений. Зайшов уві сні в кімнату до дружини і розповів їй про це. У неї при цьому була емоція засмучення. До чого може приснитися такий сон?

в громадському помста, типу ринку, я щось дивилася на розкладці, у мене через плече була сумочка, повертаюся і дивлюся в сумку, а там немає гаманця

Гаманець лежав в новій сумці пакеті рудого як осінь кольору (виявляється, я бачила щось уві сні кольорове). Я відкрила пакет, гаманця немає, але є інші речі. Я все виклала з пакета &# 8212; гаманця немає. Закрила пакет і побачила на ньому три розрізу тонким предметом. Про себе подумала- лезо бритви.Напевно, так в магазині вийняли гаманець з пакета. У пакеті були різні купюри- залишки моєї пенсії і картка, а на ній сума грошей. Я подумала, треба заблокувати карту, але не знаю як. Звернулася до племінника (він виявився поруч). Він знайшов телефон. Я подзвонила по ньому, відповіла жінка. Вона мене заспокоювала, але не допомогла заблокувати карту, т. до. це не в її компетенції. Я стала шукати інші номери телефонів і прокинулася

Приходжу додому іобнаружіваю що пропав комод з дитячими речами на другий день знову виявляю крадіжку гаманця з банківськими картами без грошей гроші були в іншому гаманці але бачу злодіїв це діти які граються на підлозі квартира велика світла не схоже на мою

наснилося що цигани, діти вкрали гаманець з сумки. все відбулося в місті, в парку на лавочці. схопила одного за руку і прокинулася

Іду по вулиці, чоловік вихоплює з моєї сумки гаманець і тікає. Потім я пішла в міліцію, але по дорозі зустрілися двоє маленьких хлопчиків з мамою і вона запросила мене до себе в гості.Грошей я не бачила, але подумала там їх мало.

повісила на гвоздик сумку з гаманцем, а мужщина йшов поруч і забрав сумку. Я пішла шукати і знайшла, все в цілості, на місці.

добрий вечір.сьогодні приснився сон що з машини вкрали сумку і я дуже журилася про фірмовому гаманці хоча в ньому і не було багато грошей і про права .до чого б це.

вкрали з авто права посвідчення службове
картки банків та ін

Доброго дня, Тетяно! Мене звати Наталія. З 03. на 04.01.2016 мені приснився сон два рази різний і продовження. Перш за все, що у мене вкрали сумку і гаманець, потім начебто в продовження сну я знову згадую, що в мене вкрали всі і сумку і гаманець і ключі і два паспорти, грошей було численним, і начебто я на базарі, де багато людей і я начебто підозрюю двох людей вони чоловіки-цигани. І я кажу одному це ти, а він ножем мені в живіт, і потім я плачу і йду не знаю що робити. І зустрічаються людей мені знайомих раніше в реальному житті чоловік і дружина і вони ніби допомагають мені, що подібних два ключа дають від квартири, і кажуть вони підійдуть, а я бачу у мене рана в боці від ножового раненіяі трохи бачу кров.А я переживають, що немає грошей і телефону, як я доїду ніч. Потім продовження сну я знайомлюся з симпатичним молодим негром хлопцем, красивий, на гарній машині і ми подобається один одному і мені так добре уві сні, а я кажу йому як ти знайшов мене у мене немає телефону і розповідають про те що сталося. Ми їдемо на кшталт до мене на роботу або інститут або будівля красиве велике мене всі знають, я переживаю, що нас бачать, він говорить мені все одно. І в кінці сну ніби я як танцюють йдучи до нього в новому брючному костюмі, фіолетовою рожевий і мені так красиво і я дуже собі подобаюсь і взуття нові чоботи.Іду сідати до нього в машину. А ще на початку сну коли я втрачала, це була як школа і теж бачила цигани і купалася і плавала в Томорі між будівлями, воно було таке тепле і чисте, дещо не спокійне.

Взагалі-то сни мені сняться дуже рідко. Дуже рідко. А початок нового 2016 року ознаменувався вже другим сновидінням поспіль. Сьогодні, в ніч на 4 січня (понеділок) наснилося наступне.
Сниться моя школа, де я працюю вчителем. Мої учні. 6 клас. Найслабший по успішності з трьох шостих. Але хлопці хороші.
Я чомусь залишила свою сумку-портфель прямо в кабінеті на першій парті. Тому, ймовірно, і сталася крадіжка гаманця з сумки.
Насправді так ніколи не роблю. Кабінет великий і задня частина його відгороджена шафами. А за шафами утворюється щось на зразок лаборантской. Там знімаю верхній одяг, залишаю речі.
В нашій школі давненько про крадіжку грошей не чули. Стільникові телефони пропадають іноді. Але теж останнім часом не часто.
Знову повертаюся в свій сон. Я на перерві кудись терміново «полетіла», а коли повернулася в клас, то застала хлопців в класі (насправді у нас домовленість з дітьми: немає вчителя в кабінеті – немає учнів, &# 8212; всі відпочивають в коридорі, або чекають вчителі, і ця умова виконується, т.до. кабінет підвищеного класу небезпеки), сумка на першій парті прочинені, гаманця в ній немає.
Я дуже засмутилась. безпорадна. Нічого з’ясовувати не хочу. Мені погано від такого нахабства. Я ображена. Іду на останню парту, сідаю за неї, опустивши голову на руки … Хлопці намагаються звалити провину за те, що сталося один на одного, висувають різні версії. Особливо старається Саша. Розумію, мабуть, він винуватець того, що сталося. мовчу. Потім кажу: «Та що гроші … Там були всі картки …» і виходжу з кабінету.
Повертаюся через якийсь час. Дивлюся, з моєї чорної сумки визирає помаранчевий куточок мого портмоне. Угу … Беру в руки, відкриваю. Картки всі цілі, а грошей немає, &# 8212; жодної монетки, а було близько двох тисяч з лишком. Ну що ж, хоч картки цілі. Саша дивиться на мене і хитро посміхається&# 8230; А потім каже: «Це хтось підкинув». «Так» &# 8212; підтверджує хтось із хлопців.
Ось такий сон. До чого сниться пропажа грошей? Самих грошей, ні купюр, ні монет, я не бачила.

Я була в кафе і сумка з гаманцем стояла на підвіконні, було багато народу, а потім дивлюся а гаманця немає. Грошей було небагато, якась дрібниця, але шкодувала що вкрали банківські картки.

У громадському транспорті у мене вкрали з сумочки гаманець і телефон.Чи не бачила хто.Але я не розуміла що зі мною.Наче мене напоїли.

мені снилося, що я їхала з племінницею в трамваї і у мене витягли гаманець з грошима і мені не було чим заплатити за проїзд.а потім я гаманець знайшла, правда, грошей в ньому майже не було)))

Мені наснилося що у мене цигани вкрали кашелек, а замість кашелька віддали багато паперових купьюр по 1000р, що означає такий сон

Я в чужому місті (чомусь я думаю, що в Москві), виходжу з метро, ​​з незнайомим мені хлопцем. і кажу, що я не знаю, що мені робити. Грошей і телефону немає. А по пам’яті, я не знаю, куди мені їхати і йти.

мені наснилося, як я їхала в маршрутці з одним і у мене спочатку стягнули гаманець, а потім і сумку і ми навіть здогадувалися хто це зробив, але не могли довести. А потім мій друг його сильно побив, я його ледве відтягла

На ринку я розумію, що мене вкрали гаманець. Мама знаходить з початок схожий, потім мій в калюжі, але вже без документів, карт і грошей. Я намагаюся подзвонити знайомому, щоб звернутися за допомогою, але прокидаюся

Вітаю! Ваше тлумачення безкоштовно? Снилося сьогодні вночі (на 1 квітня).Сон такий: Незнайома жінка, пристойна на вигляд, підійшла до мене і непомітно заговорила просто так ні про що. Ми йшли по вулиці, розмовляли, через якісь кілька хвилин (уві сні не зрозуміло час) я бачу, що моя сумка розстебнута і там немає гаманця. Я точно знала уві сні, що у мене там лежало 40 тисяч (незрозуміла для мене сума). Потім я опинилася в незнайомому приміщенні, де все люди були чужими, я шукала ту жінку серед них. Але я випадково побачила будинок зовні і як ця дама зайшла в останній під’їзд і пропала. Потім я знову серед тих незнайомих людей, у чоловіків питаю, де живе та дама, вони начебто хочуть допомогти, але не поспішають це робити. Потім сон закінчився. Що це означає?

Була залишена сума в якому то установі, точно сказати не можу&# 8230; виходячи з кабінету, було виявлено що гаманця нема&# 8230;.я не знаю чому була сумка залишена без нагляду і звідки конкретно виходила, взагалі смутно все пам’ятаю &# 8230;.пам’ятаю що я намагалася додзвонитися до банку і заблокувати картки, але у мене це не виходило

я йшла з чоловіком по дорозі з магазину, і через деякий час зрозуміла, що сумка легка, (гаманець був тяжеленький) а заглянувши в неї, побачила що немає гаманця. я дуже засмутилася, т. до в гаманці були картки тощо. Сон був як наяву

приснився сон, де втратила сумку, сумку знайшла пошарпані, гаманець, в якому лежали гроші був порожній

Я була на ярмарку солодощів і там продавали випічку і духи на розлив. І, я купила мамі, а потім повернулася щоб купити тітці і присіла і навколо ще дві жінки присіли .. І коли вже треба було платити я виявила що немає гаманця. Взагалі все в сумочці вкрали. Але, я не стільки через гроші засмутилася, а через документи (права і тих. паспорт на машину).. І просила віддати документи..

У мене на роботі пропав гаманець а через якийсь час я його знайшла. Коли відкрила він був з паперовими банкнотами.

Привіт, приснилося, що я залишила на зберігання сумку, коли прийшла за нею, виявилося, що гаманець був вкрадений. Людина, у якого я залишила гаманець, обіцяв розшукати злодія і віддати. На цьому прокинулася.

Відвідувала перукарню робила стрижку, норкова шуба і сумка лежали на стільці, після процедури хотіла розплатитися, відкрила гаманець, а в ньому порожньо

ми сиділи з напарником в кафе він їв а я ні потім він встав і пішов до машини а я чомусь згадав обумажніке, рукою до задньої кишені джинсів а його немає, навколо якась метушня начебто ринку .цигани маленькі бігають.Я знайшов їх старшого, вірніше її попросив віддати мені хоча б документи на машину і не багато грошей на дорогу, вона покликала якогось волоцюгу він покликав хлопця циганчука, а той показав кілька гаманців, мого не було пішли шукати і сон закінчився

я вийшла з машини в руках тримала гаманець а потім кинулася а гаманця немає але я себе заспокоювали тим, що там не було грошей, а тільки у достовереніе особистості і пенсійне, а також банківська картка

Приснився сон, що я вийшла з кабінету і по приходу біля кабінету варто шум, охорона і люди які вкрали гаманець. Але мені начебто його не віддали. А охорони сказали мені що потрібно закривати кабінет. У кабінеті нібито я сиджу одна, 0
Хоча насправді сидимо кілька людей.

Мені приснився сон, що я їду додому з Тюмені і злодюжка хоче витягнути у мене з кишені гроші, я його прогнала з автобуса! Потім я помітила що в сумці немає і мого гаманця з грошима і документами!! Я вийшла з автобуса, але він поїхав без мене.ні грошей ні телефону ні документів! Було відчуття безвиході цій ситуації, одна в чужій селі незная де перебуваю і як дістатися додому!

Вкрали з сумки гаманець і документи . А потім я відновила документи. І уві сні я два рази втрачала телефон а останній раз він потонув в морі. Вода була спокійна він просто випав.

Просто десь поставила валізу а сама пішла у справах коли прийшла то сумка розкрита все на місці крім гаманця

Наснилося, що якийсь хлопчик витягнув у мене на очах з моєї сумки гаманець з грошима і втік
Я спробувала наздогнати його кричала щоб перехожі затримали злодюжку але він зник. У гаманці було близько 15000

В автобусі 2е чоловіків молодих. Я сиділа поруч з чоловіком, як ніби-то це був мій чоловік. Сумка лежала на сидінні. Я ще уві сні подумала, що щось не те. У сумці лежало жіноче портмоне чорного кольору, але грошей було не багато. Уві сні мені не було шкода. Яка то досада була. Я це добре пам’ятаю.

Ходжу в магазині хочу купити речі і шукаю сумочку, згадую що забула в сусідньому відділі .Знаходжу сумочку відкритою і червоного гаманця з купюрами немає .витягли.Думаю шкода гаманця нова шкіряна була

добрий ранок! Наснилося, що вкрали великі гроші.багато пачок.не пам’ятаю за яких обставин.А після цього, що їду в машині-кабріо.Під час їзди, По дорозі встрибують два хлопця.роблять укол.в попу.відволікають розмовою.і потім йдуть.в цей момент я заглядаю в сумку, а в ній немає гаманця.Думаю, там же всі документи, карти! Я в страху і сильному розладі (дві втрати одна за одною).Бисто закриваю машину (прямо посередині дороги залишаю) і біжу за хлопцями.Вони це побачили і почали тікати.Я зупинилася в якомусь прохідному під’їзді, щоб чекати їх, якщо повернуться.І прокинулася.

У мене розрізали сумку і вкрали гаманець.Він був червоного кольору. Я виявила в сумці в місце гаманця маленьку сумочку у вигляді серця. Вона була червона і коли я її відкривала я не зрадила значення що це не мій гаманець, а коли відкрила його там була якась брошка або шпилька і скорочення кілька купюр і я зрозуміла що це не мій гаманець.

Поклала в метро на кінцевій на сидінні гаманець і телефон.Поїзд зачинив двері і поїхав, а я залишилася на пероні.

мені наснилося що у мене витягли гаманець незнайомий мені чоловік в черзі в банку, гаманець з картами банківськими, і що я хотіла їх заблокувати але потім згадала що вчора їх заблокувала чому не знаю. і потім снилося що повернули документи

Уві сні в автобусі з моєї сумки зник гаманець і телефон, я засмутилася але у мене в руках опинився чужий телефон .я хотіла знайти господаря і вирішила знайти контакти в телефоні .йшла по дорозі цим телефоном, дивлячись в нього і намагаючись його включити..і тут зі спини до мене підходить незнайомий чоловік і каже: &# 187; а ось він мій телефон&# 187; – і цілує мене в губи.в це момент все розлад від втрати гаманця і власного телефна проходить і я подумала, що мені варто було втратити гаманець заради нових відносин і любові.Що це нічого не коштує в порівнянні з щастям.До чого б це?

Вкрали гаманець сденьгамі в автобусі в сонячний день, а потім підкинули пустий и рваний, грошей било багато ‘гаманець чорного кольору

Я залишила гаманець на лавочці і пішла куди не пам’ятаю
Повернувшись побачила як чоловік похилого віку забирає гаманець і гроші з нього
Я йому кричу віддай, він іде, я біжу за ним, він проподает

Пропав гаманець, але яким чином не пам’ятаю. Дуже злякалася, що там все і картки і долари.Сон був як наяву

Вітаю. виявилася з 2 чоловіками в одній кімнаті, потім туди прийшли якісь жінки з чаєм, коли стали збиратися додому в сумці не виявилося гаманця, стали шукати, знайшли такий же гаманець але чорного кольору, а у мене гаманець червоний&# 8230; запитали мій? я говорю на мій схожий тільки колір інший. подивилася зміст гаманця все було як в моєму ні чого не пропало..

Наснилося що в барі вкрали портмоне з паперовими грошима, гаманець новий, недавно куплений. Це снилося синові

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; мама їхала в машині з батьком і пропав гаманець у неї і карта грошова вона зателефонувала чоловікові Він говорити немає ні чого до чого цей сон

Добрий день, сон такий&# 8230; я зі своїм колективом (ми оркестр), сідали в літак&# 8230; все вже сиділи, а мені не могли знайти місце, я стояла в проході, утворилася невелика тиснява, мене хтось штовхнув, коли я обернулася, мимо пробіг хлопець слов’янської зовнішності, і вискочив на вулицю&# 8230; тут в натовпі почали говорити, що він занадто швидко втік, як би чого не вкрав&# 8230; я подивилася на свій рюкзак, він був відкритий, просунула руку і зрозуміла, що у мене пропав гаманець&# 8230;.я побігла за ним&# 8230; вискочила на вулицю, а його вже й слід прохолов&# 8230; при цьому, здається я кричала, що в гаманці все одно немає грошей&# 8230;.там тільки картки і мої документи

Я поверталася додому, на знімну квартиру, для цього треба було пропливти якусь відстань на катері. У мене був з собою пакет і в ньому гаманець (такий був у мене колись, років 30 тому), грошей у ньому було зовсім небагато, в основному дрібниця, але це були останні гроші. Виявила пропажу я вже коли прийшла на пристань, щоб заплатити за квиток на катері, стала шукати гроші в кишенях. Знайшла теж дрібниця, на квиток вистачило, але одна монета була чи то фальшивою, то чи спеціально створеної та якимись особами і фігурами на ній.

Вітаю. Наснилося вранці, що я знайшла гаманець і увадела, що його викинули, а вміст забрали. А гаманець нібито це мій. У мене раніше був такий-же.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ