Сонник вколотися Голкою 😴 наснилася, до чого сниться вколотися Голкою уві сні бачити

Вколотися голкою уві сні віщує скандал. Не потрібно проявляти надмірну турботу про ближніх без запрошення – це неминуче обернеться сваркою.

Будьте обережні, коли вирішите самостійно налагодити чиюсь долю, інакше образ і з’ясувань відносин не уникнути. Якими б позитивними були наміри – подумайте про наслідки.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вколотися Голкою, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вколотися Голкою уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

в темній кімнаті злі очі чоловіка. з люттю запитує -що це? і простягає чорну футболку. я беру її в руки і в палець встромляє голка

Привіт, уві сні мій чоловік почав встромляти маленькі голки в фаланги пальців рук і ніг, потім ми разом їх витягали, загальне відчуття було не дуже приємне.

підвозила жінку на автомобілі, коли вона вийшла я укололася голкою яка була всунута в сидінні машини, було дуже багато темної крові

Добрий день, весь сон не пам’ятаю, в пам’яті лише залишився момент того, що близька мені людина засунув мені в ніс голку (смішно звучить) і я не могла її вийняти, вийняла лише пінцетом через якийсь проміжок часу. Сон дуже турбує.

Грав у дворі зі своїм собакою, яка рік тому померла і уколовся про наркоманську голку.

Доброго ранку Тетяна що означає уві сні проколоти палець голкою.

я часто на машині під’їжджаю до заправки і автомобіль вибухає.Це означає швидку смерть.Цей сон снився мені вже 7 разів.В однакових відтінках.

Сьогодні приснилося, ніби-то моя колега була у спину тяжко працює голки, які використовують кравчині, ці голки були як гвоздички з шапочками.Я обернулася до своєї колеги, і запитала навіщо вона це робить, на що вона відповіла це корисне голковколювання і єхидно посміхалася при цьому, я насилу сама видалила з себе ці голки, їх було багато, і перебували в незручному місці, але я їх видалила всі.

Привіт, мені приснилося уві сні, &# 187; крокуючи по коридорах нашого будинку на нозі укололася голка, з початок ніпонела, а потім вижу що одна голка по горизонталі а інша по вертикалі на поверхні нога. я витягла одного і трошки кров вийшла, а потім при витягнені другого голка я прокинулося.

Мене колола голкою знайома&# 8230; вона сказала потрібно серйозно поговорити і підійшовши до неї, вона почала мене колоти

Моєї мами немає вже рік, наснилася вона сидить зі мною на ліжку про що то добре розмовляємо, в руці у мене багато голочок але не швейних, а маленькі якими что нибудь приколюють в маршрутках вартість проїзду ось такі. Тут ми почули двері грюкнули і я мамі кажу, що хтось прийшов, вона пішла дивитися, а я сидячи на ліжку відкриваю долоню і у мене вся долоня поколота ними і їх багато по всій руці і від кожної на долоні маленькі крупинки крові і я прокинулася.

Уві сні я обіймалася зі знайомим мені людиною це був один хлопця який мені подобається, коли ми обіймалися я засунула йому руки під майку дістаю руки а вони ніби голками поколоти, до чого сниться такий сон?

Йшла по дорозі і укололася голкою на нозі. Недбало витягувала і вона там застрягла . Потім врятувала людину з води . Більше нічого не пам’ятаю.

Нічого що було раніше я не пам’ятаю, бачу тільки швейна голка в руках поламалася на три частини, а найгостріша частина встромила в палець правої руки я натиснула на палець і вона вискочила .Голка була без нитки.Сон снився з неділі на понеділок

Збирала камінці з сережок з кілець і так.хотіла здати в ломбард.в шафу потягнула руку щоб дістати і укололася голками.одна встромилася.довелося витягувати

Мені наснилося, що я йшла по стежці посипаної кутами з під шприців. Одна голка встромилася мені в палець через балетки. Пішла кров, я боялася що заразилася СНІДом і поехала робити ін’єкцій.

Я знайшла голку і тримала її в правій руці, потім вона якимось чином була проткнути наскрізь в безіменному пальці, мені було страшно але болю я не відчувала, якийсь час я з нею була потім пішла до тата і попросила її витягти, витягав він довго, було не дуже боляче але я дуже добре відчувала як вона виходила з пальця, Крові не було

Вітаю!
Снилося, що я якось укололася голкою. Потім вийняла її і побачила кров. Щоб вона не сильно текла, я вирішила її висмоктати з пальця. І яскраво відчула її смак

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ