Сонник вказівний палець 😴 наснилися, до чого сняться вказівний палець уві сні бачити

Сон з вказівним пальцем – попереджає про те, що ви страждаєте виключно через якихось своїх помилок, тому потрібно не звинувачувати долю в несправедливості до вас, а просто проаналізувати свої думки і дії.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився вказівний палець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вказівний палець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Спочатку перебувала зі своїм другом в якому то замки, темному, повинні привезти наших дітей, і раптом чую хтось по телефону говорить, а ви їх нюхали? Вони смачні? І розумію, що ми у людожерів і треба бігти, кажу одному і ми почали йти. І в ось опинилися на лузі, шукаємо лопату, він хоче, щоб я щось робила лопатою, а я не можу зрозуміти що. Він зі спини підійшов і поклав мені руку на плече. а я повернулася і відкусила першу фалангу вказівного пальця на правій руці, але рука лежала на лівому плечі. Він не здивувався і сказав &# 171; Ну ось&# 187; а я стиснулася і чекаю, що далі. Палець був як сухарик, в роті було сухо, і я знаю. що цей палець був пришитий, а тепер&# 8230;.

Снилося, що срібний перстень, яке я ношу на безіменному пальці лівої руки, раптом виявилося на вказівному пальці лівої руки.

У моєму рідному місті з’явився маніяк, моя 5ти річна дочка пішла гуляти і пропала, я її знайшла в готелі прихильність до стелі і вся в крові, я дуже страждала, але було відчуття що я її врятувала, вона могла померти від такого знущання, і страх , що він десь поруч

Зелное дивна істота тикати в мене вказівним пальцем, не можу сказати що мені було не приємно я просто не розуміла що він хоче від мене і по тиху відходила назад але він підходив і ти кал він виглядав дуже добрим, а ще коли він ти кал в облостях серця то я склала руки хрест навхрест на грудях і весь час вони лежали так. А ще ця людина вийшов з води так само як і я.

вказівний палець мій з раною з якої витягаю довгу пасмо чорних хвилястого волосся, потім виривають їх від туди, в пальці величезна гнійна рана, яка тут же затягнулася

На своєму вказівному пальці на нігті я сама вирвала задирку, спочатку все було чисто, але потім раптом хлинула кров густа. бордова. Поруч зі мною був хлопчик років 4-х і незнайома дівчина. Мені не було боляче, але я злякалася від сильної кровотечі. Затиснула палець, щоб не текла кров і прокинулася.

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні мені приснився сон, в якому я з якоюсь людиною, скоріше з чоловіком, йдемо на якусь справу. Мій попутник стріляє в бензобак на заправній станції і я, перехоплюю кулю, щоб не стався вибух. І куля потрапляє мені в лівий вказівний палець під шкіру. Я її відчуваю під шкірою пальця, але мені не боляче. І ще я відчуваю в лівій руці як тримаю пістолет Макарова.

Кілька днів тому мені приснився сон, в якому я дивлюся на свої руки і вони мені подобаються, потім з кистей рук перекладаю погляд на пальці рук і все пальці рук у мене красиві і здорові, крім вказівного пальця на одній руці, він був прямий і красивий , але кінчик пальця був розпухлим і деформованим, как-будто вражений якимось захворюванням.

Ходжу по магазину дивлюся товар.У якийсь момент розумію що пошкодив вказівний палець правої руки. Підношу руку до обличчі-бачу що вказівний палець став довгим але потім надлишки пальця починають отпадивать і коли залишається маленька перемичка у вигляді невеликого шматка шкіри я сам відриваю непотрібне .Залишається нормальний палець з невеликою раною на кінці.

Чималий рана на вказівному пальці лівої руки. Краї рани чорніють, болю немає. при натисканні виходить прозора рідина, видно кістку.

Вітаю. наснилося що на мене спрямований величезний чий то вказівний палець зі звірячим кігтем (при цьому він був красиво нафарбована золотим лаком). це був ніготь гості на моєму весіллі. При цьому я відчувала тривогу і небезпеку.

Здарствуйте мені сьогодні вночі приснілось що у мене вибитий вказівний палець на правій руці по виявленні я сам собі його почав в спрямовувати і в підсумку вправив його

Мені наснилося що до мене прийшов не знайомий мені чоловік і сказав що у мене непорочне зачаття і я вагітна.Я поклала руку на живіт і відчула тепло всередині себе.після мені дає хтось кільце, в ньому срібло і золото, і я його одягаю на вказівний палець лівої руки, це виявився мій розмір і воно мені сподобалося.Мої відчуття були приємними і хвилюючими в протягом всього сну.

спочатку я відрізала його ножем але болю не було потім палець з’явився на місці став довгий і дуже тоненький як скелет обтягнутий

Наснилося, що я з вказівного пальця на лівій руці витягла дріт, але крові не було. І заліпила лейкопластиром.

Сьогодні вночі мені приснився сон про мій лівий вказівний палець. Тільки в не було дуже багато великих скалок, просто величезних скалок&# 8230;. Коли я їх витягав відчував біль. Після того як всі витягнув палець був розкурочив

Вказівний палець з наскрізною раною в районі нігтя хворів і раптом відвалився (крові не було) ліва рука

Привіт, вдень (17.00-19.00) приснився сон, в якому я намагаюся дати моралі якійсь людині, як ніби я був майстром бойових мистецтв), цей хлопець нападав і намагався вдарити, але я спритно парирував його атаки, потім він видихався і сіл. Я почав його вчити чого то, розумної думки, і виставив вказівний палець -не на нього а вгору (увага!) І сильно напряг його, як ніби в ньому була. Коли я так зробив: я і ця людина дивилися на палець, і в цей момент весь фокус сну соорентіроваться саме на центрі мого стислого кулака з виставленим вказівним пальцем. Дуже цікаво, що це могло б означати.

Погода була сонячною, це був день випускного, випускники фотографувалися, а я задумливо дивився на них. Знайома початку тикала мене вказівним пальцем, я сказав. так слухаю&# 187 ;, вона відповіла. нічого&# 187;.

Мені наснилося, як один якого я люблю протягом 4 років. Я зайшла до нього в квартиру і села за ноутбук і почала дивитися фотки дівчат яких він зберігає і він якось потягнув руку на мене і я відмахнулася і він різко почав проводити двома пальцями між ніг (де інтимна зона) у мене почастішало дихання і різко він прибирає руку і потім я йду пити воду і помічаю що брудний посуд і почала мити її, а далі сон розмитий

Мені наснилося, що хлопець який мене любить, приїхав з іншої країни до мене додому, але при цьому якимось чином я поранила до м’яса, крові не було, вказівний палець на руці, а у нього була поранена перша нога дуже волохата, теж як порізами &# 8230;. сиділи наші батьки і вони проводжали мене до нього в країні

Мені приснився великий хробак повзає по кімнаті, потім на стіні. Я його хотіла придавити. Потім я виявила що він мене заразив чимось і на вказівному пальці виявилася дірка наскрізь і я кажу мамі що невже піде далі і я помру.

У вказівний палець на правій руці вкусила бджола. Він дуже хворів, розпух і лопнув без крові. Але бачила кістка. Швидко шкіра прилипла на місце. потім востановілс

Мені сказала подруга давай поворожу і на лівій руці на вказівному пальці був шрам і що то вона про церкву сказала

Доброго дня! Мені Пісний покійна мама, яка сказала, що моя молодша сестра повинна померти, а потім мама показала мені вказівний палець на якому був нарив на правій руці

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ